رفتن به مطلب

بنجمارک های بازی Ashes of the Singularity بر روی DX12.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما گرافیکه سریه 5000 amdو سریهای بعدشو داشتین خودتون؟ تست کردین؟

من خودم 5870m داشتم البته رو لپتاپ زمان خودش شاخی بود. نوتبوک‌ها امروز اکثرا چیپ انویدیا دارند به خاطر مصرف پایین/عملکرد بالا نسبت به AMD.

الان دو تا گرافیک 980 (نسخه لپتاپ- با 980m اشتباه نگیرید) در نوتبوک ها استفاده میشه مثل MSI Titan.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

من خودم 5870m داشتم البته رو لپتاپ زمان خودش شاخی بود. نوتبوک‌ها امروز اکثرا چیپ انویدیا دارند به خاطر مصرف پایین/عملکرد بالا نسبت به AMD.

الان دو تا گرافیک 980 (نسخه لپتاپ- با 980m اشتباه نگیرید) در نوتبوک ها استفاده میشه مثل MSI Titan.

پس سریهای بعد رو نداشتید فقط طبق بررسیه سایت میگید.

من 1950xtx .2900xt .8800xtx. 8600gts.7300.6600.3870. 3870x2 . 4870.4870x2 4890 . 590 .5870 .5970xfx . 290x . 670 4gb. 780ti . 970 . 980ti  رو خودم داشتم از اکثرشون یا جعبه یا سی دی یا فاکتور یا وسایل دیگه ای به یادگار نگه داشتم خواستید برای اثبات بذارم.

دوست عزیز من تست میکنم اکتفا به سایت نمیکنم. خواهشا فقط اونچیزیرو که دارید تعریف نکنید من الان 980تی آی دارم ولی باید قبول کنم amdداره یک تکون اساسی به خودش میده پس نباید نادید بگیرم.

آره سریه 5 خوب بودند من خودم عکس گرافیک 5970xfxخودمو که تو مجله بررسی کرده بودند قاب کردم به دیوار زدم ولی سریه 200هم خالی از نقطه قوت نبودند همینکه الان دایرتکس 12 رو ساپورت میکنند و vr ready هستند خودش حسنه

سریه 300 amd رو با یک apu سریه a12برید نگاه کنید چقدر روون دارن گیمهایی چون farcry4 رو اجرا میکنند با بهترین تنظیمات

لینک به دیدگاه

پس سریهای بعد رو نداشتید فقط طبق بررسیه سایت میگید.

من 1950xtx .2900xt .8800xtx. 8600gts.7300.6600.3870. 3870x2 . 4870.4870x2 4890 . 590 .5870 .5970xfx . 290x . 670 4gb. 780ti . 970 . 980ti  رو خودم داشتم از اکثرشون یا جعبه یا سی دی یا فاکتور یا وسایل دیگه ای به یادگار نگه داشتم خواستید برای اثبات بذارم.

دوست عزیز من تست میکنم اکتفا به سایت نمیکنم. خواهشا فقط اونچیزیرو که دارید تعریف نکنید من الان 980تی آی دارم ولی باید قبول کنم amdداره یک تکون اساسی به خودش میده پس نباید نادید بگیرم.

آره سریه 5 خوب بودند من خودم عکس گرافیک 5970xfxخودمو که تو مجله بررسی کرده بودند قاب کردم به دیوار زدم ولی سریه 200هم خالی از نقطه قوت نبودند همینکه الان دایرتکس 12 رو ساپورت میکنند و vr ready هستند خودش حسنه

سریه 300 amd رو با یک apu سریه a12برید نگاه کنید چقدر روون دارن گیمهایی چون farcry4 رو اجرا میکنند با بهترین تنظیمات

همون 5870m که گفتم متاسفانه چیپش بعد از یک سال و نیم سوخت.

لینک به دیدگاه

همون 5870m که گفتم متاسفانه چیپش بعد از یک سال و نیم سوخت.

آره خوب یکی از بزرگترین ایرادهای amdمصرف برق بالا و دماش بوده همیشه. سریه 6000 .7000 و 8000 اش هم خیلی مالی نبودند ولی نباید کله تولیداتشو زیر سوال برد

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره خوب یکی از بزرگترین ایرادهای amdمصرف برق بالا و دماش بوده همیشه. سریه 6000 .7000 و 8000 اش هم خیلی مالی نبودند ولی نباید کله تولیداتشو زیر سوال برد

شما  متیونی Fury X بگیری جای 980 TI

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بنظر AMD دایرکت 12 رو جدی گرفته

همین الان درایور جدید داده برای این بازی بیرون

http://www.techpowerup.com/downloads/2630/amd-crimson-16-2-beta-win-7-8-10-64-bit/

لینک به دیدگاه

کنسول؟ واقعا!؟یک کارت 950 داره بازی کنسولی رو اجرا میکنه انویدیا داره پاسکال رو اماده میکنه بعد میگید Amd در معماری کنسولی فلان کار رو کرده و async؟ این چیز ها؟؟ واقعا؟ با پاسکال انویدیا یک هیولا میسازه که از اونورش بزنه بیرون! انویدیا کلاً موفق بوده در فروش نه بخاطر این نسل یا مکسول ، کپلر و فرمی و ....همه موفق بودند. دیدیم که نه async نه چیز دیگه هیچ تفاوتی نکرد و برنده نسل از مدتها پیش معلوم بود چون انودیا شعار نمیده عمل میکنه این مهمه-

هنوز بازیی نیومده که async استفاده کنه شما برای خودت میبری میدوزی

نه نسل جدید amd اومده نه پاسکال پس هنوز خیلی زوده واسه قضاوت

هر وقت نسل جدید اومد میشه گفت این چیز ها الکیه یانه

لینک به دیدگاه

شما  متیونی Fury X بگیری جای 980 TI

الان منظورتون رو نمیفهمم که سوالی بود یا جوابی!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

فکر کنم وضع AMD بزودی بهم بریزه این آقا هه قاط زده

پاسکال خیلی خفنه

لینک: http://www.expreview.com/45764.html
:wacko: :wacko: :wacko:

:eek: :eek: :eek:

vi5j5w91eajiy2w3u2.gif

لینک به دیدگاه

با سلام

پاسکال خیلی خفنه

لینک: http://www.expreview.com/45764.html

:wacko: :wacko: :wacko:

vi5j5w91eajiy2w3u2.gif

اقا سرم درد گرفت رفتم توی اون سایت یکی اب قند بده  :wacko:  :wacko:  :wacko:

فقط من از یک چیز می ترسم که این dx12 بهونه ای بشه برای سازنده ها که بخوان بازی ها رو بدتر بهینه کنن و بعد از یک مدت همین وضعیت dx11 رو داشته باشیم ( البته من که کلا از بازی AAA زده شدم همشون شبیه هم اگه BIOWARE - bethesda - cd projekt red - cig - DICE نبودن الان بازی های AAA به چیز رفته بودن به خاطر پول این کمپانی ها چون از همون اول PC باز بودن و بازی های قدیمی شون همشون انحصاری PC بودن بازی هاشون رو PC واقعا بهینه هست 

من که یه مدت هست رفتم توی کار بازی های مستقل این سازنده ها می ان ریسک می کنن بازی جدیدی می سازن 90 درصدشون هم روی PC هستن دلیلش هم که مشخص هست 

مثلا hitman جدیده نه گرافیک داره نه بهینه شده و از اون اور AMD گفته ( این وسط کاری به AMD و NVIDIA ندارم گیر ندید من هر دو کمپانی رو دوست دارم ) که بهترین تجربه ی DX12 رو توی این بازی خواهیم داشت یعنی DX12 داره بهانه می ده دست سازنده ها که کمتر وقت برای بهینه سازی انجام بدن و این وسط هم خوب کنسول ها هستن که خیلی از DX12 ساپورت نمی کنن پس همین موضوع هست که من رو بیشتر نگران می کنه 

اصلا از وضعیت کنونی DX12 خوش نمی اید 

من الان به شدت منتظر deus ex mankind divided هستم چون قرار هست از DX12 پشتیبانی کنه و از تمامی تریلر هایی که دیدم از گیم پلی این بازی گرافیک خیره کننده بود 

البته یک سری از کمپانی ها هم هستن این وسط که می خوان حسابی از dx12 استفاده کنن 

مثلا CIG این ها کی هست خوب این ها همون سازنده های STAR CITIZEN هستن . بازی که بیرون بیاد من از دنیا خداحافظی می کنم.  :D و برای کسایی که نمی دونن بازی بر روی موتور cryengine 3 هست این موتور زمانی که شروع کردن بر روی 32BIT بود که فضای مورد نیاز برای عظمت بازی موجود نبود بعد به 64BIT ارتقاع دادن ( جوری شده که مردم به این موتور می گن STAR ENGINE :D )  البته توی تیم سازنده 10 نفر از سازنده های سری CRYSIS هستن و الان هم این 64BIT براشون داره محدودیت ایجاد می کنه که بیشتر از سمت CPU البته ( CPU های سرور نه سیستم شما ) هست به همین دلیل اولین تیمی هستن که دارن DX12 رو وارد موتور کرای انجین می کنن 

یه هارد فقط برای این بازی باید بگیرید 50 گیگ که فقط برای اپیزود یک مراحل اصلی بازی هست ( بازی شامل 3 اپیزود هست که هر اپیزود 20 ساعت و بازی به سبک RPG هست ) 

و خود PU ( دلیل خرید بازی این هست نه مراحل اصلی خخخخخخ ) اون هم 100 گیگ و 20 گیگ هم هر 3 ماه به 3 ماه به بازی اضافه می شه 

فکر کنم این خودش توضیح می ده چرا این بازی داره به محدودیت 64BIT می رسه و این ها به DX12 دارن کوچ می کنن که خوب این رو تا 2017 نخواهیم دید  :crying: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا از وضعیت کنونی DX12 خوش نمی اید 

من الان به شدت منتظر deus ex mankind divided هستم چون قرار هست از DX12 پشتیبانی کنه و از تمامی تریلر هایی که دیدم از گیم پلی این بازی گرافیک خیره کننده بود 

فکر میکنم که AMD یک سالی هستش که داره میگه که Deus Ex اولین بازی هستش که بطور کامل از DX12 پشتیبانی میکنه...

دقیقا همین بحث هستش که شرکتهای بازی ساز به این خیال که DX12 اگه شد، سیستم کمتر به کار گرفته میشه، کلا کدنویسی بازی هاشون رو به ملانصرالدین سپردن و تا الان هر بازی که اومده و اسم DX12 واسش اوردن، سیستم فوق العاده سنگین تری در ازای گرافیک پایینتری نسبت به DX11 داشته...

مطمئنا این قضایا تا اومدن بازی کاملا طراحی شده بر مبنای DX12 میکشه...

من نمیدونم که چرا هیچ کدوم از دوستان اسمی از Vulkan نیاوردن و هیچ تاپیک اطلا رسانی واسش نشد، واقعا نمیدونم، Vulkan تقریبا مهمترین خبر چند سال اخیر در ضمینه گیمینگ بوده که فقط مربوط به PC یا کنسول یا گوشی نمیشه و واقعا جایگزین DX هستش...

لینک به دیدگاه

فکر میکنم که AMD یک سالی هستش که داره میگه که Deus Ex اولین بازی هستش که بطور کامل از DX12 پشتیبانی میکنه...

دقیقا همین بحث هستش که شرکتهای بازی ساز به این خیال که DX12 اگه شد، سیستم کمتر به کار گرفته میشه، کلا کدنویسی بازی هاشون رو به ملانصرالدین سپردن و تا الان هر بازی که اومده و اسم DX12 واسش اوردن، سیستم فوق العاده سنگین تری در ازای گرافیک پایینتری نسبت به DX11 داشته...

مطمئنا این قضایا تا اومدن بازی کاملا طراحی شده بر مبنای DX12 میکشه...

من نمیدونم که چرا هیچ کدوم از دوستان اسمی از Vulkan نیاوردن و هیچ تاپیک اطلا رسانی واسش نشد، واقعا نمیدونم، Vulkan تقریبا مهمترین خبر چند سال اخیر در ضمینه گیمینگ بوده که فقط مربوط به PC یا کنسول یا گوشی نمیشه و واقعا جایگزین DX هستش...

+1 

درباره ی vulkan فعلا درایور های هر دو طرف ضعیف عمل کردن توی بازی فکر کنم اسمش پرنس اف تلون  :-? بود . خبرش هم مثل این که اینجا گذاشته شد نه ؟؟ 

امیدوارم تیم  Khronos Group   بزنه روی دست ماکروسافت و dx12 

کلا من همیشه طرف دار این تیم های کوچیک بوده و هستم چون این ها همیشه هستن که دنیایه 3d رو به جلو می برن و شرکت های بزرگ رو انگولک می کنن ( البته این نظر من هست فقط ) 

البته منظورم از کوچیک رو اشتباه برداشت نکنید !!!! منظورم ضعیف بودن و بی مصرف بودن نیست دقیقا برعکس 

فقط یه سوال این vulkan که ربطی به اون کمپانی که سال 1889 تاسیس شد نداره که  =))

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

+1 

درباره ی vulkan فعلا درایور های هر دو طرف ضعیف عمل کردن توی بازی فکر کنم اسمش پرنس اف تلون  :-? بود . خبرش هم مثل این که اینجا گذاشته شد نه ؟؟ 

امیدوارم تیم  Khronos Group   بزنه روی دست ماکروسافت و dx12 

کلا من همیشه طرف دار این تیم های کوچیک بوده و هستم چون این ها همیشه هستن که دنیایه 3d رو به جلو می برن و شرکت های بزرگ رو انگولک می کنن ( البته این نظر من هست فقط ) 

البته منظورم از کوچیک رو اشتباه برداشت نکنید !!!! منظورم ضعیف بودن و بی مصرف بودن نیست دقیقا برعکس 

فقط یه سوال این vulkan که ربطی به اون کمپانی که سال 1889 تاسیس شد نداره که  =))

اونقدر هم کوچیک نیستن ها!!

کلا هر شرکتی که فکرش رو بکنید تو طراحی Vulkan دست داشته، حتی انویدیا و AMD و حتی سونی، کلا بحث اینه که میخوان پورت کردن و این بحث هارو تمام کنند...

نه ظاهرا فقط دوستان به بحث اومدن درایور واسه این بازی پرداختن و اصل قضیه رو دنبال نکردن...

راستش اگه وقت داشتم یه مطلب کامل میزدم واسش، حیف دوستان علاقه نشون ندادن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز بازیی نیومده که async استفاده کنه شما برای خودت میبری میدوزی

نه نسل جدید amd اومده نه پاسکال پس هنوز خیلی زوده واسه قضاوت

هر وقت نسل جدید اومد میشه گفت این چیز ها الکیه یانه

عزیزم بنده خیاط نیستم که بدوزم و ..... ولی کارم رو بلدم . با توجه به دیتایی که من دارم و دارم میگم منابع هم هست و تست های خودم است حرف میزنم یکم دقت کنید .

انویدیا همینطور که در این نسل موفق بود در نسل بعد هم سربلند بیرون میاد چون گفتم شعار نمیده عمل میکنه ، اونasync هم مطمئن باش در بهترین حالت در پاسکال پردازش میشه-

برای بخش 950 هم:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50256&hl=

ضمنا بنده دارم اتفاقا میگم بی خیال این بنچمارک ها بشید هنوز یک بازی درست و حسابی dx12 عرضه نشده است. َ اتفاقا  همه گیر دادن به این ashes of .... هی میدوزن و ..... حقایق و دیتایی که من دارم چیز دیگه ای رو میگه .

پس اگر نه پاسکال اومده نه AMD وچیزی که از Async استفاده کنه لطفا اینقدر دنبالش رو نگیرید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

عزیزم بنده خیاط نیستم که بدوزم و ..... ولی کارم رو بلدم . با توجه به دیتایی که من دارم و دارم میگم منابع هم هست و تست های خودم است حرف میزنم یکم دقت کنید .

انویدیا همینطور که در این نسل موفق بود در نسل بعد هم سربلند بیرون میاد چون گفتم شعار نمیده عمل میکنه ، اونasync هم مطمئن باش در بهترین حالت در پاسکال پردازش میشه-

برای بخش 950 هم:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50256&hl=

ضمنا بنده دارم اتفاقا میگم بی خیال این بنچمارک ها بشید هنوز یک بازی درست و حسابی dx12 عرضه نشده است. َ اتفاقا همه گیر دادن به این ashes of .... هی میدوزن و ..... حقایق و دیتایی که من دارم چیز دیگه ای رو میگه .

پس اگر نه پاسکال اومده نه AMD وچیزی که از Async استفاده کنه لطفا اینقدر دنبالش رو نگیرید

تیگه اخر حرفتون که هنوز چیزی نیومده که از async پشتیبانی کنه غلطه چون همین الان کل کارت هایی که معماری gcn دارن از async استفاده میکنن

ولی کلیت حرف درسته که نمیشه با یک تست نتیجه گرفت خودمم در کامنت اول بهش اشاره کردم که تا نسل جدید نیاد باید منتظر موند فعلا این بازی بتا هست

کمتر از یک ماه دیگه qb میاد با ساپورت dx12 باید منتظر موند ودید

لینک به دیدگاه

با سلام

پاسکال خیلی خفنه

لینک: http://www.expreview.com/45764.html :wacko: :wacko: :wacko:

vi5j5w91eajiy2w3u2.gif

چقدر پیر شده!!!

برای nvida خیلی زحمت کشیده

من همیشه کارت های جدید nvida در دستان این مرد کاربلد میبینم

چی میشد به جای جومونگ سوسانو یه بارم اینو دعوت میکردن برای جوون های ایرانی از فناوری جدیدش رونمایی کنه و برامون از قابلیت هاش توضیح بده

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...