رفتن به مطلب

بالاخره فیفا 16 کرک شد

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کرک ورژن 2 دانلود شد . با ارور زیر مواحه شدم .

کرکی که سایت dlfox قرار داده بود کار نکرد.

کرک ورژن 2 رو گرفتم با همین ارور مواجه شدم. آپدیت 1_2 هم ریختم فرقی نکرد.

ویرایش شده توسط GForce
لینک به دیدگاه

کرکی که سایت dlfox قرار داده بود کار نکرد.

کرک ورژن 2 رو گرفتم با همین ارور مواجه شدم. آپدیت 1_2 هم ریختم فرقی نکرد.

کار یک سری برنامه نویسه.بهش برنامه دادن این فایل رو که موقع اجرا بنویسه با این نسخه سازگار نیست تا من و تو رو علاف کنند
لینک به دیدگاه

کرک ورژن 2 دانلود شد . با ارور زیر مواحه شدم .

سلام

اگر میشه این رو تست کنید ببینیم چی میشه :

بالاخره کرک فیفا 16 توسط تیم 3DM منتشر شد و سایت GM به عنوان یکی از اولین سایت های ایرانی این بازی رو با لینک مستقیم برای شما قرار داده.

حجم 300 مگابایت
رمزعبور فایل: gamingmaster.ir
لطفا محتویات پوشه های Crack رو در مسیر بازی کپی و اجرا کنید.
قبل از اجرای Launcher V2 و رفتن داخل بازی حتما فایل Origin.Games.Reg.Tools.v2.2-3DM.exe رو اجرا کنید.
لینک به دیدگاه

درود خبر خوبی بود
اما وقتی pes هست چرا فیفا با اون همه باگ؟؟

لینک به دیدگاه

از دوستانی که تست کردن کار کرده براشون لینک دانلود بازی که با این نسخه کرک سازگار هست رو قرار بدن 

با تشکر

لینک به دیدگاه

کرک رو تست کردم بازی اجرا شد منتها فکر کنم روی هر سیستمی جواب نده باید منتظر کرک نهایی بود

لینک به دیدگاه

دهنشون سرویس دیشب می خواستم دانلود کنم امروز کرک کردن :D

لینک به دیدگاه

درود خبر خوبی بود

اما وقتی pes هست چرا فیفا با اون همه باگ؟؟

پیس که کلا باگه. فیفا رو بازی نکردم ولی باز از پیس فروش خیلی بهتری داشت پیس 16 مسخره ترین بازیه که تا به حال میشد تو فوتبال ساخت مخصوصا انلاینش که دیگه چند برابر بد تر میشه

لینک به دیدگاه

پیس که کلا باگه. فیفا رو بازی نکردم ولی باز از پیس فروش خیلی بهتری داشت پیس 16 مسخره ترین بازیه که تا به حال میشد تو فوتبال ساخت مخصوصا انلاینش که دیگه چند برابر بد تر میشه

کاملا موافقم.فیفا کلا تو لول بالاتری قرار داره از گرافیک بگیر تا گیم پلی و لایسنس و سرور و ...و
لینک به دیدگاه

درود

من فیفا 16 رو هنوز بازی نکردم ولی فیفا 15 عالی بود

حالا اگه این کرک درست کارکنه فیفا 16 رو هم بازی میکنم

fifa  از pes خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

بازی هنوز کرک نشده، سایت DLfox هرچی تو تورنت پیدا می‌کنه میزاره تو سایت بعدش هم متوجه می‌شن الکی بوده.

بعدش این خبرش خیلی قدیمه (مهرماه 94) و مدیریت نظرات کاربران رو بسته اگه دقت کنین.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همش سرکاری بود . کرکی در کار نیست 

لینک به دیدگاه

اینم کرک  :D   http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=54240&hl=

واقعا خنده داره بعضی ها FIFA رو با PES مقایسه میکنن

تو FIFA جنگ ذهن هاست! باید کاملا خلاق باشی تا نتیجه بگیری...یه بازی کاملا هوشمندانه که هم سطح علمی رو تو زمینه فوتبال میبره بالا هم اینکه تا انتشار ورژن بعدی سرگرمت میکنه
FIFA یک شبیه ساز واقعی هست فقط یک بازی واسه سپری کردن زمان نیست
خیلی ها میگن فیفا خوب نیست چون پاس دادن و شوت زدن سخته... خب بازی لذتش تو همین چیزا است. فیفا مثل فوتبال واقعی اروپا سخته. تو بازی های واقعی هم شوت زدن و پاس دادن سخته ( اگه بازی واقعی میبینید متوجه میشید)
تو PES نه تمرکزی نیازه نه استراتژی. 2 تا پاس میدی گل میزنی  :D 

لینک به دیدگاه

درود

دوستان کرک رو دانلود کردم و بر روی نسخه ی اصلی بازی ریختم این ارور رو داد

This fifa version is not compatible with this crack. 
For more information visit www.3dmgame.com.
بعدش آپدیت 3 رو هم ریختم تفاوتی ایجاد نشد
ظاهرا کرک مشکل داره
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه چک کنن که هک نشده باشن و این فایلهارو واسه ویروس و Ransomware چک کنید، مطمئن هستم که پر از همچین چیزهایی هستن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان کرک رو دانلود کردم و بر روی نسخه ی اصلی بازی ریختم این ارور رو داد

This fifa version is not compatible with this crack. 
For more information visit www.3dmgame.com.
بعدش آپدیت 3 رو هم ریختم تفاوتی ایجاد نشد
ظاهرا کرک مشکل داره

نه عزیزم کرک مشکل نداره اصلا این کرک این بازی نیست- اینها رو گذاشتن در سرور ها چون میدونن نصف دنیا( ایران+ چین) به دنبال کرک دنوو میگردن پس هرجاییکه لینک باشه  اونجا برای چند ساعت میشه بهشت تبلیغ و پول دراوردن- اره دیگه میگه کرک با این ورژن نمی خونه برو فلان سایت تا ما بشیتر تبلیغات کنیم روی سایتمون پول در بیاریم و شما هم منتظر بمون! 

برای بازی های جدید با قفل جدید هیچ خبری اپدیت نشده است- ضمنا اگر این تیم بتونه فیفا  رو اجرا کنه اولین جایی که خبر رو  میزنه  یوروگیمر و گیم اسپات  هستند که چی دنوو شکسته شد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

نه عزیزم کرک مشکل نداره اصلا این کرک این بازی نیست- اینها رو گذاشتن در سرور ها چون میدونن نصف دنیا( ایران+ چین) به دنبال کرک دنوو میگردن پس هرجاییکه لینک باشه  اونجا برای چند ساعت میشه بهشت تبلیغ و پول دراوردن- اره دیگه میگه کرک با این ورژن نمی خونه برو فلان سایت تا ما بشیتر تبلیغات کنیم روی سایتمون پول در بیاریم و شما هم منتظر بمون! 

برای بازی های جدید با قفل جدید هیچ خبری اپدیت نشده است- ضمنا اگر این تیم بتونه فیفا  رو اجرا کنه اولین جایی که خبر رو  میزنه  یوروگیمر و گیم اسپات  هستند که چی دنوو شکسته شد.

والا اگر منظور از شکستن دنوو باشه که فکر میکنم بتمن هم دنوو بود و شکسته شد

لینک به دیدگاه

سلام میخواستم خدمتتون بگم که سایت info@gamingmaster.ir گفت که بازیهایی مثل جاست کاز 3 و فارکرای پریمال و تام رایدر تا آخر هفته توی لیست بازیاشون قرار میگیره.​.

لینک به دیدگاه

واقعا واسه مدیریت سایت gamingmaster.ir متأسفم. از رنک سایتشون تو ایران مشخصه چقدر سایتشون پر محتوا هست!

جالبتر اینکه رنک سایت در عرض 3 ماه این قدر: 1,373,594 جابه‌جا شده

hhgl_alex.png

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...