رفتن به مطلب

این شما و این هم غول گرافیکی دو هسته‌ای شرکت AMD و سریع‌ترین کارت‌گرافیک جهان: Radeon Pro Duo

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فکر نکنم از هر 10 نفر 5 نفر 980 Ti  زیر دستشون اومده باشه تا حالا .

یک موردی که اقا رضا در موردش میگه این موضوع هست  که تا چیزی رو تست نکردی در موردش سعی کن نظر منفی ندی .

بحث تار مو و پیچش مو هست .

بعضی اوقات یک نفر شاید حرفی بزنه و با عقل جور در نیاد و شاید فقط خواسته حرفی بزنه  بهتر هست  راهنماییش کنیم و بهش بگیم این مورد اشتباه هست .

البته از راه خشونت نمیشه چون طرف هم ایرانیه لج باز  خخخ :D

این +  و - هم دردسر بزرگی شده *dry#

بهتر هست - رو بردارید از انجمن فکر کنم انجمن گلستان بشه ( با هم دوست باشید ) خخخخ

+1 با تشکر 

لینک به دیدگاه

• ارسال 182
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

اگر Displayport 1.2 واسـه 4K فقط 60HZ رو ساپورت میکنه پس این 2 مانیتور که تا 100HZ اورکلاک میشن چرا DP 1.2  دارن؟اینکه نمیتونه هندل کنه این همه فریمو پس این یعنی چی؟حتی اگه خود VGA  هم بگیم سری تایتانه پــاسکال 1.3  باشه بازم رو این مانیتوراوو مانیتورای گیمینگ های اند DP 1.2 داره فقط

نامردای حرومزاده معلوم نیس واسهچی 1.3 نذاشتن رو مانیتور G-sync AH-IPS CURVEDE 3440x1440 60-100HZ ZERO frame titlt adjuste 100% RGB

من نزدیکه یه ساله تو کفه این ایسرم میخوام اینو بخرم از روزی که فهمیدم DP1.2  داره حالم خرابه حالا تکلیف چیه؟کمک کنیــد!!! :crying: HELP PLEASEE

http://www.acer.com/ac/en/US/content/predator-x34-series

https://www.asus.com/Monitors/ROG-SWIFT-PG348Q

سلام

دوست عزیز مانیتور PG348Q دارای وضوح 4K نیست، 3440x1440 یا Ultra Wide هست! برای G-Sync هم به ناچار مجبور شدن از DP 1.2 استفاده کنند، تجربه کار کردن با این مانیتور رو داشتم و قطعا بهترین گزینه ای هست که یه گیمر باید در نظر بگیره، نگران ریفریش ریت نباشید، یه کابل با کیفیت و خوب DP 1.2 توانایی نمایش 100Hz داره که خودم هم تست کردم و تغییرات ایجاد شده واضح بود.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

`درود

من کسی رو نشون ندادم شاید منظورت دوستمونه ۵۸۷۰ ایشون عکس گذاشتن عزیزم من چیزی نگفتم؟؟

نه منفی بی دلیل یک جور نگرش بد ایجاد میکنه برای مثال شما یک پست میگذارید که صحیحه ولی  اینکه یک عده  منفی بخوان غلط نشونش  بدن دیگه این بده قبول کنید-

بنده هیچ نامی نبردم و فقط به ایشون تذکر دادم  گفتم نباید برگردیم به عقب و به و پست هایی که حتی درواونها حضور هم نداشتیم بیخود منفی بدیم شاید محتوی  نوشته چیزی باشه که بدرد خیلی ها بخوره ولی منفی بیدلیل یک عده از روی ناراحتی، باعث گمراه شدن اون شخصی میشه که شاید حالا دانش کافی نداره و شاید داره از اون پست چیزی یاد میگیره - کلا اینها نکاتی است که شما هم در نظر نگرفتید و زود پاسخ دادید- عزیزم  این که معلومه که چه شخصی به چه کسی منفی داده دیگه مخفی کاری نیست نه عزیزم من مثبت های شما رو نمیخوام مال  خدم را با هزاران زحمت برای بچه های فروم بدست اوردم و همینطور نبوده بیایم یک چیزی بگذارم مثبت بگیرم. 

الان طوری شده که منفی به کسی میدن انگار بلانسبت بهش فحش دادن، یه سوال میپرسم از شما، این مثبتا برای شما چی به دنبال داره؟

یعنی دقیقا این مثبتا چی میکنن؟ یه توضیحی بدین راجبش، یادمه یه انجمن بود دقیقا به خاطر همین جر و بحثا منفی و مثبت کلا مدیر انجمن

منفی رو برداشت و فقط مثبت رو گذاشت. در ضمن تجربه هم نشون داده اینجور بحثا هیچگونه نتیجه ای نداره، هر کسی حرف خودشو میزنه

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان طوری شده که منفی به کسی میدن انگار بلانسبت بهش فحش دادن، یه سوال میپرسم از شما، این مثبتا برای شما چی به دنبال داره؟

یعنی دقیقا این مثبتا چی میکنن؟ یه توضیحی بدین راجبش، یادمه یه انجمن بود دقیقا به خاطر همین جر و بحثا منفی و مثبت کلا مدیر انجمن

منفی رو برداشت و فقط مثبت رو گذاشت.

1+

لینک به دیدگاه

یک یا چند نفر به بنده در پست های قبلی نمره منفی دادن واقعا تأسف آوره. جالبتر اینجاست که پست‌های درباره برتری‌های انویدیا ذکر شده رو منفی دادن. :clapping:

لینک به دیدگاه

به نظر من بیشتر ما ها معنی  - و + رو نمیفهمیم !

منظورم این نیست که نمیفهمیم ( شاید هم وجود این 2 عبارت  توی این انجمن یه جور دیگه خودش رو نشون میده )

نظر بنده این هست که به جای  + از Like  و به جای - از Dislike  استفاده بشه .

شاید واژه خارجی بشه ولی به نظرم مذیتی که داره واکنش افراد بهش کمتر میشه .

البته این  نظر من هست چون خودم به شخصه یا هر کسی دیگه ای  توی هر پستی منفی میگیره با خودش میگه ......  این همه زحمت کشیدیم  طرف اومده  - داده .

البته خود من هم به بعضی از کلمات  حساس هستم مثل کلمه  پدر مثلا  یا   منفی   حالا این واژه هاش عوض بشه به نظرم بهتر هست .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

نه عزیز، کاربر معمولی و غیرمعمولی نداره، نظر همه محترم هستش، همه تو این فروم به یه اندازه حق دارن(از نظر بنده)

خیال میکنید که بقیه کسانی که پست طنز گذاشتن، از نظر بنده خیلی کار خوبی کردن؟ خود من هم یه پست طنز گذاشتم، ولی بنده نهایت سعی رو کرد که به کسی نه توهین داشته باشم و نه کسی رو ناراحت کنم، به قولی پست طنز بنده، یه پست بی طرف بود ولی شما بیس از 5 پست این شکلی زدید...

شما اعصاب بنده رو هم بهم بریزید، مشکلی پیش نمیاد، چون بنده هم انسان هستم، اشتباه میکنم و ممکنه کسی به بنده این رو بگه، ولی اینکه چون هیچ کس از بچه های فروم، بخاطر این جو دوستی که بینشون وجود داره، چیزی به شما بابت این شکل پست دادن، نگفتن، نباید شما از احترامشون سوء استفاده کنید...

مشکلی نداره، فن مارک یا شرکتی بودن، طرفدار انویدیا یا AMD یا اینتل باشید، ولی احترام بقیه رو نگه دارید عزیز...

این پستهای شما هستش، به نظرتون چقدر احترام بقیه رو شما نگه داشتید؟

کلا فکر میکنم 3تا پست دیگه زدید که توش بی احترامی نبوده، خودتون فکر کنید که در یک فضای مجازی، چه شکلی برخورد کنید...

@};-

بله بنده هم یه بدخواه دارم به نام کاربری Alireza-6345 که فکر میکنم از هر 15 پست بنده، 3تاش رو ایشون Dislike میکنه... @};- نظرش حتما فرق داره با بنده... ^_^

نیازی ب رو کردن پرونده های بنده نبود ک حالا دوستان یکجا کامنت های بنده رو ببینن ب چشم دشمن نگاهم کنن...

دوستانی ک ب هر دلیل ناراحت شدن با همون اعمال منفی دادن نظر خودشونو نسبت ب پست های بنده رسوندن منم کاریندارم کی هستن و چرا...ولی شما میای با افتخار اعلام میکنی ب من منفی دادین. اگر پست بنده اسپم بود شما چرا با این نظر اسپم دادین؟

مگر نمیگین مبحث علمی باشه؟

والا نه با منفی دادن من چیزی ازم کم میشه نه میگم وااای چرا و خفت کنم... ولی جالب نیست این کارتون ک صراحتن اعلام کنید. اگر اقای حسینی هم جای بنده بود ناراحت میشد. منفی دادن رو گذاشتن ک دیگه نگید منفی دادم... منم نمیگم چرا منفی میدید خب بدید نظرتونه بالاخره ولی نگید ک این منفی رو من دادم با لحن خورد کردن کسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منفی رو برداشت و فقط مثبت رو گذاشت. در ضمن تجربه هم نشون داده اینجور بحثا هیچگونه نتیجه ای نداره، هر کسی حرف خودشو میزنه

شما این منفی ها براتون چی داره که کلید  کردید روشون ؟ مثبت مگر من فقط میگیرم  عجب سئوالهایی  عجیبه واقعا- عزیزم شما اصلا در بحث نبودی  نمیدانید چه خبره اومدی  صاف روی یک بحث خیلی خارج از تاپیک دست گذاشتی- چرا میگید  منفی مگر چیه   خوب مثبت مگر چیه؟ سیستم فروم است من چه میدان چیه ؟

شما اصل حرف رو نگرفتی میگم منفی بیخود و بی دلیل باعث گمراهی میشه بنده پست گذاشتم توضیح دادم در باره خرید کارت گرافیک  دوستان   کلی منفی دادن خوب دادن که دادن چی کم میشه ؟؟ که دادن موضوع اینه اون بابایی که این وسط چیزی نمیدونه  یا دانششرو نداره یا اومده یک چیز  یاد بگیره فکر میکنه این پست ها چرت و پرت هستند خودش هم یک منفی میده  میره ! دیگه اینها که توضیح نداره شما فقط اومدید به رنگ سبز و قرمز نگاه میکنید - مثبت چی  داده به من ؟؟؟ ؟ شما بگو ؟؟ مگر حقوق میدن اینجا به ما؟؟ مثلا چه سودی داره برای من اگر منفی بدم یا مثبت بگیرم یا منفی ؟؟بحث سر بی اعتبار شدن نوشتار است و گرنه منفی و مثبت رو میخوام بزنم توی سرم  کاری میکنن آدم از هر چی زحمت کشیده  پشیمون بشه - هزار تا مثبت من برای شما 10000000 تا مثبت من برای شما ببین چی بهتون میدن؟؟ من در فروم های دیگر اینقدر  رتبه داشتم به خاطر جو بد دیگه حتی یکبار هم لاگین نکردم./

لینک به دیدگاه

این تاپیک هم الان بسته میشه شرمنده.

جایی بهتر پیدا نکردم بهت بگم دیدم اینجا شلوغه گفتم همینجا بگم :D

دیروز خیلی خوب در مورد ارتقا به ویندوز 10کمکم کردی مثبتام تموم شده بود رفتم تاپیک جبران کردم دمت گرم :D

یه چیزی بگم اسپم نشه این کارت گرافیک 1500دلار قیمتشه که در آخر بتونه چهارتا گیم اجرا بکنه(شاید کارای دیگه هم بکنه) آخه ارزشش رو داره آیا؟

لینک به دیدگاه

ظاهرا تو سفحات قبل درگریری شده. من خبرو خوندم و ترجیه میدم نظرمو بگم.

کارت خیلی جیگریه. کولر هم که دیگه واتره و مشکلی نیست، قدرت هم فکنم فیکس با کراسفایر فیوری ایکس رقابت کنه. قیمت گذاری هم از 1000دلار فکر نکنم بیشتر بشه که خب مثل همیشه خوب و ارزش منده.

بقول برو بچ: Your move nvidia!

لینک به دیدگاه

جایی بهتر پیدا نکردم بهت بگم دیدم اینجا شلوغه گفتم همینجا بگم :D

دیروز خیلی خوب در مورد ارتقا به ویندوز 10کمکم کردی مثبتام تموم شده بود رفتم تاپیک جبران کردم دمت گرم :D

یه چیزی بگم اسپم نشه این کارت گرافیک 1500دلار قیمتشه که در آخر بتونه چهارتا گیم اجرا بکنه(شاید کارای دیگه هم بکنه) آخه ارزشش رو داره آیا؟

خوب اون که معلومه نه 1500 دلار! دو تا 980TI از این غول‌ها مثل گیگابایت  واتر فروس سری اکستریم تازه اونم 700 دلار میشه 1400 دلار میخری 4k میزنی لذت دنیا و آخرت رو میبری.

لینک به دیدگاه

دوستان ، چند وقته این کل کل طرفداران ای ام دی و انویدیا بالا گرفته بی دلیل ! دوستان به نظر شما این کل کل کردن ها و بحث های بی مورد چه نتیجه ای داره ؟ به شما جایزه میدن ؟ سهام دار ای ام دی یا انویدیا هستید ؟ یا تو این شرکت ها کار می کنید ؟

چه شما کل کل کنید و چه نکنید این دو شرکت سود خودشون را از بازار برده اند و می برند . این وسط شما فقط  باعث رنجش خاطر خودتون شدید همین و بس . وقتی دو طرف بحث به اعتقادات خودشون پایبند هستند بحث هیچ وقت تمام نمیشه و ادامه پیدا خواهد کرد . 

طبق آمارها منتشر شده از میزان فروش کارت های گرافیک برتری انویدیا در این بازار معلومه و بر کسی پوشیده نیست . پس دعوا کردن و بحث شما میزانی بر فورش این شرکت ها نداره .

در مورد - و + هم واقعاً متآسفم برای بعضی از دوستان . اصلاً نباید از چنین سیستمی استفاده بشه . یه نگاه به فروم های خارجی بندازید اصلاً چیزی به اسم - و + وجود نداره . به نظر من این سیستم برداشته بشه بهتره . چون به جای ایجاد تمایز بیشتر باعث ایجاد تنش در فروم شده تا الان .

لینک به دیدگاه

شد بحث ازاد .

دوستان بهترین مانیتور برای گیم توی 2k   و 4k چی پیشنهاد میدید .

و کیبورد و موس گیم  بحث فقط قیمت بالا نیست کاراییش هست .

با تشکر .

دوستان یه سر به XDA  بزنید به  خدا منفی نداره .

هر کی بخواد  تشکر میکنه .

نمیدونم هدف منفی توی این انجمن چی هست !

برای امتیاز بازارچه درست ولی برای  تشکر کردن از پست ها اصلا یه جوری هست .

لینک به دیدگاه

دوستان ، چند وقته این کل کل طرفداران ای ام دی و انویدیا بالا گرفته بی دلیل ! دوستان به نظر شما این کل کل کردن ها و بحث های بی مورد چه نتیجه ای داره ؟ به شما جایزه میدن ؟ سهام دار ای ام دی یا انویدیا هستید ؟ یا تو این شرکت ها کار می کنید ؟

چه شما کل کل کنید و چه نکنید این دو شرکت سود خودشون را از بازار برده اند و می برند . این وسط شما فقط  باعث رنجش خاطر خودتون شدید همین و بس . وقتی دو طرف بحث به اعتقادات خودشون پایبند هستند بحث هیچ وقت تمام نمیشه و ادامه پیدا خواهد کرد . 

طبق آمارها منتشر شده از میزان فروش کارت های گرافیک برتری انویدیا در این بازار معلومه و بر کسی پوشیده نیست . پس دعوا کردن و بحث شما میزانی بر فورش این شرکت ها نداره .

در مورد - و + هم واقعاً متآسفم برای بعضی از دوستان . اصلاً نباید از چنین سیستمی استفاده بشه . یه نگاه به فروم های خارجی بندازید اصلاً چیزی به اسم - و + وجود نداره . به نظر من این سیستم برداشته بشه بهتره . چون به جای ایجاد تمایز بیشتر باعث ایجاد تنش در فروم شده تا الان .

این سیستم قدیمیه

اصلا نباید دیسلایک باشه.

بهترین سیستم امتیاز دهی سیستم فروم notebookreview.

من اونجا هستم تابحال یک نفر هم بهم توهین نکرده.

لینک به دیدگاه

میترسم چیزی بگم منفی بخورم  =))  =))  =)) i love Pc GAMING   :Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy:

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

میترسم چیزی بگم منفی بخورم  =))  =))  =))  i love gaming pc  :Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy:

یه کاری میکنی ادم دلش میخواد منفی بده بخده بهت خخخخ.

حالا منفی بدم بهت واقعا ؟

وسوسه میشه ادم خداییش  خنده با منفی  چه شود .

لینک به دیدگاه

شد بحث ازاد .

با تشکر .

حتما مدلی مدنظر دارید Gsync داشته باشه چون میگن واقعا فرق داره.

لینک به دیدگاه

حتما مدلی مدنظر دارید Gsync داشته باشه چون میگن واقعا فرق داره.

بدون G sync  که فتیر هست به قول بچه ها .

لینک به دیدگاه

شد بحث ازاد .

با تشکر .

برادر شما دیکه از اب گل الود ماهی نگیر :D خدایی نکرده اقای حیدرزاده ناراحت میشن

همینجوریش الان دلشون خونه

لینک به دیدگاه

بدون G sync  که فتیر هست به قول بچه ها .

ما که از این پولا نداریم :crying:  ولی شاید دست ساز واسه نوت‌بوک بسازند!

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

برادر شما دیکه از اب گل الود ماهی نگیر :D خدایی نکرده اقای حیدرزاده ناراحت میشن

همینجوریش الان دلشون خونه

به جان خودم اقای حیدر زاده رو الان ول کنی هممون رو از یک دم به تیربار میبنده .

شانس بیاریم بریم پشت دیواری چیزی تازه همون رو هم باگ میزنه  بهمون :D

ولی دوستان  این کار ها رو نکنید زشته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیازی ب رو کردن پرونده های بنده نبود ک حالا دوستان یکجا کامنت های بنده رو ببینن ب چشم دشمن نگاهم کنن...

دوستانی ک ب هر دلیل ناراحت شدن با همون اعمال منفی دادن نظر خودشونو نسبت ب پست های بنده رسوندن منم کاریندارم کی هستن و چرا...ولی شما میای با افتخار اعلام میکنی ب من منفی دادین. اگر پست بنده اسپم بود شما چرا با این نظر اسپم دادین؟

مگر نمیگین مبحث علمی باشه؟

والا نه با منفی دادن من چیزی ازم کم میشه نه میگم وااای چرا و خفت کنم... ولی جالب نیست این کارتون ک صراحتن اعلام کنید. اگر اقای حسینی هم جای بنده بود ناراحت میشد. منفی دادن رو گذاشتن ک دیگه نگید منفی دادم... منم نمیگم چرا منفی میدید خب بدید نظرتونه بالاخره ولی نگید ک این منفی رو من دادم با لحن خورد کردن کسی

نه عزیز، خود بنده هم از ردیف کردن پستهای شما، خوشحال نمیشم، ولی شما هنوز قبول ندارید که شکل پست دادنتون جالب نبوده، مشکلی نیست، عزیز اگه کسی به پستهای شما منفی داده، بقیه کاربرها هم میتونن اونهارو ببینن، نگران نباشید...

باز هم خیر، اگه شما فکر کردید که بنده قصد خورد کردن شمارو داشتم، باید بگم که اشتباه میکنید و بنده عذر میخوام، اگه همچین شکلی برداشت شده... @};-

قصد بنده از منفی دادن، قطع کردن همچین پستهایی بوده، نه فقط شما، بلکه تمام کسانی که به این شکل پست میدن، بهمین دلیل بود که اون پست رو زدم...

اهمیتی نداره که طرفدار کدوم شرکت و مارک هستن، شما باید ببینید که اینجا یک فروم حرفه ای کامپیوتر هستش، بنده هم چندین سال هستش که در این فروم عضو هستم و ازش استفاده خیلی زیادی میکنم، یکی از موفق ترین و بهترین فروم های کامپیوتر هستش که واقعا میشه از صبح تا شب از مطالبی که توش زده میشه، استفاده برد...

اما پستهای این شکلی فقط میتونه باعث پایین اومدن ارزش به مطلبی به این خوبی میشه...

شما نگاه کن که بنده شاید نصف روز رو وقت گذاشتم و اینجا با خیلی از دوستان بحث کردم و تا اونجایی که میتونستم و اطلاعاتم قد میداد، جواب سوال هاشون رو هم دادم، آیا فکر میکنید به بنده جایزه ای داده میشه؟ خیر...

همین که فکر میکنم، میتونم به کسی کمک کنم، خودش یه حس خیلی خوبی داره که باورت نمیشه، بنده هم هزاران بار گفتم که علامه دهر نیستم، هر اطلاعاتی رو هم که میبینید، حالا چه به صورت شخصی یا از نت یا از دوستان دیگه تو همین فروم بدست اوردم...(باز بهونه ای پیدا شد که از بعضی از دوستان هم یاد کنیم که دیگه مثل قبل فعال نیستن، مثل بهمن جان، فرجام خان، خود خبات جان و خیلی از دوستان دیگه...)

شما هم دیگه این بحث رو ادامه نده، چون تاپیک در مورد همه چیزی بحث توش بوده و داره کلا به بیراهه میره...

موفق و سلامت باشید... @};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

کسی اینجا مانیتور رو اورکلاک کرده؟

چون اگه انجام ندادید حتما انجام بدید. هیچ مشکلی نداره بعضی از 60 هرتز تا 120 هرتز بدون مشکل اور شد و چند ساله استفاده می‌کنن.

لامصب چون نوتبوک من خروجی تصویر به اینتل وصله اصلا نمیشه :-w

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

کسی اینجا مانیتور رو اورکلاک کرده؟

رزولوشن رو منظورته ؟

بعضی اوقات  میکشه بالا بردن رزولوشن البته HZ به مشکل میخوره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...