رفتن به مطلب

مشکل فریز سیستم (اسمبل توسط لیون کامپیوتر)

Dr.Fox
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اینو اخراج کنید اولین اخراجی سال 95 میشه =))

بهش بگو عمو برو خدا  روزیت رو جای دیگه بده  =))

من اینهمهساله دارم قطعه رایانه میگریم هنوز نیددیم جایی مثل  بچه های لایون و یا فورشگاه با معرفت و مشتری مدار و کار درست و حق یاب 

لینک به دیدگاه

• ارسال 105
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تعداد انگشت شماری هم که به لیون دارند اعتراض میکنند

کدوم فروشگاه اینترنتی دیدید که فروم داشته باشه؟

که بچه ها بیان با هم آشنا شوند تبادل اطلاعات مفید بکنند با هم بحث فنی داشته باشند بتونند کالاهاشون رو با هم مبادله کنند یا به فروش برسونند؟

کدوم فروشگاه انقدر فروم قوی داره که بچه ها رو از سراسر کشور به هم نزدیک کنه و حتی جایه گله هم براتون گذاشته انقدر راحت بیاید هر چی میخواهید بگید بعد برید؟

دیجی کالا؟؟؟  لصلا" ببین جوابت رو میده حتی قبل از تحویل جنس پیگیریه بعد خرابی جنسش پیشکش

کجا رو دیدید مدیرش وقت بذاره بیاد جواب یک نفر رو بده

این تعداد انگشت شمار کم لطفی نکنند با این صحبت ها مسئله ای اگر هم داشتند با مدیریت مطرح میکردند نه اینکه تشویش اذهان کنند.

استارتر عزیز هم اگر مشکلت رفع شده ختم تاپیک اعلام کن چون هر از گاهی یکی از دوستان میاد جوابی میده تاپیک دوباره آپ میشه و کلا" موضوع به حواشی بیشتری کشیده میشه.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی امیدوارم امسال سال خوب و پربرکتی باشه، سالی که همگی حداقل به یکی دوتا آرزوشون برسن چون آرزوی محال زیاد داریم  :D 

دومین امیدواریمم می خوام اختصاص بدم به استارتر این تاپیک که ایشالا مشکلش حل شده باشه.  @};- 

یه انتقادم دارم به بعضی دوستان چون تو این تاپیک دیدم همین جام اعلام می کنم با اجازه اول آقای حسینی بعد بقیه...

یه بنده خدایی اومد به مجموعه لیون یه حرفی زد به قول آقای حسینی زننده. حالا جواب دادن منطقی شخص آقای حسینیومقایسه کنین با جواب احساسی بعضی از بچه ها  :| 

این که "عده ای حضور سایرین رو در کنار خودشون تحمل نمی کنن" بارها  توی زندگی روزمرمون دیدیم، توی جمع دوستانه،توی محیط کار (مخصوصا) و متاسفانه بعضی اوقات در محیط خانوادگی...

ولی اینکه توی یه فضای مجازی و غیر واقعی این اتفاق بیفته واقعا زشته  :-B 

چرا باید یک شخص بخاطر حرفی که زده حالا راست یا دروغ-ما که نمی دونیم- خودش می دونه و وجدان خودش، درخواست اخراجشو بدین؟ آیا جاتون تنگ شده؟ اگه خلاف قوانین کاری بکنه مدیران سایت بنش می کنن همونطور که بارها این اتفاق افتاده؛ یا بعضا با ادبیاتی بهش توهین بشه که حتی خوندنشم آزار دهندس. این نتنها به موقعیت اجتماعی بلکه به موقعیت مجازی (  :mellow: ) شمام چیزی اضافه نمی کنه.

اینکه یک عده معدود جواب یه انتقادو با این وضع می دن و خودشون رو به عنوان سخنگوی غیر رسمی (شایدم به خیال خودشون رسمی) یک مجموعه جا می زنن (چیزی که توی همه سایتا و فروم ها هست متاسفانه) باعث می شه بعضیام که شاید به زعم خودشون یک انتقاد منطقی داشته باشن از ترس این جماعت بیان نکنن.

با آشنایی تقریبا سه ساله ای که از آقای حسینی و دوستی چندین ساله که با بعضی همکارانشون دارم مطمئنم ایشون هیچ نیازی به سخنگو نداره.

یکی از آرزوهای محالی که گفتم خط اول اینه که با وجو اینکه مردمی عصبی هستیم و کسی هم نمی تونه اینو انکار کنه، یه روزی برسه که همه تحمل همدیگرو داشته باشیم نه اینکه همه تلاشمونو بکنیم تا بقیه سکوت کنن تا ما راحتتر بتونیم فریاد بزنیم   :silent: 

سرتونم درد آوردم #-o 

سرتون سلامت...   @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

درود

مطمئنا لیون بقدری طرفدار داره که نیازی به حمایت بنده حقیر نداشته باشه.

ولی لازم دونستم که ازین شرکت و سایت خوب بعنوان یک همکار تشکر کنم و اعلام کنم که طی دفعاتی که بنده افتخار خرید ازین شرکت رو داشتم هنگام مشکل دار بودن قطعات هم ایشون به بهترین شکل ممکن مشکل رو مرتفع کردن. با ارزوی سالی خوب برای همه لیونی های گلم. @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همگی امیدوارم امسال سال خوب و پربرکتی باشه، سالی که همگی حداقل به یکی دوتا آرزوشون برسن چون آرزوی محال زیاد داریم  :D 

دومین امیدواریمم می خوام اختصاص بدم به استارتر این تاپیک که ایشالا مشکلش حل شده باشه.  @};- 

یه انتقادم دارم به بعضی دوستان چون تو این تاپیک دیدم همین جام اعلام می کنم با اجازه اول آقای حسینی بعد بقیه...

یه بنده خدایی اومد به مجموعه لیون یه حرفی زد به قول آقای حسینی زننده. حالا جواب دادن منطقی شخص آقای حسینیومقایسه کنین با جواب احساسی بعضی از بچه ها  :| 

این که "عده ای حضور سایرین رو در کنار خودشون تحمل نمی کنن" بارها  توی زندگی روزمرمون دیدیم، توی جمع دوستانه،توی محیط کار (مخصوصا) و متاسفانه بعضی اوقات در محیط خانوادگی...

ولی اینکه توی یه فضای مجازی و غیر واقعی این اتفاق بیفته واقعا زشته  :-B 

چرا باید یک شخص بخاطر حرفی که زده حالا راست یا دروغ-ما که نمی دونیم- خودش می دونه و وجدان خودش، درخواست اخراجشو بدین؟ آیا جاتون تنگ شده؟ اگه خلاف قوانین کاری بکنه مدیران سایت بنش می کنن همونطور که بارها این اتفاق افتاده؛ یا بعضا با ادبیاتی بهش توهین بشه که حتی خوندنشم آزار دهندس. این نتنها به موقعیت اجتماعی بلکه به موقعیت مجازی (  :mellow: ) شمام چیزی اضافه نمی کنه.

اینکه یک عده معدود جواب یه انتقادو با این وضع می دن و خودشون رو به عنوان سخنگوی غیر رسمی (شایدم به خیال خودشون رسمی) یک مجموعه جا می زنن (چیزی که توی همه سایتا و فروم ها هست متاسفانه) باعث می شه بعضیام که شاید به زعم خودشون یک انتقاد منطقی داشته باشن از ترس این جماعت بیان نکنن.

با آشنایی تقریبا سه ساله ای که از آقای حسینی و دوستی چندین ساله که با بعضی همکارانشون دارم مطمئنم ایشون هیچ نیازی به سخنگو نداره.

یکی از آرزوهای محالی که گفتم خط اول اینه که با وجو اینکه مردمی عصبی هستیم و کسی هم نمی تونه اینو انکار کنه، یه روزی برسه که همه تحمل همدیگرو داشته باشیم نه اینکه همه تلاشمونو بکنیم تا بقیه سکوت کنن تا ما راحتتر بتونیم فریاد بزنیم   :silent: 

سرتونم درد آوردم #-o 

سرتون سلامت...   @};-  @};-  @};- 

عزیزم چقدر شکلک گذاشتی ؟دوست من ما اینجا حقوق که نمیگیریم از لایون  که بخواهیم ازش دفاع بیخود کنیم - شما ببنید معمولا شرکت های فروشنده لوازم رایانه خودشون رو محدود میکنن به یک تلفن که زیاد درگیر با مشتری نشن و خودشون رو راحت کنن- لایون ببنید فروم داره بازارچه داره مدیرهاش میان وسط جنگ بچه ها - عکس میزارن ایراد نشون میدن عکس از  فاکتور میگذارن  عکس اسمبل میزارن-من  وکیل لایون نیستم که دفاع کنم فقط  چند ساله مشتری هستم  و همین قطعه خریدم از لایون - چند سالی هم هست  در فروم فعالیت دارم همین  ولی این  رو میدونم که لایون اونجور که اون بابا گفت دزد نیست دیگه -یا بیاد مثلا رسما کلاه برداری کنه- ببنید دوست من اشتباه یک چیزه عمد یک چیز درسته نظرات فرد باید بیان بشه- ولی ممکنه اشتباه هم پیش بیاد در یک سیستم مگر میشه اشتباه در یک سیستم کاری نباشه ؟ در مایکروسافت هم   سوتی پیش میاد-کاسب نامعتبر رو من قبول ندارم - من آقای حسینی رو دیدم چطور عمل میکنه مرده و حرفش- مهم نیست برام بیاد اینجا اینها رو بخونه ولی من به منصف بودنش قسم میخورم- شما نگاه کنید نقش Pr رو داره بازی میکنه اقای حسینی خودش شده روابط عمومی لایون در فروم و بازارچه با این همه چند هزار کاربر- نمیشه همینطور اومد مقایسه و قضاوت کرد-

دیجی کالا کارش خیلی گسترده است و هزاران هزار چیز میفروشه و جز بخش موبایل بخش های دیگش اصلا فنی نیست  واصلا بخش pcوسخت افزارش تخصصی نیست در دیجی کالا -لایون اینکاره است - دیجی منشی داره فقط جواب از روی کاغذ میخونه اینجا بچه ها هستند مهدی جان حامد ، ههه اینکاره هستند سالهای ساله سورس بازار قطعه ان قیمت هم مناسب میدن مشتری مدار هم هستن پس باید بیام دفاع کنم از چیزی که قبول دارم.

لینک به دیدگاه

عزیزم چقدر شکلک گذاشتی ؟دوست من ما اینجا حقوق که نمیگیریم از لایون  که بخواهیم ازش دفاع بیخود کنیم - شما ببنید معمولا شرکت های فروشنده لوازم رایانه خودشون رو محدود میکنن به یک تلفن که زیاد درگیر با مشتری نشن و خودشون رو راحت کنن- لایون ببنید فروم داره بازارچه داره مدیرهاش میان وسط جنگ بچه ها - عکس میزارن ایراد نشون میدن عکس از  فاکتور میگذارن  عکس اسمبل میزارن-من  وکیل لایون نیستم که دفاع کنم فقط  چند ساله مشتری هستم  و همین قطعه خریدم از لایون - چند سالی هم هست  در فروم فعالیت دارم همین  ولی این  رو میدونم که لایون اونجور که اون بابا گفت دزد نیست دیگه -یا بیاد مثلا رسما کلاه برداری کنه- ببنید دوست من اشتباه یک چیزه عمد یک چیز درسته نظرات فرد باید بیان بشه- ولی ممکنه اشتباه هم پیش بیاد در یک سیستم مگر میشه اشتباه در یک سیستم کاری نباشه ؟ در مایکروسافت هم   سوتی پیش میاد-کاسب نامعتبر رو من قبول ندارم - من آقای حسینی رو دیدم چطور عمل میکنه مرده و حرفش- مهم نیست برام بیاد اینجا اینها رو بخونه ولی من به منصف بودنش قسم میخورم- شما نگاه کنید نقش Pr رو داره بازی میکنه اقای حسینی خودش شده روابط عمومی لایون در فروم و بازارچه با این همه چند هزار کاربر- نمیشه همینطور اومد مقایسه و قضاوت کرد-

دیجی کالا کارش خیلی گسترده است و هزاران هزار چیز میفروشه و جز بخش موبایل بخش های دیگش اصلا فنی نیست  واصلا بخش pcوسخت افزارش تخصصی نیست در دیجی کالا -لایون اینکاره است - دیجی منشی داره فقط جواب از روی کاغذ میخونه اینجا بچه ها هستند مهدی جان حامد ، ههه اینکاره هستند سالهای ساله سورس بازار قطعه ان قیمت هم مناسب میدن مشتری مدار هم هستن پس باید بیام دفاع کنم از چیزی که قبول دارم.

آقای رضا من یه عذر خواهی بکنم از شما بابت زیر پا گذاشتن قانون "استفاده از شکلک زیاد ممنوع"  فکر کنم تازه قانونش وضع شده.  @};- 

در رابطه با فرمایشات شما،

به نظرم شمام متوجه حرف من نشدی.

من اعتراضم به ادبیات زشتی بود که معمولا در همه فروم ها در تهاجم به یه شخص استفاده می شه. چون به نظرم این حرفا واقعا زشته عنوان کردم مساله رو. حالا اگه کسیم ناراحت شد با حق مسلم منفی دادن به بنده فیض رسوند اصلا مهم نیست. معمولا هم کسانی اینکارو می کنن که ادعای اخلاق مداری خاصی هم دارن. به نظر خودشون از حقدار دفاع می کنن حالا به هر نحوی که شد حتی توهین.

بقیه صحبت شما به حرفای من مربوط نبود.

امیدوارم متوجه عرایض من شده باشی.  @};-

دو تا دونه گل گذاشتم فقط که قانونو دوباره زیرپا نذازم.

در ضمن درسته تلفظی حق با شماس تا حدودی، ولی وقتی حتی خود آقای حسینی می گه لیون چه اصراریه شما بگی لایون؟ 

ویرایش شده توسط ringer
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم تیم لیون اسمبل کرده بودن. اما برای من مشکل اوورکلاک بود که سیستم پایدار نمیشد و هر از چند گاهی سیستم فریز میشد. و خودم با جست جو و تحقیق مشکل رو فهمیدم مقدار اورکلاک سیستم رو ارودم پایین . ولی برای اوورکلاک 50.000 از من گرفتن. که فقط فرکانس سی پی یو رو تغییر داده بودن . خبری از تغییر ولتاژ دستی نبود.

دوستان اورکلاک با ولتاژ های خیلی پایین به شدت به دما وابسته هست و ممکنه در محیطی که لیون اور کرده دما پایین تر بوده ... در نتیجه یک مقدار تنطیم ولتاژ جزیی میتونه افزایش دما رو جبران کنه و از حالت استیبل در نیاد. یا میتونید فرکانس رو کمتر کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای رضا من یه عذر خواهی بکنم از شما بابت زیر پا گذاشتن قانون "استفاده از شکلک زیاد ممنوع"  فکر کنم تازه قانونش وضع شده.  @};- 

در رابطه با فرمایشات شما،

به نظرم شمام متوجه حرف من نشدی.

من اعتراضم به ادبیات زشتی بود که معمولا در همه فروم ها در تهاجم به یه شخص استفاده می شه. چون به نظرم این حرفا واقعا زشته عنوان کردم مساله رو. حالا اگه کسیم ناراحت شد با حق مسلم منفی دادن به بنده فیض رسوند اصلا مهم نیست. معمولا هم کسانی اینکارو می کنن که ادعای اخلاق مداری خاصی هم دارن. به نظر خودشون از حقدار دفاع می کنن حالا به هر نحوی که شد حتی توهین.

بقیه صحبت شما به حرفای من مربوط نبود.

امیدوارم متوجه عرایض من شده باشی.  @};-

دو تا دونه گل گذاشتم فقط که قانونو دوباره زیرپا نذازم.

در ضمن درسته تلفظی حق با شماس تا حدودی، ولی وقتی حتی خود آقای حسینی می گه لیون چه اصراریه شما بگی لایون؟ 

من درام برای شما پاسخ میدم شما به کل بحث اهمیت نمیدید  کلید کردید به تلفظ ؟؟  جه ربطی  داشت حالا لایون یا لیون؟

نه عزیز این شد همون مشکل تیپیکال  ما ایرانی ها: شما خودتون در دفاعیه  دارید یک ادعای اخلاق مداری خاصی رو مطرح  می کنید  ولی این رو برای ما فقط می بینید یا این رو حق  خودتون فقط می بینید . ببنید    درسته میگید این  شخص نباید اخراج بشه من هم نگقتم و اصلا به من هم ربطی نداره و من کاره ای هم نیستم  کار مدییرتیه  و من اصلا نگفتم  اخراج بشه-

ببنید این آقا یک تهمتی میزنه  و بعد یک مقایسه خیلی بی اساس با مثلا دیجی کالا انجام میده (لیون و دیجی کاملا با هم تفاوت دارن من 100 سال سیاه نمیرم لوازم حرفه ای رایانه رو از دیجی بگیرم) اگ رحق این آقا باید  حفظ بشه حق و اعتیار لیون رو کی حفظ میکنه؟  این آقا با یک  مثال بی ربط امده گفته اقای حسینی کاسب معتبر نیست من با این بخش مخالفم بشدت و دفاع میکنم و حتی  ممکنه بحث هم بکنم- حالا اینکه شما خودتون  یک ادعای اخلاق مداری خاصی رو مطرح میکنید و میگید باید دیگران هم حرف بزنن ولی ما میخوایم خفه شون کنیم که خودمون فریاد بزنیم؟>/ خوب شاید بخواد حرف بزنه حرفش  ببخشید  تهمت و اشتباه باشه اونوقت چی؟

پس حرف من به شماهم ربط داره - باید از جایی که سالهای ساله خرید میکنم دفاع کنم دیگه - شما  خودت از مغازه سر محل که مثلا کلی ساله داری خرید میکنی دفاع نمیکنی ؟؟ یا یک واکنش طبیعی است - ضمنا فکر نمیکنم کسی فرار باشه اخراج بهش ولی اینکه فقط به صرف نبلیغ مثلا digikala بیایم به یک  فروشنده با انصاف و صادق بی احترامی کنیم  دیگه دور از هر  انصاقی است

نه عزیزم هر چند تا دوست داری گل بزار: @};- @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من درام برای شما پاسخ میدم شما به کل بحث اهمیت نمیدید  کلید کردید به تلفظ ؟؟  جه ربطی  داشت حالا لایون یا لیون؟

نه عزیز این شد همون مشکل تیپیکال  ما ایرانی ها: شما خودتون در دفاعیه  دارید یک ادعای اخلاق مداری خاصی رو مطرح  می کنید  ولی این رو برای ما فقط می بینید یا این رو حق  خودتون فقط می بینید . ببنید    درسته میگید این  شخص نباید اخراج بشه من هم نگقتم و اصلا به من هم ربطی نداره و من کاره ای هم نیستم  کار مدییرتیه  و من اصلا نگفتم  اخراج بشه-

ببنید این آقا یک تهمتی میزنه  و بعد یک مقایسه خیلی بی اساس با مثلا دیجی کالا انجام میده (لیون و دیجی کاملا با هم تفاوت دارن من 100 سال سیاه نمیرم لوازم حرفه ای رایانه رو از دیجی بگیرم) اگ رحق این آقا باید  حفظ بشه حق و اعتیار لیون رو کی حفظ میکنه؟  این آقا با یک  مثال بی ربط امده گفته اقای حسینی کاسب معتبر نیست من با این بخش مخالفم بشدت و دفاع میکنم و حتی  ممکنه بحث هم بکنم- حالا اینکه شما خودتون  یک ادعای اخلاق مداری خاصی رو مطرح میکنید و میگید باید دیگران هم حرف بزنن ولی ما میخوایم خفه شون کنیم که خودمون فریاد بزنیم؟>/ خوب شاید بخواد حرف بزنه حرفش  ببخشید  تهمت و اشتباه باشه اونوقت چی؟

پس حرف من به شماهم ربط داره - باید از جایی که سالهای ساله خرید میکنم دفاع کنم دیگه - شما  خودت از مغازه سر محل که مثلا کلی ساله داری خرید میکنی دفاع نمیکنی ؟؟ یا یک واکنش طبیعی است - ضمنا فکر نمیکنم کسی فرار باشه اخراج بهش ولی اینکه فقط به صرف نبلیغ مثلا digikala بیایم به یک  فروشنده با انصاف و صادق بی احترامی کنیم  دیگه دور از هر  انصاقی است

نه عزیزم هر چند تا دوست داری گل بزار: @};- @};-

رضای عزیز من اصلا رو تلفظ شما کلید نکردم ولی شما با اصرار روی دیجیکالا کلید کردی  :laughing: 

اگه داری به من جواب می دی پس دیگه دیجیکالات چیه؟! 

من حرف فلسفی ای نزدم نمی دونم چرا درکش برای شما مشکله straight%20face.gif 

فروم لیون کامپیوتر یا هر فروم دیگه ای متعلق به همه کاربراشه (به جز کاربران خاطی که با نظر مدیریت دسترسیشون قطع می شه) نه فقط شما Shame%20On%20You.gif 

این که یه شخص خیلی بی اخلاقی به زعم شما یه حرفی از سر دشمنی یا اشتباه بزنه باید بهش توهین بشه؟ الان چیزی که من متوجه می شم شما داری از توهینایی که در دفاع از لیون می شه جانبداری می کنی نه خود لیون!

در ضمن احساس می کنم شما فکر می کنی من دارم از اون شخص دفاع می کنم، اگه واقعا اینجوریه اصلا همچین فکری نکن Shame%20On%20You.gif 

شما به طرز عجیبی دوست داری خودتو مدافع لیون نشون بدی مگه من دشمن لیونم؟! قبل از اینکه لیونی بوجود بیاد من با بعضی دست اندرکاراش هم مدرسه ای و هم محل بودم و آشنایی 15 ساله دارم straight%20face.gif 

یا شما خیلی عصبانی هستی متوجه نمی شی من چی می گم یا من بد توضیح می دم، جان کلام من این بود که محیط فروم به دیکتاتوری مجازی تبدیل نشه که یه عده بخوان صدای هرکیو که دوست ندارن بشنون تو نطفه خفه بکنن با حملات خودشون.

لطفا اگه هنوز حرفامو متوجه نشدی جوابی نده.

خسته شدم دیگه از تایپ، خدا قوت Peace%20Sign.gif  @};- 

ویرایش شده توسط ringer
لینک به دیدگاه

تو فضای مجازی جواب "های هوی نیست"

جواب بدی را اگر با بدی داد بعد یه مدت سنگ رو سنگ نمیمونه، اونم تو فضای مجازی که کلمه میماند و موندگار است.

بهتره خویشتن دار باشیم و کاسه داغتر از آش نشیم.

بحث به انحراف رفته،استارتر لطفا بفرمایید مشکل برطرف شد

لینک به دیدگاه

جواب بدی را اگر با بدی داد بعد یه مدت سنگ رو سنگ نمیمونه، اونم تو فضای مجازی که کلمه میماند و موندگار است.

درود بر شما برای جمله ی اول

تکمیل کنم که حتی در کوچه و خیابان هم جواب های هوی نیست.

باید فرهنگ مون رو بالا ببریم دقیقا همون دلایلی که فرمودید در فضای واقعی هم صادق هست ولی متاسفانه توی جامعه برعکس هست میگن جواب های هوی هست غالباً.

به نظر من خوب نیست بگیم جواب های هوی هست و نباید خون رو با خون شست.

@};-

لینک به دیدگاه

من اخر نفهمیدم این مشکل حل شد یا نه

حالا یه پیشنهاد دارم برای اینکه توی تست بشه مشکل را پیدا و برطرفش کرد

اول از همه یه بازی سنگین را روی سیستم نصب کنید و به مدت 2 الی 5 ساعت با سیستم مذکور بازی کنید و چنانچه سیستم دچار خطا شد برای اینکه به نتیجه کار نزدیک بشید RAM های سیستم را تعویض کنید و تست دوباره انجام بدید

اگر مشکل برطرف نشد همه کانکتورها و اسلاتهایی را که فعال هستن و چیزی به انها نصب شده را با الکل تمیز کنید شاید موقع جمع کردن سیستم دست دوستان چرب بوده وباعث چرب شدن کانکتور و در نتیجه مانع اتصال میشه

اگر بعد از انجام این تستها باز هم سیستم فریز(Freez) شد اون موقع میشه احتمال داد که ایراد از پردازنده و یا گرافیک سیستم هست

در اکثر موارد وقتی ایراد از حافظه سیستم باشه سیستم خطای صفحه ابی یا همون Blue Screen  را نشون میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضای عزیز من اصلا رو تلفظ شما کلید نکردم ولی شما با اصرار روی دیجیکالا کلید کردی  :laughing: 

اگه داری به من جواب می دی پس دیگه دیجیکالات چیه؟! 

من حرف فلسفی ای نزدم نمی دونم چرا درکش برای شما مشکله straight%20face.gif 

فروم لیون کامپیوتر یا هر فروم دیگه ای متعلق به همه کاربراشه (به جز کاربران خاطی که با نظر مدیریت دسترسیشون قطع می شه) نه فقط شما Shame%20On%20You.gif 

این که یه شخص خیلی بی اخلاقی به زعم شما یه حرفی از سر دشمنی یا اشتباه بزنه باید بهش توهین بشه؟ الان چیزی که من متوجه می شم شما داری از توهینایی که در دفاع از لیون می شه جانبداری می کنی نه خود لیون!

در ضمن احساس می کنم شما فکر می کنی من دارم از اون شخص دفاع می کنم، اگه واقعا اینجوریه اصلا همچین فکری نکن Shame%20On%20You.gif 

شما به طرز عجیبی دوست داری خودتو مدافع لیون نشون بدی مگه من دشمن لیونم؟! قبل از اینکه لیونی بوجود بیاد من با بعضی دست اندرکاراش هم مدرسه ای و هم محل بودم و آشنایی 15 ساله دارم straight%20face.gif 

یا شما خیلی عصبانی هستی متوجه نمی شی من چی می گم یا من بد توضیح می دم، جان کلام من این بود که محیط فروم به دیکتاتوری مجازی تبدیل نشه که یه عده بخوان صدای هرکیو که دوست ندارن بشنون تو نطفه خفه بکنن با حملات خودشون.

لطفا اگه هنوز حرفامو متوجه نشدی جوابی نده.

خسته شدم دیگه از تایپ، خدا قوت Peace%20Sign.gif  @};- 

اگر از تایپ کردن خسته هستید وارد بحثهای طولانی نشید- شکلت هاتون خیلی زیاده  احساسات رو با حرف نشون بدید نه با شکلک میدونم کار سختیه-

خوب شما کلید کردید روی تلفظ دیگه

عزیزم دیجی کالا رو مثال زدم چون شما اصلا انگار اون پست اون بنده خدا رو نخوندید -فقط ادعای اخلاق مداری رومطرح میکنید ایشون مقایسه کردن دیجی رو با لایون-من میگم اشتباهه-

اره دیگه دفاع میکنید میگید نباید صدای شخص خفه بشه -

چشم بسته غبیب میگید؟ معلومه دفاع میکنم از لایون - هیچ احتیاجی لایون نداره به دفاع من خودش به اندازه کافی اعتبار داره-شما هم احساس میکنم به طرز عجیبی از اون  شخص بی احترامی کننده دفاع میکنید که خیلی برام عجیبه.

کسی نگفت دیکتاتوری عزیزم- اگر دقت کنید من حتی جواب  مستقیم اون شخص رو هم ندادم - گفتم اشتباه عرض میکنه که میگه نامعتبرن یا هرچی-با توجه به چیزی که من میدونم میگم این بابا اشتباه میگه همین چیز ساده ای است 

عزیزم ببخشید نفهم  که نیستیم جواب جملات فیلسوفانه شما رو نفهمیم ببخشید میگم البته،  بازهمون مشکل تیپیکال :  خودمون عقل کل هستیم ولی  دیگران همه ....... دقت کن ادامه نمیدم بحث رو تاپیک به انحراف رفته نمیخوام بیشتر بره- 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز چی شد اوکی شد ؟

اگر نشده بود , حتما و باز هم تاکید میکنم حتما یه ترانس خوب که محافظ هم هست حتما بگیرید چون نوسان برق میتونه باعث مشکل های مختلف باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لایون چیه رضا . درستش میشه لایِن :D

به نازم کارشناس لینگویسیتک اکسفورد - چشم 

لینک به دیدگاه

به نازم کارشناس لینگویسیتک اکسفورد - چشم 

شما که ادعات میشه حداقلش اینه که درست تلفظ کنی و الا همون لیون که قشنگتره

لینک به دیدگاه

استارتر من از یه نفر پرسیدم گفت خیلی کم تمام قطعاتو آندرکلاک بکنه ببینه تغییری ایجاد میشه.شما این همه تلاش کردی این کارم بکن تیری در تاریکی. :)

لینک به دیدگاه

درود بر شما برای جمله ی اول

تکمیل کنم که حتی در کوچه و خیابان هم جواب های هوی نیست.

باید فرهنگ مون رو بالا ببریم دقیقا همون دلایلی که فرمودید در فضای واقعی هم صادق هست ولی متاسفانه توی جامعه برعکس هست میگن جواب های هوی هست غالباً.

به نظر من خوب نیست بگیم جواب های هوی هست و نباید خون رو با خون شست.

@};-

@};-

@};-

لینک به دیدگاه

آقا من اصلا این تاپیک رو نمی فهمم

لیون کامپیوتر یک فروشگاه قطعات کامپیوتر با گارانتی شرکت های مختلف هستش

مشتری یه سری قطعه میخره از لیون

اصلا تمام قطعات سوخته بود

این اجناس نه ساخت لیون کامپیوتره نه لیون وارد کنندست نه شرکت گارانتی

شما از هر فروشگاه قطعات کامپیوتری دیگه سمت ولیعصر خرید کنید همینه قضیه

دوستان چون تو شهرستان عادت کردند به خدمات فروشنده اعم از نصب ویندوز و پشتیبانی و غیره انتظار دارند وقتی از یک سورس با نصف قیمت اون مغازه دار شهرستانی میخرن براشون همه جور خدمات بدن

حالا لیون کامپیوتر یه لطفی کرده قطعات رو اسمبل کرده که من بودم همین کار رو هم نمیکردم

کلا دردسر های قطعات کامپیوتری کم نیست

به شخصه سر یک سیستم ۱۶ ساعت NonStop بالای سرش بودم تا مشکلش رو رفع کردم

به هرحال قطعات کامپیوتری این مسائل رو داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما که ادعات میشه حداقلش اینه که درست تلفظ کنی و الا همون لیون که قشنگتره

عزیزم شوخی کردم با شما ادعا چیه؟ زشته برادر این کلمات در سطح بچه های فروم نیست .

من دوست خوبم رشته ام هم همین زبان انگلیسی بوده است ولی دوست من تایپ کردن تلفظ یک لغت زبان انگلیسی اصلا در پایه غلطه.شما هرکاری بکنید باز دارید پنگلیش می نویسید و من بدم میاد.

شما باید ببینید در سطح فروم بچه ها همین کلمه رو به کار میبرن اینکه حالا بیایم مثلا اونجور که یا یکمدل دیگه بنویسم بازهم همش غلطه .منتهی برطبق عادت این کلمه رو سالهاست همینجور میگیم کسی اینجا قرار نیست درس پرونانسیشن کلمات به دیگران بده که شما درس میدی به دیگران .من این همه سال درس همین رشته رو خوندم روم نمیشه از این ایراد گیری های بی ربط به موضوع انجام بدم ولی بعضی از دوستان راحت میگیرن ایراد رو و با شوخی هم که پاسخ میدیم باز با بی احترامی پاسخ میدن.

شما کار نداشته باشید عزیزم دیگران چطور کلمات شون رو می نویسن شما اگر اگاهی دارید برای خودتون رعایت کنید .

باتشکر

لینک به دیدگاه

واقعاً من نمیدونم این فروم برای اینکه مشکله دوستمون حل بشه کمکش کنیم یا با هم کل کل کنیم و تیکه به هم بپرونیم کلا حق میدم چون ایرانی هستیم دست خودمون نیست

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان عزیز

انشاالله که سال خوبی برای همتون شروع شده باشه

سیستم ذکر شده ایرادی نداشته و مشکل دوست خوبم جناب آقای راشدی هم حل شده

خواهشی که از شماها دارم این است که در تاپیک به موضوع اصلی بپردازید،اینجا محلی برای جنجالی کردن داستان،تسویه حساب شخصی و...نیست

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان عزیز

انشاالله که سال خوبی برای همتون شروع شده باشه

سیستم ذکر شده ایرادی نداشته و مشکل دوست خوبم جناب آقای راشدی هم حل شده

خواهشی که از شماها دارم این است که در تاپیک به موضوع اصلی بپردازید،اینجا محلی برای جنجالی کردن داستان،تسویه حساب شخصی و...نیست

مشکل سیستم چی بود؟ اگر بگید ممنون میشم
لینک به دیدگاه

عجیبه اخه ایشون 1 مشکل هم نداشتن , چند تا مشکل مختلف داشتن که سخت افزاری هم بوده , مگه میشه مشکلی نبوده باشه ؟! خودش درست شده ؟

ویرایش شده توسط omidelf
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...