رفتن به مطلب

*** نظر سنجی : نظرتون راجب صندلیه گیمینگ چیه ؟ ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به تمام یاران و دوستان همیشگی

امیدوارم که همیشه خوب و خوش و سلامت باشید

میخواستم نظرتون رو راجب صندلی های گیمینگ یا همون صندلیهایی که برای گیمر ها ساخته میشه بدونم :

1- آیا یک صندلی مخصوص برای گیمرها که ساعات زیادی بازی میکنن  نیازه ؟ و آیا به دنبال چنین چیزی میرن که خریداری کنن ؟

2 - آیا صندلی های موجود در بازار جواب گیمرها رو میده ؟

3 - صندلی برای گیمرها چه مشخصاتی باید داشته باشه ؟

4 - چه قیمتی باشه خریداری میکنن ؟

5 - نشستن بهتر , کارکردن سخت و طولانی بازی کردن , پارامترهای مهم یک صندلیه خوب برای گیمرهای حرفه ای هست شما به کدوم یک از این موارد اهمیت میدید ؟

منتظر نظرات جذابتون هستیم @};- @};-

e1.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

100% خریدارم

به شدت دنبالشم اقای حسینی.

بیارین خیلی هارو به ارزوشون رسوندین.

صندلی برای گیمیر اول از همه باید گیمینگ باشه  :D  همین که اسم گیمینگ روش باشه از همه چی مهم تره.

طرح های جذابشون دل آدم رو میبره.

قیمتشم..! حالا بیارین ما پولامونو جمع میکنیم هرچقدر باشه. :D

لینک به دیدگاه

مثل هر کالا دیگه ای قیمت یکی از اصلی ترین فاکتورهاست و از اونجایی که صندلی های گیمینگ حتی در سطح بین المللی هم جزو گرونترین تجهیزات گیمینگ هستن اهمیت این مساله دوچندان میشه ...

از نظر من اگه بخواین واقعا فروش کنین تو همه رنج قیمتی باید وارد کنین تا هر کس بر اساس نیاز و جیبش خرید کنه نه اینکه تازه از 1تومن شروع شه و به بالا

لینک به دیدگاه

به شخصه وضعیت کمر و گردنم داغون شده با این صندلی های بد اگه یه چیزی بیارین که فرورفتگی کمر رو پر کنه و تکیه گاه دست و گردن داشته باشه عالیه اگرم تکیه گاه پا هم داشته باشه دیگه چه شود ، یکم خستم من :D

البته قیمت رقابتی هم خیلی مهمه یه طوری نباشه پول یه کارتو مجبور باشیم بدیم بهش ، در کل ایده عالی هست

post-21523-0-06796900-1456048954_thumb.jpg

این باید خیلی راحت باشه لم بدی گیم بزنی :دی

ویرایش شده توسط Mahdidaneg
لینک به دیدگاه

زیاد گرون نباشه چون اگه گرون باشه 90 درصد توان خرید ندارن بیشتر برا از ما بهترون هست تا مردم فلک زده  :laughing:

من خودم بکشم 200 تا 300 بیشتر نمی تونم بدم  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1. بله مورد نیازه ، با توجه  به ساختار ارگونومیک صندلی های گیمینگ و امکانات جانبی شون ، این صندلی ها نه تنها برای گیمر ها بلکه برای تمام کسانی که طولانی مدت با کامپیوتر سر و کار دارند مورد استفاده میتونه قرار بگیره.

2. در بازار ایران که به اون صورت صندلی گیمینگ نداریم ولی صندلی های متنوعی با برند ها مختلفی در بازار جهانی مخوصا اروپا وجود داره که به نظرم تا الان جواب گو بوده .( برخی از مدل ها هم قابلیت شخصی سازی بهش دادن که میتونن راحت افراد در هنگام خرید صندلی اون طور که می خوان کاستومایز کنن.

3. طراحی اروگنومیگ | جای سر داشته باشه ، نشیمن گاه بزرگی داشته باشه که بشه روش چهار زانو یا پا ها رو زیر بدن قرار داد. | گودی کمر رو پر کنه | قابلیت تظیم ارتفاع ،پشتی ، گودی کمر داشته باشه | چرخ باید داشته باشه |  دارای استحکام و مقاومت بالایی باشه که با چندبار بپر بپر روش به قر قر کردن نیوفته

4. با توجه به قیمت های بالای این صندلی ها اگر بین 800 تا 1 تومن به فروش برسن می تونه مشتری خودشو پیدا کنه ( البته به نظر خودم 500 یا 600 قیمت معقولی)

5. مگه میشه ادم زیرش ناراحت باشه و بتونه سخت کار و بازی کنه ؟  :D پس هر دوش مهمه 

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صندلی خوب که خوبه. الان صندلی اسپرت هایی که روی ماشین میندازن نمونشم بعضی وقتا سیاره سبز تو نمایشگاه ها میزاره برای سیستم گیمینگشون جفتی 800 الی یه تومن استارتش.

http://uupload.ir/files/gu1j_20151112_191204.jpg

برند هایی مثل DXrace و Need for Sit هم مدل های معمولیشون از 300 شروع میشه و مدل های خوبشون 450 دلار هست حتی اگه دلاری سه تومنم بگیریم و هیچ هزینه حمل (به اندازه یه کیس 900دی حجم و جرم دارن پکیج این محصولات) و نقل گمرک و سود هم حساب نکنیم کم کم 900 الی 1200 درمیاد.

بهترین راهو ساخت نمونه داخلی (خط تولید) با کیفیت متوسط اما امکانات فراون و با قیمت زیر 500تومان میبینم. نمونه خارجی بسیار گرون تموم میشه کسی هم که قید قیمت رو میزنه دیگه وارد کنندش (قمیت) مهم نیست؛ "پول میده و چیزی که پولشو داده بدست میاره" (کاپیتالیسم).

محفوظ باشید. @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 - آیا صندلی های موجود در بازار جواب گیمرها رو میده ؟ زیاد نگشتم دنبالش ولی چیز خاصی هم ندیدم

4 - چه قیمتی باشه خریداری میکنن ؟ نهایتاً 250  بیشتر ازش خرید نداره پول برا صندلی داد چون جنس مصرفی هست و اینکه تو ایران هم بعید میدونم گارانتی درست درمون مدل خاصی تولید کنه با بیاره و پشتیبانی کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 - آیا صندلی های موجود در بازار جواب گیمرها رو میده ؟ زیاد نگشتم دنبالش ولی چیز خاصی هم ندیدم

4 - چه قیمتی باشه خریداری میکنن ؟ نهایتاً 250  بیشتر ازش خرید نداره پول برا صندلی داد چون جنس مصرفی هست و اینکه تو ایران هم بعید میدونم گارانتی درست درمون مدل خاصی تولید کنه با بیاره و پشتیبانی کنه

الان صندلی های معمولی نه چندان حرفه ای تو بازار همین قیمت هستن

به نظر من اگر بشه با یک تولید کننده ی داخلی خوب برای تولید این نوع صندلی ها صحبت کرد خیلی بهتر میشه رو قیمتش مانور داد

تا اینکه بخواین وارد بکنین با این وضعیت گمرکی

لینک به دیدگاه

1- بله حتما - اگه پول داشته باشن.

2- در بازار خارج کشور بله ولی در داخل ایران فکر نکنم.

3- راحت باشه - قابل تنظیم باشه - زیرش عرق نکنه - بادوام باشه و زیاد عمر کنه - صدا نده

4- ارزون

5- هردو

لینک به دیدگاه

واقعا نیاز هست به این صندلی ها

بیشتر که به فکر گیم باشیم باید به فکر بدنمون باشیم مشکلات کمر و عمل هاش صد میلیون حداقل خرجش میشه

خب حالا چند نوع صندلی داریم

1صندلی هایی که تو آمریکا تولید میشن که قیمتشون از 200 دلار شروع میشه وای به حال ما که باید قیمت حمل و نقل هم بدیم

2 صندلی های چینی از اینا هیچ اطلاعی ندارم ولی قیافشون تقریبا همین هست قیمتشون هم 100 دلار و این هاست هزینه ی حمل و نقل هم کم هست

به نظر من دو مورد رو باید موجود کنید که همگی بتونن بخرم

هرچند آگه بیارید من پول هام رو جمع میکنم و میخرم اونم بهترینش رو

لینک به دیدگاه

250 تومن؟

شاه برگشته؟ =)) =))

من دو سال قبل اینو خریدم 320 تومن

قیمت الانش 470 تومنه

post-7640-0-86707200-1456076594_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

250 تومن؟

شاه برگشته؟ =)) =))

من دو سال قبل اینو خریدم 320 تومن

قیمت الانش 470 تومنه

attachicon.gifS62i-w.jpg

اون 250تا هم زیاده بنظرم

اخه علت داره

علتش هم قفل جدید بازی هاست و دیگه بازی نمیشه کرد پس خرج بازی کردن برای افراد معمولی و حتی نیمه حرفه ایی کار بیخودی هست

حرفه ایی ها و خوره های گیم هم که تو روز بیشتر از 10ساعت بازی میکنن غم قصه پول و زمان ندارن پس داستانشون فرق میکنه از زمین تا اسمون

اگه مثلا گرین یا همون سیاره سبز که کیس های خوش قیمتی وارد میکنه و با کیفیت راضی کننده نسبت به قیمت در بازار عرضه میکنه اقدام کنه باز میشه روی بحث قیمت مانور کرد ولی فعلا شما رو همین 250تومن مانور بدین چون اگه بیاد میشه مثل قیمت کیس های کرسیر که اصلا ادم بهشون نیگاه هم نمیکنه یا اینکه با عینک جوشکاری نیگاه باید کرد از بس که گرونن

http://www.pcgamer.com/best-pc-gaming-chairs/

http://gamingspace.net/best-gaming-chair-reviews-ultimate-buying-guide-to-buy-gaming-chairs/

http://www.highgroundgaming.com/best-pc-gaming-chairs/

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

اون 250تا هم زیاده بنظرم

اخه علت داره

علتش هم قفل جدید بازی هاست و دیگه بازی نمیشه کرد پس خرج بازی کردن برای افراد معمولی و حتی نیمه حرفه ایی کار بیخودی هست

حرفه ایی ها و خوره های گیم هم که تو روز بیشتر از 10ساعت بازی میکنن غم قصه پول و زمان ندارن پس داستانشون فرق میکنه از زمین تا اسمون

اگه مثلا گرین یا همون سیاره سبز که کیس های خوش قیمتی وارد میکنه و با کیفیت راضی کننده نسبت به قیمت در بازار عرضه میکنه اقدام کنه باز میشه روی بحث قیمت مانور کرد ولی فعلا شما رو همین 250تومن مانور بدین چون اگه بیاد میشه مثل قیمت کیس های کرسیر که اصلا ادم بهشون نیگاه هم نمیکنه یا اینکه با عینک جوشکاری نیگاه باید کرد از بس که گرونن

http://www.pcgamer.com/best-pc-gaming-chairs/

http://gamingspace.net/best-gaming-chair-reviews-ultimate-buying-guide-to-buy-gaming-chairs/

http://www.highgroundgaming.com/best-pc-gaming-chairs/

داداش بازی کرک نمیشه تولید کننده چه گناهی داره :D

نکته بعد صندلی که فقط برای گیم نیست برای هر کامپیوتر بازی که ساعات زیادی رو پشت سیستم صرف میکنه لازمه حتی اگه پوشه بازی باشه :D

اونی که من خریدم با دلار 3600 تومن میشه 130 دلار

این لینک اولی که گزاشتی زده 500 دلار

جواب سوالات رو بدم اسپم نشه

1-صندلی کلا واجبه و کسی که گیمر باشه حتما میخره

2-از بازار خبر ندارم

3-اولویت اول اینه که ادم روش احساس خستگی و درد نکنه

4- بنده دنبال چیزه خوب باشم تا 600 700 هم هزینه میکنم صندلی چیزی نیست که زودی خراب بشه کم کم 3 سال کار میکنه از مد هم نمیافته که ادم بخواد عوض کنه

5-اول نشستن بهتر ، دوم امکانات

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بزار اینجوری بگم

هر وقت  تونستم یه دستگاه پولساز درست کنم که بتونه بسته تراول 50یی (با طرح جدید) بزنه (ترجیحاً بسته 100 تایی باشه )

اون موقع شاید یه نگاهی به صندلی های بالای 350 بندازم

=)) =)) =))

کیس obsidian 750d قیمت یوزر و جهانیش برای خرید 160 اودلاره که با 3600 بزنی میشود 576 تومن برای مصرف کننده الان اینجا 700 فی میخوره (کیس خداییش گارانتی لازم نداره که هزینه بر باشه )

وارد کننده که چن تا کانتینر وارد میکنه بحثش جداست هر کی هر چی میگه شیپینگ و جغور بغور برای من و تو مصرف کننده میگن (یا جیشیپنگ میدن یا وزن رو حساب نمیکنن خلاصه ایرانی هستیم ها ااا یا چنر باز میروسونه ، بیایم خودمونو گول نزنیم )

بحثی که قرار دوستان سر قیمت صندلی و گرون بودنش بعد از وارد شدن به بازار کنند رو من الان دارم قبلش میکنم (گفتم که بعدا نگین )(همیشه پیش گیری بهتر از درمانه)

بعد اینکه این قیمت های پایین کلاً شما بالای 300 اودلار می بینید ؟

rzazilrourpx72yxm4bo.jpg

گرون بودن همیشه خوبه این پایینی رو ببینید

12 سال خدمات پس از فروش داره

اینجا بیادش بالای  4 میلیون قیمت میخوره بدون گارانتی و خدمات پس از فروش(پوشش  حفاظتی گوسفند یه اسمی داره همون میشه)

0o173y3xtg6ilr7poerz.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بزار اینجوری بگم

هر وقت  تونستم یه دستگاه پولساز درست کنم که بتونه بسته تراول 50یی (با طرح جدید) بزنه (ترجیحاً بسته 100 تایی باشه )

=)) =)) =))

کیس obsidian 750d قیمت یوزر و جهانیش برای خرید 160 اودلاره که با 3600 بزنی میشود 576 تومن برای مصرف کننده الان اینجا 700 فی میخوره (کیس خداییش گارانتی لازم نداره که هزینه بر باشه )

وارد کننده که چن تا کانتینر وارد میکنه بحثش جداست هر کی هر چی میگه شیپینگ و جغور بغور برای من و تو مصرف کننده میگن (یا جیشیپنگ میدن یا وزن رو حساب نمیکنن خلاصه ایرانی هستیم ها ااا یا چنر باز میروسونه ، بیایم خودمونو گول نزنیم )

بحثی که قرار دوستان سر قیمت صندلی و گرون بودنش بعد از وارد شدن به بازار کنند رو من الان دارم قبلش میکنم (گفتم که بعدا نگین )(همیشه پیش گیری بهتر از درمانه)

rzazilrourpx72yxm4bo.jpg

اینجا بیادش بالای  4 میلیون قیمت میخوره بدون گارانتی و خدمات پس از فروش(پوشش  حفاظتی گوسفند یه اسمی داره همون میشه)

0o173y3xtg6ilr7poerz.jpg

عجب صندلی هایی

ادم بشینه روشون دیگه دلش نمیخواد بلند شه =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بزار اینجوری بگم

=)) =)) =))

داداش گلم کاری به کورسیر مورسیر ندارم. خدایی لنگ اون 150 تومنی؟ بیا من اون 150 رو میدم شما یه آپسیدان750دی بخر.

کلی میگم. هروقت کسی رفت بیلیت+ویزا+پول جور کرد رفت اونور یه پیچ خرید برگشت اونوقت میتونه چرتکه بگیره دستش بگه قیمت پفک نمکی فلان جا این قیمته اما اینجا میدن انقد.

لابد الان میگی وارد کننده که این کارو نمیکنه. فقط با تلفن و اینترنت کارشو میگردونه. شایدم راست بگی. شایدم برعکس من وارد کننده رو از نزدیک دیدی. اما اون 150 تومانی که برای شما گنگه از کجا اومده مطمئن باش چیزی نست جز دانش. دانش انجام یه کاری رو کردن. اینکه خوبه.

پس شما بگو یه نفر میاد یه ساختمونو شبکه میکنه سیمشم از خودم میدم پس اجرت بی اجرت؛ درسشو خونده به من ربطی نداره، چرا باید پول دانشگاهشو باید از من بگیره؟ یا مثلا این ساختمونی رو که دادم دست بنا چون ملاتشم خودم دادم دیگه نباید هزینه ای اضافه بدم. یکم واقع بین باشیم.

250 برای صندلی، GT 730 هم نمیدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش گلم کاری به کورسیر مورسیر ندارم. خدایی لنگ اون 150 تومنی؟ بیا من اون 150 رو میدم شما یه آپسیدان750دی بخر.

کلی میگم. هروقت کسی رفت بیلیت+ویزا+پول جور کرد رفت اونور یه پیچ خرید برگشت اونوقت میتونه چرتکه بگیره دستش بگه قیمت پفک نمکی فلان جا این قیمته اما اینجا میدن انقد.

لابد الان میگی وارد کننده که این کارو نمیکنه. فقط با تلفن و اینترنت کارشو میگردونه. شایدم راست بگی. شایدم برعکس من وارد کننده رو از نزدیک دیدی. اما اون 150 تومانی که برای شما گنگه از کجا اومده مطمئن باش چیزی نست جز دانش. دانش انجام یه کاری رو کردن. اینکه خوبه.

پس شما بگو یه نفر میاد یه ساختمونو شبکه میکنه سیمشم از خودم میدم پس اجرت بی اجرت؛ درسشو خونده به من ربطی نداره، چرا باید پول دانشگاهشو باید از من بگیره؟ یا مثلا این ساختمونی رو که دادم دست بنا چون ملاتشم خودم دادم دیگه نباید هزینه ای اضافه بدم. یکم واقع بین باشیم.

250 برای صندلی، GT 730 هم نمیدن.

ای خدا ااا

برای اجناس رده میانی که همه بتونن بخرن 250 گفتم

الان تو اون عکس که از امازون گزاشتم اون چند تا صندلی گیمینگ قیمت بسیار مناسبی حتی برای ما دارن چه برسه برای خود خارجیها (منسب بودن قیمت فقط مد نظر هست)

منظورم کلاً مناسب بودن قیمت هست و دیگر هیچ

بالا تر هم مثالی زده بودم و گفته بودم یه چیزی مثل کیس های خوش قیمت گرین با قیمت مناسب وارد میشه

همچنین گفتم که اگر پول باشه که غم و قصه نیست همه میتونن هر چی میخوان بخرن با هر قیمتی

الان یکی دو تا تولید کننده خیلی خوب صندلی در داخل هست واقعاً نیازی هم نیست چیزی وارد بشه

خدمات پس از فروش خوبی هم میدن، قیمت هاشون هم خوبه فقط میمونه آشنا کردن این تولید کننده ها با چیزی به نام صندلی گیمینگ

این عکس پایین صفحه اول سایت رایانه صنعت هست توی تقسیم بندی محصولات اصلاً چیزی نزدیک به صندلی گیمینگ وجود نداره :D

5bc3d8x4w8b1otajhwh.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای خدا ااا

برای اجناس رده میانی که همه بتونن بخرن 250 گفتم

الان تو اون عکس که از امازون گزاشتم اون چند تا صندلی گیمینگ قیمت بسیار مناسبی حتی برای ما دارن چه برسه برای خود خارجیها (منسب بودن قیمت فقط مد نظر هست)

منظورم کلاً مناسب بودن قیمت هست و دیگر هیچ

بالا تر هم مثالی زده بودم و گفته بودم یه چیزی مثل کیس های خوش قیمت گرین با قیمت مناسب وارد میشه

همچنین گفتم که اگر پول باشه که غم و قصه نیست همه میتونن هر چی میخوان بخرن با هر قیمتی

الان یکی دو تا تولید کننده خیلی خوب صندلی در داخل هست واقعاً نیازی هم نیست چیزی وارد بشه

خدمات پس از فروش خوبی هم میدن، قیمت هاشون هم خوبه فقط میمونه آشنا کردن این تولید کننده ها با چیزی به نام صندلی گیمینگ

این عکس پایین صفحه اول سایت رایانه صنعت هست توی تقسیم بندی محصولات اصلاً چیزی نزدیک به صندلی گیمینگ وجود نداره :D

اتفاقا منم با شما موافقم. تولیدات داخل کیفیت مناسبی دارن؛ رقابتی شاید نباشن ولی بنجلم نیستن. تکنولوژی، چیپست و مدار خواصی هم نمیخواد که بگن مثلا انحصار دست فلان برند خارجیه (داستان گیرنده دیجیتال ساخت ایران و منتاژ سایر ادوات الکتریکی).

فقط میمونه بازاریابی - تولید - قیمت گذاری.

لینک به دیدگاه

درود

یه همچین بحث مشابهی توی این تاپیک پیش اومد

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50328&hl=%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C

ولی به جایی نرسید ....

صندلی مناسب بسیار بسیار کارآمد هست .. هم در سلامتی گیمر , ( نظر شخصی : هم در Shooting - Focus ) گیمیر تاثیر داره !

من خودم روی این موارد حساس هستم .. ولی با این برآورد کردن کالای وارداتی و از دلار به ریال رسوندنش . در بهترین حالت یک صندلی مناسب زیر 1تومن در نمیاد که از توان خیلی ها خارجه .. یا اگر هم نباشه ترجیح میده اون هزینه رو جای دیگه ای برای گیم خرج کنه

لینک به دیدگاه

دقیقا ایشون درست میگن

این صندلی ها بعد از وارد شدن و.. در آخر قیمت خیلی خیلی برای برای فروش خواهن داشت

با این وضعیت اقتصاد آشغال + قدرت خرید پایین مردم  کمتر کسی میاد 700 تا   1.5 تومن    پول صندلی بده.

مگر افراد خیلی مرفه که ماهی خدا تومن در آمد دارن و 1 تومن براشون پولی نیست.

ما گیمر ها از جایی دیگه ای میزنیم و پول سیستم و غیر رو در میاریم (حداقل برای من که این جور هست) یارانه گیمری که نداریم  با ماهی 800 تومن که 200 تومنش برای کرایه ماشین میره نمیشه کاری کرد.

در نتبجه واردات این نوع صندلی ها غیر منطقی هست مگر این که فقط در بالا شهر ارزه بشه  :D

لینک به دیدگاه

واردات این صندلی ها خیلی هم معقول من حاضرم از پول گرافیک بزنم صندلی بخرم چرا ؟چون خرجی که واسه سلامتیه خودت میکنی همین که کمرت قوض نمیشه وبه بیناییت اسیب نمیرسه از نظر من خدا تومن ارزش داره

نگین صندلی های تو بازار هم اینکارو میکنن اکثر صندلی های بازار که کارمندی هم هستن از چرم مصنوعی که پدرنشیمن گاه ادم در میاره تشکیل شدن من بیشتر از روزی دو سه ساعت بازی نمیکنم ولی رو مبل ادم اسفالت میشه هر سری هم که میرم صندلی بخرم اصلا قیافه طرح صندلی وجنسش به دلم نمیشینه 

اقا اگه می تونی وارد کن محض رضای خدا هم که شده وارد کن (هر صندلی مناسب که بیاری اندازه یه اردپت به جامعه گیمر ایران کمک میکنی)

لینک به دیدگاه

بنده بعد از یه مقدار تحقیق به این رسیدم : لینک

قیافه خفنی داره

ماساژور داره

سیستم گرمایشی داره

3 سال گارانتی داره + 10 سال خدمات پس از فروش

ممکنه صبح هم بره نون بخره.

به نظرم نسبت به قیمتش خیییلی عالیه

Seatco-M123-W.jpg

قیمت : 1,080,000 تومان

مشخصات : 

ویژگی ها
- صندلی ماساژور دار پنج موتوره با هفت حالت برنامه
- دارای سیستم گرمایش

مشخصات
جک: WDF
مکانیزم: سینکرون (اتوبوسی)
پایه: تسمه‌ای پنج پر
چرخ: پی وی سی ، بغل ژله‌ای
کلاف: چوبی با فریم آهن
رویه: چرم ویکتوریا
فوم: سرد درجه یک
دسته: چوبی با روکش فوم
عرض صندلی: 60 سانتیمتر
ارتفاع تا زمین: 125 سانتیمتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واردات این صندلی ها خیلی هم معقول من حاضرم از پول گرافیک بزنم صندلی بخرم چرا ؟چون خرجی که واسه سلامتیه خودت میکنی همین که کمرت قوض نمیشه وبه بیناییت اسیب نمیرسه از نظر من خدا تومن ارزش داره

نگین صندلی های تو بازار هم اینکارو میکنن اکثر صندلی های بازار که کارمندی هم هستن از چرم مصنوعی که پدرنشیمن گاه ادم در میاره تشکیل شدن من بیشتر از روزی دو سه ساعت بازی نمیکنم ولی رو مبل ادم اسفالت میشه هر سری هم که میرم صندلی بخرم اصلا قیافه طرح صندلی وجنسش به دلم نمیشینه 

اقا اگه می تونی وارد کن محض رضای خدا هم که شده وارد کن (هر صندلی مناسب که بیاری اندازه یه اردپت به جامعه گیمر ایران کمک میکنی)

دقیقا بحثشم همینه. مثل اینکه به یه نفر بگی سیگار نکش بگه روزی یه بسته هزار تومن که رقمی نیست اما فکر خرج درمان 10 سال بعدو نمیکنه.

البته هرچند حرف شما رو هم تایید میکنم اما همون صندلی های به خصوص هم باید هر دوره زمانی یک ساعته، باز به بدن استراحت و تمرین های کششی داد. نه اینکه بگیم خب چون این صندلی آخرت ارگونومیکه لابد 24/7 روشم بخوابی از کمر درد خبری نیست.

ارگونومیک کسی که با کامپیوتر شخصی کار میکنه به خیلی چیزا مربوطه. صندلی اصلی ترینشه. حتی مانیتور،موس،کیبورد و میز هم در این قضیه دخیلن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...