رفتن به مطلب

شایعه: سونی در حال ساخت PS4 با قابلیت گیمینگ 4K!

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کنسول عالمی داره که PC به عمرش نداشته.

اینو از من بشنوین که همشونو دارم و تو خونه خاله و عمه ندیدم.

دیگه این بحث رو تمومش کنین.

در مورد این شایعه هم

ایکاش و ایکاش که حقیقت داشته باشه.

اصلا کنسول باید هر 3 سال یبار آپدیت بشه.

کاملا مخالف هستم.....دقیقا برعکس هستش و به هیچ عنوان نیازی به توضیح اضافه تر نداره

همیشه داشتن هر چیزی دلیل بر سواد استفاده از اون هم نیست

شاید اگه بنده هم پول داشتم الان دنیای IT توی خونمون بود !!!.محدودیت اینجا در واقع ثروت هست نه علم ! و گرنه همه ی کاربران اینجا میدونن دقیقا باید چی برای خودشون بخرن

چرا اینقدر فشارت رفته بالا حالا؟حرص نخور ضرر داره.اینقدر قاطی همه چی رو با هم نوشتی اصلا نمیشه فهمید چی نوشتی از بس فشارت بالاس. برادر زاده جان اینجا هر جا باشه دلم میخواد میگم lol مشکلیه؟نمیدونم چه احساسی داری انگار رییسی. بزرگ نوشتن هنر نیست منم میتونم بنیوسم...کاملا هم مشخصه کی داره بی احترامی میکنه...

شما هم دست پیش گرفتی پس نیفتی کی راجع به ps3 بحث کرد میای لینک پی اس 3 میدی؟چی رو ثابت کردی الان؟با خودت درگیری؟ps3 چه ربطی به amd داره؟تمام قطعات مشخصه...مثلا سونی خط تولید هارد داره؟چرا هارد سیگیت استفاده میکنه؟تمام قطعات قیمت صنعتی شون در نظر گرفته میشه...ps3 بله درسته اوایل ضرر میداد گرون ترم بود...ولی کی سودشو دید؟خود سونی و دارندگانش که تا آخر نسل تو اوج بودن...ولی بازم چه ربطی به ps4 داره؟چه ربطی به amd داره؟چون ps3 اوایلش ضرر میداده ps4 هم ضرر میداده؟جالبه شما فقط عقل کلی ما همه نادان...LOL بازم.

شما یه پیسی 300 دلاری یا در حد 1200 مثال بزن بشه باهاش با خیال راحت بازی کرد...مطمئنم نمیتونی...جز سی پی یو پنتیوم و مادربورد ابتدایی چی میشه بست...پول به گرافیک هم نمیرسه...

به هر حال.همه چی واضحه...

با 1200 برای بازی جز فکر کردن به کنسول به چیز دیگه ای نمیتونی فکر کنی...همین الانش اکانت ها اشتراکی برای ps4 اومده با 40 تومن بیش از 10 تا بازی و 1 سال ps plus میشه خرید و لذت برد...چیزی که تو pc محاله...بماند که با 1200 آشغال ترین پیسی رو میشه بست که از پس کار های معمولی هم به زور بر میاد...2 ماه دیگه هم آنچارتد 4 میاد که همین به تنهایی کاملا کنسول ps4 رو ارزشمند میکنه و از لحاظ گرافیکی مطمئنن همه رو به وجد میاره...با این سخت افزار ضعیفی که رو کنسول ها هست...

من پیسی دارم کنسول هم ندارم...ولی کنسول رو ارزشمند میدونم...با مبلغ اندک الان کلی ارزش داره...شما هم که خیلی راحت گونی گونی دیگران رو فن خطاب میکنید...همه فن هستن و بی منطق ...شما بی تعصب و منطقی...باریکلا به شما.

دوست گرامی همون pc اشغال دقیقا 100 برابر کارایی بیشتر نسبت به کنسول داره

این 2 حتی در گیم هم قابل قیاس با هم نیستن

شما بهتره یک نگاهی هم به نمودار ارزش به کارایی داشته باشید

اگر رایانه نتونه بازی رو اجرا کنه جاش هزارتا کاربرد دیگه داره ولی الان همون کنسول هم نمیتونه بازی ها رو مناسب اجرا کنه و غیر اون دیگه کاربرد خاصی هم نداره !

در ضمن قیمت کنسول های نسل هشقم همچین ارزون هم نیست

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• ارسال 92
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب و احترام

خبر ساخت PS4 PRO یا PS4K در بیشتر سایت ها تایید شده!

دوستانی هم که مثل بنده الان پلی استیشن 4 خریداری کردند نگران نباشند! چون چیزی تغییر نخواهد کرد! نهایتا پردازش بازی ها در رزولوشن 4K انجام میشود و تمام! حتی اگر کیفیت بافت ها را نیز 4K درنظر بگیریم که کاملا غیر معقول میشود! برای عنوانی مثل GTA V در حال حاضر بالای 62گیگابایت میباشد که چیزی فراتر از ظرفیت بلوری های موجود است! و سونی دچار دردسر خواهد شد!

پس کنسول بهبودیافته ی جدید نهایتا چیزی نیست جز بهبود رزولوشن... دقیقا همانند PSP FAT و نسخه های اسلیم... بهبود و ارتقای رم کنسول و صفحه نمایش!

یک سوال ... چند نفر از دوستان داخل ایران تلویزون 4K دارند و حسرت بازی کردن در این رزولوشن رو دارند که کنسول حال حاضر جوابگویشان نیست؟

ویرایش شده توسط rohallah_t
لینک به دیدگاه

پس از این به بعد باید منتظر معرفی دو مدل کنسول باشیم معمولی برای 1080 و پرو برای 4k.

لینک به دیدگاه

4k خیلی سیستم قوی میخواد الان 980 ti هم از عهده 4k برنمیاد (فریم زیر 60)

بنظره من سونی میاد میگه یا 4k رو با 30 فریم بازی کن یا 1080 رو با 60 فریم و 2k هم بافریمی بین 30 و 60

البته قیمت کنسول هم خیلی زیاد درمیاد

اگه زیر 1200 دلار باشه قیمت خیلی خوبیه و قطعا من خودم یکی میگیرم

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم از دوستان پی سی گیمر وقتتون رو با بچه راهنمایی ها و بچه دبیرستانی های ترول سونی تلف نکنید.بزارید خوش باشند با رادیوسازیشون تازه بابایی واسشون خریده

sent from my Lumia 730 with Windows 10 mobile

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیلی جالبه اصلا با حرف هاتون دارید منطق وجود کنسول رو از بین می برید که؟؟؟؟؟؟؟  :D

کنسول وسیله ی بازی ای هست با قیمت منطقی و بصرفه و اصلا قرار نیبست حرفه ای باشه که  مثلا بیان 980ti or fury x توش جا بدن... کنسول جدید 100000% تنها یک خروحی hdmi 2.0 یا دیس پلی اضافه تر خواهد داشت، نهایت نهایتش اگه قرار به ارتقا باشه یک پولاریس میان رده در حد قدرت 290 توش قرار میدن که بتونه بازی هارو با گرافیک معمولی در 4k اجرا کنه اونم بخاطر این می گم که قراره این کارت های جدید مصرف به پرفومنسی که میدن بسیار خیلی بهتر شده باشه ... پس این پنبه رو از گوشتون بیرون کنید که قراره کنسول 4k رو با تنظیمات خفن اجرا کنه که هی میاین می گین  980ti هم نمیتونه 60 فریم بده خب مگه قراره 60 فریم بده مگه قراره 4k باشن بازی ها نه مثلا تتریس رو میان  4k میزنن بازی کنی حالشو ببری با 120 فریم :laughing: اما بازی بتلفیلد 5 رو مثلا باید رو نهایتا فول اچ دی با 30 فریم بازی کنی تازه اینا همش فرض بر این هست که گرافیک رو بخوان جدید کنن و گرنه با همون 7850ی که تو کنسول ها هست فقط همون خروجی رو میزارن که فقط مولتی مدیا 4k باشه و بازی رو همون درحد فول اچ دی و 720 باقی بمونه !  ^_^ و این خودش نوعی بازیابی هست که بیان یک امکان ساده اضافه کنن مثل یک پورت خروجی جدید و یا هارد 1 ترا که باعث افزایش فروش بشن و در عین حال اونایی که ورژن قبلی رو دارن زیاد ناراحت نشن...  :D

پس خواهسا اینقدر دنبال بحث رو نگیرید و انتظاراتتون رو از کنسول پایین بیارید چون کنسولی که قیمت بیش از 400 دلار بشه محکوم به شکست میشه و نه الان نه هیچ وقت دیگه قرار نیست نیست کنسول پردازش گرافیکی pc رو تحویل بده با این قیمت ها... !  :D

..........................

در زمینه کنسول ها و فن بلازی هایی که در میارین به اون دوستمون هم که هی به مایکروسافت چسبیده زیاد جو نگیردت داداش xbox هم یچیزیه در حد و اندازه های همون ps4  و از نظر pc بازان هر دو بدرد نخورن اما برای طرفداران، هر دو عزیزن ، پس اینقدر نیا شما رادیو ساز بگو چون همون رادیو ساز الان موفق تر از حریفش عمل کرده در همه ی زمینه ها و هم انحصاریاش هنوز ماله خودشه نسبت به حریف که همه بازیهاش رو pc در حال پورت هست و یکی از مهمتریت دلایل خرید کنسول تو ایران همین هست که دیگه برای ماها نمی ارزه خریدش... و سونی رادیو سازه بخاطر رادیوش معروف نشده تو ایران بخاطر خاطرات و بازی های نسل های قبلش هست که معروفه و چون به این کارش ادامه میده همه خریدارشن ! مایکروسافت از نظر من کار بسیار خوبی کرده الان تو ویندوز خودش رو نشون داده و در زمینه کنسول هنوز می تونه موفق باشه اما به سونی نمیرسه این فن بویی نیست متاسفانه حقیقته فعلی هست وهمیشه وجود رقیب باعث میشه کاربران سودش رو ببرن، نینتندو هم فعلا از بحث ها دور شده تا ببینیم در اینده چیکار میکنه ایا با گرافیک های نسل جدید کنسول جدید معرفی می کنه یا نه ...!  :-?  شاید اصلا سه تا کنسول جدید با هم معرفی شد  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

طبق شایعات جدید این کنسول 400 دلار قیمت داره. ولی 4k واقعی نیست و در واقع آپ اسکیل شده.

لینک به دیدگاه

اگر کنسولها هنوزم مثل PS2 که از پردازنده EE و GS استفاده کرد و یا PS3 که با اون 6 هسته پردازنده ساخت توشیبا و IBM معجزه کرد از پردازنده های کاستوم و غیر x86 استفاده میکردن الان حال و روز کنسول های نسل هشت این چنین تاسف بار نبود. درسته که ساختن بازی روی پردازنده power pc cell سخته اما نتیجه بهینه و روان رو داره.

نسل هفت و عقبتر دلیل کم نیاوردنش نوع پردازنده ها بودن نه قدرتشون @};- در کل برای بازیساز ها بد نشده فقط عمر کنسول کم شده

لینک به دیدگاه

من اول خبرش رو دیدم که کم کم داشت تایید میشد اصلا تعجب نکردم.حالا میپرسین چرا؟میگم براتون
کسایی که زیاد درگیر خرید و فروش و دنبال کردن اخبار موبایل هستند حتما میدونند که سونی از اکسپریا زد تا z5 همون قالب رو داره استفاده میکنه و هر 6 ماه داره یه بهبودهایی رو میده توش و اون رو میفروشه ولی به نظر کف گیر بخش موبایلشون داره به ته میخوره که اسم z رو عوض کرده امسال قراره سری x رو بده که همون طراحی رو داره (واقعا خنده داره) . احساس میکنم داره جریان پلی استیشن رو هم به اون سمت میبره که هر سه سال یه سری صاف کاری و بهبودهایی رو بده دوباره اون رو با اسم 4.5 و 5 و 5.5 به مردم بفروشه چون تنها بخش سود ده این کمپانی همین بخش گیمینگش هست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کنسولی که قرار است با اضافه کردن توان پردازشی بیشتر به پلی‌استیشن 4، توانایی اجرایی بازی‌ها در رزولوشن بالاتر و حتی 4K را فراهم کند. حال بر اساس اطلاعات مذکور، Sony قصد دارد این کنسول را در ایام تعطیلات سال ۲۰۱۶ (آذر-دی ۹۵) و با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه کند.

اما در مورد رزولوشن بازی‌های این کنسول، قرار نیست شاهد بازی‌هایی با رزولوشن 4K واقعی باشیم؛ چرا که هیچ سخت افزاری با قیمت ۴۰۰ دلار نمی‌تواند بازی‌هایی با کیفیت 4K را اجرا کند. در عوض این کنسول با ارائه تصاویری با رزولوشن بالاتر از اندازه فعلی و اصطلاحا با «افزایش مقیاس تصویر»، بازی‌ها را با کیفیت و جلوه‌های بصری بهتری اجرا خواهد کرد.

شایعات منتشر شده همچنین اشاره می‌کنند که برای این کنسول بازی‌هایی اختصاصی (برای VR) هم عرضه خواهند شد که کنسول پلی‌استیشن 4 فعلی قادر به اجرای آن‌ها نخواهد بود. به‌علاوه یکی از استودیو‌هایی که سابقه طولانی در همکاری با سونی دارد، در حال توسعه یک بازی بزرگ برای این کنسول است.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نه دوستان یک i5 6700 با یک گرافیک رادٸون پرو رو با یک مادربرد ساده ولی مقاوم در برابر فشار گرما میده بیرون به قیمت سه میلیون 200 هزار تومان.

ثانیا برای 2 تا 3 سال آینده این کار رو میکنه

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

آقا چرا هم دیگرو میزنید هر موضوعی جداگونه بحث بشه کنسول ضعیف هست قبول amd تو پردازنده ضعیف قبول مصرف انرژی بالا قبول

داستان این روزگار شده کوبیدن بدون در نظر گرفتن منطق

حالا

فلسفه apu خیلی ساده هست ..!!

اینجارو بخونید

شما 120 دلار میدید که cpu-gpu با هم داشته باشید انتظار معجزه دارید آیا..... ؟؟؟!!!

لینک های فروش تو سایت ها که حدود قیمت خرده فروشی هست

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819113393

http://www.amazon.com/AMD-Processors-3-9GHz-Socket-AD787KXDJCBOX/dp/B00Y1AJLS2

با 120 دلار شما فقط یه core i3 فقط می تونی بخری ...!!!

رو کنسول هم همین داستانه 400-500 دلار میدی انتظار 2k داری؟؟ :-?

گیر دادن به این apu بدبخت این شرکت حالا خوبه که فقط فعلا تنها شرکتی هست رو این کار کرده و تنایج خیلی بد نبوده

یه سول مگه همه pc gamer حرفه ای هستن که سیستم با قدرت بالا میخوان؟؟ کاربر خانگی زن و بچه دار آدم نیست که با حداقل قیمت بتونه یه سیستم قابل قبول داشته باشه ؟؟

آیا شرکتی مثل اینتل و انویدیا و ... این تقاضا رو پوشش دادن؟؟

یه اشتباهی محاسباتی ماکروسافت و سونی انجام دادن حالا هر دلیل بوده 100% قیمت تموم شده دخیل بوده گردن amd میندازین :wacko:

4K رو کنسول جوک ساله :laughing: :laughing:

مگر ساخت کنسول 1000 دلاری به بالا بحث بشه اونم به قول دوستان پلتفرم PC آماده هست چه احتیاجی به کنسوله !!!

دوست عزیز من با i3 برات رزولیشن 2k رو با فریم 60 اجرا میکنم

لینک به دیدگاه

خبر دیگه تقریبا رسمی شد اگه قراره باز 400 دلار باشه یعنی باز سخت افزارش قوی نیست و در آینده ی نزدیک باید منتظر ps4.75 باشیم :| واقعا دلیلی برای خرید کنسول نیست تنها دلیله خرید کنسول این بود یه کنسول میخری 6-7 سال لزت میبری الان که مثه PC شده آبدیت میشه دیگه دلیلی برای خرید کنسول نیست

لینک به دیدگاه

نه دوستان یک i5 6700 با یک گرافیک رادٸون پرو رو با یک مادربرد ساده ولی مقاوم در برابر فشار گرما میده بیرون به قیمت سه میلیون 200 هزار تومان.

ثانیا برای 2 تا 3 سال آینده این کار رو میکنه

دوست عزیز من با i3 برات رزولیشن 2k رو با فریم 60 اجرا میکنم

سی پی یو 6700 از نوع Core i7 هست نه Core i5

لینک به دیدگاه

سی پی یو 6700 از نوع Core i7 هست نه Core i5

گفتم یک صحنه بنظرم اشتباه شد[emoji4]

لینک به دیدگاه

این تایپک کامل خوندم یک مقدار بی احترامی داشت اما خوب 

اطلاعات عمومی بسیار بالایی توش دیده میشد کل کل ها هیچی نداشت باشه

اطلاعات خوبی توشون دیده میشه همیشه  :)  :laughing:  @};-

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دوستان تاریخ دقیق عرضه کی هستش ؟؟؟

درود وحید جان @};-

تا جایی که من اطلاع دارم هنوز تاریخ عرضه دقیقی براش مشخص نشده اما سونی هفتم سپتامبر (9 روز دیگه ساعت 9 بعد از ظهر به وقت محلی) یک کنفرانس در نیویورک داره که اگر قرار باشه به این زودی PS 4Kی ببینیم، باید در همون کنفرانس رسماً معرفی بشه.

اگر معرفی بشه، محدوده زمانی عرضه احتمالاً کریسمس خواهد بود.

پ.ن: این پست رو هم مطالعه کن، یه احساسی بهم میگه لازمت میشه ;) 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...