رفتن به مطلب

اتصال کابل پاور ضعیف به پاور قوی

Recommended Posts

سلام .

لطفا بفرماین بگین کابل پاور مثلا 500 وات (کابل برق ساتا که شش پین هست) به یک پاور 1000 وات وصل کنیم آیا به هم میخورن یا هر کابل پاوری مخصوص خودشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه منظورتون کابل پاورهای ماژولار هست، خیر هیچ مشکلی نداره

اصولا این کابلها خیلی فشار زیادی روشون نمیاد .

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود

هما‌ن‌طور که خبات گفت توان تاثیر نداره. منتها مهمه‌ که کابل با درگاه روی پاورسازگاری داشته باشه.

برای یک برند خاص هم احتمالا سازگاری مهم‌ه. من مدتها پیش برای پاورهای گرین از پشتیبانی پرسیدم گفتن کابل پاور هر سری رو برای سری دیگر استفاده نکنید. یعنی مثلا مال سری hp رو که high power ساخته برای BOC که cwt ساخته به کار نبرید.

مسؤولیت‌ش با خود‌شون، چون از برق اون‌قدر سررشته ندارم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود

هما‌ن‌طور که خبات گفت توان تاثیر نداره. منتها مهمه‌ که کابل با درگاه روی پاورسازگاری داشته باشه.

برای یک برند خاص هم احتمالا سازگاری مهم‌ه. من مدتها پیش برای پاورهای گرین از پشتیبانی پرسیدم گفتن کابل پاور هر سری رو برای سری دیگر استفاده نکنید. یعنی مثلا مال سری hp رو که high power ساخته برای BOC که cwt ساخته به کار نبرید.

مسؤولیت‌ش با خود‌شون، چون از برق اون‌قدر سررشته ندارم.

نه کابلی که بهش زدم کابل گرین سبز رنگ بود پاور هم gp850 oc بود در این صورت چی؟

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

به هر حال ممنونم ازتون

لینک به دیدگاه

نه کابلی که بهش زدم کابل گرین سبز رنگ بود پاور هم gp850 oc بود در این صورت چی؟

به هر حال ممنونم ازتون

کنار کابل اگر اصلی باشه نوشته مال کدام سری‌ه، اگر برای این سری باشه نوشته boc. سری‌های دیگه مثل hp یا B رو همان‌طور که گفتم با توجه به گفته‌ی پشتیبانی بهتره استفاده نکنی.

کابل اصلی رو می‌تونی از شرکت گرین بگیری. بخش پشتیبانی پاورها، آقای زندی. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا این هم واسه بنده سوال بود، یه پاور گرین B885 دارم و یه پاور RM850 ولی میخواستم کابل 8 پین برق گرافیک رو از پاور کورسیر بزارم روی اون سیستم؟(چون سطح مقطع کمتری داره، واسه جمع جور کردن کابل)

خیلی در مورد این قضیه گشتم، چیزی نیافتم، خود هم چیزی به ذهنم نرسید که ممکنه غلط از آب در بیاد، ممکنه که جای رشته های کابل ها در اونجایی که به پاور وصل میشه متفاوت باشه!!! :-?

دوستان کسی نظری نداره؟؟؟ ^_^

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

اتفاقا این هم واسه بنده سوال بود، یه پاور گرین B885 دارم و یه پاور RM850 ولی میخواستم کابل 8 پین برق گرافیک رو از پاور کورسیر بزارم روی اون سیستم؟(چون سطح مقطع کمتری داره، واسه جمع جور کردن کابل)

خیلی در مورد این قضیه گشتم، چیزی نیافتم، خود هم چیزی به ذهنم نرسید که ممکنه غلط از آب در بیاد، ممکنه که جای رشته های کابل ها در اونجایی که به پاور وصل میشه متفاوت باشه!!! :-?

دوستان کسی نظری نداره؟؟؟ ^_^

آقای آذین و هم آقای شعبانی از بخش پشتیبانی همین رو گفتن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...