رفتن به مطلب

بنچمارک Hitman Beta با کارت های مختلف | بازگشت مامور 47

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یکی از عناوینی که به جرات میتونم بگم همه ی ما خاطرات زیادی با اون داریم و طرفدار سر سختش هستیم ، مامور 47 هست!!

شخصیتی خاصی که نمیشه فراموشش کرد!! هیتمن جدید به صورت 4 اپیزود عرضه میشود و هر اپیزود 15$ و در مجموع 60$ قیمت خواهد داشت . . . خیلی ها از اپیزودیک بودن بازی گله دارند ولی سازنده بازی اصرار دارد این به نفع ای پی هیتمن و طرفداران هیتمن تمام خواهد شد!

یکی دیگر از مواردی که طرفداران هیتمن گله داشتند ، این هست چرا چهره هیتمن در این نسخه جوان تر از نسخه های قبلی هست!! سازنده عنوان کرده از این که چنین سوالی برای طرفداران پیش امده خوشحال هست . . . و احتمالا پاسخ این رو در داستان این نسخه هیتمن متوجه خواهیم شد!

این نسخه هیتمن رو میتونیم چیزی بین عنوان ابسولوشن و بلاد مانی در نظر بگیریم . . . خط داستانی در کنار مراحل متنوع!

در این نسخه از هیتمن از همان نسخه قبلی انجینی که در ساخت ابسولوشن استفاده شده بود ، استفاده شده ، ولی نور پردازی و کیفیت تکسچر ها بالا رفته و گرافیک چشم نوازی رو نمایش میدهد که برای عنوانی مثل هیتمن که گرافیک اهمیت بالایی ندارد کافی هست! مهم ترین چیز در بازی هیتمن ، طراحی مراحل هست که IO کارش رو بلد هست!!

IO به مانند نسخه ابسولوشن با شرکت AMD همکاری داشته و قرار داد Gaming Evolved رو امضا کرده ، و کسانی که کارت های Radeon رو خریداری کنند این عنوان هم به عنوان باندل دریافت میکنند

نسخه PC این عنوان در نسخه بتا دارای تنظیمات گرافیکی زیادی نیست! ولی ممکن هست در نسخه نهایی که از DX12 پشتیبانی میکند و شرکت AMD قصد مانور خاصی روی نقطه قوت خود یعنی Async Compute با استفاده از پشتیبانی سخت افزاری به وسیله Asynchronous دارد ، شاهد تنظیمات بیشتری باشیم و حتی ممکن هست از ابزار موجود در GpuOpen هم در نسخه نهایی استفاده بشه که فرصت خوبی برای خود نمایی Radeon خواهد بود.

به سراغ سیستم مورد نیاز منتشر شده میرویم

CPU: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940

CPU: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz

RAM:

System Requirements

8 GB RAM

RAM:

System Requirements

8 GB RAM

GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870

GPU: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290

DX: Version 11

DX: Version 11

System Requirements

OS 64-bit Windows 7

System Requirements

OS 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10

البته این که 290 در کنار 770 قرار گرفته به خاطر پارتنر بودن SQUARE ENIX با انویدیا هست ، وگرنه این دو کارت قرار نیست در یک سطح ظاهر بشند

خوب حالا میریم به سراغ اسکرین شات های منتشر شده از نسخه بتا که در رزولوشن 4K گرفته شدن ( به دلیل کاهش حجم از کیفیت و رزولوشن اسکرین شات ها کاسته شده! )

2016-02-19_00003-150x150.jpg2016-02-20_00002-150x150.jpg2016-02-20_00003-150x150.jpg2016-02-20_00005-150x150.jpg2016-02-20_00006-150x150.jpg2016-02-20_00007-150x150.jpg2016-02-20_00008-150x150.jpg2016-02-20_00009-150x150.jpg2016-02-20_00010-150x150.jpg2016-02-20_00011-150x150.jpg2016-02-20_00012-150x150.jpg2016-02-20_00013-150x150.jpg2016-02-20_00014-150x150.jpg

و حالا میریم به سراغ بنچمارک های منتشر شده توسط وبسایت PCLab

1080P+ULTRA+DX11-H!TMAN BETA

zapw_hitmanbeta_1920_ultra.png

1440P+ULTRA+DX11-H!TMAN BETA

crlm_hitmanbeta_2560_ultra.png

3840x2160+ULTRA+DX11-H!TMAN BETA

jtsv_hitmanbeta_3840_ultra.png

نتایج کاملا مشخص هست و فکر نمیکنم نیازی به تحلیل خاصی باشد ، هر دو گروه کارت های RADEON و GEFORCE خوب ظاهر شدن
منتظر مامور 47 هستیم . . . حتی اگر قفل دنوو هم داشته باشه اشتراکی با دوستان یا حتی اوریجینال تجربه میکنیم! هیتمن رو نمیشه از دست داد!

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

یک بازی نوستالژیک . . . .

دیگه برای این بازی حتما باید گرافیک رو ارتقا بدم!!!!

کاملا مشخص هست که گرافیک چشم نوازی داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و تشکر

نتایج خوبی هست...  ^_^

لینک به دیدگاه

دم amd گرم خدایی ...  290 معمولی از 970 هم داره بیشتر فریم میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیزم ارتقا نده-

یک بازی به صورت اپیزودیک عرضه میشه که من متنفر هستم برای همین اصلا خبر رو پوشش ندادم- دوم اسکوارانیکس است و DRM خوشگل - پس کلا بی خیال!

لینک به دیدگاه

دم amd گرم خدایی ... 290 معمولی از 970 هم داره بیشتر فریم میده

دیگه بیادو نگیره بازی انحصاریشه....

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

دیگه بیادو نگیره بازی انحصاریشه....

Sent from my D5503

راست میگی اصلا یادم رفته بود باندل با amd عرضه میشه :) :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز همه میخوان 970 رو شکست بدن!! بابا صلوات!

لینک به دیدگاه

هنوز همه میخوان 970 رو شکست بدن!! بابا صلوات!

هنوز نیست آقا رضا 290 که 1سال از 970 زودتر هم اومد ...

لینک به دیدگاه

ممنون بابت بنچمارکها

ولی اینکه نسخه بتاس!!بهتر نیست ادم صبر کنه واسه نسخه اصلی!

چون ممکنه  نتایج با الان متفاوت بشن

ولی همین جا هم اختلاف نسبتا کمه که شاید این فاصله با یه درایور مخصوص بازی پر بشه.شاید هم برعکس اختلاف زیادتر بشه مسئله اینه که کلا فریم دهی بده

در مورد خود بازی هم ، کسایی که absolution رو بازی کرده باشن و نسخه بتا رو دیده باشن این بازی متاسفانه از نظر گرافیکی اصلا در حد بازیهای روز نیست وبه جز موارد اندک پیشرفت خاصی با نسخه قبلی که 4 سال پیش اومد نداره !با توجه به اینکه جدیدا هم Rise of tomb raider رو با اون کیفیت خارقالعاده بازی کردیم این شدیدا تو ذوق میزنه

از طرف دیگه هم فریم دهی خیلی بده بازی با این کیفیت و تنظیمات عقب مانده اکثر کارتها دارن تو fhd اونم با fxaa!!زیر 60 فریم میدن البته گویا تو همین نسخه هم نوسان فریم  زیاده به خصوص وقتی تعداد npc ها زیاد میشه که فریم سقوط ازاد میکنه که از نظر من ناامید کنندس امیدوارم  در نسخه اصلی این موارد بهبود پیدا کنه

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

بازی اصلا بهینه نیست دقیقا مثل دویژن 

کاملا معلوم هست که بازی رو بیشتر برای سمت کنسول ها در نظر گرفتن امیدوارم موقع لانچ درایور ها حداقل پرفورمنس رو بالاببرن و dx12 هم یه کمکی بکنه 

گرافیک بازی هم که انگار برای 2012 هست خیلی بدهست حداقل عکس ها و فیلم ها که این رو می گه 

امیدوارم طرفداراش حال کن برای من که اصلا این بازی مهم نیست هیچ وقت ارتباط برقرار نکردم با بازی 

کلا یه یک سالی هست از بازی های AAA زده شدم خیلی کم پیش می اد یه بازی AAA خوب بیاد همشون تکراری شدن امسال کلا 3 تا بازی AAA بیشتر نیست که منتظر هستم منتشر بشن 

فعلا دارم با بازی های مستقل حال می کنم 

درضمن AMD باز ها برن حال کنن بازی برای شماست و 100 درصد DX12 هم توی این به نفع AMD هست 

لینک به دیدگاه

کارت های جیفرس خوب ظاهر شدن؟؟ :D   از این افتضاح تر نمیشه 290 از 970 و 290 ایکس از 980 بیشتر فریم گرفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا به نظرم استارتر گرامی اشتباه کرده درباره بنچمارک و گرافیک و ...فریم و. تاپیک زده  چون این بازی دیگه اون بلاک باستر قدیمی نیست که بیاد و ادعا داشته باشه .دوستان خوبم بازی که اپیزودیک شد یعنی خیلی سازنده جدی نمیگیره تولیدش رو و میخواد سریالی بفروشه- هیتمن یک زمانی بازی بزرگی بود و هرشماره همه چیزش به روز بود   و جدید از هوش مصنوعی و گرافیک...

ولی وقتی یک چیزی اپیزودی شد یعنی  همین - نه گرافیک رو بروز کردن من در دموها دیدم هوش مصنوعی مال ۵ سال پیشه.

نگاه کنید به رزیدنت اویل رولیشن دو که بازی خوبی بودو قسمت یکش هم از 3ds پورت شده بود ولی قسمت دوم با اینکه برای نسل جدید بود چون اپیزودیک بود  گرافیکش از رزیدنت ۵ هم که اونهمه سال قبلش امده پایین تر بود. من از بازیهای اپیزودیک تنفر دارم!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام و درود بر دوستان

سعید جان خیلی ممنون بابت مطلب، دست شما مرسی :D

پیش به سوی کچل مو فرفری مأمور 47 خودمون :D

لینک به دیدگاه

مقایسه فریم ریت بتا بازی Hitman نسخه PC

مقایسه بین کارت گرافیک های R9390,970 صورت گرفته است

http://www.aparat.com/v/Lcg9O

فریم ریت بتا بازی HITMAN نسخه PS4

http://www.aparat.com/v/d0UYW

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بابت بنچمارکها

ولی اینکه نسخه بتاس!!بهتر نیست ادم صبر کنه واسه نسخه اصلی!

چون ممکنه  نتایج با الان متفاوت بشن

موافقم، نسخه بتا هستش و درایورها هم هنوز برای این بازیها بهینه نشدن...

هنوز چیزی نشده پس، دوستان اینجارو هم میخوان تبدیل کنن به جنگ فن بازها...

در مورد خود بازی هم ، کسایی که absolution رو بازی کرده باشن و نسخه بتا رو دیده باشن این بازی متاسفانه از نظر گرافیکی اصلا در حد بازیهای روز نیست وبه جز موارد اندک پیشرفت خاصی با نسخه قبلی که 4 سال پیش اومد نداره !با توجه به اینکه جدیدا هم Rise of tomb raider رو با اون کیفیت خارقالعاده بازی کردیم این شدیدا تو ذوق میزنه

از طرف دیگه هم فریم دهی خیلی بده بازی با این کیفیت و تنظیمات عقب مانده اکثر کارتها دارن تو fhd اونم با fxaa!!زیر 60 فریم میدن البته گویا تو همین نسخه هم نوسان فریم  زیاده به خصوص وقتی تعداد npc ها زیاد میشه که فریم سقوط ازاد میکنه که از نظر من ناامید کنندس امیدوارم  در نسخه اصلی این موارد بهبود پیدا کنه

ولی واسم این قسمت حرفتون جالب تر هستش که حرف از گرافیک میزنید و باز هم اون تایپک رو در مورد Fall Out 4 و بحث گرافیکش میزدید، بازی که گرافیکش نسبت به نسل قبل بازی ها هم ضعیف بود، یحث افت فریم اون هم که خنده دار بود، بطوریکه اشک آدم رو در میورد...

والله همه 980Ti ندارن برای اجرا کردن Tomb Raider و خیلی ها هنوز منتظر کرک هستن، البته من یکی فقط میخوام گرافیک بازی رو ببینم که این همه دوستان ازش تعریف میکنن و گرنه که از بازی هیچ وقت خوشم نیومده...

لینک به دیدگاه

موافقم، نسخه بتا هستش و درایورها هم هنوز برای این بازیها بهینه نشدن...

هنوز چیزی نشده پس، دوستان اینجارو هم میخوان تبدیل کنن به جنگ فن بازها...

ولی واسم این قسمت حرفتون جالب تر هستش که حرف از گرافیک میزنید و باز هم اون تایپک رو در مورد Fall Out 4 و بحث گرافیکش میزدید، بازی که گرافیکش نسبت به نسل قبل بازی ها هم ضعیف بود، یحث افت فریم اون هم که خنده دار بود، بطوریکه اشک آدم رو در میورد...

والله همه 980Ti ندارن برای اجرا کردن Tomb Raider و خیلی ها هنوز منتظر کرک هستن، البته من یکی فقط میخوام گرافیک بازی رو ببینم که این همه دوستان ازش تعریف میکنن و گرنه که از بازی هیچ وقت خوشم نیومده...

اتفاقا من به همون دلیل گفتم این نسخه بتاس! صبر کنید نسخه اصلی بییاد بعد بهتر میشه در موردش بحث کرد

که کار به یه همچین پست سخیفی کشیده نشه!که شما اومدی اینجا به من تیکه پرونی میکنی!

شما انویدیا باز ها که روتون کم نمیشه آخه باید اینجوری پوستتونو کند

(این پست حاوی مطالب بسیار عمیقی هست که انویدیا دار ها متوجهش نمیشن حتی با بررسی مولکولی بازی )

ماشالا طرف اینجا رو با رینگ بوکس اشتباه گرفته بود

به قول خودت چیزی نشده که اینجوری واکنش نشون میدی ایشالا که تو نسخه اصلی بهتر بشه 

حداقل تو fo4 یه طرف فریم ریتش خوب بود اینجا رو کارتای هر دو شرکت یه چیز اونور تر از فاجعس!

من تو fo چی گفتم

کلا همه میدونن بازیهای بتزدا همیشه گرافیک انچنانی ندارن.گرچه به عنوان یه بازی OW با اون سطح از جزییات به نظرم گرافیک بدی هم نداره که غیر RPG بازها رو هم از خودش زده بکنه!

اینکه کسی به خاطر گرافیک رفته سراغ بازی و ناامید شده از کل بازی!!!!، rpg باز نیست

فقط من موندم این بازی با این گرافیک نچندان سطح بالا  چرا عملکردش روی چیپهای AMD خوب نیست!

من اینجا گفتم گرافیک بازی رو دوست ندارم  و به همین دلیل از کل بازی زده شدم !!!!!ولی شما اینو تو همون تاپیک گفته بودی اونجا که ماشالا دوستان از داستانو گیم پلی ومتا و یوزر اسکور و  کل بازی ایراد گرفته بودن!من خودم فن دواتیشه hitman م قصدمم از اون پست ترول رو اعصاب رفتن نبود بر خلاف رویه یه عده

fo یه بازی ow ــه که هنوزم میگم با توجه به همین مسئله و وسعتش گرافیکش با توجه به اینکه نسخه قبلیشم جزو بهترین گرافیکها نبوده اونقدر بد نبود کاربر rezagtx عکسهای بسیار با کیفیتی گذاشتن برین ببینین

اینکه از گرافیک این ادم ایراد میگره به خاطر اینه که مثلا نسخه bm تو زمان عرضش یکی از بهترین گرافیکها رو داشت شلوغی محیط جزییات تک تک npc ها تو زمان خودش بی رقیب بود اما الان چی شده!!نه تنظیمات گرافیکی داره نه فریم ریت درستی روی کارتای هر دو شرکت داره نه گرافیک

تازه اسم dx12 هم یعنی مثلا روشه!

در مورد tr قسم نخور بازی برای اجرا نیازی به 980ti نداره ادم اگه بخواد حقیقت رو ببنینه حتما نباید خودش تجربش کنه اینقدر نقد و بررسی هست

خیر عزیز، شما پست سخیف رو زدید و باعث شروع بحث شدید...

شما دارید یه بازی بتارو از نظر گرافیکی و افت فریم میکوبید، بعد بازی که چندین پچ براش اومده با اون هم مشکل رو بعنوان بازی بهینه در نظر میگیرید...

فن بازی به چی میگن؟

منظورم از پست سخیف اون قرمزه بود نه حرفای شما!!برا همینه ادم دلش نمیخواد باهات بحث کنه اصلا معلوم چی میگی فقط بی احترامیو بلدین

وقتی که بنچ نسخه بتا رو میگذارن یعنی مهم بوده انتظار نداری که راجع به اب و هوا بحث کنم!

من که همون اول نوشتم : "این نسخه بتاس" ""امیدوارم  در نسخه اصلی این موارد بهبود پیدا کنه"" -اینکه از روی بنچمارک بگی فریم دهی بده اسمش فن بازیه!عجب انگار مثلا من خودم رفتم بنچمارک گرفتم lol

قضیه اینه که شما هدفت چیز دیگه ایی بود

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا من به همون دلیل گفتم این نسخه بتاس! صبر کنید نسخه اصلی بییاد بعد بهتر میشه در موردش بحث کرد

که کار به یه همچین پست سخیفی کشیده نشه!که شما اومدی اینجا به من تیکه پرونی میکنی!

خیر عزیز، شما پست سخیف رو زدید و باعث شروع بحث شدید...

شما دارید یه بازی بتارو از نظر گرافیکی و افت فریم میکوبید، بعد بازی که چندین پچ براش اومده با اون همه مشکل رو بعنوان بازی بهینه در نظر میگیرید...

پستهای دوستان هم مشخصه که هنوز هیچی نشده، جبهه گیری شده در مقابل مطلب...

فن بازی به چی میگن؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا دوستان باید روی سر کچل هیتمن هم  دعوا بیافته!؟

آقایون این همش توزیع دیجیتالی است و 100% DRM - و تازه اپیزودیک -   بگذارید بازی کامل بشه نمره بگیره بعد اگر نمره بالا بگیره از گیم اسپات سریع از استیم میگیرم بررسی میکنیم!البته وقتی کامل شد من ازصلا نمیتونم اپیزودیک بازی کنم!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورم از پست سخیف اون قرمزه بود نه حرفای شما!!

من معذرت میخوام که اشتباه متوجه شدم... @};-

برا همینه ادم دلش نمیخواد باهات بحث کنه اصلا معلوم چی میگی فقط بی احترامیو بلدین

بی احترامی؟

شما پستتون رو بخونید و بعد بگید بی احترامی رو چه کسی انجام داده، نه فقط این پست، حتی پست قبلی، بی احترامی به بنده درست نیست ولی به بقیه درست هستش؟ هر کسی یه نظری داره، شما هم نظر خودتون رو اعلام کنید، قرار نیست نظرتون رو به زور به کسی بقبولونید...

احتیاجی نیست که با بنده بحث کنید، کلا وقتی میبینم که پستهام برای کسی از نظر روحی مشکل ایجاد میکنه، سعی میکنم که مدتی پست نزنم...

من که همون اول نوشتم : "این نسخه بتاس" ""امیدوارم  در نسخه اصلی این موارد بهبود پیدا کنه""

بنده هم همون اول حرفتون رو تایید کردم...

وقتی که بنچ نسخه بتا رو میگذارن یعنی مهم بوده انتظار نداری که راجع به اب و هوا بحث کنم!

-اینکه از روی بنچمارک بگی فریم دهی بده اسمش فن بازیه!عجب انگار مثلا من خودم رفتم بنچمارک گرفتم lol

قضیه اینه که شما هدفت چیز دیگه ایی بود

بنده به این نمیگم بحث در مورد بنچمارک بازی، نظر بنده هستش، ممکن هستش که کسی با بنده موافق نباشه...

ولی همین جا هم اختلاف نسبتا کمه که شاید این فاصله با یه درایور مخصوص بازی پر بشه.شاید هم برعکس اختلاف زیادتر بشه مسئله اینه که کلا فریم دهی بده

شما همین TR رو که بازی ارائه شده هستش و چندین پچ هم واسش اومده رو مقایسه کنید، متوجه میشید که TR خیلی سنگین تر هستش ولی این بازی رو که بتا هستش رو دارید اینجوری میکوبید؟ سقوط فریم و مشکلات فریم رو باید بگم که کلا در 2 سال گذشته حتی یه بازی یادم نمیاد که این مشکل رو نداشته باشه، شاید یه بازی 2D پیدا بشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ کس حق نداره پست من رو بدون نام کاربری من در تاپیک و پست خودش نقل قول کنه اون هم از یک تاپیک قفل شده خواهشا مدیریت رسیدگی کنند
این چه وضعشه اخه
اون تاپیک قفل شد فرداش همون تاپیک رو در سایت سافت 98بصورت لینکدونی زده بودن
از برو بچ سایت سخت افزار که تازه برگشته بودن

اینم لینکش:
http://linkdoni.soft98.ir/link-17345.html

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

قرار بود با اومدن DX 12 نیاز به قدرت CPU کم بشه و خیلی کارتا بهتر عمل کنن ولی هر چی میگذره با این سیستمای پیشنهادی فضایی جدید انگار قضیه برعکسه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قرار بود با اومدن DX 12 نیاز به قدرت CPU کم بشه و خیلی کارتا بهتر عمل کنن ولی هر چی میگذره با این سیستمای پیشنهادی فضایی جدید انگار قضیه برعکسه.

متاسفانه سازنده ها نیاز به قدرت پردازش رو بیشتر کردن  در بازیها بگونه ای که به چشم نمیاد اون عملکردی که انتظار داشتیم با افزایش محاسبات و پردازش در بازی ها در واقع اگه قرار باشه بازی های دایرکتس 12 رو با دایرکتس 11 بالا بیاریم نیاز به پردازنده های خیلی قویتری خواهیم داشت :( ،  مشکل اصلی الان نیاز به گرافیک و رم موردنیاز بازی ها هست که شدیدا جهش داشته بگونه ای که کارتهای پیش رو هم با اینهمه دک و پز ممکنه به چالش کشیده بشند... البته خب دیگه یه اصلی هست که پردازش مورد نیاز بازی ها و قدرت سخت افزارهای موجود در بازار با هم ارتباط مستقیمی دارند هرچی سخت افزار ها قویتر میشند سازنده ها هم گزینه های گرافیکی بیشتری بکار میبرند ...یعنی فکر بازی با سیستم 1-2 تومنی رو باید از سر بیرون کنیم !  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

تازه این قدرت واقعی کارت های amd نیست بزارین بازی های ساخته شده با دایرکس 12 بیاد تازه اونجا قدرت amd مشخص میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...