رفتن به مطلب

لغزش جاده ها : تصاویر 4K از عنوان محبوب Need For Speed (ویدئو گیم پلی اضافه شد!)

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

jradhej6s71p0607ci15.jpg

عنوان زیبای NFS فرانچایز مورد علاقه گیمر های است که از زیر پا گذاشتن قانون رانندگی لذت می برند، بازی جدید Need For Speed نسخه رایانه های شخصی نسبت به کنسول های نسل هشتمی از کیفیت بصری بهتری برخوردار می باشد؛ این اختلاف آنقدری می باشد که نشود این دو را با هم مقایسه کرد، در نسخه های PS4 و X1 شما مجبور به تجربه بازی با نرخ 30 فریم بر ثانیه هستید و همچنین نبود وضوح تصویر بالاتر از 1080p هر چند که کمترین بازی بر روی PS4 یا X1 با رزولوشن فول اچ دی اجرا می شوند.

تصاویری از محیط بازی با وضوح 4K: (اختصاصی سخت افزار)

700.jpg

700-2.jpg

700-3.jpg

تنظیمات گرافیکی:

b1a5NFS16-2016-03-17-08-28-11.jpg

نمایش گیم پلی

پیشنهاد می شود ویدئو را با کیفیت HD مشاهده نمایید :

http://www.aparat.com/v/9EMxu

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• ارسال 138
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

wooooooooooooooow  :x

موتور Frosbite 3 شاهکار کرده با این بازی  :x

لینک به دیدگاه

امیدوارم هندلینگش خوب باشه 

چون نید فور اسپید بازی شبیه ساز رانندگی نیست آدم واسه خاطر رانندگی پر سرعت و پر هیجان سراغ این سری می ره وگرنه بخوای تو این بازی هم به فکر نیم کلاج گرفتن باشی لذت آنچنانی نداره به نظر من 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

درود و تشکر @};-

خب حالا با این اوضاع بازی ها و اتصال به اینترنت و این حرفها امیدی هست بشه اینو بازی کرد؟ :-? 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه نورپردازی فوق العاده ای داره، انگار که بالاخره روی گرافیک محیط هم کار کردن...

واسه من اون بخاری که روی شیشه عقب ماشین هستش در اسکرین آخری و انعکاس نورها روی سطح خیس جاده، خیلی جالب هستش...

لینک به دیدگاه

بازی برخلاف اون چیزی که در موردش گفته شده و مشکلاتی که پیش بینی شده بود، محیط کاربری مناسب و قابل قبولی داره!

@};-

پ.ن: حقیقتش من تا حالا صحبتی از منفی و مثبت نکردم چون هیچ ارزشی ندارند از نظر من! اما بعضی موقع ها لازمه شخصیت بعضی ها رو خیلی بهتر بشناسید!

gjwl7c6kv0ge6nfc0ujl.png

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

چند ماه هم باید صبر کنیم کرک بشه

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بازی برخلاف اون چیزی که در موردش گفته شده و مشکلاتی که پیش بینی شده بود، محیط کاربری مناسب و قابل قبولی داره!

@};-

ممنون از شات ها

یک سوال وضعیت اینترنتش به چه صورت هست؟

حتما پینگ خوب میخواد یا تنها اتصال به اینترنت باشه کافی هست؟

لینک به دیدگاه

ممنون از شات ها

یک سوال وضعیت اینترنتش به چه صورت هست؟

حتما پینگ خوب میخواد یا تنها اتصال به اینترنت باشه کافی هست؟

نه اصلا مشکلی بابت پینگ این مسائل نیست، فقط در مسابقات آنلاین شاید یکم اذیت کنه، که اونم اگر اینترنت قابل قبولی داشته باشید و سرورهای بازی پشتیبانی خوبی داشته باشند، مسئله ای نیست.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

jradhej6s71p0607ci15.jpg

عنوان زیبای NFS فرانچایز مورد علاقه گیمر های است که از زیر پا گذاشتن قانون رانندگی لذت می برند، بازی جدید Need For Speed نسخه رایانه های شخصی نسبت به کنسول های نسل هشتمی از کیفیت بصری بهتری برخوردار می باشد؛ این اختلاف آنقدری می باشد که نشود این دو را با هم مقایسه کرد، در نسخه های PS4 و X1 شما مجبور به تجربه بازی با نرخ 30 فریم بر ثانیه هستید و همچنین نبود وضوح تصویر بالاتر از 1080p هر چند که کمترین بازی بر روی PS4 یا X1 با رزولوشن فول اچ دی اجرا می شوند.

700.jpg

700-2.jpg

700-3.jpg

تنظیمات گرافیکی:

لغزش جاده ها : تصاویر 4K از عنوان محبوب Need For Speed

@};-

دوست من اصلا لازم نیست شما از سایتی کپی برداری کنی بچه های گروه خودشون میتونن برن ببین

بعدش منفی یا مثبت دادن به شخصیت ربطی نداره به پسند کردن یا نکردن موضوع ربط داره

اگر به شخصیت باشه که شما دلیلد منفی دادنتو بگو به من؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست من اصلا لازم نیست شما از سایتی کپی برداری کنی بچه های گروه خودشون میتونن برن ببین

بعدش منفی یا مثبت دادن به شخصیت ربطی نداره به پسند کردن یا نکردن موضوع ربط داره

اگر به شخصیت باشه که شما دلیلد منفی دادنتو بگو به من؟؟؟؟؟؟

شما مسئول سایت تشریف داری؟!

یا نماینده منتخب بچه ها؟!

حق نشر اون مطالب هم با بنده هست و خود بنده تصمیم می گیرم کپی برداری بشن یا نه، دلیلی نمی بینم از شما نظر خواهی کنم؟! ببخشید از شما برای ارسال پست ها اجازه نگرفتم؟!

پ.ن: با توجه به قانون شماره 3 امتیاز های منفی شما گزارش داده میشه تا مدیریت بهتر تصمیم گیری کنند!

3. در صورتیکه برای مدیریت سایت معین شود که کاربری از روی قصد به کاربران دیگر امتیاز منفی داده است، با وی شدیدا برخورد خواهد شد.

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

شما مسئول سایت تشریف داری؟!

یا نماینده منتخب بچه ها؟!

حق نشر اون مطالب هم با بنده هست و خود بنده تصمیم می گیرم کپی برداری بشن یا نه، دلیلی نمی بینم از شما نظر خواهی کنم؟! ببخشید از شما برای ارسال پست ها اجازه نگرفتم؟!

پ.ن: با توجه به قانون شماره 3 امتیاز های منفی شما گزارش داده میشه تا مدیریت بهتر تصمیم گیری کنند!

من مسئول نیستم ولی خوشم نیومده دیسالیک کردم عجـــب

لینک به دیدگاه

نه اصلا مشکلی بابت پینگ این مسائل نیست، فقط در مسابقات آنلاین شاید یکم اذیت کنه، که اونم اگر اینترنت قابل قبولی داشته باشید و سرورهای بازی پشتیبانی خوبی داشته باشند، مسئله ای نیست.

@};-

شما خودت بازی کردی یا ازجایی شنیدین ؟؟ چون من بخاطر همین اینترنت قیدش رو زدم

لینک به دیدگاه

شما خودت بازی کردی یا ازجایی شنیدین ؟؟ چون من بخاطر همین اینترنت قیدش رو زدم

ذکر کردم که اجرای بازی و تجربه بخش داستانی ارتباطی به پینگ اینترنت نداره، بخش آنلاین بحثش جداست.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

ذکر کردم که اجرای بازی و تجربه بخش داستانی ارتباطی به پینگ اینترنت نداره، بخش آنلاین بحثش جداست.

@};-

خب این مساله رو مطمئن هستین که بخش داستانی ربطی به ping نداره ؟؟ چون برای همون بخش داستانی هم نت میخواد

لینک به دیدگاه

خب این مساله رو مطمئن هستین که بخش داستانی ربطی به ping نداره ؟؟ چون برای همون بخش داستانی هم نت میخواد

مشابه با بازی The Division هست!

مراحل کمپین + مراحل CO-OP

خب اگر نت خوبی نداشته باشید در حالت مسابقه با دوستانتون دچار مشکل خواهید شد.

لینک به دیدگاه

jradhej6s71p0607ci15.jpg

700.jpg

700-2.jpg

700-3.jpg

تنظیمات گرافیکی:

نمایش گیم پلی

پیشنهاد می شود ویدئو را با کیفیت HD مشاهده نمایید :

http://www.aparat.com/v/9EMxu

@};-

این ماشین با این پلاک شاهکار ِ @};-

لینک به دیدگاه

@};-

پ.ن: حقیقتش من تا حالا صحبتی از منفی و مثبت نکردم چون هیچ ارزشی ندارند از نظر من! اما بعضی موقع ها لازمه شخصیت بعضی ها رو خیلی بهتر بشناسید!

gjwl7c6kv0ge6nfc0ujl.png

سلام

اولا هر کسی حق داره از موضوعی خوشش بیاد یا اینکه بنا به هر دلیلی خوشش نیاد و با نوشته مشکل داشته باشه. سیستم امتیاز دهی در سایتها هم به همین دلیل ایجاد شده تا هر کسی بتونه با دادن امتیاز مثبت و یا منفی، خیلی سریع نظرش رو ابراز و اعمال کنه.

ثانیا اجازه مشاهده نام کسانی که امتیاز مثبت و یا منفی داده اند در اینجا فقط برای کاربران ویژه وجود داره و به نظر من علنی و افشا کردن اون زیاد جالب نیست.

حالا بخاطر اینکه زحمت شما کم بشه بنده خودم اعلام میکنم که به پستهای شما امتیاز منفی دادم.

لینک به دیدگاه

سلام

اولا هر کسی حق داره از موضوعی خوشش بیاد یا اینکه بنا به هر دلیلی خوشش نیاد و با نوشته مشکل داشته باشه. سیستم امتیاز دهی در سایتها هم به همین دلیل ایجاد شده تا هر کسی بتونه با دادن امتیاز مثبت و یا منفی، خیلی سریع نظرش رو ابراز و اعمال کنه.

ثانیا اجازه مشاهده نام کسانی که امتیاز مثبت و یا منفی داده اند در اینجا فقط برای کاربران ویژه وجود داره و به نظر من علنی و افشا کردن اون زیاد جالب نیست.

حالا بخاطر اینکه زحمت شما کم بشه بنده خودم اعلام میکنم که به پستهای شما امتیاز منفی دادم.

بله دوست عزیز بالاخره یکی پیدا شد حرف حق بزنه شما درست میگی من از پست اون آقا خوشم نیومد دیسلایک کردم

بعد هم ایشون اومدن پستای منو که اصلا ربطی بهشون نداشته و مخاطبم فرد خاصی بوده دیسلایک کردن این یعنی چی؟؟

بعد با طرز طلبکارانه ای طوری که قصد از بین بردن آبروی منو داشته باشن پست گذاشتن

والا کپی پیست کردنو همه بلدن بخدا

جالب اینجاست ایشون از همون افرادیه که به کپی پیست بقیه گیر میده!!!

لینک به دیدگاه

سلام

شما به عنوان یه کاربر موظف هستی قبل از فعالیت در هر فرومی قوانین اون فروم رو به خوبی مطالعه کنید و بهشون عمل کنید. (هر چند که بعید میدونم کوچکترین وقتی صرف این مسئله کرده باشید!)

قوانین امتیازدهی در سطح فروم:

دوستان همونطوری که متوجه شدید در سایت جدید از علاوه بر تشکر ، سیستم امتیازی اضافه شده است . همونطوری که مشخص هست با کلیک علامت مثبت 1 اعتبار به شخص اضافه میشه و علامت منفی یک واحد از اعتبار شخص مورد نظر کم خواهد کرد . 

نکات زیر در این سیستم جدید جای تذکر دارد:

1. دوستان توجه داشته باشید تنها به ارسال هایی که واقعا ارزشمند هستند امتیاز مثبت بدهید، و از ارسال هایی که به نظرتان مناسب است ولی ارزش امتیاز را ندارد تنها از تشکر استفاده نمایید

2. هر کاربر در شبانه روز 20 امتیاز مثبت و 10 امتیاز منفی در تالارهای گفتگو قادر به خرج کردن است

3. در صورتیکه برای مدیریت سایت معین شود که کاربری از روی قصد به کاربران دیگر امتیاز منفی داده است، با وی شدیدا برخورد خواهد شد

4. در این سیستم براساس امتیاز (اعتبار یا میزان محبوبیت) که بدست آورده میشود عناوینی به کاربران داده میشود

در انتها از شما خواهشمندیم با بکارگیری صحیح این سیستم ما را در پربار کردن تالارهای گفتگو یاری نمایید

امتیازات کسب شده توسط شما در آینده نزدیک شما را قادر به کسب جوایز ارزشمندی از گروه لیون کامپیوتر خواهد نمود

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=4720

بی قانون بودن خودتون رو به کاربر ویژه و این مسائل ارتباط ندید لطفا!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

سلام

ایول حرف حق رو گفتی.

لینک به دیدگاه

شما به عنوان یه کاربر موظف هستی قبل از فعالیت در هر فرومی قوانین اون فروم رو به خوبی مطالعه کنید و بهشون عمل کنید. (هر چند که بعید میدونم کوچکترین وقتی صرف این مسئله کرده باشید!)

@};-

دوست عزیز من که از روی قصد منفی ندادم شما منفی دادی من یه منفی دادم 3 تا منفی بهم دادی

در هر صورت تایپکو به حاشیه نبر بحثو همینجا تموم کنیم بهتره

شب عیدی کسی ناراحت نباشه @};-

لینک به دیدگاه

@};-

خوب هر کسی که هر امتیازی بده (مثبت و یا منفی) حتما از قصد بوده و موس خود به خود کلیک نکرده. اگه اینطوریه پس چرا اصلا قابلیت دادن امتیاز منفی رو گذاشتن؟ :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...