رفتن به مطلب

آیا می شود بر روی زمان تحویل دی جی کالا حساب کرد؟

alihoo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان سال نو 96 مبارک

من جمعه 4/1/96 شبش یک سفارش انجام دادم(کارتریج رنگی پرینتر به مبلغ 83000 تومان)بعد از اینکه زنگ زدم بهشون و بعد از 5 دقیقه انتظار خیلی خوش برخورد گفتن سفارشات مازندران  از شنبه شروع میشه و به مدت دو روز کاری طول میکشه به دستتون برسه.خوشبختانه اول هفته بود و کلا روزی کاری حساب میشد و منم قبول کردم

امروز یکشنبس زنگ زدم گفتم سلام و یک خانوم برداشت و قضیه رو توضیح دادم گفت کد کالا رو بگو منم گفتم گفت سشفارشات مازندران از شنبه شروع شده و فردا به دستت میرسه( منم دقیقا انتظار داشتم همینو بگه)

نتیجه:ببنین دوستان من دقیقا با دو. نفر از کارکنان دیجی کالا تماس گرفتم اولی مرد بود دومی زن.کاری نداریم.همونطور که میبینین با هم هماهنگ هستند و حرف همشون یکیه و اشکالی ندارن موقع کارشون.نه خمثل بعضی از سایت ها که حرف همشون با همدیگه فرق داره.دوستان عزیزی که مثل من شهر هایی به غثیر از تهران زندگی میکنن خب معلومه از دو روز بیشتر طول میکشه تا سفارش به دستشون برسه.سایتی که روزانه 5000 بازدید داره و 2000 سفارش یقینا معلومه در کارش تاخیر ایجاد بشه.من هم باور نمیکنم فردا کالا به دستم برسه.

البته به مشتری ها هم حق میدم  باید کارکنان دیجی کالا زمان دریافت رو با تاخیر و ساعت واقعی بگن نه اینکه بگن فردا ولی هفته بعد برسه.

منم نه عمم داخل دیجی کالاس نه بابام:| و اولین سفارشم هست

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، shahryar123 گفته است :

سلام دوستان سال نو 96 مبارک

من جمعه 4/1/96 شبش یک سفارش انجام دادم(کارتریج رنگی پرینتر به مبلغ 83000 تومان)بعد از اینکه زنگ زدم بهشون و بعد از 5 دقیقه انتظار خیلی خوش برخورد گفتن سفارشات مازندران  از شنبه شروع میشه و به مدت دو روز کاری طول میکشه به دستتون برسه.خوشبختانه اول هفته بود و کلا روزی کاری حساب میشد و منم قبول کردم

امروز یکشنبس زنگ زدم گفتم سلام و یک خانوم برداشت و قضیه رو توضیح دادم گفت کد کالا رو بگو منم گفتم گفت سشفارشات مازندران از شنبه شروع شده و فردا به دستت میرسه( منم دقیقا انتظار داشتم همینو بگه)

نتیجه:ببنین دوستان من دقیقا با دو. نفر از کارکنان دیجی کالا تماس گرفتم اولی مرد بود دومی زن.کاری نداریم.همونطور که میبینین با هم هماهنگ هستند و حرف همشون یکیه و اشکالی ندارن موقع کارشون.نه خمثل بعضی از سایت ها که حرف همشون با همدیگه فرق داره.دوستان عزیزی که مثل من شهر هایی به غثیر از تهران زندگی میکنن خب معلومه از دو روز بیشتر طول میکشه تا سفارش به دستشون برسه.سایتی که روزانه 5000 بازدید داره و 2000 سفارش یقینا معلومه در کارش تاخیر ایجاد بشه.من هم باور نمیکنم فردا کالا به دستم برسه.

البته به مشتری ها هم حق میدم  باید کارکنان دیجی کالا زمان دریافت رو با تاخیر و ساعت واقعی بگن نه اینکه بگن فردا ولی هفته بعد برسه.

منم نه عمم داخل دیجی کالاس نه بابام:| و اولین سفارشم هست

موفق باشین

بخاطر یه خاطره زحمت عضو شدن رو به جون خریدی!  امیدوارم همینطور باشه .

با اون قیمت هایی که دیجیکالا میده اگه دیر ارسال کنه جای تعجب داره

توی رادیو تلوزیون تبلیغ میکردی نتیجه بهتری میگرفتی تا فروم تخصصی که همه از 20 جا قیمت دارن

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

بخاطر یه خاطره زحمت عضو شدن رو به جون خریدی!  امیدوارم همینطور باشه .

با اون قیمت هایی که دیجیکالا میده اگه دیر ارسال کنه جای تعجب داره

توی رادیو تلوزیون تبلیغ میکردی نتیجه بهتری میگرفتی تا فروم تخصصی که همه از 20 جا قیمت دارن ?

لینک به دیدگاه

من در حدود 23 میلیون از دیجی کالا خریداری کردم

هیچوقت هم هیچ مشکلی نداشتم

روز اول که نه ولی روز دوم بدستم میرسه کالا

لینک به دیدگاه

بحث دیر رسیدن مخصوص شب عیده و هنوز هم تکرار میشه

مثلا امسال هم 2روز تاخیر داشت و اس ام اس داد که تاخیر تحویل داریم

پارسال یک هفته تاخیر داشت

در کل ارزش خرید محصولاتش فقط تو پیشنهاد ویژه خوبه وگرنه قیمتش از بازار گرونتره و اصلا به روز نیست و باید دقت کرد

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام.

اصلا روی حرف دیجی کالا مبنی بر ارسال سفارش نمیشه اصلا حساب کرد. من شنبه 4 آذر 1396 صبح سفارشی داشتم. شب پروفایلمو چک کردم دیدم تو مرحله "خروج از مرکز پردازش" هست. روز بعد نگاه کردم دیدم تو مرحله "تایید سفارش" اومده!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا شاخ در آوردم. مگه میشه؟ بجای پیشرفت تو مراحل ارسال سفارش پسرفت داشته باشی؟! واقعا پشیمون شدم واسه سفارش و اون همه ادعای دروغ تحویل اکسپرس یک روزه. فقط درووووووووووغ!

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، artase7en گفته است :

سلام.

اصلا روی حرف دیجی کالا مبنی بر ارسال سفارش نمیشه اصلا حساب کرد. من شنبه 4 آذر 1396 صبح سفارشی داشتم. شب پروفایلمو چک کردم دیدم تو مرحله "خروج از مرکز پردازش" هست. روز بعد نگاه کردم دیدم تو مرحله "تایید سفارش" اومده!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا شاخ در آوردم. مگه میشه؟ بجای پیشرفت تو مراحل ارسال سفارش پسرفت داشته باشی؟! واقعا پشیمون شدم واسه سفارش و اون همه ادعای دروغ تحویل اکسپرس یک روزه. فقط درووووووووووغ!

توجه داشته باشید نوشته تحویل در ۲۴ ساعت "کاری" ساعت کاری هم تو مملکت ما از ساعت ۹ صبح هست تا ۱؛ شما تقسیم کنی میبینی خیلی هم سره وقت میارن!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، artase7en گفته است :

سلام.

برا منم همینه

من جمعه ساعت 2 ظهر سفارش دادم

رفت تو مرحله آماده سازی

الان نگاه کردم پس رفت کرده رفته تو مرحله تایید سفارش

لینک به دیدگاه

يه موردي که تو بقيه سايت ها نبود من 19 آبان سفارش دادم

28 آبان رسيد دستم، يعني 9 روز بعد، البته تحويل نگرفتم و برگشت زدم...

کلا دو هفته بعد از انجام خريد مبلغ رو  پس دادن اون هم با شايد صرف هزينه 10.000تومن شارژ تلفن + کلي وقت  و ...

ارسالش هم از انبار خود ديجي کالا بود...

تماس نميگرفتن ولي الکي پيام ميدادن تماس گرفتيم شما پاسخگو نبودين! به خاطر اينکه خودمون تماس بگيريم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...