رفتن به مطلب

عناوین ممنوعه جدید

EDK-OverVolt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دادا بتل۴ چند ماهه برداشته شده موقعی که من خریدم هم تو سایتشون نبود

فقط هاردلاین بود که اونم برداشتن

Sent from my MI 3W using Tapatalk

بتل 4 وضعیتش مشروط بود قطعی شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همه رو دارم و نصبن و دارم بازی میکنم و خیلی هاشون رو یکی ۵ بار تمام کردم ! ا =))  =))  =)) هر چیزی که خوبه ، بده هر چیزی بچه بازیه خوبه-Dead space ؟ واقعا ؟ من 18 سال پیش سایلنت هیل بازی میکردم با رزیدنت  اونها هم M بودند! =))

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

یک سوال فنی پس جوون مملکت باید چیکار کنه اگه بازی هم نباید بکنه :-? :-?

به نظرم بازی هایی مثل ویچر و ....  رو فروشش رو به افراد زیر 17 ممنوع کنند

وگرنه چنین حرفی از صد تا فحش بدتره!!!

اینا نفهمدین هرچی جلوش رو بگیرند ملت فکر میکنند خبریه مشتاق تر میشن بالاخره به دستش میارن : ||||||

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همیشه به صورت کلی به مسئله نگاه نکنیم به فکر بچه ها هم باشیم من یکی ازدوستام تو پایتخت مغازه فروش کنسول و بازی داره میگه بازی gta v بیشتر مشتریاش بچه های زیر 14-15 سال هستند بعضی هاشون هم 7-8 سال دارن بیشترشون هم با پدرمادرشون میان و بازی رو تهیه میکنن

پدر و مادر هم هیچ نظارتی به خرید بازی برای فرزندشون ندارن حالا شما میگید مگه یک بازی چقدر تاثیر میتونه داشته باشه ؟ خودتون رو به اون راه نزنید فقط کمی به گذشتتون نگاه کنید 

این موضوع فقط برای ایران نیست خارج کشور هم بازی ها محدودیت سنی دارند اگر هم دقت کنید بازی های انلاین که محدودیت سنی دارند اگه سن شما زیر 18 سال باشه امکان ثبت نام در بازی ندارید

تمام این موارد پیگیری قانونی و حقوقی داره فکر نکنید الکی هست اگر پدرمادری برای فرزندش بازی مثبت 18 تهیه کنه قانون میتونه باهاش برخورد کنه 

اما دوستان شما که میتونید بازی رو تهیه کنید ؟ نمیتونید ؟ خب پس این محدودیت فقط برای بچه ها هست که مشکلی برای آیندشون بوجود نیاد

این مشکلات بحث ها و بعد های زیادی داره که اگه کمی بیشتر به جزئیات مسئله توجه کنید بیشتر متوجه موضوع خواهید شد

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

نمی دونم با این کارا چه هدفی رو دنبال می کنند. اون از فیلترینگ مزخرف که فقط باعث کاهش کیفیت نت شده و هر بچه ای هم هم می تونه دورش بزنه. فقط شده یک منبع درآمد برای فروشندگان شبکه شخصی انتقال داده که الاماشالله ریخته توی نت. این هم از این وضعیت بازی های غیر مجاز. من موندم Mount & Blade: Warband رو با چه رویی به لیست اضافه کردند. بعد جالب تر اینه که رسانه های گیم ایران، تمام این عناوینو تحت پوشش قرار می دهند. از اخبار شایعات گرشفته تا نقد بازی. یعنی شما اخبار و شایعات یک بازیو می خونی و بازی جذبت می کنه، بعدش یک نقد می خونی که بیشتر جذبت می کنه، اما نباید بازیو بخری و بازی کنی. می رسیم به دنیای واقعی! کمتر فروشگاهی پیدا می شه که چند تا از این عناوین پشت ویترینش نباشه. واقعا خدا به دادمون برسه.

لینک به دیدگاه

جای سپاسش باغی که pes2016 ممنونع نشد حداقل میتونیم با رونالدو شوت ول بدیم گل بشه

لینک به دیدگاه

دوستان دقت کنید خیلی خوبه از نظر من که این ممنوعیت هارو اعمال کردن

همیشه به صورت کلی به مسئله نگاه نکنیم به فکر بچه ها هم باشیم من یکی ازدوستام تو پایتخت مغازه فروش کنسول و بازی داره میگه بازی gta v بیشتر مشتریاش بچه های زیر 15 سال هستند بیشترشون هم با پدرمادرشون میان و بازی رو تهیه میکنن

پدر و مادر هم هیچ نظارتی به خرید بازی برای فرزندشون ندارن حالا شما میگید مگه یک بازی چقدر تاثیر میتونه داشته باشه ؟ خودتون رو به اون راه نزنید فقط کمی به گذشتتون نگاه کنید 

این موضوع فقط برای ایران نیست خارج کشور هم بازی ها محدودیت سنی دارند اگر هم دقت کنید بازی های انلاین که محدودیت سنی دارند اگه سن شما زیر 18 سال باشه امکان ثبت نام در بازی ندارید

تمام این موارد پیگیری قانونی و حقوقی داره فکر نکنید الکی هست اگر پدرمادری برای فرزندش بازی مثبت 18 تهیه کنه قانون میتونه باهاش برخورد کنه 

اما دوستان شما که میتونید بازی رو تهیه کنید ؟ نمیتونید ؟ خب پس این محدودیت فقط برای بچه ها هست که مشکلی برای آیندشون بوجود نیاد

این مشکلات بحث ها و بعد های زیادی داره که اگه کمی بیشتر به جزئیات مسئله توجه کنید بیشتر متوجه موضوع خواهید شد

اولا +18! از اسمش مشخصه برای بالای 18 سال. این مصوبه از بیخ گفته ممنوعه نه فقط برای زیر 18 سال

دوما: این قانون به قدری خنده داره که جای بحث نداره. بیزینس زیر زمینی می شه فقط همین. با بازی های دانلودی می خواهن چی کار کنند؟ با فروشنده های زیر زمینی چه طور؟ مگه تونستن فیلم ها و سریال های هالیوودی رو کلا تخمش رو از جامعه پاک کنند؟ به نظرم یک همچین مصوبه هایی فقط وهن قانونه! یک جورایی تشویق مردم به این که قانون چیز خنده داریه!

لینک به دیدگاه

اینو کاری ندارم حتی کلش رو هم حرام اعلام نمودند *dry# =))

اصن چیزی موند برای بازی؟ قارچ خور مورد منکراتی نداره؟ :-?

همه چیز حرام است

تا برنامه ی بعدی خدانگهدار

*dry# :-?

=)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

یکی به اینا ایمیل بزنه بگه یه بازی خیلی مورد دار رو جا انداختن

جوجه جمع کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولا +18! از اسمش مشخصه برای بالای 18 سال. این مصوبه از بیخ گفته ممنوعه نه فقط برای زیر 18 سال

دوما: این قانون به قدری خنده داره که جای بحث نداره. بیزینس زیر زمینی می شه فقط همین. با بازی های دانلودی می خواهن چی کار کنند؟ با فروشنده های زیر زمینی چه طور؟ مگه تونستن فیلم ها و سریال های هالیوودی رو کلا تخمش رو از جامعه پاک کنند؟ به نظرم یک همچین مصوبه هایی فقط وهن قانونه! یک جورایی تشویق مردم به این که قانون چیز خنده داریه!

منظور من رو نفهمیدید دوستان 

بد برداشت کردید 

الان این اتفاق افتاده شما بازهم میتونید بازی کنید یا نه ؟ حالا ما کاری به مسخره بودن یا نبودن نداریم منظور رو امیدوارم رسونده باشم

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

تفکرات 80% این آقایون و همکاراشون از بقیه نهاد ها.

*همه چیز غیر مجاز هست*

خوب به تو چه که من چی میبینم یا چی بازی میکنم.

با این ها فقط احمق بودن خودشون رو بیشتر نمایان کردن 

نه که با  فیلتر کردن میلیارد تا سایت دیگه کسی نمیتونه بهشون دسترسی داشته باشه.

نه که با غیر مجاز کردن فیلم های سا*نسور نشده دیگه کسی فیلم نمیبینه ، فیلم هم دانلود نمیکنه.

نه که با فیلتر کردن Steam کسی دیگه بازی انلاین انجام نمیده.

حتما دیگه الان با غیر مجاز کردن 99% بازی های روز ، کسی دیگه بازی هم نمیکنه. 

لینک به دیدگاه

بزار ممنوع کنن

فقط از فروشگاه های انلاین حذف شده دیگه!

مغازه ها و سایت های دانلود که هستن

به سایت های دانلود هم گیر میدن مغازه که جای خود داره

اینا نفهمدین هرچی جلوش رو بگیرند ملت فکر میکنند خبریه مشتاق تر میشن بالاخره به دستش میارن : ||||||

عبادت دوست من عبادت o:-)

عبادت کن به همه چی میرسی ( خصوصا مادی ) ^_^

لینک به دیدگاه

جالبه اینجا اصلا تو باغ نیستن

طرف پشت شیشه مغازش زده

بلک اپس 3 رسید

جی تی ای 5 رسید

لینک به دیدگاه

احیانا قصد ندارن کسایی که قبلا این بازی ها روتموم کردن به اعدام محکوم کنن ؟؟ *dry# *dry#

من که میرم به کره شمالی پناهنده بشم !!!

خیلی خوب گفتی  :laughing:

لینک به دیدگاه

احیانا قصد ندارن کسایی که قبلا این بازی ها روتموم کردن به اعدام محکوم کنن ؟؟ *dry# *dry#

من که میرم به کره شمالی پناهنده بشم !!!

:laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی کپی رایت باشه همه چی درست میشه اتوماتیک. وقتی کپی رایت نیست اعمال کردن قانون وف.ل.ت.ر کردن استیم و محدود کردن پورت و ......   همه قابل قبول نیست.  البته یک قند اشکن همه چیز رو حل میکنه مثل همین الان که حل کرده ولی در کل این بحث ها زمانی قبوله که کپی رایت باشه و همه چیز مانیتورینگ بشه  روی اصول نه اینکه الکی یک لیستی در بیاد  یک عده هم اصلا نمیدونن بازی چی هست بیان تز بدن. اون پدر و مادر هم که میرن برای بچه 15 ساله GTA  بگیرن مقصر نیستن، خودشون در یک ساختار بدون کپی رایت و قوانین مرتبط با سرگرمی بزرگ شده اند پس  خبر ندارن - ضمنا بچه 15 ساله که خوبه من 8 یا 9 ساله دیدم GTA V بازی میکنه!

لینک به دیدگاه

بزارید ممنوع کنن هر چیزی یک راهی داره

یه مدت گفته بودن cs هم دیگه نباید بفروشید یا توی گیم نت ها بازی کرد خخخ

99.999 درصد گیمر های ایرانی اصلا توجهی نمیکند این قانون هم فقط چون یک تاپیک توی فروم زده شده الان به گوش ما ها رسیده والا

اصلا موردی نداره محرومیت ایجاد کردن نمیتونه جلوی مردم رو بگیره

لینک به دیدگاه

تو اینجور مباحث یه گوشتون در باشه  یه گوشتون  دربازه

یه مشت مفتخور از سر بیکاری مشینن دورهم یه شعری میگن

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

سلام خبر فوررررررررررررری

با تلاش مسئولین قارچ خور و کراش به عنوان تنها بازی های مجاز باقی ماندند!!!!!!!!!!!!!!!!

:-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

راستش تو اين مملكت انقدر اتفاقات خنده دار ميوفته كه اين خبرا زياد عجيب به نظر نمياد . كلا هر چيزي كه موجب شادي مي شود حرام هست تمام

لینک به دیدگاه

درود

امین جان یهو مینوشتی بنا به تصمیم دوستان از بنیاد وابسته به آرمانهای رهبر :mad:  :mad: کره شمالی :mad:  :mad: همه ی بازی های رایانه ای بجز

قارچ خور - اونم فقط تا مرحله قبل پرنسس *dry#  *dry# 
 ممنوع میباشد ! :) 

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود

امین جان یهو مینوشتی بنا به تصمیم دوستان از بنیاد وابسته به آرمانهای رهبر :mad:  :mad: کره شمالی :mad:  :mad: همه ی بازی های رایانه ای بجز

قارچ خور - اونم فقط تا مرحله قبل پرنسس *dry#  *dry# 

ممنوع میباشد ! :) 

بپر بیا بتل!

لینک به دیدگاه

باید بره مسجد، در جمع برادرا...

هم سهمیه میدن بهش بره دانشگاه، هم کسری خدمت بهش میدن، یکمم زبر و زرنگ باشه، جیبشم پر میشه، دورشم پر میکنه از خواهرای رنگ و وارنگ : :cool:

لینک به دیدگاه

آقا.په دیه گیسون منده سی بازی کردن؟؟؟؟(گویش بختیاری)

ترجمه:پس دیگه ا....شون مونده برا بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...