رفتن به مطلب

مشکل باز نشدن بعضی از سایتها

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان 

من مودم رو قبلا رو حالت بریج گذاشته بودم و با کانکشن به نت وصل میشدم بدون مشکل سایتا واسم بازم میشد الان گذاشتم رو حالت ppoe  بعضی از سایتا مثل فارس نیوز و انجمن سافت 98 واسم باز نمیشه  .. همچنین مثلا یه مطلبی رو توگل سرچ میکنم میخوام از طریق گوگل به اون سایت وارد شم هیچی سایتی باز نمیشه

قندشکن فری گیت رو باز کردم سایتا بدون مشکل باز میشن! اما بدون قندشکن بعضی از سایتا باز نمیشن

مرورگر : گوگل کروم 

ویندوز: 10

آنتی ویروس: کاسپر اینترنت سکوریتی

به نظرتون مشکل چیه؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان 

من مودم رو قبلا رو حالت بریج گذاشته بودم و با کانکشن به نت وصل میشدم بدون مشکل سایتا واسم بازم میشد الان گذاشتم رو حالت ppoe  بعضی از سایتا مثل فارس نیوز و انجمن سافت 98 واسم باز نمیشه  .. همچنین مثلا یه مطلبی رو توگل سرچ میکنم میخوام از طریق گوگل به اون سایت وارد شم هیچی سایتی باز نمیشه

قندشکن فری گیت رو باز کردم سایتا بدون مشکل باز میشن! اما بدون قندشکن بعضی از سایتا باز نمیشن

مرورگر : گوگل کروم 

ویندوز: 10

آنتی ویروس: کاسپر اینترنت سکوریتی

به نظرتون مشکل چیه؟

تقریبا 5-4 ماه هستش که همچین وضعیتی دارم...

لینک به دیدگاه

آنتی ویروستون چیه و از کدوم شرکت اینترنت دارید؟

مخابرات

کاسپر اینترنت سکوریتی

تقریبا 5-4 ماه هستش که همچین وضعیتی دارم...

یعنی اصل راه حلی برای این مشکل وجود نداره؟

لینک به دیدگاه

درود

شما DNS هاتون رو تغییر بدید

یا اگر برای خود شرکت مخابرات رو دارید همون هارو به صورت دستی به مودم و Local Area Connection تون وارد کنید

نتیجه رو هم اعلام کنید لطفا+

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود

شما DNS هاتون رو تغییر بدید

یا اگر برای خود شرکت مخابرات رو دارید همون هارو به صورت دستی به مودم و Local Area Connection تون وارد کنید

نتیجه رو هم اعلام کنید لطفا+

سلام منظورتون اینجاست ؟ بعد از کجا dns مخابراتو پیدا کنم ؟ همچنین تو داخل تنظیمات مودم تو کدوم قسمت باید وارد نم؟

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

تو همون دو تای پایینی وارد کن . dns های گوگل ایناست :

8.8.8.8

8.8.4.4

4.2.2.4

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز

مشکل از کسپرسکی هست

اینجا  توضیح دادم:

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/f49/%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DA%AF%D8%B1-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%88-https-56291/

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

من آسیاتک دارم و برای منم دقیقا همچین مشکلی به وجود اومده بود که به سلامتی الان چند روزیه همه چیز خوبه 

لینک به دیدگاه

تو همون دو تای پایینی وارد کن . dns های گوگل ایناست :

8.8.8.8

8.8.4.4

4.2.2.4

dns رو تغیر دادم اینارو زدم اما حل نشد متاسفانه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من آسیاتک دارم و برای منم دقیقا همچین مشکلی به وجود اومده بود که به سلامتی الان چند روزیه همه چیز خوبه 

شما هم از کسپرسکی استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

dns رو تغیر دادم اینارو زدم اما حل نشد متاسفانه

درود

شما این دو مورد رو هم تست کنید

به همین ترتیب بالایی و پایینی رو ست کنید .. حتما مودم و سیستم رو ریست کنید ..

Team viewer نصب دارید ؟!

217.218.127.106 

217.218.155.105

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من مطمئنم از کسپرسکی هست

حتی کسپرسکی رو Exit کنی حل میشه.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55934#entry683351

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

نه عزیز من از avira استفاده میکنم 

مطمئنم از انتی ویروس نیست

لینک به دیدگاه

از dnsjumper  استفاده کن 

وای این برنامه رو به کسی پیشنهاد ندید ...

یکبار باهاش زیادی ور رفتم .. گندی به رجیستری ویندوز من زد که .. مجبور به تعویض ویندوز فول آپدیت با یه چیزی حدود 107 تا نرافزار شدم !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی اصل راه حلی برای این مشکل وجود نداره؟

وقتی از حالت Bridge مودم دارید استفاده میکنید، با تعویض DNS شاید بتونید به نتیجه برسید، ولی بنده مودم رو گذاشتم روی PPPEO و هنوز این مشکل رو دارم، البته تو تنظیمات مودم هم قابلیت وارد کردن DNS وجود داره، ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم بنده، چون مشکل بنده این هستش که فقط با DNS های خود شرکت ارائه دهنده ADSL میتونم ترافیک داشته باشم!! و در غیر اینصورت کلا سند و ریسیو صفر خواهد شد، حالب هستش که در همین وضعیت هم با قندشکن میشه سند و ریسیو داشت!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه منم وقتی dns ست میکنم مشکلی ندارم اما وقتی به حالت auto هستش هر ثانیه یه تب خودش باز میکنه میره به سایت پیوندها

چندبار ویندوز عوض کردم درست نشد با همه مرورگرها اینجوریه ؛ فقط با ست کردن dns درست میشه

اونم dns خود isp

لینک به دیدگاه

دوستان من مطمئنم از کسپرسکی هست

حتی کسپرسکی رو Exit کنی حل میشه.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55934#entry683351

ممنون از راهنمایی

این فایل به مرور گر کروم اضافه کردم اما متاسفانه حل نشد.حتی کاسپر رو Exitهم میکنم اما بعضی از سایتا باز نمیشن..اصلا تو حالت Bridgeاین مشکلو نداشتم...تا یه ساعت پیش هم لیون باز میشد اما الان دیدم لیون هم باز نمیشه مجبور شدم با فری گیت بیام

11.JPG

1.JPG

وقتی از حالت Bridge مودم دارید استفاده میکنید، با تعویض DNS شاید بتونید به نتیجه برسید، ولی بنده مودم رو گذاشتم روی PPPEO و هنوز این مشکل رو دارم، البته تو تنظیمات مودم هم قابلیت وارد کردن DNS وجود داره، ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم بنده، چون مشکل بنده این هستش که فقط با DNS های خود شرکت ارائه دهنده ADSL میتونم ترافیک داشته باشم!! و در غیر اینصورت کلا سند و ریسیو صفر خواهد شد، حالب هستش که در همین وضعیت هم با قندشکن میشه سند و ریسیو داشت!!!

همونطور که تو پست اول گفتم تو حالت بریج اصلا این مشکلو نداشتم سایتا براحتی بدون دادن dnsاینا  باز میشد اما امروز که مودمو رو حالتppoeگذاشتم این مشکل پیش اومد..دلیل گذاشتن رو حالت ppoe هم این بود رو حالت بریج  گوشی  وای مودمو میشناخت اما هیچ سایتی باز نمیکرد واسه همین رو ppoeتنظیمش کردم مشکل وای فای حل شد.هر چند تو گوشی هم یبعضی سایتارو مثل کامپیوتر باز نمیکنه

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

=))

بنده خدایی نکرده قصد تمسخر نداشتم، بنده هم مثل ایشون نت مخابرات دارم، بیشتر از یک ساله که این قضایا پیش میاد، همیشه هم تماس میگیرم، میگن کارشناس میفرستن، کارشناسشون هم اومد دوزار بارش نبود. مشکل از سمت خودشون هست، من خیلی مقت ها نت به اصطلاح ملی! :-?  میشه، یعنی حتی بعضی سایت های داخلی، بغیر از اونهایی که سرورشون داخل هست رو باز نمی کنه، یا باید با قندشکن رفت یا صبر کرد تا درست بشه.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

قند شکن برادر فقط قند شکن

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...