رفتن به مطلب

فروش پاور EVGA 1600 Titanium کاهش قیمت

MjMotamedi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود خدمت دوستان عزیز

یک فروند نیروگاه EVGA SUPERNOVA 1600W T2 80PLUS TITANUM

کارکرد 1ماه

با تمام متعلقات و  بدون جعبه

با گارانتی تا 2018

به قیمت 899

هرکس زودتر مبلغ را واریز کنه کالا تقدیمش میشه

شماره حساب 3366859521 بنام سعید حسینی گیلوایی  حساب ملت

انتقال وجه به شماره کارت 6104337897341630 عابر بانک جام ملت 

شماره حساب 251.8000.10494015.1 بنام سعید حسینی گیلوایی  حساب پاسارگاد

انتقال وجه به شماره کارت 5022291014414138 عابر بانک پاسارگاد .

شماره حساب 20702953  بنام سعید حسینی گیلوایی  حساب پارسیان .

انتقال وجه به شماره کارت 6221061047083813 عابر بانک پارسیان  .

ارسال رایگان در تهران و تا ترمینال و باربری(زمان ارسال رایگان تا 48 ساعت بعد از واریز)

ارسال فوری(با پیک بادپا شهرداری با هزینه) در تهران و تا ترمینال و باربری(زمان ارسال فوری  بلافاصله بعد از واریز)

هزینه از ترمینال و باربری تا شهر مقصد به عهده خریدار

ارسال با تیپاکس به عهده خریدار

qs2wfd68b2wd1yjg327a.jpg

لینک به دیدگاه

هیوولا رو دیدم فکر کردم  واقعا هیوولا   داری میفروشی  گفتم بیام عروسک بگیرم :D

بعد پاور *dry#

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان این یکی از بهترین پاور های جهانه و در تست جانی گورو مرجع شماره یک تست پاور اینقدر نمراتش عالی هستن که با پاور رده پلاتینیوم مقایسه میشه! و evga در واقع خودش دستهکم گرفته ! پاور هیولاست به معنای واقعی کلمه و ضمنا پلتفرم ledex است و شاید بشه گفت بهترین پاور 1600وات دنیاست.

لینک به دیدگاه

دوستان این یکی از بهترین پاور های جهانه و در تست جانی گورو مرجع شماره یک تست پاور اینقدر نمراتش عالی هستن که با پاور رده پلاتینیوم مقایسه میشه! و evga در واقع خودش دستهکم گرفته ! پاور هیولاست به معنای واقعی کلمه و ضمنا پلتفرم ledex است و شاید بشه گفت بهترین پاور 1600وات دنیاست.

درود

اگر نمره هاش بالا هست مقایسه ش با رده ی پلاتینوم که در جدول 80+ رتبه ی کمتر از تیتانیوم داره تبلیغ به حساب نمی آد. فکر کنم اشتباهی شده.

پوزش از تاپیک صاحب.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگر نمره هاش بالا هست مقایسه ش با رده ی پلاتینوم که در جدول 80+ رتبه ی کمتر از تیتانیوم داره تبلیغ به حساب نمی آد. فکر کنم اشتباهی شده.

پوزش از تاپیک صاحب.

پلاتینیوم رتبه بالاتری داره از gold-

درتست جانی  گورو بررسی این پاور نشون میده  درفول تست میزان بهینه بودن پاور د رحد پلاتینیوم است و در وافع evga   امده خودش گلد زده که یک وقت اگر در یک مدلی از این پاورنتوسنت حتما استانداردپلاتینیوم رو تست کنه برای EVGA که شرکت معظمی است کوچیکی به بار نیاد این لود تستتیگش از گلد بالاتره و من با پا.ور های EVGA کار کردم و کار میکبم  باید بگم  کیفیت بدنه پاورحتی در بعضی از مدلها مخصوصا همین G2 ها با پاروهای خیلی کمی مقایسه می تونه بشه-

ببخشیت فکر کنم شما اشتباه میکنید چون ما داریم پلاتینیوم و گلد رو صحبت میکنیم کسی صحبت از تیتانیوم نکرد! @};- @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درتست جانی  گورو بررسی این پاور نشون میده  درفول تست میزان بهینه بودن پاور د رحد پلاتینیوم است و در وافع evga   امده خودش گلد زده که یک وقت اگر در یک مدلی از این پاورنتوسنت حتما استانداردپلاتینیوم رو تست کنه برای EVGA که شرکت معظمی است کوچیکی به بار نیاد این لود تستتیگش از گلد بالاتره و من با پا.ور های EVGA کار کردم و کار میکبم  باید بگم  کیفیت بدنه پاورحتی در بعضی از مدلها مخصوصا همین G2 ها با پاروهای خیلی کمی مقایسه می تونه بشه-

ببخشیت فکر کنم شما اشتباه میکنید چون ما داریم پلاتینیوم و گلد رو صحبت میکنیم کسی صحبت از تیتانیوم نکرد! @};- @};-

رضا جان پاور بالا که برای فروش گزاشتن پاور جدیدس همون که t2 که تیتیانیوم هم هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رضا جان 

احتمالا شما این پاور را با پاورهای سری G گلد اشتباه گرفتید !  :)

این پاور بالاترین سری تولید شده و سری T تیتانیوم میباشد که از سری P پلاتینیوم هم بالاتر هست . این پاور هم رده پاور کورسیر Ax1500i که اون هم تیتانیوم میباشد هست .

ادیت : نوشته من با نوشته دوستمون Eisenbergهمزمان شد .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوهه سری T2 ؟؟؟؟ وای وای دیگه بهتر من از دور عکسش رو دیدم فکر کردم g2 است اقا اینکه دیگه گل سرسبد داستانه- حیف  که 1600 زیاده اگر 1000 وات بود 100% میگرفتم!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...