رفتن به مطلب

بازی HITMAN 2016 با Directx 12.0 کارتهای Nvidia را به کشتن می دهد!

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

رضا جان، این نظرت هستش، همونجوری که دوست داری برای نظرت احترام قایل بشن، باید برای نظر دیگران هم احترام قایل بود، واسه همین میگم که قبول کن که طرفدارای AMD هم همین نظر رو نسبت به پستهات دارن... @};-

عزیز من، شما از 3-2 روز پیش، تاپیک هایی که زدی، و پستهات، چه اونهایی که الان ویرایش کردی و چه اونهایی که ویرایش نکردی، همه چیز مشخص هستش، بنده دیروز به دنیا نیومدم...

شما بهتر هستش که به جای اینکه تو فکر درست کردن تاپیک کل کل و بالا بردن پستهاتون باشید، به این فکر باشید که چقدر میتونید پستی بزنید که واقعا سودمند باشه، البته این نظر بنده هستش، شاید نظر خیلی ها با بنده فرق کنه...

@};-

تابتا جان ممنون اقا شرمنده من اسم شما ور نمیدونم این چیه من مینویسم  !! آقا قط باید بگم وجود چنین عناوینی در تاپیک ها باعث میشه بی احترامی بوجود بیاد  -مثلا طرف اومده یک پستی زده حالا درست یا غلط بعد یک عده سریع میان پست میزارن  تسلیت   و مسخره میکنن که خوب این تاپیک ها با چنین عنوان هایی همین بی احترامی هایی که شما می فرمایید رو بوجود میاره دیگه درسته-؟ ما هم باید برای بعضی از دوستان توضیح بدیم که اینجور که میگن نیست شما هم میگی باید به نظر دیگران احترام گذاشت .خوب  پست باید محترم باشه که احترام بخواد وگرنه هر نظری هم شایسته احترام نیست. بهرحال موفق  باشی

لینک به دیدگاه

تابتا جان ممنون اقا شرمنده من اسم شما ور نمیدونم این چیه من مینویسم  !! آقا قط باید بگم وجود چنین عناوینی در تاپیک ها باعث میشه بی احترامی بوجود بیاد  -مثلا طرف اومده یک پستی زده حالا درست یا غلط بعد یک عده سریع میان پست میزارن  تسلیت   و مسخره میکنن که خوب این تاپیک ها با چنین عنوان هایی همین بی احترامی هایی که شما می فرمایید رو بوجود میاره دیگه درسته-؟ ما هم باید برای بعضی از دوستان توضیح بدیم که اینجور که میگن نیست شما هم میگی باید به نظر دیگران احترام گذاشت .خوب  پست باید محترم باشه که احترام بخواد وگرنه هر نظری هم شایسته احترام نیست. بهرحال موفق  باشی

اقا رضا درسته که شاید هر نظری قابل احترام شاید نباشه ( از نظر شما ) و طرف از روی قصد خاصی داره حرفی رو میزنه که داره تاپیک رو الکی بهم میزنه .

درست هست که اسم  تاپیک هم باید درست انتخاب بشه  ( خداییش اصلا اسم تاپیک خدای جنجال هست ) =))

ولی همه ی این ها رو کنار بذاریم کسی  که حداقل 2 سال توی فضای مجازی باشه میدونه که این موارد اصلا ارزشش رو نداره با هم جنگ و جدال داشته باشیم .

حرف شما هم قبول هست برای nvidia و حرف طرفدارای AMD  هم قبول هست .

حالا هر کی ندونه ما  خودمون میدونیم که این 2 کمپانی برای خراب کردن هم دیگه هر کاری میکنند خوب این طبیعی هست چون رقابت تا نباشه  کسی کارت گرافیک نمیخره .

حالا بذارید 4 نفر هم بیان توی تاپیک حرف بزنند  به کی بر میخوره  .

شما نظرتون رو بگید بقیه کاربر ها هم نظرشون رو طبیعی هست که  نظر هیچ کدوم از کاربر ها نه در سلیقه شما و نظر شما برای خریدتون تاثیری نمیذاره .

بذاربد کسی که میخواد محصولی رو بخره خودش تصمیم گیری کنه .

خوبی این تاپیک ها این هست که هر کسی موارد بد محصول دیگه رو مطرح میکنه و کاربری که میخواد خرید انجام بده نسبت به کارایی و بازی مورد علاقش راحت تر  میتونه تصمیم گیری کنه .

مثلا خودم کاربر های زیادی رو دیدم که حرف از AMD میزنند ولی وقتی میخوان خرید کنند   میرن Nvidia  میگیرن  این دسته از کسانی هستند که فقط میخوای یکی رو گمراه کنند .

البته این موضوع فقط مربوط به کارت گرافیک نمیشه  ....

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

من خودم واسه همین DX12 از انودیا رفتم سراغ AMD...اصلا انودیا کلا DX12 رو گند زد رفت...

به به 3 تا منفی  :D در واقع اینا مثبت هستن نه منفی اینجاست که میگه حقیقت تلخ است برادران گرامی  :D

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به 3 تا منفی  :D در واقع اینا مثبت هستن نه منفی اینجاست که میگه حقیقت تلخ است برادران گرامی  :D

نه برادر اتفاقا منفی منفی هستن سه اش رو بگیر شما- چون  تز دکتراتون خیلی سطح بالا بود در درک و توان و ما نبود که آنالیز کنیم که شما با اسم یک تاپیک میاید اینقدر سریع در حد  مهندس ارشد API  تئوری میدید ، مامنفی دادیم چون واقعا درکش سخت بود- یکم  واضح توضیح بدید که همه متوجه بشن بعد مثبت ها سرایز میشه!

اقا رضا درسته که شاید هر نظری قابل احترام شاید نباشه ( از نظر شما ) و طرف از روی قصد خاصی داره حرفی رو میزنه که داره تاپیک رو الکی بهم میزنه .

درست هست که اسم  تاپیک هم باید درست انتخاب بشه  ( خداییش اصلا اسم تاپیک خدای جنجال هست ) =))

ولی همه ی این ها رو کنار بذاریم کسی  که حداقل 2 سال توی فضای مجازی باشه میدونه که این موارد اصلا ارزشش رو نداره با هم جنگ و جدال داشته باشیم .

حرف شما هم قبول هست برای nvidia و حرف طرفدارای AMD  هم قبول هست .

حالا هر کی ندونه ما  خودمون میدونیم که این 2 کمپانی برای خراب کردن هم دیگه هر کاری میکنند خوب این طبیعی هست چون رقابت تا نباشه  کسی کارت گرافیک نمیخره .

حالا بذارید 4 نفر هم بیان توی تاپیک حرف بزنند  به کی بر میخوره  .

شما نظرتون رو بگید بقیه کاربر ها هم نظرشون رو طبیعی هست که  نظر هیچ کدوم از کاربر ها نه در سلیقه شما و نظر شما برای خریدتون تاثیری نمیذاره .

بذاربد کسی که میخواد محصولی رو بخره خودش تصمیم گیری کنه .

خوبی این تاپیک ها این هست که هر کسی موارد بد محصول دیگه رو مطرح میکنه و کاربری که میخواد خرید انجام بده نسبت به کارایی و بازی مورد علاقش راحت تر  میتونه تصمیم گیری کنه .

مثلا خودم کاربر های زیادی رو دیدم که حرف از AMD میزنند ولی وقتی میخوان خرید کنند   میرن Nvidia  میگیرن  این دسته از کسانی هستند که فقط میخوای یکی رو گمراه کنند .

البته این موضوع فقط مربوط به کارت گرافیک نمیشه  ....

لطف دارید شما

لینک به دیدگاه

نه برادر اتفاقا منفی منفی هستن سه اش رو بگیر شما- چون  تز دکتراتون خیلی سطح بالا بود در درک و توان و ما نبود که آنالیز کنیم که شما با اسم یک تاپیک میاید اینقدر سریع در حد  مهندس ارشد API  تئوری میدید ، مامنفی دادیم چون واقعا درکش سخت بود- یکم  واضح توضیح بدید که همه متوجه بشن بعد مثبت ها سرایز میشه!

لطف دارید شما

اقای مهندس ما کارت گرافیک نمیخریم که بریم پشت تریبون 2 ساعت واسه معماریش و اینا کنفرانس بزاریم...

کارت گرافیک میخریم تا گیمی که میخوایم رو به بهترین نحو اجرا کنه

منم یه گیمر واقعی هستم و گیمر واقعی نمیشینه صبح تا شب کل کل سخت افزار بزنه ...گیمر واقعی گیم میزنه  :D

حالا شما jen hsun huang شما raja koduri شما دانشمند به نظرتون تو DX12 کدوم شرکت بهتر عمل کرد و چطور؟ توضیح بدین من نادان هم بفهمم خو :D

(در مورد امتیاز هم مگه با هر امتیاز پول میریزن به حسابم؟ اقا هرکی این کامنتو ببینه یه امتیاز منفی نده به من شرف نداره)

لینک به دیدگاه

اقای مهندس ما کارت گرافیک نمیخریم که بریم پشت تریبون 2 ساعت واسه معماریش و اینا کنفرانس بزاریم...

کارت گرافیک میخریم تا گیمی که میخوایم رو به بهترین نحو اجرا کنه

منم یه گیمر واقعی هستم و گیمر واقعی نمیشینه صبح تا شب کل کل سخت افزار بزنه ...گیمر واقعی گیم میزنه  :D

حالا شما jen hsun huang شما raja kuduri شما دانشمند به نظرتون تو DX12 کدوم شرکت بهتر عمل کرد و چطور؟ توضیح بدین من نادان هم بفهمم خو :D

(در مورد امتیاز هم مگه با هر امتیاز پول میریزن به حسابم؟ اقا هرکی این کامنتو ببینه یه امتیاز منفی نده به من شرف نداره)

دوست عزیز گیمر هم که باشی وقتی چیزی رو میخری خریدی .

دیگه موضوع های بعدش نباید برات مهم باشه که چی چی میخره .

اصلا به من چه شما چی میخری چی نمیخری فکر میکنید 1 % برام مهم هست ؟

اینو گفتم که بدونید گیمر یعنی چی .

من خودم 11 ساله گیم میزنم  اینقدر که دیگه از بازی خسته شدم 980 Ti رو گذاشتم کنار داره استراحت میکنه  باش دوتا 2 میزنیم .

کلا دوران گیم فعلا برای من سرد شده و هیچ بازیی حال نمیده مگر NFS  بیاد یکم ماشین بازی کنیم .

مثل چی منتظر power VR هستم .

حداقل تا 1 سال دیگه بازییی که مثل مرد از DX12 ساپورت کنه نمیاد پس خودتون رو خسته نکنید .

لینک به دیدگاه

من خودم 11 ساله گیم میزنم  اینقدر که دیگه از بازی خسته شدم 980 Ti رو گذاشتم کنار داره استراحت میکنه  باش دوتا 2 میزنیم .

کلا دوران گیم فعلا برای من سرد شده و هیچ بازیی حال نمیده مگر NFS  بیاد یکم ماشین بازی کنیم .

عزیز شما کنسول میخری طرف حداقل 8 سال پشتیبانیش میکنه و تضمین میکنه همه بازیارو واست به بهترین نحو اجرا میکنه بعد شما میگی کارت گرافیکو خریدی تموم شد رفت؟ میلیون ها پول یه سیستم میدی باید انتظار پشتیبانی داشته باشی عزیز نه اینکه بازی همون سال رو نتونه درست و حسابی اجرا کنه...

در ضمن مگه من با شما بودم که میگین واستون مهم نیست؟

من خودمم دارم فعلا mario و pokemon yellow بازی میکنم رو موبایل...اینو قبول دارم که بازیا دارن کم کم از بازی به فیلم تبدیل میشن...

دیگه اون حس و حال بازیای قدیم رو ندارن...ادمو به چالش نمیکشن...فقط گرافیک و صحنه های اکش و انفجار و اسلوموشن...هر چیزی هستن به جز گیم

لینک به دیدگاه

عزیز شما کنسول میخری طرف حداقل 8 سال پشتیبانیش میکنه و تضمین میکنه همه بازیارو واست به بهترین نحو اجرا میکنه بعد شما میگی کارت گرافیکو خریدی تموم شد رفت؟ میلیون ها پول یه سیستم میدی باید انتظار پشتیبانی داشته باشی عزیز نه اینکه بازی همون سال رو نتونه درست و حسابی اجرا کنه...

در ضمن مگه من با شما بودم که میگین واستون مهم نیست؟

این مورد چه ربطی به DX 12 داشت اونوقت که توی اون پست مطرح کردید ؟

شما فکر کنید 1 % nvidia کم بیاره توی بازی های جدید .

دوما فکر کردید  یک کارتی که میگیرید چقدر طول میکشه که تمام بازی ها رو ساپورت کنه ؟

1 سال 2 سال ؟

هر چی هم که باشه همون کمپانی وقتی از یک زمانی بگذره ساپورت روش رو کم میکنه.

میخواد nvidia باشه میخواد AMD .

برای مثال گوشی ها  چرا با وحود سخت افزار قوی از یک تایم به بعد دیگه ورژن اندرویید رسمی براشون نمیاد ؟

لینک به دیدگاه

این مورد چه ربطی به DX 12 داشت اونوقت که توی اون پست مطرح کردید ؟

خب همون بحث پشتیبانیه دیگه...شما خودتون دقیق نمیدونم ولی بیشتر از 3 میلیون پول گرافیک دادین فقط...

بعد انتظار دارین کارتتون حداقل بازیای 3-4 سال دیگه رو به بهترین نحو اجرا کنه...ولی یه سال از عمر کارتتون نگذشته اینجوری تو یکی از مهمترین پیشرفت های صنعت گیمینگ کم اورده از کارتای رقیب...

لینک به دیدگاه

خب همون بحث پشتیبانیه دیگه...شما خودتون دقیق نمیدونم ولی بیشتر از 3 میلیون پول گرافیک دادین فقط...

بعد انتظار دارین کارتتون حداقل بازیای 3-4 سال دیگه رو به بهترین نحو اجرا کنه...ولی یه سال از عمر کارتتون نگذشته اینجوری تو یکی از مهمترین پیشرفت های صنعت گیمینگ کم اورده از کارتای رقیب...

الان شما فکر کن من 1 % Hitman بازی کنم .

کسی کارتی رو میخره به فکر بازی هایی که میکنه هست .

کسی که کارت AMD   میخره نمیره باهاش بتمن بازی کنه .

کسی که بازی GOD OF WAR  دوسته داره میره Xbox  بخره ؟

شما فکر میکنید بازی های اختصاصی فقط مخصوص کنسول ها هستند ؟

تنها دلیل این که این تفاوت ها ایجاد میشه این هست که فروش کمپانی بالا بره  و با یک شرکت بازی سازی قرار داد میبنده که در فلان بازی باید از APi فلان استفاده کنی تا کارت من بهتر باشه .

شما Hitman میخوای بازی کنی خوب برو AMD بخر .

ولی به شخصه به روز رسانی هایی که Nvidia  میده  رو قبول دارم ( میخواد چیزی رو غیر فعال کنه یا نکه ) برای گیمر فقط این مهم هست که بازی به بهترین شکل اجرا بشه براش .

لینک به دیدگاه

الان شما فکر کن من 1 % Hitman بازی کنم .

کسی کارتی رو میخره به فکر بازی هایی که میکنه هست .

کسی که کارت AMD   میخره نمیره باهاش بتمن بازی کنه .

کسی که بازی GOD OF WAR  دوسته داره میره Xbox  بخره ؟

شما فکر میکنید بازی های اختصاصی فقط مخصوص کنسول ها هستند ؟

تنها دلیل این که این تفاوت ها ایجاد میشه این هست که فروش کمپانی بالا بره  و با یک شرکت بازی سازی قرار داد میبنده که در فلان بازی باید از APi فلان استفاده کنی تا کارت من بهتر باشه .

شما Hitman میخوای بازی کنی خوب برو AMD بخر .

ولی به شخصه به روز رسانی هایی که Nvidia  میده  رو قبول دارم ( میخواد چیزی رو غیر فعال کنه یا نکه ) برای گیمر فقط این مهم هست که بازی به بهترین شکل اجرا بشه براش .

عزیز PC یه پلتفرم باز هستش و هیچ چیز انحصاری برای یه کارت گرافیک یا پردازنه خاصی نداره...شما فکر میکنی چون تیم Nvidia با سازنده های بتمن کار کردن دیگه بازی در انحصار انویدیا هستش؟ نه عزیز همونقدر وقت و نیرو که صرف بهینه سازی بازیشون واسه کارتای nvidia میکنن واسه AMD هم میکنن و الا کلا بازیشون اجرا نمیشه رو اون کارتا...

تنها مشکلی که این وسط هست این سیاست کثیف انویدیا هست که وقتی تو رقابت کم میاره کاری میکنه که به شرکت رقیب ضرر بزنه...مثال خیلی زیاده ولی دیر وقته فردام صبح اول وقت باید برم سر کار

مثلا یه زمانی چون کارتای AMD 5800 series رو پردازش تسلیشن زیاد تمرکز نمیکردن اما GTX 400 series انویدیا تو این قسمت خیلی قویتر بود اومدن یه اپدیتی که دادن واسه کرایسیس 2 اونقدر تسلیشن گزاشته بودن تو بازی که نزدیک بود منفجر بشه بازی  :laughing:  اگه اشتباه نکنم سایت techreport بود که اول از همه متوجه شد و بررسی دقیق انجام دادن دیدن اینا جاهای تسلیشن استفاده کردن که اصلا قابل دیدن نیست و الکی فقط خواستن کارتای AMD رو ضعیف نشون بدن...

الان هم وضعیت رو با Gameworks خیلی بدتر کردن...

سرتونو درد نیارم اقا شب خوش ما رفتیم بخوابیم.

city-trees-water-mesh-620.jpg

true-water-mesh-620.jpg

میلیون ها پالیگان بی مصرف که الکی پدر کارت گرافیکو در میارن و هیچ وقت دیده نمیشن  :D

لینک به دیدگاه

عزیز PC یه پلتفرم باز هستش و هیچ چیز انحصاری برای یه کارت گرافیک یا پردازنه خاصی نداره...شما فکر میکنی چون تیم Nvidia با سازنده های بتمن کار کردن دیگه بازی در انحصار انویدیا هستش؟ نه عزیز همونقدر وقت و نیرو که صرف بهینه سازی بازیشون واسه کارتای nvidia میکنن واسه AMD هم میکنن و الا کلا بازیشون اجرا نمیشه رو اون کارتا...

تنها مشکلی که این وسط هست این سیاست کثیف انویدیا هست که وقتی تو رقابت کم میاره کاری میکنه که به شرکت رقیب ضرر بزنه...مثال خیلی زیاده ولی دیر وقته فردام صبح اول وقت باید برم سر کار

مثلا یه زمانی چون کارتای AMD 5800 series رو پردازش تسلیشن زیاد تمرکز نمیکردن اما GTX 400 series انویدیا تو این قسمت خیلی قویتر بود اومدن یه اپدیتی که دادن واسه کرایسیس 2 اونقدر تسلیشن گزاشته بودن تو بازی که نزدیک بود منفجر بشه بازی  :laughing:  اگه اشتباه نکنم سایت techreport بود که اول از همه متوجه شد و بررسی دقیق انجام دادن دیدن اینا جاهای تسلیشن استفاده کردن که اصلا قابل دیدن نیست و الکی فقط خواستن کارتای AMD رو ضعیف نشون بدن...

الان هم وضعیت رو با Gameworks خیلی بدتر کردن...

سرتونو درد نیارم اقا شب خوش ما رفتیم بخوابیم.

city-trees-water-mesh-620.jpg

true-water-mesh-620.jpg

میلیون ها پالیگان بی مصرف که الکی پدر کارت گرافیکو در میارن و هیچ وقت دیده نمیشن  :D

والا همه میدونند که AMD  توی DX 11 چی بود و فقط سر ماکروسافت از اون وضع بیرون اومد .

پس نگید Nvidia  فقط سیاست کثیف داره  حتی در بیشتر موارد به فکر کاربرا و پیشرفت افکت های جدید هست هر چیزی هم از اول بدون  نقص نیست و باید روش کار بشه .

نمیدونم شما چرا به فکر بازی ها با مانیتور معمولی هستید .

چیزی که شاید عقل هیچ کدوم ما نرسه اینده نگری هست  برای واقعیت دنیای مجازی .

حالا شما بگو بی مصرف  شاید قارچ خور دوست داری بازی کنی .

لینک به دیدگاه

حداقل تا 1 سال دیگه بازییی که مثل مرد از DX12 ساپورت کنه نمیاد پس خودتون رو خسته نکنید .

درود

آقا بزن تو کار شبیه سازهای ماشین، اونم خیلی جدی و با تجهیزات مناسب. من قبلا عاشق گیم بودم، بخصوص گیمهایی تو سبک GTA، خود GTA که دیگه هیچی، انقدر می نشستم پاش تا هی چرت میزدم هی می پریدم |-) . بعضی وقتا چشم باز میکردم می دیدم سه چهار ساعت پای کامپیوتر (نشسته) خوابم برده :laughing: . بعد هر چی جدی تر رفتم سراغ Sim Racing و تجهیزاتم رو بهتر کردم کمتر گیم بازی کردم. تا جایی که (خودمم هنوز باورم نمیشه) GTA V رو حتی امتحان هم نکردم :eek: .

لینک به دیدگاه

درود

آقا بزن تو کار شبیه سازهای ماشین، اونم خیلی جدی و با تجهیزات مناسب. من قبلا عاشق گیم بودم، بخصوص گیمهایی تو سبک GTA، خود GTA که دیگه هیچی، انقدر می نشستم پاش تا هی چرت میزدم هی می پریدم |-) . بعضی وقتا چشم باز میکردم می دیدم سه چهار ساعت پای کامپیوتر (نشسته) خوابم برده :laughing: . بعد هر چی جدی تر رفتم سراغ Sim Racing و تجهیزاتم رو بهتر کردم کمتر گیم بازی کردم. تا جایی که (خودمم هنوز باورم نمیشه) GTA V رو حتی امتحان هم نکردم :eek: .

میشه بیشتر در موردش توضیح بدید ؟

چه تجهیزانی نیاز داره .

چون بازی ماشین کلا دوست دارم خخخخخخ

با تشکر .

لینک به دیدگاه

میشه بیشتر در موردش توضیح بدید ؟

چه تجهیزانی نیاز داره .

چون بازی ماشین کلا دوست دارم خخخخخخ

با تشکر .

شما از این پست به بعد رو بخون اگه باز سوالی بود من در خدمتم:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52873&p=686958

دوباره دارم چرت میزنم |-)

فعلا شب خوش @};-

لینک به دیدگاه

نه بحث سر تعصب نیست. ببینین اگر بخوایم از بد بودن amd بگیم هزار و یک دلیل وجود داره...

الان amd فقط با پله های پردازشی تونسته نتیجه بهتری بگیره همه دارن nvidia رو مقصر میکنن ک تو چرا بهتر نبودی و جرمش هم اینه ک از هر لحاظی از amd بهتره!

حالا در اینده ک انویدیا تو dx 12 بهتر عمل کنه باز میان میگن nvidia داره دله بازی در میاره و باز amd میناله از اون طرف...

Amd هر اشتباهی ک میکنه همه میگن درست میشه فلان میشه اما کافیه اینتل یا انویدیا ی پاشونو چپ بذارن تا براشون تظاهرات شه ک چرا شما بهترین هستین نباید باشین...و همه از انویدیا چشم برمیگردونن

حالا کافیه سر ی اپدیت خاص این مشکل حل شه همه ی amd دوستان و انویدیا دشمن پنداران میگن سیاست کثیف انویدیا بود ک اول amd بیاد بالا بعد دوباره پرتش کنن پایین شاهد سقوطش باشن...

خوب به خاطر اینه که انویدیا تو این چند سال خیلی نامردی کرده. :eek:

الان شما ببینین با 780ti چیکار کرده؟ :(

در اصل 780ti قدرت خیلی نزدیکی به 980 داره. اما تو بازی های جدید که از 970 هم کمتر فریم میده. :(

می دونین کسایی که 78oti دارن چه حسی نسبت به این کمپانی دارن. :-?

انویدیا بعد از اومدن نسل جدید گرافیکهاش بلافاصله نسل قبلی رو از رده خارج می کنه. :crying:

اما ای ام دی هنوز از کارتهای سری 7000 هم به خوبی پشتیبانی می کنه. @};-

اینم بگم که من طرفدار هیچ کدومشون نیستم. و خودم هم انویدیا دارم. ^_^

اما حقیقت رو باید گفت. :x

لینک به دیدگاه

خیر عزیز، اصلا بحث شما از پایه اشتباه هستش...

ASYNC تکنولوژی هستش که AMD بهش دست پیدا کرده و برای همه کاملا استفاده ازش آزاد هستش، ولی Gamework ...

فرق خاصی نداره ! اگر از دیدگاه AMD فن ها بخوای نگاه کنی 99% شرکت های موفق سیاستشون کثیفه gamework یه چیزیه  در انحصار NVIDIA مثل خیلی چیزای انحصاری دیگه ی شرکتای دیگه ازشم برای بیشتر فروختن و تبلیغ و افزایش کیفیت بصری بازی استفادی میکنه خب مشکلش چیه ؟ چون روی کارتای AMD خوب جواب نمیده مقصر nvidia اهه ؟ همونجوری که UC برای XO نمیاد gamework ام روی کارتای AMD جواب نمیده متسفانه همه فقط اینو میبینن که رو کارتای AMD خوب جواب نمیده هیچ کس زیبایی این افکتارو نمیبینه

لینک به دیدگاه

واسه من که فرقی نداره،فقط هرکدوم کارت ارزونتر وبصرفه باشه میخرم ولذتم میبرم دلتون به چه چیزا خوشه،شمایی که دم از مهندسی کارتها میزنید تا حالا چنتا بازی تموم کردی  اصلا بازی کردی!!!،برید هرچی دارید باهش حال کنید واز بازی لذت ببرید کل کل کردن به هیچ جا نمیرسید فقط وقتتون هدر میره،.......حالا هم  که بازیهایps4اکانت هک شده میفروشن رفتمps4خریدم درکنارpcوحالشو میبرم :x :D

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما احیانا تاپیک های دیگه بنده رو هم مشاهده کردید! چرا در این تاپیک ها جنجال درست نشده؟!

نمایشی از عنوان خاطره انگیز Gears of War: Ultimate Edition (اختصاصی سخت افزار + ویدئو گیم پلی اضافه گردید!)

مقایسه عملکرد تکنیک VXAO و +HBAO در بازی Rise Of The Tomb Raider (اختصاصی سخت افزار)

نمایش تکنیک های زیبای +HBAO و NVIDIA HFTS در عنوان Tom Clancy's The Division

برخلاف اون در هر تاپیکی که هم قطاران جنابعالی و شخص خود شما حضور پر رنگی داشتند، در نهایت تاپیک به بسته شدن یا جنجال منتهی شده(نمونه این تاپیک ها در فروم لیست بلند بالایی داره!)

نمایشی از عملکرد مامور 47 در نسخه Hitman 2016 Beta(کچل دوست داشتنی!)

بازی HITMAN 2016 با Directx 12.0 کارتهای Nvidia را به کشتن می دهد!

GameWorks انویدیا سبب خرابی بازی Gears of War

شما هر روزی که به دنیا آمده باشی ارتباطی به اینکه در مورد مطلبی حق با شما هست، نداره!

پست های ارسالی شما کاملا فاقد ارزش و بار علمی و بیشتر جهت شکم سیر کردن جبهه مخالف بوده و هست، علاوه بر آن همواره هم به بیان اظهارات شخصی و نسبت دادنشون به سایر اشخاص به ویژه کمپانی انویدیا می پردازید بدون کوچکترین مدرک و دلیل محکمه پسندی!

شما اگر بچه امروز نیستی بنده هم کاربر امروز نیستم و شما قبل از اینکه در سایت لیون فعالیتی داشته باشی بنده عضو این سایت بودم.

خوشحال میشم شما هم وقت گرانبهاتون که همیشه اصرار دارید برای بچه های لیون از جون مایه میزارید به بررسی این مسائل بپردازید! همش حرف که کاری از پیش نمیبره!

ببینید عنوان تاپیک یا خبر هر چقدر هم تحریک کننده باشه باید با مطالب بیان کننده رابطه مستقیم داشته باشه، نه مثله سایت Wccftech که عنوان مطالبشون هیچ سنخیتی با موضوع بیان شده و واقعیت ماجرا نداره!

وب سایت معتبری مثله یورو گیمر از چنین عنوانی برای معرفی NVIDIA استفاده کرده است!

مهم این مسئله هست که اعتبار مطالب حفظ شود حتی اگر ناراحت کننده باشند.

در کنار اون سایت تحلیلی بزرگی مثله مجله فوربس AMD رو به تنبلی و کم کاری محکوم میکنه!

AMD Is Wrong About 'The Witcher 3' And Nvidia's HairWorks

هیچ کسی کم کاری و تنبلی AMD رو ندید، اما خرابکاری انویدیا در HairWorks رو احتمالا همه فهمیدند و کلی هم طومار نوشتن و امضاء کردند، که بنده با بیان دلیل و مدرک گفتم به دلیل فاکتور بالای تسلیشنی که این تکنیک گرافیکی داره باعث افت فریم میشه و کلا تکنیک سنگینی هست!

انویدیا باید جوابگوی ضعف کمپانی رقیب در پردازش تسلیشن هم باشه؟!

AMD هیچ احترامی برای کاربرانش قائل نشده، اونوقت بیانیه میده انویدیا به ما از پشت خنجر زد! خب عزیز من جای این کارها یه فکری به حال اون تیم درایور و برنامه نویس خودت بکن

پ.ن: نتایج کارت GTX 970 نیز به زودی به پست اول اضافه خواهد شد!

@};-

عزیز، اول بگم که واقعا برای بنده ارزش نداره که بخوام پست های شمارو تگ کنم و دامن بزنم به تاپیک جنجالی شما، پستهایی که 90 درصد فقط در فکر جنجال هستن و بالا بردن بازدید کننده هستن و پستهایی که دیشب ویرایش کردید در ادامه اضافه کردن به جنجال تاپیک، برای اینکه بگید پستهاتون جنجالی نیستن(پستهای تاپیک های دیگه رو یادتون رفته ویرایش کنید ^_^)

تاریخ عضویت چیز دیگه ای میگه از فعالیت، ولی کلا ربطی به این هم نداره، شما پستهاتون بیشتر شبیه تبلیغات بازرگانی میمونه، گذاشتن یه لینک ویدیو که از جای دیگه ای گرفته شده که اونجا هم از جای دیگه ای گرفته(فکر میکنم این باشه دیگه؟):

http://www.pcgameshardware.de/Hitman-Spiel-6333/Specials/DirectX-12-Benchmark-Test-1188758/

و چند خط جنجالی، تاپیک علمی نیستش...

اینکه الان هم پستتون رو این همه ویرایش کردید و مطالبش رو جنجالی کردید، به امید جذب مخاطب، واسه همین هستش که میگم باید به فکر پست سودمند باشید تا به فکر بالا بردن پستهاتون و جذب مخاطب...

@};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

رضا جان همونطور ک گفتم شما هم میدونید ک انویدیا ب جرم بهترین بودن داره سرزنش میشه. همبن.

به نظر من انویدیا فقط فقط وقتی بهترینه که پول پرستی رو بذاره کنار و از کارت های قدیمی هم درست پشتیبانی کنه. @};-

لینک به دیدگاه

منطق amd: چند فریم بیشتر از فلگ شیپ های انویدیا بگیریم حالا کیقیت جلوه گرافیک هر چی شد شد...

الان دوستانی ک بیخودی دارن انویدیا رو تو dx12 به سخره میگیرن شما دقیقن چ کیفیت خاصی رو تو dx12 با amd تجربه کردید ک

انویدیا بهتر از اون رو نتونسته انجام بده؟

والا بگید تا ما هم بریم amd بخریم هیتمن بازی کنیماز جلوه های بصری فوق العادش لذت ببریم!!!!!!!!

شما کیفیت هایی ک انویدیا با فناوری HBAO VXAO درست میکنه رو تو کدوم معماری و فناوری amd تجربه کردید؟ اونوقت ب این تکنولوژی ها مگید بلا استفاده ک فقط پدر کارت رو در میاره؟

اگه این معیار dx12 باعث شد شما ب انویدیا بگی بد، بنده صدتا دلیل میارم ک amd رو بدتر بدونم...

برخی حرفا دیگه تو دیگ تعصب پخته شدن!

اگر انویدیا داره کمتر فریم میده تو تنظیمات برید انحصاری های انویدیا مثل HBAO رو خاموش کنید تا معلوم شه رقابت چطوریه

کارت انویدیا داره با اضافه کاری کیفیت و بافت رو بهتر میکنه از اون ور amd چون خدا بهش بالام جان گفته و همچین تنظیماتی نداره(حالا خوش شانس بگیم یا بد شانس) داره فریم بهتر میگیره.

کافیه چیپ مکسول 980ti بره رو اورکلاک تا در بهترین حالت 25 درصد(ب غیر از ln2) سریع تر از کارت مرجع شه اونوقت amd رو عقب برونه تو dx12 این برای amd ها نقطه عطف قلمداد نمیشه در صورتی ک کارت های فلگ شیپ فیجی به زور 50 مگاهرتز اور میشن و بابد نگران باشیم برد ذوب نشه و کل قدرت غیر رفرنس هاشون فقط با کارت رفرنس انویدیا مقایسه میشه. انگار همه ما مکسولی ها کارت رفرنس داریم ک ب این نتايج بسنده کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منطق amd: چند فریم بیشتر از فلگ شیپ های انویدیا بگیریم حالا کیقیت جلوه گرافیک هر چی شد شد...

الان دوستانی ک بیخودی دارن انویدیا رو تو dx12 به سخره میگیرن شما دقیقن چ کیفیت خاصی رو تو dx12 با amd تجربه کردید ک

انویدیا بهتر از اون رو نتونسته انجام بده؟

والا بگید تا ما هم بریم amd بخریم هیتمن بازی کنیماز جلوه های بصری فوق العادش لذت ببریم!!!!!!!!

شما کیفیت هایی ک انویدیا با فناوری HBAO VXAO درست میکنه رو تو کدوم معماری و فناوری amd تجربه کردید؟ اونوقت ب این تکنولوژی ها مگید بلا استفاده ک فقط پدر کارت رو در میاره؟

اگه این معیار dx12 باعث شد شما ب انویدیا بگی بد، بنده صدتا دلیل میارم ک amd رو بدتر بدونم...

برخی حرفا دیگه تو دیگ تعصب پخته شدن!

اگر انویدیا داره کمتر فریم میده تو تنظیمات برید انحصاری های انویدیا مثل HBAO رو خاموش کنید تا معلوم شه رقابت چطوریه

کارت انویدیا داره با اضافه کاری کیفیت و بافت رو بهتر میکنه از اون ور amd چون خدا بهش بالام جان گفته و همچین تنظیماتی نداره(حالا خوش شانس بگیم یا بد شانس) داره فریم بهتر میگیره.

کافیه چیپ مکسول 980ti بره رو اورکلاک تا در بهترین حالت 25 درصد(ب غیر از ln2) سریع تر از کارت مرجع شه اونوقت amd رو عقب برونه تو dx12 این برای amd ها نقطه عطف قلمداد نمیشه در صورتی ک کارت های فلگ شیپ فیجی به زور 50 مگاهرتز اور میشن و بابد نگران باشیم برد ذوب نشه و کل قدرت غیر رفرنس هاشون فقط با کارت رفرنس انویدیا مقایسه میشه. انگار همه ما مکسولی ها کارت رفرنس داریم ک ب این نتايج بسنده کنیم.

دوست گرامی   خودتون رو ناراحت نکیند متاسفانه گفتم هر وقت خبری میشه چه مثبت چه منفی سریع از این بحث ها پیش کشیده میشه - که این شد آن شد وولی هیچ کس صحبت از دستاورد نمیکنه- dx12 هم گفتم تا نسل بعد اینها همش شعاره

لینک به دیدگاه

عزیز، اول بگم که واقعا برای بنده ارزش نداره که بخوام پست های شمارو تگ کنم و دامن بزنم به تاپیک جنجالی شما، پستهایی که 90 درصد فقط در فکر جنجال هستن و بالا بردن بازدید کننده هستن و پستهایی که دیشب ویرایش کردید در ادامه اضافه کردن به جنجال تاپیک، برای اینکه بگید پستهاتون جنجالی نیستن(پستهای تاپیک های دیگه رو یادتون رفته ویرایش کنید ^_^)

تاریخ عضویت چیز دیگه ای میگه از فعالیت، ولی کلا ربطی به این هم نداره، شما پستهاتون بیشتر شبیه تبلیغات بازرگانی میمونه، گذاشتن یه لینک ویدیو که از جای دیگه ای گرفته شده که اونجا هم از جای دیگه ای گرفته(فکر میکنم این باشه دیگه؟):

http://www.pcgameshardware.de/Hitman-Spiel-6333/Specials/DirectX-12-Benchmark-Test-1188758/

و چند خط جنجالی، تاپیک علمی نیستش...

اینکه الان هم پستتون رو این همه ویرایش کردید و مطالبش رو جنجالی کردید، به امید جذب مخاطب، واسه همین هستش که میگم باید به فکر پست سودمند باشید تا به فکر بالا بردن پستهاتون و جذب مخاطب...

@};-

در مورد اون پست هم طبق معمول مطالبی بیان شده بود که هضمش برای افرادی سخت بوده برای همین جهت جلوگیری از اسپم های بیشتر قسمتیش حذف شد این یه مسئله!

مسئله بعدی شما وقتی هنوز تفاوت مطالب تهیه شده (اختصاصی) با کپی شده رو متوجه نمیشید من برای شما چی رو توضیح بدم!

همانطور که قبلا هم گفتم چیزی جز حرف از شما بر نمیاد......

در نتیجه موفق باشید @};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

به نظرم باید صبر کنیم بازی های بیشتری با  dx 12 منتشر بشه و طوری باشه که واقعا از لحاظ بصری با  dx 11  تفاوت ایجاد بشه اون وقت میشه بهتر نظر داد

الان  نهایت کیفیت رو dx 11 میبینم

در صورتی که تازه dx 11 امده بود بازی ها با این کیفیت الان نبود

dx 12 تاره اول راهه و هنوز بازی نیومده که تفاوت زیادی با dx 11 دیده بشه

لینک به دیدگاه

عزیز شما کنسول میخری طرف حداقل 8 سال پشتیبانیش میکنه و تضمین میکنه همه بازیارو واست به بهترین نحو اجرا میکنه بعد شما میگی کارت گرافیکو خریدی تموم شد رفت؟ میلیون ها پول یه سیستم میدی باید انتظار پشتیبانی داشته باشی عزیز نه اینکه بازی همون سال رو نتونه درست و حسابی اجرا کنه

برادر منظور شما از درست و حسابی اجرا نکردن چیه؟

کنسول به بهترین نحو اجرا میکنه؟

با تنظیمات مدیوم بازی کردن به زور 40 فریم گرفتن برای کنسول افتخاره ولی 50 فریم گرفتن در تنظیمات اولترا و رزولوشن 4k با dx12 برای

980ti شد درست و حسابی اجرا نکردن!

من خودم ps4 دارم دوست عزیز بازی ویچر سه رو ک بین کنسول و pc مقایسه میکنم ب مفتضح بودن گرافیک کنسول پی میبرم. بنده با ps4

تو ویچر در بعضی از حالت ها 17 فریم گرفتم! این اسمش میشه بهترین نحو و درست و حسابی؟ با تنظیمات مدیوم؟

والا ما هم با 980ti رو مدیوم بخوایم بازی کنیم بازی های پنج نسل دیگه رو هم به قول شما ب بهترین نحو بازی میکنیم.(قضیه حال حاضر gtx580)

یکم منطقی تر نظر بذارید تا بقیه ب نظرات شما واکنش منفی نشون ندن دوست عزیز

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...