رفتن به مطلب

بنچمارک Rise of Tomb Raider با طعم DX12 !!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اینم بنچمارک خود بازی با سیستم داغونم(  :crying: ):

1080p

preset: High فقط تکسچ رو روی Very High گذاشتم

Vysnc =OFF

دقت کنید Min خوب اومده بالا

هرچی هست زیر سر asynchronous pipeline، که احتمالا روی گرافیک‌های AMD بهتر جواب میده. البته فعلا!

cvfe_dx12-1.png

لینک به دیدگاه

دقیقا باهاتون موافقم. (*)

هر کس تو این دنیا سلیقه ی خودش رو داره و نظر هر کسی محترمه. :x

شما ابسولوشن رو به زور بازی کردین. من اصلا تام رایدر 2013 رو بازی نکردم. :D

در مورد وزن هم چه اشکالی داره؟ من با قد 186 وزنم 58 کیلوعه. :D

حالا لارا یکم ورزش نکرده وزنش زیاد شده. =))

خب مبدونید با داستان هایی ک حول و حوش ی دختر یا زن بچرخه بیشتر درگیر میشم مثل ویچر سه ک میخکوب

پیدا کردن سیریلا بودم و داستان بازی بخاطر این دختر جوون و مغرور جذاب شده بود. البته به لطف گرافیک فوق العاده و طراحی شخصیت های بازی ک اغلب زن بودن بازی خیلی قشنگ تر شده بود.

برادر من دختری با ابعاد لارا فوقش وزن 60 کیلو رو داره :D

85 کیلو اسمش بجای لارا کروفت میشه لارا کلفت =))

لینک به دیدگاه

بازی لاراکرافت تایتل انویدیا هست خب معلومه باید رویه کارتهای انویدیا بهتر جواب بده(مثل هیتمن که تایتل ای ام دی هست و بهتر جواب میده)

درکل فعلا dx12 هیچ تاثیره بهینه ای نداشته .... یخورده روی سی پی یو ای ام دی تاثیر مثبتی داره ... هنوز اولشه جای کار زیاد داره یه سال دیگه باید قضاوت کرد

ولی یچیزی برام جالب بود بازی the division که تایتل انویدیا هست روی کارت های ای ام دی خیلی خوب کار میکنند

نمیدونم چرا دوستان بازی هیتمن و تامب رایدر رو باهم مقایسه میکنند

خیلی از دوستان انتظار دارن که بازی هیتمن با اون همه npc و کاراکترهای بازی گرافیکی درحده لاراکرافت رو داشته باشه

چقدر پی سی باز ها کم حوصله و عجول هستن یکم صبر کردن رو یاد بگیرید 

کلا هر وقت یه تکنولوژی جدید وارد می شه همین هست فرقی هم نمی کنه می خواد موتور بازی سازی باشه می خواد gamework انویدیا باشه می خواد api جدید باشه همه همین هستن همه در اول کار مشکل دارن دلیل چون تیم کوچک Q&A نمی تونه همچین تکنولوژی های عضیمی رو به تنهایی تست کنن و تمام مشکلاتش رو رفع کنن به همین دلیل به پابلیک روی می اورند تا این ها رو تست کنن مشکلات رو پیدا کنن و بعد با اپدیت کردن این مشکلات رو رفع کنن 

نمونه بازی BF4 خیلی کم هستن کسانی که بازی رو در زمان لانچ تهیه کردن من که پیشخرید کرده بودم بازی خیلی خیلی خیلی بد بود هم روی کنسول ها و هم PC ( اون موقع PS3 / XBOX 360 بودن ) هر 15 دقیقه بازی کردش می کرد افت فرم داشت چرا چون موتور بازی جدید بود بتل 4 اولین بازی بود که روی FROSTBIT 3 ساخته شد و این موتور کاملا اماده نبود به همین دلیل خیلی مشکل داشت اما الان این موتور رو ببینید بعد از 3 سال چه می کنه بازی STAR WARS یکی از زیبا ترین گرافیک ها رو داشت حتی به ویچر 3 هم نزدیک می شد و توی تکستچر ها از ویچر بهتر بود ( بازی کردم که می گم ) و این بازی بسیار سبک هست روی PC با کارت 780 راحت 60 فرم روی 2560X1080 می گرفتم کلا این موتور بی نظیر هست چرا چون در طول مدت توسط مردم تست شده ( توی CTE بازی BF4 و هارد لاین ) و مشکلاتش رفع شده 

و مثلا گیم ورک انویدا بعد از چند پچ مشکلش حل می شه ( تعداد بازی هایی که گیم ورک دارن مگه چند تا هستن کلا گیم ورک با سری 900 خیلی بزرگ شد قبل فقط +HBAO بود اگر این گونه های گیم ورک حداقل 3 بار دربازی ها استفاده نشن به اون پایداری نمی رسن گیم ورک هم مثل فراسبایت 3 جدید هست و هر روز در حال بهتر شدن حالا یک سری کارت ای ام دی دارن یا کارت های میان رده ی انویدا دارن خوب نباید استفاده کنن راحت خواموش می شه این گیم ورک برای هرکسی و هر سیستمی نیست این رو باید درک کنید ) 

این DX12 هم تا 2 سال دیگه هیچ چیزی  ازش نخواهیم دید تا مشکلاتش کامل رفع بشه و به یک API کامل مثل DX11 تبدیل بشود 

و این مشکل ها هیچ ربطی به انویدیا و ای ام دی نداره مشکل حتی ماکرو هم نیست مشکل نوزاد بودن این API جدید هست در کنار ان والکن نیز هم هست که وضعیتش بد تر هست  

پس باید صبر کرد و از الان نتیجه گیری بی معنی هست تمام 

کاملا درست میفرمایید

لینک به دیدگاه

متوجه نشدم؟

روی کارت 7970 که نزدیک به 35 درصد افزایش فریم داشته روی DX12!!!

این بنچمارک همون عزیز بود که تو اون یکی تاپیک گذاشته بود؟

واسه بنده هم بدون گزینه Exclusive Fullscreen ابتدا 2-1 فریم افزایش داشت ولی وقتی با Exclusive Fullscreen بنچمارک گرفتم، حدودا 5-4 فریم کاهش داشت...

با گزینه Exclusive Fullscreen:

با DX11:

attachicon.gifDX11.jpg

بوسیله DX12:

attachicon.gifDX12.jpg

بدون گزینه:

DX11:

attachicon.gifDX11.jpg

DX12:

attachicon.gifDX12.jpg

ولی تو همه بنچمارکهایی که این سایت گذاشته، DX12 باعث کاهش عملکرد بوده، اکثر سایتهای معتبر هم نتایجشون همینطور هستش...

داداش من سوال شما رو متوجه نشدم یا شما جواب منو :D

شما خودتون استاد این مباحث هستین :D DX12 هم API که برای هم ای ام دی هم انویدیا فعاله

VXAO تکنیک نور پردازی و سایه زنی جدید انویدیا با DX11 روی کارت های انویدیا فعاله

منظورم همین بود

اینم بنچمارک خود بازی با سیستم داغونم(  :crying: ):

1080p

preset: High فقط تکسچ رو روی Very High گذاشتم

Vysnc =OFF

دقت کنید Min خوب اومده بالا

هرچی هست زیر سر asynchronous pipeline، که احتمالا روی گرافیک‌های AMD بهتر جواب میده. البته فعلا!

cvfe_dx12-1.png

شما برای 1080p و تنظیمات high سیستم خوبی دارین

در جریان هستین که بیشتری افزایش کارایی با DX12 توسط سیستم های میان رده خواهد بود!!

این TR و هیتمن اینا انجینشون 100% اماده ی DX12 نیست

منتظر deus ex و quntum break با DX12 باشین

خصوصا BF5 با Frostbite 4 اخر بهینگی و گرافیک قراره بیاد با هم میزنیم :cool:

خب مبدونید با داستان هایی ک حول و حوش ی دختر یا زن بچرخه بیشتر درگیر میشم مثل ویچر سه ک میخکوب

پیدا کردن سیریلا بودم و داستان بازی بخاطر این دختر جوون و مغرور جذاب شده بود. البته به لطف گرافیک فوق العاده و طراحی شخصیت های بازی ک اغلب زن بودن بازی خیلی قشنگ تر شده بود.

برادر لارا تو پر هست *dry#  اون دم و دستگاه وزن دارن و تو پر هستن اخه :D

نمیدونم چرا دوستان بازی هیتمن و تامب رایدر رو باهم مقایسه میکنند

خیلی از دوستان انتظار دارن که بازی هیتمن با اون همه npc و کاراکترهای بازی گرافیکی درحده لاراکرافت رو داشته باشه

comment of the day!

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

=)) =)) =))

قبلا که همین طور بوده. :|

شما نسخه های قبلی به خصوص blood money رو به خاطر بیارین. -_-

لینک به دیدگاه

نکته ای ک هست اینه ک انویدیا بهتر میتونه با dx12 در اینده کنار بیاد.

با توجه به این ک اکثر بازی ها با تنظیمات و جلوه های گرافیکی انویدیا ساخته میشن هماهنگی بهتر و راحت تر صورت میگیره

و اینکه تامب رایدر ک انویدیا نقش پررنگی تو ساختار گرافیکی بازی ایفا کرده وقتی با dx12 تست شد بهینه تر از dx11 بود و استارت خوبی زد برای سنجش میزان هماهنگی بازی هایی ک تایتل انویدیا هستن. و همین ممکنه باز برای amd دردسر شه مثل gears of war.

لینک به دیدگاه

این قضیه85رو فکر کنم چند نفری متوجه نشدن این وزن نیست عزیزم سایز!سایز کجاست اگه نفهمیدین بی خیالش شین :laughing:

من بخاطرش دارم ویندوز 10نصب میکنم با گرافیک970

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش من سوال شما رو متوجه نشدم یا شما جواب منو :D

شما خودتون استاد این مباحث هستین :D DX12 هم API که برای هم ای ام دی هم انویدیا فعاله

VXAO تکنیک نور پردازی و سایه زنی جدید انویدیا با DX11 روی کارت های انویدیا فعاله

1+

مثبتهام تمام شده...

فکر میکنم هر دوتاش اتفاق افتاده... =))

لینک به دیدگاه

این قضیه85رو فکر کنم چند نفری متوجه نشدن این وزن نیست عزیزم سایز!سایز کجاست اگه نفهمیدین بی خیالش شین :laughing:

یعنی شما با گرافیک 970 تازه الان می خواین ویندوز 10 نصب کنین؟ :wacko: :wacko: :wacko:

بعضی از دوستان قبل از اینکه ویندوز 10 منتشر بشه نصبش کردن. :D

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

برادر لارا تو پر هست *dry#  اون دم و دستگاه وزن دارن و تو پر هستن اخه :D

برادر لقب comment of the day مناسب این کامنت شماس :D

دمو دستگاه =))

لینک به دیدگاه

یعنی شما با گرافیک 970 تازه الان می خواین ویندوز 10 نصب کنین؟ :wacko: :wacko: :wacko:

بعضی از دوستان قبل از اینکه ویندوز 10 منشر بشه نصبش کردن. :D

آره دیگه چون من تو کار سی دی اشتراکی و این چیزا نبودم چند بار خواستم اورجینال بخرمش نشد!

کلا رو سیستمم بازی نصب نیست فقط همین یکی،بخاطر همین یه بازی دارم ویندوز نصب میکنم :D

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

شهید فهمیده ، این فهمیده هات رو نگه دار سطح بالاس

متوجه شوخی ما نشدی :|

این قدر کش ندین قضیه 84+1 رو

لینک به دیدگاه

دمو دستگاه =))

گند قضیه رو در آوردین الان مدیریت میاد همتونو مسدود میکنه :D

لینک به دیدگاه

خدا بخیر کنه

بحث تاپیک ک سر انویدیاس پای ی دختر با این توصیفات شما هم وسطه :D

البته شما زودتر باید به 10 هجرت میکردید کلا بهتر با سخت افزار مچ هست

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

.

دمو دستگاه =))

rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

حالا خوبه این بحث ها سر این رده از انویدبا اتفاق میوفته چون با اومدن پاسکال( ک این روزا شایعه شده GTX1080 اش پرچمدار نیست و کارت دیگه ای پرچمداره) سری 900 سریعن محو نمیشه و همین باعث شده قدرت معماری مکسول به همین راحتیا فراموش نشه چون تقریبا میشه گفت gtx980ti در حالت اورکلاک تا 1400 مگاهرتز هم تراز gtx 1080 هست البته اونجور ک گفته بودن 1080 20 درصد سریعتر از 980ti هست.

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...