رفتن به مطلب

*** نظر سنجی : نظرتون راجب صندلیه گیمینگ چیه ؟ ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به تمام یاران و دوستان همیشگی

امیدوارم که همیشه خوب و خوش و سلامت باشید

میخواستم نظرتون رو راجب صندلی های گیمینگ یا همون صندلیهایی که برای گیمر ها ساخته میشه بدونم :

1- آیا یک صندلی مخصوص برای گیمرها که ساعات زیادی بازی میکنن  نیازه ؟ و آیا به دنبال چنین چیزی میرن که خریداری کنن ؟

دنبال صندلی می گردم که مخصوص G27 باشد و از همه مهم تر ارزون باشد

2 - آیا صندلی های موجود در بازار جواب گیمرها رو میده ؟

اونی که مخصوص برای G27 هست یا گرونن یا نیست

3 - صندلی برای گیمرها چه مشخصاتی باید داشته باشه ؟

مخصوص فرمان G27 باشد و کیفیت خوبی داشته باشد

4 - چه قیمتی باشه خریداری میکنن ؟

هر چه ارزون تر بهتر

5 - نشستن بهتر , کارکردن سخت و طولانی بازی کردن , پارامترهای مهم یک صندلیه خوب برای گیمرهای حرفه ای هست شما به کدوم یک از این موارد اهمیت میدید ؟

ما که دنبال بازی شبیه ساز هستیم ، راحت بودن صندلی و تست کامل با فرمون G27 برام خیلی مهمه

منتظر نظرات جذابتون هستیم @};- @};-

جمع بندی : مخصوص فرمان G27 باشد و کیفیت جنس خوبی داشته باشد و نرم و بتوان تست کامل با فرمون داشت و ارزون هم باشد

لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود به تمام یاران و دوستان همیشگی

امیدوارم که همیشه خوب و خوش و سلامت باشید

میخواستم نظرتون رو راجب صندلی های گیمینگ یا همون صندلیهایی که برای گیمر ها ساخته میشه بدونم :

1- آیا یک صندلی مخصوص برای گیمرها که ساعات زیادی بازی میکنن  نیازه ؟ و آیا به دنبال چنین چیزی میرن که خریداری کنن ؟

دنبال صندلی می گردم که مخصوص G27 باشد و از همه مهم تر ارزون باشد

2 - آیا صندلی های موجود در بازار جواب گیمرها رو میده ؟

اونی که مخصوص برای G27 هست یا گرونن یا نیست

3 - صندلی برای گیمرها چه مشخصاتی باید داشته باشه ؟

مخصوص فرمان G27 باشد و کیفیت خوبی داشته باشد

4 - چه قیمتی باشه خریداری میکنن ؟

هر چه ارزون تر بهتر

5 - نشستن بهتر , کارکردن سخت و طولانی بازی کردن , پارامترهای مهم یک صندلیه خوب برای گیمرهای حرفه ای هست شما به کدوم یک از این موارد اهمیت میدید ؟

ما که دنبال بازی شبیه ساز هستیم ، راحت بودن صندلی و تست کامل با فرمون G27 برام خیلی مهمه

منتظر نظرات جذابتون هستیم @};- @};-

جمع بندی : مخصوص فرمان G27 باشد و کیفیت جنس خوبی داشته باشد و نرم و بتوان تست کامل با فرمون داشت و ارزون هم باشد

دوست عزیز اینجا بحث سر صندلی میز کامپیوتر هست.

اونی که شما نام بردی بهش میگن کاکپیت. من اتفاقا کاکپیت تو ایران بسیار زیاد دیدم، مدل های حرفه ای و وارداتی اما از قیمتشون خبری ندارم. درضمن ساختشون هم بسیار ساده هست.

لینک به دیدگاه

سلام.

1- به نظرم بله، مورد نیازه. من خودم به شخصه، اگه پولشو داشته باشم، بله، خریدارم.
2- خبر ندارم!
3- مشخصات مورد نیاز!!
4- کمتر از 5000000 ریال (اینو هم زیاد گفتم!!)
5- طوری باشه که یا آسیبی به بدن نرسونه، یا میزان آسیب رسانیش، در حد 0 باشه.

لینک به دیدگاه

با سلام.

1-به نظرم صندلی گیم چون مربوط به سلامتی گیمر میشه و به طور متوسط هر گیمری دو ساعت حداقل در روز بازی می کنه و درضمن افزایش روز افزون شغل هایی که به کار با کامپیوتر مربوط می شوند، این صندلی ها از چیز های لازم برای ماست و من خودم چند بار دنبالش رفتم ولی با کلی گشت و گذاز به قیمت هایی بالای سه تومن رسیدم.

2- قطعا به صورت کامل خیر. صندلی باید برای انشستن طولانی مدت طراحی شده باشه و برای گردن و سر هم جای استراحت داشته باشه

3- راحت. امکانات بالا. ظاهر زیبا

4- یک میلیون تومان

5- به نظرم این دو مورد از هم جدا نیستند و کمی هم سوالتون واضح نبود و پارامتر هایی که فرمودید واضح نبودند.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

صندلی گیمینگ خیلی خوبه. ولی برای کسی که پول خیلی خوبی هم داشته باشه.

افراد با بودجه متوسط شاید با پول یک صندلی گیمینگ بتونند سیستم خودشون رو به خوبی ارتقاء بدند. 

و اولویت اصلی براشون صندلی نباشه.

حالا اگر کسی از سیستمش راضی باشه و پولش رو هم داشته باشه میره سراغ گزینه های دیگه.

لینک به دیدگاه

سلام جمعیا.

اقای حسینی بنده قراره صندلی بگیرم اگه برنامه ای در نظر دارین ماها یا بنده دست نگه داریم. و منتظر شما باشیم

درود

بله یه سری برنامه داریم که به زودی توی سایت میبینید @};-

لینک به دیدگاه

لطفا یه مینیمم قیمت بزارین تا بتونیم نظر بدیم 

همینجوری بخوایم نظر بدیم میگیم عالیه

لینک به دیدگاه

درود

بله یه سری برنامه داریم که به زودی توی سایت میبینید @};-

درود

حدود قیمتاشونو نمیتونین بگین خخخخخ؟

ببینیم میتونیم بگیریم یا نه مرسی

لینک به دیدگاه

درود

حدود قیمتاشونو نمیتونین بگین خخخخخ؟

ببینیم میتونیم بگیریم یا نه مرسی

سالی یک بار تخفیف میزاره قیمت 399 دلاری میشه 200 دلار بعد این فروشنده های ایرانی میخرن نگه میدارد میارن ایران با قیمت 399 + قیمتی که میگن سود خودشون و گمرکی و غیره میدن خدمت ما

آگه اینطوری باشه به درد نمیخوره

ولی اگه بیاد خودم یدونه قرمز و مشکیش رو میخوام

لینک به دیدگاه

سلام. لیون صندلی گیمینگ اورده اما هنوز قیمتش مشخص نیست خدا کنه قیمتش نجومی نباشه بتونیم بخریم. با تشکر از اقای حسینی که واقعا تو مشتری مداری حرف اول رو میزنن.

لینک به دیدگاه

سلام. لیون صندلی گیمینگ اورده اما هنوز قیمتش مشخص نیست خدا کنه قیمتش نجومی نباشه بتونیم بخریم. با تشکر از اقای حسینی که واقعا تو مشتری مداری حرف اول رو میزنن.

زیاد خوش بین نباشید. قیمت اینا حدود 350 دلار هست. با gtx 970 هم قیمت اند. قاعدتا قیمت این صندلی ها گران تر از gtx 970 خواهد بود بخاطر سایز بزرگشون.

لینک به دیدگاه

آره دنبال کنید. من دیدم تو سایت زده به زودی خیلی خوشحال شدم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام وخسته نباشید خدمت جناب حسینی عزیزو بچه های سایت لیون.والا اگه باشه که عالیه ولی الان بیشتر به قیمت نگاه میکنن{یکیش خودم}چون واقعن اوضاع جامعه خیلی وخیمه از همه لحاظ مخصوصن مسائل مالیش.بنابراین همه دنبال قیمت مناسب میگردن.

لینک به دیدگاه

زیاد خوش بین نباشید. قیمت اینا حدود 350 دلار هست. با gtx 970 هم قیمت اند. قاعدتا قیمت این صندلی ها گران تر از gtx 970 خواهد بود بخاطر سایز بزرگشون.

به نظر من که ارزشش رو داره چون هممون وقت زیادی رو صرف کامپیوتر میکنیم من که بدنم کمر به پایین دیگه کار نمیکنه با این صندلی که دارم :D

لینک به دیدگاه

خوب مثل این که صندلی ها تا آخر فروردین موجود میشن

ولی مشخص نیست تفاوتشون بجز رنگ تو چی هست ، اصلا بعضی ها شون اسم و مدل دقیقا یکی هست ولی 2 تا صفحه دارن. :-?

http://lioncomputer.ir/product/7743/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+DXRacer+Formula+OH%2FFD99%2FNR/

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

تنوع و مدلها بسیار بیشتر از اینهاست

که در اینده ای نزدیک وارد سایت میشن

ولی یه مسئله ای که باید عنوان کنم در مورد قیمت این کالاها هستش

چون ما دقیقا نمیدونیم چقدر هزینه میخورن باید صبر کنیم که برسن و هزینه ها کلا مشخص بشن بعد اعلام قیمت میکنیم .

و البته تمام سعیمون رو میکنیم که با در نظر گرفتن همه چیز قیمت گذاری مناسبی رو این کالاها انجام بشه

لینک به دیدگاه

من که امروز پایه های صندلیم 2 نصف شد. فعلا باید با صندلی چوبی بگذرونیم که خدا بخیر کنه کمرمون مثل پایه های صندلی نشکنه. ولی با این حال صبر میکنیم تا قیمت ها گذاشته بشه که انشا الله بتونیم بگیریم. با تشکر

لینک به دیدگاه

1 تومن سرمایه جمع کرده بودم آگه برسه یکیش برای من خخخ

لینک به دیدگاه

آقاى حسينى با عرض ادب خواستم مطالبى رو ذكر كنم

راستش در شروع بنده با اين شركت در مورد ميزها و صندليهاش آشنا شدم و اينكه سايت تخت جمشيد در اول اين مدلها رو قرار داده بود

راستش يكى از معروفترين و بهترين شركتهايى هست كه ميز و صندلى ميسازه هم از نظر كيفيت و جنس هم از نظر مقاومت بطورى كه روى يكى از صندليهاش نوشته تا فلان تن تحمل وزن بدون آخ گفتن

ولى وقتى با قيمتهاى جهانيشون مواجه شدم شكه شدم كه يكى ميز معموليشو خريده بود 400 دلار اونور آب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند شرکت تولیدی چینی اقدام به ساخت این صندلی ها تحت برند dxracer میکنند که دقیقا مشابه برند اصلی ساخته شده اند و تنها تفاوت این دو در کیفیت هست 

قیمت این صندلی ها در تولیدی چین از 50 تا 95 دلار هست 

قیمت برند اصلی هم از 400 دلار شروع میشه به بالا تا قیمت های ویژه 

هزینه های ارسال و گمرک و ... ردیف 9401 قرارمیگیره و شامل 48% گمرکی + 8% مالیات ارزش افزوده میشه 

قیمت این صندلی هارو در کشور های همسایه بررسی میکنیم 

در دبی قیمت این صندلی از 1500 درهم شروع میشه تا 3500 درهم و حتی بالاتر 

در ترکیه از 1300 لیر شروع میشه تا به بالا

در مالزی از 1600 رینگیت شروع میشه تا به بالا

و همینطور میشه کشور های دیگه رو هم بررسی کرد 

با این شرایط غیرممکن هست زیر 2 میلیون تومن dxracer ارجینال در کشور وارد و عرضه بشه 

لینک به دیدگاه

صندلی شرط اول بازی کردنه ، یعنی کسایکه که فکر میکنن خیلی مهم نیست باید بگم که کاملا در اشتباهن.

شما شرایط راحتی رو برای خودتون به وجود بیارین اون وقت میفهمین که چقدر روی بازیتون تاثیر داره.

فقط به شرطی که ارزون باشه قیمت صندلی. من صندلیمو 35000 تومان خریدم

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

چند شرکت تولیدی چینی اقدام به ساخت این صندلی ها تحت برند dxracer میکنند که دقیقا مشابه برند اصلی ساخته شده اند و تنها تفاوت این دو در کیفیت هست 

قیمت این صندلی ها در تولیدی چین از 50 تا 95 دلار هست 

قیمت برند اصلی هم از 400 دلار شروع میشه به بالا تا قیمت های ویژه 

هزینه های ارسال و گمرک و ... ردیف 9401 قرارمیگیره و شامل 48% گمرکی + 8% مالیات ارزش افزوده میشه 

قیمت این صندلی هارو در کشور های همسایه بررسی میکنیم 

در دبی قیمت این صندلی از 1500 درهم شروع میشه تا 3500 درهم و حتی بالاتر 

در ترکیه از 1300 لیر شروع میشه تا به بالا

در مالزی از 1600 رینگیت شروع میشه تا به بالا

و همینطور میشه کشور های دیگه رو هم بررسی کرد 

با این شرایط غیرممکن هست زیر 2 میلیون تومن dxracer ارجینال در کشور وارد و عرضه بشه

توجه کنید که بصورت عمده داره وارد میشه همه ی صندلی ها از نوع Formula هستند که میشه گفت ارزون ترین مدل این شرکت هست و قیمت هاشون 290 دلار هست فکر کنم آگه با دلار ۴ تومن حساب کنید هم با 10 دلار اضافه تر میشه 1.2 تومن توجه کنید دلار هم 3.450 هست حدودا حالا توجه کنید که وقتی بصورت عمده وارد میشه قیمت فرستادن و اینا ارزون تر میشه کالاهای سنگین هم بصورت عمده میخوان وارد کنند توسط کشتی وارد میشه که ارزون ترین راه نقل و انتقال هست صندلی هم روش نوشته مخصوص کامپیوتر این رو نمیدونم ولی فکر کنم گمرکیشون مثل وسایل مربوط به کامپیوتر حساب بشه که جزو ارزون ترین گمرکی ها هست حالا نمیدونم شما چطوری میگید دو تومن ولی به نظر من اینقدر که میگید فکر نکنم بشه
لینک به دیدگاه

توجه کنید که بصورت عمده داره وارد میشه همه ی صندلی ها از نوع Formula هستند که میشه گفت ارزون ترین مدل این شرکت هست و قیمت هاشون 290 دلار هست فکر کنم آگه با دلار ۴ تومن حساب کنید هم با 10 دلار اضافه تر میشه 1.2 تومن توجه کنید دلار هم 3.450 هست حدودا حالا توجه کنید که وقتی بصورت عمده وارد میشه قیمت فرستادن و اینا ارزون تر میشه کالاهای سنگین هم بصورت عمده میخوان وارد کنند توسط کشتی وارد میشه که ارزون ترین راه نقل و انتقال هست صندلی هم روش نوشته مخصوص کامپیوتر این رو نمیدونم ولی فکر کنم گمرکیشون مثل وسایل مربوط به کامپیوتر حساب بشه که جزو ارزون ترین گمرکی ها هست حالا نمیدونم شما چطوری میگید دو تومن ولی به نظر من اینقدر که میگید فکر نکنم بشه

من نمیدونم چرا دوستان قیمت این صندلی رو فکر میکنند خیلی بالاست و شروع به یه صحبتهایی میکنند که اگه زیر 2 میلیون باشه غیر اورجینال هست . و جوری صحبت میکنند که انگار نماینده خود شرکت اصلی هستند .

دوست من قیمتهای سایت اصلی free shipping هستند و با سرویس اکسپرس fedex برای شما طی 4 روزبه صورت door to door ارسال میشه .

شما یک تکه کاغذ براتون با fedex بیارن باید 50 تا 100 دلار هزینه حملش رو پرداخت کنی چه برسه به یک سندلی 30 کیلویی.

وقتی شرکت تخت جمشید وارد اینکار شده قطعا داره حجم خرید میکنه و از طریق دریا وارد میکنه کالاهارو که هزینه حمل بسیار پایینی داره و قیمتعای تمام شده بسیار پایین تر از قیمت های فروش شرکت اصلی خواهد بود .

که با احتساب هزینه های ترخیص از گمرک و حمل داخلی و سود شرکت باز هم شرکت می تونه زیر قیمت فروش شرکت اصلی در بازار ما به فروش برساند.

البته این صحبتهای من بخشیش از از مشورت با مدیران شرکت تخت جمشید نشات گرفته.

و به گفته تخت جمشید قیمتها بین 900 تا 1300 خواهند بود بسته به مدل .

و بهتره نگران قیمت نباشید.

البته جهت اطمینان از حرف من صفحه اینستا@dxraceriran که مربوط به تخت جمشید هست رو دنبال کنید خودتون منوجه موضوع خواهید شد .

لینک به دیدگاه

سلام 

بله مطمعن باشید در سلامتی فرد تاثیر داره صندلی مناسب

ولی در گیم فقط و فقط وفقط این مغزه بازیکن و هدسته که برتری ایجاد میکنه نه موس و صندلی و کارت گرافیک و از این قبیل چیزها

ولی جالب به نظر میرسه در کل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...