رفتن به مطلب

باز هم حجم خوری ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه

امروز یک فشفشه 3گیگ در ساعت 12.30 از هایوب گرفتم و در ساعت 2 بعد از دانلود 290mb در کمال تعجب دیدم 1400mb ازم کم کرده ! (توی این یک ساعت و نیم سرعت بیشتر از 70k نمیرفت)

زنگ زدم هایوب بعد کلی وقت تلف کردن گفت در ساعت فلان اینقدر دانلود کردی در ساعت فلان اینقدر

میگم خانم محترم امروز کلا نت خرابه حداکثر 70k چجوری با این سرعت توی یک ساعت و نیم 1400mb دانلود کردم ؟

باز دوباره همون بحث های همیشگی که یکی پس وایرلس رو داره و از این حرفا

میگم مودم تک پورته میگه شاید کسی داره وایرلس استفاده میکنه!!!!!!!!!!!!!

میگم خانم محترم مودمم تک پورته وایرلس نیست ! میگه dumeter نصب کن و همون چرت و پرت های همیشگی ...

اخرسر بهش گفتم اگه از مسئولین هایوب بگذرم از اوپراتورها بخاطر دروغهایی که به مردم تحویل دادن نمیگذرم .

این تاپیک رو زدم که اولا طرف حسابتون رو بشناسید دوما دوستان دیگه ای هم که این مشکل رو دارن بیان بگن

لینک به دیدگاه

هر کی های وب داره ناراضیه خب تعویض کن برو یه جا دیگه از شر این ISPدر پیت خلاص شو

لینک به دیدگاه

هر کی های وب داره ناراضیه خب تعویض کن برو یه جا دیگه از شر این ISPدر پیت خلاص شو

بخدا نمیدنم چیکار کنم

یه روز خوبه یه روز بده

یه روز حجم میخوره یه روز نمیخوره

اصلا اینگار سیاستوشه !

تا حالا دوبار درخواست جمع اوری دادم هردوبار هم بعد درخواست نت اوکی شده بعدش باز خراب

ایندفعه دیگه تصمیمم قطعیه واسه تعویض

تنها دلیلی هم که تا الان هایوب موندم فقط و فقط واسه طرح فشفشه بوده که با این دزدی های جر اعصاب خوردی چیزی نیست

لینک به دیدگاه

اره هر ازگاهی میخوره. از دیشب تا خالا یه گیگ منو خورده اخه اینو قطع کنیم بریم کدوم ای اس پی. همشون  سرو ته یکین دیگه. اسیا تک خوبه؟ دانلود شبانه هاش چجوره

لینک به دیدگاه

خدا شاهده تمام ای اس پی ها رو امتحان کردم از های وب بی پدر مادرتر و افتضاح تر و دزدتر و .... ندیدم

لینک به دیدگاه

بنظر من تمام isp های اینترنت adsl تو ایران از کار میزنن و هیچ فرقی با هم ندارن - به شخصه تنها شرکت اینترنتی که براش ارزش قاعلم ایرانسل هستش ! که نسبت به بقیه ی ابراتور ها و شرکت هایی که اینترنت ارایه میدن خیلی بهتره البته تو مناطقی که بوشش دهی داشته باشه 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

منم پیشگامان داشتم راضی بودم برداشتن دادنمون به مکس نت اون از اینم نامردتر بود. حالا موندم چی بخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز هم حق خوری! :(

بابا اقای مسئول اینترنت یا یه بار بیا درست به ملت بگو آی ملت شما  توهم زدید حق هیچ شخصی ضایع نمیشه یا از خدا بترسید و این حجم مردم رو نخورید

یعنی این همه نارضایتی مردم رو نمی بینید یکی نیست این قضیه رو یه سره کنه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

اره هر ازگاهی میخوره. از دیشب تا خالا یه گیگ منو خورده اخه اینو قطع کنیم بریم کدوم ای اس پی. همشون  سرو ته یکین دیگه. اسیا تک خوبه؟ دانلود شبانه هاش چجوره

من که هدفم صبانت هست

گرون هست ولی کیفیت داره

خدا شاهده تمام ای اس پی ها رو امتحان کردم از های وب بی پدر مادرتر و افتضاح تر و دزدتر و .... ندیدم

کاملا موافقم !

لینک به دیدگاه

هیچ کدوم به درد نمیخورن دوستان.

منم همین مشکل رو با پارس آنلاین دارم و از همین دلایله بی سر و ته تحویل میدن.

تقریبا 10 روز پیش 4 گیگ ترافیک گرفتم که دقیقا ظرف 4 روز تموم شد در صورتی که فقط یه فایل 280 مگابایتی دانلود کرده بودم و اکثر روز مودم خاموش بوده و بقیه هم فقط وب گردی اونم توی سایت هایی مثل لیون ودیجی کالا و جانبی  و خلاصه از اینجور سایتها.

فکر نکنین اگه بخواید مثلا این یکی رو پس بدید و برید اون یکی رو بگیرید چیزی تغییر میکنه.

دزدی سراسریه.

~x(  ~x(  ~x(

لینک به دیدگاه

با سلام

منم طرح زرین مخابرات داشتم قشنگ حساب کردم یک گیگ من استفاده میکردم یک گیگ هم اون میخورد یکی من یکی تو شده بود اعصابم خورد شد رفتم طرح حرفه ای های مخابرات گرفتم واقعا عالیه واقعا قطعیش کمه سرعت دانلود اکثرا 8 مگابیته و دانلود شبانش هم زیر 8 مگابیت نمیره هر چقدر هم شبا دانلود کنی سرعتو نمیبندن

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کی گفته ایران اینترنت بد داره

اینترنت خوبه بشرطی که پول خوب بدی

من خودم برای فرار از این همه جنگ اعصاب به سرعت پایین حجم نامحدود راضی شدم 

الان برای یه فایل 300 مگی فسقلی یکساعت باید صبر کنم :)

خدا کنه رفتن به بهشت و جهنم مثابه این باشه:

رفتن به جهنم مثل نت ایران پر از قطعی تاخیر کندی . اونجا هم حجم گناه رو بخورن خوبه =))

رفتن به بهشت مثل نت کره جنوبی سه سوت :D

لینک به دیدگاه

مخابرات بجنورد اینقدر بدبخت شده 50 گیگ حجم اضافه رو میفروشه 65 تومن

لینک به دیدگاه

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  =))  =))  =))  =))  =))

یعنی زدی توی خال مهدی جان

لینک به دیدگاه

بخدا نمیدنم چیکار کنم

یه روز خوبه یه روز بده

یه روز حجم میخوره یه روز نمیخوره

اصلا اینگار سیاستوشه !

تا حالا دوبار درخواست جمع اوری دادم هردوبار هم بعد درخواست نت اوکی شده بعدش باز خراب

ایندفعه دیگه تصمیمم قطعیه واسه تعویض

تنها دلیلی هم که تا الان هایوب موندم فقط و فقط واسه طرح فشفشه بوده که با این دزدی های جر اعصاب خوردی چیزی نیست

داداش یه چیزی بگم ناراحت نشو اول اینکه عصاب خودتو خورد نکن درست میشه

دوم اینکه تقصیر خودته چون چند بار گولت زدن تو هم کاری نکردی زنگ بزن بگو خط و جمع اوری کنید اصلا می خوایم خونه رو بفروشیم بدیم کس دیگه!

بعد برو یه جای درست درمون مثل پارس آنلاین و شاتل

من خودم برای فرار از این همه جنگ اعصاب به سرعت پایین حجم نامحدود راضی شدم 

الان برای یه فایل 300 مگی فسقلی یکساعت باید صبر کنم :)

خدا کنه رفتن به بهشت و جهنم مثابه این باشه

رفتن به جهنم مثل نت ایران پر از قطعی تاخیر کندی . اونجا هم حجم گناه رو بخورن خوبه =))

رفتن به بهشت مثل نت کره سه سوت :D

دلت خوشه ها!یه زمانی خط خونه PCMبود واسه رایتل یک ماه 430تومن پول دادم!اما واسه یکسال شاتل 8مگ شبانه رایاگانه 350تومن!

در مقایسه با 3G رایتل و مبین نت دزد حرومخور برام مفت بود

شماها ها موندید به اوج بدبختی من برسید ولی دیگه حوصله پینگ بالا و سرعت پایین ندارم 350رو دادم رفتم پینگم از 100با گوگل بالاتر نمیشه اکثر اوقات  رو 50تا60هست و سرعتم روی 1Mbقفله یه گیگ رو تو 7دقیقه میگیرم

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث دل خوشی نیست .بحث جیب مبارکه  . اصل قضیه و این همه جنگ و حرف و حدیث بخاطر پول هست

شما چرا سرعت 16مگ نمیگیری بیشتر حالش رو ببری

لینک به دیدگاه

پارس آنلاین دارم

از وقتی برای کنکور کامپیوترم رو بستم 7 ماه میگزره

3 تا گوشی کلا داریم الان ماهی 50 گیگ مصرف میکرد نمیدونم چطوری والا زنگ میزنم میگن شبکه شخصی انتقال داده روشن میکنید باسه همین هست منم چون فعلا گیم پلی نمیدم نامحدود 512 پارس آنلاین گرفتم تا 5 ماه دیگه که pc خریدم یه نت درست بگیرم

ولی انصافن پینگ خیلی خوبی میده پارس آنلاین برای گیم توی csgo پینگم یک دفعه توی matchmaking به 80 رسید توی dota 2 هم پینک 90 بود معمولا

لینک به دیدگاه

من هم مثل شما بسته فشفشه یا نامحدود که می خرم پوچ میشه یک بار پیگیری کردم گفتن در فلان ساعت و تاریخ شما همه حجم رو استفاده کردین در صورتی که 4 گیگ مونده بود هنوز!! یک بار تمدید کردم با 3 گیگ نامحدود بعدش فشفشه هم خریدم بعد از اینکه حجم فشفشه  تموم شد کلا حجمم صفر شد ولی زیر بار نمیرن های وب افتضاحه

لینک به دیدگاه

اینترنت ایران و اختلال هردو یه معنی میدن ، مثلا میتونین بگین ماشینم خراب شده مثل وضعیت ایترنت این مملکت ، یا مثلا به یه معتاد بگی هی عزیز وضعت مثل اینترنت ایران شده 

تا 20 سال دیگه من تضمین میکنم که اینترنت در همین وضعیت آشغالی که الان هست میمونه 

اصلا قرار بر این نبود که در ایران اینترنت وجود داشته باشه ، خود مسئولین هم نمیدونن چطوری وارد شد ولی خوب دارن جلوش رو میگیرن دستشون درد نکنه .

وقتی تو یه مملکتی که اون بالایی ها به خاطر کیفیت پایین اینترنت نمیتونن حتی یه ارتباط صوتی ساده در نت برقرار کنن انتظار دارید مردم عادی چی گیرشون بیاد .

منم که ول نمیکنم هردفعه تاپیک در مورد اینترنت میاد شروع میکنم به نوشتن بیخودی 

لینک به دیدگاه

از فی ل تتتتتر شکن استفاده میکردین ؟

فکر نمیکنم ربطی داشته باشه ولی خیر استفاده نمیکردم

لینک به دیدگاه

من نمیدونم قضیه حجم خوری تا چه حد درسته، ولی بهترین کار اینه که شما همه ی جوانب رو در نظر بگیرین و بعد بگین که حجمتون رو خوردن! یه زمانی من هم فکر میکردم که شاتل حجم خوری می کنه، ولی وفتی تمام دیتاهای گوشی و پی سی رو بررسی کردم دیدم که حجم کاملا درست حساب میشه! به نظر من توی این مساله بهترین کار اینه که مالتو سفت بچسبی و همسایه رو دزد نکنی! اگه شما فقط مودم تک پورت داری بهترین کار اینه که یه نرم افزار مدیریت پهنای باند نصب کنی و با دلیل و مدرک بهشون بفهمونی که دارن حجمتو میخورن، وگرنه هر جای دنیا هم که بری با گفتن اینکه سرعت فلان قدر بیشتر نبود و بهونه های دیگه هیچکی این حرفو قبول نمیکنه!

لینک به دیدگاه

من نمیدونم قضیه حجم خوری تا چه حد درسته، ولی بهترین کار اینه که شما همه ی جوانب رو در نظر بگیرین و بعد بگین که حجمتون رو خوردن! یه زمانی من هم فکر میکردم که شاتل حجم خوری می کنه، ولی وفتی تمام دیتاهای گوشی و پی سی رو بررسی کردم دیدم که حجم کاملا درست حساب میشه! به نظر من توی این مساله بهترین کار اینه که مالتو سفت بچسبی و همسایه رو دزد نکنی! اگه شما فقط مودم تک پورت داری بهترین کار اینه که یه نرم افزار مدیریت پهنای باند نصب کنی و با دلیل و مدرک بهشون بفهمونی که دارن حجمتو میخورن، وگرنه هر جای دنیا هم که بری با گفتن اینکه سرعت فلان قدر بیشتر نبود و بهونه های دیگه هیچکی این حرفو قبول نمیکنه!

سوال من از شما اینه که وقتی سیستم توی حالت idle دیتایی رد و بدل نمیکنه چجوری ممکنه فقط هنگام دانلود برنامه ای شروع به اپدیت کردن کنه اونم 1200 mb !

لینک به دیدگاه

من هم باور نمیکردم تا اینکه یک روز حجم اینترنت من تموم شد( پارس آنلاین)

من هم نیاز شدید به دانلود یک فایل 50 مگابایتی داشتم ... به مقدار 500 مگابایت حجم خریدم

مودم تنها به لپ تاپ کانکت بود و من بعد از دانلود فایل 50 مگابایتی یه سری به سایت ورزش 3 زدم برای چک کردن نتایج آنلاین بازی ها یک بار صفحه رو رفرش کردم دیدم یهو صفحه تمام شدن حجم برام اومد :laughing:

برنامه netlimiter  رو سیستم نصبه و همه چیز تحت کنترل بود و اونجا من دهنم باز مونده بود که چجوری حجم رو خوردند =))

به نظر من یک فیلمی درست کنیم تا با مدرک این حجم خوری رو ثابت کنیم

ویرایش شده توسط FAZEL77
لینک به دیدگاه

توصیه میکنم نرم افزار bandicam روی سیستم نصب و در حال اجرا باشه و در این مواقع فیلم بگیرید تا یکم وضعیت روشن باشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...