رفتن به مطلب

خرید یک کیس تا 1 میلیون تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان  و اساتید محترم

بنده قصد خرید یک عدد کیس دارم تا یک میلیون تومان

کاربرش هم برا یه بچه 14 سالس و گیم و اینا نیستش

کیبورد و مانیتورو موس نمیخواد فقط کیس تنها تا یک ملیون 

با تشکر فراوان از محبت شما

لینک به دیدگاه

کسی نیست ما رو یاری کنه ؟

خو بودجه م 1 تومنه بیشتر ندارم 

یعنی نمیشه تا یه تومن یه کیس برا بچه 14 ساله خرید

لینک به دیدگاه

سلام

میشه

یک مقدار صبر کنید عزیزان که تخصص دارن پاسخوتون را میدن

لینک به دیدگاه

چرا نمیشه ؟؟؟ 

من سه تا مثبت تا 50 تا مثبت برای نظر دادن درباره سیستم گیمینگ کم دارم ولی حتما میشه - 

لینک به دیدگاه

چرا نمیشه ؟؟؟ 

من سه تا مثبت تا 50 تا مثبت برای نظر دادن درباره سیستم گیمینگ کم دارم ولی حتما میشه - 

یکیشو خودم دادم

لینک به دیدگاه

pentum G3260

asrock h81-vg4

4GB 1600 kinstone شانه کوتاه بدون هیت سینک

WD 500Gb blue

Samsung 24x Sata

PSU 330 Green

Case TSCO

قیمت ها به ترتیب:

185

160

69

160

45

120

60

جمعا 800 تومن که میتونی یا گرافیک برداری(اگر گیم میزنی) یا بزاری تو جیبت! انبرد این سیستم جواب فیلم 1080 تا بازی سبک (در حد فوتبال 2015) رو براحتی میده

نتونستی اسمبل و راه اندازی کنی میتونی با هزینه خودت بدی برات جمعش کنن

لینک به دیدگاه

چرا نمیشه ؟؟؟ 

داداش حالا کمکش کن @};-

post-11408-0-27461300-1456154046_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

چرا نمیشه ؟؟؟ 

ممنون میشم

pentum G3260

asrock h81-vg4

4GB 1600 kinstone شانه کوتاه بدون هیت سینک

WD 500Gb blue

Samsung 24x Sata

PSU 330 Green

Case TSCO

قیمت ها به ترتیب:

185

160

69

160

45

120

60

جمعا 800 تومن که میتونی یا گرافیک برداری(اگر گیم میزنی) یا بزاری تو جیبت! انبرد این سیستم جواب فیلم 1080 تا بازی سبک (در حد فوتبال 2015) رو براحتی میده

نتونستی اسمبل و راه اندازی کنی میتونی با هزینه خودت بدی برات جمعش کنن

مادربردش ایسوز یا گیگا باشه

سی پی یو و رم هم میخوام طوری باشه هنگ نکنه چون این سیستم قبلیش قدیمیه خیلی هنگ میکنه

داداش حالا کمکش کن @};-

attachicon.gif1233.jpg

مرسی

داداش حالا کمکش کن @};-

attachicon.gif1233.jpg

گرافیک چی بگیرم

لینک به دیدگاه

خب اول از همه ممنون از دوستانم  @};-  

شما با بودجه مد نظرتون و در نظر گرفتن اینکه احتیاج به مانیتور و کیبورد و ... ندارید میتونین این دو سیستم رو ببندید - تفاوت این دو سیستم در حال حاضر این هست که سیستم دوم بدون نیاز به کارت گرافیک مجزا( با گرافیک داخلی بردازنده )  برای یکسری از بازی ها ( بجز برخی از بازی ها که سنگین هستن )  در رزولوشن 720p  مناسب هستش و سی بی یوش 4 هسته ای هستش  ! اگر رزولوشن مانیتورتون بایین تر از 720p باشه که کاملا کفایت میکنه - اما سیستم اول در اینده قابلیت ارتقا به نسبت بهتری نسبت به سیستم دوم داره ( سیستم دوم سوکت FM2+ هستش و در اینده حتی با خرید گرافیک مجزا کیفیت به نسبت بایینتری در برابر سیستم اول با گرافیم مجزا دریافت میکنین )  و اگر در اینده قصد خرید کارت گرافیک مجزا برای بازی در رزولوشن بالا و کیفیت بالا دارید حتما سیستمی مبتنی بر سوکت 1150 بردارید و اینکه باور هر دو سیستم برای ارتقا در اینده مناسب هستن : 

سیستم اول : 

m6b754kxewa0.jpg

سیستم دوم : 

b108shq5hc56.jpg

البته سیستم دوم کمی بیشتر از 1000000 تومان شد که بخاطر موجود نبودن مادربرد msi a68 بود که قیمتش 200/000 تومان هستش - شما میتونین با مراجعه به لیون از موجودی اون مادربرد با خبر بشید و هزینه رو کاهش بدید ! 

لینک به دیدگاه

بهتره یکم بیشتر بزارید برای گرافیک گرافیک هم بگیرید که راحت بتونن بازی هم بکنن

اگه آنقدر نمیشه دیگه بهتره یک 610 بگیرید ولی به نظر من ارزش داره یکمی بیشتر بدید برای یک گرافیک

موفق باشید

post-22419-0-61429500-1456157351_thumb.png

لینک به دیدگاه

خب اول از همه ممنون از دوستانم  @};-  

شما با بودجه مد نظرتون و در نظر گرفتن اینکه احتیاج به مانیتور و کیبورد و ... ندارید میتونین این دو سیستم رو ببندید - تفاوت این دو سیستم در حال حاضر این هست که سیستم دوم بدون نیاز به کارت گرافیک مجزا( با گرافیک داخلی بردازنده )  برای یکسری از بازی ها ( بجز برخی از بازی ها که سنگین هستن )  در رزولوشن 720p  مناسب هستش و سی بی یوش 4 هسته ای هستش  ! اگر رزولوشن مانیتورتون بایین تر از 720p باشه که کاملا کفایت میکنه - اما سیستم اول در اینده قابلیت ارتقا به نسبت بهتری نسبت به سیستم دوم داره ( سیستم دوم سوکت FM2+ هستش و در اینده حتی با خرید گرافیک مجزا کیفیت به نسبت بایینتری در برابر سیستم اول با گرافیم مجزا دریافت میکنین )  و اگر در اینده قصد خرید کارت گرافیک مجزا برای بازی در رزولوشن بالا و کیفیت بالا دارید حتما سیستمی مبتنی بر سوکت 1150 بردارید و اینکه باور هر دو سیستم برای ارتقا در اینده مناسب هستن : 

سیستم اول : 

m6b754kxewa0.jpg

سیستم دوم : 

b108shq5hc56.jpg

البته سیستم دوم کمی بیشتر از 1000000 تومان شد که بخاطر موجود نبودن مادربرد msi a68 بود که قیمتش 200/000 تومان هستش - شما میتونین با مراجعه به لیون از موجودی اون مادربرد با خبر بشید و هزینه رو کاهش بدید ! 

برای سیستم اول هم میتونین به قول دوستان یک گرافیک 610 یا بالاتر بخرید 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

مرسی دوستان 

بیش از این وقت گرانبهاتون رو نمیگیرم

رو پیشنهادات ارزشمندتون میاندیشم

با تشکر 

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...