رفتن به مطلب

شایعه: سونی در حال ساخت PS4 با قابلیت گیمینگ 4K!

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در حال حاضر کارت گرافیکی که 4K تمام بازیها رو با تنظیمات ماکسیمم روی 60 فریم اجرا کنه نداریم!

از کنسول هم همچین توقعی نمیره.

گرچه کنسولهای این نسل از نظر سخت افزاری کشش بازیهای روز و آینده رو حتی روی 1080 ندارن!

فکر کنم این بتونه !

Radeon Pro Duo

.

لینک به دیدگاه

• ارسال 92
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

فکر کنم این بتونه !

Radeon Pro Duo

.

روی عناوینی مثل ویچر،جاست کوز ، دیویژن، تام ریدر این کارت هم نمیتونه با بهترین جزئیات روی 4K فریم ثابت 60 بده.

خب روی کنسول 400 دلاری هم که همچین کارتی نخواهیم داشت!

مطمئنا ...

لینک به دیدگاه

میتونه یه ماجول آپگرید باشه که همچین چیزی اولین بار نیست که توی کنسولا اتفاق می افته.....

حالا یه چیز اضافه شونده هم نباشه میتونه کنسول آپدیت شده باشه مثل کاری که نینتندو با 3ds کرد....

نینتندو از این کارا می کنه مشکلی نیست شرکتای دیگه حرفشم بزنن "میدل فینگر نشون میدن"؟؟؟ (مایکروسافت هم انگار یه دانگل آگردی برای x1 در نظر داره...)

ننیتیدو که بحثش جداس کنسول داستیه N سالم هست که ساپورت شده چرا فکر میکنی از این کار مایکروسافت ام حمایت میشه ؟ هرچند اون یه وسیله ی جانبیه ممکنه قضیش فرق کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این خبر رو من جایی خوندم و خیلی خندیدم و اتفاقا پاسخ هم دادم و جالبه:

ببنید سونی  5 سال تحقیق کرد در باره Ps4 بعد میلیاد رها دلار داد به AMD بهشون قوطی تحویل داده هنوز توی سال دوم  نشده گندش در آمده- از بس ضعیفه- (اجرای 99% بازیها با مشکل در زیر 30 فریم و حتی رزلوشنی زیر  1080 با Native 720 /900 مدرک معتبریه-) شما ببنید تمام بازیها همین NFS جدید رو گیم اسپات تست زده بود روی Ps4 با فریمی بین 24 تا 25 فریم در اکثر صحنه ها اجرا میشه یعنی چی ؟ یک کارت 950 یا یا حالا خیلی بالا 960 میتونه این بازی  رو حداقل با 30 فریم به بالا اجرا کنه- سونی دیگه دیر فهمید این موضوع رو -ضمنا چند روز پیش این  هریسون از مایکروسافت گفته بود دارم خواب میبنیم که کنسول xobx قوی شده و با Dx12  فلا ن و بهمان ؟؟؟ واقعا ؟ بگو مایکرو اونموقع که 6 سال پول R$D دادی به AMD یادت نبود که کوانتوم بریک رو هم حتی  باید 720 p اجرا کنی حالا یادت افتاده ؟ بعد  از اینکه اینهمه کنسول مزخرف  انداختی به مردم ؟/ ضمنا همون خواب ببین بهتره-

حالا چند نکته - یک زمانی  سونی با nvidia و توشیبا و IBM امد پلی 3 روساخت زمان خود خیلی قدرتمند بود و بازی هایی که اجرا میکرد  روی 360 اجرا نمی شدن ولی این نسل کلا نمیدونم AMD محاسبه اشتباه کرد یا سونی یا  مایکرو  اقا  این کنسول ها خیلی ضعیف هستند و تمام دقت کنید تمام بازی هاشون رو میشه با یک پی سی  متوسط روبه ضعیف هم بازی کرد ! این یک حقیقته تمام باز یهایشون حتی انحصاری ها رو میشه راحت با یک سیستم خیلی عادی بازی کرد چرا؟ چون توان پردازنده اینتل و گرافیک انویدیا حتی در پایه هم خیلی قویتر از گذشته است  و همین توانایی پی سی  رو دیدن این سخن گوهای سونی و مایکرو که هی دم از قوی تر شدن میزنن.

حالا بگو مایکرو سافت  یک تزی داد(مثل تز های dx12 اش ) سونی تو که قدیمی کاری چرا ؟ روز بعدش  سونی مثل همین بچه کوچولو های حسود میگه منم 4k میخوام؟! واقعا ؟ شما  کنسول ساختی 1080 بزور شمشیر اجرا میکنه تازه خیلی از 1080 هاشون هم native نیست دادی 400 دلار بعد میخوای کنسول 4k بسازی؟ دست به  توان پردازش کنسول بخوای بزنی مگر الکیه؟ کشکه؟ شما حداقل باید 5 سال برنامه ریزی کنی - همین کنسول ps4 بخواد بازی 2k اجرا کنه ، دقت کنید qhd نه Uhd اجرا کنه،

توان پردازشش باید حداقل دو برابر بشه.

مگرالکی است دو برابر شدن ؟ این که در NFS میاد 25 فریم میده  1080  در 2k حتما 10 فریم میده- خوب دوبرابر شدن توان پردازش یعی چی ؟ چیزی نیست که با فریمور و این چیز ها  بدست باید .این یعنی ارتقا کل سخت افزار کنسول - خوب حالا همین 2k بخواد باشه،  معماریش چیزی باید  باشه که قیمتش زیر 800 دلار نخواهد بود . بعد کی دیگه میره کنسول بخره؟4k که برای اجرای سبک ترین بازی های نسل ps4 باید حداقل توان حداقل توانش بشه 3برابر!!! یعنی  سخت افزار در خوشبین ترین حالت ممکن 1000 دلاری به بالا تر- بسیار بالاتر 

خوب یک هو بگو تخته کن در کنسول سازی رو برو لینک خرید pc گیمنیگ بزار از alienware!!با pc های  چند هزار دلاری- واقعا 4k? من فکر میکنم نسل بعدی  سونی  و مایکرو تازه میرن روی 2K- چون من همین الان  فکر کنم 12 ساله دارم 1080 میبینیم بعد  هنوز کنسول نسل جدید با فریمش مشکل داره اون یکی ایکس باکس هم شوته هیچ  900p الان هم که دارن باز یهای سال جدید میان  مایکرو  دیده  اوضاع خرابه آخه کوانتوم بریک 720p اجرا میشه خدای من!!!!!! سال 2016 !!!! 720!! واقعا دست AMD درد نکنه با این معماری ساختن برای این شرکت ها چنان کلاهی گذاشت سرشون فکر کنم تا عمر دارن سمتش نمیرن!

جالبه  دوسه سالی گذاشته از عمر کنسول صداش درآمده -چون این تا اخر نسل قطعا  حتی در همین 720 هم به مشکل برمیخوره- بعد اینها هم روشون نمیشه بگن گند زدیم میان میگن خواب دیدم که کنسول ها قوی شدن و معماری 4k!!  یکی نیست بگه بروبابا خدا روزیت رو جایی دیگه بده .

میتونه یه ماجول آپگرید باشه که همچین چیزی اولین بار نیست که توی کنسولا اتفاق می افته.....

حالا یه چیز اضافه شونده هم نباشه میتونه کنسول آپدیت شده باشه مثل کاری که نینتندو با 3ds کرد....

نینتندو از این کارا می کنه مشکلی نیست شرکتای دیگه حرفشم بزنن "میدل فینگر نشون میدن"؟؟؟ (مایکروسافت هم انگار یه دانگل آگردی برای x1 در نظر داره...)

عزیزم ماجول اپگرید برای ارتقا سخت افزاری که 1080 رو20 فریم میده به 4k??!!؟ واقعا؟ نینتندو بازیهاش رزولونش 480 هم نیست گوشی موبایل سامسونگ  گلسی 6 ادج  چند  برابرش توان پردازش داره - کو کجاست همچین ماجولی بگید ما ببنیدم روی سیستم هامون  دیگه بریم فضا !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در اینکه شایعه است شکی نیست

ولی کی پول اینا رو داره بده انصافا بعضیا شام ندارند بخورند

لینک به دیدگاه

ای بابا. حرف رضا خان درسته. کلاه گشادی بر سرشون رفته. amd دمت گرم نمیدونستم بلدی :clapping: :D :D

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که به ای ام دی گیر میدید !

100 دلار برای cpu و gpu هزینه شده انتظار چی دارید ؟؟؟

اون روزی که این قوطی ساخته میشد AMD قوی ترین کارت جهان 7990 رو داشت که هنوز هم کارت بسیار قویی هست و با اکثر کارتهای بالا رده رقابت میکنه اما ماکرو و سونی یه چیز ارزون میخواستن نه یه چیز قوی ، بعد از اون کنسول نسبت به قبل افت قیمت داشته پس عمر مفیدش هم افت میکنه ! این وسط دیوار کوتاه تر از AMD نبود ؟؟؟؟

هیچ کس سونی و ماکروسافت رو مجبور نکرده بود که بیان سراغ AMD خودشون اومدن ضمن این که پرفورمنس در برابر دلار برای این دو شرکت مهم تر از همه چیز بود که در این مورد AMD به خوبی از پس کارها بر اومد .

درسته که من یک pc گیمینگم و همیشه کنسول ها رو بخاطر کیفیت پایینشون به باد انتقاد گرفتم اما این مشکل هیچ ربطی به AMD نداره .

اگر سونی و ماکروسافت 100 دلار رو به دوتا 50 دلار تقسیم میکردند و به انویدیا و اینتل میدادن نتیجه چی میشد ؟؟؟؟

با 50 دلار انویدیا چه گرافیکی در اختیارشون میگذاشت اینتل چه پردازشگری ؟؟؟

یا اگر این 100 دلار رو میدادن به اینتل برای گرافیک و cpu چی میشد ؟؟؟ انویدیا هم که کلا از بحث cpu سازی خارجه !!!

قضاوت با خودتون !

لینک به دیدگاه

جالبته حالا ای ام دی شده کلاه بردار

حقم دارن حافظه کارت گرافیکاش دو قسمتیه 3.5+0.5

فقط از نسل جدیدش پشتیبانی میکنه و نسله قدیمشو رها کرده

و...

لینک به دیدگاه

چرا سونی و مایکروسافت AMD را برای کنسول هایشان انتخاب کردند؟ آیا AMD ارزانتر بود یا رقبا تکنولوژی کافی را نداشتند؟

معماری های موجود: Power، ARM، MIPS یا X86:

MIPS: نبود اکوسیستم کافی برای توسعه دهندگان- نداشتن توان کافی برای قدرت بخشیدن به کنسول های جدید

ARM: نداشتن قدرت کافی- معماری 64 بیتی هنوز آماده نبود

Power: بدون اپلیکیشن- عدم کفایت در ارائه کارایی مناسب در برابر انرژی مصرفی

برنده: X86

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینتل، AMD یا انویدیا:

انویدیا: نداشتن SoC بر پایه X86

اینتل: نداشتن SoC سفارشی- گرافیک ضعیف

برنده: AMD

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واقعا جالبه با وجود اینترنت که راحت میشه ته و توی همه چیزو در آورد یه عده یه سری ادعاهای بی پایه و اساسی رو

بر اساس دشمنی مطرح میکنن! :-w :-w :-w

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من کنسول جدید سونی قیمتش بیشتر از ps4 هست و فکر میکنم حداقل بین 700 تا 900 دلار قیمت کنسول باشه شایدم بیشتر 

البته مطمئن باشید الان سونی بیکار ننشسته قطعا داره روی کنسول جدید کارمیکنه 

از نظری هم اگه سونی به فکر فروش بیشتر باشه بنظر من دو کنسول ارائه میکنه یک کنسول برای 1080 یک کنسول هم برای 4k,2k 

یا مثلا همین ps4 رو داره و به قولی ps4.5 رو هم میده برای اجرای همین بازی ها و بازی های اینده در 4k,2k

این نکته هم باید درنظر بگیریم که هنوز 4k فراگیر نشده و بنظر من این ایده برای پلیر های پرو میتونه خیلی گزینه خوبی باشه

لینک به دیدگاه

اخه همه سونی فنا!!که مرفه بی درد نیستن که بتونن 4 تا 4 تا کنسول بخرن!

طرف رفته یه کنسول خریدِ که دلیل خریدشم ارزون تر بودن کنسول بوده مثلا! انتظار داره تا قبل از اومدن کنسولای نسل بعدی که بازم انتظار داشته حداقل 6 سال طول بکشه، شرکت سونی  بهترین پشتیبانی رو از کنسولش بکنه!

حالا وسط نسل یه کنسول جدید بده بیرون چی میشه!

همین الان وضعیت بهینه سازیه بازیها روی کنسولا فاجعس!فقط کافیه یه سر به سایتهای تخصصی بررسی تکنیکی بازیها بزنین تا متوجه بشین من چی میگم!

حالا وقتی یه کنسول قویتر باشه به نظرت بازیسازچقدر وقت صرف بهینه سازی و کیفیت بازی ها روی کنسول ضعیفتر میکنه!!

مدرک حرفم هم دوتا کنسول ps3 و x360 تو دو سال اخر عمرشون هست که مصادف بود با دو سال اول اومدن کنسولای جدید

اولا که بازیها براشون یکی در میون میومد اونم  با چه وضعی چنان گرافیک و فریم بازیها روشون داغون بود که من شک دارم اصلا برا بازیسازها کیفیت بازیاشون روی اون دوتا کنسول نسل قبلی اهمیتی داشته!فقط میخواستن یه پولی به جیب بزنن !یوبی سافتو ea  دوستان که معرف حضور هست..

بنابراین مطمئن باشین اومدن کنسول قویتر یعنی نابودی کیفیت بازی ها روی ps4 که 30 40 میلیون نفر تا حالا خریدنش!

همه اینا به کنار کنسولی که حرف از 4k میزنه (که اونم به نظرم یه ادعای خنده دار  و دهن پر کنه 4k با چه کیفیتی با چه فریمی چه بازیایی)به نظرت چقدر قیمت میخوره چند نفر میتونن بخرن!!

پس اتفاقا نتیجش یعنی قیقا توهین به سونی فنا. مساله اینجاست اکثریت سونی فنا شرایط شما رو ندارن.!!به نظرم این اتفاق میتونه احمقانه ترین کار ممکن باشه

همین اتفاق سالها قبل برای سگا افتاد که اومد یه کنسول جدید با کلی تبلیغات داد بیرون  بعد از یه سال  رفت یه کنسول دیگه ساخت داد بیرون! اون موقع همه شاکی شدن نتیجشم دیدیم در نهایت شد نابودی سگا الانم برای نیتندو برو ببین بعد از اومدن کنسول جدیدش وضع wiiu و بازیهاش  چه جوری میشه!

والا من هر جا نگاه کردم همه شاکی بودن،حالا شما موافقی عجیبه برام شما دیگه از سونی فنی رد کردی .حل در سونی شدی هر کاری سونی بکنه تاییدش میکنی!

من فرمایش شما رو با جون و دل قبول دارم.

منتها یه مسئله هم هست.

تا کی آخه یه نسل باید 8 سال طول بکشه ؟

خوب فنها هم باید بدونن که کیفیت هزینه بر هستش.

آیا الان PC فنا یدونه گرافیک میبندن و 7 سال با اون سر میکنن ؟

البته علت موافقت من با این موضوع اینه که تا به امروز به سونی اعتماد داشتم و دارم و میدونم جایی نمیخوابه که زیرش آب بره و کاری نمیکنه که دشمن شاد بشه.

منتها ایکاش و ایکاش فکر اینجا رو همون اول نسلی میکرد و کاری نمیکرد که اینجوری حرف و حدیث توش پیش بیاد.

من معتقدم سونی یا یه کیت ارتقا میده که کاملا خنده داره یا یه دستگاه قویتر میده بیرون برای ساپورت بهتر VR و البته رزولوشن و فریم بهتر.

هرچند که رز 4K خنده داره برای کنسول .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیزی که به ای ام دی گیر میدید !

100 دلار برای cpu و gpu هزینه شده انتظار چی دارید ؟؟؟

اون روزی که این قوطی ساخته میشد AMD قوی ترین کارت جهان 7990 رو داشت که هنوز هم کارت بسیار قویی هست و با اکثر کارتهای بالا رده رقابت میکنه اما ماکرو و سونی یه چیز ارزون میخواستن نه یه چیز قوی ، بعد از اون کنسول نسبت به قبل افت قیمت داشته پس عمر مفیدش هم افت میکنه ! این وسط دیوار کوتاه تر از AMD نبود ؟؟؟؟

هیچ کس سونی و ماکروسافت رو مجبور نکرده بود که بیان سراغ AMD خودشون اومدن ضمن این که پرفورمنس در برابر دلار برای این دو شرکت مهم تر از همه چیز بود که در این مورد AMD به خوبی از پس کارها بر اومد .

درسته که من یک pc گیمینگم و همیشه کنسول ها رو بخاطر کیفیت پایینشون به باد انتقاد گرفتم اما این مشکل هیچ ربطی به AMD نداره .

اگر سونی و ماکروسافت 100 دلار رو به دوتا 50 دلار تقسیم میکردند و به انویدیا و اینتل میدادن نتیجه چی میشد ؟؟؟؟

با 50 دلار انویدیا چه گرافیکی در اختیارشون میگذاشت اینتل چه پردازشگری ؟؟؟

یا اگر این 100 دلار رو میدادن به اینتل برای گرافیک و cpu چی میشد ؟؟؟ انویدیا هم که کلا از بحث cpu سازی خارجه !!!

قضاوت با خودتون !

برادر شما چرا ؟ اونموقع که انویدیا کنسول میزد َAMD کجا بود؟ این حرف ها چیه - انویدیا و اینتل بلد نیستند فقطAMD بلده؟؟ بیخیال- ضمنا انویدیا نمیاد به پی سی گیمنیگ خیانت کنه  دیدید که موند پای PC و پوست رقیب هم کنده شد -حالا قضاوت با شما -

جالبته حالا ای ام دی شده کلاه بردار

حقم دارن حافظه کارت گرافیکاش دو قسمتیه 3.5+0.5

فقط از نسل جدیدش پشتیبانی میکنه و نسله قدیمشو رها کرده

و...ای 

این داستان قدیمی شده دیگه همون 3.5 گیگ رم پوست رقیب رو کند  -میتونید سرچ کنید. خیلی ها در ارزوی یک 970 خوشگل شبها خواب ندارن - این حقیقته- 

چرا سونی و مایکروسافت AMD را برای کنسول هایشان انتخاب کردند؟ آیا AMD ارزانتر بود یا رقبا تکنولوژی کافی را نداشتند؟

معماری های موجود: Power، ARM، MIPS یا X86:

MIPS: نبود اکوسیستم کافی برای توسعه دهندگان- نداشتن توان کافی برای قدرت بخشیدن به کنسول های جدید

ARM: نداشتن قدرت کافی- معماری 64 بیتی هنوز آماده نبود

Power: بدون اپلیکیشن- عدم کفایت در ارائه کارایی مناسب در برابر انرژی مصرفی

برنده: X86

اینتل، AMD یا انویدیا:

انویدیا: نداشتن SoC بر پایه X86

اینتل: نداشتن SoC سفارشی- گرافیک ضعیف

برنده: AMD

واقعا جالبه با وجود اینترنت که راحت میشه ته و توی همه چیزو در آورد یه عده یه سری ادعاهای بی پایه و اساسی رو

بر اساس دشمنی میکنن! :-w :-w :-w

ادعای بی پایه رو الان براتون کالبد شکافی میکنم  که لذت ببرید :جواب شما هر سه دوست رو با یک چیز میدم- کنسولی که AMD ساخته واقعا ضعیفه - قصه های قدیمی رم و.این چیزها رو وارد نکنید امار ارقام و اینترنت هم نمیخواد وقتی بازی داره 20 فریم اجرا میشه -کوانتوم بریک هم 720 است دیگه  چه بحثی است ؟؟ معماری x86چی؟ vram 3.5 چی؟برادارن حقیقت گذاشته جلوی چشم -یارو 2 سال از عمر کنسولش رفته -مونده زیر بازیها چی هی AMD ََAMD میگید مگه کاکا باوامونه- خوب واقعیته دیگه کنسولهاش  خیلی اشغالی از کار در امدن دیگه - اینکه معلومه -امار نمیخواد -دیدیم برنده AMD بود بدبخت شدن !! بخدا به خاک سیاه نشستن هردو! کنسول ها هیچی اجرا نمیکنن! هی میگن این 720  30 فریم اون900 20 فریم! تا اخرنسل میشه  200P  با 5فریم!

همون Ps3 که انویدیا ساخت با ترکیب پردازنده سل توشیبا و IBM بازیهاش روی 360 اجرا نمیشد قصه های قدیمی رو  تکرار نکنید-حقیقت اینه که اصلا خبرش برای من مهم نیست چون من اصلا کنسول باز نیستم ولی از اینکه اینقدر زود عمرشون سر اومد  خندم مییره- همون انویدیا سالها پیش گفته بود کنسول نسل بعد کنسول نیست پی سی است  دیدیم که درست بود

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد دوستان گلم شما فکر میکنید واقعا سونی مثلا صد دلار داده به ای ام دی بعد گفته CPU/gpuبساز ؟؟؟ عزیزان ساخت این کنسول ها برای سونی یا مایکرو شاید. ۷۰۰ تا ۸۰۰ دلار اب بخوره مگر عاشق چشم ابروی هم هستن که برای هم مفتی قطعه بسازن ؟ دوستان این کنسول ها میلیارد ها دلار صرف هزینه تولید و تحقیق شون میشه سونی میاد مثلا ۷۰۰ دلار میده روی کنسول بعد. با سود حاصل از فروش نرم افزار در طی سالهای بعد پولش برمیگیرده . واقعا فکر میکنید صد دلار میده به ای ام دی براش پردازنده تولید کنه؟ اینها تمام هزینه ها رو میدن بعد با فروش بازی چند برابر سود میکنه. سونی تا چهار سال اول عمر ،ps3 ضرر میداد و بعد از چهار سال به سود دهی رسید این حرف ها اشتباهه .

ضمنا میلیارد دلار در ساخت کنسول نسل جدید همش خرج تحقیق و توسعه CPU/GPU میشه دیگه وگرنه کنسول چی داره غیر همین پردازنده ؟ دو تا درگاه USB یک روکش پلاستیکی ؟ پس با صد دلار این پردازنده ها ساخته نشدن و ای ام دیی تا قرون اخر رو گرفته و هزینه های میلیاردی مصرف شده تولید کنسو ل در این ابعاد با این سخت افزار گران قیمته و گربه هم محض رضای خدا موش نمگیره. هزینه ها پرداخت شده و صد دلار کسی نمیده به کسی براش پردازنده تولید کنه ادامس خرسی نیست که!؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

این داستان قدیمی شده دیگه همون 3.5 گیگ رم پوست رقیب رو کند  -میتونید سرچ کنید. خیلی ها در ارزوی یک 970 خوشگل شبها خواب ندارن - این حقیقته- 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کنسولی که AMD ساخته واقعا ضعیفه

بخدا به خاک سیاه نشستن هردو!

پوست رقیب رو کنده؟ در این لینک می تونید ریویو کارت 390 سافایر رو ببینید که کارت 970 هم در ریویو هست (البته چون کارت 970 رفرنس هست شما 390 رو هم که مدل رفرنسش در ریویو هست با 970 مقایسه کن). والا من نمی دونم دقیقا در چه صورتی میگن پوست رقیب رو کندن اما چیزی که من میبینم در اکثر تست ها مدل رفرنس 390 مدل رفرنس 970 رو شکست داده مگر 2-3 مورد. به علاوه اینکه در جاهایی که 390 پیش هست شما ببین که چه اختلافی بین دو کارت هست و در جاهایی هم که 970 پیش هست ببین اختلاف چقدره!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من نمیگم کنسول ها قوی ان (من خودم از منتقدان سرسخت کنسولم) فقط ادعای کلاه برداری AMD رو نمی پذیرم.

در ضمن میشه بگین طبق چه آماری میگین هر دو به خاک سیاه نشستن؟ تا جایی که من میدونم هر دو رضایت دارن!

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوست رقیب رو کنده؟ در این لینک می تونید ریویو کارت 390 سافایر رو ببینید که کارت 970 هم در ریویو هست (البته چون کارت 970 رفرنس هست شما 390 رو هم که مدل رفرنسش در ریویو هست با 970 مقایسه کن). والا من نمی دونم دقیقا در چه صورتی میگن پوست رقیب رو کندن اما چیزی که من میبینم در اکثر تست ها مدل رفرنس 390 مدل رفرنس 970 رو شکست داده مگر 2-3 مورد. به علاوه اینکه در جاهایی که 390 پیش هست شما ببین به چه اختلافی بین دو کارت هست و در جاهایی هم که 970 پیش هست ببین اختلاف چقدره!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من نمیگم کنسول ها قوی ان (من خودم از منتقدان سرسخت کنسولم) فقط ادعای کلاه برداری AMD رو نمی پذیرم.

در ضمن میشه بگین طبق چه آماری میگین هر دو به خاک سیاه نشستن؟ تا جایی که من میدونم هر دو رضایت دارن!

بنده کارایی نگفتم  شما زود میرید نمودار میارید من گقتم از لحاظ فروش -970 محبوب ترین گرافیک استیم است ! ربطی به کارایی نداره ضمنا 970 کارت قدیمی تری است  -ما میدونیم دوست من 390 یا 970 چطور کار میکنن عزیزم-

خیلی راضی هستن شما ابروریزی های پشت پرده رو نمی بنیید هیج فروشنده ای نمیگه ماستم ترشه بله راضی هستن که میخوان وسط نسل کلاه بزارن سر مردم باز کنسول بسازن!  چه رضایتی مخاطب راضی نمیشه- XONE همین الان به سختی داره کوانتوم بریک رو اچرا میکنه از خجالت میگن آره هنوز هم زیباست-! بعد همین بازی ها رو کارت های ارزون هم اجرا میکنن.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

گرون یا ارزون قوی یا ضعیف AMD فقط قطعه تولید میکنه ،

کنسول ضعیفه ؟ ارزش خرید نداره ؟ فریم نمیده ؟ خب به AMD چه ربطی داره ؟؟؟

AMD قیمت میده + نمونه سخت افزاری ، تصمیم گیری با خریداره بر عکس اینتل که شرکتها رو مجبور میکرد که ازش خرید کنن !

لینک به دیدگاه

گرون یا ارزون قوی یا ضعیف AMD فقط قطعه تولید میکنه ،

کنسول ضعیفه ؟ ارزش خرید نداره ؟ فریم نمیده ؟ خب به AMD چه ربطی داره ؟؟؟

AMD قیمت میده + نمونه سخت افزاری ، تصمیم گیری با خریداره بر عکس اینتل که شرکتها رو مجبور میکرد که ازش خرید کنن !

دقیقا همینطور هستش دوست من

شرکت ها میان قیمت میدن و شبیه یه مناقصه میمونه و شرکتی که نسبت به قیمت پرفورمنس بیشتری داشته باشه برنده میشه

کلا بنظره من با این پیشرفتی که تویه گیم و سخت افزار میبینیم کنسول نهایتش بتونه تا سه سال از پس بازیها بر بیاد

شما همین 980 ti با cpu 4970 و 16 gb رم تا سه سال میتونه همه بازیهاروروی 2k ساپورت کنه

لینک به دیدگاه

هی میگن این 720  30 فریم اون900 20 فریم! تا اخرنسل میشه  200P  با 5فریم!

=))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

بعد دوستان گلم شما فکر میکنید واقعا سونی مثلا صد دلار داده به ای ام دی بعد گفته CPU/gpuبساز ؟؟؟ عزیزان ساخت این کنسول ها برای سونی یا مایکرو شاید. ۷۰۰ تا ۸۰۰ دلار اب بخوره مگر عاشق چشم ابروی هم هستن که برای هم مفتی قطعه بسازن ؟ دوستان این کنسول ها میلیارد ها دلار صرف هزینه تولید و تحقیق شون میشه سونی میاد مثلا ۷۰۰ دلار میده روی کنسول بعد. با سود حاصل از فروش نرم افزار در طی سالهای بعد پولش برمیگیرده . واقعا فکر میکنید صد دلار میده به ای ام دی براش پردازنده تولید کنه؟ اینها تمام هزینه ها رو میدن بعد با فروش بازی چند برابر سود میکنه. سونی تا چهار سال اول عمر ،ps3 ضرر میداد و بعد از چهار سال به سود دهی رسید این حرف ها اشتباهه .

ضمنا میلیارد دلار در ساخت کنسول نسل جدید همش خرج تحقیق و توسعه CPU/GPU میشه دیگه وگرنه کنسول چی داره غیر همین پردازنده ؟ دو تا درگاه USB یک روکش پلاستیکی ؟ پس با صد دلار این پردازنده ها ساخته نشدن و ای ام دیی تا قرون اخر رو گرفته و هزینه های میلیاردی مصرف شده تولید کنسو ل در این ابعاد با این سخت افزار گران قیمته و گربه هم محض رضای خدا موش نمگیره. هزینه ها پرداخت شده و صد دلار کسی نمیده به کسی براش پردازنده تولید کنه ادامس خرسی نیست که!؟

حرف مگه مالیات داره...بگو کی به کیه..از روی پشم بگو.خدا شما دانشمندا و آنالیزور هارو از ما نگیره نمیدونیم چه بر سر دنیا میاد...

کنسول هم غیر از cpu/gpu هیچی نداره...lol نه رم داره نه هارد داره نه کنترلر داره نه چیپ وایرلس داره.نه درایو بلوری داره.نه پاور داره.هیچی نداره.پردازنده ای ام دی گذاشتن وسط قوطی کنسول و یه چسبش زدن و به امید خدا کار میکنه...سونی 700 دلار داده ای ام دی و ای ام دی هم کلاه سر سونی گذاشته خود سونی نفهمیده و شما فهمیدید...حتی مایکروسافت هم نفهمیده...حیف که به حرف من گوش نمیکنن اگه نه شما رو بهشون معرفی  میکردن تا از این تاریکی نادانی بیرونشون بیاری و راه درست رو نشونشون بدی. 

http://allthingsd.com/20131119/teardown-shows-sonys-playstation-4-costs-381-to-build/?mod=tweet
ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

رضا جان خیلی دیگه داری تند میری؟؟ amd قوطی تحویل داده؟؟؟ کلاه برداری کرده؟؟؟ 700-800 دلار هر کنسول فقط به amd داده ؟؟؟ واقعا زدی ترکوندی فن بازی رو رفته؟؟؟

میدونی که کنسول ها قدمتشون مال سال پیش نیست مال 3 سال پیشه؟؟؟ واقعا منطق رو رنده کردی رفت... امسال شاید تو فروش انویدیا جلو زده اما سال های قبل اینجوری نبودااااااااااااا و Amd اگه اول نبود دوم هم نبود تو رقابتش با انویدیا...! الان مثلا amd اگه 7850 نمیزد برای سونی فکر می کنی انویدا 580 یا 680 یا تایتان مینداخت تو کنسول تحویل میداد؟؟؟ نخیر خیلی خوب بود 560 یا 750 بود تو کنسول ها بجا این گرافیک فعلی...تولید قطعه که هزینه ای نداره هزینه ای که صرف کار روی قطعه میشه تا نمونه اولیش تولید بشه هزینه بر هست که مطمعنا هزینش پرداخته شد طی فروش 5 ساله کنسول ها و این قراردادی دو طرفه هست و بنوعی میشه حتی پیش خرید و فروش حتمی در نظر گرفت که برای amd سوداور میشه نه اینجوری که شما میگین !!!

کلا حال بحث بیشتر نیست عیدیه چون با کل کل و حرف های بیهوده فقط عیدمون خراب میشه پس ادامه نمیدم بیشتر

............................

اما در مورد اینکه قرار هست یک کنسول اپدیت شده بدن مطمعن باشید باز هم میان از پولاریس  از همونایی که 4k رو با گرافیک متوسط و همون 30 فریم اجرا میکنه و توانایی پردازش عینک های واقیعت مجازی (درست گفته باشم) رو داره استفاده می کنند چون هم خنکتر هستند هم کوچیکتر هم کم مصرفتر (انویدیا باز هم این وسط نقش درکنسول ها احتمالا نداره طبق معمول چون پاسکال رو هنوز نتونسته درسته حسابی بهش برسه و و با اخباری که از اوضاع ساپورت و تولید چیپ بودش عقب افتاده احتمالا) ... و یا اینکه سونی و مایکروسافت میان از کارتهایی که بصورت جداگانه توسط amd با نام کارتهای اکسترنال در دسترس قرار میدن این مشکل رو رفع می کنن یا کلا بیخیال میشن سال دیگه نسل جدید کنسول رو معرفی می کنندو سال بعدش عرضه می کنند یعنی کنسول ها 5 ساله عمر میکنند و تمام...! در هر صورت کنسول زیاد تغییر انچانی نمی کنه و از کنسول های فعلی با قیمت 300 ادلار و جدید ها 400-500 ادلار عرضه می کنند چون کلا فلسفه ی خرید کنسول در اختیار گذاشتن ایستگاهی از بازی با قیمت مناسب هستو بالای 500 تا اصلا قیمتی نیست که بشه روش حساب کرد...!

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

AMD نازه دوستان. شرو بکنید.

برید یک 1 تومن دیگه بدید کنسول جدید ان شا الله سال بعد هم یک خواب دیگه میبینه دوستمون و کنسول نسل بعد تر و همین طور.

رضا حرفشون با عقل جور در میاد. کنسول 400 دلاری و بازی 50 تا 100 دلاری؟؟ خوب قطعا اون حرف یک تئوری درسته.

ان شا الله نسل بعد کنسول رو سامسونگ یا کوالکام بزنه دیگه دعوا هم نمیکنیم با هم همه هم میریم FURY میخرم. ^_^

لینک به دیدگاه

به تمام دوستان کنسولی پیشنهاد میکنم به جمع پی سی بپیوندند دورانشون به نظر من تموم شده.من عکس پایین رو از دسکتاپ خودم گرفتم که حداقل چهل تا بازی روش نصبه اگه بخواین اینا رو رو کنسول های نسل هشت تجربه کنید چیزی حدود 4 تا 6 میلیون تومن خرجتون میشه ولی مثلا این همه پول رو هم میدین بعدش حداکثر رو 30 فریم بازی کنید این انصافه؟با همین پول یه سیستم بخرین تا هم یک کامپیوتر قدرتمند تو خونه داشته باشین و هم از گرافیک بازی ها بیشترین لذت رو ببرین...گور بابای انحصاری ها ...مایکروسافت دمش گرم که داره تمام انحصاری هاش رو میاره رو ویندوز 10 میمونه سونی...

post-20324-0-00053500-1458575008_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

کنسول عالمی داره که PC به عمرش نداشته.

اینو از من بشنوین که همشونو دارم و تو خونه خاله و عمه ندیدم.

دیگه این بحث رو تمومش کنین.

در مورد این شایعه هم

ایکاش و ایکاش که حقیقت داشته باشه.

اصلا کنسول باید هر 3 سال یبار آپدیت بشه.

لینک به دیدگاه

کنسول عالمی داره که PC به عمرش نداشته.

اینو از من بشنوین که همشونو دارم و تو خونه خاله و عمه ندیدم.

دیگه این بحث رو تمومش کنین.

در مورد این شایعه هم

ایکاش و ایکاش که حقیقت داشته باشه.

اصلا کنسول باید هر 3 سال یبار آپدیت بشه.

این با چیزی که من از کنسول میدونم متفاوته !

کنسول یعنی یک وسیله ارزون که تا حداقل 6 تا 7 سال نیازی به ارتقا نداشته باشه !

برای کنسول بدتر از ضعف در اجرای بازی عمر مفید کمشه ! چون بعد از اومدن نسخه جدید بسیاری از بازی ها دیگه براش نمیان متل کمبت x که برای ps3 نیومد .

pc بازها هر به دونسل از گرافیک ها ارتقا میدن که حدود 3 سال میشه ( البته این یه چیز کلیه ) و در مدت 9 سال 3 تا کارت گرافیک رو حداقل تجربه کردن اما توی همین مدت کنسول بازها نهایتا سال دوم کنسول دومشون رو دارن تجربه میکنن !

این ارزونی یعنی توی هر خونه ای میشه یکیش رو دید ! حالا اگر قیمتش بشه 2 هزار دلار و 9 سال هم عمر کنه یا توی 9 سال 2 هزار دلار خرج خرید کنسولهای نسلها بشه اونوقت دیگه توی هرخونه ای دیده نمیشه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...