رفتن به مطلب

ویژگی +HBAO میان افزار GameWorks مقصر ایجاد مشکل جلوه های بصری در بازی Gears Of War

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من منظورم دقیقا شخص شما نبود....منظورم استدلال تیم قرمز بود....حرف هایی که من در بالا زدم اگر دروغه شما بگو دروغه

وقتی گفتم (حالا استدلال شما) منظورم دوستان فن amd بود...

من با توجه به اینکه پیکان حرفاتون سمت انویدیا بود شما رو طرفدار amd فرض کردم

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• ارسال 141
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بازی که با تبانی مایکروسافت و انودیا برای خراب کردن AMD (لعنت ا.. علیه ) در روز اول و با مشکلات فراوان عرضه شده بود با پچ جدید افزایش کارایی دهشتناکی رو برای AMD در بر داره

نکته اینجاست با این پچ جدید کارایی کارتهای انودیا  افزایش پرفورمنس در بر نداشته

فقط پچ نبود یه درایور هم براش منتشر شد دوست گرامی که باعث بهبود پرفورمنس شد

خب مسلمه که کارایی کارت های انویدیا تکون نمیخوره درایور بهینه قبلا براش اومده و این پچ نهایت 2% تفاوت نشون داده

خراب کردن amd ؟

لابد اینتل هم amd رو تو بازار پردازنده خراب کرده که 8 هسته جلوی 4 هسته داره دولا میشه؟

فن بازی رو خواهشا بیخیال شید همین بحثا میاد بار علمی رو کم میکنه

رسما شده میدون چارشنبه سوری

لینک به دیدگاه

خب مسلمه که کارایی کارت های انویدیا تکون نمیخوره درایور بهینه قبلا براش اومده و این پچ نهایت 2% تفاوت نشون داده

خراب کردن amd ؟

لابد اینتل هم amd رو تو بازار پردازنده خراب کرده که 8 هسته جلوی 4 هسته داره دولا میشه؟

الحق حرف راست زدید. مخصوصا اون قسمت که گفتید 8 هسته جلوی 4 هسته داره دولا میشه

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دعوا نکنید بده !! از عکس زیر یاد بگیرید!!

y3ro6nt1a47nsewlurvd.jpg

imrocfblcn4h6yb96n3.jpg

95ltmek80yl7pyb7xakq.jpg

ببنید همزیستی دارن کنار هم !

لینک به دیدگاه

الحق حرف راست زدید. مخصوصا اون قسمت که گفتید 8 هسته جلوی 4 هسته داره دولا میشه

اون هسته های amd تو یکی از سایت های معتبر به شوخی گفته بود شاید هسته زردآلو باشه اونجا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خراب کردن amd ؟

پچ برای غیر فعال کردن همون +HBAO بود

سایتی که این رویو رو با پچ جدید گذاشته به یک نکته اشاره داشته

ادیتورسایت گفته مگر سازنده بازی در روز ریلیز بازی از مشکلات بازی خبر نداشته گفته مگه قبل از ریلیز خودشون بازی رو تست نکردن ببینن که مشکل داره یا نداره

خودشون از همه مشکلات بازی خبر داشتن و میدونستن بازی مشکل داره همین پچ رو میتونستن بازی رو به تاخیر بندازن و با یک بهینه سازی خوب بدن بیرون اما این کار رو نکردن پس معلوم میشه انودیا با مایکروسافت برای خراب کردن کارتهای AMD با هم از یک کاسه اب خوردن

درایور؟؟

انودیا هم برای این بازی دو دفه تا حالا درایور داده بیرون در عرض 6 روز دو تا درایور داده 362.00 و 362.47 که مشکل داشت و 362.51 اومد تازه 15 روز قبلش هم 361.91 اومده بوده پس مسلمه نباید افزایش کارایی داشته باشه ؟؟؟!!! عجب !!!

کلا دیگه درایورهای انودیا جادوشون باطل شده مخصوصا برای dx 12 که حتی در همین بازی هم با تکنیکهای خودش افزایش کارایی نشون نمیده

مگه به قول خودتون درایور چقدر میتونه در افزایش فریم بازی تاثیر بزاره ؟ یعنی AMD درایوری داده که باعث افزایش 20 فریم در تنظیمات HIGH شده ؟

پس چطوری هست هر کی میرسه در هر تاپیکی که راجع به AMD هست تا دیگه حرفی برای گفتن نداره سریعا گیر میده به درایورهای ای ام دی ؟؟!!! :laughing: طرف رو میگم خودت تست کردی با مشکل مواجه شدی امار از فروش کارتهای انودیا میزاره یا لینک سایت pc world میزاره میگه این بیانگر همه چیزه :laughing: پس علی دایی هم با تویوتا پرادو تصادف کرد به علت نقص فنی پس اینم بیانگر همه چیزه و تویوتا کلا نابود شد  =))  =)) 

تازه درایور در DX 12 تاثیرش خیلی ناچیزه پس بنابراین درایور جدید برای افزایش فریم تاثیرش مثل همون انودیاست در حد همون 2 درصد که خودتون گفتید

ولی در تنظیمات HIGH خودتون دارید میبینی کارت فیوری X در برابر نسخه بدون پچ بازی 20 فریم افزایش داشته

خیلی جالبه فن های انودیا درباره یک مشکل بازی بحث شده رفتن سراغ CPU های ای ام دی یا سوژه دیگه پیدا نمیکنن به گرما گیر میدن جالبه موضوع بحث در مورد +HBAO هست :D

http://wccftech.com/gears-of-war-pc-benchmarks-with-latest-patch/

این لینکی دادم رو بخون

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ادیتورسایت گفته مگر سازنده بازی در روز ریلیز بازی از مشکلات بازی خبر نداشته گفته مگه قبل از ریلیز خودشون بازی رو تست نکردن ببینن که مشکل داره یا نداره

خودشون از همه مشکلات بازی خبر داشتن و میدونستن بازی مشکل داره همین پچ رو میتونستن بازی رو به تاخیر بندازن و با یک بهینه سازی خوب بدن بیرون اما این کار رو نکردن پس معلوم میشه انودیا با مایکروسافت برای خراب کردن کارتهای AMD با هم از یک کاسه اب خوردن

درایور؟؟

انودیا هم برای این بازی دو دفه تا حالا درایور داده بیرون در عرض 6 روز دو تا درایور داده 362.00 و 362.47 که مشکل داشت و 362.51 اومد تازه 15 روز قبلش هم 361.91 اومده بوده پس مسلمه نباید افزایش کارایی داشته باشه ؟؟؟!!! عجب !!!

کلا دیگه درایورهای انودیا جادوشون باطل شده مخصوصا برای dx 12 که حتی در همین بازی هم با تکنیکهای خودش افزایش کارایی نشون نمیده

مگه به قول خودتون درایور چقدر میتونه در افزایش فریم بازی تاثیر بزاره ؟ یعنی AMD درایوری داده که باعث افزایش 20 فریم در تنظیمات HIGH شده ؟

پس چطوری هست هر کی میرسه در هر تاپیکی که راجع به AMD هست تا دیگه حرفی برای گفتن نداره سریعا گیر میده به درایورهای ای ام دی ؟؟!!! :laughing: طرف رو میگم خودت تست کردی با مشکل مواجه شدی امار از فروش کارتهای انودیا میزاره یا لینک سایت pc world میزاره میگه این بیانگر همه چیزه :laughing: پس علی دایی هم با تویوتا پرادو تصادف کرد به علت نقص فنی پس اینم بیانگر همه چیزه و تویوتا کلا نابود شد  =))  =)) 

تازه درایور در DX 12 تاثیرش خیلی ناچیزه پس بنابراین درایور جدید برای افزایش فریم تاثیرش مثل همون انودیاست در حد همون 2 درصد که خودتون گفتید

ولی در تنظیمات HIGH خودتون دارید میبینی کارت فیوری X در برابر نسخه بدون پچ بازی 20 فریم افزایش داشته

خیلی جالبه فن های انودیا درباره یک مشکل بازی بحث شده رفتن سراغ CPU های ای ام دی یا سوژه دیگه پیدا نمیکنن به گرما گیر میدن جالبه موضوع بحث در مورد +HBAO هست :D

این لینکی دادم رو بخون

5870 جان شما بازی رو گرفتید ؟ گرافیکتون چیه؟

لینک به دیدگاه

برای ملت لینک قرار میدیم که آقا 13 صفحه تاپیک چرت و پرت تحویل ملت دادید، بس کنید بدون دلیل و بر پایه حدث و گمان فکت صادر نکنید انگار نه انگار!

از قدیم گفتن کسی که بدخواه زیاد داره (انویدیا) مشخصه یعنی کارش رو داره درست انجام میده :laughing:

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

5870 جان شما بازی رو گرفتید ؟ گرافیکتون چیه؟

درود

خیر بازی رو نگرفتم چون ویندوز بنده 7 هست و نمیتونم بازی کنم

کارت بنده 290 هست

فعلا صبر میکنم احتمال اینکه نسخه کرکی بیاد هست حالا دیر یا زود

برای ملت لینک قرار میدیم که آقا 13 صفحه تاپیک چرت و پرت تحویل ملت دادید، بس کنید بدون دلیل و بر پایه حدث و گمان فکت صادر نکنید انگار نه انگار!

از قدیم گفتن کسی که بدخواه زیاد داره (انویدیا) مشخصه یعنی کارش رو داره درست انجام میده :laughing:

@};-

اخوی بنده از شما پرسیدم تجربه شخصی داشتید با همین مشکل درایورهای amd لینک دادی اخه لینک شما چه ربطی به سوال من از شما داشت موضوع همینه بدون دلیل و بر پایه حدث و گمان فکت صادر نکنید که این فقط برای amd صادر میشه

مثل یک کلاغ چهل کلاغ میمونه فقط شما جایی خوندی و چند تا کامنت هم دیدی با قاطعیت اومدی درباره چیزی که خودت تجربه نکردی صحبت میکنی اخه اینم میشه دلیل وجدانا

پس اگر اینطوریه چرا وقتی درایورهای انودیا مشکل پیدا میکنن شما میای میگی هیچ مشکلی تا حالا با درایوراش نداشتم ؟؟

فعلا داخل این فروم amd بیشتر بد خواه داره تا انودیا دوستان امار فروش دادن این بیانگر همه چیزه :laughing:

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

درود

کارت بنده 290 هست

اخوی بنده از شما پرسیدم تجربه شخصی داشتید با همین مشکل درایورهای amd لینک دادی اخه لینک شما چه ربطی به سوال من از شما داشت

مثل یک کلاغ چهل کلاغ میمونه فقط شما جایی خوندی و چند تا کامنت هم دیدی با قاطعیت اومدی درباره چیزی که خودت تجربه نکردی صحبت میکنی اخه اینم میشه دلیل وجدانا

پس اگر اینطوریه چرا وقتی درایورهای انودیا مشکل پیدا میکنن شما میای میگی هیچ مشکلی تا حالا با درایوراش نداشتم ؟؟

فعلا داخل این فروم amd بیشتر بد خواه داره تا انودیا دوستان امار فروش دادن این بیانگر همه چیزه :laughing:

دوست عزیز کار من تست و بررسی قطعات هست، چیزی که شما برای خودت نتیجه گیری میکنی من به صورت عملی پیاده سازی می کنم و مورد بررسی قرار میدم!

اینقدر هم دنبال بحث های بیهوده نباش برای خودت میگم وقتت رو الکی هدر نده عزیزم، نهایتش این میشه که توانایی تشخیص استاتر رو از روی نمودار نداری!

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کارت بنده 290 هست

اخوی بنده از شما پرسیدم تجربه شخصی داشتید با همین مشکل درایورهای amd لینک دادی اخه لینک شما چه ربطی به سوال من از شما داشت

درود

پس چرا اینقدر حرص میخورید؟ برای بازیی که حتی  ویندوزش رو هم نصب نکردید ؟  من گفتم شما دارید بازی میکنید اینقدر دارید دفاع میکنید از درایور و... -  کرک نمیشه عزیزم- استور کلا کرک شدنی نیست اگر بود که همون ساعت اول  هو ابود .   با اکانت لایو بازی اکتیو میشه و کرکش خیلی پیچیده است .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز کار من تست و بررسی قطعات هست، چیزی که شما برای خودت نتیجه گیری میکنی من به صورت عملی پیاده سازی می کنم و مورد بررسی قرار میدم!

اینقدر هم دنبال بحث های بیهوده نباش برای خودت میگم وقتت رو الکی هدر نده عزیزم، نهایتش این میشه که توانایی تشخیص استاتر رو از روی نمودار نداری!

موفق باشی @};-

بنده متخصص سخت افزار نیستم ولی همین قدر میدونم درایور ممکنه یه نسخه بیاد و مشکل داشته باشه ولی در نسخه بعدی و بعدی و بعدی صد درصد رفع میشه شما که متخصص هستی یعنی هنوز متوجه این موضوع نشدی ؟؟؟!!! نمیدونم تخصص شما چه موقع این رو بهتون نشون میخواد نشون بده

فک کنم تخصص شما اینه فقط دنبال مشکلات amd بگردی

شما خودت وقتت رو داخل این فروم هدر نده عزیز حیف نیست متخصصی مثل شما بیاد اینجا و وقتش رو با فن بازی بیهوده هدر بده

منم ارزو دارم شما بی طرفانه به بررسی تخصصی سخت افزار بپردازی نه از رویه فن بازی @};-

درود

پس چرا اینقدر حرص میخورید؟ برای بازیی که حتی  ویندوزش رو هم نصب نکردید ؟  من گفتم شما دارید بازی میکنید اینقدر دارید دفاع میکنید از درایور و... -  کرک نمیشه عزیزم- استور کلا کرک شدنی نیست اگر بود که همون ساعت اول  هو ابود .   با اکانت لایو بازی اکتیو میشه و کرکش خیلی پیچیده است .

معلومه کی داره حرص میخوره با مشکلات amd شما حرص میخورید ...  بنده عجله ای ندارم برای این بازی و کلا زیاد بازی نمیکنم و  کارم با سیستم چیز دیگه ایه و هر از گاهی یک بازی اکثریت بازیها با ویندوز 7 هم قابل بازیه

بازی که مشکل داره از روز ریلیز بعد مقصرش مشخص میشه

چرا بازیهای amd تایتل بدون مشکلن (منظورم در مورد اپدیتها و پچهای بهینگی هست که تا یک سال پشت سر هم میاد ) چون موارد اضافی نداره که همه چیز رو بسپره به اپدیتهای 18 گیگی

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده متخصص سخت افزار نیستم ولی همین قدر میدونم درایور ممکنه یه نسخه بیاد و مشکل داشته باشه ولی در نسخه بعدی و بعدی و بعدی صد درصد رفع میشه شما که متخصص هستی یعنی هنوز متوجه این موضوع نشدی ؟؟؟!!! نمیدونم تخصص شما چه موقع این رو بهتون نشون میخواد نشون بده

فک کنم تخصص شما اینه فقط دنبال مشکلات amd بگردی

شما خودت وقتت رو داخل این فروم هدر نده عزیز حیف نیست متخصصی مثل شما بیاد اینجا و وقتش رو با فن بازی بیهوده هدر بده

منم ارزو دارم شما بی طرفانه به بررسی تخصصی سخت افزار بپردازی نه از رویه فن بازی @};-

معلومه کی داره حرص میخوره با مشکلات amd شما حرص میخورید که  بنده عجله ای ندارم برای این بازی و کلا زیاد بازی نمیکنم و عجله ای هم ندارم بنده کارم با سیستم چیز دیگه ایه و هر از گاهی یک بازی

بازی که مشکل داره از روز ریلیز بعد مقصرش مشخص میشه

چرا بازیهای amd تایتل بدون مشکلن (منظورم در مورد اپدیتها و پچهای بهینگی هست که تا یک سال پشت سر هم میاد ) چون موارد اضافی نداره که همه چیز رو بسپره به اپدیتهای 18 گیگی

من از بدی نگفتم - @};-

لینک به دیدگاه

درایور؟؟

این لینکی دادم رو بخون

خب مدرک قرارداد تبانی این دو کمپانی رو اگر دارید اسکنش رو برامون بزارید اینجا @};- از هوا چیزی گفتن و تهمت زدن کار اخلاقی نیست

این دو درایور جدید برای اضافه کردن ولکان بود که یکیش افتضاح بود

بحث درایور اومد 290x توان پردازشش از بحث ترافلاپس برابر 980ti هست خب کارایی گیمینگ با این توان برابر چرا یکسان نیست؟ برمیگرده به درایور چطور کار بکشه از چیپ

اگر درایور انقدر تاثیرش ناچیزه من رو وین 10 درایور نصب نمیکنم چه خوب!

این منبع هم واقعیت خبرهاش 50/50

بجای اینکه مثل طوطی فقط کپی و تکرار کنید برای مشخص شدن اصل موضوع بجای فن بازی عمل کنید نه اینکه اینتل و ماکرو و انویدیا رو بکنید ادم بده

بازی رو شخصا تست کنید ببینید در شرایط مختلف چه نتایجی بدست میاد؟

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بحث درایور اومد 290x توان پردازشش از بحث ترافلاپس برابر 980ti هست خب کارایی گیمینگ با این توان برابر چرا یکسان نیست؟ برمیگرده به درایور چطور کار بکشه از چیپ

: |

بخش اصلیش برمیگرده به هوشمندی معماری ، که معماری چقدر توان استفاده از توان پردازشیش رو داشته باشه

به نظرم منتظر رقابت هیجان انگیز پولاریس و پاسکال باشیم رستگار میشیم خود دانی دوستان :دی

لینک به دیدگاه

: |

بخش اصلیش برمیگرده به هوشمندی معماری ، که معماری چقدر توان استفاده از توان پردازشیش رو داشته باشه

به نظرم منتظر رقابت هیجان انگیز پولاریس و پاسکال باشیم رستگار میشیم خود دانی دوستان :دی

درسته ولی هر دو نقش دارن درایور کریمسون اومد کارایی کارتهای gcn واقعا تکون خورد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب مدرک قرارداد تبانی این دو کمپانی رو اگر دارید اسکنش رو برامون بزارید اینجا @};- از هوا چیزی گفتن و تهمت زدن کار اخلاقی نیست

این منبع هم واقعیت خبرهاش 50/50

بجای اینکه مثل طوطی فقط کپی و تکرار کنید برای مشخص شدن اصل موضوع بجای فن بازی عمل کنید نه اینکه اینتل و ماکرو و انویدیا رو بکنید ادم بده

بازی رو شخصا تست کنید ببینید در شرایط مختلف چه نتایجی بدست میاد؟

موفق باشید

مدرک ؟؟ از این واضح تر طرف گفته سازنده بازی چرا قبل از ریلیز بازی مگه خودشون بازی رو تست نکردن ؟؟ یعنی میشه سازنده بازی از مشکلات ساخته خودش خبر نداشته باشه مثل این هست بگی گیم ورک انودیا رویه کارتهای amd مشکلی نداره و بگی انودیا خودش هم از مشکلات گیم ورک رویه کارتهای amd  خبر نداره مگه میشه مگه داریم ؟؟!!! طرف گفته چرا همین پچ بهبود کارایی رو صبر نکرده سازنده بازی و بازیشو 1 ماه تاخیر بندازه و بهینه کنه و بده بیرون

ادیتور overclock 3d گفته کارت فیوری در 1440p با تنظیمات high تا 37 درصد بهبود کارایی داشته در 4k هم با تنظیمات high تا 106 درصد کارت فیوری افزایش کارایی داشته یعنی شما میگی این همه افزایش کارایی فقط با درایور amd بوده ؟؟! عجب پس درایورهای amd دارن جادو میکنن چطوری هست که داخل این سایت هر کس فن انودیا هست تا به مشکلات amd میرسه فقط و فقط مبحث مشکلات درایورهای amd رو وسط میکشه ؟؟؟ میشه دلیلشو توضیح بدید ؟

دوستان میگن لگ و استاتر بر رویه کارتهای amd زیاده بنده خودم شخصا تجربه بازی Rise of the Tomb Raider رو با کارت 980ti و بر رویه مانیتور 4k تست کردم سرشار از لگ و استاتر تازه این بازی برای انودیا اپتیمایز هم شده این لگ و استاتر ها حتی با پچ dx 12 هم که براش اومده هست و تغییری نکرده بازی کال اف دیوتی بلک اوپس 3 هم همین طور حتی با اپدیتهایی که تازگی برای بازی اومده

توان محاسباتی خام جهت محاسبات پیچیده ریاضی و پردازشهای موازی هست و موتور سخت افزاری اون هم جداگانه داخل gpu گذاشته شده اون در موارد خاص کاربرد داره مثل استفاده از open cl در ضمن معماری دو شرکت از همدیگه کاملا متفاوته و عملکرد اونها رو نمیشه با هم مقایسش کرد

این رو ببینید بیانگر همه چیز هست !!!

epqnw8x3ixko93tmb6p1.jpg

در dx 12 اکثریت کارها محول میشه به سازنده بازی یعنی نقشی که سازنده بازی در استفاده از dx 12 داره به قدری هست که استودیویه سازنده کوانتوم بریک گفته بهره گیری بهینه از ویژگی های مبتنی بر واسط Direct X 12 بیش از هر چیز به هنر و توانایی بازی سازان بستگی خواهد داشت.

http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C/9068/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%88-%D9%87%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2-%D8%A7%D8%B2-dx12

منبع هم خبرش رو از رویه کنفرانس GDC گذاشته از خودش در نیاورده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...