رفتن به مطلب

کارت گرافیک های ایسونیک (اصلی یا قلابی)::: نخرید یا بخرید؟؟؟

Recommended Posts

دوستان گل من نخواستم کسی ناراحت شه یا فکر کنه این برند ها بدرد بخور نیستن

اتفاقا بحث ازراک هم شد از نظر بنده از حرفه ای ترین برند مادربورد هاست این برند.

من فقط و فقط نظر خودم رو نسبت ب استارتر گفتم.

نگفتم دوستانی ک این محصولات رو دارن اشتباه کردن یا قطعه بیخود خریدن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

این عکس بنظرم گویای همه چیز هست

بازم از این عکسها هست خواستید یه سرچ بزنید گیرتون میاد

یه زمونی بود من میگفتم پاور سوپر فلاور

همه میخندیدن میگفتن چینی بی در و پیکر تاپیکش هم فکر کنم باشه هنوز :D :D :D

66.jpg

صد البته ESONIC داستانش با بقیه برند های که مطرح شده فرق میکنه

چینی داریم تا چینی

اینم برای محکم کاری

روی  سیوشرت چی نوشته :D

image_id_1354446.jpeg

درود بر شرکت پرآوازه و معتبر گلکس :x

در بیشتر مواقع کارت های اورکلاک و گیمینگ رده‌بالاش 2 3 ماه بعد از معرفی کارت رفرنس بیرون میاد و این خودش میتونه نشون دهنده دقت و اهمیتی باشه که این شرکت به کارت هاش میده :clapping: (*)

حیف که پارتنر اصلی انویدیا نیست و با amd هم کار نمیکنه :crying:

دوستان گل من نخواستم کسی ناراحت شه یا فکر کنه این برند ها بدرد بخور نیستن

اتفاقا بحث ازراک هم شد از نظر بنده از حرفه ای ترین برند مادربورد هاست این برند.

من فقط و فقط نظر خودم رو نسبت ب استارتر گفتم.

نگفتم دوستانی ک این محصولات رو دارن اشتباه کردن یا قطعه بیخود خریدن.

امیدوارم شما هم از دست ما دلخور نشده باشید... 

در هر صورت ما دور هم جمع شدیم که به هم کمک کنیم @};-

لینک به دیدگاه

دوستان کارت های شرکت Galax شدیدا توصیه میشه

فوق العاده هستند

کیفیت ساخت بالا

کولینگ عالی

اورکلاک کارخونه ای بسیار بالا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه به شات ها، من فکر میکنم از طریق دستکاری بایوس یه تراشه قدیمی تر و ضعیف تر رو بجای 610 یا 630 جا میزنن.

کاش به یه دونه از این کارت ها دسترسی داشتم تا تحلیل مدار بشه.

من از اول اشاره کردم به اين مورد! فکر کنم 7100 بود بجاي 8500 يا G220...

ممنون از اطلاع رسانی شما

برای همه روشن میشه ک برند ها رو بهتر بشناسن.

بنظرم تا برند های خوب هست چرا برند متفرقه انتخاب چهارمی؟

این برند ها مثلinno club3d palit esonic galax و... همگی برای من انتخاب متفرقه هستن.(ایشالا ب کسی بر نخوره!)

محض رضای خدا ی تبلیغ ساده هم ندارن...

تا evga و asus و msi و gigabyteو zotac هستن دنبال بقیه رفتن فقط ی اشتباهه ک ریسکش از کل سودش بيشتره!

دوست من اون برند هايي که گفتي همگي از سازنده هاي معتبر انويديا هستند.

کنار esonic نذاريد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا اسم برندش رو تا حالا به گوش جن هم نخرده! خوب برند معبتر بگرید هر ارزونی که خوب نیست.

لینک به دیدگاه

این برند که معلوم نیست از کجا سر در آورده !!!

یکی از کاربر ها هم توی این جا یا PT داشت مدل 750 رو میفروخت !!!!

ولی بعضی ها نسبت به بعضی از برند ها تفکر بدی دارن که  معلوم نیست از کجا سر چشمه میگیره.

Superflower از هر نظر بگید بهترین تولید کننده پاور در دنیا هست ، دارای بیشتر نشان +80 از silver تا platinium   هر پاروری ازش میاد بیرون از سایت های معتبر سخت افزاری نمره های خیلی بالا میگیره در حد  9 تا 9.8 !!!!!!

همین پاور EVGA G2 850 Gold که بنده دارم در اصل تولید کنندش سوپرفلاور هست و بین کل 850 وات های GOLD بیشتر نمره و بهترین نقد رو از سایت های معتبر سخت افزار گرفته.

بنده Zotac رو در حد Asus گیگا MSI و.. میدونم چون با گرافیک های رده بالاش کار کردم و دیدم که چقدر با کیفیت هستن(فقط یه مدل زوتا دوفنه 970 از نظر من مشکل داشت اون هم فقط و فقط به خاطر صدای زیاد فن هاش که وقتی داغ میکرد دور میگرفت) خیلی راحت میتونم بگم GTX 980 AMP! Extreme بهترین گرافیک بین تمامی 980 ها هست (حالا شاید HOF کمی بهتر باشه)

و همین طور Galax که سر گرافیک ها HOF زد رو دست همه !!!

آیا چینی هستن ؟ بله (البته زوتاک چینی نیست برای ماکو هست)

آیا بی کیفیت و تقلبی هستن؟ خیر 

درسته چینی ها جنس تقلبی خیلی درست میکنن ولی دلیل نمیشه که بگیم هر جنسی که برای تولید چین باشه تقلبیه! چین تقریبا نصف جمعیت دنیا رو داره از نظر اماری هم بخوایم در نظر بگیریم توش نخبه های زیادی هست ، بی دلیل توی المپیک هر دوره اول یا دوم نمیشه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

@ater

دوست خوبم گلکس یه برند کانادایی هست نه چینی @};-

کاملا موافقم باهاتون :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اينجاست که ميگن وقتي خودمون به خودمون رحم نمي کنيم ديگه از بقيه چه توقع.

کلا اين شرکت تخت جمشيد هرچي وارد مي کنه ....

ما نميگيم شرکت هاي وارد کننده سود نکنن! اصلا هدف شرکت هاي بازرگاني کسب سود. ولي ديگه هر آشغالي رو به خورد خلق الله ندن.

بريد تو بازار ببينيد اين شرکت عمده رمهايي که گارانتي و وارد کرده چيه؟ درست که کورسير؛ عمدتا سري XMS و Vengeance ...

فکر مي کنيد علت چيه که اين دو سري رو وارد مي کنه! بهتون ميگم.

روي اين دو سري ارزانترين و پايين ترين چيپ ها رو شرکت کورسير قرار ميده! پايين ترين پتانسيل اورکلاک رو دارن و حتي بعضا تو فرکانس خودشون استيبل نيستن، ولتاژ هم نميگيرن. چندتا رم دامينيتور پلاتينيوم DDR3 با گارانتي تخت جمشيد تو بازار ديديد ؟ جالب که قيمت گذاري رمهاي سري Vengence واقعا افتضاح بود به نسبت ساير برندها.

لینک به دیدگاه

این کارت رو شما به بردش هم نگاه کنی میفهمی یه جنس اشغال هست 

من کلا به این اعتقاد دارم اگه ظاهر کارت خوب شیک و تودل برو باشه یعنی کارت خوبی از اب دز میاد  ( البته کارت گرافیک نو )

لینک به دیدگاه

این که دیگه جای بحث نداره کلا از اسمش تابلوی که از این برند های تقلبی

لینک به دیدگاه

من فکر کنم هدفون با این مارک دیده بودم فوق العاده در پیت

لینک به دیدگاه

این یه اسکرین شاتی هست که تو سایت تخت جمشید تو قسمت مشخصات فنی از gtx 750 گذاشتن 

texture filter به شدت پایین هست bandwidth هم بدک نیست کلاک هاشم تقریبا پایین هست

shaders هم ....!!!! :-?

vga2.jpg

دوستان این یکی کارتشون چگونه ارزیابی می کنید ؟؟ فکر می کنید ریبرند کدوم چیپ هست ؟؟

لینک به دیدگاه

این یه اسکرین شاتی هست که تو سایت تخت جمشید تو قسمت مشخصات فنی از gtx 750 گذاشتن 

texture filter به شدت پایین هست bandwidth هم بدک نیست کلاک هاشم تقریبا پایین هست

vga2.jpg

دوستان این یکی کارتشون چگونه ارزیابی می کنید ؟؟ فکر می کنید ریبرند کدوم چیپ هست ؟؟

بیشتر شبیه اینه

h57r980j5hhpfvsfk7we.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

vga2.jpg

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: فقط 96 هسته Cuda (سایه زن) ؟؟؟؟؟ مگه داریم مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟ :wacko:

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

vga2.jpg

وقتی با موارد این شکلی مواجه میشید باید بدونید که احتمالا با یک گرافیک دایرکس 10 سرو کار دارید !!!!

لینک به دیدگاه

اينجاست که ميگن وقتي خودمون به خودمون رحم نمي کنيم ديگه از بقيه چه توقع.

کلا اين شرکت تخت جمشيد هرچي وارد مي کنه ....

ما نميگيم شرکت هاي وارد کننده سود نکنن! اصلا هدف شرکت هاي بازرگاني کسب سود. ولي ديگه هر آشغالي رو به خورد خلق الله ندن.

بريد تو بازار ببينيد اين شرکت عمده رمهايي که گارانتي و وارد کرده چيه؟ درست که کورسير؛ عمدتا سري XMS و Vengeance ...

فکر مي کنيد علت چيه که اين دو سري رو وارد مي کنه! بهتون ميگم.

روي اين دو سري ارزانترين و پايين ترين چيپ ها رو شرکت کورسير قرار ميده! پايين ترين پتانسيل اورکلاک رو دارن و حتي بعضا تو فرکانس خودشون استيبل نيستن، ولتاژ هم نميگيرن. چندتا رم دامينيتور پلاتينيوم DDR3 با گارانتي تخت جمشيد تو بازار ديديد ؟ جالب که قيمت گذاري رمهاي سري Vengence واقعا افتضاح بود به نسبت ساير برندها.

در تایید حرفهات، کیسهای کورسر قیمت کاذبی دارند. من علی رغم علاقه ای که به سری obsidian دارم تا حد امکان از کیسهاش استفاده نمی کنم، چون معتقد ام نباید به چنین کسب و کارهایی رونق داد.

یک مساله ی دیگه که جای پرسش داره نوع کسب و کار شرکتهای واردکننده هست.

به نظر می آد برخی هاشون فرق لوبیا و پردازنده رو نمی دونند و تخصصی به محصولات نمی پردازند. هر چیزی به نظرشون سوددهی داشته باشه وارد می کنند.

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که من میدونم این شرکت ایسونیک یک شرکت هندی هست گویا(شاید هم اشتباه باشه اطلاعاتم)

دوستان با تست هاشون بنده رو که کاملا" روشن کردند

با تشکر از استارتر محترم و بقیه دوستان که اطلاع رسانی کردند در مورد کارت های این شرکت

لینک به دیدگاه

این کارت رو شما به بردش هم نگاه کنی میفهمی یه جنس اشغال هست 

من کلا به این اعتقاد دارم اگه ظاهر کارت خوب شیک و تودل برو باشه یعنی کارت خوبی از اب دز میاد  ( البته کارت گرافیک نو )

با سلام خدمت دوستمون

به نظر من این که کارت زیبا باشه ، یه چیزه و این که کیفیت خوب باشه ، یه چیزی

همین کارت بسیار زیبا طراحی شده ، البته نه از پشت بلکه از قسمت خنک کننده و بسیار زیباتر از زوتک 630 و 730 هست ، اما این کجا و اون کجا؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان این دو تا برند  Axtrom و Gigatron چی ؟ اینا هم قضیشون مثل همین ایسونیک هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این دو تا برند  Axtrom و Gigatron چی ؟ اینا هم قضیشون مثل همین ایسونیک هست ؟

اکسترم معمولا محصولات شرکتهای دیگه رو میگیره و لیبل خودش رو میزنه روش میده بیرون

من رم داشتم از این مارک تو cpu-z  مارک ژل رو میزد

گیگاترون هم محصولات تقلبی نداره ولی کیفیت انچنانیی نباید ازش توقع داشته باشین

من یک پاور 330 وات ازش داشتم پاور خوبی بود

کیفیتشم مناسب بود

لینک به دیدگاه

والا اولین باری که ایسونیک رو شنیدم،یه سیستم تو بازار با کارت این برند بسته بودن که در کل تصویر نمیداد فنش هم همون اول یه استارت میزد و خاموش میشد(چنین موردی به عمرم ندیده بودم)

اما صحبت از یه سری برند ها شد

بنده GTX 750 StormX از Palit خریداری کردم که واقعا کیفیتش عالیه،از کیفیت و زیبایی بدنه گرفته تا فن خوب و بسیار کم صدا که در بیکاری و فول لود دمای بسیار مناسبی داره(بیکاری حدود ۲۴ و فول لود ۴۹ الی ۵۲) و همچنین inno 3d,galax هم مدل های بسیار با کیفیتی دارن

لینک به دیدگاه

درود

اول از همه ممنون از استارتر عزیز بابت اطلاع رسانیشون .
دوم ممنون از همه دوستان که مو رو از ماست کشیدن تا با خوندن کامنتهاشون گوشی دست دیگر دوستان بیاد !

در آخر ( کــــــــــــــــــــــــــــــــــــاش ) یکم هم دلی بیشتر داشتیم ... فقط 6 ماه محصولاتی که این شرکت میاره رو نمیخریدیم . و توی بازار نوک زبونا مینداختیم که فلان شرکت ایکسه ! یا محصولاتش ایکسه !

من خودم 6-7 ساله که توی بازار لپتاپ کار میکنم .. تعارف با هیچ شخصی ندارم چه اون خرده فروش و ( تعویض کار = کسی که مدعی شدید تعمیراته ولی هیجی بلد نیست ) باشه چه اونی که ماهی 1 کانتینر جنس میاره ایران و گوشه چشم بیاد خودتم پلمپ میکنن چه برسه به مغاره و شرکتت .. کار طرف بد باشه یا جنسش مورد داشته باشه .. شده لای صحبتم با همکار یا مشتری جهت شوخی هم شده خودش و شرکتشو جنسشو میبرم زیر سوال ..که درس عبرت بشه براش .. وفتی مشتری میاد بگه بجز گارانتی فلان چی دارید  =))

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

تکلیف این شرکت و این اجناس چی شد؟ من میخواستم یه سیستم در رده قیمتی پایین جمع کنم و از این کارت گرافیکا روش بزارم ، بخرم یا نه؟

اگه اجناس ایسوز یا گیگابایت تو بازار قیمت بالایی داره حداقل آدم از وضعیت کیفیت و کارایی اونها مطمئنه ولی برای این سیستم به کار من نمیاد و مجبورم از برند های متفرقه استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

تکلیف این شرکت و این اجناس چی شد؟ من میخواستم یه سیستم در رده قیمتی پایین جمع کنم و از این کارت گرافیکا روش بزارم ، بخرم یا نه؟

اگه اجناس ایسوز یا گیگابایت تو بازار قیمت بالایی داره حداقل آدم از وضعیت کیفیت و کارایی اونها مطمئنه ولی برای این سیستم به کار من نمیاد و مجبورم از برند های متفرقه استفاده کنم.

بطور خلاصه = خریدن هر جنسی از برند ایسونیک = دور ریختن پول ! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...