رفتن به مطلب

بنچمارک Tom Clancy's The Division منتشر شد | برنده تیم قرمز یا سبز؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان کسی خبر نداره؟؟؟

زمان خوش پایروت خوری تمام شد

الان فقط اورج

که برای افرادی مثل ما یعنی خدا حافظ گیمینگ

لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

با تایید صحبتهای بالا

ببینید اسکیدرو به چه وضعی افتاده

از این بازی ها داره کرک میکنه http://www.downloadha.com/1394/12/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-freezeme-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

FreezeME-pc-cover-small.jpg

شما دیگه حساب کار رو بکن

لینک به دیدگاه

با تایید صحبتهای بالا

ببینید اسکیدرو به چه وضعی افتاده

از این بازی ها داره کرک میکنه http://www.downloadha.com/1394/12/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-freezeme-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

FreezeME-pc-cover-small.jpg

شما دیگه حساب کار رو بکن

خخخخخخخ =)) =)) =)) دارم به روزهای بد آینده میخندم! ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

فکر میکنم بعد از mad max , mgs v tpp , gta v باید قید گیمینگ رو با این قفل ها بزنم

میرم سایت coolrom بازیهای ps1 رو ادامه میدم ارزشش بیشتره

لینک به دیدگاه

فکر میکنم بعد از mad max , mgs v tpp , gta v باید قید گیمینگ رو با این قفل ها بزنم

میرم سایت coolrom بازیهای ps1 رو ادامه میدم ارزشش بیشتره

داداش من با این سایت مشکل دارم میشه لینک مستقیم بازی Metal Slug مخصوصا نسخه 6 رو برام بزاری ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

دوستان مگه میشه کرک نشه همیشه همین بحث بوده همیشه یه قفل غیر قابل کرک میومد ولی چقدر طول میکشه کرک نشه 6 ماه یک سال دوسال در نهایت کرک میشه 

چون دنووو انچنان هم بی اشکال نیست همین که شمارو مجبور میکنه برای بازی افلاین همیشه انلاین باشی نه تنها ما کپی بازاها بلکه خیلی از اورجین بازهارو هم اذیت میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها برای بازیها ps4  یا one هم باید انلاین باشیم یا افلاین هم میشه بازی کرد

این بازیهای pc  هم نمیشه اورج خرید چونکه همش باید انلاین بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی اصلی بخرید چرا ناراحتید؟چرا انتظار دارید چیزی که پول جای توسعه اش داده شده همیشه مفتی برسه به دستمون؟ به جای دو دو تا چها رتا های کارایی و ریز بینی برای نتایج کاری کارتهای گرافیک برید در استیم و دکمه خرید رو بزنید- ما  که بخاطر مفتی بودن پی سی بازیباز نشدیم؟! شدیم؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه بازی اصلی بخرید چرا ناراحتید؟چرا انتظار دارید چیزی که پول جای توسعه اش داده شده همیشه مفتی برسه به دستمون؟ به جای دو دو تا چها رتا های کارایی و ریز بینی برای نتایج کاری کارتهای گرافیک برید در استیم و دکمه خرید رو بزنید- ما  که بخاطر مفتی بودن پی سی بازیباز نشدیم؟! شدیم؟

شدم 

البته یکی از دلیل هاش هست

خخخخخخخخخخخخ

البته پدر بی پولی هم بسوزه

لینک به دیدگاه

آقا.سی دی کی اشتراکی.فعلن بهترین راهه.ما که اینطور داریم فیفا میزنیم. :clapping:  :clapping:  :clapping:  :-?  :-?  :-?  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

کم کم ما ایرانی ها باید عادت های زشت بذاریم کنار و حقوق کپی رایت رعایت کنیم و بهای هر چیزی بپردازیم

متاسفانه از قدیم بد عادت شدیم

منم از این بعد اگر بازی دوست داشته باشم فقط اونای که مطمعن هستم تا انتها باری میکنم میرم به صورت اشتراکی یا حتی اختصاصی

اینجوری بهترم هست حداقل یه چیزیمون شبیحه خارجی ها میشه

درضمن همونطور که ۷۸۰ به تاریخ پیوست تا ۲ ماه دیگه ام ۹۷۰ به تاریخ پیوست میشه و در بنچمارک ها ته جدول قرار خواهد گرفت

از این موضوع خیلی ناراحتم به خاطر مشغله زیادم هنوز نتونستم از کارت گرافیگم نهایت استفاده بکنم و تنها باری های که تموم کردم بتمن و جی تی آ بوده بقیه همهشون نصف کار موندن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا همه پول ندارن 200 تومن بدن به یه بازی

من اگه پول داشتم یه دستی به گرافیکم میکشیدم که دیگه نمی تونه بازی ها رو کمترین تنظیمات تو فول اچ دی اجرا کنه

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کم کم ما ایرانی ها باید عادت های زشت بذاریم کنار و حقوق کپی رایت رعایت کنیم و بهای هر چیزی بپردازیم

منم از این بعد اگر بازی دوست داشته باشم فقط اونای که مطمعن هستم تا انتها باری میکنم میرم به صورت اشتراکی یا حتی اختصاصی

درضمن همونطور که ۷۸۰ به تاریخ پیوست تا ۲ ماه دیگه ام ۹۷۰ به تاریخ پیوست میشه و در بنچمارک ها ته جدول قرار خواهد گرفت

از این موضوع خیلی ناراحتم به خاطر مشغله زیادم هنوز نتونستم از کارت گرافیگم نهایت استفاده بکنم و تنها باری های که تموم کردم بتمن و جی تی آ بوده بقیه همهشون نصف کار موندن

عزیزم چرا فکر میکنید وقتی یک نمودار عرضه شده و بعد مثلا یک سری رقم نوشته شده  معنی اش اینه که کارت گرافیک شما بدرد نمیخوره کی این رو گفته ؟ زیاد  توجه نکنید به این موضوعات  کارت شما دو ماه که هیچ دو سال دیگه هم 1080 هیچ مشکلی نداره- این طرز تفکر غلطه-   شایدیک عده ای در آرزوی کارتی مثل 970 هستن یا بودند و  نمیتونن تهیه کنن- یک عده هم ارزو داشتن کارتی از انویدیا داشته باشن یا همین 970 ولی بهش نرسیدن حالا نشده یا  هر چیزی مرتب ازش بد می گن !؟تا حالا به این چیز ها فکر کردید ؟پس غصه نخورید و استفاده کنید موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امان از بی پولی

بی اینترنتی

فتلر بودن

غیر مجاز بودن

بد عادت شدن به بازی مفتی

نبود پک فیزیکی بازی های PC برای خرید

و ....

در اخر گور بابای PC Gaming

هر وقت مفتی شد برمیگردیم به صحنه :laughing: :laughing: :laughing:

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

780 همیشه سالار خواهد بود. یکه تاز عرصه بافت های سنگین 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره دیگه دوستان همه چیز به تاریخ میپیونده آدم ها دارن راه میرن می افتند فوت میکنند این چیز ها که هیچ ولی زود با دو تا نمودار نا امید نشید این حرف ها چیه؟ هرچی بازی داره میاد از division و need for speed و دارک سولز3 و  duesex و .... همه کارت  پیشنهادیشون gtx 970  است دیگه چی میخواین؟؟ بگیرن لذت ببرین همین ها روی کنسول  نسل جدید میشن  یک میلیون تومان همین چند تا بازی ! بعد یک کارت دست دو تمیز چقدره؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره دیگه دوستان همه چیز به تاریخ میپیونده آدم ها دارن راه میرن می افتند فوت میکنند این چیز ها که هیچ ولی زود با دو تا نمودار نا امید نشید این حرف ها چیه؟ هرچی بازی داره میاد از division و need for speed و دارک سولز3 و  duesex و .... همه کارت  پیشنهادیشون gtx 970  است دیگه چی میخواین؟؟ بگیرن لذت ببرین همین ها روی کنسول  نسل جدید میشن  یک میلیون تومان همین چند تا بازی ! بعد یک کارت دست دو تمیز چقدره؟ 

یه 780 یا 970 بدین من راضیم :) :x @};- :big hug: (*) ^_^

لینک به دیدگاه

این همه خرج سیستم کردیم تا بازی کنیم اونم که که رپ بازیا قفل گذاشتن

زندگیمون انقد چاله چوله داره که از پس قیمت بازیه اورجینال نمیتونیم بر بیایم

من به شخصه با اینکه علاقه زیادی به بازی دارم ولی مجبورم با دنیای بازی خدافظی کنم. سه چهار ملیونی هم که دادم به سیستم دیگه به کارم نمیاد

لینک به دیدگاه

یک بازی طولانی که حلال وار بشه چند ماه بازی کرد ارزش پول دادن نداره؟

من یکی خیلی منتظر این بازی بودم و چاره ای جز دادن پول نازنینو نداشتم  :crying:

واسه همین پیش خرید کردمو در حال دانلوم ....

در نتیجه ...... عید دیدنی نداریم امسال  :D

سر کیسه رو شل کنید که تاپیک نزنیم واسه پیدا کردن هم تیمی. همینجا جور شه دیگههههه

لینک به دیدگاه

اقا بحث این که بازی های کنسول خیلی گرونه دیگه تمومه شما نمیدونید :-? الان شما فقط با 200هزار تومن میتونید 7تا بازی بگیرید اونم فقط کنسولتو میبری میدی و میریزن تو هاردت مشکلی نیست هم میتونی افلاین بزنی هم انلاین حیف کنسول نیست ناموسا هرچی بازی بیاد راحت بازی کن :cool: بازی ها هم دیگه با این قیمت حیف نیست انشالله من هم میخوام کنسول بگیرم ولی دل کندن از pc واقعا خیلی درد ناکه :(

لینک به دیدگاه

پول ندارید بازی نکنید!!! بنا نیست که هر بازی که منتشر شد شما بازی کنید، شما اندازه جیبتون میخورید و میپوشید و اندازه جیبتون قطعه میخرید پس باید اندازه جیبتون هم بازی کنید...

این زیاده خواهی هم در نوع خودش جالبه دو روز نشده بازی منتشر شده انتظار دارید نسخه کرک شده رو بفرستن در خونتون...

سعید جان امیدوارم این بازی هیچوقت برنده نداشته باشه، چون اگه داشته باشه مطمئن باش که بازنده اصلیش ما هستیم...

الان مدتیه intel تو میدان cpu پیروز شده ببین داره چیکار میکنه... فقط داره با لیتوگرافی بازی میکنه...

نمونه اش همین نسل skylake با گذشت 4 نسل 20 تا 25% افزایش کارایی...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پول ندارید بازی نکنید!!! بنا نیست که هر بازی که منتشر شد شما بازی کنید، شما اندازه جیبتون میخورید و میپوشید و اندازه جیبتون قطعه میخرید پس باید اندازه جیبتون هم بازی کنید...

این زیاده خواهی هم در نوع خودش جالبه دو روز نشده بازی منتشر شده انتظار دارید نسخه کرک شده رو بفرستن در خونتون...

سعید جان امیدوارم این بازی هیچوقت برنده نداشته باشه، چون اگه داشته باشه مطمئن باش که بازنده اصلیش ما هستیم...

الان مدتیه intel تو میدان cpu پیروز شده ببین داره چیکار میکنه... فقط داره با لیتوگرافی بازی میکنه...

نمونه اش همین نسل skylake با گذشت 4 نسل 20 تا 25% افزایش کارایی...

راست میگه

پول ندارید بازی نکنید

اصلا کسی که پول نداره بره بمیره

منم پول ندارم

رفتم بمیرم

بقول این تلگرامیا

اودافظ

لینک به دیدگاه

راست میگه

پول ندارید بازی نکنید

اصلا کسی که پول نداره بره بمیره

منم پول ندارم

رفتم بمیرم

بقول این تلگرامیا

اودافظ

خدا نکنه عزیزم  :(

من خودم مثل شما گیمرم و اکثر بازی هام رو اورجینال از استیم میگیرم، نه اینکه وضعم خیلی خوب باشه یا اینکه زیاد بازی داشته باشم، نگاه میکنم میبینم کدوم بازی رو واقعا دوست دارم و زورم میرسه میخرم مثلا gta v رو زورم نیومد نخریدم، نمردم که! اما مثلا یه بازی مثل Rainbow Six  رو هر جوری شده باید بخرم حتی اگه شده ایتمام رو بفروشم  ^_^

لینک به دیدگاه

چرا هیچ بحثی از این که بازی روی PC  خیلی نمره پایینی گرفته نیست؟

یوز ها بهش  5.9 دادن :| :|: |:|:|:|:|:|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رابطه 970 و 780ti جالبه .

توی فول اچ دی با اختلاف قابل ملاحضه ای 970 برتره

توی 2k فاصله بسیار کم میشه اما باز هم 970 بهتره

توی 4k اوضاع فرق میکنه و 780ti جلو میفته

این در حالیه که 970 مموری بیشتری داره !!!؟؟؟!!!

میدونید علت چیه!

بهینه نشدن درایور گرافیکی برای کارتهای سری 7 انویدیا! اوضاع 770 بدتر 780ti نباشه بهتر نیست!

الان یه سری دوستان کارت 770 رو با قیمت R9 290 برای فروش میذارن! در صورتی که با این وضعیت که بنده می بینم انویدیا سری 7 رو به حال خودش رها کرده کارت 770 نیمی از ارزش 290 رو داره!

دوستان 370 ریبرند کارت R7 265 و اون هم ریبرند کارت 7850 بود! 7850 زمان خودش رقیب کارت بنده 650ti boost بود و کارت من دقیقا نصف قدرت 770 رو داشت اون زمان!

یعنی SLI این کارت قدرتی معادل 770 داشت! العان 370 بالاتر از 770 ایستاده!

290 در مقابل 780ti اصلا عددی نبود!

به نظر شما چرا این وضعیت برای کارت های Nvidia پیش میاد؟ *dry#

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...