رفتن به مطلب

اولین خبر بد سال 2016 برای گیمر های ایرانی

Miladhelios
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بابا فکر کردم آنچارتد و هیتمن نابود شدن

کی میاد اینو بازی کنه آخه؟!

لینک به دیدگاه

خخخ

کسی که این سبک رو تا حالا بازی نکرده متوجه نمیشه وقتی میگن بهترین mmorpg 2016 هست یعنی چی

برید یکمی بازی کنید یا فیلم های یوتیوبش رو ببینید تا متوجه بشید

لینک به دیدگاه

بابا فکر کردم آنچارتد و هیتمن نابود شدن

کی میاد اینو بازی کنه آخه؟!

برای کسایی که از بازی های AAA خسته شدن این بازی عالی هست مثل خودم امروز هم بازی رو خریدم 

هم هیتمن و هم انچارتد تکراری شدن ناراحت نشید ولی من 17 ساله دارم بازی می کنم دنبال چیز متفاوت و جدید هستم نه یه یارویی که مثل بقیه یارو ها کار های غیر ممکن می کنه 

من هیچ کدام از بازی هایی که در 4 تا 6 ماه اخیر منتشر شده اند رو هنوز بازی نکرده ام و شاید هم بازی نکنم البته بازی های AAA 

کلا امسال 3 بازی بیشتر نیست که منتظر انتشارشون هستم ( البته عنوان های AAA ) بقیه بازی ها بیشتر بازی های مستقل هستن 

لینک به دیدگاه

برای کسایی که از بازی های AAA خسته شدن این بازی عالی هست مثل خودم امروز هم بازی رو خریدم 

هم هیتمن و هم انچارتد تکراری شدن ناراحت نشید ولی من 17 ساله دارم بازی می کنم دنبال چیز متفاوت و جدید هستم نه یه یارویی که مثل بقیه یارو ها کار های غیر ممکن می کنه 

من هیچ کدام از بازی هایی که در 4 تا 6 ماه اخیر منتشر شده اند رو هنوز بازی نکرده ام و شاید هم بازی نکنم البته بازی های AAA 

کلا امسال 3 بازی بیشتر نیست که منتظر انتشارشون هستم ( البته عنوان های AAA ) بقیه بازی ها بیشتر بازی های مستقل هستن 

خب شما هم که بازی نکردی!

صد رحمت elder scrolls onlineاین black desretکه اصلا مورد علاقه ی من نیست خوشم نمیاد

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

برای عاشقان این سبک معنیش محروم شدن از بهترین بازی mmorpg هر چند من که بعد کنکور بازی میکنم

برادر شما میتونی خیلی راحت با یه سرور خوب و تغییر آی پی راحت بازی کنی! اگه سرورت خوب باشه ته تهش 50 میلی ثانیه به پینگت اضافه شه که فکر نکنم توی همچین بازی ای سرنوشت ساز باشه!

لینک به دیدگاه

برادر شما میتونی خیلی راحت با یه سرور خوب و تغییر آی پی راحت بازی کنی! اگه سرورت خوب باشه ته تهش 50 میلی ثانیه به پینگت اضافه شه که فکر نکنم توی همچین بازی ای سرنوشت ساز باشه!

با تشکر از علی جان هم به من گفتند و پنج ماه دیگه همین کار رو میکنم

ولی همون پنجاه میلی ثانیه توی قسمت pvp فکر کنم خیلی تاثیر داشته باشه بعد حجمی که از نتتون میخوره فکر کنم خیلی بره بالاتر :|

لینک به دیدگاه

حالا این محدودیت فکر نکنم زیاد به تحریم و اینا مربوط باشه یادمه سره tera بود فکر کنم مطمئن نیستم کدوم بازی ولی اونم خاور میانه بن بود توش یه جا دلیل اینکه خاور میانه رو کلا بن کرده بودن رو این نوشته بود که این یوزرای کشورای عربی مثل چی میومدن ingame currency می خریدن که بالانس بازی به هم می ریخت برای همین دیگه کلا گفتن این ریجنا نباشن بهتره...

بازم می گم منبعم همچین موثق نیست تو فرومای خودشون بود یا جای دیگه خوندم یه کم با عقل هم جور در نمیاد ولی شدنشم میشه....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

حالا این محدودیت فکز نکنم زیاد به تحریم و اینا مربوط باشه یادمه سره tera بود فکر کنم مطمئن نیستم یه جا دلیل اینکه خاور میانه رو کلا بن کرده بودن این بود که این یوزرای کشورای عربی مثل چی میومدن ingame currency می خریدن که بالانس بازی به هم می ریخت برای همین دیگه کلا گفتن این رجنا نباشن بهتره...

بازم می گم منبعم همچین موثق نیست تو فرومای خودشون بود یا جای دیگه خوندم ه کم با عقل هم جور در نمیاد ولی همچین هم دور از عقل نیست....

منم دقیقا همچنین چیزی رو شنیدم ولی فکر کنم این بازی با توجه به قولی که شرکت سازندش داده برای کل جهان آزاد بشه الان بودجه نداشتند سرور هاشون اینقدر قوی نیست الان که از همه ی جهان بتونن این بازی رو انجام بدن منتظر سود های بازی هستند تا بتونن Ip های همه رو باز کنن و یک سری سرور جدید بزارن مثل بقیه ی بازی ها احتمال زیاد سرور آسیا هم میزارن سرور کره و ژاپن هم که جدا هستند

احتمال داره که یک سرور global هم بزارن برای تمامی افراد

لینک به دیدگاه

با تشکر از علی جان هم به من گفتند و پنج ماه دیگه همین کار رو میکنم

ولی همون پنجاه میلی ثانیه توی قسمت pvp فکر کنم خیلی تاثیر داشته باشه بعد حجمی که از نتتون میخوره فکر کنم خیلی بره بالاتر :|

توی ایران روی هر isp هم که باشی کمتر از دویست تا پسنگت با سرورای خارجی نیست! حالا من فکر نکنم اون 50 میلی ثانیه قرار باشه معجزه کنه! و در مورد حجمم بگم که حتی یک کیلوبایتم قرار نیست فرقشون باشه! کلا اینکه بخوای نگران بلاک شدن آی پی ایت باشه چیز مسخره ایه! توی دنیای اینترنت هر مشکلی یه راه حلی داره!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه خبر خوب البته امکان داره همه چیز به چیز بره خخخخخخخخخخخخخخ

خبر خوب این هست که برای بازی کردن نیاز به قندشکن نیست فقط برای وارد شدن به لانچر و لاگین کردن در لانچر نیاز هست ولی وقتی وارد بازی شدید می تونید قند شکن رو خواموش کنید 

البته ریسک این کار بالاست هر اتفاقی افتاد خبرتون می کنم 

لینک به دیدگاه

واو داداش علی مثل همیشه خبر های خوب میدی

خوش به حالت من پنج ماه دیگه تازه باید شروع کنم به دانلودش

یک تاپیک هم از گیم پلی بزن یک کوچولو هم ریکورد کن بزار توی اینجا لطفا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان یه خبر خوب البته امکان داره همه چیز به چیز بره خخخخخخخخخخخخخخ

خبر خوب این هست که برای بازی کردن نیاز به قندشکن نیست فقط برای وارد شدن به لانچر و لاگین کردن در لانچر نیاز هست ولی وقتی وارد بازی شدید می تونید قند شکن رو خواموش کنید 

البته ریسک این کار بالاست هر اتفاقی افتاد خبرتون می کنم 

داداش این جمله رو گفتی دیگه مطمئن شدم سرور بازی شون رو از یک امولاتور wow کپی کردن چون دقیقا دقیقا تمام سشن ها و پکت ها همون پکت های wow هست 

=))  @};-

لینک به دیدگاه

داداش این جمله رو گفتی دیگه مطمئن شدم سرور بازی شون رو از یک امولاتور wow کپی کردن چون دقیقا دقیقا تمام سشن ها و پکت ها همون پکت های wow هست 

=))  @};-

ولی پینگ خیلی بالا می ره با hotspot shield راحت تر می شه بازی کرد پینگ پایین تر بود چه جوری  :-?  :-?  =))  =))

کلا تاخییر خیلی بالا می رفت بدون قند شکن خیلی عجیب هست یه 100 دادم نسخه ی elite رو تهیه کردم خیلی خوب هست برای یک سال 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

من که اسمش هم نشنیده بودم

اسمش رو سرچ کردم تو گوگل ایمیج , عکس یه مشت دروداف اومد  :laughing: احتمالا باید موضوع جذابی داشته باشه   =))

درکتون میکنم چرا حالتون گرفته شده که تو ایران نمیشه بازی کرد :D

حالا چرا نمیرید دوتا بزنید , اونجا هم drow ranger و crystal maiden رو داریم از اینا هم بهترن  :x

ویرایش شده توسط omidelf
لینک به دیدگاه

من که اسمش هم نشنیده بودم

اسمش رو سرچ کردم تو گوگل ایمیج , عکس یه مشت دروداف اومد :laughing: احتمالا باید موضوع جذابی داشته باشه =))

درکتون میکنم چرا حالتون گرفته شده که تو ایران نمیشه بازی کرد :D

حالا چرا نمیرید دوتا بزنید , اونجا هم drow ranger و crystal maiden رو داریم از اینا هم بهترن :x

داداش دوتا 2 ژانرmoba هست ژانر این بازی mmorpg هست کلا فرق میکنن

من خودم بیشتر از 2000 ساعت دوتا 2 پلی دادم

ولی بازی mmorpg یک open world هست مثل gta فقط با شمشیر و اینا آنلاین

این بازی هم ما موس نیست فقط

کنترلش دقیقا مثل gta هست با کیبورد حرکت با موس اتک و اینا و همینطور مینی گیم هایی که داره و کارهایی که میشه باهاش انجام داد خیلی گسترده هستند

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

داداش دوتا 2 ژانرش mmo هست ژانر این بازی mmorpg هست کلا فرق میکنن

من خودم بیشتر از 2000 ساعت دوتا 2 پلی دادم

ولی بازی mmorpg یک open world هست مثل gta فقط با شمشیر و اینا آنلاین

این بازی هم ما موس نیست فقط

کنترلش دقیقا مثل gta هست با کیبورد حرکت با موس اتک و اینا و همینطور مینی گیم هایی که داره و کارهایی که میشه باهاش انجام داد خیلی گسترده هستند

دوتا2  ژانش MOBA هست دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

ببخشید حواسم اصلا نبود خخخ آنقدر رفتم توی بهر mmo اشتباه میگم هی خخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه اشتباه میگم اساتید تصحیح کنن  @};-

moba مخفف کلمه Multiplayer online battle arena هست و که ژانر و سبک بازی است .

5ut2_3.png

حالا هر نوع سبک و ژانری میتونه Moba باشه مثل بازی Smite که سوم - شخص به سبک Moba هست یا بازی های fps به سبک moba .

حالا خود moba یک ژانر و سبک هم هست که دیگه بجای اینکه بگن بازی استراتزیک هست با سبک moba خودشون رو راحت میکنن میگن ژانر بازی Moba هست . مثل dota 2 , hots , lol

لینک به دیدگاه

من هم خیلی دوست داشتم بازی های سبک mmorpg با بازی های اکشن سوم شخص مثل سری AC ترکیب بشن تا لذت بخش تر شه. حالا این خبرو شنیدم وهم خوش حال و هم ناراحت شدم. البته بنده منتظر بازی kingdom come:deliverance هستم. ایدش تو ذهن خودم بود :D

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا همه ی کشورها با ایران مشکل دارن.شایدم ایران با اونا مشکل داره :D

متاسفم :(

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا همه ی کشورها با ایران مشکل دارن.شایدم ایران با اونا مشکل داره :D

متاسفم :(

من بقیه رو نمیدونم، ولی راجع به خودم اینو بگم که من ایرانی بودنم رو از بد شانسیم میدونم. این حرفو پلیر های wow و d2 درک میکنن....

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

من بقیه رو نمیدونم، ولی راجع به خودم اینو بگم که من ایرانی بودنم رو از بد شانسیم میدونم. این حرفو پلیر های wow و d2 درک میکنن....

Sent from my D5503

دقیقا ولی بالاخره یه سری چیزها رو هم داریم که میتونیم بهشون افتخار کنیم

من هم خیلی دوست داشتم بازی های سبک mmorpg با بازی های اکشن سوم شخص مثل سری AC ترکیب بشن تا لذت بخش تر شه. حالا این خبرو شنیدم وهم خوش حال و هم ناراحت شدم. البته بنده منتظر بازی kingdom come:deliverance هستم. ایدش تو ذهن خودم بود :D

این بازی نمیشه گفت در حد AC هست ولی از یکمی پارکور هک بهره میبره که تا سال آینده بهتر میشه ولی سوم شخص بینظیری هست

قسمت های مبارزه بسیار دلپذیر هستند طوری که مطرح ترین های صنعت گیم این رو گفتن توی کانال های یوتیوب یا توی سایت هاشون

گیم خیلی خوبی هست و فکر کنم من بشینم پاش یه 10 هزار ساعتی بازی کنم

قسمت مبارزه بسیار سخت تر از سری های AC هست مخصوصا pvp هاش چون اساسین شما میتونی راحت با یک دکمه جلوه اتک رو بگیرید یا بعدش راحت طرف رو بکشی

ولی این گیم شاید اولش سخت نباشه ولی بعدش گیم سخت تر میشه مخصوصا در pvp ها

یک چیزی هم بگم در این گیم هر شهر سه تا قلعه داره که هر شنبه هر guild میتونه به guild قبلی که این قلعه رو در شنبه ی قبل تصرف کرده بود حمله کنه و در صورت پیروزی اون قلعه رو برای خودش کنه تا هفته ی بعد نیز به همین صورت بعد سیستم guild ها در این بازی بسیار زیبا و خوب هست و خیلی چیزای دیگه

امیدوارم این بازی رو انجام بدید حتی با شبکه شخصی انتقال داده و خودتون رو محروم نکنید از این بازی بخاطر بلاک بودن ip

لینک به دیدگاه

سلام دوستان می خواستم نظرم رو درباره ی بازی بدم اگر اجازه باشه 

( دوستان اگر مشکل املایی داشت ببخشید در حال بازی نوشتم  :D )

اما قبل از شروع باید یک چیز رو بدانید 

از ان جایی که بیشتر بازی سازن مستقل به بزرگی کپمپانی های AAA نیستن بازی هاشون پر از مشکلات هست مشکلات بهینه سازی و باگ و کم بود سرور و هوش مصنوعی

ولی به لطف گیم پلی جالب و خاص و یونیک ( بهترین کلمه ی ممکن ) یه چیزی توی این بازی هست که خیلی ها رو به خودش جذب می کنه و بعد از گذشت مدتی این مشکلات فنی از یاد شما می ره 

مخصوصا اگر قبلا بازی های ایندی یا مستقل زیاد انجام داده باشید توی اکانت استیم من پر از بازی های مستقل هست و 90 درصد ان ها مشکلات زیادی دارن اما برای من یکی که حداقل خیلی با ارزش تر از بازی های AAA تکراری هستنن و بیشتر این بازی ها تیم سازنده ی خیلی خوبی دارن هر هفته اپدیت و امکانات جدید و ............. به همین دلیل من یه 3 سالی هست که خیلی کم بازی های AAA انجام می دم و بیشتر پای این بازی ها هستم چون دارن سعی می کنن و ریسک می کنن و برای افرادی بازی می سازن که دنبال چیزی متفاوت و جدید هستن و این بازی هم این کار رو به خوبی انجام می ده . 

خوب تقریبا 15 ساعت بازی کردم 10 ساعت اول خیلی گیج کننده بود ولی بعدش بازی دستم اومد و احتمال می دم برای یاد گرفتن کامل باید کم کم 30 ساعت خرج بازی کرد 

سیستم مبارزی زیاد مشکل نیست ولی قشنگ هست در نوع خودش و هیجان خوبی داره ولی دشمن ها هوش مصنوعی خیلی قوی ندارن ولی هر چقدر لول شما بالاتر بره هوش مصنوعی هم وحشی تر و پرخاشگر تر می شه و بازی رو سخت تر و جالب تر می کنه تا لول 10 دشمنان شما زیاد دشوار نیست ولی از 15 به بعد بازی کم کم درجه ی سختیش افزایش می یابد که خیلی خوب هست 

اما من بازی رو به خاطر سیستم مبارزی نگرفتم بلکه برای کار هایی که به غیر از جنگیدن می شد انجام داد تهیه کردم 

من گشتن رو خیلی دوست دارم و این بازی هم جاهای زیبای بسیاری داری اما بعضی از مواقع به خاطر LODS بد بازی دور دست خیلی بد می شه البته گفتن تا چند ماه اینده بازی رو بینه تر می کنن تا بتونن LOD بازی رو بهبود بدن 

کار مورد علاقه ی من ماهی گیری هست بسیار لذت بخش هست 

برای ماهی گیری نیاز به چوب ماهی گیری هست بعد باید یه جای خوب پیدا کنید برای ماهی گیری جاهای مختلف ماهی های بیشتر یا کمتر و با کیفیت بهتر یا بد تر دارد 

یکی از بهترین جاهای بازی برای ماهی گیری ( البته بهتره بگیم بدترین به این دلیل که ماهی کم پیدا می شه ولی به دلیل این که کنار شهر هست منظره زیبا داره و پر از ماهی گیر واقعی منظورم پلیر هست بعضی از مواقع نزدیک به 100 نفر کنار ساحل در حال ماهی گیری هستن خیلی حال می ده ) 

البته ماهیگی همراه با یک مینی گیم همراه هست در واقع تمام 80 درصد کار ها در بازی شامل مینی گم هست تا بازی خسته کننده نشه 

برای ماهی گیری توی اون منطقه 3 دقیقه وقت لازم هست برای گرفتن هر ماهی و بعد از 3 دقیقه ( البته می شه به راه های مختلف زمان و کیفیت سید رو بهبود داد ) یه مینی گم شروع می شه حال اگر خواستی انجام بده اگر شکست نخوری ماهی رو می گیری ( البته همیشه ماهی نیست بعضی از مواقع کفش پاره  :D یا جواهر می شه پیدا کرد :wacko: ) 

و این خیلی خوب هست توی این مدت اسکریپت می نویسم یا سایت ها رو چک می کن به یوتوب سر می زنم پا می شم می رم می ام و یه خوبی داره وقتی می نی گیم که شروع شد نیاز نیست انجامش بدی بعد از 2 دقیقه صبر ماهی رو می گیری 

یه چیزی جالبی که داره اگر یه جایی کوتاه رو پیدا کنی و عقب عقب بیایی کارکتر روی اون سطح می نشینه یا اگر دیوار باشه تکیه می ده 

این هم عکس از اسکله و مردم در حال ماهی گیری اسب هاشون رو هم ول کردن من فعلا پول ندارم و از خر استفاده می کنم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ برای بار بری بهتر هست خره دیگه  =))  =))

7rcttdrgmqiyf8w9y4gl.jpg

من فعلا در حال یاد گرفتن سیستم ماهی گیری و تجارت هستم ماهی گیری رو تقریبا اگاه شدم ولی تجارت یکم کار داره هنوز 

تجارت هم همین جوری نیست یه چیزی بخری ببری یه جای دیگه بفروشی نه باید اول مرحله بری امتیاز کانترپوشن بگیری این این پوینت ها رو در روستا ها و شهر ها خرج کنی یکم اون انرجی صرف کنی ( کارکتر من 38 تا انرجی داره که هر 3 دقیقه یکی پر می شه این انرجی خیلی مهم هست توی ماهی گیری هم برای گرفتن ماهی بهتر خیلی مهم هست الکی نباید مصرف کرد ازش ) 

بعد از این که این پوینت ها رو توی جا های مختلف خرج کردی باید بگردی ببینی که کجا چی رو ارزان تر می فروشن و کجا بیشتر می خرن بعد باید مراقب دزد ها هم باشی و می تونی چونه هم بزنی تا با قیمت بهتر بفروشی که 5 تا انرجی می بره 

بعد برای جا به جایی بار هم می تونه روی کول خودت بریزی بار رو که باعث می شه کارکتر ارام تر حرکت کنه یا این که روی خر عزیز بریزی البته پول دار هاش یه واگن می گیرن 4 تا هم اسب میلیونی پول در می اورن لعنتی ها 

البته می تونی مثل پادشاه ها هم زندیگی کنی ( تقریبا خخخخ ) کارگر بگیری ( البته نیاز به خانه و غذا دارن ) و این کار ها رو برات انجام بدن 

بعد یه چیز مهم توی بازی سیستم دانش بازی هست هرچی بیشتر بگردی بیشتر صحبت کنی بیشتر مرحله بری و کلا چیز های جدیدی رو تجربه کنی میزان دانش می ره بالاتر که برای انجام بعضی از کار بسیار مهم هست البته من قسمت رو هنوز دارم یاد می گیرم 

کلا گیم پلی بازی خیلی دوست داشتنی هست و اگر این مشکلات گرافیکی رو هم رفع کنن و بازی رو بهینه کنن عالی می شه  ( ظاهر شدن یک دفعه ای ابجکت ها و LOD خیلی بد و اپتمایز نبودن بازی که توی خیلی از بازی های مستقل هست و باید تحمل کرد تا درست بشن ) 

این هم کارکتر خوشگل خودم خخخخخخخ =))  =))  سیستم ساخت کارکتر و کیفیت کارکتر با بینظیر هست البته هنوز اسکایریم ماد شده از این بهتر هست 

و چند عکس از محیط زیبای بازی 

z0r0ieaz1m4fuv5pyxam.jpg

8hegyan3ajzl3o0u45yp.jpg

5cezr1m1hctdqbp4llir.jpg

5hmmf3gw3trig87ffft3.jpg

66ka8u41x07qd1cpwje4.jpg

zq6bkqux8hxmp7by0xhm.jpg

upodvp9vvkvt2zgnj9uf.jpg

zzfd5f9w63eg7uf6v8dn.jpg

sxv98xcf23wb2q1km9gw.jpg

jxlx3ntik9zz3eh8oj2g.jpg

kyneonz79rg6ge10578g.jpg

dln6vgj2t108lf7zf6p6.jpg

لینک به دیدگاه

علی ایول بعدا وارد یک guild بشو بهت روزانه پول میده هر guild window ماهی گیری هم که گفتی afk fishing داره خیلی خوب هست

یه چیز دیگه هم هست باید خونه بخری که مثلا کارگاه قایق سازی داشته باشه تا بتونی قایق بسازی یا مثلا بعضی خونه ها کارگاه دارن برای کارهای ماهی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...