رفتن به مطلب

بازی HITMAN 2016 با Directx 12.0 کارتهای Nvidia را به کشتن می دهد!

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فک کنم منظور ایشون اینه که نباید به gameworks انویدیا گیر بدیم تا بحث gamework میشه هزار نفر انویدیا رو محکوم میکنن و سیاستشو کثیف میدونن توی این بازی ام AMD روی نقطه قوتش Asynchronous مانور داده یعنی چیزی مشابه gameworks

دوست عزیز این دو تا که اصلا دو موضوع متفاوتن. به هر حال ممنون از پاسختون @};-

شما هم اشتباهتون همینه تا نقطه عطفی میبینید بادی ب هر جهت میشید البته قصدم توهین نیست ناراحت نشید.

چیپ های مکسول با نام معماری اعجاب اور شناخته میشن. انجین های قدیمی باز طراحی شده با dx12 با مکسول همخونی ندارن.

وگرنه همه خوب میدونن کارت های amd برای برتری مجبورن با رزولوشن 4k شاید دو سه فریم بیستر از فلگشیپ های انویدیا بگیرن

ما تا حالا به اندازه کافی چوب تعصبمون رو خوردیم و میخوریم، حالا دیگه باید برای کارت گرافیکی هم تعصب نشون بدیم؟ 

لینک به دیدگاه

ما تا حالا به اندازه کافی چوب تعصبمون رو خوردیم و میخوریم، حالا دیگه باید برای کارت گرافیکی هم تعصب نشون بدیم؟

نه بحث سر تعصب نیست. ببینین اگر بخوایم از بد بودن amd بگیم هزار و یک دلیل وجود داره...

الان amd فقط با پله های پردازشی تونسته نتیجه بهتری بگیره همه دارن nvidia رو مقصر میکنن ک تو چرا بهتر نبودی و جرمش هم اینه ک از هر لحاظی از amd بهتره!

حالا در اینده ک انویدیا تو dx 12 بهتر عمل کنه باز میان میگن nvidia داره دله بازی در میاره و باز amd میناله از اون طرف...

Amd هر اشتباهی ک میکنه همه میگن درست میشه فلان میشه اما کافیه اینتل یا انویدیا ی پاشونو چپ بذارن تا براشون تظاهرات شه ک چرا شما بهترین هستین نباید باشین...و همه از انویدیا چشم برمیگردونن

حالا کافیه سر ی اپدیت خاص این مشکل حل شه همه ی amd دوستان و انویدیا دشمن پنداران میگن سیاست کثیف انویدیا بود ک اول amd بیاد بالا بعد دوباره پرتش کنن پایین شاهد سقوطش باشن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان منتظر حضور من بودند :

من نمی دانم چرا تا یک بازی میاد سالمه روی کارتهای AMD سریع تاپیک زده میشه که فلان شد بعد یا تا یک بازی میاد خرابه روی کارتهای AMD زود تاپیک زده میشه که بهمان شد ؟! این جریانش چیه؟ 

من این همه ساله دارم مقاله میگذارم در فروم یکدفعه نشد یک بازی بیاد خراب باشه روی کارت انویدیا (که به ندرت اتفاق می افته) و یا روی کارت AMD خراب باشه (که زیاد هم هست امار/) با اینکه دانشش رو دارم و دیتا برای ساپورت است ولی هرگز اینکار رو نکردم ؟ جریانش چی است ؟ یک عده دوست دارن   تلافی کنن؟ آیا اگر خریداری کارت AMD خریده و  به خیال خودش داره dx12 بازی میکنه! باید بیاد مرتب طعنه بزنه؟  من به ندرت دیدم بحثی از طرف انویدیا اغاز بشه  مخصوصا اینکه این چند وقته هر چی بازی آمد یک جاش روی  AMD میلنگید ( از توم ریدر و جاست کاز 3 و   فارکرای پریمال و  گیرز و ...) 

شما یک تاپیک بجورید که در کل این فروم که نوشته ام مثلا AMD خرابه یا AMD نون برید یا AMD بازها نابود شدید  و .....(شاید بحث شده  در پست ها  ولی باز با مدرک و دفاع  وتست بررسی شده) ولی اینکه به این شکل  بدون پشتوانه مثلا بیایم تسلیت بگیم یا اینکه مسخره کنیم زشته-

خوب اون کسی که رفته کارت فیوری خریده در ایران هم قیمت یک  کارت TI لایتنیگ یا کینگ پن چکار باید بکنه؟ باید گرافیک رو محکم بکوبه توی سرش!؟ آیا صحیحه؟

مثلا بازی جاست کاز 3 روی کارت AMD اصلا اجرا نمیشد روز یک-خوب من میتونستم  بیام تاپیک بزنم و  طرفدار AMD رو  مثلا کوچیک کنم یا بی احترامی کنم بهش یا از خریدش پیشمونش کنم ولی نکردم و جالبه کسی از طرفدارهای nvidia هم ندیدم این کار رو کنه مثلا در زمان اون بازی-

ولی یک عده طرفدار AMD بازی خراب باشه میان غر میزن سالم هم باشه به جای شاکر بودن خدا باز میان تاپیک میزنن و معلوم نیست این پدر کشتگی با انویدیا از کجا ریشه داره؟ جای سئوال است  - اسم تاپیک ها رو ببنید : 

تیم قرمز در dx12 برد- 

اانویدیا بازی گیرز رو برای AMD خراب کرد.

کارت انویدیا توسط  ....کشته شد و....

فردا تاپیک میزنن یک فن بوی انویدیا پشت مانتیتورش  ترور شد و....!!

برادران بیخیال  این پدر کشتگی ها چند دلیل میتونه داشته باشه:ببخشید که حقایق رو بیان میکنم شرمنده:

یا  همه این اشخاص  در آرزوی کارت انویدیا مثل ti هستند یا  اینکه  خریدن و از اجرای بد و ضعیف بازیها روی AMD به ستوه امدند و گیم ورکز میخوان. یا  دوست دارند اشتباهات خرید سخت افزاریشون رو  گردن دیگران بگذارن یا اینکه واقعا فن بوی بازی روبدون هیچگونه پشتوانه فنی تبدیل کردن به لوس بازی .

مثلا یک بازی امده هیمتن که اتفاقا روی کارت 980 ti بالاترین فریم هار و میده چه در dx12/dx11  - ولی حالا هیچی دیگه که نیست میگن ببنید در dx12 کند شد!! چرا کند شد ؟ اخه  شما چکار کند شدن دارید ؟ برادر من تو که کارت 290/390  یا فیوری داری  برو از dx12 استفاده کن  چکار داری که این چی شد ؟ مگر شکست این باعث پیروزی تو میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

نه بحث سر تعصب نیست. ببینین اگر بخوایم از بد بودن amd بگیم هزار و یک دلیل وجود داره...

الان amd فقط با پله های پردازشی تونسته نتیجه بهتری بگیره همه دارن nvidia رو مقصر میکنن ک تو چرا بهتر نبودی و جرمش هم اینه ک از هر لحاظی از amd بهتره!

حالا در اینده ک انویدیا تو dx 12 بهتر عمل کنه باز میان میگن nvidia داره دله بازی در میاره و باز amd میناله از اون طرف...

Amd هر اشتباهی ک میکنه همه میگن درست میشه فلان میشه اما کافیه اینتل یا انویدیا ی پاشونو چپ بذارن تا براشون تظاهرات شه ک چرا شما بهترین هستین نباید باشین...و همه از انویدیا چشم برمیگردونن

حالا کافیه سر ی اپدیت خاص این مشکل حل شه همه ی amd دوستان و انویدیا دشمن پنداران میگن سیاست کثیف انویدیا بود ک اول amd بیاد بالا بعد دوباره پرتش کنن پایین شاهد سقوطش باشن...

دوست من، انویدیا و ای ام دی هیچکدوم نه دوست ما هستن نه دشمن ما. دوست ما عقل ماست که موقعی که میخوایم پولمونو بدیم برای هر چیزی، تعصب چشممون رو کور نکنه و با عقل و منطق بهترین تصمیم رو بگیریم. حالا چه ای ام دی باشه چه انویدیا و یا هر نام یا لغت دیگه ای.

ویرایش شده توسط payman27
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه دوستی امده گفته انویدیا که گند زد در Dx12!!???حالا انگار   100 تا بازی dx12 امده ! یک بنچمارک  ساخته شده به دست  AMD و یک بازی  مثلا هیتمن؟ چرا بقیه بازی ها توم ریدر و ویچر  و گیرز و  جاست کاز و و که  رو نام نمیبریم؟ دلیل چی است؟ چرا کارت انویدیا با dx11   کارایی یش بیشتره  کسی اینها رو نمیگه؟ چرا وقتی شکست میخوریم تمام نسل رو با Dx11، نمیگیم AMD گند زد ولی وقتی یک خبری میشه سریع میگیم رقیب گند زد ؟

کو dx12  کجا؟ کی ؟ چی بازی ؟ هیتمن اپیزد یک ؟؟ واقعا؟ آیا انویدیا که داره با  انریل 4 و اپیک  جدید ترین تکنیکهای پردازشی رو برای نسل آینده موتور ها فراهم میکنه  و خیلی از موتورها با نسل اینده انویدا گیم ورکز  یکپارچه هستند  لنگ بازی هیتمن با موتور سه خدا پیشه؟ چرا AMD  با  همین سخت افیزوزارهای dx11  در همه تست ها شکست خورده ؟ چرا تمام بازار دسته انویدیا ست ؟ آیا همه مردم دنیا احمق هستند؟ ایا اونهمه مستر ریس که  خیلی شون طرفدار انویدیا هستند سوادی ندارند ؟ حقیقت رو نمی بینند؟

آیا  کارت 980 ti که قوترین کارت تک هسته ای جهانه  واقعا باعث شدAMD کارتهای فیوری و X اش عملا محو بشن چون ارزش قیمت به کارایی و پشتیبانی برتری داشت  کارت بدی است؟ آیا  اگر کسی بخواد 3 میلیون بده کارت گرافیک با وجود کارتهای زوتاک یا G1 با قیمت های 2/600 یا 2/800 میره فیوری بخره؟ 

اگر دست انداختن باشه که میشه راحت مسخره کرد ولی اونوقت  بحث صحیح چی میشه؟ اگراین همه بازی که اومد روی کارتهای AMD خراب بود(  فیدبک های استیم است )  براشون تاپیک میزدیم و AMD و طرفدارش و یا خریدارش رو چه با دانش کافی یا بدون دانش کافی دست می انداختیم چه فرقی داشتیم به دوستانی که این تاپیک ها ر و ایجاد میکنند؟  آیا بازهم میتونستیم دفاع کنیم از خودمون ؟ نه 

پس من دیگه توضیحی نمیدم و میگذارم دوستان  اپیزود یک رو بازی کنن !! هرچند هیچ کس هم بازی نکرد چون کرک نشد ! همه نتایج هم  از یک سایت با نمودار در امدند. @};-   @};-  لاقل مفتی  نبود براتون تست بگذاریم  . بهرحال   دست نندازید بی دلیل بدون پشتوانه - یادتون باشه گهی پشت به زین و گهی زین به پشت.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اوه اوه از اون تاپیک هایی می شه که  2 طرف به جون هم می افتن 

الان اقا رضا می اد  :D

:clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمنا جهش نسلی هیچ وقت مفت اتفاق نمی افته اینها همش کشکه که Dx12 نرم افزاری ارتقا یافت ! کو کجا چرا هیچ  چیز شاخصی نیامد؟ نصف عمر کنسول که رفت ! lمگر AMD و انویدیا و اینتل و مایکرو سافت از خیر اون هزینه جهش و تغیر dx میگذرن ؟ اصلا  هزینه های مایکرو با همین هزینه ای که کاربران میکنن برای تغییر نسل در میاد  و  صنعت سر پاست چون چند سالی یکبار  DX  DX  عوض میشه و وقت ارتقا است .یکم چشماتون رو باز کنید - سال دیگه جهش سخت افزار ی میشه  همه اونهایی که الان دارن دم از dx12 میزنن  یکی  5فریم میگیرن   با کارتهای  کنونی  و روی عنوان های  واقعی dx12- که اتفاقا 100% هم سازگارن با انویدیا چون داره کلی از تکنیک های مخصوص خودش رو در موتورهای نسل اینده اپلای میکنه.  انودیا شعار نمیده  داره حسابی کار میکنه روی  تکنیک - الان داره با اپیک همه افکت های انقلابی Dx12 رو توسعه میده - به نظرتون انویدیا به فکر Dx12 نبوده ؟ یا نیست؟ یا نمیدونه چه میکنه؟ انویدیایی که کلی  تغییرات و  اصلا پی سی گیمنیگ مدیونشه؟

نه عزیزم ما سگ که  نیستیم که به جون کسی بی افتیم همه با دوست هستند سالهای ساله  داریم با هم حرف میزنیم احترام   دوست  هم واجبه  آدم توی یک کلاس یک ترم دانشگاه دو ماه یکی رو میشناسه دیگه دوست خودش میدونه من اینجا با بعضی از دوستان داره 3 ساله  دارم صحبت میکنم -  احترام واجبه- نه  چه جنگی - من این کارت رو خریدم هیچ کس حتی اون رئیس AMD که  من هنوز نمیدونم مرده یا زنه! نمیتونه بهم چیزی رو ثابت کنه-980 ti قوترین کارت تک هسته ای جهانه و تا پاسکال dx12 بیاین  که دوساله داره از عمر مکسول میگذره و  اونوقت تازه معلوم میشه چه خبره-  نسل تا پایان سال هنوز نسل dx11 است و انویدیا هم بدون شک چه از لحاظ بازار چه کارایی  برتری خودش روبا مارکتنیگ فوق العاده حفظ کرد.  حالا طرفدار AMD هم همینطور  اونم دیگه داره از محصول خودش استفاده میکنه و  همه چیز مشخصه. هیچ جنگی نیست منتها این تاپیک ها معذرت میخوام بار علمی ندارن  -با یک اسم جنجالی سعی میشه یک خبری ایجاد بشه-

مثل تاپیک دیشب که یارو گفت دنووکرک شد - کو کرک؟ پریمال Nfs و جاست کاز  و توم ریدر کو کرک شدن؟؟ من همون جا گفتم این بابا استارتر مامور اون سایت بوده  اخر سال یک   اماری جابجا کنن  بعد طرف اومد  گفت دریوری میگی !؟! کو کرک فار کرای پریمال؟(جالبه خود استارتر اون تاپیک  اینقدر  معذرت میخوام معذرت میخوام پر روتشریف  داره کلی بی احترامی کرده  بعد میاد پیغام خصوصی میده میگه  جان تو رضا اموزش  نصب ماد برام بزار!!)

من نوکر بچه های فروم هم هستم ولی  دیگه آدمی که اینکار ها رو کنه دوست خودم نمیدونم.

حالا اینجا گفته مثلا کارت ti کشته شد؟ خوب آیا راست میگه؟ ایا مثلا اسم تاپیک هرچی بود باید  زود جو گیر بشیم و همه چی بگیم؟  بچه ها گفتند  gameworks بده من تاپیک زدم دقیق یک نفر نیومد   بحث کنه ! چرا ؟  چون بحث علمی بود با تست و نمودار و بررسی عملی - ولی وقتی حرف  همینجور باشه حرفه دیگه میاییم میگیم حالا اینکه صحیح باشه یا نه خیلی ها اهمیت  نمیدند

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فک کنم منظور ایشون اینه که نباید به gameworks انویدیا گیر بدیم تا بحث gamework میشه هزار نفر انویدیا رو محکوم میکنن و سیاستشو کثیف میدونن توی این بازی ام AMD روی نقطه قوتش Asynchronous مانور داده یعنی چیزی مشابه gameworks

خیر عزیز، اصلا بحث شما از پایه اشتباه هستش...

ASYNC تکنولوژی هستش که AMD بهش دست پیدا کرده و برای همه کاملا استفاده ازش آزاد هستش، ولی Gamework ...

دوستان منتظر حضور من بودند :

من نمی دانم چرا تا یک بازی میاد سالمه روی کارتهای AMD سریع تاپیک زده میشه که فلان شد بعد یا تا یک بازی میاد خرابه روی کارتهای AMD زود تاپیک زده میشه که بهمان شد ؟! این جریانش چیه؟ 

من این همه ساله دارم مقاله میگذارم در فروم یکدفعه نشد یک بازی بیاد خراب باشه روی کارت انویدیا (که به ندرت اتفاق می افته) و یا روی کارت AMD خراب باشه (که زیاد هم هست امار/) با اینکه دانشش رو دارم و دیتا برای ساپورت است ولی هرگز اینکار رو نکردم ؟ جریانش چی است ؟ یک عده دوست دارن   تلافی کنن؟ آیا اگر خریداری کارت AMD خریده و  به خیال خودش داره dx12 بازی میکنه! باید بیاد مرتب طعنه بزنه؟  من به ندرت دیدم بحثی از طرف انویدیا اغاز بشه  مخصوصا اینکه این چند وقته هر چی بازی آمد یک جاش روی  AMD میلنگید ( از توم ریدر و جاست کاز 3 و   فارکرای پریمال و  گیرز و ...) 

شما یک تاپیک بجورید که در کل این فروم که نوشته ام مثلا AMD خرابه یا AMD نون برید یا AMD بازها نابود شدید  و .....(شاید بحث شده  در پست ها  ولی باز با مدرک و دفاع  وتست بررسی شده) ولی اینکه به این شکل  بدون پشتوانه مثلا بیایم تسلیت بگیم یا اینکه مسخره کنیم زشته-

خوب اون کسی که رفته کارت فیوری خریده در ایران هم قیمت یک  کارت TI لایتنیگ یا کینگ پن چکار باید بکنه؟ باید گرافیک رو محکم بکوبه توی سرش!؟ آیا صحیحه؟

مثلا بازی جاست کاز 3 روی کارت AMD اصلا اجرا نمیشد روز یک-خوب من میتونستم  بیام تاپیک بزنم و  طرفدار AMD رو  مثلا کوچیک کنم یا بی احترامی کنم بهش یا از خریدش پیشمونش کنم ولی نکردم و جالبه کسی از طرفدارهای nvidia هم ندیدم این کار رو کنه مثلا در زمان اون بازی-

ولی یک عده طرفدار AMD بازی خراب باشه میان غر میزن سالم هم باشه به جای شاکر بودن خدا باز میان تاپیک میزنن و معلوم نیست این پدر کشتگی با انویدیا از کجا ریشه داره؟ جای سئوال است  - اسم تاپیک ها رو ببنید : 

تیم قرمز در dx12 برد- 

اانویدیا بازی گیرز رو برای AMD خراب کرد.

کارت انویدیا توسط  ....کشته شد و....

فردا تاپیک میزنن یک فن بوی انویدیا پشت مانتیتورش  ترور شد و....!!

برادران بیخیال  این پدر کشتگی ها چند دلیل میتونه داشته باشه:ببخشید که حقایق رو بیان میکنم شرمنده:

یا  همه این اشخاص  در آرزوی کارت انویدیا مثل ti هستند یا  اینکه  خریدن و از اجرای بد و ضعیف بازیها روی AMD به ستوه امدند و گیم ورکز میخوان. یا  دوست دارند اشتباهات خرید سخت افزاریشون رو  گردن دیگران بگذارن یا اینکه واقعا فن بوی بازی روبدون هیچگونه پشتوانه فنی تبدیل کردن به لوس بازی .

مثلا یک بازی امده هیمتن که اتفاقا روی کارت 980 ti بالاترین فریم هار و میده چه در dx12/dx11  - ولی حالا هیچی دیگه که نیست میگن ببنید در dx12 کند شد!! چرا کند شد ؟ اخه  شما چکار کند شدن دارید ؟ برادر من تو که کارت 290/390  یا فیوری داری  برو از dx12 استفاده کن  چکار داری که این چی شد ؟ مگر شکست این باعث پیروزی تو میشه ؟ 

رضا جان از کسی که تاپیک رو زده سوال بپرسی بهتر هستش، ظاهرا به شدت هم عشق انویدیا هستش، نمیدونم هدف از زدن این تاپیک چی بوده، چون به اندازه کافی بحث بنچمارک و تاپیک شبیه این وجود داشت تو فروم...

شاید بهمون قضیه "ما" برمیگرده... :-?

درضمن رضا جان، خود شما به شدت فن انویدیا هستی و تقریبا تو 90 درصد پستهات یه تشکری از انویدیا داری، خوب پس نباید از بقیه ایراد بگیری سر فن بازی...

@};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

جالبه دوستی امده گفته انویدیا که گند زد در Dx12!!???حالا انگار   100 تا بازی dx12 امده ! یک بنچمارک  ساخته شده به دست  AMD و یک بازی  مثلا هیتمن؟ چرا بقیه بازی ها توم ریدر و ویچر  و گیرز و  جاست کاز و و که  رو نام نمیبریم؟ دلیل چی است؟ چرا کارت انویدیا با dx11   کارایی یش بیشتره  کسی اینها رو نمیگه؟ چرا وقتی شکست میخوریم تمام نسل رو با Dx11، نمیگیم AMD گند زد ولی وقتی یک خبری میشه سریع میگیم رقیب گند زد ؟

کو dx12  کجا؟ کی ؟ چی بازی ؟ هیتمن اپیزد یک ؟؟ واقعا؟ آیا انویدیا که داره با  انریل 4 و اپیک  جدید ترین تکنیکهای پردازشی رو برای نسل آینده موتور ها فراهم میکنه  و خیلی از موتورها با نسل اینده انویدا گیم ورکز  یکپارچه هستند  لنگ بازی هیتمن با موتور سه خدا پیشه؟ چرا AMD  با  همین سخت افیزوزارهای dx11  در همه تست ها شکست خورده ؟ چرا تمام بازار دسته انویدیا ست ؟ آیا همه مردم دنیا احمق هستند؟ ایا اونهمه مستر ریس که  خیلی شون طرفدار انویدیا هستند سوادی ندارند ؟ حقیقت رو نمی بینند؟

آیا  کارت 980 ti که قوترین کارت تک هسته ای جهانه  واقعا باعث شدAMD کارتهای فیوری و X اش عملا محو بشن چون ارزش قیمت به کارایی و پشتیبانی برتری داشت  کارت بدی است؟ آیا  اگر کسی بخواد 3 میلیون بده کارت گرافیک با وجود کارتهای زوتاک یا G1 با قیمت های 2/600 یا 2/800 میره فیوری بخره؟ 

اگر دست انداختن باشه که میشه راحت مسخره کرد ولی اونوقت  بحث صحیح چی میشه؟ اگراین همه بازی که اومد روی کارتهای AMD خراب بود(  فیدبک های استیم است )  براشون تاپیک میزدیم و AMD و طرفدارش و یا خریدارش رو چه با دانش کافی یا بدون دانش کافی دست می انداختیم چه فرقی داشتیم به دوستانی که این تاپیک ها ر و ایجاد میکنند؟  آیا بازهم میتونستیم دفاع کنیم از خودمون ؟ نه 

پس من دیگه توضیحی نمیدم و میگذارم دوستان  اپیزود یک رو بازی کنن !! هرچند هیچ کس هم بازی نکرد چون کرک نشد ! همه نتایج هم  از یک سایت با نمودار در امدند. @};-   @};-  لاقل مفتی  نبود براتون تست بگذاریم  . بهرحال   دست نندازید بی دلیل بدون پشتوانه - یادتون باشه گهی پشت به زین و گهی زین به پشت.

بحثی ک هست بیشتر در این رابطس ک طرفداران amd سعی بر این دارن ک به نوعی نشون بدن پولی ک ما خرج ti کردیم صرفن اشغال خریدیم

حالا نه فقط ti بلکه هر فلگشیپی از انویدیا. انویدیا با این همه نو اوری در عرصه گرافیک رو نمیبینن بجای اون فریم گیری تو api پر باگ dx12 براشون شده ملاک. مثلا amd با نوع اوری حافظه hbm چ کار خاصی انجام داد؟ ابعاد کوچیک شدن اما بخاری بودن کارت های amd باقی موند...اگر همون r9 nano رو انویدیا میزد دماش از 55 بالاتر نمیرفت حالا r9 nano رو 82 میچرخه!!!

این پول دور ریختنه یا ti

ب این میگن فرار روب جلو...

تو dx11 کلا حرفی برای زدن نباشه بجاش سفره dx12 باز شه ی سوراخ پیدا کنن بگن هان! ایناها انویدیا مشکل داره کلا در شرکت رو تخته کنه بهتره!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادم رفت بگم که دوستان، صحبت از تکنولوژی های DX12 میکنن، جالبه که DX12 فقط و فقط برای پایین اوردن لود CPU و بالا بردن فریم از روی منتل درست شد، که بعنوان Low Level API شناخته شدن، حالا اگه تنها دلیل وجودش رو یه شرکتی نتونه ازش استفاده کنه؟ چه معنی داره واسش اسم این تکنولوژی رو بیاره حتی؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ASYNC تکنولوژی هستش که AMD بهش دست پیدا کرده و برای همه کاملا استفاده ازش آزاد هستش، ولی Gamework ...

رضا جان از کسی که تاپیک رو زده سوال بپرسی بهتر هستش، ظاهرا به شدت هم عشق انویدیا هستش، نمیدونم هدف از زدن این تاپیک چی بوده، چون به اندازه کافی بحث بنچمارک و تاپیک شبیه این وجود داشت تو فروم...

درضمن رضا جان، خود شما به شدت فن انویدیا هستی و تقریبا تو 90 درصد پستهات یه تشکری از انویدیا داری، خوب پس نباید از بقیه ایراد بگیری سر فن بازی...

@};-

تابتا جان من خودم دارم میگم طرفدارم همه میدونن مثل خود شما هم طرفدارید . اصلا طرفدار بودن مگر عیب داره؟ مگر میشه به کسی چیزی گفت چون به یک چیز اعتقاد داره؟ 

مسئله سر ایجاد کردن این تاپیک هاست گفتم در طول این سالها چرا من یکدونه تاپیک ا ینجوری ایجاد نکردم ؟ شما خدایی بگرد اگر از من جستی ؟ ؟ بله گفتم در نوشته ام در داخل تاپیک ها بحث پیش میاد صحبت میشه  دفاع میشه ولی لااقل علمی ولی این عناوین این اصطلاحات .... عجیبیه؟ این چند وقته یک جبهه منفی ایجاد شده هر روز AMD بازها یک تاپیک معذرت میخوام 90% غیر علمی میزنن یک سری  نام های دهن پر کن و .... خوب  دلیل چیه؟ چی ثابت میشه تابیتا جان ؟ ایا من میرم مثلا AMD میخرم ؟ یا شما میرید انویدیا ؟ 

نوشتار زیر رو بخون نکته تو اینه :من نگفتم فن بازی بده اگر در نوشتم جستید که فن بازی بده باشه: من میگم چرا به ندرت  این همه خبر مثبت داره انویدیا کسی دربارش پست بزنه ولی AMD  رو برای  اشتباهاتش هم تاپیک میزنن و دیگران رو مسخره کنن!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

رضا جان همونطور ک گفتم شما هم میدونید ک انویدیا ب جرم بهترین بودن داره سرزنش میشه. همبن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان همونطور ک گفتم شما هم میدونید ک انویدیا ب جرم بهترین بودن داره سرزنش میشه. همبن.

متاسفانه همینه بله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تابتا جان من خودم دارم میگم طرفدارم همه میدونن مثل خود شما هم طرفدارید . اصلا طرفدار بودن مگر عیب داره؟ مگر میشه به کسی چیزی گفت چون به یک چیز اعتقاد داره؟ 

مسئله سر ایجاد کردن این تاپیک هاست گفتم در طول این سالها چرا من یکدونه تاپیک ا ینجوری ایجاد نکردم ؟ شما خدایی بگرد اگر از من جستی ؟ ؟ بله گفتم در نوشته ام در داخل تاپیک ها بحث پیش میاد صحبت میشه  دفاع میشه ولی لااقل علمی ولی این عناوین این اصطلاحات .... عجیبیه؟ این چند وقته یک جبهه منفی ایجاد شده هر روز AMD بازها یک تاپیک معذرت میخوام 90% غیر علمی میزنن یک سری  نام های دهن پر کن و .... خوب  دلیل چیه؟ چی ثابت میشه تابیتا جان ؟ ایا من میرم مثلا AMD میخرم ؟ یا شما میرید انویدیا ؟ 

نوشتار زیر رو بخون نکته تو اینه :من نگفتم فن بازی بده اگر در نوشتم جستید که فن بازی بده باشه: من میگم چرا به ندرت  این همه خبر مثبت داره انویدیا کسی دربارش پست بزنه ولی AMD  رو برای  اشتباهاتش هم تاپیک میزنن و دیگران رو مسخره کنن!

کاملا درسته، همونجور که خودت هم میگی، به یه فن نمیتونی بگی که چجور رفتار کنه...

بنده هم وقتی کل کل و سطح بحث تاپیک هارو میبینم، اول سعی میکنم اگه چیزی بلد باشم، اونرو پست کنم تا شاید جهت تاپیک عوض بشه، ولی چه فایده، فقط اینجا نیست، تمام دنیا همچین قضیه ای هستش...

اما جدا از این قضیه، مثلا شما طرفدار انویدیا هستی و تاپیک میزنی در مورد VXAO و میگی که انویدیا نورپردازی رو تسخیر کرده!!!

حالا بحث درست یا نادرست بودن نیست، بحث اینه از دیده یه فن، این تاپیک مثل کل کل میمونه!!!! =))

همینطور وقتی بنده یا دوستان دیگه یه تاپیک بنچمارک با DX12 میزنیم، برای شما به منزله کل کل کردن و به قول شما تلافی هستش... :(

خود من هم شاید تو 95 درصد تاپیک و پست هایی که زدم، قصدم اطلاع رسانی بوده، ولی وقتی میبینم که طرف صحبتم، بنای حرفاش رو گذاشته بر روی تعصب بی جا و کل کل، من هم سعی میکنم به شیوه خودش باهاش صحبت کنم، شاید بهتر متوجه بشه!!! :-?

کلا نمیشه فقط بگیم که بحث تکنیکال میتونه جنبه جذابیت داشته باشه در بیشتر چیزهایی که تو دنیا میبینیم، مثل فوتبال، یا چیزهایی شبیه این، بنابراین میشه یه جورایی حق داد به فن ها... ^_^

لینک به دیدگاه

@};-

نظر شما برای خودتون محترم هست، لطفا قبل از بیان صحبت های بی پایه و اساس خوب به شواهد موجود توجه کنید!

مسئله ای که شما فقط در یک عبارت فن بودن خلاصه کردید، برای بنده ورای اون مطلب هست پس هیچگاه شیوه تفکری خود را با دیگران مقایسه نکنید، در ضمن شما در جایگاهی نیستید که در مورد تاپیک هایی که جهت اطلاع رسانی به کاربران ارسال می شوند، اظهار نظر کنید و دنبال هدف بگردید!

شخص ایجاد کننده تاپیک ضامن اسپمر ها و پست های بی ارتباط به مبحث تاپیک نمی شود و وظیفه رسیدگی به این بخش بر عهده مدیریت سایت می باشد.

عناوین تاپیک ها نیز با توجه به شواهد موجود انتخاب می شوند و با توجه به افت پرفورمنس بسیار زیادی که در حالت سوئیچ روی DX 12 در محصولات انویدیا مشاهده شد، عنوان تاپیک هم مناسب انتخاب شده است.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاملا درسته، همونجور که خودت هم میگی، به یه فن نمیتونی بگی که چجور رفتار کنه...

بنده هم وقتی کل کل و سطح بحث تاپیک هارو میبینم، اول سعی میکنم اگه چیزی بلد باشم، اونرو پست کنم تا شاید جهت تاپیک عوض بشه، ولی چه فایده، فقط اینجا نیست، تمام دنیا همچین قضیه ای هستش...

اما جدا از این قضیه، مثلا شما طرفدار انویدیا هستی و تاپیک میزنی در مورد VXAO و میگی که انویدیا نورپردازی رو تسخیر کرده!!!

حالا بحث درست یا نادرست بودن نیست، بحث اینه از دیده یه فن، این تاپیک مثل کل کل میمونه!!!! =))

همینطور وقتی بنده یا دوستان دیگه یه تاپیک بنچمارک با DX12 میزنیم، برای شما به منزله کل کل کردن و به قول شما تلافی هستش... :(

خود من هم شاید تو 95 درصد تاپیک و پست هایی که زدم، قصدم اطلاع رسانی بوده، ولی وقتی میبینم که طرف صحبتم، بنای حرفاش رو گذاشته بر روی تعصب بی جا و کل کل، من هم سعی میکنم به شیوه خودش باهاش صحبت کنم، شاید بهتر متوجه بشه!!! :-?

کلا نمیشه فقط بگیم که بحث تکنیکال میتونه جنبه جذابیت داشته باشه در بیشتر چیزهایی که تو دنیا میبینیم، مثل فوتبال، یا چیزهایی شبیه این، بنابراین میشه یه جورایی حق داد به فن ها... ^_^

نه دوست من - تاپیک علمی رو کل کل نمیدونم--چرا هیچ کس نیومد  در تاپیک game worksمن کل کل کنه- اونکه مثل بمب اتم بود؟؟ چرا ؟ چون  علمی بود- این تاپیک های با اسمهای کشت وبرد  و خورد و باخت و ....  اینها یکم جنبه    تلافی جویانه دارند انگار طرف منتظر این بود- ولی مثلا اون تاپیک  نورپردازی رو تسخیر کرده خوب مقاله اش است  میتونید ببنید اون ترجمه مستقیم بوده خیلی جاهاش ولی اینها از دل  لینک دونی درمیاد و خوب خیلی چیزها از دل لینک دونی در میاد! ولی نمیگم انویدیا با نور پردازی مثلا AMD رو کشت- !  اگر اینطوره بگم انویدیا با تکنیک های گیم ورکز AMD را نابود کرد و فلان ...... چند تا  به به چه چه هم بزارم ؟ خوب نیست صحیح نیست چون مصرف کننده AMD هم حق داره بازی کنه  پول داده ولی اینکه بیام هی بنویسم رقیب چی کرد و شکست خورد و نابود شد وحالا هم که به قول لینک های لینکدونی  کشته شد نشد .صحیح؟

لینک به دیدگاه

بازم مثل همیشه من گفتم همینکه یه کارت بتونه ۶۰ فریم ثابت بگیره بسه چه انویدا چه ای ام دی

دیگه اینکه چند فریم بالا پایین در کارت ها چه فرقی داره؟

الان مثلا چون در یه بازی کارت انویدا یکم کمتر فریم داد برم کارت به این خوبی بفروشم بجاش بخاری برقی بخرم؟؟

هرکی هرچی داره حالشو ببره

حالا خوبه در ۹۰٪ بازیها برتر انویدا موفق بوده

حتی خود کسایی که amd دارن حسرت کیم ورک میخورن

لینک به دیدگاه

بازم مثل همیشه من گفتم همینکه یه کارت بتونه ۶۰ فریم ثابت بگیره بسه چه انویدا چه ای ام دی

دیگه اینکه چند فریم بالا پایین در کارت ها چه فرقی داره؟

الان مثلا چون در یه بازی کارت انویدا یکم کمتر فریم داد برم کارت به این خوبی بفروشم بجاش بخاری برقی بخرم؟؟

هرکی هرچی داره حالشو ببره

حالا خوبه در ۹۰٪ بازیها برتر انویدا موفق بوده

حتی خود کسایی که amd دارن حسرت کیم ورک میخورن

90٪ رو چه طوری حساب کردی ؟

شما که قبلا از سیاستهای کثیف انویدیا با گیم ورکس حرف میزدی. 970 خریدی چرخیدی اونطرف؟ الان شد بهترین ؟ :D

لینک به دیدگاه

مقایسه گرافیک بازی Hitman نسخه PC - DX11 VS DX12

http://www.aparat.com/v/3S2vJ

مقایسه فریم ریت بازی Hitman - PS4 VS XO

http://www.aparat.com/v/Y75fp

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه دوست من - تاپیک علمی رو کل کل نمیدونم--چرا هیچ کس نیومد  در تاپیک game worksمن کل کل کنه- اونکه مثل بمب اتم بود؟؟ چرا ؟ چون  علمی بود- این تاپیک های با اسمهای کشت وبرد  و خورد و باخت و ....  اینها یکم جنبه    تلافی جویانه دارند انگار طرف منتظر این بود- ولی مثلا اون تاپیک  نورپردازی رو تسخیر کرده خوب مقاله اش است  میتونید ببنید اون ترجمه مستقیم بوده خیلی جاهاش ولی اینها از دل  لینک دونی درمیاد و خوب خیلی چیزها از دل لینک دونی در میاد! ولی نمیگم انویدیا با نور پردازی مثلا AMD رو کشت- !  اگر اینطوره بگم انویدیا با تکنیک های گیم ورکز AMD را نابود کرد و فلان ...... چند تا  به به چه چه هم بزارم ؟ خوب نیست صحیح نیست چون مصرف کننده AMD هم حق داره بازی کنه  پول داده ولی اینکه بیام هی بنویسم رقیب چی کرد و شکست خورد و نابود شد وحالا هم که به قول لینک های لینکدونی  کشته شد نشد .صحیح؟

رضا جان، این نظرت هستش، همونجوری که دوست داری برای نظرت احترام قایل بشن، باید برای نظر دیگران هم احترام قایل بود، واسه همین میگم که قبول کن که طرفدارای AMD هم همین نظر رو نسبت به پستهات دارن... @};-

نظر شما برای خودتون محترم هست، لطفا قبل از بیان صحبت های بی پایه و اساس خوب به شواهد موجود توجه کنید!

مسئله ای که شما فقط در یک عبارت فن بودن خلاصه کردید، برای بنده ورای اون مطلب هست پس هیچگاه شیوه تفکری خود را با دیگران مقایسه نکنید، در ضمن شما در جایگاهی نیستید که در مورد تاپیک هایی که جهت اطلاع رسانی به کاربران ارسال می شوند، اظهار نظر کنید و دنبال هدف بگردید!

شخص ایجاد کننده تاپیک ضامن اسپمر ها و پست های بی ارتباط به مبحث تاپیک نمی شود و وظیفه رسیدگی به این بخش بر عهده مدیریت سایت می باشد.

عناوین تاپیک ها نیز با توجه به شواهد موجود انتخاب می شوند و با توجه به افت پرفورمنس بسیار زیادی که در حالت سوئیچ روی DX 12 در محصولات انویدیا مشاهده شد، عنوان تاپیک هم مناسب انتخاب شده است.

@};-

عزیز من، شما از 3-2 روز پیش، تاپیک هایی که زدی، و پستهات، چه اونهایی که الان ویرایش کردی و چه اونهایی که ویرایش نکردی، همه چیز مشخص هستش، بنده دیروز به دنیا نیومدم...

شما بهتر هستش که به جای اینکه تو فکر درست کردن تاپیک کل کل و بالا بردن پستهاتون باشید، به این فکر باشید که چقدر میتونید پستی بزنید که واقعا سودمند باشه، البته این نظر بنده هستش، شاید نظر خیلی ها با بنده فرق کنه...

@};-

لینک به دیدگاه

تقصیر دوست ما نیست ک همچین اسمی برای تاپیک زده و ناخواسته باعث واکنش تند ما انویدیایی ها شده. این اسم از سایت های سخت افزاری برداشته شده ک اونام برای پیاز داغ اضافه کردن برای بازدید بیشتر استفاده میکنن و کلی ذوق مرگ میشن ک زیر مطالبشون هوادارا مثل هولیگان ب جون هم بیوفتن. وگرنه نه amd میاد ب اینا پول بده ک اره دمتون گرم انویدیا رو ب سخره گرفتید نه انویدیا طرفداراشو شارژ کنه ک برید بریزید دعوا ی چیزی شبیه جنگ خیابونی...

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

عجب تاپیکی شد .

البته منکر این نمیشم که فریم بالا تر  مهم هست .

ولی طرف مانیتور  500 تومنی  داره میخواد  روی 120 فریم بازی کنه .

اونم  میبینه مانیتوره نمیکشه تصویر خراب میشه میره v sync  رو فعال میکنه  فریم میاد روی 60 .

حتی انودیا حداقل کاری که میکنه با اپدیت درایور ها همیشه سعی میکنه حداقل بازی روی 60 بمونه .

به شخصه  من Nvidia رو خیلی قبول دارم چون حداقل کاری که میکنه داره تکنیک های جدیدی رو میسازه مثل Gameworks  و این مورد  شاید الان به چشم نیاد ولی وقتی وارد دنیای  Power Vr  بشیم .

اون موقع میفهمیم بازی چی هست .

همیشه گفتم و بازم میگم مهم نیست سخت افزار  چی میخرید  مهم این هست که از چیزی که  میخرید حداکثر استفاده رو بکنید ..

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

90٪ رو چه طوری حساب کردی ؟

شما که قبلا از سیاستهای کثیف انویدیا با گیم ورکس حرف میزدی. 970 خریدی چرخیدی اونطرف؟ الان شد بهترین ؟ :D

دوست عزیز هرچقدر هم که کثیف باشه لذت جلوه های بصری بهتر در بازیها رقم میزنه اینه که مهمه منم به همین خاطر انوبدا گرفتم

ویژه گیهای دیگه ام داره مصرف کمتر دمای کمتر

پشیتبانی بهتر از بازیها

قرار نیست که من به خاطر تعصب الکی پول و وقتمو هدر بدم برم یه کارت amd بگیرم و خودمو اذیت کنم

اونای که دوست دارن کل کل کنن و دعوا سر این چیزای الکی به من ربطی نداره

منم چون دارم پول میدم و کارت میخرم اون چیزی که برام بهتره انتخاب میکنم دعوای ام با کسی ندارم هم طرفداران amd و nvida دوستان من هستن همشونم دوست دارم

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

رضا جان، این نظرت هستش، همونجوری که دوست داری برای نظرت احترام قایل بشن، باید برای نظر دیگران هم احترام قایل بود، واسه همین میگم که قبول کن که طرفدارای AMD هم همین نظر رو نسبت به پستهات دارن... @};-

عزیز من، شما از 3-2 روز پیش، تاپیک هایی که زدی، و پستهات، چه اونهایی که الان ویرایش کردی و چه اونهایی که ویرایش نکردی، همه چیز مشخص هستش، بنده دیروز به دنیا نیومدم...

شما بهتر هستش که به جای اینکه تو فکر درست کردن تاپیک کل کل و بالا بردن پستهاتون باشید، به این فکر باشید که چقدر میتونید پستی بزنید که واقعا سودمند باشه، البته این نظر بنده هستش، شاید نظر خیلی ها با بنده فرق کنه...

@};-

شما احیانا تاپیک های دیگه بنده رو هم مشاهده کردید! چرا در این تاپیک ها جنجال درست نشده؟!

نمایشی از عنوان خاطره انگیز Gears of War: Ultimate Edition (اختصاصی سخت افزار + ویدئو گیم پلی اضافه گردید!)

مقایسه عملکرد تکنیک VXAO و +HBAO در بازی Rise Of The Tomb Raider (اختصاصی سخت افزار)

نمایش تکنیک های زیبای +HBAO و NVIDIA HFTS در عنوان Tom Clancy's The Division

برخلاف اون در هر تاپیکی که هم قطاران جنابعالی و شخص خود شما حضور پر رنگی داشتند، در نهایت تاپیک به بسته شدن یا جنجال منتهی شده(نمونه این تاپیک ها در فروم لیست بلند بالایی داره!)

نمایشی از عملکرد مامور 47 در نسخه Hitman 2016 Beta(کچل دوست داشتنی!)

بازی HITMAN 2016 با Directx 12.0 کارتهای Nvidia را به کشتن می دهد!

GameWorks انویدیا سبب خرابی بازی Gears of War

شما هر روزی که به دنیا آمده باشی ارتباطی به اینکه در مورد مطلبی حق با شما هست، نداره!

پست های ارسالی شما کاملا فاقد ارزش و بار علمی و بیشتر جهت شکم سیر کردن جبهه مخالف بوده و هست، علاوه بر آن همواره هم به بیان اظهارات شخصی و نسبت دادنشون به سایر اشخاص به ویژه کمپانی انویدیا می پردازید بدون کوچکترین مدرک و دلیل محکمه پسندی!

شما اگر بچه امروز نیستی بنده هم کاربر امروز نیستم و شما قبل از اینکه در سایت لیون فعالیتی داشته باشی بنده عضو این سایت بودم.

خوشحال میشم شما هم وقت گرانبهاتون که همیشه اصرار دارید برای بچه های لیون از جون مایه میزارید به بررسی این مسائل بپردازید! همش حرف که کاری از پیش نمیبره!

تابتا جان ممنون اقا شرمنده من اسم شما ور نمیدونم این چیه من مینویسم  !! آقا قط باید بگم وجود چنین عناوینی در تاپیک ها باعث میشه بی احترامی بوجود بیاد  -مثلا طرف اومده یک پستی زده حالا درست یا غلط بعد یک عده سریع میان پست میزارن  تسلیت   و مسخره میکنن که خوب این تاپیک ها با چنین عنوان هایی همین بی احترامی هایی که شما می فرمایید رو بوجود میاره دیگه درسته-؟ ما هم باید برای بعضی از دوستان توضیح بدیم که اینجور که میگن نیست شما هم میگی باید به نظر دیگران احترام گذاشت .خوب  پست باید محترم باشه که احترام بخواد وگرنه هر نظری هم شایسته احترام نیست. بهرحال موفق  باشی

ببینید عنوان تاپیک یا خبر هر چقدر هم تحریک کننده باشه باید با مطالب بیان کننده رابطه مستقیم داشته باشه، نه مثله سایت Wccftech که عنوان مطالبشون هیچ سنخیتی با موضوع بیان شده و واقعیت ماجرا نداره!

وب سایت معتبری مثله یورو گیمر از چنین عنوانی برای معرفی NVIDIA استفاده کرده است!

xrmzrdu10ra7ao2b79bp.png

مهم این مسئله هست که اعتبار مطالب حفظ شود حتی اگر ناراحت کننده باشند.

در کنار اون سایت تحلیلی بزرگی مثله مجله فوربس AMD رو به تنبلی و کم کاری محکوم میکنه!

AMD Is Wrong About 'The Witcher 3' And Nvidia's HairWorks

Look, I respect AMD and have built many systems for personal use and here at Forbes using their hardware. AMD’s constant pulpit of open source drivers and their desire to prevent a fragmented PC gaming industry is honorable, but is it because they don’t want to do the work?

A PC enthusiast on Reddit did more to solve the HairWorks performance problem than AMD has apparently done. AMD’s last Catalyst WQHL driver was 161 days ago, and the company hasn’t announced one on the horizon. Next to Nvidia’s monthly update cycle and game-ready driver program, this looks lazy.

هیچ کسی کم کاری و تنبلی AMD رو ندید، اما خرابکاری انویدیا در HairWorks رو احتمالا همه فهمیدند و کلی هم طومار نوشتن و امضاء کردند، که بنده با بیان دلیل و مدرک گفتم به دلیل فاکتور بالای تسلیشنی که این تکنیک گرافیکی داره باعث افت فریم میشه و کلا تکنیک سنگینی هست!

انویدیا باید جوابگوی ضعف کمپانی رقیب در پردازش تسلیشن هم باشه؟!

AMD هیچ احترامی برای کاربرانش قائل نشده، اونوقت بیانیه میده انویدیا به ما از پشت خنجر زد! خب عزیز من جای این کارها یه فکری به حال اون تیم درایور و برنامه نویس خودت بکن

پ.ن: نتایج کارت GTX 970 نیز به زودی به پست اول اضافه خواهد شد!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

ترکیدم =))

دوست عزیز هرچقدر هم که کثیف باشه لذت جلوه های بصری بهتر در بازیها رقم میزنه اینه که مهمه منم به همین خاطر انوبدا گرفتم

ویژه گیهای دیگه ام داره مصرف کمتر دمای کمتر

پشیتبانی بهتر از بازیها

قرار نیست که من به خاطر تعصب الکی پول و وقتمو هدر بدم برم یه کارت amd بگیرم و خودمو اذیت کنم

اونای که دوست دارن کل کل کنن و دعوا سر این چیزای الکی به من ربطی نداره

منم چون دارم پول میدم و کارت میخرم اون چیزی که برام بهتره انتخاب میکنم دعوای ام با کسی ندارم هم طرفداران amd و nvida دوستان من هستن همشونم دوست دارم

شما انتخاب باب میل خودتون رو کردبد راضی هم هستید از گیم هم میخواید بیشتر لذت ببرید خب خدارو شکر به این میگن معیار درست

البته مبارک باشه

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...