رفتن به مطلب

این شما و این هم غول گرافیکی دو هسته‌ای شرکت AMD و سریع‌ترین کارت‌گرافیک جهان: Radeon Pro Duo

Recommended Posts

رزولوشن رو منظورته ؟

بعضی اوقات  میکشه بالا بردن رزولوشن البته HZ به مشکل میخوره .

نه منظورم همون فرکانسه

مثلا فرکانس اکثر مانیتورها 60 هرتزه شما میتونید بکنید 75 هرتز.

پس شما امتحان کردین. 

یک سری به اینجا بزنید ملت نتایج اور کردن رو بیان کردن با برنامه CRU.

http://www.monitortests.com/forum/thread-custom-resolution-utility-cru

بستگی به پنل داره یکی پنل 60 هرتزی نوتبوکو به 180! هرتز بدون مشکل اور کرده بود البته اینجور پنلها نادره ولی خوب میشه.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• ارسال 182
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

الان یکی دقیق به من بگه توی این تاپیک بحث سر چی هست من که گیج شدم 

لینک به دیدگاه

نه عزیز، خود بنده هم از ردیف کردن پستهای شما، خوشحال نمیشم، ولی شما هنوز قبول ندارید که شکل پست دادنتون جالب نبوده، مشکلی نیست، عزیز اگه کسی به پستهای شما منفی داده، بقیه کاربرها هم میتونن اونهارو ببینن، نگران نباشید...

باز هم خیر، اگه شما فکر کردید که بنده قصد خورد کردن شمارو داشتم، باید بگم که اشتباه میکنید و بنده عذر میخوام، اگه همچین شکلی برداشت شده... @};-

قصد بنده از منفی دادن، قطع کردن همچین پستهایی بوده، نه فقط شما، بلکه تمام کسانی که به این شکل پست میدن، بهمین دلیل بود که اون پست رو زدم...

اهمیتی نداره که طرفدار کدوم شرکت و مارک هستن، شما باید ببینید که اینجا یک فروم حرفه ای کامپیوتر هستش، بنده هم چندین سال هستش که در این فروم عضو هستم و ازش استفاده خیلی زیادی میکنم، یکی از موفق ترین و بهترین فروم های کامپیوتر هستش که واقعا میشه از صبح تا شب از مطالبی که توش زده میشه، استفاده برد...

اما پستهای این شکلی فقط میتونه باعث پایین اومدن ارزش به مطلبی به این خوبی میشه...

شما نگاه کن که بنده شاید نصف روز رو وقت گذاشتم و اینجا با خیلی از دوستان بحث کردم و تا اونجایی که میتونستم و اطلاعاتم قد میداد، جواب سوال هاشون رو هم دادم، آیا فکر میکنید به بنده جایزه ای داده میشه؟ خیر...

همین که فکر میکنم، میتونم به کسی کمک کنم، خودش یه حس خیلی خوبی داره که باورت نمیشه، بنده هم هزاران بار گفتم که علامه دهر نیستم، هر اطلاعاتی رو هم که میبینید، حالا چه به صورت شخصی یا از نت یا از دوستان دیگه تو همین فروم بدست اوردم...(باز بهونه ای پیدا شد که از بعضی از دوستان هم یاد کنیم که دیگه مثل قبل فعال نیستن، مثل بهمن جان، فرجام خان، خود خبات جان و خیلی از دوستان دیگه...)

شما هم دیگه این بحث رو ادامه نده، چون تاپیک در مورد همه چیزی بحث توش بوده و داره کلا به بیراهه میره...

موفق و سلامت باشید... @};-

هرچند خودم راضی نیستم الکی بحث رو کش بدم و دوستان فکر کنن من اومدم انجمن رو بهم بریزم و سواد ندارم و....

میتونستید تو پیام خصوصی ب من بگید نه ک جلوی صد ها کاربر لیون... چون هرکس باشه بالاخره ناراحت میشه از اینکه فکر کنه همه دارن ب چشم ی بیسواد بهش نگاه میکنن...

ب هر حال. بحث رو ادامه نمیدم و پست دیگری نمیذارم تا دوستان بیشتر از این تاپیک رو منحل شده نبینن.

لینک به دیدگاه

دوستان یه نگاه به اینجا بکنید حتما  عکس وسط پروفایل  عملا داره بهتون یه چیزی رو میگه .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=17904

نه منظورم همون فرکانسه

مثلا فرکانس اکثر مانیتورها 60 هرتزه شما میتونید بکنید 75 هرتز.

پس شما امتحان کردین. 

یک سری به اینجا بزنید ملت نتایج اور کردن رو بیان کردن با برنامه CRU.

http://www.monitortests.com/forum/thread-custom-resolution-utility-cru

بستگی به پنل داره یکی پنل 60 هرتزی نوتبوکو به 180! هرتز بدون مشکل اور کرده بود البته اینجور پنلها نادره ولی خوب میشه.

والا من ips 226v  دارم هر کاری کردم نتونستم هرتز رو تغییر بدم .

نرم افزار خاصی میشناسید برای این کار ؟

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

دوستان یه نگاه به اینجا بکنید حتما  عکس وسط پروفایل  عملا داره بهتون یه چیزی رو میگه .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=17904

والا من ips 226v  دارم هر کاری کردم نتونستم هرتز رو تغییر بدم .

نرم افزار خاصی میشناسید برای این کار ؟

Custom Resolution Utility (CRU)
لینک به دیدگاه

Custom Resolution Utility (CRU)

اینو چطوری apply میکنند !

ویرایش .

اوکی شد ممنون مانیتوره ساپورت نمیکنه .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

اینو چطوری apply میکنند !

حتما قبلش سیستم ری استور ویندوز فعال باشه

مال من اصلا فعال نیست که بخوام ببینیم چجوریه

تو همون فورومش بگردید پیدا می‌کنید

شرمنده نتونستم زیاد کمک کنم.

پنل شما ماله فیلیپسه؟

لینک به دیدگاه

حتما قبلش سیستم ری استور ویندوز فعال باشه

مال من اصلا فعال نیست که بخوام ببینیم چجوریه

تو همون فورومش بگردید پیدا می‌کنید

شرمنده نتونستم زیاد کمک کنم.

پنل شما ماله فیلیپسه؟

نه پنل فکر کنم مال خود LG  هست .

لینک به دیدگاه

شما از قسمت  nVidia Control Panel -> Display -> Customise میتونید استفاده کنید

اینجا رو هم ببینید چیز‌های به درد بخوری شاید پیدا کنید.

https://linustechtips.com/main/topic/31526-overclocking-your-monitor-refresh-rate-amd-gpus/?page=5

http://www.techpowerup.com/forums/threads/overclocking-a-monitor-o.204742/

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

انویدیا داره سوراخ موش میخره دونه ای یک میلیارد!!!!

اگر میخواهید کارت گرافیکتان پس از عرضه نسل بعد با خاک یکسان شود !

اگر میخواهید مموری کارت گرافیکتان از چهار به 3.5 + 0.5 تبدیل شود .

اگر میخواهید پس از مدت ها متوجه بشوید که کارتگرافیکتان تعدادی از رنگ ها را نمایش نمی داده است .

اگر میخواهید که نتوانید دایرکس 12 را به خوبی یک 7770 ساپورت کنید .

اگر میخواهید قیمت کارت گرافیکتان طی چند ماه از 3000 دلار به 1500 دلار افت کند .

انویدیا برای شما برنامه دارد همین امروز خرید کنید ----> کانون فرهنگی انویدیا !!!!

خبات جان مثبت هام تموم شده یکی طلبت !!!

ههههههههههههه

خدایی حرف حساب جواب نداره

کل کل کردن قشنگه ولی توش بی احترامی باشه جالب نیس

نمیدونم چرا بعضیا سنگ انویدیا (یا ای ام دی ) روبه سینه میزنن

من خودم طرفداره ای ام دی هستم ولی رک میگم سری فیوری اصلا خوب نبود البته اولای کاره hbm هستش (درسته برای مقابله با 970 و 980 ساخته شده بود و جواب هم داد)قیمتاش اصلا خوب نبود درحالیکه قیمت 970 زمان خودش (یکسال قبله فیوری) مناسب بود

ولی انویدیا یچیزیش بده از نسل جدید کارتهاش فقط پشتیبانی میکنه (البته نظره بنده حقیر اینه)

الان یکی دقیق به من بگه توی این تاپیک بحث سر چی هست من که گیج شدم 

والا منم گیج شدم

معذرت میخوام ازدوستان این حرفو میزنم ولی شما pc gamer هستین نه کنسول گیمر

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

چقدر حرف زدین خدایی

هر کمپانی هر چرتی ساخته بمن و بقیه چه؟ هر کس طبق نیاز انتخاب میکنه یکی قدرت یکی جلوه بصری یکی هم با اینتل HD سر میکنه

خجالت هم خوب چیزیه با هر دو طرفم چه فن انویدیا چه پنکه AMD چه هیت سینک اینتلی

سخت افزار رو برای سود خودشون میسازن و استفاده از قدرت پردازشی  عملا بحث و کل کل بیهودست همش نمودار میکوبین بصورت هم

ادعای 4k هم میکنین همین الان خیلی کارتا تو 1080 در عناوین جدید لنگن!

لینک به دیدگاه

دوستانی که تو بحث های این تاپیک و یا تاپیک های دیگه شرکت میکنن توجه کنن که توهین . تمسخر کاربران دیگه خلاف قوانین فروم هست و در صورت شکایت کاربران ، میتونه منجر به اخراج از فروم بشه . پس رعایت کنید .

لینک به دیدگاه

این همه حرف زده شد اما به این که قیمت کارتهای دیگه مثل 380 و ... چی میشه کسی نپرداخت ! مخصوصا بعد از عرضه این کارت و کاهش قیمتش ( که احتمالا میاد زیر 1000 دلار اگر همون اول زیر 1000 دلار نباشه ) و کاهش قیمت سری فیوری  .

اگر این اتفاق بیفته میشه گفت این کارت کاملا موفق بوده !!!

وگرنه کارتهای 2 هسته ای کلا جالب نیستند !!!!!!!

لینک به دیدگاه

با با اعتماد کامل هم عنوان سریعترین کارت گرافیک جهان رو مطرح کرده AMD. الان دو تا چیپ titan x رو انویدیا بذاره بغل هم مثل این اسمش چی میشه؟ :D ب این کار amd نو اوری نمیگن اسمش استفاده از جای خالی به وجود اومده تا عرضه سری های بعده ک خواسته در نبود رقیب الکی سرو صدا کنه وگرنه من میلیارد میلیارد تو حسابم پول باشه 1500 دلار نمیدم ب کارتی ک hdmi 1.4 استفاده میکنه :D

دو تا titanx از این بهتر نیست.

حالا بنچمارک ها میاد.

لینک به دیدگاه

دوستان هنوز باهاش بازی تست نکردند؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

دوستان هنوز باهاش بازی تست نکردند؟ :-? :-? :-?

انگار خیلی بهشون حال داده از پای بازی بلند نمیشن آمار رو منتشر کنن !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

17 صفحه تاپيک اومده جلو به غير از دو سه تا پست و چند تا اشاره بقيه پست ها هيچ بار علمي نداره!

واقعا اينگونه بحث و کل کل بي ثمرو بي کيفيت و اظهار نظر از روي تعصب خجالت آوره!

لینک به دیدگاه

17 صفحه تاپيک اومده جلو به غير از دو سه تا پست و چند تا اشاره بقيه پست ها هيچ بار علمي نداره!

واقعا اينگونه بحث و کل کل بي ثمرو بي کيفيت و اظهار نظر از روي تعصب خجالت آوره!

کلا در مورد همه چی بحت شد اما فایده نداشت !!!

این مسائل موجب میشه که بار علمی سایت بیاد پایین !!!

من آخر نفهمیدم کارت 2 هسته ای چه ربطی به تک هسته ای داره ؟؟؟

قیمت کارت 1500 دلاره یا 1000 دلار ؟؟؟؟

چرا وقتی DisplayPort هست باز هم انقدر به hdmi گیر میدن مگه فوقش یه تبدیل همه چی رو درست نمیکنه ؟؟؟

آخر قیمت کارتهای دیگه پایین میاد یا نه ؟؟؟ و ...........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا در مورد همه چی بحت شد اما فایده نداشت !!!

این مسائل موجب میشه که بار علمی سایت بیاد پایین !!!

من آخر نفهمیدم کارت 2 هسته ای چه ربطی به تک هسته ای داره ؟؟؟

قیمت کارت 1500 دلاره یا 1000 دلار ؟؟؟؟

چرا وقتی DisplayPort هست باز هم انقدر به hdmi گیر میدن مگه فوقش یه تبدیل همه چی رو درست نمیکنه ؟؟؟

آخر قیمت کارتهای دیگه پایین میاد یا نه ؟؟؟ و ...........

حالا displayport رو میگیم زیاد تو دست و بال نیست

ولی HDMI 2 رو چن نفر توی همین انجمن دارن استفاده مفید ازش میبرن ؟

شاید کمتر از 10 نفر

گیر بیخود میدن

لینک به دیدگاه

شاید کمتر از 10 نفر

گیر بیخود میدن

من روی این مفید خیلی تاکید دارم .

بسیاری از مواقع حتی اونهایی هم که hdmi 2 دارن از 50 درصد قدرتش هم استفاده نمیکنن !!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید کمتر از 10 نفر

گیر بیخود میدن

والله. آدم بیاد معماری، پیشرفت علم، ایجاد رقابت رو ول کنه بچسبه به 2.0 یا 1.4

کسی که یه همچین کارتی رو میخره اگه مانیتور Free sync نداشته باشه دیگه پول یه مانیتور DP رو که داره. مانیتور ضیغ یه تومنی DP داره.

من روی این مفید خیلی تاکید دارم .

بسیاری از مواقع حتی اونهایی هم که hdmi 2 دارن از 50 درصد قدرتش هم استفاده نمیکنن !!!!

دقیقا. کسی که مانیتور 4K داره حتما مانیتورش DP داره. کسی هم که مانیتور زیر 4K داره براش 1.4 و 2.0 فرقی نداره 60هرتز رو به راحتی روی QHD میگیره.

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

مشکل گرافیک های AMD اصلاً این چیزا نیست، مشکل اینکه بازی های بهینه شده با گرافیک های AMD خیلی کمن (بجز Hitman) اکثر بازی ها با NVIDIA بهینه هستن و بیشتر باگ ها هم با درایور های AMD پیش می آد. الان بعد چندین سال قابل ندونسته یک درایور منظم و درخور برای Linux بده، پاک واداده همه زورش رو گذاشته رو کنسول.

لینک به دیدگاه

اومدم از اول بخونم دیدم یه مطلبی که دیروز قرار داده شده 18 صفحه داره، یکی دو صفحه ی اول رو خوندم بعد اومدم صفحه ی آخر :| با خوندن صفحه ی آخر متوجه شدم زیادم چیزی رو از دست ندادم با این پرش -__-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل گرافیک های AMD اصلاً این چیزا نیست، مشکل اینکه بازی های بهینه شده با گرافیک های AMD خیلی کمن (بجز Hitman) اکثر بازی ها با NVIDIA بهینه هستن و بیشتر باگ ها هم با درایور های AMD پیش می آد. الان بعد چندین سال قابل ندونسته یک درایور منظم و درخور برای Linux بده، پاک واداده همه زورش رو گذاشته رو کنسول.

درود

دوست عزیز چند تا سوال از شما دارم :

ایا شما خودتون کارت amd دارید و ایا تست کردی درایورهای جدید رو

اینها تجربه شخصی شماست یا مثل بعضی دوستان از کامنتها و سایهای خارجی یا ایرانی دارید اینجا نقل قول میکنید

اگر به مشکل درایور باشه انودیا که فعلا داره میزنه رو دست amd اونم با درایورهای به قول خودشون WHQL همین ورژن364.47 که سرتاسر مشکل و باگ بود همه کاربران انودیا ناراضی بودن که

خواهشا با این پستهای غیر علمی تاپیک رو به جنجال نکشید

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز چند تا سوال از شما دارم :

ایا شما خودتون کارت amd دارید و ایا تست کردی درایورهای جدید رو

اینها تجربه شخصی شماست یا مثل بعضی دوستان از کامنتها و سایهای خارجی یا ایرانی دارید اینجا نقل قول میکنید

اگر به مشکل درایور باشه انودیا که فعلا داره میزنه رو دست amd اونم با درایورهای به قول خودشون WHQL همین ورژن364.47 که سرتاسر مشکل و باگ بود همه کاربران انودیا ناراضی بودن که

خواهشا با این پستهای غیر علمی تاپیک رو به جنجال نکشید

می خواید در مورد حقایق غیر تکنیکی صحبت کنیم که احتیاجی به اثبات علمی یا تجربی نداشته باشه تا بحثی توش نباشه، مثلاً نظرتون در مورد سهم 81.9 % از بازار گرافیک های desktop توسط NVidia چیه آیا هوش جمعی  81.9 % از مردم اونها رو به اشتباه برده؟

http://www.pcworld.com/article/3001749/components-graphics/nvidia-doesnt-want-to-just-dominate-the-graphics-card-market-it-wants-to-own-it.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...