رفتن به مطلب

CRYENGINE 5 /Unreal 4

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

نمایشگاه GDC امسال زمان رویا پردازی نبود، همه چیز از واقعیت های مجازی یا موتور های خیره کننده گرافیکی  و کارتهای گرافیکی قدرتمند همه واقعی بودند. در این میان موتوری که قدیمی کارهای پی سی خیلی به آن احترام میگذارند نیز خوش درخشید. کرای انجین  نسخه جدید یکی از قدرتمند ترین موتورهای  گرافیکی جهان  و دست پخت جدید کرایتک.

Crytech که با Crysis سالها پیش توانست جهشی عظیم در گرافیک کامپیوتری ایجاد کند و توانایی  های  رایانه ها را در اجرای بازی ها  به شکلی هیجان انگیز به نمایش گذارد اکنون با نسخه 5 موتور حیرت انگیز خود وارد  کارزار شده تا در مقابل رقیب قدیمی unreal 4 کم نیاورد.

موتور کرای انجین 5 از DX12 پشتیبانی میکند و  سیستمهای نور پردازی و پردازش ذره ای  آن به نسل جدید ارتقا یافته اند. ابزار قدرتمند توسعه  و برنامه نویسی در کنار VR و پوشش کامل Game works انویدیا موتور نسخه جدید را به یک بسته بصری    فوق العاده جذاب برای چشمان علاقه مند  به بازی های رایانه ای بدل  کرده است . (هنوز که هنوز است دارم زیر لب اهنگ کرایسس یک را می نوازم!)

ویژگی های نسخه 5 شامل:

C# فعال: یکAPI جدید  که به توسعه دهنده گان آشنا به  C# اجازه  می دهد مستقیم و بدون واسطه داخل موتور اقدام به  اسکریپتینگ نمایند.

Reworked Low Overhead Renderer: با این تکنیک کارایی سخت افزارهای امروزی به شکلی قابل توجه روی موتور ارتقاء می یابد.

Dx12:  اخرین  API  مایکروسافت در این موتور قدرتمند 100% به خدمت گرفته شده است تا ذره ذره منابع سیستم تخصیص یافته و بهره برداری شوند.

Advanced Volumetric Cloud System: بهبود یافته برای VR

سیستم ذرره ای  جدید: خلق افکت های  ریل تایم  ، چه جامدات چه مایعات ، که همه شان برروی GPU رندر میشوند.

لانچر جدید و UI جدید  سازگاری موتور و کار کردن با آن را با شدت اسان تر نموده است و ....

موتور انریل 4 نیز که  در مراحل پایانی توسعه قرار دارد   رقیب اصلی  کرای انجین در موتورهای   بازیهای بزرگ نسل بعد است.  آنریل 4 نیز که اکنون نسخه 4.6 آن نی برای تست اماده میشود  به طور کامل از dx12 پشتیبانی کرده و  و از VXGI  انویدیا بهره میبرد.انویدیا نیز علام نموده است که تکنیک های   گیم ورکز این شرکت به طورکامل در موتور U4   بهینه شده  است. بخش پردازش فیزیک در کنار کتابخانه ویژال fx شامل wavework، hairworks و ..... و سیستم  جدید optix ray tracing نیز  به خدمت گرفته شده اند. 

rbtgqlftppdklrmcw0l.png

اسکرین شات های  موتور جدید:

jd6v260nrw92aepfohnp.jpg

ssscb1evhzb3oqkav1q1.jpg

5gl1jq0bkgwdfutveayq.jpg

0tq6o9uqq0gpu1zqmd81.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

پوشش کامل Game works انویدیا موتور نسخه جدید را به یک بسته بصری فوق العاده جذاب برای چشمان علاقه مند به بازی های رایانه ای بدل کرده است 

انویدیا نیز علام نموده است که تکنیک های گیم ورکز این شرکت به طو رکامل در موتورهای U4 و کرای انجین 5 بهینه شده اند. بخش پردازش فیزیک در کنار کتابخانه ویژال fx شامل wavework، hairworks و ..... و سیستم جدید optix ray tracing نیز به خدمت گرفته شده اند.

منبع این دو تا بند ؟؟؟

لینک به دیدگاه

مگه 4 اومده  :eek:  :eek:

تا جایی که من می دونم الان 3 فقط هست مگر این که تغییراتی داده باشن توش که بهش 4 بگن ولی بیس همان هست 

لینک به دیدگاه

نتایج همکاری Crytek + NVIDIA تصور نشدنی هست!

نسل جدید پی سی گیمینگ فرا رسیده است.

@};-

لینک به دیدگاه

نمایشگاه GDC امسال زمان رویا پردازی نبود، همه چیز از واقعیت های مجازی یا موتور های خیره کننده گرافیکی  و کارتهای گرافیکی قدرتمند همه واقعی بودند. در این میان موتوری که قدیمی کارهای پی سی خیلی به آن احترام میگذارند نیز خوش درخشید. کرای انجین  نسخه جدید یکی از قدرتمند ترین موتورهای  گرافیکی جهان  و دست پخت جدید کرایتک.

Crytech که با Crysis سالها پیش توانست جهشی عظیم در گرافیک کامپیوتری ایجاد کند و توانایی  های  رایانه ها را در اجرای بازی ها  به شکلی هیجان انگیز به نمایش گذارد اکنون با نسخه 5 موتور حیرت انگیز خود وارد  کارزار شده تا در مقابل رقیب قدیمی unreal 4 کم نیاورد.

موتور کرای انجین 5 از DX12 پشتیبانی میکند و  سیستمهای نور پردازی و پردازش ذره ای  آن به نسل جدید ارتقا یافته اند. ابزار قدرتمند توسعه  و برنامه نویسی در کنار VR و پوشش کامل Game works انویدیا موتور نسخه جدید را به یک بسته بصری    فوق العاده جذاب برای چشمان علاقه مند  به بازی های رایانه ای بدل  کرده است . (هنوز که هنوز است دارم زیر لب اهنگ کرایسس یک را می نوازم!)

ویژگی های نسخه 5 شامل:

C# فعال: یکAPI جدید  که به توسعه دهنده گان آشنا به  C# اجازه  می دهد مستقیم و بدون واسطه داخل موتور اقدام به  اسکریپتینگ نمایند.

Reworked Low Overhead Renderer: با این تکنیک کارایی سخت افزارهای امروزی به شکلی قابل توجه روی موتور ارتقاء می یابد.

Dx12:  اخرین  API  مایکروسافت در این موتور قدرتمند 100% به خدمت گرفته شده است تا ذره ذره منابع سیستم تخصیص یافته و بهره برداری شوند.

Advanced Volumetric Cloud System: بهبود یافته برای VR

سیستم ذرره ای  جدید: خلق افکت های  ریل تایم  ، چه جامدات چه مایعات ، که همه شان برروی GPU رندر میشوند.

لانچر جدید و UI جدید  سازگاری موتور و کار کردن با آن را با شدت اسان تر نموده است و ....

انویدیا نیز علام نموده است که تکنیک های   گیم ورکز این شرکت به طو رکامل در موتورهای U4  و کرای انجین 5  بهینه شده اند. بخش پردازش فیزیک در کنار کتابخانه ویژال fx شامل wavework، hairworks و ..... و سیستم  جدید optix ray tracing نیز  به خدمت گرفته شده اند.

rbtgqlftppdklrmcw0l.png

اسکرین شات های  موتور جدید:

jd6v260nrw92aepfohnp.jpg

ssscb1evhzb3oqkav1q1.jpg

5gl1jq0bkgwdfutveayq.jpg

0tq6o9uqq0gpu1zqmd81.jpg

میتونم بگم واقعا بی نقصه من همین الان crysis رو نسل هفت بازی میکنم محو گرافیکش میشم

نسخه بعدیش که باید بترکونه

البته هرچقدر سخت افزار قوی تر شه طبعیتا نرم افزارم رشد میکنه و ارتباط مستقیمی باهم دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موتو ر انریل  4 هم که در  حال توسعه مراحل نهایی خود می باشد  نسخه 4.6 موتور با VXGI  یکپارچه بیرون میاد. 

تچ دموی VR انریل 

5tes3uz1drtsav91jk7j.jpg

یک هنرمند فرانسوی هم که با real-time architectural visualizations    تصاویرزیر روس اخته فقط تصور کنید این تکنیک در بازی ها به این شکل دقیقاً به کار بره!!

5vfu1oygmhb65yivytzt.jpg

i5rdfjjogmiqdsa8k41o.jpg

حالا قدرت آنریل 4:

75rhjqvphbv1jnonow.jpg

ws6j2pozkns0wity4qmy.jpg

a4fowf62bv63cbybxatt.jpg

این اخری از VXGI در نسخه 4.6  موتور انریل استفاده میکنه- ما هنوز نسخه 4 درو ندیدیم انویدیا و اپیک 4.6 رو هم ساختن!! البته در تصاویر بالا هم فکر میکنم VXGI به کار رفته باشه مخصوصا دموی اون بچه کفشش پیداست در کوهستان می دوه-

9wabdeadrp4uoq3jrkjc.jpg

این تچ دموی VR کرا یتک بود - فرار از دست دایناسور -خیلی قشنگه البته قدیمی است ولی ویدئو بیت ریت بالاش رو در یوتوب ببینید دیونه میشوید باید با  VR از دست تیراناساروس فرار کنید لامصب فیلمه:

h20pctl7c2mlm62y8oup.jpg

صحنه بازی VR کرایتک  The climb-ش ما در نقش کوهنورد باید صعود کنید و کله تون رو که تاب بدید درست جای اون کوهنورد هستید!!

شات های بازی:

tc48y6o5i61tvhe81jh6.jpg

164kxryxfky7acgxrrng.jpg

لینک به دیدگاه

پوشش کامل Game works انویدیا موتور نسخه جدید را به یک بسته بصری فوق العاده جذاب برای چشمان علاقه مند به بازی های رایانه ای بدل کرده است 

انویدیا نیز علام نموده است که تکنیک های گیم ورکز این شرکت به طو رکامل در موتورهای U4 و کرای انجین 5 بهینه شده اند. بخش پردازش فیزیک در کنار کتابخانه ویژال fx شامل wavework، hairworks و ..... و سیستم جدید optix ray tracing نیز به خدمت گرفته شده اند.

منبع این دو تا بند ؟؟؟

???

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی زیبای the solus project هم با انریل 4 در حال توسعه است البته نسخه بتای بازی بیرون امده میتونید دانلود کنید 2 گیگه  و جو خیلی خاصی داره-البته الان در حال توسعه است  ولی میتونید بگیرید؛  این کلمه روبرو سرچ بزنید متیونید دانلود کنید the solus projec-gog

wwa0jct50i0tgl06m6h3.jpg

???

http://lycaeum.ultimacodex.com/nvidia-gameworks-for-both-cryengine-and-unreal-engine-4/

عکس های جدید تر هم در لینک زیر:

http://www.gamersyde.com/news_cryengine_5_details_video-17686_en.html

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این لینک که برای 2014 هست اصلا چه ربطی داره به cry engine V آخه؟؟؟ 

از خودتون خبر در میارید؟؟؟

عملا توی هیچ خبری در مورد موتور جدید کرای حرفی از گیم ورکس زده نشده .....

خواهشا یکم بیشتر دقت کنید این اخبارو خیلیا می خونن و براشون منبع میشه...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

دوستان این چند تا ویدئو رو ببینید حتما. مال خیلی وقت پیشه ولی ممکنه بعضی ها ندیده باشن

Unreal Engine 4 2015 Features Trailer

Unreal Engine 4 Features Trailer -- GDC 2014

Unreal Engine 4 Elemental Demo

http://www.aparat.com/v/Y8FcQ

همین الان به راحتی لانچر کرای انجین رو دانلود کردم ولی آنریل انجین به کاربران ایرانی اجازه دانلود نمی ده. پس چطور بازی ایرانی ساخته شده با آنریل انجین رفت استیم؟  :-?

8lvr_capture.png

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این لینک که برای 2014 هست اصلا چه ربطی داره به cry engine V آخه؟؟؟ 

از خودتون خبر در میارید؟؟؟

عملا توی هیچ خبری در مورد موتور جدید کرای حرفی از گیم ورکس زده نشده .....

عزیزم من نگفتم کرای انجین 5 او ببخشید من گفتم در کرای انجین و انریل 4  - اشتباه  بوده چون دارم خبرم هردو رو با هم کار میکنم- حالا درستش میکنم

اره همینه دمو-  البته دمو که نیست خیلی ارزشمنده - واقعا   دیگه واقع گرایی رو رد کرده است .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اجرای تچ دموی انریل 4 روی انویدیا شیلد - آنریل هراسناکه!

zrwfiatiw1yxbbatvfa.jpg

دوستان این چند تا ویدئو رو ببینید حتما. مال خیلی وقت پیشه ولی ممکنه بعضی ها ندیده باشن

Unreal Engine 4 2015 Features Trailer

Unreal Engine 4 Features Trailer -- GDC 2014

Unreal Engine 4 Elemental Demo

http://www.aparat.com/v/Y8FcQ

همین الان به راحتی لانچر کرای انجین رو دانلود کردم ولی آنریل انجین به کاربران ایرانی اجازه دانلود نمی ده. پس چطور بازی ایرانی ساخته شده با آنریل انجین رفت استیم؟  :-?

8lvr_capture.png

امریکایی ها چی میدن به ما که انریل بدن؟  درایور گرافیک نیمشه گرفت- AMD و انویدیا دو تاشون  دسترسی نمیدن شما میخوای انریل استفاده کنی!؟ اون بازی رو هم نمیدونم چه کردن فکر کنم سرقتی بوده!! :laughing:

لینک به دیدگاه

عزیزم من نگفتم کرای انجین 5 او ببخشید من گفتم در کرای انجین و انریل 4  - اشتباه  بوده چون دارم خبرم هردو رو با هم کار میکنم- حالا درستش میکنم

اره همینه دمو-  البته دمو که نیست خیلی ارزشمنده - واقعا   دیگه واقع گرایی رو رد کرده است .

همه این واقع گرایی ها به کنار. Virtuix Omni رو دیده بودین؟ بدجور منتظرشم  :(

http://www.aparat.com/v/kwQA3

http://www.aparat.com/v/wdXCy

یه زمانی طرح چنین تردمیلی رو تو ذهنم داشتم. دیگه ساختنش رفت

اسمش رو داخل انجمن سرچ کردم چیزی پیدا نشد. آقا رضا شما مطلبشو بذارین من ترجمم خوب نیست  :D

http://www.virtuix.com/

اصلا عنوان تاپیک چی بود؟ 

:laughing:

اجرای تچ دموی انریل 4 روی انویدیا شیلد - آنریل هراسناکه!

zrwfiatiw1yxbbatvfa.jpg

امریکایی ها چی میدن به ما که انریل بدن؟  درایور گرافیک نیمشه گرفت- AMD و انویدیا دو تاشون  دسترسی نمیدن شما میخوای انریل استفاده کنی!؟ اون بازی رو هم نمیدونم چه کردن فکر کنم سرقتی بوده!! :laughing:

:D والا سایت اینتل که باز می شه. ویندوز 10 هم که خودکار درایور کارت گرافیک رو آپدیت می کنه. دیگه به چه دردمون می خوره اون سایتا.

اینا سیاستشون چجوریه یه سایتشون باز می شه یکی نمی شه. اینتل و کرای انجین آمریکایی نیستن؟

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه این واقع گرایی ها به کنار. Virtuix Omni رو دیده بودین؟ بدجور منتظرشم  :(

http://www.aparat.com/v/kwQA3

http://www.aparat.com/v/wdXCy

یه زمانی طرح چنین تردمیلی رو تو ذهنم داشتم. دیگه ساختنش رفت

اسمش رو داخل انجمن سرچ کردم چیزی پیدا نشد. آقا رضا شما مطلبشو بذارین من ترجمم خوب نیست  :D

http://www.virtuix.com/

اصلا عنوان تاپیک چی بود؟ 

:laughing:

:D والا سایت اینتل که باز می شه. ویندوز 10 هم که خودکار درایور کارت گرافیک رو آپدیت می کنه. دیگه به چه دردمون می خوره اون سایتا.

اینا سیاستشون چجوریه یه سایتشون باز می شه یکی نمی شه. اینتل و کرای انجین آمریکایی نیستن؟

نه تکنولوژی پردازش گرافیکی  متاسفانه جز تحریم هاست!  ای بابا اینتل چی داره درایور؟  کشک!  ویندوز هم خوب  هی  فقط الکی اپدیت میشه  اطلاعات مردم رو میدزده با کورتنا!  برای همین  نبستنش!!

اون Virtuix Omni دیگه تهشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

jd6v260nrw92aepfohnp.jpg

ssscb1evhzb3oqkav1q1.jpg

5gl1jq0bkgwdfutveayq.jpg

متشکر بابت مطلب رضا جان، من یکی که عاشق Cryengine هستم...

واسم دوتا سوال پیش اومده؟؟

اسکرین اولی مال کدوم بازی هستش؟

اسکرین سومی رو میدونم که مال بازی Evolve هستش که اسپانسرش AMD بود(انویدیا کجاش بود؟؟ :-?)، ولی این اسکرین وسطی بیشتر واسم سوال هستش که از ویدیویی گرفته شده که روی کنسول داشته اجرا میشده، اتفاقا همین دیشب کل ویدیو رو گرفته بودم و داشتم نگاه میکردم که بدجور لگ میوفتاد توش که هنگام بازی کنترولر XBOX هم مشخص بود توش...

post-10788-0-37712700-1458239824_thumb.jpgpost-10788-0-12707800-1458239834_thumb.jpg

این هم لینک کامل ویدیو:

https://www.youtube.com/watch?v=NKmi3Yu6IKc

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متشکر بابت مطلب رضا جان، من یکی که عاشق Cryengine هستم...

واسم دوتا سوال پیش اومده؟؟

اسکرین اولی مال کدوم بازی هستش؟

اسکرین سومی رو میدونم که مال بازی Evolve هستش که اسپانسرش AMD بود(انویدیا کجاش بود؟؟ :-?)، ولی این اسکرین وسطی بیشتر واسم سوال هستش که از ویدیویی گرفته شده که روی کنسول داشته اجرا میشده، اتفاقا همین دیشب کل ویدیو رو گرفته بودم و داشتم نگاه میکردم که بدجور لگ میوفتاد توش که هنگام بازی کنترولر XBOX هم مشخص بود توش...

attachicon.gifSniper-Ghost-Warrior-3-Developer-Commentary-Gameplay2016-03-17-16-11-02.JPGattachicon.gifSniper-Ghost-Warrior-3-Developer-Commentary-Gameplay2016-03-17-16-10-55.JPG

این هم لینک کامل ویدیو:

https://www.youtube.com/watch?v=NKmi3Yu6IKc

اولی مال بازی کلایمب است بالا رفتن صعود. عکس زدم  پایین ازش- EVOLVE رو من چیزی نگفتم درباره انویدیا؟؟(کلید کردی معلومه بهانه  میخوای =))  =))  =)) )   بازی وسط هم زیرش نوشته دیگه اسنایپر ۳ است دیگه گوست واریور- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولی مال بازی کلایمب است بالا رفتن صعود. عکس زدم  پایین ازش- EVOLVE رو من چیزی نگفتم درباره انویدیا؟؟(کلید کردی معلومه بهانه  میخوای =))  =))  =)) )   بازی وسط هم زیرش نوشته دیگه اسنایپر ۳ است دیگه گوست واریور- 

1+

مثبتهام تمام شده...

درست زدی وسط هدف... =))  =))  =))

البته میدونم که اسنایپر هستش، منظورم اینه که این گرافیکش رو کنسول هستش، باز هم انویدیا نداره ها!!!!! :D

لینک به دیدگاه

اقای قاسمی ، خشم هم خریدین ؟!!!! خشمگین تر از خشم ک داشتین چ نیازی به خشم بود :Dصبر میکردین برا پولاریس + پاسکال  :D

FROSTBITE + CRY ENGINE + UNREAL ENGINE هر سه جزء بهترین ها هستند :cool: ولی مستر FROSTBITE من یکی طبق بازی هایی که کردم خفن تر ظاهر شده ، تخریب پذیریش هم مثال نزدنیه!

1+

مثبتهام تمام شده...

البته میدونم که اسنایپر هستش، منظورم اینه که این گرافیکش رو کنسول هستش، باز هم انویدیا نداره ها!!!!! :D

اسنایپر گوست دادا تایتل انویدیاس

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گفتم که متوجه هستم @};-، ولی این ویدیو با Commentary طراح بازی بیرون اومد که روی کنسول اجرا شده بود...

لینکش رو هم گذاشتم...

بریم بازی منچستر- لیورپول...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1+

مثبتهام تمام شده...

اقای قاسمی ، خشم هم خریدین ؟!!!! خشمگین تر از خشم ک داشتین چ نیازی به خشم بود :Dصبر میکردین برا پولاریس + پاسکال  :D

FROSTBITE + CRY ENGINE + UNREAL ENGINE هر سه جزء بهترین ها هستند :cool: ولی مستر FROSTBITE من یکی طبق بازی هایی که کردم خفن تر ظاهر شده ، تخریب پذیریش هم مثال نزدنیه!

فراست بایت هم جهنمیه- باید دید چه میکنه-  فعلا تصاویر انریل وحشتناک سه موتور عالی هستند - 

لینک به دیدگاه

با اجازه اقا رضا

تریلر اینجا هست با کیفیت 1080 

http://gamersyde.com/news_cryengine_5_details_video-17686_en.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه اقا رضا

تریلر اینجا هست با کیفیت 1080 

http://gamersyde.com/news_cryengine_5_details_video-17686_en.html

زحمت کشیدی ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...