رفتن به مطلب

برداشتن تحریم شرکت لاجیتک (باز شدن سایت اصلی به کاربران ایرانی)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

تا چند وقت قبل زمانی که به سایت اصلی لاجیتک میرفتم، متاسفانه به دلیل تحریم با آی پی ایران نمیشد، الان

حدود چند هفته ای میشه به تمام بخشهای سایت لاجیتک بدون مشکل دسترسی دارم، شما چطور؟

امیدوارم هیچ سایتی تو دنیا نباشه که به روی ما ایرانیا دراش بسته باشه. :x

logitech.com

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

سلام

خیلی خوبه

منتظر سایت انودیا هم هستیم :D

ممنون

موفق باشی :x

لینک به دیدگاه

جالبه یه برنامه ای دیروز از ایسوس میخواستم بگیرم نشد با چیزشکن انجام شد

سایت درایورهای سونی هم همینطوره

اکثریت تحریمهای سایتها مربوط به سازندگان سخت افزارن خیلی جالبه

لینک به دیدگاه

همه اینا تقصیر همون از خدا بی خبریه که با کاراش و برنامه هاش باعث این همه افزایش تحریم شد

تحریم بودیم اما 90% باقی از حدود سال 89 به بعد اومد روش

یه درایور میخوام بگیرم چون یخ شکن ندارم نمیتونم

امیدوارم این موارد حل بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی مسخره است 900 بدی کیبورد g910 بخری اما سایت سازنده اجازه نده درایور کیبورد رو از سایتش دانلود کنی؟

تو همون بحبوحه ایجاد محدودیت برای کاربران ایرانی هیچ محدودیتی از جانب رقبای این شرکت مثل ریزر یا کورسیر و دیگران ندیدیم حتی مدکتز! اما لوجیتک...

درباره فرومش هم باید گفت دست کمی از برندهای وطنی نداره . برای مثال کاربری با درایور G502 مشکل داشت(همون صدای دیتکت در استارت آپ) پاسخ کارشناس لاجیتک در فروم این برند این بود: تنظیمات مورد نیازت رو روی پروفایل آنبورد موس دخیره کن و کلاً درایور رو پاک کن دیگه هم lgs نصب نکن! (پاک کردن صورت مسئله؟)

من که مدتی است از محصولات این برند تا حد امکان استفاده نمی کنم. 

لینک به دیدگاه

عجیبه که این قوانین برای همه یکسان نیست،شایدم شرکتا مشکلی دارن

برای مثال در صورتی که پلی استور گوگل یا اپ استور اپل (گاهی یا بیشتر اوقات)در ایران مشکل دارن اما استور ویندوزفون (و ویندوز 10 pc)بدون هیچ مشکلی بازه

همچنین سایت Razerzone.com هیچ محدودیتی برای کشور های تحریم شده نداره،داشته هم بنده ندیدم

لینک به دیدگاه

من دليل تحريم كردناي يه طرفا بعضي شركتا رو درك نمي كنم ، خيلي شركتا تحريم نكردن هيچ اتفاقي هم براشون نيوفتاد اما انگار بعضي شركتا دوست دارن كاسه اي داغ تر از آش بشن . خوب مثلا تحريم انوديا چه دليلي داره ، مثلا چه دليلي داره نميزاره ما درايور دانلود كنيم . بعضي از كاراشون خنده داره ، چون چاره اي هم نداريم بايد بسازيم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب یه سری شرکتها با طرفهای آمریکایی قرارداد دارن و بعضی ها هم در خود آمریکا هستن، ولی بستگی به قدرت و نفوذ این شرکتها داره دیگه...

خودتون حساب کنید که هیچ شرکتی دوست نداره مشتری هاش رو از دست بده، مخصوصا اگه یه شرکت باشه که کلا در دنیایی که کار میکنه، غیر از خودش فقط یه گزینه دیگه باشه، معنیش راه دادن به رقیب میشه، البته AMD هم ایران رو تحریم کرد بعدش!! :(  :(

اما منتظر هستم که تحریم AMD و Nvidia که هیچ، تحریم های آمازون و Newegg و Ebay هم برداشته بشه و لذت رقابت رو بین فروشنده رو بچشیم...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

من یه بار یه ایمیل به AMD زدم خیلیم عصبانی بودم.

جان کلامم این بود شما اسم کشور جنگ زده مثل عراق رو توی لیستتون دارین ولی ایران رو با اینکه خیلی از محصولاتتون اینجا فروش می ره ندارین سایتتونم آی پی ما رو بلوکه کرده.

جواب دادن : این طور که متوجه شدیم شما برای خرید محصولاتمون در عراق مشکل دارین و ...  :| 

خیلی باحالن در کل.

لینک به دیدگاه

سلام

بعضی از این شرکتها برای خود شیرینی اینکارو میکنن

اخه یکی نیست به اینا بگه :

احمق های بیشور مگه میخواییم برنامه ی موشکی اسراعیل رو کش بریم که فیلتر میکنید ایرانی هارو؟ خودتون که میدونید اگر بخواییم هکتون میکنیم در حد بنز و تا سالها صدای جیلیزو بلیزیتون میاد که فلان ایرانی رفت روی سایت اوباما یه ایکون هشدار انداخت رو صفحه اش و بهش هشدار داد...

یعنی اینا اخرشن دیگه.. :laughing:

لینک به دیدگاه

جان کلامم این بود شما اسم کشور جنگ زده مثل عراق رو توی لیستتون دارین ولی ایران رو با اینکه خیلی از محصولاتتون اینجا فروش می ره ندارین سایتتونم آی پی ما رو بلوکه کرده.

جواب دادن : این طور که متوجه شدیم شما برای خرید محصولاتمون در عراق مشکل دارین و ...  :| 

خیلی باحالن در کل.

=)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به جان خودم همش کشک بود اصل کاری همون آمریکا بود که هنوز تحریمیم ازش

یه هفته پیش بود که شرکت اوپو رو به خاطر روابط با ایران جریمه سنگین کردند

تو لیست کشورهای سایت های معتبر اسم هر خراب شده و ده و روستایی هستش الا ایران

مثلا وزارت دفاع آمریکا به اپل هشدار داده بود که اگر نماینده رسمی بزنی تو ایران و مثلا یک فرد ایرانی با استفاده از محصولات تو اقدام تروریستی انجام بده اونوقت اون نصفه دیگت رو هم میخوریم

لینک به دیدگاه

درود دوستان

بیایم به قضیه خوش بین باشیم، بلاخره لاجیتک هم کم شرکتی نیست، حالا کاری ندارم به چه دلیلی تحریم کرده بود.

لاجیتک همینطور که خودتون میدونین یک شرکت سوئیسی، البته عجیبه سوئیس کشور بی طرفی هستش. شرکت کورسیر

که کلا خودش مال آمریکاست کاربران ایرانیو تحریم نکرده سایتش اما بعضی شرکتا جو گیر میشن خخخخخ

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

همه اینا تقصیر همون از خدا بی خبریه که با کاراش و برنامه هاش باعث این همه افزایش تحریم شد

تحریم بودیم اما 90% باقی از حدود سال 89 به بعد اومد روش

یه درایور میخوام بگیرم چون یخ شکن ندارم نمیتونم

امیدوارم این موارد حل بشه

از ماست که بر ماست

خوب یه سری شرکتها با طرفهای آمریکایی قرارداد دارن و بعضی ها هم در خود آمریکا هستن، ولی بستگی به قدرت و نفوذ این شرکتها داره دیگه...

خودتون حساب کنید که هیچ شرکتی دوست نداره مشتری هاش رو از دست بده، مخصوصا اگه یه شرکت باشه که کلا در دنیایی که کار میکنه، غیر از خودش فقط یه گزینه دیگه باشه، معنیش راه دادن به رقیب میشه، البته AMD هم ایران رو تحریم کرد بعدش!! :(  :(

اما منتظر هستم که تحریم AMD و Nvidia که هیچ، تحریم های آمازون و Newegg و Ebay هم برداشته بشه و لذت رقابت رو بین فروشنده رو بچشیم...

مشکل اصلی فروشگاه های اینترنتی مثل آمازون مربوط به مشکلات خود ایرانه نه مشکل اونا با ما، اوناهم محدودیت دارن اما مشکل اصلی این وره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجیبه که این قوانین برای همه یکسان نیست،شایدم شرکتا مشکلی دارن

برای مثال در صورتی که پلی استور گوگل یا اپ استور اپل (گاهی یا بیشتر اوقات)در ایران مشکل دارن اما استور ویندوزفون (و ویندوز 10 pc)بدون هیچ مشکلی بازه

همچنین سایت Razerzone.com هیچ محدودیتی برای کشور های تحریم شده نداره،داشته هم بنده ندیدم

اگر تو گوشیت کشور رو ایران بزارید استور باز نمیشه

در واقعه مایکروسافت فقط امده اسم کشور رو در تحریم گذاشته نه IP

خیلی از شرکتها هم میتونستن همین کار رو بکنن ولی برای خودشیرینی هرچی راه رو بستن

البته قوانین تحریم امریکا هم خیلی سختگیرانه هست

لینک به دیدگاه

از ماست که بر ماست

مشکل اصلی فروشگاه های اینترنتی مثل آمازون مربوط به مشکلات خود ایرانه نه مشکل اونا با ما، اوناهم محدودیت دارن اما مشکل اصلی این وره.

مثلا همین سایت علی اکسپرس تا چند ماه پیش شیپینگ رایگان به ایران داشت متاسفانه به خاطر مرجوع شدن بیش از حد  کالا کلا شیپینگ به ایران رو برداشته. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی باحالن در کل.

مردم از خنده =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

جالبه دیگه بدون فلفل باز میکنه

داداش فلفل چیه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :laughing:

لینک به دیدگاه

تا وقتی ندونیم چی حق مسلم ماست همینه که هست . اون شرکت هایی هم که مارو تحریم کردن تابع قوانین بین المللی هستند . به گفته دوستمون مشکل اصلی این وره آبه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...