رفتن به مطلب

بنچمارک Tom Clancy's The Division منتشر شد | برنده تیم قرمز یا سبز؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

میدونید علت چیه!

بهینه نشدن درایور گرافیکی برای کارتهای سری 7 انویدیا! اوضاع 770 بدتر 780ti نباشه بهتر نیست!

الان یه سری دوستان کارت 770 رو با قیمت R9 290 برای فروش میذارن! در صورتی که با این وضعیت که بنده می بینم انویدیا سری 7 رو به حال خودش رها کرده کارت 770 نیمی از ارزش 290 رو داره!

از بهینه نشدن درایور نگید !!!

الان دوستداران انویدیا میان !

یک سوال .

مگه نباید 970 با 780 ( نهایتا ) مقایسه بشه ؟؟؟ در واقع 980 باید با 780TI مقایسه بشه نه 970 حالا بحث شده سر این که چرا از 970 حدود 15 درصد در فول اچ دی فریم کمتر گرفته !!!؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چرا هیچ بحثی از این که بازی روی PC  خیلی نمره پایینی گرفته نیست؟

یوز ها بهش  5.9 دادن :| :|: | :|:| :|:| :|

درود

نمرات پایین چند دلیل اصلی داشت

1.هایپ بیش از حد، که باعث میشه هر چقدر هم که بازی خوب باشه اما نا امید کننده باشه. رو gta اینقدر هایپ بالا بود که برای من راضی کننده نبود ! توقع بالا، باعث ناامیدی میشه !

2. تحلیل رفتن بازی نسبت به معرفی اولیه بازی. چه از نظر گرافیکی چه محتوا. هرچند گرافیک الان بازی به هیچ وجه بالا نیست و نسبت به عناوین دیگه یوبی سافت هم واقعاً بهینست ! خارق العاده نیست ولی کاملآً قابل قبول هست ... 

3.قطع شدن سرور ها روز اول لانچ که منجر به از دست رفتن سیو ها و .. غیره میشد که شاید نیمی از نقد های منفی استیم دقیقاً به خاطر همین موضوعه، هرچند روز دوم مشکلات تا حدود زیادی رفع شد ولی خب نقد ها باقی موندن ... (ضمن اینکه وضع سرور های خود یوبی سافت به حدی داغون بود که بودن دوستانی که حتی نتونستن زمان پریلود بازی رو دانلود کنن !)

4.گیم پلی خسته کننده، تکراری، هوش مصنوعی معمولی و ...، که دلیل اصلیش هم توقع بیجا از این سبک بازی هست، طی بتای اولیه و بتای دوم، و همچنین صحبت ها و نقد هایی که بود، عنوان شد که در این بازی هدف کشتن و بدست اوردن لوت، کشتن دشمن قوی تر و بدست اوردن لوت بهتر هست، چیزی که تو خیلی از بازی ها وجود داره، و تا حدودی هم سبک محسوب میشه ولی خب بعضی توقع ماموریت های جانبی gta رو داشتن !

به همه ی این موارد تنفر امیز بودن یوبی سافت رو هم بین یوزر ها به خاطر دادن اطلاعات و تبلیغات غلط اضافه کنید، نتیجه بدست امده دور از انتظار نبود ...

اما تجربه دوستان که مشغول بازی کردن هستن، جملشون رو دقیق نقل قول میکنم : از باگی سافت بعید بود همچین بازی خوبی ارائه بده !

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سوال .

مگه نباید 970 با 780 ( نهایتا ) مقایسه بشه ؟؟؟ در واقع 980 باید با 780TI مقایسه بشه نه 970 حالا بحث شده سر این که چرا از 970 حدود 15 درصد در فول اچ دی فریم کمتر گرفته !!!؟؟؟!!!

دوست من اونجایی هم که لازم باشه تعریف درایور و پشتیبانی انویدیا رو کردم ! تو تاپیک 980 که آقای حسینی ایجاد کردم گفتم که سری 9 ساپورتشون واقعا عالی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من اونجایی هم که لازم باشه تعریف درایور و پشتیبانی انویدیا رو کردم ! تو تاپیک 980 که آقای حسینی ایجاد کردم گفتم که سری 9 ساپورتشون واقعا عالی.

ای آقا معین خان، درایور آخری رو دنبال کردی برنامش رو؟

بحث کل کل نشه(که میشه)، یادمه که وقتی درایور کریمزون اومد، مشکل کنترل نشدن سرعت فن رو داشت(فقط روی کارتهای رفرنس این تاثیر رو داشت) و یک تاپیک کامل زده شد و دوستان به چه جر و بحثی پرداختن در موردش، ولی الان این درایور آخری انویدیا که عملا GPU سوزونده دیگه آخرش هستش:

نمیدونم چند نفر GPU هاشون رو از دست دادن سر این درایور...

post-10788-0-57930600-1457599499_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث کل کل نشه(که میشه)، یادمه که وقتی درایور کریمزون اومد، مشکل کنترل نشدن سرعت فن رو داشت(فقط روی کارتهای رفرنس این تاثیر رو داشت) و یک تاپیک کامل زده شد و دوستان به چه جر و بحثی پرداختن در موردش، ولی الان این درایور آخری انویدیا که عملا GPU سوزونده دیگه آخرش هستش:

بدبخت اونی که 780 ش سوخته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا عمر کارتهای 970 هم به سر اومده، چون این بازی در رزولوشن Full HD هم در حدود 3.5 گیگ Vram استفاده میکنه!!!

قبلا هم بازی هایی بودن که همچین مشکلی داشتن، البته الان هم دارندگان کارتهایی مثل 970 و سری های 3 گیگ Vram از 780 ها هم میتونن بازی رو اجرا کنن، فقط در گرافیک پایینتر...

post-10788-0-63416200-1457602088_thumb.png

post-10788-0-71112800-1457602094_thumb.png

لینک به دیدگاه

اینترنت هست هر کسی می تونه الکی حرف بزنه ولی نباید الکی باور  کرد 

کجا سوخته بیشتر افرادی که مانتیور های 2 تایی داشتن به مشکل خوردن و الان هم مشکل تا حدودی رفع شده 

http://wccftech.com/nvidia-users-beware-latest-drivers-damage-pc/

http://wccftech.com/nvidia-geforce-drivers-burning-issues-gpus/

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینترنت هست هر کسی می تونه الکی حرف بزنه ولی نباید الکی باور  کرد 

کجا سوخته بیشتر افرادی که مانتیور های 2 تایی داشتن به مشکل خوردن و الان هم مشکل تا حدودی رفع شده 

http://wccftech.com/nvidia-users-beware-latest-drivers-damage-pc/

http://wccftech.com/nvidia-geforce-drivers-burning-issues-gpus/

در نت هر کسی میتونه صحبت کنه، ولی اینکه شما بخوای چطور برداشت کنی، به خودت ربط داره...

درضمن اینها یوزرهای فروم انویدیا هستن که کامنت گذاشتن و نه ترولهایی که تو سایتهای Guru3d یا WCCFTECH یا Techpowerup کامنت میگذارن:

post-10788-0-31919100-1457603493_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

- معلومه 970 سیلی که به AMDزد  و یک تنه  تمام بازار AMD رو بلعید از یاد AMD نرفته! =))  =))  =))  =)) ملت هنوز تو کف 970 و 780 هستند ها ! اقا صلوات تمام شد قضیه -همش غصه میخورن چرا این کند شد چرا اون تند شده :eek: 

برادارن من کارت 950 اینجا است داریم همین بازی هایی که شما میگید 1080 بازی میکینم چی میگید برای خودتون فلان کارت رفت و این کارت اومد ؟؟ بی خیال  :laughing: 

لینک به دیدگاه

درود

نمرات پایین چند دلیل اصلی داشت

1.هایپ بیش از حد، که باعث میشه هر چقدر هم که بازی خوب باشه اما نا امید کننده باشه. رو gta اینقدر هایپ بالا بود که برای من راضی کننده نبود ! توقع بالا، باعث ناامیدی میشه !

2. تحلیل رفتن بازی نسبت به معرفی اولیه بازی. چه از نظر گرافیکی چه محتوا. هرچند گرافیک الان بازی به هیچ وجه بالا نیست و نسبت به عناوین دیگه یوبی سافت هم واقعاً بهینست ! خارق العاده نیست ولی کاملآً قابل قبول هست ... 

3.قطع شدن سرور ها روز اول لانچ که منجر به از دست رفتن سیو ها و .. غیره میشد که شاید نیمی از نقد های منفی استیم دقیقاً به خاطر همین موضوعه، هرچند روز دوم مشکلات تا حدود زیادی رفع شد ولی خب نقد ها باقی موندن ... (ضمن اینکه وضع سرور های خود یوبی سافت به حدی داغون بود که بودن دوستانی که حتی نتونستن زمان پریلود بازی رو دانلود کنن !)

4.گیم پلی خسته کننده، تکراری، هوش مصنوعی معمولی و ...، که دلیل اصلیش هم توقع بیجا از این سبک بازی هست، طی بتای اولیه و بتای دوم، و همچنین صحبت ها و نقد هایی که بود، عنوان شد که در این بازی هدف کشتن و بدست اوردن لوت، کشتن دشمن قوی تر و بدست اوردن لوت بهتر هست، چیزی که تو خیلی از بازی ها وجود داره، و تا حدودی هم سبک محسوب میشه ولی خب بعضی توقع ماموریت های جانبی gta رو داشتن !

به همه ی این موارد تنفر امیز بودن یوبی سافت رو هم بین یوزر ها به خاطر دادن اطلاعات و تبلیغات غلط اضافه کنید، نتیجه بدست امده دور از انتظار نبود ...

اما تجربه دوستان که مشغول بازی کردن هستن، جملشون رو دقیق نقل قول میکنم : از باگی سافت بعید بود همچین بازی خوبی ارائه بده !

منم با نظر شما موافقم ولی کل ادلیستم دارند اینو بازی میکنند من اصلا خوشم نمیاد حالم از یوبی سافت بهم میخوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یوبی اعلام کرده که فروش این بازی روی پلتفورمهای مختلف واسش رکورد فروش در روز اول رو زده...

http://wccftech.com/division-breaking-ubisoft-records-unrivaled-capacity-create-fantastic-game-brands/

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره دیگه همه فقط از گیمر بودن اونلاین رو یاد گرفتند تا بردیشون یک جایی نت نبود میمونن زیر بازی !!

لینک به دیدگاه

یک سوال .

نه دوست من 970 از 780 قوی تره حتی از 780 تی ای ئ این کارت رو با 780 تی ای مقایسه میکنن

ظاهرا عمر کارتهای 970 هم به سر اومده، چون این بازی در رزولوشن Full HD هم در حدود 3.5 گیگ Vram استفاده میکنه!!!

قبلا هم بازی هایی بودن که همچین مشکلی داشتن، البته الان هم دارندگان کارتهایی مثل 970 و سری های 3 گیگ Vram از 780 ها هم میتونن بازی رو اجرا کنن، فقط در گرافیک پایینتر...

این کارت 4 گیگه 3.5 و اینا همه چرته من خودم اکثر بازی ها تست کردم بالای 3.5 حدود 4 گیگ هیچ مشکلی نداره.

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کبوتر با کبوترو باز با باز!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه دوست من 970 از 780 قوی تره حتی از 780 تی ای ئ این کارت رو با 780 تی ای مقایسه میکنن

این کارت 4 گیگه 3.5 و اینا همه چرته من خودم اکثر بازی ها تست کردم بالای 3.5 حدود 4 گیگ هیچ مشکلی نداره.

برای اینکه بحث تکراری نشه، یه تاپیک بلند بالای پر از بحث هستش که خبات جان زحمتش رو کشیدن و توضیح دادن:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38427&page=1

نظر خود بنده هم این بوده:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38427&p=615155

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

برای اینکه بحث تکراری نشه، یه تاپیک بلند بالای پر از بحث هستش که خبات جان زحمتش رو کشیدن و توضیح دادن:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38427&page=1

نظر خود بنده هم این بوده:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38427&p=615155

من خودم با نرم افزار تو بازی ها میزان حافظه رو دیدم بالای 3.5 بشه 4 گیگ هم بشه مشکلی نداره. حالا اینکه یکی میگه 3.5 گیگ شما هم میگی 3 گیگ که اصلا من نشنیدم اینا رو من ندیدم تو بازی.

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم با نرم افزار تو بازی ها میزان حافظه رو دیدم بالای 3.5 بشه 4 گیگ هم بشه مشکلی نداره. حالا اینکه یکی میگه 3.5 گیگ شما هم میگی 3 گیگ که اصلا من نشنیدم اینا رو من ندیدم تو بازی.

عزیز، بحث این نیست که شما چی شنیدی، بحث این هستش که خود طراح کارت گرافیک این هارو توضیح داده، شما نظرتون فرق داره، جالب هستش دیگه...

لینک به دیدگاه

با اینکه این بازی با WoW فرق داره اما تا حدودی همون اعتیاد رو داره. 

از گرافیک بازی انتظار خیلی بالایی نداشته باشید اما واقعا راضیتون میکنه. از لحاظ کیفیت سرورها هم هیچ مشکلی نیست با نت ما ایرانی ها به راحتی میشه بازی کرد. درگیری ها با اینکه طولانی و کمی یکنواخته اما هیجان انگیز و درگیر کنندست.ایتم ها . تلنت ها  . پرک . شخصی سازی اسلحه ها باعث میشن به بازی کردن ادامه بدید (دیگه چی بگم گول بخورید  :D )

چند تا عکس از حال و هوای بازی   :)

s7ty_thedivision_2016_03_11_09_58_03_197

6jir_thedivision_2016_03_11_10_27_41_179

r79_thedivision_2016_03_11_10_29_46_701.trya_thedivision_2016-03-13_20-39-54-48.

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

خیلی وقته رفتن تو افساید

والا ما 770 داریم STAR WARS  بازی می کنیم رو ULTRL  کمتر از 64.65 فریم نمی گیریم . فکر نمی کنم این بازی گرافیکش بالاتر از Star Wars باشه !!! بهینه خیلی بد . همین 

لینک به دیدگاه

والا ما 770 داریم STAR WARS  بازی می کنیم رو ULTRL  کمتر از 64.65 فریم نمی گیریم . فکر نمی کنم این بازی گرافیکش بالاتر از Star Wars باشه !!! بهینه خیلی بد . همین 

غیر از این نیست اگه بود 290 از 970 بیشتر فریم نمیگرفت. یا اینکه تو فور کی گرافیکی مثل 380 ایکس از 970 یا 780 تی ای بیشتر فریم نمیگرفت . 2 حالت داره یا بنچمارکا چرتو پرت میگن یا اینکه بازی کلا با کارتای انویدیا بهینه نیست بازی رو هم که دوستان میگن گرافیک انچنانی نداره

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

غیر از این نیست اگه بود 290 از 970 بیشتر فریم نمیگرفت. یا اینکه تو فور کی گرافیکی مثل 380 ایکس از 970 یا 780 تی ای بیشتر فریم نمیگرفت . 2 حالت داره یا بنچمارکا چرتو پرت میگن یا اینکه بازی کلا با کارتای انویدیا بهینه نیست بازی رو هم که دوستان میگن گرافیک انچنانی نداره

من شاخ در اوردم 770 بخواد ۲۷ فریم بده؟ وقتی خودم استار وارز بازی می کنم همیشه هم fraps فعال هست .میانگین 64.65 فریم . افت فریم هم به هیچ عنوان نداره..... حالا می گیم استار وارز فوق العاده ترین بهینه ساز. نهایتا نباید کمتر از 45 فریم باشه 27 واقعا عجیبه. بازی دوشنبه دستم می رسه . خودم تست می کنم 

لینک به دیدگاه

من شاخ در اوردم 770 بخواد ۲۷ فریم بده؟ وقتی خودم استار وارز بازی می کنم همیشه هم fraps فعال هست .میانگین 64.65 فریم . افت فریم هم به هیچ عنوان نداره..... حالا می گیم استار وارز فوق العاده ترین بهینه ساز. نهایتا نباید کمتر از 45 فریم باشه 27 واقعا عجیبه. بازی دوشنبه دستم می رسه . خودم تست می کنم 

بعضی از این تستا واقعا چرته یکیش بازی ویچر 3 تو تچ پاور که من با تنظمیات بالاتر از سایت فریم بیشتری از اونی که سایت گرفته میگیرم

لینک به دیدگاه

بعضی از این تستا واقعا چرته یکیش بازی ویچر 3 تو تچ پاور که من با تنظمیات بالاتر از سایت فریم بیشتری از اونی که سایت گرفته میگیرم

مهم ترین دلیلی که شما بیشتر فرم می گیرید اپدیت بودن بازی و درایور ها هست من هم دقیقا بیشتر فرم می گیرم 

2 ماه قبل با 780 توی bf4 نزدیک به 90 فرم می گرفتم اما موقع لانچ 60 فرم 

به همین دلیل من هیچ وقت بازی رو موقع انتشار نمی گیرم ( bf4 من رو مجبور کرد که صبر کنم ) همیشه 3 تا 4 ماه صبر می کنم بازی 90 درصد مشکلاتش رفع شده درایور ها اپدیت و راحت می شینم بازی می کنم 

و یه موضوع دیگه کارت شما اورشده هست اون هم بجوری توی بعضی از بازی ها 390 از 970 قوی تر هست ( بازی های اخیر ) ولی وقتی مدل غیر رفرنس رو مقایسه می کنید 390 رو می گیره 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...