رفتن به مطلب

*** تبریک سال جدید ***

Moein Frozen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عید همگی مبارک ولی عید من خوب شروع نشد و سیستم خراب شده.هاردش

آخر سال دیتا سنتر ها بلایی سرشون نیاد صلوات :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من هم سال نو رو به همه ی کاربران سایت لیون کامپیوتر و مردم کشور و دنیا تبریک میگم.امیدوارم که امسال سال خوبی باشه برای همه.

لینک به دیدگاه

سهم انسان از هستی به وسعت قلب مهربان اوست... بی شک تمام هستی سهم شماست ،سالی پرازسلامتی وشادی برايتان  آرزو میکنم @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سال نو مبارک @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

اینجا مثبت بارونه :laughing:

لینک به دیدگاه

آغاز سال 2575 ایرانی و فصل مستی و مهربانی و سبز شدن رو به همتون  تبریک میگم

عیدتون مبارک رفقا @};- @};-

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی کاربران لیون کمپیوتر .

.

.

این  دعوا های موارد Nvidia و AMD  رو هم نداشته باشیم  :)   ( Just For Fun )

دوستان در این تاپیک لطف کنید هر کسی یک جمله برای تبریک عید بگه .

پیشاپیش سال نو مبارک .... @};-

سلام و عید همگی مبارک

سالی که بهارش قدم فاطمه باشد، صدهابرکت از کرم فاطمه باشد،امید که یک مژده زصدها خبر خوش،پیغام فرج در حرم فاطمه باشد 
سال نو پیشاپیش بر تمام اعضای عزیز و خانواده محترم مبارک باد.
گلچین روزگار
@GolchiNRozegar

پ.ن دوست عزیز پس دعوای INTEL و AMD رو چکار کینم؟؟! اونم برای سال بعد؟!
یا کنسول و PC ؟؟!
یا XBox و PlayStation x???!
: d

موفق باشیم
با آرزوی سالی خوب و عالی
یاعلی
لینک به دیدگاه

انشالله سالی پر از سلامتی و برکت و کارت های گرافیک جدید ،قدرتمند و بسیییییااار ارزون قیمت باشه D:

و انشالله دلار باز بشه هزار تومن :))

لینک به دیدگاه

سال نو همه ی بچه های لیون مبارک و سالی بسیار خوبی برای شما و خانواده های محترمتون آرزومندم @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

سال نو بر دوستان لیونی و خانواده محترمشان مبارک باشه

انشاا... سال خوبی برای همه باشه  @};-

لینک به دیدگاه

سال نو رو به همه ی دوستان تبریک میگم :big hug:

امیدوارم سالی پر از شادی و خبر های خوب باشه براتون

انشالا حقوقا بالاتر بره ،یکم اوضاع بهتر بشه و هیچ کسی تو حسرت خرید یه قطعه جدید نمونه

انشالا همتون به آرزوهاتون برسید

با آرزوی موفقیت و پیشرفت بیشتر تو سال جدید @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خوشحالم در جمع دوستان لیونی هستم

سال نو مبارک

مثبت هام تموم شد

امسال آقای حسینی اونقدر سرش گرم مسابقات بود که انتخاب کاربر نمونه از یادش رفت !

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

سال 1395 رو به همه ( رئیس ، مدیر ، معاون ، کاربر و .... ها  :D  ) تبریک میگم. 

ان شاء الله سال خوب و خوشی داشته باشید.  :) 

لینک به دیدگاه

@};-با سلام

@};- سال نو مبارک امیدوارم این سال سال خوبی برای همه دوستان باشه @};-

ویرایش شده توسط **ahmad**
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به تمام دوستان از گمنام ترین ها تا معروفترین ها

ارزو میکنم به تمام خواسته های دست یافتنی تون برسید و لذت این دنیای زیبا رو ببرید

کمک به فرو دست ها و فقرا / ترک دروغ-تزویر-ریا /  دورانداختن کینه ها و از همه مهمتر استفاده با برنامه و به اندازه از کامپیوتر فراموش نشود  @};-

دوستان و بویژه آقای حسینی سال خوبی رو داشته باشید 

همیشه به این فکر کنیم شاید 10 دقیقه دیگه زنده نباشیم پس کاری کنیم نام خوبی ازمون باقی بمونه همیشه پی بردن به خوبی آدمها از شواهد خیلی ملموس , نیست شاید اون دور  دور ها یه رگه ای از بدی ها درمون باشه

سعی کنیم تو تمامی جوانب زندگی و پشت پرده هم آدم خوبی باشیم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

همیشه و هر سال شما عزیزان جلوتر از ما تبریک گفتید ;) و واقعا همیشه از این مسئله لذت میبریم چون میدونیم اینجا همگی یک خانواده هستیم و لحظات زیادی رو در کنار هم میگذرونیم و این لذت بخش ترین اتفاق برای ماست . @};- :x

میخوام یه سری خبرها بهتون بدم :

در سال جدید شما عزیزان کارهای جدیدی رو از لیون کامپیوتر میبینید که ماهها پیش در حال کار کردن بر روی اون هستیم ;)

در سالی که گذشت ما بیشتر از هر چیزی بر روی انتقادات و پیشنهاداتتون کار کردیم و اتفاقات خوبی در پیش رو داریم

ازتون ممنونیم که سالها در کنار ما هستید و اگر اشتباهی , مسئله ای از طرف ما دیدید مطمئن باشید عمدا نبوده و از بابت این مسئله ازتون عذرخواهی میکنیم @};- و ازتون میخوایم بدونید وقتی میگیم اینجا متعلق به شماست یعنی اگر مشکلی داشتید ما با تمام وجود در خدمتتون هستیم پس نگران نباشید و بابت مسائلتون با ما تماس بگیرید و اگر باز هم مسئلتون حل نشد دوباره تماس بگیرید :x :x :x

جمله ای که معین جان درخواست کردن :

" خدایای مهربونم ! ازت میخوام آرامش رو به خونه کسایی که فراموشت کردن برگردونی . 

خدای مهربونم ! ازت میخوام توی سال جدید پدر و مادری رو شرمنده بچه هاش نکنی

خدای مهربونم ! ازت میخوام این درک رو در ما بوجود بیاری که  سخت ترین و دشوارترین لحظاتی که در زندگیمون ایجاد میشه برای ساختن زندگیه بهتره

خدای مهربونم ! اگه یه روزی یادم رفت تو رو یاد کنم منو ببخش

خدای مهربونم ! تمام دوستانیکه سالها برای بدست اوردنشون تلاش کردم رو حفظ کن و بهشون زندگی پر از آرامش بده 

خدای مهربونم ! کمکم کن تا تمام کسانیکه نیت خیری ندارن رو ببخشم

خدای مهربونم ! در آخر ازت میخوام چنان قدرتی به دوستانم بدی که هر وقت اراده کردن چیزی که میخوان رو بدستش بیارن "

@};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

همیشه و هر سال شما عزیزان جلوتر از ما تبریک گفتید ;) و واقعا همیشه از این مسئله لذت میبریم چون میدونیم اینجا همگی یک خانواده هستیم و لحظات زیادی رو در کنار هم میگذرونیم و این لذت بخش ترین اتفاق برای ماست . @};- :x

میخوام یه سری خبرها بهتون بدم :

در سال جدید شما عزیزان کارهای جدیدی رو از لیون کامپیوتر میبینید که ماهها پیش در حال کار کردن بر روی اون هستیم ;)

در سالی که گذشت ما بیشتر از هر چیزی بر روی انتقادات و پیشنهاداتتون کار کردیم و اتفاقات خوبی در پیش رو داریم

ازتون ممنونیم که سالها در کنار ما هستید و اگر اشتباهی , مسئله ای از طرف ما دیدید مطمئن باشید عمدا نبوده و از بابت این مسئله ازتون عذرخواهی میکنیم @};- و ازتون میخوایم بدونید وقتی میگیم اینجا متعلق به شماست یعنی اگر مشکلی داشتید ما با تمام وجود در خدمتتون هستیم پس نگران نباشید و بابت مسائلتون با ما تماس بگیرید و اگر باز هم مسئلتون حل نشد دوباره تماس بگیرید :x :x :x

جمله ای که معین جان درخواست کردن :

" خدایای مهربونم ! ازت میخوام آرامش رو به خونه کسایی که فراموشت کردن برگردونی . 

خدای مهربونم ! ازت میخوام توی سال جدید پدر و مادری رو شرمنده بچه هاش نکنی

خدای مهربونم ! ازت میخوام این درک رو در ما بوجود بیاری که  سخت ترین و دشوارترین لحظاتی که در زندگیمون ایجاد میشه برای ساختن زندگیه بهتره

خدای مهربونم ! اگه یه روزی یادم رفت تو رو یاد کنم منو ببخش

خدای مهربونم ! تمام دوستانیکه سالها برای بدست اوردنشون تلاش کردم رو حفظ کن و بهشون زندگی پر از آرامش بده 

خدای مهربونم ! کمکم کن تا تمام کسانیکه نیت خیری ندارن رو ببخشم

خدای مهربونم ! در آخر ازت میخوام چنان قدرتی به دوستانم بدی که هر وقت اراده کردن چیزی که میخوان رو بدستش بیارن "

@};- @};- @};- @};-

عالی ... ما کاربرا به داشتن مدیرانی مثل شما به خود میبالیم که همیشه دلسوز . پیگیر و پاسخگو بوده اید ... انشاالله در سال جدید از این ویژگیهای بارز شما الگو بگیریم ... سال نو نیز بر شما و خانواده ی محترمتان مبارک باد ...

لینک به دیدگاه

منم سلام  عرض میکنم خدمت همه ی دوستان گل

سال جدید رو به همه ی دوستانم تبریک میگم امیدوارم سال خوبی باشه برا همه و سلامتی و کسب و کار پر رونق رو براشون آرزو دارم  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلاااام دوستان

سال نوتونم مبارک

امیدوارم سالی از شادی و سلامتی برای خودتونو خانوادتون باشه

کاربره نمونه؟؟؟؟ :eek:

خوب منم دیگه :cool:

نذاشتم مدیران عزیزمون علنیش کنن که ریا نشه
:D :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...