رفتن به مطلب

شایعه: سونی در حال ساخت PS4 با قابلیت گیمینگ 4K!

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کنسول عالمی داره که PC به عمرش نداشته.

اینو از من بشنوین که همشونو دارم و تو خونه خاله و عمه ندیدم.

دیگه این بحث رو تمومش کنین.

در مورد این شایعه هم

ایکاش و ایکاش که حقیقت داشته باشه.

اصلا کنسول باید هر 3 سال یبار آپدیت بشه.

اگر کسی قرار باشه  3 سال یکبار آپگرید کنه کنسول رو مطمعن باش 90% کنسول بازا میان سمت PC مزیت اصلی و فلسفه کنسول گیمنیگ اینه که یه کنسول میخری 6-7 سال لزت میبری اگه قرار به آپگرید باشه PC از هر لحاظی بهتره

--------------------------------------

ضیفیه کنسولا تقصیر AMD نیست مشکل ارزون بودن کنسولاس با اون 100 دلار مجبور بدن برن سرا؛ شرکتی که هم CPU تولید کنه هم GPU

لینک به دیدگاه

• ارسال 92
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ش

حرف مگه مالیات داره...بگو کی به کیه..از روی پشم بگو.خدا شما دانشمندا و آنالیزور هارو از ما نگیره نمیدونیم چه بر سر دنیا میاد...

کنسول هم غیر از cpu/gpu هیچی نداره...lol نه رم داره نه هارد داره نه کنترلر داره نه چیپ وایرلس داره.نه درایو بلوری داره.نه پاور داره.هیچی نداره.پردازنده ای ام دی گذاشتن وسط قوطی کنسول و یه چسبش زدن و به امید خدا کار میکنه...سونی 700 دلار داده ای ام دی و ای ام دی هم کلاه سر سونی گذاشته خود سونی نفهمیده و شما فهمیدید...حتی مایکروسافت هم نفهمیده...حیف که به حرف من گوش نمیکنن اگه نه شما رو بهشون معرفی  میکردن تا از این تاریکی نادانی بیرونشون بیاری و راه درست رو نشونشون بدی. 

http://allthingsd.com/20131119/teardown-shows-sonys-playstation-4-costs-381-to-build/?mod=tweet

عمو جان اینجا بازی سنتر  نیست هی LOL میکنن تا یک چیزی میشنون  هی پشم پشم میکنی -

برو چهارتا متن بخون -بقیه هم خوب  حتما دانش ندارن  هی میان مثبت میدن به شما -

کنسول Ps3 زمان تولیدش  قیمتش چقدر بود :

پشم  لینک زیر:

http://www.xbitlabs.com/news/multimedia/display/20061117130000.html

سال 2010 هنوز ضرر میداد:

http://www.cnet.com/news/sony-still-losing-on-every-playstation-3-it-sells/

سواد قد بکشه بخون اگر نه بگو ترجمه کنیم براتون که فکر نکیند خودتون مهندس الکترونیک سونی هستید !

ایندفعه برای اینکه ابروشون نره گفتن نه  اوضاع  بهتره ولی واقعا بهتره ؟؟؟؟این که دوسال هم  نکشیده کم آورده ؟ اون قدیم پردازنده کاستوم سل بود اینهمه گرون - الان چی ؟ پی سی 450 تا 550 دلاری هم همون کارها رو بهتر میکنه تازه با ساپورت Dx12 و استیم و صدها هزار بازی در gog اورجین و یوپلی و بتل نت و استیم و ...

فقط شما میدونی کنسول چی داره ؟ ما نمیدونیم  لن و درایو ....... این چیز ها داره ؟ برای سونی همه اون قطعاتی که گفتی  مثل همون درگاه Usb هستن چون  80 ساله داره سخت افزار میسازه خط تولید قابلمه و افتابه هم داره - چی میای الکی تز میدی  درست هم صحبت کن بی احترامی  نکن در حرفهات جو گیر نشو- شما وکیل سونی نیستی اینجا هم جای قوطی بازی نیست .

یک چیزی شنیدی  همین جور میای هی LOLOO

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

عمو جان اینجا بازی سنتر  نیست هی LOL میکنن تا یک چیزی میشنون  هی پشم پشم میکنی -

برو چهارتا متن بخون -بقیه هم خوب  حتما دانش ندارن  هی میان مثبت میدن به شما -

کنسول Ps3 زمان تولیدش  قیمتش چقدر بود :

پشم  لینک زیر:

سال 2010 هنوز ضرر میداد:

سواد قد بکشه بخون اگر نه بگو ترجمه کنیم براتون که فکر نکیند خودتون مهندس الکترونیک سونی هستید !

ایندفعه برای اینکه ابروشون نره گفتن نه  اوضاع  بهتره ولی واقعا بهتره ؟؟؟؟این که دوسال هم  نکشیده کم آورده ؟ اون قدیم پردازنده کاستوم سل بود اینهمه گرون - الان چی ؟ پی سی 450 تا 550 دلاری هم همون کارها رو بهتر میکنه تازه با ساپورت Dx12 و استیم و صدها هزار بازی در gog اورجین و یوپلی و بتل نت و استیم و ...

فقط شما میدونی کنسول چی داره ؟ ما نمیدونیم  لن و درایو ....... این چیز ها داره ؟ برای سونی همه اون قطعاتی که گفتی  مثل همون درگاه Usb هستن چون  80 ساله داره سخت افزار میسازه خط تولید قابلمه و افتابه هم داره - چی میای الکی تز میدی  درست هم صحبت کن بی احترامی  نکن در حرفهات جو گیر نشو- شما وکیل سونی نیستی اینجا هم جای قوطی بازی نیست .

یک چیزی شنیدی  همین جور میای هی LOLOO

شما کلا حرف تو کتت نمی ره....

lol....

.......................................................................

در مورد معماری کنسول ه و amd و این حرفا ...

amd دوتا نقطه ی قوت داشت ...(و داره )

یکی اینکه توی ساخت apu تجربه داشت یکی دیگه هم اینکه gpu کنسول 360 (xenos) در کل یه چیز بهتری از آب در اومد نسبت به nvidia RSX که توی ps3 بود.... 

کلا کار با cell و rsx دوشواری های زیادی برای توسعه دهنده ها داشت....(البته ازلحاظ خود gpu فقط نکاه کنی xenos بهتر از rsx بود ولی ترکیب rsx+cell قوی تر از xenon+xenos بود ولی توسعه روی ps3 مصیبت داشت ).....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

رضا جان خیلی دیگه داری تند میری؟؟ amd قوطی تحویل داده؟؟؟ کلاه برداری کرده؟؟؟ 700-800 دلار هر کنسول فقط به amd داده ؟؟؟ واقعا زدی ترکوندی فن بازی رو رفته؟؟؟

میدونی که کنسول ها قدمتشون مال سال پیش نیست مال 3 سال پیشه؟؟؟ واقعا منطق رو رنده کردی رفت... امسال شاید تو فروش انویدیا جلو زده اما سال های قبل اینجوری نبودااااااااااااا و Amd اگه اول نبود دوم هم نبود تو رقابتش با انویدیا...! الان مثلا amd اگه 7850 نمیزد برای سونی فکر می کنی انویدا 580 یا 680 یا تایتان مینداخت تو کنسول تحویل میداد؟؟؟ نخیر خیلی خوب بود 560 یا 750 بود تو کنسول ها بجا این گرافیک فعلی...تولید قطعه که هزینه ای نداره هزینه ای که صرف کار روی قطعه میشه تا نمونه اولیش تولید بشه هزینه بر هست که مطمعنا هزینش پرداخته شد طی فروش 5 ساله کنسول ها و این قراردادی دو طرفه هست و بنوعی میشه حتی پیش خرید و فروش حتمی در نظر گرفت که برای amd سوداور میشه نه اینجوری که شما میگین !!!

کلا حال بحث بیشتر نیست عیدیه چون با کل کل و حرف های بیهوده فقط عیدمون خراب میشه پس ادامه نمیدم بیشتر

............................

اما در مورد اینکه قرار هست یک کنسول اپدیت شده بدن مطمعن باشید باز هم میان از پولاریس  از همونایی که 4k رو با گرافیک متوسط و همون 30 فریم اجرا میکنه و توانایی پردازش عینک های واقیعت مجازی (درست گفته باشم) رو داره استفاده می کنند چون هم خنکتر هستند هم کوچیکتر هم کم مصرفتر (انویدیا باز هم این وسط نقش درکنسول ها احتمالا نداره طبق معمول چون پاسکال رو هنوز نتونسته درسته حسابی بهش برسه و و با اخباری که از اوضاع ساپورت و تولید چیپ بودش عقب افتاده احتمالا) ... و یا اینکه سونی و مایکروسافت میان از کارتهایی که بصورت جداگانه توسط amd با نام کارتهای اکسترنال در دسترس قرار میدن این مشکل رو رفع می کنن یا کلا بیخیال میشن سال دیگه نسل جدید کنسول رو معرفی می کنندو سال بعدش عرضه می کنند یعنی کنسول ها 5 ساله عمر میکنند و تمام...! در هر صورت کنسول زیاد تغییر انچانی نمی کنه و از کنسول های فعلی با قیمت 300 ادلار و جدید ها 400-500 ادلار عرضه می کنند چون کلا فلسفه ی خرید کنسول در اختیار گذاشتن ایستگاهی از بازی با قیمت مناسب هستو بالای 500 تا اصلا قیمتی نیست که بشه روش حساب کرد...!

برادر من کارت چی ماژول چی?/ هر تغییر سخت افزآر کنسول میلیاردها دلار هزینه داره شما واقعا فکر میکنید این اخبار راستن ؟ کل داستان اینه سونی و مایکروسافت  فکرنمیکردن وسط نسل به تقلید از VR پی سی برن سراغ  مورفیوس و هالو لنز  الان رفتن دیدن سخت افزار ضعیفه ولی پی سی میتونه واقیعت مجازی رو اجرا کنه برای همین دارن خودش رو جر میدن که بازار واقعیت مجازی نیاد روی پی سی و بیافته دست خودشون -منتها قوطی هاشون قادر نیستن روی همین رزولوشن های استاندارد   30 فریم قفل بدن میخوان برن روی  VR??

عزیزم کارت چی میزارن ؟؟ پولاریس میزارن تو چی ؟؟ این داستان ها چیه؟؟ مگر کشکه ؟؟ کارت های اند که خودش 600 دلار قیمتشه بزارن توی کنسول   300 دلاری خوب میشه همون هزینه پی سی که؟ توسعه دهنده کیت توسعه دریافت کرده تازه دارن یاد میگرین با سخت افزارهای نسل کنونی  کار کنن هر تغییری نابود گره  - اینVR هم جو گیری جدیدشون است مثل قضیه  دوربین کینکت ایکس وان که به کشک هم نمی ارزید - دیدید  چند سال پیش چه میکردن سر همین کینکت ؟ کو الان کینکت کجاست ؟ کدام بازی شایسته روش عرضه شد ؟؟؟مایکروسافت اینقدر احمقه اومد چند درصد از توان پردازش کنسولی xone زد گذاشت برای کینکت گفت انقلا ب نسل جدید می کنیم با کینکت  زرشک همون شد کنسولش قادر نیست بازی ها حتی 1080 اجرا کنه و هی مدیراش خواب  4kمیبینن-!

اونوقت اون بابا رفیقمون میاد میگه خواب غفلت نیستن مایکروسافت و شما بیدار کن و از این حرف های به قول خودش پشمی -- بی ادب -  ببنید حقایق مشخصه - شما خودت عزیزم یک فن بوی AMD هستی که داری دفاع میکنی - من نمیگم AMD مقصره میگم برنامه ریزی ها اشتباه بوده یارو اومده توان پردازش گذاشته برای کینکت که 5 درصد هم از ش استفاده نمیکنن  حالا فهمیده وسط نسل که بایدبره سراغ واقعیت مجازی- اون هم یک توهمه فراموش میشه - مثل 3d

با دید باز نگاه کنید کورکورانه نگاه نکنید عزیزان من همه رو دوست دارم به جز کسی که سربیسواد بودن خودش به دیگران بی احترامی کنه -  ما همه این اخبار رو میدونیم ولی باید درتس نگاه کنیم بهشون @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان، تو بحث کنسول هم فن بازی؟؟

تا الان فکر میکردم که فقط قضیه دشمنی با کنسول هستش، ولی مشخص شد که فقط قضیه دشمنی با AMD هستش...

آقا ولش کن، نه شما برای انویدیا کار میکنی و نه کسی تو این فروم برای AMD ...

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان، تو بحث کنسول هم فن بازی؟؟

تا الان فکر میکردم که فقط قضیه دشمنی با کنسول هستش، ولی مشخص شد که فقط قضیه دشمنی با AMD هستش...

تابتا جان بالا توضیح دادم برات عزیزم شروع نکن - خودت اومدی باز شروع کنی بعد میگی فن بازی - جان خودت شروع نکن - این یارو تز داد دکترا جواب دادم -گر بنده دشمن AMD هستم که نیستم چون همه کارتهاش رو دارم استفاده وبررسی میکنم ( برعکس خیلی ها که اصلا کارتها  رو حتی   ندیدن بعد دفاع میکنن)خوب من هم شما رو متهم میگم به دشمنی خونین با Nvidia ?درسته ؟ نمیتونید  انکار کنید  عزیزم ؟؟ ولی من دشمنی نمیکنم دارم شفاف سازی میکنم -

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تابتا جان بالا توضیح دادم برات عزیزم شروع نکن - خودت اومدی باز شروع کنی بعد میگی فن بازی - جان خودت شروع نکن - این یارو تز داد دکترا جواب دادم -گر بنده دشمن AMD هستم که نیستم چون همه کارتهاش رو دارم استفاده وبررسی میکنم ( برعکس خیلی ها که اصلا کارتها  رو حتی   ندیدن بعد دفاع میکنن)خوب من هم شما رو متهم میگم به دشمنی خونین با Nvidia ?درسته ؟ نمیتونید  انکار کنید  عزیزم ؟؟ ولی من دشمنی نمیکنم دارم شفاف سازی میکنم -

رضا جان، ولش کن، الان کنسول ها دارن به سمتی میرن که بازی ها بدون احتیاج به کدنویسی جدید مالتی پلتفورم باشن، واسه همین بهترین گزینه APU های AMD هستش، مطمئن باش که اگه بهترین گزینه نبودن، نه مایکروسافت و نه سونی سراغش نمیرفتن، همین الان هم از نظر سایز و پرفورمنس و قیمت هیچ چیز دیگه ای قابل رقابت نیست با AMD، الان به شکلی شده که خیلی از شرکت ها تو فکر درست کردن کنسول های خودشون هستن، یه چیزایی مثل Steam Machine و استفاده از Vulkan مهمترین دستاوردهاشون هستن که در راستای همچین قضیه ای هستن و AMD در راس این جریانات قرار داره، مطمئن باش که نسل بعدی کنسول ها هم کار AMD خواهد بود...

انویدیا فعلا باید بدوه تا بخواد قرارداد کنسول هارو بگیره...

@};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما کلا حرف تو کتت نمی ره....

lol....

.......................................................................

در مورد معماری کنسول ه و amd و این حرفا ...

amd دوتا نقطه ی قوت داشت ...(و داره )

یکی اینکه توی ساخت apu تجربه داشت یکی دیگه هم اینکه gpu کنسول 360 (xenos) در کل یه چیز بهتری از آب در اومد نسبت به nvidia RSX که توی ps3 بود.... 

کلا کار با cell و rsx دوشواری های زیادی برای توسعه دهنده ها داشت....(البته ازلحاظ خود gpu فقط نکاه کنی xenos بهتر از rsx بود ولی ترکیب rsx+cell قوی تر از xenon+xenos بود ولی توسعه روی ps3 مصیبت داشت ).....

همه میدونن عزیزم که cell  قوی بود و برای همین سخت بود کار باش- میدونی چرا؟ تراشه انویدیا خیلی خوب بود منتهی در ترکیب با cell بسیار پیچیده میشد شرایطش- همون بود که جهش نسلی که مادیدیم زمان Ps3آیا الان دیدیم؟؟ اونموقع کیلزون ومد الان چی ؟ همه بازیها شون  روی270 یا 950 اجرا میشن- ببنید نسل جدید اتقاق نیافتاد توان پردازشی  کمکی نکرد چون ما  4 سال قبل از شروع عمر نسل جدید کرایسس 3 داشتیم روی پی سی که هنوز گرافیکش از خیلی از بازیهای نسل جدید حتی روی کنسول بالاتره- تنها چیزی که بدرد خور روی کنسول نسل جدید افزایش بسیار بالای حجم رمشون بود که اجازه داد کارهای زیادی انجام بدن وگرن توان پردزاش که سالها پیشش هم وجود داشت روی Pc-

خوب الان که کار توسعه آسون شد که همین الان xone باز داره توی بازیهای highend  میره روی 720 که؟؟؟؟ چه نسلی  ؟ 720 که مال 10 سال پیش بیشتر بود که؟ عمرشون با اسون شدن  کا خیلی کم شده عزیزم  این ها کاملا مشخصه-Ps4 برای بازی starwars حتی نتونست فول Hd باشه- 900 بود ! دیگه جای حرف نمیمونه

رضا جان، ولش کن، الان کنسول ها دارن به سمتی میرن که بازی ها بدون احتیاج به کدنویسی جدید مالتی پلتفورم باشن، واسه همین بهترین گزینه APU های AMD هستش، مطمئن باش بهترین گزینه نبودن، نه مایکروسافت و نه سونی سراغش نمیرفتن، همین الان هم از نظر سایز و پرفورمنس و قیمت هیچ چیز دیگه ای قابل رقابت نیست با AMD، الان به شکلی شده که خیلی از شرکت ها تو فکر درست کردن کنسول های خودشون هستن، یه چیزایی مثل Steam Machin و استفاده از Vulkan مهمترین دستاوردهاشون هستن که در راستای همچین قضیه ای هستن و AMD در راس این جریانات قرار داره، مطمئن باش که نسل بعدی کنسول ها هم کار AMD خواهد بود...

انویدیا فعلا باید بدوه تا بخواد قرارداد کنسول هارو بگیره...

@};-

شما  که پی سی بازید چکار کنسول دارید ؟؟ آیا برات مهمه واقعا که مثلا چی بشه در کنسول ها؟؟ پس این همه دفاعیه چی است دروصف پی سی عزیزم ؟ - گیمر پی سی براش مهم نیست که APUای ام دی روی کنسول چکار میکنه  یا مثلا همه میرن سمتش - اون میخواد جهش گرافیکی ببینه نه روی 720 بازی کنه با در کنسول xone  - اتفاقا نرفتن سمت کنسول باعث شد انویدیا تمرکز کنه روی پی سی گیمنیگ یعین همون هدف قدیمی ایش- و این مهمه - فن ها هم جواب دادن دیگه - نگاه کن به مارکتینگ  همه چی مشخصه -امارها هست فکر کنم تا q3 2015 هشتاد و یک درصد بازار کارت گرافیک در اختیار انویدیا بوده که  ارزشش  بیشتراز  چیپ سازی برای کنسوله. انویدیا برای پی سی کار کرد موفق شد AMD برای کنسول ساخت داریم میبنیم البته سونی و مایکرو مقصرن خیلی بیشتر از AMD- 

چون میدونی که بازار دسکتاپ حیاتی است و اگر از دست بره  مساوی با نابودی -  اونموقع مهم نیست ولکان یا APU در هسته فلان کنسول بوده . @};-  @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

رضا جان راستش این بحث رو شما شروع کردید !

پست 30 رو شما دادید و شد شروع ماجرا !

سرور گرامی ، من به عنوان یک طرفدار ای ام دی قبول دارم که کنسول ضعیفه ( حقیقتی که میشه لمسش کرد و هیچ توجیهی هم نداره ) اما ربط دادن اون به AMD بی انصافیه ! چرا چون ای ام دی گرافیک بسیار قوی تری رو در همون زمان تولید میکرد و میتونست همون رو روی کنسول بزاره اما این کار نشد ! کی نخواست ؟؟؟؟ مسلما ماکروسافت و سونی ! ای ام دی قطعه میسازه پول میگیره چه 100 دلار چه 700 دلار چه 1500 دلار !

مشکل من با ضعف کنسول یا اومدن نسخه جدید نیست . به درک که ضعیفه به درک که نسل جدید میاد به درک که 720 اجرا میکنه ! اونهایی که پول بی زبون رو دادن برای خریدش باید فکرش رو میکردن الان هم ماکروسافت و سونی باید جواب بدن ! شرکتی مثل سونی یا ماکروسافت در مورد پرفورمنس نهایی و چیزهایی از این دست دچار اشتباه شده چون آینده کاملا قابل پیش بینی نبود اما در مورد پرفورمنس در برابر دلار نه ! چرا نشدن چون قطعات پیش ساخته رو در دست داشتن . کارتهای سری 7000 ای ام دی توی بازار بود و توی تست ها توانشون مشخص میشد .

اصلا برفرض که این نهایت کار ای ام دی بود خب که چی ؟؟؟

کی ماکروسافت و سونی رو مجبور کرد ؟؟؟

مسئولیت بی قدرت که نمیشه ! اگر این امکان به ای ام دی داده میشد که هرچقدر که میخواد هزینه کنه به شرطی که توی فول اچ دی کم نیاره و این اتفاق نمی افتاد اون وقت ای ام دی مقصر بود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان بنده بحث نمیخوام ادامه بدم ولی فقط این رو بگم که درآمد AMD از کنسول ها، از مایکروسافت و سونی روی هم رفته بیشتر هستش، درحقیقت فقط ارزش قرارداد XONE برای AMD حدودا 3 میلیارد دولار درآمد داشته...

خودت دیگه حساب کن، این رو هم بگیم که از بابت فروش هر کنسول، AMD بین 60 تا 100 دولار سود میکنه(میگن که سونی روی هر کنسول 18 دولار سود میکنه!!!)، حالا بازار فروش GPU نمیدونم چقدر درآمد داره، خودت حساب کن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوستان 4 تا قوطی کنسول حتی ارزش بحث هم نداره !

صلوات بفرستید بحث رو تموم کنید .

رضا جان اگر چیز مونده بفرمایید

بحث رو شما شروع کردی خودت هم تموم کنی بهتر @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان راستش این بحث رو شما شروع کردید !

پست 30 رو شما دادید و شد شروع ماجرا !

سرور گرامی ، من به عنوان یک طرفدار ای ام دی قبول دارم که کنسول ضعیفه ( حقیقتی که میشه لمسش کرد و هیچ توجیهی هم نداره ) اما ربط دادن اون به AMD بی انصافیه ! چرا چون ای ام دی گرافیک بسیار قوی تری رو در همون زمان تولید میکرد و میتونست همون رو روی کنسول بزاره اما این کار نشد ! کی نخواست ؟؟؟؟ مسلما ماکروسافت و سونی ! ای ام دی قطعه میسازه پول میگیره چه 100 دلار چه 700 دلار چه 1500 دلار !

مشکل من با ضعف کنسول یا اومدن نسخه جدید نیست . به درک که ضعیفه به درک که نسل جدید میاد به درک که 720 اجرا میکنه ! اونهایی که پول بی زبون رو دادن برای خریدش باید فکرش رو میکردن الان هم ماکروسافت و سونی باید جواب بدن ! شرکتی مثل سونی یا ماکروسافت در مورد پرفورمنس نهایی و چیزهایی از این دست دچار اشتباه شده چون آینده کاملا قابل پیش بینی نبود اما در مورد پرفورمنس در برابر دلار نه ! چرا نشدن چون قطعات پیش ساخته رو در دست داشتن . کارتهای سری 7000 ای ام دی توی بازار بود و توی تست ها توانشون مشخص میشد .

اصلا برفرض که این نهایت کار ای ام دی بود خب که چی ؟؟؟

مسئولیت بی قدرت که نمیشه ! اگر این امکان به ای ام دی داده میشد که هرچقدر که میخواد هزینه کنه به شرطی که توی فول اچ دی کم نیاره و این اتفاق نمی افتاد اون وقت ای ام دی مقصر بود .

من گفتم بالا عزیزم   amd یک دهم مقصر نیست انداره سونی و مایکرو - این  دو شرکت  حریص هستند نه دیدن واقعیت مجازی داره روی پی سی    تکامل پیدا  میکنه اومدن جو گیر شدن عزیزم همین -

پست 30 مثل بقیه پست ها بود عزیزم چون اسم AMD امده  داخلش باید ناراحت بشیم ؟ پس سخن ازاد چی میشه؟  هیج کس به اون موضوعاتی که من در این تاپیک اشاره کردم نکرده،   این رو انکار می کنید؟ - خوب معماری ها ضعف داشته - حالا حتما چون من اشاره کردم به یک سری موضوعات خاص باید  همه ناراحت بشن و  بی احترامی کنن- ؟ طرف نیمدونه هزینه  تولید کنسول چطوره امده هی میگه پشم خدا و ... فلان و ... زشته این الفاض  این کلمات  بده - هرکس کم اورد باید بی احترامی کنه ؟

حقایق مشخصه  بنده بالا توضیخ دادم اینها زورشون میاد ریفت و Vr روی پی سی پا بگیره زود میخوان  حمله بیارن روی  این دم دستگاها- هرچند ps eye و کینکت  انقلاب کردن!

شما بزرگ وارید  مشکلی نیست برادر

لینک به دیدگاه

​اصلا این AMD خدای کلاه برداریه. الانم داره رو مخ اینتل کار میکنه که آقا بیا با چشم های کاملا بسته این گرافیک های منو تو پردازنده هات کار بگذار. این شرکت ها هم ساده، دارن همینطوری تند وتند گول AMD رو میخورن. برای چی؟ برای اینکه با "فرد درست" مشورت نکردن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان بنده بحث نمیخوام ادامه بدم ولی فقط این رو بگم که درآمد AMD از کنسول ها، از مایکروسافت و سونی روی هم رفته بیشتر هستش، درحقیقت فقط ارزش قرارداد XONE برای AMD حدودا 3 میلیارد دولار درآمد داشته...

خودت دیگه حساب کن، این رو هم بگیم که از بابت فروش هر کنسول، AMD بین 60 تا 100 دولار سود میکنه(میگن که سونی روی هر کنسول 18 دولار سود میکنه!!!)، حالا بازار فروش GPU نمیدونم چقدر درآمد داره، خودت حساب کن...

خوب این رو به همون آقایی بگید که در تایید حرفش   بهش  مثبت دادید دیگه ؟ چرا به من میگید عزیزم بنده اینها رو  سالهاس میدونم -

برادارن  اصلا ما پی سی باز هستیم  کنسول  هم بگذارید باشه همین الان دارم از مستر !ریس تویت میگیرم ! تهدید امیز میگن داری چی میگی نصف شب برو   سیستم رو گرد گیری کن!!! =)) =)) =)) =))

کوچیک همه  عزیزان سرورید نه بحثی نیست  موفق باشید  ختم بحث  و کلام علی یارتون همهتون

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

خوب این رو به همون آقایی بگید که در تایید حرفش   بهش  مثبت دادید دیگه ؟ چرا به من میگید عزیزم بنده اینها رو  سالهاس میدونم -

برادارن  اصلا ما پی سی باز هستیم  کنسول  هم بگذارید باشه همین الان دارم از مستر !ریس تویت میگیرم ! تهدید امیز میگن داری چی میگی نصف شب برو   سیستم رو گرد گیری کن!!! =)) =)) =)) =))

کوچیک همه  عزیزان سرورید نه بحثی نیست  موفق باشید  ختم بحث  و کلام علی یارتون همهتون

به به...

n00322309-b.jpg

بحث خوبی بود من همه رو خوندم.

خسته نباشید بچه های کنسول و pc و فن ها همه دست اندرکاران ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان، دلیل مثبت دادنم این بود که بنده هم با این حرف کاملا موافق هستم، که سونی و مایکروسافت، کاملا میدونستن چی میخوان و چه کردن، شرکتهای کوچکی یا بی سابقه ای هم نیستن که اشتباه کنن، همه چیزشون از پیش محاسبه شده هستش، AMD هم بعنوان یه شرکت سخت افزار فقط چیزی که ازش خواستن رو انجام داده و میزان سودش رو هم اعلام کرده...

این بازار اقتصادی جهان هستش، هیچ جنبه اخلاقی نداره، شما ببین که سامسونگ صفحه های گوشی های اپل رو میزنه، نمونه همچین چیزی در تمام دنیا وجود داره و اصلا هیچ چیز جدیدی نیست...

مشخصا اگه اینتل قدرت ساخت APU های قدرتمند رو داشت(مشخصا الان داره زور میزنه که عقب افتادگیش رو با خرید از AMD جبران کنه!!)، به راحتی میتونست کنسول هارو بزنه، ولی ...

AMD الان چندین سال هستش که تکنولوژی APU هاش، برترین هستن و روشون هم سرمایه گزاری درست میکنه...

من هم طرفدار کنسول نیستم، ولی بازیهای اختصاصیش رو خیلی میپسندم و خیلی دلم میخواد بازیشون کنم، خیلی هم دلم میخواست که این بازی ها روی PC میومد، ولی مایکروسافت و سونی خیلی بزرگتر از صنعت گیمینگ هستن و اجازه همچین چیزی رو نمیدن...

حالا باز مایکروسافت بعداز اینکه دو نسل اخیر کنسولهاش در مقابل سونی کم اوردن، داره از طریق ویندوز 10 کمبودهاش رو جبران میکنه، که دوستان فکر میکنن که مایکروسافت به فکر PC گیمرها هستش که بنده میگم اصلا همچین چیزی نیست و مایکروسافت فقط به فکر جیب خودش هستش...

ببینیم Quantum Break چی میشه...یه نمونه دیگه از بازیهای Xone که نمیتونه 1080p رو اجرا کنه و مایکروسافت میخواد ضعفش رو روی PC پوشش بده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان، دلیل مثبت دادنم این بود که بنده هم با این حرف کاملا موافق هستم، که سونی و مایکروسافت، کاملا میدونستن چی میخوان و چه کردن، شرکتهای کوچکی یا بی سابقه ای هم نیستن که اشتباه کنن، همه چیزشون از پیش محاسبه شده هستش، AMD هم بعنوان یه شرکت سخت افزار فقط چیزی که ازش خواستن رو انجام داده و میزان سودش رو هم اعلام کرده...

این بازار اقتصادی جهان هستش، هیچ جنبه اخلاقی نداره، شما ببین که سامسونگ صفحه های گوشی های اپل رو میزنه، نمونه همچین چیزی در تمام دنیا وجود داره و اصلا هیچ چیز جدیدی نیست...

مشخصا اگه اینتل قدرت ساخت APU های قدرتمند رو داشت(مشخصا الان داره زور میزنه که عقب افتادگیش رو با خرید از AMD جبران کنه!!)، به راحتی میتونست کنسول هارو بزنه، ولی ...

AMD الان چندین سال هستش که تکنولوژی APU هاش، برترین هستن و روشون هم سرمایه گزاری درست میکنه...

من هم طرفدار کنسول نیستم، ولی بازیهای اختصاصیش رو خیلی میپسندم و خیلی دلم میخواد بازیشون کنم، خیلی هم دلم میخواست که این بازی ها روی PC میومد، ولی مایکروسافت و سونی خیلی بزرگتر از صنعت گیمینگ هستن و اجازه همچین چیزی رو نمیدن...

حالا باز مایکروسافت بعداز اینکه دو نسل اخیر کنسولهاش در مقابل سونی کم اوردن، داره از طریق ویندوز 10 کمبودهاش رو جبران میکنه، که دوستان فکر میکنن که مایکروسافت به فکر PC گیمرها هستش که بنده میگم اصلا همچین چیزی نیست و مایکروسافت فقط به فکر جیب خودش هستش...

ببینیم Quantum Break چی میشه...یه نمونه دیگه از بازیهای Xone که نمیتونه 1080p رو اجرا کنه و مایکروسافت میخواد ضعفش رو روی PC پوشش بده...

واقعا تایتا  هم با انویدیا مشکل داره هم با   اینتل-ولی فکر کنم cpu   اش اینتل باشه!!  AMD چرا نه؟

اینتل این همه سال داره  بازار جهان رو   زیر رو میکنه واققا فکر میکنی  لنگ است ؟ عزیزم َamd  در سیستم های خودش همون کیس گیمینگی که بسته بود از پردانده اینتل استفاده میکرد. APU چیه؟ کی از  APU استفاده میکه؟؟  کارت ددیکت رو  میدیم میریم سراغ  APU ها؟؟ من اگر 200 تا  APU هم داشته باشم باز کارت  جدا میگیرم - حالا مثلا همین  APU  ای ام دی است شما خودتون استفاده میکنید؟   بدرد  میخوره فقط برای تصویر دهی -  سیستم بازی اگر طرف بسته دیگه گراف میگیره . APU   و IGPU  فقط برای تست تصویر گیری مین بورد بدرد می خورن =)) =))

واقعا فکر میکنید اینتل نمی تونه  APU  بسازه ؟ عزیزم براش بصرفه نیست    AMD  هم با خرید  Ati در طی این سالها به این دانش رسید و ترکیب سازی کرد  - ضمنا   AMD   خیلی بیشتر نیاز داره  APU  اوش بره در سی پی یو اینتل تا اینکه انیتل مثلا  APU  داربشه- البته با این کارخیلی شرایط عحیب میشه چون  AMD میشه زیر مجموعه اینتل ؟؟  اینتل که ده برابر  nvidia ,  و AMD باهم بزرگیشه - حتما  AMD میشه بخش  APU سازی اینتل ولی  بعد دیگه معماری هاشون برای هم اکسپوز میشن - معلوم نیست  خیلی عجیه مثلا  CPU  اینتل میگیری بعد  گوشه باکسش  علامت  AMD  هم هست !!  عمرا  این کار رو نمیکنن! :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر من کارت چی ماژول چی?/ هر تغییر سخت افزآر کنسول میلیاردها دلار هزینه داره شما واقعا فکر میکنید این اخبار راستن ؟ کل داستان اینه سونی و مایکروسافت  فکرنمیکردن وسط نسل به تقلید از VR پی سی برن سراغ  مورفیوس و هالو لنز  الان رفتن دیدن سخت افزار ضعیفه ولی پی سی میتونه واقیعت مجازی رو اجرا کنه برای همین دارن خودش رو جر میدن که بازار واقعیت مجازی نیاد روی پی سی و بیافته دست خودشون -منتها قوطی هاشون قادر نیستن روی همین رزولوشن های استاندارد   30 فریم قفل بدن میخوان برن روی  VR??

عزیزم کارت چی میزارن ؟؟ پولاریس میزارن تو چی ؟؟ این داستان ها چیه؟؟ مگر کشکه ؟؟ کارت های اند که خودش 600 دلار قیمتشه بزارن توی کنسول   300 دلاری خوب میشه همون هزینه پی سی که؟ توسعه دهنده کیت توسعه دریافت کرده تازه دارن یاد میگرین با سخت افزارهای نسل کنونی  کار کنن هر تغییری نابود گره  - اینVR هم جو گیری جدیدشون است مثل قضیه  دوربین کینکت ایکس وان که به کشک هم نمی ارزید - دیدید  چند سال پیش چه میکردن سر همین کینکت ؟ کو الان کینکت کجاست ؟ کدام بازی شایسته روش عرضه شد ؟؟؟مایکروسافت اینقدر احمقه اومد چند درصد از توان پردازش کنسولی xone زد گذاشت برای کینکت گفت انقلا ب نسل جدید می کنیم با کینکت  زرشک همون شد کنسولش قادر نیست بازی ها حتی 1080 اجرا کنه و هی مدیراش خواب  4kمیبینن-!

اونوقت اون بابا رفیقمون میاد میگه خواب غفلت نیستن مایکروسافت و شما بیدار کن و از این حرف های به قول خودش پشمی -- بی ادب -  ببنید حقایق مشخصه - شما خودت عزیزم یک فن بوی AMD هستی که داری دفاع میکنی - من نمیگم AMD مقصره میگم برنامه ریزی ها اشتباه بوده یارو اومده توان پردازش گذاشته برای کینکت که 5 درصد هم از ش استفاده نمیکنن  حالا فهمیده وسط نسل که بایدبره سراغ واقعیت مجازی- اون هم یک توهمه فراموش میشه - مثل 3d

با دید باز نگاه کنید کورکورانه نگاه نکنید عزیزان من همه رو دوست دارم به جز کسی که سربیسواد بودن خودش به دیگران بی احترامی کنه -  ما همه این اخبار رو میدونیم ولی باید درتس نگاه کنیم بهشون @};-  @};-  @};- 

داداش ببین من کاری اصلا به قدرت کنسول ها و قیمتشون ندارم من حرفمم با شما سر این هست که چرا اومدی به amd گیر میدی؟؟؟ اصلا amd این وسط چیکارست؟؟؟ بنظرت اگه انویدیا قرار بود کارت گرافیک کنسول رو بزنه چی قرار میداد تو کنسول از کارت های موجود؟؟؟ هزینه نهایی کنسول بعدا چقدر میشد؟؟؟ مایکروسافت اول کار بخاطر همین قیمت کنسولش که در ظاهر بیشتر بود اما در باطن کمتر شکست فعلی رو تجربه کرده و با این اختلاف فروش مواجه شدش که اونو مجبور کردن به پورت بازی های انحصاریش روی ویندوز...!بعدم پولاریس کارت معمولی سری جدید هم هست و اونی که نشون دادن رده معمولی بوده و با مقایسه ای که با توجه به مقایسه مصرف و قدرت و کیفیتی که با 950 انویدیا فکر می کنم بود کردند میتونه گزینه مناسبی برای جایگزینی باشه منظور من هست، نه کارت های اند، و میدونم که میدونی اما خودتو میزنی به اون راه که حرف منو بپیچونی اما سعی نکن با این حرفها قضیه رو فیصله بدی که اصلا حرفات رو تو این زمینه و فن بازی ای که در اوردی قبول ندارمممممممممم.... اما اینکه بخاطر vr و ناتوانی در 4k هست رو نمیشه رد کرد چون در حال حاضر دارن به مسائل و قابلیت های مهمی بدل میشن حالا چه مثل 3d موفق بشه یا نشه و زود گذر باشه اما همونجور که میبینی اکثرا همه دارند به ماها نگاه نکن چون فیلم اورجینال اینجا استفاده نداره اما اونور کاملا کاربردی هست و جز ویژگی های اصلی تی وی ها  قرار داره... مورد دیگه قدرت کنسول ها هست کنسول ها نسبت به زمان عرضه بسیار قدرتمند بودند اما پیشرفت گرافیکی و پردازش ها و بهای زیادی که برای اونها باید پرداخت بگونه ای زیاد شده و در حال پیشرفت هست که گرافیک هارو حتی مجبور به افزایش کارایی در حد دو برابر در یک سال کرده اما قبلا این پیشرفت در حد 20-40 درصد بود در هر سال که این رو نمیشه گردن شرکت های کنسول انداخت و این جهش بلند رو نمیشه پیش بنینی کرد و اگه همچین حرکتی بوجود بیاد باعث بوجود اومدن بحثهای تجدید نسل و کوتاه کردن زمان بین دو نسل پیش میاد یا ایجاد یک تغییر اساسی در ورژن های جدید تولیدی که بتونه این گام بلند گرافیکی رو پوشش بده... که نتیجه همین شایعه ها شده که مطمعنا یک فکری باید هر دو شرکت سونی و مایکروسافت براش بکنن حالا یا کنسول جدید بدن یا یه قطعه کمکی برای کنسول ها ارائه بدن و نمیشه از کنارش به این راحتی بگذرند و گرنه صدای نارضایتی ها از دو کنسول بلندتر میشه ...!

اصلا سونی با ps3 سر همین قضیه باعث شد که چند سال اول رو ضرر بفروشه و سودش رو تو فروش امکانات جانبی و بازی ها بدست بیاره و باعث و بانی شکست سونی در اول نسل قبل همین بود که گرون تموم شد قیمت کنسول و ایکس باکسی که تو نسل قبل هیشکی نگاش نمی کرد و داشت از رده خارج میشد به بازی برگشت و رقیب سرسختی برای سونی شد... اما سونی اینبار اومد با Amd دست همکاری داد و در حین اینکه کنسول قویتری از حریف رو کرد قیمت گذاری خوبی هم داشت و در عین حال ازهمون اول طبق بررسی های اون زمان اگه درست یادم باشه تو فروش کنسول هم سود می کرد چند دلاری در حالی که نسل قبل تا چندین سال ضرر داد سر فروش کنسول تا جایگاه خودش رو بتونه حفظ کنه و تنها درامدش از فروش خدمات به مشتری ها بود و حتی چندین شرکت که براش بازی سازی انحصاری می کردن از سونی جدا شدن و بازی هارو مولتی کردند و یا به حریف پیوستند... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش ببین من کاری اصلا به قدرت کنسول ها و قیمتشون ندارم من حرفمم با شما سر این هست که چرا اومدی به amd گیر میدی؟؟؟ اصلا amd این وسط چیکارست؟؟؟ بنظرت اگه انویدیا قرار بود کارت گرافیک کنسول رو بزنه چی قرار میداد تو کنسول از کارت های موجود؟؟؟ هزینه نهایی کنسول بعدا چقدر میشد؟؟؟ مایکروسافت اول کار بخاطر همین قیمت کنسولش که در ظاهر بیشتر بود اما در باطن کمتر شکست فعلی رو تجربه کرده و با این اختلاف فروش مواجه شدش که اونو مجبور کردن به پورت بازی های انحصاریش روی ویندوز...!بعدم پولاریس کارت معمولی سری جدید هم هست و اونی که نشون دادن رده معمولی بوده و با مقایسه ای که با توجه به مقایسه مصرف و قدرت و کیفیتی که با 950 انویدیا فکر می کنم بود کردند میتونه گزینه مناسبی برای جایگزینی باشه منظور من هست، نه کارت های اند، و میدونم که میدونی اما خودتو میزنی به اون راه که حرف منو بپیچونی اما سعی نکن با این حرفها قضیه رو فیصله بدی که اصلا حرفات رو تو این زمینه و فن بازی ای که در اوردی قبول ندارمممممممممم.... اما اینکه بخاطر vr و ناتوانی در 4k هست رو نمیشه رد کرد چون در حال حاضر دارن به مسائل و قابلیت های مهمی بدل میشن حالا چه مثل 3d موفق بشه یا نشه و زود گذر باشه اما همونجور که میبینی اکثرا همه دارند به ماها نگاه نکن چون فیلم اورجینال اینجا استفاده نداره اما اونور کاملا کاربردی هست و جز ویژگی های اصلی تی وی ها قرار داره... مورد دیگه قدرت کنسول ها هست کنسول ها نسبت به زمان عرضه بسیار قدرتمند بودند اما پیشرفت گرافیکی و پردازش ها و بهای زیادی که برای اونها باید پرداخت بگونه ای زیاد شده و در حال پیشرفت هست که گرافیک هارو حتی مجبور به افزایش کارایی در حد دو برابر در یک سال کرده اما قبلا این پیشرفت در حد 20-40 درصد بود در هر سال که این رو نمیشه گردن شرکت های کنسول انداخت و این جهش بلند رو نمیشه پیش بنینی کرد و اگه همچین حرکتی بوجود بیاد باعث بوجود اومدن بحثهای تجدید نسل و کوتاه کردن زمان بین دو نسل پیش میاد یا ایجاد یک تغییر اساسی در ورژن های جدید تولیدی که بتونه این گام بلند گرافیکی رو پوشش بده... که نتیجه همین شایعه ها شده که مطمعنا یک فکری باید هر دو شرکت سونی و مایکروسافت براش بکنن حالا یا کنسول جدید بدن یا یه قطعه کمکی برای کنسول ها ارائه بدن و نمیشه از کنارش به این راحتی بگذرند و گرنه صدای نارضایتی ها از دو کنسول بلندتر میشه ...!

اصلا سونی با ps3 سر همین قضیه باعث شد که چند سال اول رو ضرر بفروشه و سودش رو تو فروش امکانات جانبی و بازی ها بدست بیاره و باعث و بانی شکست سونی در اول نسل قبل همین بود که گرون تموم شد قیمت کنسول و ایکس باکسی که تو نسل قبل هیشکی نگاش نمی کرد و داشت از رده خارج میشد به بازی برگشت و رقیب سرسختی برای سونی شد... اما سونی اینبار اومد با Amd دست همکاری داد و در حین اینکه کنسول قویتری از حریف رو کرد قیمت گذاری خوبی هم داشت و در عین حال ازهمون اول طبق بررسی های اون زمان اگه درست یادم باشه تو فروش کنسول هم سود می کرد چند دلاری در حالی که نسل قبل تا چندین سال ضرر داد سر فروش کنسول تا جایگاه خودش رو بتونه حفظ کنه و تنها درامدش از فروش خدمات به مشتری ها بود و حتی چندین شرکت که براش بازی سازی انحصاری می کردن از سونی جدا شدن و بازی هارو مولتی کردند و یا به حریف پیوستند...

شما عزیزم چرا دفاع میکنی ؟ بحث تمام شده است فن ها بحث رو پایان بردن خود شما عزیزم یک فن بوی هستی الان یک لحظه فکر کن ؟ من فن نیستم حقایق رو میگم و تلخ هستند ..دفاع کردن بی دلیل خوب نیست.

you want to know why I am doing this ? I !!want to know why you do!

من ادامه نمیدم توضیحات داده شده.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا تایتا  هم با انویدیا مشکل داره هم با   اینتل-ولی فکر کنم cpu   اش اینتل باشه!!  AMD چرا نه؟

اینتل این همه سال داره  بازار جهان رو   زیر رو میکنه واققا فکر میکنی  لنگ است ؟ عزیزم َamd  در سیستم های خودش همون کیس گیمینگی که بسته بود از پردانده اینتل استفاده میکرد. APU چیه؟ کی از  APU استفاده میکه؟؟  کارت ددیکت رو  میدیم میریم سراغ  APU ها؟؟ من اگر 200 تا  APU هم داشته باشم باز کارت  جدا میگیرم - حالا مثلا همین  APU  ای ام دی است شما خودتون استفاده میکنید؟   بدرد  میخوره فقط برای تصویر دهی -  سیستم بازی اگر طرف بسته دیگه گراف میگیره . APU   و IGPU  فقط برای تست تصویر گیری مین بورد بدرد می خورن =)) =))

واقعا فکر میکنید اینتل نمی تونه  APU  بسازه ؟ عزیزم براش بصرفه نیست    AMD  هم با خرید  Ati در طی این سالها به این دانش رسید و ترکیب سازی کرد  - ضمنا   AMD   خیلی بیشتر نیاز داره  APU  اوش بره در سی پی یو اینتل تا اینکه انیتل مثلا  APU  داربشه- البته با این کارخیلی شرایط عحیب میشه چون  AMD میشه زیر مجموعه اینتل ؟؟  اینتل که ده برابر  nvidia ,  و AMD باهم بزرگیشه - حتما  AMD میشه بخش  APU سازی اینتل ولی  بعد دیگه معماری هاشون برای هم اکسپوز میشن - معلوم نیست  خیلی عجیه مثلا  CPU  اینتل میگیری بعد  گوشه باکسش  علامت  AMD  هم هست !!  عمرا  این کار رو نمیکنن! :laughing: :laughing:

؟؟

فکر نمیکنم حرفایی که بنده زدم، جاییش طرفداری از برندی بوده باشه، برخلاف شما که تو پستهات فقط تعصب نشون میدی...

آمار فروش چیپ گرافیکی هم کاملا مشخص هستش، این آمار نیمه دوم سال 2015 هستش، اینتل بزرگترین فروشنده چیپ گرافیکی هستش(چون روی هر CPU یه چیپ گرافیکی وجود داره) اما قدرت گیمینگ برای این چیپ؟ اصلا قابل مقایسه با چیپهای AMD نیست، میدونی کی از APU استفاده میکنه؟ سونی و مایکروسافت و فروششون هم به اندازه کافی مشخص هستش، بگذریم از فروش APU ها و IGP ها روی Mobility ها...

قبلا هم بهت گفتم، خودت رو قاضی نکن و دنیارو بسنج، بنده یا شما، شاید از APU استفاده نکنیم، ولی درصد کسانی که از APU ها استفاده میکنن در سطح دنیا، کم نیست، البته همه اینها تا چند وقت پیش بود، الان دیگه با این سری APU های AMD شما قدرت چیپهایی مثل کارت نانو رو میتونید داشته باشید!!!!! فکر نمیکنم دیگه کسی بتونه ایرادی بگیره به این چیپها...

مثل بحث اینکه چه درصدی از ویندوز استفاده میکنن و چه درصدی از لینوکس و مکینتاش که خیلی ها تو ایران فکر میکنن که ویندوز بیشترین کاربران رو داره، درصورتیکه که از 25 درصد هم پایینتر هستش در دنیا...

post-10788-0-05896000-1458591553_thumb.png

اینتل اگه میتونست apu قدرتمندی بسازه که تا حالا قرارداد کنسول هارو از دست نداده بود و الان هم تو فکر خرید از AMD نبود:

post-10788-0-06096800-1458591839_thumb.jpg

IGP های اینتل در گیمینگ، قدرتشون خنده دار هستش، شما برو قدرت APU های جدید AMD رو ببین، یکی از نمونه هاش رو در Sulon Q بکار برده بودن که یک VR کاملا پرتیبل بود، در مقابل بقیه VR ها که با کابل به PC وصل میشن، واقعا مثل یه جوک هستن برای VR(تمام بحث VR این هستش که Portable باشه) با این APU ها هستش که AMD تونسته 83 درصد بازار VR رو در اختیار بگیره...

http://www.legitreviews.com/amd-claims-83-share-vr-system-market_179808

http://www.pcper.com/news/Graphics-Cards/AMD-claims-83-VR-market-share-shows-VR-Polaris

http://www.techpowerup.com/forums/threads/amd-takes-83-share-of-global-vr-system-market.220918/

همونطور که میدونی، VR آینده گیمینگ هستش و عملا جایگزین PC و کنسول و هر چیز دیگه ای، چیزی که چندین سال هستش دارن روش کار میکنن و بیشتر مثل یک رویا بود که در فیلمهای هالیوودی نمایش داده میشد تا چند سال پیش ولی الان با این Sulon Q که افتتاحیش هستش، دیگه سراغ هیچ چیز دیگه ای برای گیمینگ نخواهی رفت، همونطور که سونی و مایکروسافت هم دارن به شدت روی این قضیه سرمایه گزاری میکنن با PS VR و ...

رضا جان، آینده گیمینگ اینجاست:

post-10788-0-35188900-1458592873_thumb.jpegpost-10788-0-45917900-1458592889_thumb.jpeg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عمو جان اینجا بازی سنتر نیست هی LOL میکنن تا یک چیزی میشنون هی پشم پشم میکنی -

برو چهارتا متن بخون -بقیه هم خوب حتما دانش ندارن هی میان مثبت میدن به شما -

کنسول Ps3 زمان تولیدش قیمتش چقدر بود :

پشم لینک زیر:

سال 2010 هنوز ضرر میداد:

ایندفعه برای اینکه ابروشون نره گفتن نه اوضاع بهتره ولی واقعا بهتره ؟؟؟؟این که دوسال هم نکشیده کم آورده ؟ اون قدیم پردازنده کاستوم سل بود اینهمه گرون - الان چی ؟ پی سی 450 تا 550 دلاری هم همون کارها رو بهتر میکنه تازه با ساپورت Dx12 و استیم و صدها هزار بازی در gog اورجین و یوپلی و بتل نت و استیم و ...

فقط شما میدونی کنسول چی داره ؟ ما نمیدونیم لن و درایو ....... این چیز ها داره ؟ برای سونی همه اون قطعاتی که گفتی مثل همون درگاه Usb هستن چون 80 ساله داره سخت افزار میسازه خط تولید قابلمه و افتابه هم داره - چی میای الکی تز میدی درست هم صحبت کن بی احترامی نکن در حرفهات جو گیر نشو- شما وکیل سونی نیستی اینجا هم جای قوطی بازی نیست .

یک چیزی شنیدی همین جور میای هی LOLOO

چرا اینقدر فشارت رفته بالا حالا؟حرص نخور ضرر داره.اینقدر قاطی همه چی رو با هم نوشتی اصلا نمیشه فهمید چی نوشتی از بس فشارت بالاس. برادر زاده جان اینجا هر جا باشه دلم میخواد میگم lol مشکلیه؟نمیدونم چه احساسی داری انگار رییسی. بزرگ نوشتن هنر نیست منم میتونم بنیوسم...کاملا هم مشخصه کی داره بی احترامی میکنه...

شما هم دست پیش گرفتی پس نیفتی کی راجع به ps3 بحث کرد میای لینک پی اس 3 میدی؟چی رو ثابت کردی الان؟با خودت درگیری؟ps3 چه ربطی به amd داره؟تمام قطعات مشخصه...مثلا سونی خط تولید هارد داره؟چرا هارد سیگیت استفاده میکنه؟تمام قطعات قیمت صنعتی شون در نظر گرفته میشه...ps3 بله درسته اوایل ضرر میداد گرون ترم بود...ولی کی سودشو دید؟خود سونی و دارندگانش که تا آخر نسل تو اوج بودن...ولی بازم چه ربطی به ps4 داره؟چه ربطی به amd داره؟چون ps3 اوایلش ضرر میداده ps4 هم ضرر میداده؟جالبه شما فقط عقل کلی ما همه نادان...LOL بازم.

شما یه پیسی 300 دلاری یا در حد 1200 مثال بزن بشه باهاش با خیال راحت بازی کرد...مطمئنم نمیتونی...جز سی پی یو پنتیوم و مادربورد ابتدایی چی میشه بست...پول به گرافیک هم نمیرسه...

به هر حال.همه چی واضحه...

با 1200 برای بازی جز فکر کردن به کنسول به چیز دیگه ای نمیتونی فکر کنی...همین الانش اکانت ها اشتراکی برای ps4 اومده با 40 تومن بیش از 10 تا بازی و 1 سال ps plus میشه خرید و لذت برد...چیزی که تو pc محاله...بماند که با 1200 آشغال ترین پیسی رو میشه بست که از پس کار های معمولی هم به زور بر میاد...2 ماه دیگه هم آنچارتد 4 میاد که همین به تنهایی کاملا کنسول ps4 رو ارزشمند میکنه و از لحاظ گرافیکی مطمئنن همه رو به وجد میاره...با این سخت افزار ضعیفی که رو کنسول ها هست...

من پیسی دارم کنسول هم ندارم...ولی کنسول رو ارزشمند میدونم...با مبلغ اندک الان کلی ارزش داره...شما هم که خیلی راحت گونی گونی دیگران رو فن خطاب میکنید...همه فن هستن و بی منطق ...شما بی تعصب و منطقی...باریکلا به شما.

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

آقا چرا هم دیگرو میزنید هر موضوعی جداگونه بحث بشه کنسول ضعیف هست قبول amd تو پردازنده ضعیف قبول مصرف انرژی بالا قبول 

داستان این روزگار شده کوبیدن بدون در نظر گرفتن منطق

حالا 

فلسفه apu خیلی ساده هست ..!!

اینجارو بخونید

locked down with its A10 APUs, and the A10-7870K is the most powerful yet. It’s AMD’s goal to make a machine that you’d buy happily for the family to use for browsing the ‘net and sending emails, but also for you or your kids to play those mainstream games like League Of LegendsCounter-Strike: Global OffensiveDOTA 2 and so on.

AMD says the 7870K solidly beats an Intel Core i3 plus a discrete GeForce GT 740 graphics card when it comes to price and performance; they’re talking 25 versus 35fps in Starcraft 2, 39 versus 49fps in CS:GO, and so on. Since it’s an APU, there’s a significant cost saving — you only have to buy the one chip, not a CPU plus a GPU — as well as a packaging improvement, fitting into a smaller case with a more unified cooling system.

شما 120 دلار میدید که cpu-gpu با هم داشته باشید انتظار معجزه دارید آیا..... ؟؟؟!!!

لینک های فروش  تو سایت ها که حدود قیمت خرده فروشی هست 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819113393

http://www.amazon.com/AMD-Processors-3-9GHz-Socket-AD787KXDJCBOX/dp/B00Y1AJLS2

با 120 دلار شما فقط یه core i3 فقط می تونی بخری ...!!!

رو کنسول هم همین داستانه 400-500 دلار میدی انتظار 2k داری؟؟ :-?

گیر دادن به این apu بدبخت این شرکت حالا خوبه که فقط فعلا تنها شرکتی هست رو این کار کرده و تنایج خیلی بد نبوده 

یه سول مگه همه pc gamer حرفه ای هستن که سیستم با قدرت بالا میخوان؟؟ کاربر خانگی زن و بچه دار آدم نیست که با حداقل قیمت بتونه یه سیستم قابل قبول داشته باشه ؟؟

آیا شرکتی مثل اینتل و انویدیا و ... این تقاضا رو پوشش دادن؟؟

یه اشتباهی محاسباتی ماکروسافت و سونی انجام دادن حالا هر دلیل بوده 100% قیمت تموم شده دخیل بوده گردن amd میندازین :wacko:  

4K رو کنسول جوک ساله  :laughing:  :laughing:

مگر ساخت کنسول 1000 دلاری به بالا بحث بشه اونم به قول دوستان پلتفرم PC آماده هست چه احتیاجی به کنسوله !!! 

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

چرا اینقدر فشارت رفته بالا حالا؟حرص نخور ضرر داره.اینقدر قاطی همه چی رو با هم نوشتی اصلا نمیشه فهمید چی نوشتی از بس فشارت بالاس. برادر زاده جان اینجا هر جا باشه دلم میخواد میگم lol مشکلیه؟نمیدونم چه احساسی داری انگار رییسی. بزرگ نوشتن هنر نیست منم میتونم بنیوسم...کاملا هم مشخصه کی داره بی احترامی میکنه...

شما هم دست پیش گرفتی پس نیفتی کی راجع به ps3 بحث کرد میای لینک پی اس 3 میدی؟چی رو ثابت کردی الان؟با خودت درگیری؟ps3 چه ربطی به amd داره؟تمام قطعات مشخصه...مثلا سونی خط تولید هارد داره؟چرا هارد سیگیت استفاده میکنه؟تمام قطعات قیمت صنعتی شون در نظر گرفته میشه...ps3 بله درسته اوایل ضرر میداد گرون ترم بود...ولی کی سودشو دید؟خود سونی و دارندگانش که تا آخر نسل تو اوج بودن...ولی بازم چه ربطی به ps4 داره؟چه ربطی به amd داره؟چون ps3 اوایلش ضرر میداده ps4 هم ضرر میداده؟جالبه شما فقط عقل کلی ما همه نادان...LOL بازم.

شما یه پیسی 300 دلاری یا در حد 1200 مثال بزن بشه باهاش با خیال راحت بازی کرد...مطمئنم نمیتونی...جز سی پی یو پنتیوم و مادربورد ابتدایی چی میشه بست...پول به گرافیک هم نمیرسه...

به هر حال.همه چی واضحه...

با 1200 برای بازی جز فکر کردن به کنسول به چیز دیگه ای نمیتونی فکر کنی...همین الانش اکانت ها اشتراکی برای ps4 اومده با 40 تومن بیش از 10 تا بازی و 1 سال ps plus میشه خرید و لذت برد...چیزی که تو pc محاله...بماند که با 1200 آشغال ترین پیسی رو میشه بست که از پس کار های معمولی هم به زور بر میاد...2 ماه دیگه هم آنچارتد 4 میاد که همین به تنهایی کاملا کنسول ps4 رو ارزشمند میکنه و از لحاظ گرافیکی مطمئنن همه رو به وجد میاره...با این سخت افزار ضعیفی که رو کنسول ها هست...

من پیسی دارم کنسول هم ندارم...ولی کنسول رو ارزشمند میدونم...با مبلغ اندک الان کلی ارزش داره...شما هم که خیلی راحت گونی گونی دیگران رو فن خطاب میکنید...همه فن هستن و بی منطق ...شما بی تعصب و منطقی...باریکلا به شما.

1000 تا لایک داری .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دوستانی که نظر های کارشناسی فوق مسخره میدن فازشون چیه ؟  :) 

خواهشا سواد تولید و طراحی محصول و بحث های فروش و سود ندارید وارد بحث کارشناسی با اطلاعات کاملا اشتباه خودتون نشید که بقیه رو گمراه کنید اگه چیزی نگید از مهندسی شما کم نمیشه ولی یکم دیگه بیشتر حرف بزنید عقل شما میره زیرسوال ! :) 

اگه بهم احترام بزارید چیزی از شما کم نمیشه که هیچ به منش و دانش شما کلی هم اضافه میشه دوستان گلم  @};-  :x

لینک به دیدگاه

روی عناوینی مثل ویچر،جاست کوز ، دیویژن، تام ریدر این کارت هم نمیتونه با بهترین جزئیات روی 4K فریم ثابت 60 بده.

خب روی کنسول 400 دلاری هم که همچین کارتی نخواهیم داشت!

مطمئنا ...

کاملاَ با شما موافقم اونجوری دیگه فرقش با یک پی سی چیه اگه بره بالای 1000دلار؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...