رفتن به مطلب

کلاب زیباترین کیس ها و قطعات و سخت افزار مودینگ پذیر

car20pc.ir
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

برای اینکه مادربورد از پلیت پشتش فاصله بگیره یه پیچی مثل اینهایی که تو عکس هست لازم دارم، تو بازار موجود هست؟ اسمشون چیه!؟

اگه برای فاصله گرفتن مادربورد از پلیت پشتش راهکار دیگه ای هم میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید

post-21484-0-58474100-1457380101_thumb.jpg

post-21484-0-49728700-1457380111_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

برای اینکه مادربورد از پلیت پشتش فاصله بگیره یه پیچی مثل اینهایی که تو عکس هست لازم دارم، تو بازار موجود هست؟ اسمشون چیه!؟

اگه برای فاصله گرفتن مادربورد از پلیت پشتش راهکار دیگه ای هم میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید

درود

این مورد همراه کیس اراِه میشه ..

ولی اگر تهران باشید میتونید از پاساژ امجد یا جاهایی که کار اسنبل انجام میدن بگیرید .. چون اصولا اسنبل کارهای اضافی میارن و کلی دارن

لینک به دیدگاه

من تهران نیستم متاسفانه! کیس رو فروختم و میخوام خودم بسازم

فعلا درگیر طراحی و پیدا کردن راه حل هستم! انشاالله از شنبه شروع میکنم به اجرا

یکی از بزرگترین مشکلاتم خم کردن پلکسی با دقت بالا هست و دومی همین مورد! اگه بلایی سر مادربورد بیاد حدودا 800-900 باید پیاده شم!

لینک به دیدگاه

یکی از بزرگترین مشکلاتم خم کردن پلکسی با دقت بالا هست و دومی همین مورد! اگه بلایی سر مادربورد بیاد حدودا 800-900 باید پیاده شم!

شما هرجایی که کارش خدمات کامپیوتری هست بری کلی از اینا دارن ..

برای خم کردن پلکسی شما باید گرمش کنی ولی گرمای یکسان که نه کدر بشه نه مشکلی بخوره .. سشوار صنعتی رو بهتون پیشنهاد میکنم 

برای یکسان و دقت بالا هم یه چیری تو مایه های شمشه نیازه داری 

اینم ببینید ایده میگیرید

http://www.aparat.com/v/MwYWf/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D8%AE%D9%85_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86_%D8%B7%D9%84%D9%82_%D9%88_%D9%BE%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C_%D9%88_%D8%A7%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%84%DB%8C%DA%A9_%D8%A8%D8%A7_%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

شما هرجایی که کارش خدمات کامپیوتری هست بری کلی از اینا دارن ..

برای خم کردن پلکسی شما باید گرمش کنی ولی گرمای یکسان که نه کدر بشه نه مشکلی بخوره .. سشوار صنعتی رو بهتون پیشنهاد میکنم 

برای یکسان و دقت بالا هم یه چیری تو مایه های شمشه نیازه داری 

اینم ببینید ایده میگیرید

http://www.aparat.com/v/MwYWf/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D8%AE%D9%85_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86_%D8%B7%D9%84%D9%82_%D9%88_%D9%BE%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C_%D9%88_%D8%A7%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%84%DB%8C%DA%A9_%D8%A8%D8%A7_%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87

میخوام این فرم رو در بیارم و چون ابعاد بزرگ هست نمیشه با شمشه اینکار رو کرد! با توجه به اینکه دو سری لازم دارم نیاز به دقت بالایی هست و اگه با هم اختلاف داشته باشند تو زوق میزنه! ضمنا زاویه های خم هم 10 درجه هست و 90 درجه نیست!

ویدو رو قبلا خودم گذاشته بودم تو فروم! یه ویدیو دیگه هم بود با یه چیزی مثل اتو مو خم میکرد اما مخصوص اینکار بود! عرض های مختلف داشت و برای ساخن حروف اسنفاده میکرد

post-21484-0-45281800-1457383117_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

میخوام این فرم رو در بیارم و چون ابعاد بزرگ هست نمیشه با شمشه اینکار رو کرد! با توجه به اینکه دو سری لازم دارم نیاز به دقت بالایی هست و اگه با هم اختلاف داشته باشند تو زوق میزنه! ضمنا زاویه های خم هم 10 درجه هست و 90 درجه نیست!

ویدو رو قبلا خودم گذاشته بودم تو فروم! یه ویدیو دیگه هم بود با یه چیزی مثل اتو مو خم میکرد اما مخصوص اینکار بود! عرض های مختلف داشت و برای ساخن حروف اسنفاده میکرد

شما یه سرچ کنی توی نت همون اتو های شبیه اتو مو هم برای فروش هست.

لینک به دیدگاه

بهتره فلزی نباشه

از واشر لاستیکی استفاده کنید بهتره

در ضمن اون پیچ ها برای نصب مادربرد روی کیس مناسبه اگر برای پلت پشت استفاده کنید به برد فشار میاره

فقط کافیه موقع نصب فاصله داشته باشه بهتر هست از یه جنس نرم و عایق باشه که موقع جابجایی به برد فشار نیاره

Car20Pc.IR

شما برای ساخت اتو به این لوازم نیاز داری ...

یه قوطی به شکل این [

اسفنج نسوز

المنت فنری

دیمتر تغییر ولتاژ

بعد از قرار دادن دو نوار یک سانتی اسفنج نسوز به طول دلخواه که هر مقیاسی رو بتونی خم بزنی

بین این دو نوار اسفنج به اندازه ایی که فنر المنت رو قرار بدی خالی بزار

فنر المنت یه فنر بسته هست که نصب به اون طولی که پایه و اسفنج رو ساختی باید به طور یکنواخت بکشی تا فنر باز بشه و موقع گرم شدن حرارت یکسان بده

دیمر هم برای تنظیم درجه گرما نصب میکنی

لوازم رو تهیه کنید تا بقیه قسمت های ساخت اتو خم زنی پلکسی

در ضمن میتونم با هزینه خودتون این اتو رو بسازم برای شما

Car20Pc.IR

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

ادرس سایت یا فروشگاهی رو که میفروشه رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم

http://www.elwire.ir/contact-us.html

Car20Pc.IR

لینک به دیدگاه

به این پیچ ها اسپیسر میگن در ارتفاع و سایز های مختلف موجوده یه سرچ کوچیک بزنی توی فروشگاه های انلاین پیدا میکنی

برای خم کردن پلکسی نیاز نیست کارو سخت بگیری یه المنت مفتولی بگیر زیرش ی چینی بخاری برقی بگیر یا اگه پیدا کردی پشم سنگ بریز زیرش دو طرفش یه ام دی اف بزار تا ارتفاع یکی بشه جایی که می خوای خم کنی رو از پشتش یه خط با پشت کاتر بنداز با پشت کاتر حتما بندازی(برای اینکه درست از همون نقطه خم بشه) بعد بزا رو المنت اگه پلکسیت 3 میل بود 9 ثانیه نگردار بعد خمش کن بیشتر از نه ثانیه پلکسیتو خراب میکنه.

از طرحت هم خوشم اومده اگر تهران هستی بیا کارگاه ما با خودم روش کار کن هزینه ای نمیگیرم همینجوری عشقی دوست دارم کارت تمیز دربیاد.

لینک به دیدگاه

به این پیچ ها اسپیسر میگن در ارتفاع و سایز های مختلف موجوده یه سرچ کوچیک بزنی توی فروشگاه های انلاین پیدا میکنی

برای خم کردن پلکسی نیاز نیست کارو سخت بگیری یه المنت مفتولی بگیر زیرش ی چینی بخاری برقی بگیر یا اگه پیدا کردی پشم سنگ بریز زیرش دو طرفش یه ام دی اف بزار تا ارتفاع یکی بشه جایی که می خوای خم کنی رو از پشتش یه خط با پشت کاتر بنداز با پشت کاتر حتما بندازی(برای اینکه درست از همون نقطه خم بشه) بعد بزا رو المنت اگه پلکسیت 3 میل بود 9 ثانیه نگردار بعد خمش کن بیشتر از نه ثانیه پلکسیتو خراب میکنه.

از طرحت هم خوشم اومده اگر تهران هستی بیا کارگاه ما با خودم روش کار کن هزینه ای نمیگیرم همینجوری عشقی دوست دارم کارت تمیز دربیاد.

تشکر، هنوز تو جانمایی قطعات مشکل دارم و تقریبا ۷۰ درصد پروسه طراحیش تکمیل شده و تو جزئیات هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان لیون کامپیپوتری

جهت تامین قطعات حرفه ایی و تخصصی واتر کولینک از برند معروف EK اعم از ( رزوار ،بلاک،پمپ،فتینگ،لوله سخت و نرم ، کولانت در هر حجمی،رادیات در هر نوع ابعاد و اندازه، فن خنک کننده حرفه ایی رادیات و کیس ،انواع قوطی کیس ،سایتی رو معرفی میکنم بخش انجمن این سایت خیلی برای یاد گیری مناسب فروشگاه کاملی دارن و اعم از قطعات نو و دست دوم جهت تامین نیاز کاربران ،بخش اموزش و سوالات داره

www.viper.ir

مدیر فروشگاه جناب غفاریان (09129336327)

برای اطلاع و توضیحات محصول مورد نظرتون تماس بگیرید راهنمایی کاملی بهتون میدن

جهت دیدن عکسهای قطعات این سایت میتونید سری به پیج اینستاگرام این فروشگاه هم بزنید

جهت استفاده از تمام بخشها و قسمت اموزشی این سایت جز انجمن بشید

لطفا همایت کنید تا این قسمت از نیاز کاربران هم تامین بشه با استقبال شما سروران عزیز

Car20Pc.IR

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

مخزن یا رزروار خنک کننده مایع پردازنده

دست ساز خودم ،امکان ساخت در هر سایز و اندازه و مدل دلخواه،روی هر پمپی سوار میشه و قابلیت استفاده فتینگ های 1/4 اینچ

شیر تخلیه مایع همراه با دریچهpost-22795-14603946507367_thumb.jpgpost-22795-14603947412865_thumb.jpg جداگانه جهت اضافه کردن یا سرویس مایع کولانت

هدف تبلیغات نیست فقط به منظور علاقه و اینکه دوستان نیاز نیست هزینه سنگین خرج کن و تقریبا یک سوم مبلغ قطعه ساخت کارخونه ایی براشون تموم میشه و هیچ کاری نشدنی نیست post-22795-14603945880063_thumb.jpg

در ضمن فیتینگ مناسب و قیمت بسیار مناسب همراه با انواع تیوبینگ و شلنگ رنگی و شفاف هم موجود ه با قیمت باور نکردنی

لینک به دیدگاه

درود @};- @};- @};- awli

مرسی برادر

همین امروز تکمیل شد یا ذوق قرار دادم برا دوستان علاقه مند

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مخزن یا رزروار خنک کننده مایع پردازنده

دست ساز خودم ،امکان ساخت در هر سایز و اندازه و مدل دلخواه،روی هر پمپی سوار میشه و قابلیت استفاده فتینگ های 1/4 اینچ

شیر تخلیه مایع همراه با دریچهattachicon.gifIMG_20160411_190425.jpgattachicon.gifIMG_20160411_194307.jpg جداگانه جهت اضافه کردن یا سرویس مایع کولانت

هدف تبلیغات نیست فقط به منظور علاقه و اینکه دوستان نیاز نیست هزینه سنگین خرج کن و تقریبا یک سوم مبلغ قطعه ساخت کارخونه ایی براشون تموم میشه و هیچ کاری نشدنی نیست attachicon.gifIMG_20160411_190316.jpg

در ضمن فیتینگ مناسب و قیمت بسیار مناسب همراه با انواع تیوبینگ و شلنگ رنگی و شفاف هم موجود ه با قیمت باور نکردنی

دیده بودم که تاپیک خرید زده بودی اما به نتیجه نرسید و خودت دست به کار شدی :D

داداش یکم توضیح بده چطوری درستش کردی، ما هم در تجربیاتت شریک کن :x

لینک به دیدگاه

دیده بودم که تاپیک خرید زده بودی اما به نتیجه نرسید و خودت دست به کار شدی :D

داداش یکم توضیح بده چطوری درستش کردی، ما هم در تجربیاتت شریک کن :x

معمولا اندازه های استاندارد 150mm 100mmو 250mm هست شما اول احتیاج به پلکسی گرد و لوله شکل داری که فقط در اندازه هی یک متری فروش میره . مگر اینکه از قبل یه تیکه از کاری اضافه داشته باشن بهتون بدن اما با قیمت گرون بصرفه ترین حالت ساخت چند عدد هست که ارزون تر تمام بشه ورق سه سانت پلکسی که میتونید 4یا 5 سانت هم بنا به سلیقه استفاده کنید جهت سر و ته کار

نیاز به تراشکار دارید پسر عموی بنده ترشکار هست و برام با مبلغ کمتر از بیرون حساب کرد

سعی کنید قبل ساخت حتما اندازه و جای اون رو داخل کیس معلوم کنید

و برای من زمان بر بود چون باید کلی میگشتم تا قطعه و لوازم که لازم دارم بخرم و با ازمون خطا _کار رو انجام دادم

برای فیتینگ هم چون داخل بازار چند مدل بیشتر نیست و اکثرا بدرد کار ما نمیخوره و زیبا نمیشه

بنده برای انجام کار از یه دوست تولید کننده درخواست کردم از روی مدلی که داشتم برام فیتینگ بسازن البته یکم محدودیت داشت اما راضی کننده بود البته برای سفارشات بعدی حد اقل سفارش ساخت برای بنده تعداد 8 عدد هست که نسبت به تعداد سفارش هزینه ارزون تر در میاد

در کل برای ساخت یه مخزن تمیز نیاز به ابزار هست

و مهمترین قسمت این پروژه قیمت فوق العاده پایین این مخزن هست نسبت به مدل اصلی یا کارخونه ایی و حدودا یک سوم مخزن اماده هست و البته اگر گیر بیاد داخل ایران و ماشالا به دوستان وارد کننده هر جور بخوان قیمت میدن

و تولید بوسیله خودمون خیلی بصرفه هست

البته میشه هزینه های ساخت همین نوع مخزن رو نسبت به بوجه دوستان کاهش داد

و اگر دوستان تو مراحل کار کمکی خواستن تهران حضوری و شهرستان تلفنی در خدمتم

البته بلاک هم میتونم بسازم از روی مدل شرکت evga که خودم دارم قیمت خیلی ارزونتر میشه

ولی برای رادیاتور بهتر هست از مدل های اماده استفاده کرد

لینک به دیدگاه

معمولا اندازه های استاندارد 150mm 100mmو 250mm هست شما اول احتیاج به پلکسی گرد و لوله شکل داری که فقط در اندازه هی یک متری فروش میره به قیمت 110هزار تومن مگر اینکه از قبل یه تیکه از کاری اضافه داشته باشن بهتون بدن اما با قیمت گرون بصرفه ترین حالت ساخت چند عدد هست که ارزون تر تمام بشه ورق سه سانت پلکسی که میتونید 4یا 5 سانت هم بنا به سلیقه استفاده کنید جهت سر و ته کار

نیاز به تراشکار دارید پسر عموی بنده ترشکار هست و برام با مبلغ کمتر از بیرون حساب کرد

سعی کنید قبل ساخت حتما اندازه و جای اون رو داخل کیس معلوم کنید

و برای من زمان بر بود چون باید کلی میگشتم تا قطعه و لوازم که لازم دارم بخرم و با ازمون خطا _کار رو انجام دادم

برای فیتینگ هم چون داخل بازار چند مدل بیشتر نیست و اکثرا بدرد کار ما نمیخوره و زیبا نمیشه

بنده برای انجام کار از یه دوست تولید کننده درخواست کردم از روی مدلی که داشتم برام فیتینگ بسازن البته یکم محدودیت داشت اما راضی کننده بود البته برای سفارشات بعدی حد اقل سفارش ساخت برای بنده تعداد 8 عدد هست که نسبت به تعداد سفارش هزینه ارزون تر در میاد

در کل برای ساخت یه مخزن تمیز نیاز به ابزار هست

و مهمترین قسمت این پروژه قیمت فوق العاده پایین این مخزن هست نسبت به مدل اصلی یا کارخونه ایی و حدودا یک سوم مخزن اماده هست و البته اگر گیر بیاد داخل ایران و ماشالا به دوستان وارد کننده هر جور بخوان قیمت میدن

و تولید بوسیله خودمون خیلی بصرفه هست

البته میشه هزینه های ساخت همین نوع مخزن رو نسبت به بوجه دوستان کاهش داد

و اگر دوستان تو مراحل کار کمکی خواستن تهران حضوری و شهرستان تلفنی در خدمتم

البته بلاک هم میتونم بسازم از روی مدل شرکت evga که خودم دارم قیمت خیلی ارزونتر میشه

ولی برای رادیاتور بهتر هست از مدل های اماده استفاده کرد

بین رزروار های دست سازی که دیدم این خیلی کیفیت خوبی داشت! پلکسی ها رو از کجا تهیه کردید ؟

اگه ممکنه چندتا عکس با کیفیت تر هم بذارید، مخصوصا از دو قست انتهایی مخزن که بهش وصل شده! کل رزوه ها رو با تراشکاری در آوردید ؟

قیمت تقریبی برای 2 تا 25 سانتی چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

بین رزروار های دست سازی که دیدم این خیلی کیفیت خوبی داشت! پلکسی ها رو از کجا تهیه کردید ؟

اگه ممکنه چندتا عکس با کیفیت تر هم بذارید، مخصوصا از دو قست انتهایی مخزن که بهش وصل شده! کل رزوه ها رو با تراشکاری در آوردید ؟

قیمت تقریبی برای 2 تا 25 سانتی چقدر میشه؟

هزینه تراش اون دو قسمت سر و ته بخاطر اینکه با ابزار گود شده بعد رزوه شده یکم بیشتر از قسمتهای دیگه شده

پامنار طهران مرکز تلق و پلکسی البته واسه تهیه محدودیت دارید و خورده فروشی ندارن این یه محصول رو چون استفاده های ازمایشگاهی و خاص داره

در مورد عکس هم چشم سر فرصت

البته مورد رو تراشکار بنا به سلیقه خودتون تراش میده و هزینه خیلی زیادی میگیره چون کار تک هست هر جور بخوان حساب میکنن مگر اشنا داشته باشی یا تعداد بخوای بسازی

حتما سوراخ ها رو سایز 1/4 بگید در بیارن استاندارد باشه

اگر همین مدل که بنده ساختم بخواین هر عدد250 تومن تمام شدش میشه و امکان کم تر شدن هزینه هم هست که اگر اماده بخواین بخرین با پمپ کمترین قیمت 700 هزار تومن میشه و بدون پمپ سایز 25cm دقیقا میشه 420 هزار تومن post-22795-1460410536236_thumb.jpg

post-22795-14604106287174_thumb.jpgاین هم یه نما از مخزن داخل کیس

لینک به دیدگاه

ایم چند تا عکس از کار ...

post-22795-14604118973014_thumb.jpg

post-22795-1460411904222_thumb.jpg

post-22795-14604119101504_thumb.jpg

post-22795-14604119179366_thumb.jpg

post-22795-14604119263662_thumb.jpg

post-22795-14604119349967_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

چه تاپیک خوبی

ایم چند تا عکس از کار ...

یه سری سوال دارم من تو فکر سیستم جدید واسه تابستون هستم که به خاطر قیمتا قید واتر رو زدم ، حالا با این توضیحات شما نظرم جلب شد ، این کاری که من میکنم کلا مخزن و پمپ و رادیاتور میره بیرون کیس (بیرون از خونه!) یعنی میشه دیگه طرح خاص و تراش کاری رو بیخیال شد! حالا میدونین هزینه رادیاتور ساختن چنده؟ میشه یدونه از اون ساخت ، یه مخزن ساده و پمپ قوی! فقط بحث بلاک هست ، بلاکی که میگین که میشه ساخت ، اولا چه بلاکی هست ، دوما هزینه تراشکاری برای ایجاد یه سری فقط خط نازک که رو یه قطعه مس چه قدر میشه؟ چون برای مثال یه بلوک مسی با قطر یه سانت میخریم (دارم اصا) بعد روشو از این خط ها باید تراش بدن ، با یه لایه پکسی که با چسب اکاوریم و پیچ بهش زده بشه ، عالیه

حالا هزینه ی این فیتینگ ها چه قدر میشه؟

لینک به دیدگاه

کابل EL Wire یا الوایر

نوعی سیم با قابلیت انعطاف پذیری مناسب می باشد که از خود نور ساطع کرده و به دلیل اینکه نور به صورت یکنواخت از سطح آن منتشر می شود میتواند در موارد بسیاری مورد استفاده قرار گیرد. گرچه ساختار و نحوه عملکرد این سیم که به واسطه لایه فسفرنورانی می شود با لامپهای نئون بطور کلی متفاوت است ، اما آنرا به نامفلکسی نئون یانئون قابل انعطاف نیز می شناسند.

59b00a9e7b0ca4eb467c8616cea8bbd3.jpg

مشخصات محصول

قابل انعطاف ( فلکسیبل )

ضد آب ( واترپروف )

مصرف بسیار کم انرژی

عدم تولید گرما در هنگام روشن بودن

نور ملایم و یکنواخت در طول سیم

قابلیت برش به اندازه های دلخواه

قابل استفاده در تزئینات داخلی و خارجی ( indoor & outdoor )

طول عمر بالا از 5000 تا 10000 ساعت

عرضه شده در قطرهای مختلف به عنوان مثال 1.3MM 2.3 MM 3.2MM 5.0MM میلیمتر = MM

عرضه شده در رنگهای مختلف از جمله سفید ( یخی ) , فیروزه ای ( Aqua ) , آبی , سبز فسفری , نارنجی , زرد لیمویی ( Lemon ), قرمز , صورتی , بنفش , آبی تیرهd05977015e8d737d301a703999817aab.jpg

کاربرد های متنوع الوایر

کاربردهای صنعتی از قبیل استفاده در نورپردازی داخل تابلوهای برق ، رک سرور و شبکه

تزئینات داخلی ماشین از قبیل جلو داشبورد , رو دری ها , شیشه عقب ماشین و تزئینات خارجی ماشین از قبیل دور چراغهای جلو ، روی بدنه

تزئین روی دوچرخه ، موتورسیکلت ، اسکیت ، اسکوتر تزئین آکواریوم و حوضچه های زینتی و موارد مشابه

دکوراسیون داخلی مانند داخل اتاق خواب ، راهرو ها ، سالنهای پذیرائی ، رستوران ، فست فود ، کافی شاپ و تزئین و نورپردازی اشیا مانند سبد یا دسته گل ، دور قاب عکس حاشیه میز و کمد و ..

کار روی لباس و کلاه و کیف و کفش ( مناسب برای جشنها و

کار روی کالسکه کودک ، ویلچر و ... به منظور بالابردن ایمنی در شب ( کمک به دیده شدن بهتر )9870a1222fc4037a7aada83d6bbfc54f.jpg

و صدها کاربرد متنوع

مبدفرکانس اینورتر ( مبدل فرکانس و ولتاژ ) با ورودی USB مخصوص ...

f636eb0cccbb44f4b2557bd3ee9c4fc4.jpg

ظریف و کم حجم

مناسب برای روشن نمودن الوایر بوسیله کامپیوتر PC ، لپتاپ Note Book ، ایکس باکس X-Box ، پلی استیشن Sony Play Station و سایر وسایل مجهز به پورت یو اس بی

اینورتر V3 مبدل فرکانس مخصوص

اینورتر ( مبدل فرکانس و ولتاژ ) با ورودی 3 ولت ( دوعدد باطری قلمی )

بسیار سبک ، کوچک و قابل حمل

مناسب برای روشن نمودن الوایر بر روی لباس ، دوچرخه و یا هرگونه استفاده محیطی که دسترسی به برق شهری یا ماشین وجود نداشته باشد.

توجه : این اینورتر برای استفاده تا حداکثر 5 متر سیم الوایر مناسب

3eeccd8a0c4abcce1be94479c93f188d.jpg

توجه : این اینورتر برای استفاده تا حداکثر 4 متر سیم الوایر مناسب است.

توی سایتی که معرفی کردین مبدل یو اس بی خور نداره! ولی خیلی چیز جالبیه:) قشنگه

لینک به دیدگاه

چه تاپیک خوبی

یه سری سوال دارم من تو فکر سیستم جدید واسه تابستون هستم که به خاطر قیمتا قید واتر رو زدم ، حالا با این توضیحات شما نظرم جلب شد ، این کاری که من میکنم کلا مخزن و پمپ و رادیاتور میره بیرون کیس (بیرون از خونه!) یعنی میشه دیگه طرح خاص و تراش کاری رو بیخیال شد! حالا میدونین هزینه رادیاتور ساختن چنده؟ میشه یدونه از اون ساخت ، یه مخزن ساده و پمپ قوی! فقط بحث بلاک هست ، بلاکی که میگین که میشه ساخت ، اولا چه بلاکی هست ، دوما هزینه تراشکاری برای ایجاد یه سری فقط خط نازک که رو یه قطعه مس چه قدر میشه؟ چون برای مثال یه بلوک مسی با قطر یه سانت میخریم (دارم اصا) بعد روشو از این خط ها باید تراش بدن ، با یه لایه پکسی که با چسب اکاوریم و پیچ بهش زده بشه ، عالیه

حالا هزینه ی این فیتینگ ها چه قدر میشه؟

بهتر هست راجب خط و تراشکاری از یه تراشکار سوال بفرمایید. یه بلوک اماده بنده 200 تومن هزینه تمام شدش هست ،در مورد پمپ هم باید اماده تهیه بشه و بنده از 50 تومن موجود دارم تا 700 هزار تومن بستگی به بوجه شما داره.

رادیات هم بله میشه ساخت و‌ یه مدل 240 ساختم اما تخصصی به یه رادیات ساز احتیاج دارین اما اگر سایز 120 مد نظر داشتین با قیمت 100 تومن موجود دارم

اما راجب بلوک ،ساده ترین شکل بلوک

بلوک های EK هست و چون ابزار دارم تونستم از روش یکی بسازم و از نظر ساختار و کارایی بلوک ها هیچ تفاوتی با هم ندارن .

قیمت بسته 8 تایی میشه 56 تومن

توی سایتی که معرفی کردین مبدل یو اس بی خور نداره! ولی خیلی چیز جالبیه:) قشنگه

چرا دوست من مبدل هست و پاساژ امجد هم داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...