رفتن به مطلب

عملکرد کارتهای گرافیک در بازی Gears of War Ultimate Edition + لینک دانلود

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

باسلام

این بازی هم اومده برای دانلود و سایت P30DAY گزاشتش برای دانلود

حجم 53 گیگ ناقابل

کرک هم بعیده بیاد براش

لینک دانلود اگر خواستید

https://www.p30day.com/gears-of-war-ultimate-edition-pc-127760.html

Gears-of-War-Ultimate-Edition-pc-281x400

تا تکلیف کرک بازی ها مشخص نشده بشدت از خرید گرافیک پرهیز کنید

حتی Plants vs Zombies Garden Warfare 2 هم کرک نشده

لینک دانلود بدون کرک : https://www.p30day.com/plants-vs-zombies-garden-warfare-2-pc-126985.html

الان فقط کارتها دارن برق مصرف میکنن :laughing: :laughing: :laughing:

لینک بررسی (وضعیت کارتهای گرافیکی 2 گیگ ناجوره): http://gamegpu.com/action-/-fps-/-tps/gears-of-war-ultimate-edition-test-gpu.html

hllts1zepowujr59p.jpgycwtz10syxcl08ni1a66.jpg

q8r6zdo6mx28q3rpbxxb_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

درود

با این وضعیت دیگه باید از فکر کرک شدن بازیها بیرون اومد :(

لینک به دیدگاه

عجب قدرتی داره کارت gtx 980 

درود

یک زمانی بود ...بازی ها کرک میشدن ما سیستم نداشتیم .... اومدیم سیستم خریدیم ...بازی ها دیگه کرک نمیشن...یک زمانی میرسه که بازی ها کرک میشن ...یا سیستم ما دیگه نمیکشه یا دیگه وقتش رو نداریم بازی کنیم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیش اینگار با i3  بیشتر سازگاره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خب دوست گرامی تقصیر خودشون بود ما رو بد عادت کردن

ترک عادت هم موجب مرض است از قدیم گفتن

الان احساسی که من دارم اینجوریه که میخوام کارت گرافیک رو بزارم روی زمین سفت و با کلنگ بکوبم روش(چغندر بزارم توی کیس بهتره طبیعی هم هست و نواوری داره توش حداقل ) :mad: :mad:

:crying: :crying: :crying: :crying:

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب قدرتی داره کارت gtx 980 

یک زمانی بود ...بازی ها کرک میشدن ما سیستم نداشتیم .... اومدیم سیستم خریدیم ...بازی ها دیگه کرک نمیشن...یک زمانی میرسه که بازی ها کرک میشن ...یا سیستم ما دیگه نمیکشه یا دیگه وقتش رو نداریم بازی کنیم ...

خوب بازیهایی که اون موقعه سیستم نداشتی رو حالا انجام بده :D

منم هارد فرستادم واسم پر بازیش کنن

فکر کنم تا یک سال درگیر همون بازیا باشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطئنین بنجمارکش درسته؟

اون از سی پی یو که i3 بهتر از i7

690 زیر 950 و 680

380x زیر 950

960 4 گیگ زیر 960 2 گیگ

اگه بد متوجه شدم روشنم کنید!

لینک به دیدگاه

اصلا فرقی هم بین دو تا کارت با یکی نمیزاره !

بازی رو 60 فریم قفل شده دوست عزیز

لینک به دیدگاه

این بازی از اساس مشکل داره، این عنوانی DX 12 نیست، سورس کد های انجین بازی دقیقا مشابه موتور سال 2006 هست و مایکروسافت به زور DX12 رو به خورد بازی داده، انجین UE سال 2006 خیلی قدیمی تر از اونه که از پس فیچرهای DX12 بر بیاد.

تعدادی تکنیک NVIDIA GameWorks نظیر HBAO+ و PhysX در فایل های بازی مشاهده شدند و نکته قابل توجه اینه اصلا در آپشن های بازی بهش اشاره ای نشده! یعنی وقتی شما تنظیمات AO روی ON قرار میدید در حقیقت HBAO+ روشن میشه.

بازی یه شکست تمام هست چه از سمت توسعه دهنده که کاملا Mess بوده و چه از نظر ناشر که قربونش برم :دی

در ضمن کارت های Radeon شتاب دهنده سخت افزاری فیزیک ندارند و گزینه ای هم برای خاموش کردنش در بازی نیست، بنچمارک گرفتن دیگه مسخره هست الان

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

من سی دی کی اشتراکی بازی هارو دارم کسی خواست از خودم بخره

09156878128

لینک به دیدگاه

این بازی از اساس مشکل داره، این عنوانی DX 12 نیست، سورس کد های انجین بازی دقیقا مشابه موتور سال 2006 هست و مایکروسافت به زور DX12 رو به خورد بازی داده!

تعدادی تکنیک NVIDIA GameWorks نظیر HBAO+ و PhysX در فایل های بازی مشاهده شدند و نکته قابل توجه اینه اصلا در آپشن های بازی بهش اشاره ای نشده! یعنی وقتی شما تنظیمات AO روی ON قرار میدید در حقیقت HBAO+ روشن میشه.

بازی یه آشغال تمام هست چه از سمت توسعه دهنده که Complete Mess بوده و چه از نظر ناشر که قربونش برم :دی

@};-

بازی GOW هست به هیچ عنوان اشغال حساب نمیشه  دوما  در مورد ناشر حق با شماست بعدشم شما از بازی ریمستر چه انتظاری داری اتفاقا ازحق نگزریم با توجه به نسخه 2006 خیلی بهتر شده چه از نظر گرافیک چه از نظر فریم ریت ریمستر هایی هستن که حتی به خودشون زحمت نمیدن کمی گرافیک یا تکنیک جدید تو بازی استفاده کنن مثل DOOM BFG یه ریمستر مزخزف از نسخه سه توکالکشن هست که بافت بازی رو هم تغیر نداده بودن همونو با قیمت 30 دلار میفروختن بعد GOW با اون تغیر چه در سطح گرافیک فریم ریت  گیم پلی یا حتی باسازی صحنه های سینماتیک بازی. صدا گزاری کلی بافت جدید نوپردازی بروز شده سینمایی تر شدن بازی کدوم ریمستر سراغ داری اینقدر روش کار شده باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا هر کی یکمقدار میدونه راجع به گیمینگ میگه بازی پره ایراد های عجیب هست

که البته فکر میکنم درست باشه

عکس تست روزلیشن 2560 رو ببینید

عملکرد CPU رو هم همچنین

آخه اصلاً یه وضعیه :D :D :D

لینک به دیدگاه

بازی GOW هست به هیچ عنوان اشغال حساب نمیشه  دوما  در مورد ناشر حق با شماست بعدشم شما از بازی ریمستر چه انتظاری داری اتفاقا ازحق نگزریم با توجه به نسخه 2006 خیلی بهتر شده چه از نظر گرافیک چه از نظر فریم ریت ریمستر هایی هستن که حتی به خودشون زحمت نمیدن کمی گرافیک یا تکنیک جدید تو بازی استفاده کنن مثل DOOM BFG یه ریمستر مزخزف از نسخه سه توکالکشن هست که بافت بازی رو هم تغیر نداده بودن همونو با قیمت 30 دلار میفروختن بعد GOW با اون تغیر چه در سطح گرافیک فریم ریت  گیم پلی یا حتی باسازی صحنه های سینماتیک بازی. صدا گزاری کلی بافت جدید نوپردازی بروز شده سینمایی تر شدن بازی کدوم ریمستر سراغ داری اینقدر روش کار شده باشه 

سری GOW یکی از بهترین ها در سبک خودش هست، در این هیچ بحثی نیست!

گرافیک بازی هم خیلی بهتر شده که بیشترش به دلیل تکسچرهای سنگین بارگذاری شده هست که از دلایل افزایش حجم بازی تا 60 گیگ همین مورد هست.

تاسف من برای ناشر هست که چنین بلایی سر یکی از بهترین عنوان ها آورده است، این بازی اصلا نیازی به DX12 نداشت خیلی راحت میشد با DX11 نتیجه بهتری گرفت، اما اصرار مایکروسافت روی ویندوز استور و DX 12 بودن بازی جهت اجرا روی بیلد 1511، نتیجه کار رو به اینجا رسوند که صدای سئو اپیک هم در آورد!

بازی روی کارت های انویدیا مشکلات کارت های Radeon مثله گلیچ گرافیکی نداره، اما استاتر بسیار بدی دارند هر دو گروه محصول!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

سری GOW یکی از بهترین ها در سبک خودش هست، در این هیچ بحثی نیست!

گرافیک بازی هم خیلی بهتر شده که بیشترش به دلیل تکسچرهای سنگین بارگذاری شده هست که از دلایل افزایش حجم بازی تا 60 گیگ همین مورد هست.

تاسف من برای ناشر هست که چنین بلایی سر یکی از بهترین عنوان ها آورده است، این بازی اصلا نیازی به DX12 نداشت خیلی راحت میشد با DX11 نتیجه بهتری گرفت، اما اصرار مایکروسافت روی ویندوز استور و DX 12 بودن بازی جهت اجرا روی بیلد 1511، نتیجه کار رو به اینجا رسوند که صدای سئو اپیک هم در آورد!

بازی روی کارت های انویدیا مشکلات کارت های Radeon مثله گلیچ گرافیکی نداره، اما استاتر بسیار بدی دارند هر دو گروه محصول!

@};-

منم گفتم در مورد ناشر حق با شماست 

لینک به دیدگاه

از نوشته های بعضی ها میتوان فهمید که چه قدر ترول هستند و چه قدر از مایکروسافت عقده دارن.واقعا با کیا شدیم 80 میلیون خدایا

اگر همین ناشر نبود الان باید منچ با مانع بازی میکردیrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

من عاشق مجموعه Gears of War هستم و همشون تا حالا 7و8 بار تمام کردم و خیلی به این نسخه ریمک PC اطمینان دارم که می ترکونه حالا مشکلاتی داره که اونم برطرف میشه کدام بازی بوده تا حالا مشکلی نداشته باشه. فقط مایکروسافت در استور ویندوز 10 گذاشته و دوستان راهنمایی کنن چطوری باید تهیه اش کرد

لینک به دیدگاه

دوستان اجازه بدید سایتهای دیگرم نظربدن ! نانو پایینتر از 970   :wacko: یا 4330 بالاتر از 5960 x

لینک به دیدگاه

خب دوست گرامی تقصیر خودشون بود ما رو بد عادت کردن

ترک عادت هم موجب مرض است از قدیم گفتن

الان احساسی که من دارم اینجوریه که میخوام کارت گرافیک رو بزارم روی زمین سفت و با کلنگ بکوبم روش(چغندر بزارم توی کیس بهتره طبیعی هم هست و نواوری داره توش حداقل ) :mad: :mad:

:crying: :crying: :crying: :crying:

درود

اینم از شانس ماست‎!‎

لینک به دیدگاه

مطئنین بنجمارکش درسته؟

اون از سی پی یو که i3 بهتر از i7

690 زیر 950 و 680

380x زیر 950

960 4 گیگ زیر 960 2 گیگ

اگه بد متوجه شدم روشنم کنید!

درود

اتفاقا خیلی هم خوب متوجه شدی و روشن روشنی!

به نظرم بنچمارکها فیک هستن! ( این سایته کلا یه تختش کمه.....والا! )

لینک به دیدگاه

دوستان اجازه بدید سایتهای دیگرم نظربدن ! نانو پایینتر از 970 :wacko: یا 4330 بالاتر از 5960 x

نمیدونم این سایته پیش خودش چی فکر میکنه!!

( شاید اینطوری فکر میکنه: تا ملت متوجه بشند تست ها فیکه ما کلی آمار بازدید سایتمون بالا میره. )

‏آره ارواح ....

لینک به دیدگاه

من استور ماکرو رو تحریم کردم.

به درد خودش میخوره.

رو وان بازی میکنم.

راحت ترم هستم.

لینک به دیدگاه

من استور ماکرو رو تحریم کردم.

به درد خودش میخوره.

رو وان بازی میکنم.

راحت ترم هستم.

شما نری تو استور مایکروسافت میمیره از گشنگی...تو رو خدا رحم کن بهش برو
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...