رفتن به مطلب

هک شدن کامپیوترم (خیلی جدی)!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بنده مدتی فایروال مودم رو خاموش کردم چیزی بین 1ماه یا بیشتر

موقعی که به اینترنت وصلم(درواقع همیشه مودمم روشنه) کامپیوترم پوشه هاش باز میشه فیلم پخش میکنه استوپ میکنه عکس باز میکنه پیج باز میکنه جاهای مختلف میره

تمام اینها جلوی چشمم اتفاق میوفته دیگه نمیدونم چیکار کنم!!

ضمن اینکه اطلاعات بسیار مهمی دارم که برخیش مربوط به پروژه های دولتی هست که تو هارد اکسترنال ریختم که بعد این قضیه کلا وصلش نمیکنم!

خواهشا اگر کسی واقعا راه حل درستی داره بیان کنه چون تو تاپیک ها دیدم اکثر راه کارهایی که کاربرا میدن بی ربط و بیخوده

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

سلام

چک کنید ببینید ریموت نکرده باشه به کامپیوتر شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خو عزیز خیلی ساده سیستم رو با یک بسته امنیتی قوی مثل کسپرسکی یا بیت دفندر اسکن کن آخر سر ویندوز رو هم دوباره نصب کن.

لینک به دیدگاه

یک ویندوز بریز اوکی میشه انتی ویروسم که خبات گفت نصب کن ردیف میشه 

لینک به دیدگاه

سلام

چک کنید ببینید ریموت نکرده باشه به کامپیوتر شما

خو عزیز خیلی ساده سیستم رو با یک بسته امنیتی قوی مثل کسپرسکی یا بیت دفندر اسکن کن آخر سر ویندوز رو هم دوباره نصب کن.

نه ریموت نکردم

آنتی ویروس آواست نصبه تازه نصب کردم اما:

فایروال ویندوزمم کلا خاموش بود روشنش کردم برای یوزرم پسورد گذاشتم!

باید دید چه اتفاقی میوفته،جالبه مثلا وقتی وسط تماشای فیلم pauseرو میزنم بعد از 3دقیقه یا بیشتر طرف شروع میکنه به اذیت کردن

انگار با team viewerداره کنترل میکنه

لینک به دیدگاه

دوستان من لبتابم ویروسی شده بود خیلی بد بعد وقتی با انتی ویروس اسکن کردم بعضی از عکس و فیلم و فایلامم پاک کرده بود.انتی ویروس avast بود ایا همه انتی ویروسا اینجوریه،انتی ویروسی هست که اینجوری نباشه و مشکلی با کرک ها هم نداشته باشه؟

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

دوستان من لبتابم ویروسی شده بود خیلی بد بعد وقتی با انتی ویروس اسکن کردم بعضی از عکس و فیلم و فایلامم پاک کرده بود.انتی ویروس avast بود ایا همه انتی ویروسا اینجوریه،انتی ویروسی هست که اینجوری نباشه و مشکلی با کرک ها هم نداشته باشه؟

دوست گرامی آنتی ویروس Node 32 بخشی به نام exclussion داره که باهاش اصطلاحا اعتمادسازی می کنین و فایل یا پوشه ای که شما بخواین رو دیگه اسکن نمیکنه. (*)

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من به شما در انتخاب آنتی ویروس بیتدیفندر هست

کلا خیلی سخت گیر و دقیقه

نسخه اینترنت سکیوریتی باشه یهتر ولی خب افت سرعت محسوس خواهد بود.

لینک به دیدگاه

کنترل کنید آیا در هنگام این کار حجم اینترنتت خورده میشه . به راحتی میتونی ip طرف در بیاری یا اگه نمیتونی به جایی که ازش نت داری  بگو برات در بیارن ببین از داخل کشوره شکایت کن ازش . ویندوزتم کلهم عوض کنی بهتری 

لینک به دیدگاه

اینکه میتونه کامپیوترتون رو کنترل کنه بخاطر این هست که یه برنامه کلاینت روی ویندوزتون داره.

اگه خواستید با تیم ویور میتونم براتون چک کنم.

بهتون پیشنهاد میدم کومودو نصب کنید یکی از بهترین فایروال هاست. رایگان هم هست دردسر کرک نداره.

https://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php

لینک به دیدگاه

سلام
اگه میشه تو run برید cmd رو تایپ کنید درون صفحه ای که باز میشه دستور رو  netstat -an  تایپ کنید یک سری آی پی و پرت برای شما میاد بین پورت ها اگه یه پرت 27374 یا یه چیزی نزدیک به این بود یک screen shot بزارید لطفا

در ضمت روی مای کامپیتور راست کلیک کنید تو properties تنظیمات remote به این صورت باشه

http://uupload.ir/files/kma_untitled.jpg

لینک به دیدگاه

از همه اسون تر این نرم افزار رو که حجمش 1 مگه رو دانلود کن هر ایپی که به مودمت وصل باشه رو شناسایی میکنه شماره ایپیش رو بردار بعد شکایت کن به نتیجه میرسی

Wireless Network Watcher 

خوب اقای کریمی این احتمال هم هست که پورتی که با اون مودم هک شده برای سیستم اعتماد سازی کرده باشه مثل backdoor 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو کل دنیا در چنین حالی یه راست میرن سراغ پلیس! البته نصب اینترنت سکوریتی واجب هست.

چون ممکنه فایلها کش رفته شده باشن یا هر سناریو دیگه ای....

از همه اسون تر این نرم افزار رو که حجمش 1 مگه رو دانلود کن هر ایپی که به مودمت وصل باشه رو شناسایی میکنه شماره ایپیش رو بردار بعد شکایت کن به نتیجه میرسی

Wireless Network Watcher 

خوب اقای کریمی این احتمال هم هست که پورتی که با اون مودم هک شده برای سیستم اعتماد سازی کرده باشه مثل backdoor 

دوست عزیز مشخص نیست که روتر هک شده باشه احتمال اصلی  آلوده شدن سیستم به بدافزار هست.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

تو کل دنیا در چنین حالی یه راست میرن سراغ پلیس! البته نصب اینترنت سکوریتی واجب هست.

چون ممکنه فایلها کش رفته شده باشن یا هر سناریو دیگه ای....

دوست عزیز مشخص نیست که روتر هک شده باشه احتمال اصلی  آلوده شدن سیستم به بدافزار هست.

بله درسته ولی ایشون اشاره کردن که فایروال مودم هم خاموش بوده احتمال هک مودم هم وجود داره البته نه 100 درصد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله درسته ولی ایشون اشاره کردن که فایروال مودم هم خاموش بوده احتمال هک مودم هم وجود داره البته نه 100 درصد

والا عزیز تا جایی که من میدونم، فایروال روتر و مودم های معمولی (و نه حرفه ای و سازمانی) کشک هستن.

احتمال اصلی اینه که سیستم آلوده شده و روتر نهایت میتونه تنها برا نفوذ استفاده شده باشه هر چند خیلی بعیده.

باید پروسس ها و پورت های سیستم بررسی بشه و دقیق فهمید چطوریه اما ظاهرا این دوستمون تخصص کافی رو ندارن.

همچنین نفوذگر احتمالی رو شناسایی کرد

لینک به دیدگاه

نه ریموت نکردم

آنتی ویروس آواست نصبه تازه نصب کردم اما:

فایروال ویندوزمم کلا خاموش بود روشنش کردم برای یوزرم پسورد گذاشتم!

باید دید چه اتفاقی میوفته،جالبه مثلا وقتی وسط تماشای فیلم pauseرو میزنم بعد از 3دقیقه یا بیشتر طرف شروع میکنه به اذیت کردن

انگار با team viewerداره کنترل میکنه

عرض شد ار طریق ریموت مثلاً ریموت دسکتاپ نه اینکه شما ریموت کرده باشین

تمام نشانه هایی که میگین دال بر دسترسی شخصی به سیستم شماست

لینک به دیدگاه

اگر از آی پی استاتیک استفاده میکنید و فایروال مودم خاموش هست خیلی راحت میشه از هر نقطه ای و با هر آی پی وارد تنظیمات مودم شما شد و با پورت فورواردینگ یا dmz پورت ریموت دسکتاپ رو فعال کرد و اینطور کارهارو انجام داد ---- اما اگر آی پی شما داینامیک هست فرقی نمیکنه که فایروال آف باشه یا نه و همه ی پورت ها از طرف همه ی isp ها روی آی پی های داینامیک بسته هست و اگر نرم افزار ریموت دسکتاپ مثل team viewer روی سیستمتون باز نیست پس سیستمتون دچار یک بد افزار یا ویروس و از این قبیل شده و با یه تعویض ویندوز درست میشه و هک نشده

ویرایش شده توسط GTX 295
لینک به دیدگاه

اگر از آی پی استاتیک استفاده میکنید و فایروال مودم خاموش هست خیلی راحت میشه از هر نقطه ای و با هر آی پی وارد تنظیمات مودم شما شد و با پورت فورواردینگ یا dmz پورت ریموت دسکتاپ رو فعال کرد و اینطور کارهارو انجام داد ---- اما اگر آی پی شما داینامیک هست فرقی نمیکنه که فایروال آف باشه یا نه و همه ی پورت ها از طرف همه ی isp ها روی آی پی های داینامیک بسته هست و اگر نرم افزار ریموت دسکتاپ مثل team viewer روی سیستمتون باز نیست پس سیستمتون دچار یک بد افزار یا ویروس و از این قبیل شده و با یه تعویض ویندوز درست میشه و هک نشده

استاتیک هست و خود IPقبلا در حالت DMZبوده و مدتیه از حالت DMZخارجش کردم؛فایروال مودم و سیستم خاموش بوده فعالش کردم این چند ساعتی که الان دارم استفاده میکنم اتفاقی نیوفته

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول ویندوز عوض کن بعد بدون اینکه درایوهاتو باز کنی یه اینترنت سکوریتی بیتدفندر یا اویرا نصب کن و حتما حتما بزن آپدیت شه بعدش بزن سیستمو اسکن کنه اینجوری به احتمال بسیار زیاد مشکلت حل میشه در ضمن هیچوقت فایروال ویندوز یا مودمتو خاموش نکن، آخه دلیل نداره بخوای فایروال ویندوزتو خاموش کنی

اگه میخوای صددرصد خیالت راحت شه و اطلاعات مهمی هم تو هاردت نداری اول هاردتو کامل فرمت کن بعد مراحل بالا رو انجام بده

لینک به دیدگاه

این همه احتمالات علمی رو بررسی کردن دوستان یه چیزی رو کسی اشاره نکرن..... شاید جن داره خونتون!!!  :)

حالا جدا از اسپم خواستم بگم به پلیس فتا هم مراجعه کنید، بگید عکس و فیلم های خصوصیم در حال سرقت شدنه مثلا، بعید میدونم بررسی نکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

اگه همه این کار ها رو انجام دادی و درست نشد،با برنامه های اکتیو ساز ویندوز رو دوباره اکتیو کن...یکی از دوستام یه سیستم داره که پنج ساله ویندوز عوض نکرده و وای فای و لنش هم از کار افتاده وبه اینترنت هم وصل نمیشه...اون هم مشکلاتی مثل مشکل شما رو داشت که با اکتیو سازی مجدد ویندوز حل شد

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اگه همه این کار ها رو انجام دادی و درست نشد،با برنامه های اکتیو ساز ویندوز رو دوباره اکتیو کن...یکی از دوستام یه سیستم داره که پنج ساله ویندوز عوض نکرده و وای فای و لنش هم از کار افتاده وبه اینترنت هم وصل نمیشه...اون هم مشکلاتی مثل مشکل شما رو داشت که با اکتیو سازی مجدد ویندوز حل شد

از دیروز تا حالا اتفاقی نیوفتاده باید مشکل حل شده باشه

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

برادر ویندوز عوض کن و خلاص هر اتفاقی افتاده رو ویندوز فعلی افتاده عوضش کن بعد نرم افزار امنیتی بریز

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...