رفتن به مطلب

مشاوره خرید SSD - فوری

Recommended Posts

پیشنهاد می کنم اگر قراره از اس اس دی برای نصب ویندوز اصلی سیستم استفاده کنید سراغ مدل 120 گیگی نرید که سریعا با محدودیت فضا روبرو میشید.

لینک به دیدگاه

ممنون... الان من هارد بلو دارم و ویندوز 10... نتیجه سرعت بوت این شده...

http://8pic.ir/images/rac7bz7zm80nzscfp4fs.jpg

میخواستم بدونم تاثیر ssd تا چه حد هست؟

pro رو بگیرم حدودا چند میشه؟

evo رو بگیرم حدودا چند میشه؟

خب من تجربه خودم رو میگم - من SSD PLEXTOR M5S 120gb دارم رو لپ تاپم - بایوس نایمم حداکثر 5 ثانیست !

3e00yiajp5iz.jpg

سرعت جابجایی فایل در خود اس اس دی ( از یک درایو به درایو دیگه تا الان از 100 مگابایت بر ثانیه پایین نیومده و حداکثر تا 180 مگابایت بر ثانیه بالا رفته تا الان هم هارد یا فلش USB 3 مناسب گیرم نیومده تست کنم ببینیم چند مگ بر ثانیه کپی میکنه !  - و این رو هم در نظر بگیرید که مدل 850 Evo از SSD من قویتر هستش !  :D و اینکه SSD سامسونگ مدل تقلبیش تو بازار هستش مواظب باشید - این هم بررسی خود لیون از چند مدل اس اس دی سامسونگ تو بازار : http://lioncomputer.ir/article/95/ و اینکه پیشاپیش مبارک باشه  @};-  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

850 PRO سامسونگ بهترین انتخاب برای شما است البته اگه طول عمر و دوام بالا براتون اهمیت داره.

اگر هم با هزینه کردن بیشتر مشکل ندارین، OCZ Vector 180 بگیرید اما سامسونگ 850 پرو انتخاب اوله.

در صورتی هم که بودجه کمتره 850 EVO سامسونگ.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

سلام مجدد... من رفتم بازار و قیمت گرفتم... ssd evo رو با اختلاف 30 تا 50 هزار تومان قیمت دادند و رم ها رو اصلا نداشتن...

حالا این سایت هم ssd رو داره و هم رم ها رو... نکته اینکه آیا این ssd با توجه به گارانتی شرکتی بودن خریدش خطرناک نیست؟ چون میگن تقلبیش خیلی زیاد هست...

http://meghdadit.com/Product/1690/Samsung-850-Evo-SATAIII-120GB/-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-120-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد Samsung 950 Pro چیه؟

تا چند وقت دیگه موجود میشه ولی قیمتش بالاست! ارزش خرید داره؟ 

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد Samsung 950 Pro چیه؟

تا چند وقت دیگه موجود میشه ولی قیمتش بالاست! ارزش خرید داره؟

درود

این خیلی عالیه ولی همینطور که گفتی قیمتش بالاست!

هنوز قیمتش مشخص نیست و نمیشه نظر داد.

لینک به دیدگاه

دوستان درمورد این سایت مقداد (ازش خرید کنم یا نه) و اینکه ssd گارانتی شرکتی بگیرم یا نه نظر ندادید...

لینک به دیدگاه

از لیون بگیرید. با گاراننی ۵ سال درجا تعویض.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

از لیون بگیرید. با گاراننی ۵ سال درجا تعویض.

آخه مشکل اینه که لیون رم ها رو نداره... مقداد رم ها رو هم داره... اینجوری همه یه دفعه و یکجا میان...

ویرایش شده توسط zahra-sean
لینک به دیدگاه

ارتباطی نداره. جدا جدا خرید کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...