رفتن به مطلب

این شما و این هم غول گرافیکی دو هسته‌ای شرکت AMD و سریع‌ترین کارت‌گرافیک جهان: Radeon Pro Duo

Recommended Posts

شک دارم رضا جان، کارت دو هسته ای هستش...

و اما در مورد SLI و کراس فایر اصلا حرفت رو قبول ندارم، بنچمارکهای CFX رو نگاه کن:

واسه بازی Farcry:

attachicon.gifuntitled-1.pngattachicon.gifuntitled-2.png

Division:

attachicon.gifDuntitled-1.pngattachicon.gifDuntitled-2.png

تازه این بنچمارکها از بازی های با DX11 هستن، قدرت AMD و CFX تو DX12 مشخص میشه که این همه روش مانور داده...

خیر رضا جان، HDMI 2.0 کاملا تکنولوژی از رده خارج هستش بهمون دلایلی که گفتم و AMD دنبال TV برای گیمینگ نیستش، الان مانیتورها هستن که 4k و 8k رو دنبال میکنن و G-sync و FreeSync روی هیچ TV وجود نداره، شما باید دنیارو در نظر بگیری واسه همچین چیزی، نه ایران که فکر نمیکنم تعداد فروش این کارتها در ایران به یک عدد 3 رقمی برسه(خیلی خوش بینانه)...

من واسم هنوز جالبه که بعضی ها اسم مصرف میارن، یه چندتا قبض برق بیارن دوستان واسه بنده !!! =))  =))  =))

نمودار رو گذاشتم، دو کارت 980ti خیلی راحت در حد همین کارت مصرف خواهد داشت، ایجاد گرمای دو کارت کنار یکدیگر رو در نظر بگیریم، خیلی جالب میشه...

من با هر منطقی حساب میکنم حس میکنم که طبق بنچمارکایی که گذاشتی هم sli بهتره :| حالا دیگه نمیدونم چشام درست نمیبینه، نمیفهمم، درکی ازش ندارم یا اینکه واقعا sli بهتره

لینک به دیدگاه

• ارسال 182
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

اگه واقعا میخواین بدونین که چیپ خوب میسازه اینو ببینین: دو تا 980M ، رو نوتبوک توان مصرفیش حدودا نباید بیشتر از 270 وات باشه

امتیاز گرافیک: 25000  :Not Worthy:

7v2_chip.png

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

اساسا وقتی DisplayPort میاد hdmi میره کنار .

من متوجه نمیشم . مگه این کارت قدرتش از تایتان z و r9 295X2 بیشتر نیست ؟؟؟

مگه قیمت مناسبی نسبت به اون دو تا نداره ؟؟؟

مگه همرده این دو کارت به حساب نمیاد ؟؟؟

خب هرکسی که از این کارتها استفاده میکرده یا قصد داشته از این مدل کارتها بخره الان میتونه یک کارت بهتر رو بخره .

ضمن این که قیمت کارت پایین میاد متل تایتان z که پایین اومد !!!

قبل از عرضه کارت قوی ترین از ای ام دی بود الان هم هست ! هنوز شاه قبلی ای ام دی سر تخت و تاجش بود که ای ام دی دست به کار شد و یه کارت خفن دیگه فرستاد !

نتیجه هم مشخص هست ، از این به بعد حداقل 2 تا از کارتهای ای ام دی در فریم دادن بالا نشین هستند !!!

لینک به دیدگاه

بحث؟

تاپیک شده، جای پاسکاری فن بوی های انویدیا که توش هیچ نکته علمی وجود نداره...

مصرف برق رو گفتم، اون شکلک ها کاملا جدی هستش، آخه کسی که میره کارت گرافیک 10 میلیونی میخره، تو فکر اینه که پول برقش 100 تومن بیشتر میاد؟؟؟( تازه این حدس هستش که عمرا همچین چیزی نیست)

مبارکه، خیلی هم خوب، منتظر تاپیکش هستم... :clapping:

انگار که پست بنده کسی نخونده؟

احتمالا شما میخوای سیستمت رو بزاری این سمت خونه و اگه هنگ کرد، 40 متری بدوی تا برسی ریست کنی؟؟ :D

این کارت گرافیک ها برای TV ساخته نشدن، کارتهای انویدیا هم برای TV ساخته نشدن، شما هیچ TV پیدا نمیکنید که از G-sync و FreeSync پشتیبانی کنه، پس نیاز به کابل اونقدر بلند، چی هستش؟؟؟

شاید رزولشن بالا برای فن های انویدیا دور از دسترس به نظر برسه ولی AMD در حال حاضر در رزولوشن بالا کاملا انویدیا رو شکست داده، حتی در کارتهای میان رده...

یعنی انتظار داری که پاور 850 وات پلاتینیوم یا حتی Gold نتونه این گرافیک رو ساپورت کنه؟؟(کارت دو کابل برق 8 پین احتیاج داره) خود بنده دو کارت 290X رو روی پاور 885b گرین بدون مشکل CFX کردم...

AMD خیلی راحت اعلام کرده که کسانی که میخوان از رزولوشن بالا استفاده کنن از DisplayPort استفاده کنن، خیلی واضح هم توضیح دادم که دلیلش چی هستش، نمیدونم چرا هنوز درکش برای بعضی ها سخت هستش که اسم HDMI 1.4 رو هنوز میارن...

خوب عزیز الان شما منظورت چی هستش؟

ترجمه پستی که بنده زدم به زبان فارسی رو واسه کاربران انگلیسی زبان فروم، زدی؟؟

این هم لینک:

https://en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort

حتما DisplayPort هم شما ابداع کردی؟

:blink:

لینک به دیدگاه

تاریخچه: DP v 1.2

DisplayPort version 1.2 was approved on 22 December 2009. The most significant improvement of the new version is the doubling of the effective bandwidth to 17.28 Gbit/s in High Bit Rate 2 (HBR2) mode, which allows increased resolutions, higher refresh rates, and greater color depth. Other improvements include multiple independent video streams (daisy-chain connection with multiple monitors) called Multi-Stream Transport, facilities for stereoscopic 3D, increased AUX channel bandwidth (from 1 Mbit/s to 720 Mbit/s), more color spaces including xvYCCscRGB and Adobe RGB 1998, and Global Time Code (GTC) for sub 1 µs audio/video synchronisation. Also Apple Inc.'s Mini DisplayPort connector, which is much smaller and designed for laptop computers and other small devices, is compatible with the new standard.[2][12][13][14]

DisplayPort version 1.2a may optionally include VESA's Adaptive Sync.[15] AMD's FreeSync utilizes the DisplayPort Adaptive-Sync feature for operation. FreeSync was first demonstrated at CES 2014 on a Toshiba Satellite laptop by making use of the Panel-Self-Refresh (PSR) feature from the Embedded DisplayPort standard,[16] and after a proposal from AMD, VESA later adapted the Panel-Self-Refresh feature for use in standalone displays and added it as an optional feature of the main DisplayPort standard under the name "Adaptive-Sync" in version 1.2a.[17] As it is an optional feature, support for Adaptive-Sync is not required for a display to be DisplayPort 1.2a-compliant.

1.3

DisplayPort version 1.3 was approved on 15 September 2014.[18] This standard increases overall transmission bandwidth to 32.4 Gbit/s with the new HBR3 mode featuring 8.1 Gbit/s per lane (up from 5.4 Gbit/s with HBR2 in version 1.2), for a total data throughput of 25.92 Gbit/s after factoring in 8b/10b encoding overhead. This bandwidth is enough for a 4K UHD display (3840×2160) at 120Hz, a 5K display (5120×2880) at 60Hz, or an 8K UHD display (7680×4320) at 30Hz, with 24-bit RGB color. Using Multi-Stream Transport (MST), it can support two 4K UHD (3840×2160) displays at 60 Hz, or up to four WQXGA (2560×1600) displays at 60Hz in 24-bit RGB mode. The new standard includes mandatory Dual-mode support for DVI and HDMI adapters, with support for the HDMI 2.0 standard and HDCP 2.2 content protection. [19] The Thunderbolt 3 connection standard was originally to include support for DisplayPort 1.3, but the final release ended up only including support for version 1.2.

1.4

DisplayPort version 1.4 was published March 1, 2016.[20] No new transmission modes are defined, so HBR3 (32.4 Gbit/s) as introduced in version 1.3 still remains as the highest available mode. DisplayPort 1.4 adds support for Display Stream Compression 1.2 (DSC), Forward Error Correction, HDR extension defined in CTA-861.3, and the Rec. 2020 color space, and extends the maximum number of inline audio channels to 32.[21]

DSC is a "visually lossless" encoding technique with a 3:1 compression ratio. Using DSC with HBR3 transmission rates, DisplayPort 1.4 can support 8K UHD (7680×4320) at 60Hz with 10-bit color and HDR, or 4K UHD (3840×2160) at 120Hz with 10-bit color and HDR. 4K at 60Hz with 10-bit color and HDR can be achieved without the need for DSC. On displays which do not support DSC, the maximum limits are unchanged from DisplayPort 1.3 (4K 120Hz, 5K 60Hz, 8K 30Hz).[22]

خبر بسیار مهم در مورد TDP:

e43a_amd.png

Officially, AMD promotes the Radeon Pro Duo as having 16 TFLOPS of performance; unsurprisingly this translates to two fully enabled Fiji GPUs, clocked at around 1GHz. This puts the maximum performance of the card very close to a Fury X Crossfire setup, however there is still the matter of TDP to get to.

Otherwise as this is Fiji, the rest of the specifications should not come as a surprise. Doubling up on Fijis gives us 64 ROPs and 256 texture units per GPU. And 4GB of HBM per GPU, clocked at 1Gbps for an effective memory bandwidth of 512GB/sec/GPU.

Meanwhile on power consumption, though not in the initial press release, AMD has confirmed that the card is configured for a typical board power of 350W. In practice what this means is that the card is not too far removed from two R9 Nanos glued together, seeing as how R9 Nano had a TBP of 175W. However this also means that like the R9 Nano, the card is expected to power throttle under most heavy tasks, and the full 1GHz clockspeed will rarely see action. Again if it’s anything like the single Nano, this would put the average clockspeeds at around 875MHz, so it’s not quite a single card Fury X Crossfire analog.

Even with the 350W TBP, the shots of the card in AMD’s press materials all show 3 8-pin PCIe sockets, which would put the maximum power draw as officially allowed by the PCIe specification at 525W. Given the target professional market, all signs point to AMD opting to be conservative here and stick to the PCIe specification rather than risk pulling too much power over two sockets. These matters are rarely important to consumers, but it matters a lot to OEMs who may bundle the card, or at least offer it as an option. Meanwhile this also means that the Radeon Pro Duo is set to consume quite a bit less power than AMD’s previous generation dual-GPU card, the Radeon R9 295X2. That card was rated for 500W and could come very close to actually drawing that.

اگه توان مصرفی 350 وات هست،یه کارت رفرنس(اورکلاک نشده) چه نیازی به 3 عدد 8 پین داره،2 عدد کاملا کافی بود

ضمن اینکه از لحاظ عقلی جور در نمیاد هسته ای که 275 وات توان مصرفیشه،دو عددش 350 باشه

لینک به دیدگاه

اساسا وقتی DisplayPort میاد hdmi میره کنار .

من متوجه نمیشم . مگه این کارت قدرتش از تایتان z و r9 295X2 بیشتر نیست ؟؟؟

مگه قیمت مناسبی نسبت به اون دو تا نداره ؟؟؟

مگه همرده این دو کارت به حساب نمیاد ؟؟؟

خب هرکسی که از این کارتها استفاده میکرده یا قصد داشته از این مدل کارتها بخره الان میتونه یک کارت بهتر رو بخره .

ضمن این که قیمت کارت پایین میاد متل تایتان z که پایین اومد !!!

قبل از عرضه کارت قوی ترین از ای ام دی بود الان هم هست ! هنوز شاه قبلی ای ام دی سر تخت و تاجش بود که ای ام دی دست به کار شد و یه کارت خفن دیگه فرستاد !

نتیجه هم مشخص هست ، از این به بعد حداقل 2 تا از کارتهای ای ام دی در فریم دادن بالا نشین هستند !!!

یعنی کل معیار شما بالا نشینی هست؟ خب اگر دوتا چیپ تایتان ایکس مثل همین روی یک برد قرار بگیرد اینو مچالش میکنن؟

24 گیگا...6144 هسته کودا... اونوقت خیلی راحت دیگه بخاری های amd رو بالا نشین نمیبینید!

هر چ قدر هم قیمتش پایین بیاد بازم خریدش عقلانی نیست... مثلا 980ti چقدر پایین اومده؟ هنوز روی 3 میلیون و 400 میچرخه...

لینک به دیدگاه

اگه توان مصرفی 350 وات هست،یه کارت رفرنس(اورکلاک نشده) چه نیازی به 3 عدد 8 پین داره،2 عدد کاملا کافی بود

ضمن اینکه از لحاظ عقلی جور در نمیاد هسته ای که 275 وات توان مصرفیشه،دو عددش 350 باشه

دقت کرده باشید متن زیرش تقریباً حرف شما رو تأیید کرده. البته گفتن کلاک هسته رو آوردن پایین. نوشته اون کانکتور اضافه هم واسه OEMـه

لینک به دیدگاه

انویدیا کجایی؟! دقیقا کجایی؟!

AMD-Radeon-Pro-Duo-3DMark-Strike.png

(شوخی) :D =))

پرمصرف ترین و داغ ترین کارت گرافیک دنیا معرف شد! :cool:

اگر از سرد بودن اتاق خود رنج می برید، اگر سیم کشی منزل به دلیل ولتاژ و شدت جریان بالا می سوزد، اگر از تنهایی و سکوت خسته شده اید، اگر به شر شر آب + زوزه گرگ و یه چند جور صدای دیگه علاقه دارید، AMD Radeon Pro Duo  برای شما ساخته شده است!

انویدیا داره سوراخ موش میخره دونه ای یک میلیارد!!!!

اگر میخواهید کارت گرافیکتان پس از عرضه نسل بعد با خاک یکسان شود !

اگر میخواهید مموری کارت گرافیکتان از چهار به 3.5 + 0.5 تبدیل شود .

اگر میخواهید پس از مدت ها متوجه بشوید که کارتگرافیکتان تعدادی از رنگ ها را نمایش نمی داده است .

اگر میخواهید که نتوانید دایرکس 12 را به خوبی یک 7770 ساپورت کنید .

اگر میخواهید قیمت کارت گرافیکتان طی چند ماه از 3000 دلار به 1500 دلار افت کند .

انویدیا برای شما برنامه دارد همین امروز خرید کنید ----> کانون فرهنگی انویدیا !!!!

خبات جان مثبت هام تموم شده یکی طلبت !!!

لینک به دیدگاه

کولاکی دیگر از چیپ انویدیا از مدر دوست داشتنی Prema:

New Record Overclocking on 980M - Core @ 1.4 Volt, +575 MHz On Core,+ 400 MHz On Memory

r1by_980m.jpg

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث؟

تاپیک شده، جای پاسکاری فن بوی های انویدیا که توش هیچ نکته علمی وجود نداره...

مصرف برق رو گفتم، اون شکلک ها کاملا جدی هستش، آخه کسی که میره کارت گرافیک 10 میلیونی میخره، تو فکر اینه که پول برقش 100 تومن بیشتر میاد؟؟؟( تازه این حدس هستش که عمرا همچین چیزی نیست)

مبارکه، خیلی هم خوب، منتظر تاپیکش هستم... :clapping:

انگار که پست بنده کسی نخونده؟

احتمالا شما میخوای سیستمت رو بزاری این سمت خونه و اگه هنگ کرد، 40 متری بدوی تا برسی ریست کنی؟؟ :D

این کارت گرافیک ها برای TV ساخته نشدن، کارتهای انویدیا هم برای TV ساخته نشدن، شما هیچ TV پیدا نمیکنید که از G-sync و FreeSync پشتیبانی کنه، پس نیاز به کابل اونقدر بلند، چی هستش؟؟؟

شاید رزولشن بالا برای فن های انویدیا دور از دسترس به نظر برسه ولی AMD در حال حاضر در رزولوشن بالا کاملا انویدیا رو شکست داده، حتی در کارتهای میان رده...

یعنی انتظار داری که پاور 850 وات پلاتینیوم یا حتی Gold نتونه این گرافیک رو ساپورت کنه؟؟(کارت دو کابل برق 8 پین احتیاج داره) خود بنده دو کارت 290X رو روی پاور 885b گرین بدون مشکل CFX کردم...

AMD خیلی راحت اعلام کرده که کسانی که میخوان از رزولوشن بالا استفاده کنن از DisplayPort استفاده کنن، خیلی واضح هم توضیح دادم که دلیلش چی هستش، نمیدونم چرا هنوز درکش برای بعضی ها سخت هستش که اسم HDMI 1.4 رو هنوز میارن...

خوب عزیز الان شما منظورت چی هستش؟

ترجمه پستی که بنده زدم به زبان فارسی رو واسه کاربران انگلیسی زبان فروم، زدی؟؟

این هم لینک:

https://en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort

خوب تابتیا جان ما هم جدی هستیم دیگه چرا نارحت میشی-  همه گفتمان شما علمی است ولی همه بی سوادن ؟ باشه اقا 

تابتا این حرف ها چیه یارو میده 10 میلیون کارت وصل میکنه به  مانیتور 1 تومانی ؟؟  من همین الان د رفکر خرید tV  4K هستم چون کیفیت  TV های  4k مخصوصا oLED ها خیره کننده است و 100 تا مانیتور نمیشه بهش برسه!  تکنلوژهایی که TV ها دارند اصلا خوراک باز ی هستند من همین الان درکنار مانیتور از  TV هم استفاده میکنیم.  رنگ و تصویر TV هم برای بازی عالی هست. من نگفتنم سینک ظرفشویی و فیری سینک و  جی سینک و ...... من از نقاط ضعف DP رو گفتم  عزیزم. طول کابلش بشدت کوتاهه در حد شارژ موبایل.

رزولوشن بالا برای انویدیا دور از دسترسه ولی برای amd  در دسترس؟؟؟ واقعا خواب دیدید یا حالتون خوبه؟؟عزیزم دو تا  980 یا 980 TI در SLI  همینکارها رو میکنن که این کارتهای گرون قیمت   خداتومانی amd انجام میدن! با یک تفاوت بزرگ که کارتهای انویدیا قیمت های خیلی بهتری دارند- دوتا 980 میشه الان چقدر  3 میلیون شاید هم کمتر حتی - دوتا  980 TI در پایه میشن چقدر   5.5 تا 6  حالا این کارت چقدره ؟؟؟ فیوری ایکس چقدره ؟؟ اصلا کسی به چشم دید؟ کی حاضر بخره؟ بعدا موقع بازگشت سرمایه  کدوم  بیشتر ضرر میکنه؟ اونکه دوتا 980 TI یا 980 خریده و میخواد جدا جدا بفروشه یا  این کارت به قول خودت ده میلیونی  که اصلا شاید تا ابد هم نفروشه؟ حالا کی بحث غیر علمی نداره؟  دقت کن.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با هر منطقی حساب میکنم حس میکنم که طبق بنچمارکایی که گذاشتی هم sli بهتره :| حالا دیگه نمیدونم چشام درست نمیبینه، نمیفهمم، درکی ازش ندارم یا اینکه واقعا sli بهتره

عزیز، عینک میزنی؟

منظورم اینه که چشمات ضعیف هستن به طور عادی؟ خوب عینکت رو الان بزار و بنچمارک رو بخون...

کارت های انویدیا در این بنچمارکها، از Farcry شروع کنیم که کارت فیوری در حالت CFX هر قدر به رزولوشن هم اضافه میشه، فریمش حتی تغییر نمیکنه(یه این میگن Scale فوق العاده در استفاده از دو کارت در CFX) ولی در کارتهای انویدیا کاملا افت فریم مشخص هستش...

و همینطور در بازی Division هستش که افت فریم در کارتهای فیوری، کاملا یک نمودار با شیب ثابت رو طی میکنه، Scale کاملا نرمال هستش و با توجه به افزایش رزولوشن، کاهش فریم یک روند ثابت رو طی میکنه، ولی کارتهای انویدیا یک شکست فریم دارن در رزولوشن QHD و نمودار کاملا غیرعادی هستش...

حالا مقدار فریم ها هم کاملا مشخص هستش که کدوم بیشتر هستش، الان شما برتری رو چجور در انویدیا میبینی؟؟؟

شاید منظورت اون ابتدای نمودار Farcry در رزولوشن 1080p هستش که در حالت کراس فایر، فریمش کمتر از حالت تک کارته؟؟

دلیلش موتور گرافیکی بازی Farcry و سیستم DoubleBuffer هستش که در Vsync اون بازی استفاده میشه، یعنی بازی بالاتر از 60 فریم رو ساپورت نمیکنه روی کارتهای AMD در حالت CFX...

اینها مشکلات HDMI و DX11 هستش که AMD با DisplayPort و FreeSync و DX12 داره حل میکنه، چه کارهایی که AMD برای گیمینگ نکرده... :big hug:

همه گفتمان شما علمی است ولی همه بی سوادن ؟ باشه اقا 

رضا جان، پستهارو بخون، بعد به من بگو علمی هست یا نه؟؟

برداشتن میزان اورکلاک یه چیپ موبایل رو گذاشته تو تاپیک معرفی کارت دو هسته ای AMD!!!!!!

نصف دیگه پست ها هم که اونور کل کل هستش تا بار علمی توش باشه...

من نگفتنم سینک ظرفشویی و فیری سینک و  جی سینک و ...... 

این هم از پست تو؟

من از نقاط ضعف DP رو گفتم  عزیزم. طول کابلش بشدت کوتاهه در حد شارژ موبایل.

رزولوشن بالا برای انویدیا دور از دسترسه ولی برای amd  در دسترس؟؟؟ واقعا خواب دیدید یا حالتون خوبه؟؟عزیزم دو تا  980 یا 980 TI در SLI  همینکارها رو میکنن که این کارتهای گرون قیمت   خداتومانی amd انجام میدن! با یک تفاوت بزرگ که کارتهای انویدیا قیمت های خیلی بهتری دارند- دوتا 980 میشه الان چقدر  3 میلیون شاید هم کمتر حتی - دوتا  980 TI در پایه میشن چقدر   5.5 تا 6  حالا این کارت چقدره ؟؟؟ فیوری ایکس چقدره ؟؟ اصلا کسی به چشم دید؟ کی حاضر بخره؟ بعدا موقع بازگشت سرمایه  کدوم  بیشتر ضرر میکنه؟ اونکه دوتا 980 TI یا 980 خریده و میخواد جدا جدا بفروشه یا  این کارت به قول خودت ده میلیونی  که اصلا شاید تا ابد هم نفروشه؟ حالا کی بحث غیر علمی نداره؟  دقت کن.

الان بلندی کابل شد بزرگترین مشکل یه کارت گرافیک!!! نه رضا جان، مارو نخوندون...

1.کارت هنوز قیمتش مشخص نیست...

2.کارت خداتومنی؟؟ تایتان Z چه قیمتی داشت، وقتی داشتی ازش تعریف میکردی؟؟؟ یادت هست؟؟؟ 3000 دولار...یک نفر رو میشناسی که این کارت رو گرفته باشه؟؟؟ فکر میکنم همه تقریبا عقلشون رو بکار انداختن و رفتن سراغ کارت بهتر، مثلا 295X2... 

3.بله رضا جان، بنده 980Ti نداشتم، ولی حداقل 2تا فیوری X و یک فیوری NITRO از زیر دستم رد شده، برای فهمیدن قیمتهاشون هم فروشگاه لیون و دوستان در خدمتتون هستن... :x

شما انویدیا بخر و بفروش، قضیه این هستش که دارن کارتهای سری 700 رو با قیمتی بالاتر از سری 200 میفروشن، ولی موندم که پرفورمنس کدوم بالاتره؟؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

یعنی کل معیار شما بالا نشینی هست؟ خب اگر دوتا چیپ تایتان ایکس مثل همین روی یک برد قرار بگیرد اینو مچالش میکنن؟

24 گیگا...6144 هسته کودا... اونوقت خیلی راحت دیگه بخاری های amd رو بالا نشین نمیبینید!

هر چ قدر هم قیمتش پایین بیاد بازم خریدش عقلانی نیست... مثلا 980ti چقدر پایین اومده؟ هنوز روی 3 میلیون و 400 میچرخه..

عزیز من بالا نشینی رو برای طنز گفتم ! وگرنه در اکثر موارد کارتهای میان رده مهم تر از بالا رده ها هستند چون فروش بیشتری دارن .

در مقابل کارتهایی متل 280 و 770 کارتهای مثل تایتان z و 295 اصلا فروش ندارن !

اما در مورد 2 تا چیپ تایتان ایکس ، اگر رو کاشتن سبز نشد !!!

هر وقت اومد و بهتر از این کارت عمل کرد قبوله !

دیدید که تایتان z که 2 تا چیپ تایتان بلک رو داشت شکست خورد !

در مورد قیمت : اگر مثل تایتان z بیاد پایین ، خریدش عقلانی هست !!!

لینک به دیدگاه

عزیز من بالا نشینی رو برای طنز گفتم ! وگرنه در اکثر موارد کارتهای میان رده مهم تر از بالا رده ها هستند چون فروش بیشتری دارن .

در مقابل کارتهایی متل 280 و 770 کارتهای مثل تایتان z و 295 اصلا فروش ندارن !

اما در مورد 2 تا چیپ تایتان ایکس ، اگر رو کاشتن سبز نشد !!!

هر وقت اومد و بهتر از این کارت عمل کرد قبوله !

دیدید که تایتان z که 2 تا چیپ تایتان بلک رو داشت شکست خورد !

در مورد قیمت : اگر مثل تایتان z بیاد پایین ، خریدش عقلانی هست !!!

دوست خوب شما فکر میکنی titan z همین بود و دیگه قرار نیست انویدیا دوال جی پی یو بزنه؟ نسل پیش رو با این نسل مقایسه میکنی؟

کافیه انویدیا همین الان دست بکار شه دو تا جی پی یو titan x رو برای از رده خارج کردن pro due سوار برد کنه؟ کار سختیه؟ اتفاقا با دوتا 980ti با هزینه کمتر این کارت amd رو قاطی شیوید زار میکنه...1500 دلار هم نمیشه در اخر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر میخواهید پس از مدت ها متوجه بشوید که کارتگرافیکتان تعدادی از رنگ ها را نمایش نمی داده است .

انویدیا برای شما برنامه دارد همین امروز خرید کنید ----> کانون فرهنگی انویدیا !!!!

آقا بحث علمی کنید اینها چیه مینویسید  منطقی بررسی کنید -  نوشتار صحیح باشه   - حالا نه کارت 295 ایکس دو از  6میلیون نشد 1.5! دوست من ماهیت کارت گرافیک گرون همینه هر کی میره از این کارتها میخره پی همه چیز رو به تنش میماله- شاید شما عات نداری به کارت گروون .  قیمت های کارت گرون در آینده return of investment نداره یعنی چی ؟ شما پولی که دادی دیگه برنمیگرده عمرا- همین کارت رو هر کی خرید بدبخته تا اخر عمش بدنبال مشتری میگیرده صاحب اول و اخرش خودشه-

شما در همین فروم خودمون یک شخص فقط یک نفر بجور که فیوری ایکس داشته باشه - من کارت فیوری  گیگا رو تست زدم و دستم بود - قیمتش 2.5 میلیون تومانه-  خدایی در ویچر 3  فریمش  25تا 30 تا کمتر از   980 ti بود  - چون کارت مشکل فن داشت (خود کارت سالم بود ) فنش صدا میداد و نمیشد باهاش تست و بررسی انجام داد- ولی خود کارت بعد از هزاران هزار کرش و خط سبز وسط تصویر  و باگ  و   صفحه ابی و .و.. که من در عمرم هم ندیده بودم با کارت انویدیا  و عملکرد بسیار بد  در  گیم ورکز به شکل شدید  و  غیر قابل استفاده اصلا فریم خوبی نمیداد.

جایی که در ویچر 3 ما  74 فریم میگرفتیم روی ti روی اون کارت 40 فریم بود و خیلی عجیب بود دلیلش رو من متوجه نشدم - در اکثر تست ها حدود 30  فریم  کاهش بود و نکته جالب اینجا بود که کارت giga fury wf3 با 4 گیگ رم HBM اصلا اور نمیشد  و دست به اسلایدر میزدی کرش میکرد.  نکته جالب ولی قیمت بود - کارت ti فقط صد و خودره ای با اون اختلاف داشت و دوستم که از مصرف کنندگان AMDهست و کارت 390x داره اصلا براش غیر قابل باور بود که با دویست هزار تومان اختلاف یک همچین چیزی رو شاهده- چون هیچ وقت عملی ندیده بود و وفقط  در این ریویو ها یکسری امار اراقام دیده بود . واقعی جلوی چشممش کارت  فیوری  افتضاح عمل میکرد و من دیگه به دلیل مشکل صدای فن   کارت رو پس فرستادم. البته  کارت فیوری بود نه فیوری ایکس ولی به حال از لحاظ قیمت اصلا نمیشد مقایسه کنی با کارت همرده انویدیا- کارت های اند انویدیا ارزش  قیمت به کاریی ایش خیلی بهتر بود.   میشد تست رو ادامه داد ولی   ترسیدم مشکلی پیش بیاد بیخیال شدیم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوست خوب شما فکر میکنی titan z همین بود و دیگه قرار نیست انویدیا دوال جی پی یو بزنه؟ نسل پیش رو با این نسل مقایسه میکنی؟

کافیه انویدیا همین الان دست بکار شه دو تا جی پی یو titan x رو برای از رده خارج کردن pro due سوار برد کنه؟ کار سختیه؟ اتفاقا با دوتا 980ti با هزینه کمتر این کارت amd رو قاطی شیوید زار میکنه...1500 دلار هم نمیشه در اخر.

دوست گلم من که گفتم اگر اومد و بهتر بود قبوله !

تایتان z همرده و هم دوره r9 295X2 بود اما کاملا شکست خورد !

من تایتان Z رو با r9 295X2 مقایسه کردم نه با کارت جدید .

در مورد قیمت . از انویدیا هیچ کاری بعید نیست . وقتی کرات 3000 دلاری رو بعد از یه مدت میده 1500 دلار یعنی توی هر کارت حداقل 1600 دلار سود خالص میکرده !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گلم من که گفتم اگر اومد و بهتر بود قبوله !

تایتان z همرده و هم دوره r9 295X2 بود اما کاملا شکست خورد !

من تایتان Z رو با r9 295X2 مقایسه کردم نه با کارت جدید .

در مورد قیمت . از انویدیا هیچ کاری بعید نیست . وقتی کرات 3000 دلاری رو بعد از یه مدت میده 1500 دلار یعنی توی هر کارت حداقل 1600 دلار سود خالص میکرده !

1+ 

کاملا تایید میشه، مثبتهام تمام شدن...

لینک به دیدگاه

آقا بحث علمی کنید اینها چیه مینویسید  منطقی بررسی کنید -  نوشتار صحیح باشه   - حالا نه کارت 295 ایکس دو از  6میلیون نشد 1.5! دوست من ماهیت کارت گرافیک گرون همینه هر کی میره از این کارتها میخره پی همه چیز رو به تنش میماله- شاید شما عات نداری به کارت گروون .  قیمت های کارت گرون در آینده return of investment نداره یعنی چی ؟ شما پولی که دادی دیگه برنمیگرده عمرا- همین کارت رو هر کی خرید بدبخته تا اخر عمش بدنبال مشتری میگیرده صاحب اول و اخرش خودشه-

شما در همین فروم خودمون یک شخص فقط یک نفر بجور که فیوری ایکس داشته باشه - من کارت فیوری  گیگا رو تست زدم و دستم بود - قیمتش 2.5 میلیون تومانه-  خدایی در ویچر 3  فریمش  25تا 30 تا کمتر از   980 ti بود  - چون کارت مشکل فن داشت (خود کارت سالم بود ) فنش صدا میداد و نمیشد باهاش تست و بررسی انجام داد- ولی خود کارت بعد از هزاران هزار کرش و خط سبز وسط تصویر  و باگ  و   صفحه ابی و .و.. که من در عمرم هم ندیده بودم با کارت انویدیا  و عملکرد بسیار بد  در  گیم ورکز به شکل شدید  و  غیر قابل استفاده اصلا فریم خوبی نمیداد.

جایی که در ویچر 3 ما  74 فریم میگرفتیم روی ti روی اون کارت 40 فریم بود و خیلی عجیب بود دلیلش رو من متوجه نشدم - در اکثر تست ها حدود 30  فریم  کاهش بود و نکته جالب اینجا بود که کارت giga fury wf3 با 4 گیگ رم HBM اصلا اور نمیشد  و دست به اسلایدر میزدی کرش میکرد.  نکته جالب ولی قیمت بود - کارت ti فقط صد و خودره ای با اون اختلاف داشت و دوستم که از مصرف کنندگان AMDهست و کارت 390x داره اصلا براش غیر قابل باور بود که با دویست هزار تومان اختلاف یک همچین چیزی رو شاهده- چون هیچ وقت عملی ندیده بود و وفقط  در این ریویو ها یکسری امار اراقام دیده بود . واقعی جلوی چشممش کارت  فیوری  افتضاح عمل میکرد و من دیگه به دلیل مشکل صدای فن   کارت رو پس فرستادم. البته  کارت فیوری بود نه فیوری ایکس ولی به حال از لحاظ قیمت اصلا نمیشد مقایسه کنی با کارت همرده انویدیا- کارت های اند انویدیا ارزش  قیمت به کاریی ایش خیلی بهتر بود.   میشد تست رو ادامه داد ولی   ترسیدم مشکلی پیش بیاد بیخیال شدیم.

شما پست بالایی رو بخون بعد پست من رو هم بخون !

نوشتار مثل هم بود !!!

اطمینان دارم که خبات یکی از با سواد ترین کاربرهای این سایت هست من فقط خواستم به تعدادی از مشکلات کارتهای انویدیا اشاره کنم .

و برای همین هم از روش نوشتن خودش استفاده کردم تا به جذابیتش اضافه کرده باشم . اتفاقا من از شکل برخوردش خوشم اومد و از همین روش استفاده کردم گرچه مثبت هام تموم شده و نتونستم مثبت بهش بده که انشاالله فردا .

اما در مورد برنگشتن پول خب این اتفاقیه که در مورد اکثر وسایل که عمر مفید محدود دارن میفته مثل ماشین و ... مشکل اصلی اینه که انویدیا بیش از 100 درصد سود میگرفت . که اصلا جوانمردانه نبود !

در مورد اون فیوری هم من حرفی نداره اما با توجه به مشکلاتی که گفتید احتمالا اون گرافیک مشکل داشته نه کل کارتهای فیوری .

لینک به دیدگاه

عزیز، عینک میزنی؟

منظورم اینه که چشمات ضعیف هستن به طور عادی؟ خوب عینکت رو الان بزار و بنچمارک رو بخون...

کارت های انویدیا در این بنچمارکها، از Farcry شروع کنیم که کارت فیوری در حالت CFX هر قدر به رزولوشن هم اضافه میشه، فریمش حتی تغییر نمیکنه(یه این میگن Scale فوق العاده در استفاده از دو کارت در CFX) ولی در کارتهای انویدیا کاملا افت فریم مشخص هستش...

و همینطور در بازی Division هستش که افت فریم در کارتهای فیوری، کاملا یک نمودار با شیب ثابت رو طی میکنه، Scale کاملا نرمال هستش و با توجه به افزایش رزولوشن، کاهش فریم یک روند ثابت رو طی میکنه...

حالا مقدار فریم ها هم کاملا مشخص هستش که کدوم بیشتر هستش، الان شما برتری رو چجور در انویدیا میبینی؟؟؟

شاید منظورت اون ابتدای نمودار Farcry در رزولوشن 1080p هستش که در حالت کراس فایر، فریمش کمتر از حالت تک کارته؟؟

دلیلش موتور گرافیکی بازی Farcry و سیستم DoubleBuffer هستش که در Vsync اون بازی استفاده میشه، یعنی بازی بالاتر از 60 فریم رو ساپورت نمیکنه روی کارتهای AMD در حالت CFX...

اینها مشکلات HDMI و DX11 هستش که AMD با DisplayPort و FreeSync و DX12 داره حل میکنه، چه کارهایی که AMD برای گیمینگ نکرده... :big hug:

برداشتن میزان اورکلاک یه چیپ موبایل رو گذاشته تو تاپیک معرفی کارت دو هسته ای AMD!!!!!!

این هم از پست تو؟

2.کارت خداتومنی؟؟ تایتان Z چه قیمتی داشت، وقتی داشتی ازش تعریف میکردی؟؟؟ یادت هست؟؟؟ 3000 دولار...یک نفر رو میشناسی ک این کارت رو گرفته باشه؟؟؟ قکر میکنم همه تقریبا عقلشون رو بکار انداختن و رفتن سراغ کارت بهتر، مثلا 295X2... 

3.بله رضا جان، بنده 980Ti نداشتم، ولی حداقل 2تا فیوری X و یک فیوری NITRO از زیر دستم رد شده، برای فهمیدن قیمتهاشون هم فروشگاه لیون و دوستان در خدمتتون هستن... :x

شما انویدیا بخر و بفروش، قضیه این هستش که دارن کارتهای سری 700 رو با قیمتی بالاتر از سری 200 میفروشن، ولی موندم که پرفورمنس کدوم بالاتره؟؟

نه اتفاقا عینکی نیستم، ولی دقت کن شما یه لحظه

من فکر میکنم (نمیدونم درسته یا نه، حالا اگه غلطه بگین، البته با دلیل) مولتی جی پی یویی خوبه که وقتی شما دوتا کارت رو باهم میبندید، عملکرد نزدیک به 200% بشه، نه اینکه فریم تو رزولوشن های متفاوت فرقی نکنه

خوب حالا تو بنچمارکهایی که خود شما گذاشتید چی شده (البته چون عدد نداشت کنار نمودار، حدودی گرفتم، اگه عددهاشو بذاری ممنون میشم)

فارکرای (1080):

کراسفایر: حدود 0.86 افزایش عملکرد (یعنی افت هم کرده :| البته دلیلش رو هم گفتید، منم این قسمتمو قبول کردم)

sli: حدود 1.25 افزایش عملکرد

فارکرای (1440):

کراسفایر: حدود 1.18 افزایش عملکرد

sli: حدود 1.77 افزایش عملکرد

فارکرای (2160):

کراسفایر: حدود 1.64 افزایش عملکرد

sli: حدود 1.73 افزایش عملکرد

حالا دیگه نتیجه بگیرید دیگه :) @};-

---------------

البته من حواسم نبود اون دلیلی که اوردید تو 1440 هم پیش میاد، ولی تو 4کا هم افزایش عملکرد cf کمتره

حتی اگه این رو هم چشم پوشی کنیم و بگیم مثلا برابرن، خوب دیگه دلیل نمیشه شما بگی cf بهتر از sli هستش

ویرایش شده توسط Hossein Rezazade
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز، عینک میزنی؟

و همینطور در بازی Division هستش که افت فریم در کارتهای فیوری، کاملا یک نمودار با شیب ثابت رو طی میکنه، Scale کاملا نرمال هستش و با توجه به افزایش رزولوشن، کاهش فریم یک روند ثابت رو طی میکنه...

این هم از پست تو؟

2.کارت خداتومنی؟؟ تایتان Z چه قیمتی داشت، وقتی داشتی ازش تعریف میکردی؟؟؟ یادت هست؟؟؟ 3000 دولار...یک نفر رو میشناسی ک این کارت رو گرفته باشه؟؟؟ قکر میکنم همه تقریبا عقلشون رو بکار انداختن و رفتن سراغ کارت بهتر، مثلا 295X2... 

خوب چرا تست نزاشتی ؟ من کارت دستم بود خراب بود فنش نمیشد نگه دارم بررسی میزدی نیترو و فیوری و .... دست بوده @};- 

قیمت هم  والا داریم میبینیم دیگه 

نه عزیزم نگفتم مشکله گفتم یکی از نقاط ضعف درگاه  است شما هی حرف خودت رو بزار برای من-

قیمتش مشخصه خوبم مشخصه- زیر  6 میلیون تومان نیست. من هیچ وقت از کارتهای تایتان  حتی اسمم هم نبردم - چون تایتان رو شما AMD کارها که از های اند های انویدیا شکست میخردید مثل همین الان فیوری از ti وارد داستان کرددی. من اسمی از تایتان نمیبرم در پستام برای دفاع میدونی چرا ؟

چون کارت تایتان برای pro user  و ورک  استیشن است و اصلا برای بازی ساخته نشده است.  اگر برای بازی  ساخته شده بود انویدیا نمیرفت 980 ti بسازه که اورکلاک شده هاش  ازش بزنن جلو- کارت تایتان مال بازی نیست منتها چون AMD اکثرا در تست های های اند گرافیک  مثل  رقابت  مکسول با خودش شکست خورد  اومده تایتان رو وارد بازی میکنه یک  امتیازی بدست بیاره من هر تستی که تایتان درش باشه رد میکنم چون مال بازی نیست  بارها خود انودیا اعلام کرده برای   رندرینگ  و کانتنت کریشن  -اون کارت مال بازی نیست ولی 295 x2 چرا-  حالا چند نفر  کارت 295 دارن من ندیدم زیاد ؟ تایتان رو دیدم در فروم  ولی اون رونه - نمیدونم  شاید هم بوده من ندیدم  @};- 

لینک به دیدگاه

طبل هرچی توش خالی تر باشه صداش بیشتره

الان amd هدف از این کارش چی بوده؟

از ابتدا معماری فیجی کم طرفدار بود. همین الانشم تو ایران خریدار نداره فیوری ایکس ها و نانو ها باد کردن و امید نیست دیگه وارد بشن.

Amd با این کارت فقط فیجی رو دوباره تو چشم کرد ک اونم باز ارزش نداره وگرنه انویدیا 6 ماه پیش دوال مکسول میداد بیرون رنده میکرد میرفت جلو...

Amd با تو بوق کرنا کردن فناوری hbm خواست معماری فیجی رو بهتر از مکسول جلوه بده... همه گفتن ابعاد کوچک تر شده مصرف پایین اومده

در نتیجه دمای کارت پایینه ولی در عبن ناباوري دمای r9 nano از 75 شروع میشد تا 85 درجه زیر 75 تو خواب میدیدی! بحث سر خجالت شد amd فیوری x رو مجهز ب خنک کننده ابی کرد ک کارت اتیش نگیره و هم اینکه به نوعی ماسمالی ورژن های هیدروکولینگ 980ti باشه ک بگن ما هم مثل شما هیدروکولینگ میزنیم ولی تو مدل رفرنس با عرض شرمندگی!!!!!

الان کارت r9 nano بدترین نوع کویل واین رو داره در بین همه کارت ها کافبه تو یوتیوب سرچ کنید. از اون طرف کویل واین و نویز وحشتناک فیوری ایکس انقد بد بود ک دست ب دامن کولر مستر شدن...

خلاصه این کارت فقط تنها جنبش هفتیر کشی قورباغس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما پست بالایی رو بخون بعد پست من رو هم بخون !

نوشتار مثل هم بود !!!

اطمینان دارم که خبات یکی از با سواد ترین کاربرهای این سایت هست من فقط خواستم به تعدادی از مشکلات کارتهای انویدیا اشاره کنم .

و برای همین هم از روش نوشتن خودش استفاده کردم تا به جذابیتش اضافه کرده باشم . اتفاقا من از شکل برخوردش خوشم اومد و از همین روش استفاده کردم گرچه مثبت هام تموم شده و نتونستم مثبت بهش بده که انشاالله فردا .

اما در مورد برنگشتن پول خب این اتفاقیه که در مورد اکثر وسایل که عمر مفید محدود دارن میفته مثل ماشین و ... مشکل اصلی اینه که انویدیا بیش از 100 درصد سود میگرفت . که اصلا جوانمردانه نبود !

در مورد اون فیوری هم من حرفی نداره اما با توجه به مشکلاتی که گفتید احتمالا اون گرافیک مشکل داشته نه کل کارتهای فیوری .

نه مشکلی نداشت کارت سالم بود ولی درایورش اخرین هم بود کریمزون ولی اصلا راضی نبودم قیمتش فقط  دویست هزارتومان اختلاف داشت و با این  کارایی من انتظار  اختلاف قیمت خیلی زیادتری داشتم.   فن صدا میداد فقط وگرنه  خود کارت سالم بود و ما بازی میکردیم.

خوب خودتون اشاره کردید به  اینکه قیمت کارت از فلان شده اینقدر ما هم مثال زدیم  دیگه - حرف خودتونه

مشکلی نیست دوست من  @};-  @};-  @};-

طبل هرچی توش خالی تر باشه صداش بیشتره

الان amd هدف از این کارش چی بوده؟

از ابتدا معماری فیجی کم طرفدار بود. همین الانشم تو ایران خریدار نداره فیوری ایکس ها و نانو ها باد کردن و امید نیست دیگه وارد بشن.

Amd با این کارت فقط فیجی رو دوباره تو چشم کرد ک اونم باز ارزش نداره وگرنه انویدیا 6 ماه پیش دوال مکسول میداد بیرون رنده میکرد میرفت جلو...

Amd با تو بوق کرنا کردن فناوری hbm خواست معماری فیجی رو بهتر از مکسول جلوه بده... همه گفتن ابعاد کوچک تر شده مصرف پایین اومده

در نتیجه دمای کارت پایینه ولی در عبن ناباوري دمای r9 nano از 75 شروع میشد تا 85 درجه زیر 75 تو خواب میدیدی! بحث سر خجالت شد amd فیوری x رو مجهز ب خنک کننده ابی کرد ک کارت اتیش نگیره و هم اینکه به نوعی ماسمالی ورژن های هیدروکولینگ 980ti باشه ک بگن ما هم مثل شما هیدروکولینگ میزنیم ولی تو مدل رفرنس با عرض شرمندگی!!!!!

الان کارت r9 nano بدترین نوع کویل واین رو داره در بین همه کارت ها کافبه تو یوتیوب سرچ کنید. از اون طرف کویل واین و نویز وحشتناک فیوری ایکس انقد بد بود ک دست ب دامن کولر مستر شدن...

خلاصه این کارت فقط تنها جنبش هفتیر کشی قورباغس

صدا ی کویل واین خیلی بد بود من تست فیوری زدم داشتم روانی میشدم زمستان هم بود خلوت بود اتاق اصلا بدون هدفون نمیشد استفاده کرد ما داشتیم روی TV  بزرگ تست میزدیم صدای کولی واین اینقدر زیاد بود که انگار زنبور توی اتاق بود    و فقط برای خوزستان خوبه که تابستان ها همه کولر ها رو روشن کنی و صدای کولر این ناله رو خفه کنه ورگرنه زمستان هیچ

من فکر میکنم (نمیدونم درسته یا نه، حالا اگه غلطه بگین، البته با دلیل) مولتی جی پی یویی خوبه که وقتی شما دوتا کارت رو باهم میبندید، عملکرد نزدیک به 200% بشه، نه اینکه فریم تو رزولوشن های متفاوت فرقی نکنه

خوب حالا تو بنچمارکهایی که خود شما گذاشتید چی شده (البته چون عدد نداشت کنار نمودار، حدودی گرفتم، اگه عددهاشو بذاری ممنون میشم)

فارکرای (1080):

کراسفایر: حدود 0.86 افزایش عملکرد (یعنی افت هم کرده :| البته دلیلش رو هم گفتید، منم این قسمتمو قبول کردم)

فارکرای (1440):

فارکرای (2160):

حالا  تابیتا جان شما به دوستان بی احترامی نکن مگر عینکی بودن چه ایرادی داره؟ سر دو تا درصد رقم ! خوب راست میگه بنده خدا بزار عینکم رو بزنم!!! :D 

لینک به دیدگاه

آقا بحث رو با یه جمله تموم میکنم .

انویدیا یا ای ام دی

فیوری x یا 980ti

دو هسته یا تک هسته

فقط PC گیمینگ زنده باد

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب چرا تست نزاشتی ؟ من کارت دستم بود خراب بود فنش نمیشد نگه دارم بررسی میزدی نیترو و فیوری و .... دست بوده @};- 

قیمت هم  والا داریم میبینیم دیگه 

نه عزیزم نگفتم مشکله گفتم یکی از نقاط ضعف درگاه  است شما هی حرف خودت رو بزار برای من-

قیمتش مشخصه خوبم مشخصه- زیر  6 میلیون تومان نیست. من هیچ وقت از کارتهای تایتان  حتی اسمم هم نبردم - چون تایتان رو شما AMD کارها که از های اند های انویدیا شکست میخردید مثل همین الان فیوری از ti وارد داستان کرددی. من اسمی از تایتان نمیبرم در پستام برای دفاع میدونی چرا ؟

چون کارت تایتان برای pro user  و ورک  استیشن است و اصلا برای بازی ساخته نشده است.  اگر برای بازی  ساخته شده بود انویدیا نمیرفت 980 ti بسازه که اورکلاک شده هاش  ازش بزنن جلو- کارت تایتان مال بازی نیست منتها چون AMD اکثرا در تست های های اند گرافیک  مثل  رقابت  مکسول با خودش شکست خورد  اومده تایتان رو وارد بازی میکنه یک  امتیازی بدست بیاره من هر تستی که تایتان درش باشه رد میکنم چون مال بازی نیست  بارها خود انودیا اعلام کرده برای   رندرینگ  و کانتنت کریشن  -اون کارت مال بازی نیست ولی 295 x2 چرا-  حالا چند نفر  کارت 295 دارن من ندیدم زیاد ؟ تایتان رو دیدم در فروم  ولی اون رونه - نمیدونم  شاید هم بوده من ندیدم  @};- 

والله، چی بگم، مدت زیادی دستم نبودن اکثرا و بیشتر تستهارو واسه خودم انجام دادم، اون موقع بازی خاصی هم برای تست نداشتم و بیشتر بازیهایی که بودن خیلی روون اجرا میشدن(حتی در 4k با VSR)، واقعا Crysis 3 روی TV 50 اینچ یه چیز دیگه ای بود!! :cool:  :cool:  :cool:

خوب بنده هم به شما گفتم که، DisplayPort هم بهتر هستش و هم سرعت انتقال دادش، بهتر هستش و هم برای AMD جنبه FreeSync و Eyefinity رو داره، میدونی که چقدر گیمرها از Eyefinity لذت میبرن؟ تقریبا بالای 90 درصد گیمرها، وقتی میخوان بازی شوتر آنلاین بازی کنن، دلشون میخواد که Eyefinity داشته باشن...(البته نه واسه ما!!! :( ، خدارو چه دیدی، شاید یه مانیتور دیگه گرفتم و خواستم استفاده کنم!! :-?)

الان هم داشتم میگشتم دنبال خود کابل تو ایران، کابل ورژن 1.3 نیافتم، ولی تا دلت بخواد تبدیلش بود!!!!!

ببین رضا جان، اون موقع کارت تایتان اومد، نظرت فرق میکرد، ولی الان چون شکست خورده، این نظر رو داری...مطمئن باش، کسی که تو فکر Workstation هستش، کارش رو با کارت تایتان Z راه نمیندازه و حداقل میره مادربورد 2011 میگیره یا کار درست رو انجام میده و یه مادربورد EVGA و دوتا سی پی یو Xeon و 5-4 تا تایتان بلک یا جدیدتر که تایتان X باشه رو روش قرار میده...

@};-

فارکرای (1080):

فارکرای (1440):

فارکرای (2160):

---------------

البته من حواسم نبود اون دلیلی که اوردید تو 1440 هم پیش میاد، ولی تو 4کا هم افزایش عملکرد cf کمتره

حتی اگه این رو هم چشم پوشی کنیم و بگیم مثلا برابرن، خوب دیگه دلیل نمیشه شما بگی cf بهتر از sli هستش

بله عزیز، بهترین اتفاقی که ممکنه بیوفته، این هستش که افزایش عملکرد 100 درصدی داشته باشیم، ولی با DX11 چون API خوبی نیست، همچین اتفاقی نمیوفته، آیا بنچمارکهای بتلفیلد 4 رو با منتل دیدید؟؟ حدودا 100 درصد افزایش عملکرد انجام میشه(بعضی ویدیوهارو هم دیدم که با کارت 270X بود که 115-110 درصد افزایش پرفورمنس وجود داشت)...  ^_^

این نمودارها هم اعدادشون در کنار خط عمودی وجود داره و نکته اصلی اینجاست که شما 2تا کارت 980 یا فیوری رو روی یک سیستم نمیزارید برای رزولوشن 1080P، بلکه تو فکر رزولوشنهای بالاتر هستید، حالا میگیم از QHD به بالا، باید تقریبی حساب کنیم...

بعنوان آخرین حرف هم باید بگم که فکر نمیکنم که AMD به دنبال اجرای بازی ها در رزولوشن 8K در حال حاضر باشه(شاید با 2 کارت HighEnd پولاریس بشه)، بحث روی رفرش ریت هستش که در رزولوشن 4k بتونی 120 هرتز رو بگیری و در 2k و رزولوشنهای پایینتر بتونی 240 هرتز رو بگیری، چیزی که HDMI از پسش بر نمیاد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

390 دستم بودم روی 5 بازی تجربه اسموت تر و روان تر.

970G1 هم دستم بوده روی همون 5 تا بازی به خاطر تکنیک های gameworks و ... که برای انویدیا هست بازی خیلی جذاب تر هست مخصوصا توی WT3 و Farcry 4.

نمیشه گفت کدوم بهتر هست.

من هم AMD رو دوست دارم هم انویدیا ولی هیچ کدوم رو تنهایی دوست ندارم چون یکیشون تنها بشه از فرداش مصرف کننده ها رو سلاخی میکنه.

1 ریال هم از فن بودن تو جیبم نمیره که بخوام کلی وقتم رو بگذارم چرت و پرت بنویسم.

انصافا با این فن بازی ها که فقط نقطه ضعف دو شرکت دست میگذارید ، بیاید در نظر بگیرید الان این رو داده بیرون پس در جوابش انویدیا باید فلان رو بده بیرون که نتیجش میشه سود برای PC گیمرها . :| 

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

آسایش دو PC تفسیر این دو حرف است:

انویدیا گرانو ای ام دیم بخاری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...