رفتن به مطلب

تاثیر SSD در بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

باسلام

کلاً SSDاز نون شب واجب تره برای سیستم های جدید حالا شاید توی گیم تاثیری نداشته باشه ولی خریدش بسیار مهمه

تا وقتی نداشته باشی و تجربه نکرده باشی به عمق ماجرا پی نمی بری :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه در هر بازی - در همه بازی ها شما لودتون فقط فقط سریعتر یشه- ولی در بازی های بزرگ و اپن ورد مثل اسکایرم فالوت Gta اسسن و ... بازیهایی که زیاد ایتم دارن مثل لیست های ایتم های فالوت 4 مثلا اینها کلا بازی رو خیلی واکنش پذیر تر میکنه- من خودم فالوت 4 و ویچر 3 رو وی SSD بازی میکنم  کلا  بازی  واکنشش بیشتره ایتم ها خیلی سریع پیدا میشن مخصوصا د رفالوت 4 که با مادینگ کلی تکسچرو بافت سنگین باید لود بشه و تعدادایتم ها سر به فالک میشکه- - درمورد کارایی هم کمی تا حدودی عوامل منفی کننده کارایی هارد دیسک ها رو جبران میکنه ولی اینکه مثلا فریم بره بالا و .... نه -من میبیم بعضی جاها  اشتباها همچین بحث هایی میکنن -نه کلا واکنش بازی  خیلی بهتر میشه- 

بازیهایی شوتر یا دو بعدی یا استراتژیک ..... همه نوعی  من سالها تست زدم روی SS در مقایسه با HDD نه تفاوت خاصی ایجاد نمیکنن فقط فقط گفتم کمی لود سریعتر میشه در بعضی از بازی ها که خیلی لودها سریع میشن- ولی بهترین نتیجه رو بازی های سنگین و ذاتا جهان باز با کلی ایتم و لود های درون بازی  از محیط به محیط دیگر .وووومیگیرن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در کاهش لودینگ ها محسوس و کاهش فریم تایم بطور نامحسوس متاثر است...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

نه در هر بازی - در همه بازی ها شما لودتون فقط فقط سریعتر یشه- ولی در بازی های بزرگ و اپن ورد مثل اسکایرم فالوت Gta اسسن و ... بازیهایی که زیاد ایتم دارن مثل لیست های ایتم های فالوت 4 مثلا اینها کلا بازی رو خیلی واکنش پذیر تر میکنه- من خودم فالوت 4 و ویچر 3 رو وی SSD بازی میکنم  کلا  بازی  واکنشش بیشتره ایتم ها خیلی سریع پیدا میشن مخصوصا د رفالوت 4 که با مادینگ کلی تکسچرو بافت سنگین باید لود بشه و تعدادایتم ها سر به فالک میشکه- - درمورد کارایی هم کمی تا حدودی عوامل منفی کننده کارایی هارد دیسک ها رو جبران میکنه ولی اینکه مثلا فریم بره بالا و .... نه -من میبیم بعضی جاها  اشتباها همچین بحث هایی میکنن -نه کلا واکنش بازی  خیلی بهتر میشه- 

بازیهایی شوتر یا دو بعدی یا استراتژیک ..... همه نوعی  من سالها تست زدم روی SS در مقایسه با HDD نه تفاوت خاصی ایجاد نمیکنن فقط فقط گفتم کمی لود سریعتر میشه در بعضی از بازی ها که خیلی لودها سریع میشن- ولی بهترین نتیجه رو بازی های سنگین و ذاتا جهان باز با کلی ایتم و لود های درون بازی  از محیط به محیط دیگر .وووومیگیرن.

مرسی از پاسختون

لینک به دیدگاه

این داستانو باید از دو زاویه متفاوت دید

یک زاویه اینکه شما این هزینه ای که برای خرید اس اس دی گذاشتین کنارو صرف خرید گرافیک بهتر کنی که به جای 30 فریم 50 فریم بگیری تو همه بازی ها و یه زاویه دیگه اینکه اون هزینه رو صرف خرید اس اس دی کنی که به جای 30 فریم فقط تو بازیهای جهان باز 31 فریم بگیری . تازه اینکه واقعا تو بازیهای جهان باز تاثیر داره یا نه رو نمیدونم فقط رو حساب پست دوستمون اینو گفتم

حالا دیگه تصمیم با خودتونه

من توصیه میکنم با توجه به اینکه رم 16 گیگ دارید ویرچوال مموریو بردارید

از استارت منو روی مای کامپیوتر کلیک راست کنید و پراپرتیزو بزنید بعد از ستون سمت چپ وارد قسمت ادونس سیستم ستینگ بشید

p3iwulev557428isvcis.jpg

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

سلام. این ویدئو رو درصورتی که براتون امکانش هست مشاهده کنید.

اگه این تست واقعیت داشته باشه و شرایط تست رعایت شده باشه ، یعنی SSD نقش قابل توجهی در فریم ریت بازی های open world داره.

لینک به دیدگاه

من خودم به شخصه با اینکه ssd ندارم ولی در کل زیاد علاقه ای هم به داشتن ssd ندارم .

ترجیح میدم در صورت نیاز یه هارد black بخرم که هم سرعت بالایی داره هم نگرانی بابت خرابی ندارم و هم اینکه نگران پر شدن حجم هم نمیشم .

البته اگه سرعت لود خیلی برای شخص مهم باشه قطعا ssd میتونه به خوبی نیازش رو برطرف کنه 

لینک به دیدگاه

درود عزیزم شما تمام قطعات حرفه ای هست من فقط از این تعجب میکنم ۳ ملیون پول گرافیک دادی بدون سوال و پرسش و تحقیق اما میخوای یه ssd تهیه کنی به ارزش ۳۰۰ تومن ناقابل درباره تاثیر در بازی کنجکاو شدی؟و منتظر نظرات دوستان هستی که آیا ارزش داره ۳۰۰ تومن هزینه کنی؟؟

به نظرت سرعت لود ویندوز ۱۲ ثانیه ای در مقابل ۴۰ ثانیه کمه؟

کلیک بر روی یک برنامه مثل کروم یا فایر فاکس و سریع باز شدنش نسبت به هارد که حداقل ۱۵ ثانیه طول میکشه

هنگ کردن کمتر

انجام عملیات بیشتر همزمان در ssd

اجرا و بارگذاری سریع بازی بعد از کلیک

لودینگ سریع

تاخییر کم و لود سریع تکسچر ها در بازیهای جهان باز

تایم ریت بهتر در بازیها

اصلا یک کلام ختم کلام یک سیستم حرفه ای و قوی بدون ssd با یک سیستم ضعیف تفاوتی نداره

Ssd خیلی خوبه حتما یدونه .............

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم به شخصه با اینکه ssd ندارم ولی در کل زیاد علاقه ای هم به داشتن ssd ندارم .

ترجیح میدم در صورت نیاز یه هارد black بخرم که هم سرعت بالایی داره هم نگرانی بابت خرابی ندارم و هم اینکه نگران پر شدن حجم هم نمیشم .

البته اگه سرعت لود خیلی برای شخص مهم باشه قطعا ssd میتونه به خوبی نیازش رو برطرف کنه 

من توصیه می کنم حتما یکبار تجربه اش کنید حتی روی سیستم دیگران اونوقت تفاوتش رو با هارد متوجه میشه. مخصوصا اگر نمونه هایی مثل Samsung 850Evo/Pro 250-500GB باشه.

واقعا حرف نداره.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

دوست عزیز نمی خوام ضد حرف بقیه حرفی زده باشم. بزرگوارانی که راهنماییتون کردن همه از با تجربه کاران بزرگ هستند. ولی من با پرداخت حدود 500 تومن تابستان پارسال و خرید ssd که تو امضام هس کاملا ناراضی هستم. چون کاربریم گیمینگ و گشت در اینترنت و کار با آفیس جهت مقاله نویسی و... هس به دردم نخورد. بله شاید و نه حتما تو لودینگ گیم تاثیر خواهد گذاشت ولی خب 1 دقیقه میشه 20 ثانیه به نظر شما این ارزش هزینه شو داره؟

اگه کاربریتون صرفا گیمینگ هس به نظرم هدر دادن پوله. من تنها جایی که ssd رو حس می کنم بالا اومدن ویندوز هس که حدود 20 ثانیه طول می کشه والسلام.

"نظر شخصی بود"

چون خودم هم هر وقت یادم میوفته عصبانی میشم گفتم لااقل شما هم در جریان باشین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نمی خوام ضد حرف بقیه حرفی زده باشم. بزرگوارانی که راهنماییتون کردن همه از با تجربه کاران بزرگ هستند. ولی من با پرداخت حدود 500 تومن تابستان پارسال و خرید ssd که تو امضام هس کاملا ناراضی هستم. چون کاربریم گیمینگ و گشت در اینترنت و کار با آفیس جهت مقاله نویسی و... هس به دردم نخورد. بله شاید و نه حتما تو لودینگ گیم تاثیر خواهد گذاشت ولی خب 1 دقیقه میشه 20 ثانیه به نظر شما این ارزش هزینه شو داره؟

اگه کاربریتون صرفا گیمینگ هس به نظرم هدر دادن پوله. من تنها جایی که ssd رو حس می کنم بالا اومدن ویندوز هس که حدود 20 ثانیه طول می کشه والسلام.

"نظر شخصی بود"

داداش گلم شما به هر چیزی که داشتن یک SSD رو در کامپیوتر ضروری میکنه اشاره کردی و بعدشم میگی ارزش هزینه کردن نداره؟ :-?

خب عزیزم شما اگر فکر کردی SSD در کارهای خونه هم باید بهت کمک کنه که برداشت خودت اشتباه بوده!

لینک به دیدگاه

"نظر شخصی بود"

دوست عزیز

قیمتی که شما SSD رو خریدید در زمان خودش بالا بوده و قطعا" صرف نمیکرده اما همون SSD شما الان به قیمت 340 تومن داره عرضه میشه و نه تنها صرفه ی اقتصادی داره بلکه ارزش P/P بالایی هم داره.

خیلی چیزها هست که باعث نارضایتی یا عصبانیت ما میشه، چون زمانی که من فلان قطعه رو خریداری کردم گرون بوده و حالا ارزونتر شده و من عصبانی هستم دلیل نمیشه یک نفر دیگه رو از خرید اون قطعه پشیمون کنم.

تاثیر SSD بسیار فراتر از سرعت لودینگ ویندوزه، اتفاقا" به نظر من تنها چیزی که به هیچ درد کاربر نمیخوره همین سرعت لودینگ ویندوزه، چون اغلب کاربران سیستم رو یه بار در روز روشن میکنند و تا آخر روز روشن باقی میگذارند، میخواد اون یه بار 20 ثانیه ویندوز بیاد بالا یا 5 دقیقه اهمیتی نداره / فوقش در این فاصله یه چایی برای خودت میریزی میاری / اما اصل سرعت SSD در حین کاربری با کامپیوتر خودش رو نشون میده، جایی که باید سرچ کنی، کپی کنی، Multi-Tasking انجام بدی، رندر کنی، نصب کنی، از روی SSD اجرا کنی، و ..... که اگر همه رو در کنار هم بزاری، ارزشش خیلی بیشتر از سرعت لودینگ ویندوزه و از هر جهت کاملا" ارزش پولی که داری میدی رو داره.

اگر فکر میکنی چیز بیخودیه، درش بیار و از هارد دیسک استفاده کن، ببینم به یک هفته میکشه دوباره به SSD رجوع کنی یا نه.

دوست عزیز،

هارد Black که هیچ، شما حتی اگر VelociRaptor هم بخری که 10000RPM سرعت داره، همچنان SSD در کلیه TASK ها برتری چندین برابری نسبت به هارد دیسک داره.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

سلام  میخواستم بدونم آیا SSD در عملکرد بازی ها تاثیری داره یا خیر؟

با درود و تبریک سال نو

در جواب سوال شما باید بگم در عملکرد بازی تاثیر نداره فقط در لودینگ تاثیر داره

انتخاب ssd یا HDD کاملا سلیقه ای است چون بستگی به استفاده شخص داره

مثلا من خودم چند وقت پیش یه هارد 1 ترا معمولی داشتم با سرعت 7200 ولی از عملکردش راضی نبودم ضمن اینکه موقع خوندن اطلاعات صداش برای من زیاد بود

رفتم یک هارد بلک به قیمت 290 تومن خریدم که تقریبا 2 برابر هارد قبلی سرعت داره و از خریدم هم راضی هستم احتمالا تا 10 سال دیگه هم دارمش

چون نیازی ندیدم که برم ssd بخرم من استفادم از کامپیوتر فقط اینترنت و بازی هست حالا ممکنه بعضی مواقع یه فتوشاپ هم ران کنم ولی برای کسی که سرعت براش اولویت داره بهتره بره ssd بخره ، در مورد لودینگ ویندوز هم به قول دوستمون کسی براش اهمیت نداره من خودم وقتی از تخت خواب میام پایین اول دکمه پاور رو میزنم بعد از اتاق میرم بیرون وقتی برگردم کامپیوتر اماده خدمت رسانیه ، حالا میخواد این لود 1 دقیقه باشه میخواد 5 دقیقه برام مهم نیست، مهم سرعت سیستممه که من ازش فوق العاده راضی هستم.

پس شما هم بهتره بشینی اولویت های خودت رو بسنجی بعد انتخاب کنی.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

قیمتی که شما SSD رو خریدید در زمان خودش بالا بوده و قطعا" صرف نمیکرده اما همون SSD شما الان به قیمت 340 تومن داره عرضه میشه و نه تنها صرفه ی اقتصادی داره بلکه ارزش P/P بالایی هم داره.

خیلی چیزها هست که باعث نارضایتی یا عصبانیت ما میشه، چون زمانی که من فلان قطعه رو خریداری کردم گرون بوده و حالا ارزونتر شده و من عصبانی هستم دلیل نمیشه یک نفر دیگه رو از خرید اون قطعه پشیمون کنم.

تاثیر SSD بسیار فراتر از سرعت لودینگ ویندوزه، اتفاقا" به نظر من تنها چیزی که به هیچ درد کاربر نمیخوره همین سرعت لودینگ ویندوزه، چون اغلب کاربران سیستم رو یه بار در روز روشن میکنند و تا آخر روز روشن باقی میگذارند، میخواد اون یه بار 20 ثانیه ویندوز بیاد بالا یا 5 دقیقه اهمیتی نداره / فوقش در این فاصله یه چایی برای خودت میریزی میاری / اما اصل سرعت SSD در حین کاربری با کامپیوتر خودش رو نشون میده، جایی که باید سرچ کنی، کپی کنی، Multi-Tasking انجام بدی، رندر کنی، نصب کنی، از روی SSD اجرا کنی، و ..... که اگر همه رو در کنار هم بزاری، ارزشش خیلی بیشتر از سرعت لودینگ ویندوزه و از هر جهت کاملا" ارزش پولی که داری میدی رو داره.

اگر فکر میکنی چیز بیخودیه، درش بیار و از هارد دیسک استفاده کن، ببینم به یک هفته میکشه دوباره به SSD رجوع کنی یا نه.

دوست عزیز،

هارد Black که هیچ، شما حتی اگر VelociRaptor هم بخری که 10000RPM سرعت داره، همچنان SSD در کلیه TASK ها برتری چندین برابری نسبت به هارد دیسک داره.

نه من به خاطر قیمتش عصبانی نیستم بلکه به خاطر نسبت کاربری به هزینه ناراحتم. همین رندر کردن مالتی تاسک و یا کارای نرم افزاری بله تاثیر گذار هس ولی شخصی که گیمینگ کار اصلیشه و برا تفریح سیستم جم می کنه این کارا به دردش نمی خوره که. سرعت کپی کردن اونوقتی بالاست که بتونی داخل ssd این کار بکنی. در حالی که ما با حجم پایین ssd فقط می تونیم گیم بزنیم و ویندوز. گزینه پارتیشن بندی هم که نداریم به علت کاهش کارایی و... پس چیزی نمی مونه. تو نصب برنامه و گیم هم من خودم زمان گرفتم هیچ فرق خاصی نکرد. چرا؟ چون از رو دی وی دی نصب می کنیم ! نه از رو ssd پس تفاوتی نکرد.

شما استاد بنده هستین و اگه یادتون باشه اون اوایل که ssd خریده بودم کلی بهتون زحمت دادم بابت نحوه کار کشیدن مطلوب و بهتر. ولی در اخر به این نتیجه رسیدم که به درد نمی خوره. ولی خب دیگه هزینه کردیم نمی تونیم بندازیم دور. اما جواب اصلی دوست عزیزمون که می پرسن ssd رو گیم تاثیر داره یا نه. میتونیم بگیم داره ولی نه به ارزش پولی که میدی. مگر این که پول برات مسئله نباشه. به نظرم حتی 340 تومن هم زیاده در حالی که شما می تونی یه بلک یا بلو وسترن بگیری که من خودم هم گرفتم و سرعت کپی شو تست کردم نسبت به گرین خیلی بهتره.

اینم اضافه کنم تو سرعت اسکن توسط انتی ویروس هم فرقی نمی کنه. انتی ویروس من بیت دفندر هس.

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

نه من به خاطر قیمتش عصبانی نیستم بلکه به خاطر نسبت کاربری به هزینه ناراحتم. همین رندر کردن مالتی تاسک و یا کارای نرم افزاری بله تاثیر گذار هس ولی شخصی که گیمینگ کار اصلیشه و برا تفریح سیستم جم می کنه این کارا به دردش نمی خوره که. سرعت کپی کردن اونوقتی بالاست که بتونی داخل ssd این کار بکنی. در حالی که ما با حجم پایین ssd فقط می تونیم گیم بزنیم و ویندوز. گزینه پارتیشن بندی هم که نداریم به علت کاهش کارایی و... پس چیزی نمی مونه. تو نصب برنامه و گیم هم من خودم زمان گرفتم هیچ فرق خاصی نکرد. چرا؟ چون از رو دی وی دی نصب می کنیم ! نه از رو ssd پس تفاوتی نکرد.

شما استاد بنده هستین و اگه یادتون باشه اون اوایل که ssd خریده بودم کلی بهتون زحمت دادم بابت نحوه کار کشیدن مطلوب و بهتر. ولی در اخر به این نتیجه رسیدم که به درد نمی خوره. ولی خب دیگه هزینه کردیم نمی تونیم بندازیم دور. اما جواب اصلی دوست عزیزمون که می پرسن ssd رو گیم تاثیر داره یا نه. میتونیم بگیم داره ولی نه به ارزش پولی که میدی. مگر این که پول برات مسئله نباشه. به نظرم حتی 340 تومن هم زیاده در حالی که شما می تونی یه بلک یا بلو وسترن بگیری که من خودم هم گرفتم و سرعت کپی شو تست کردم نسبت به گرین خیلی بهتره.

اینم اضافه کنم تو سرعت اسکن توسط انتی ویروس هم فرقی نمی کنه. انتی ویروس من بیت دفندر هس.

با همه ی این اوصافی که گفتی، اگر الان هم از من بپرسی ، یا اگر برگردیم به همون موقع، بازهم میگم خوب کردی SSD خریدی و نه تنها ضرر نکردی بلکه استفاده هم بردی.

در مورد نصب از روی DVD، خوب، ببنید کلا" ODD ور افتاده در دنیا. یعنی دیگه کسی از روی ODD نمیادی چیزی کپی کنه یا نصب کنه. اینکه هنوز شما یا من، وابسته به ODD هستیم دیگه تقصیر SSD نیست، این ضعف ماست که توی ایران تکنولوژی چندین سال پیش رو هنوز داریم استفاده میکنیم و انتظار بالایی هم ازش داریم.

وقتی حتی مایکروسافت هم نصب ویندوز اورجینال رو با Flash میفروشه، دیگه باید برای DVD ها و ODD ها فاتحه خوند. 

لینک به دیدگاه

سیستم فعلی بنده ، از اول SSD داشت. یه بار گفتم امتحانی ویندوز رو رو هارد نصب کنم که تفاوت هاش ببینم چیه ، لودینگ ویندوز به کنار ، تو کاربری ویندوز ، شدیداً احساس کندی میکردم. حتی مدت زمان لازم برای باز شدن پنجره ی This PC . مدت زمانی که لازم بود تا word یا فتوشاپ باز بشه ، باز شدن پلیرها و کلاً هر نرم افزاری که رو SSD نصب بود و حالا رو هارد نصب شده بود. حتی توی کلیک راست کردن هم تفاوت زمانی احساس می شد. انگار که سیستمم مثل سیستم های قدیمی شده بود.

جالب اینکه SSD بنده جزو بدترین SSD ها به حساب میاد و قصد دارم مدل های 120 و 250 گیگ Samsung 850 EVO رو هم برای ویندوز و نرم افزارها و بازی ها خریداری کنم.

یادتون باشه تو SSD جدا از سرعت کپی و رید ، سرعت دسترسی به اطلاعات هم مطرحه که تا جایی که یادم میاد ، با هاردم که مقایسه کردم به این نتیجه رسیدم که SSD بین 40 تا 60 برابر سریع تر دسترسی داره نسبت به HDD های معمولی.

با کاربر عزیز Jang Yi Jin هم مخالفم. اگه تفاوتی کمی بین SSD و هارد متوجه شدن ، باید تفاوت کمتری هم بین 16 گیگ رم و 8 گیگ رم متوجه بشن و از اینکه حدود 350 الی 400 تومن اضافه خرج کردن (اون زمان) هم عصبانی باشن. پاور 850 هم یخورده زیادی هست و مادربورد هم از برند گرون قیمتی بوده.بهرحال سیستمشون درحدی هست که وجود SSD لازمه ولی مهم اینه که خود صاحبش انتظاراتش درچه حده. بنظر من ایشون با مشکل کمبود حجم روبرو شدن و ناراحتن از اینکه چرا اون زمان بجای SSD یه هارد چندترابایت نخریدن.

مطالعه این تایپیک هم نیاز هست و نکاتی مهمی در اون ذکر شده.

لینک به دیدگاه

سلام بله خیلی مثلا یه بازی که روی هارد های معمولی داری 2 دقیقه طول میکشه بیاد بالا 

ولی ssd    جیک ثانیه  حتما بگیر پشیمون نمیشی  :party:   

لینک به دیدگاه

SSD به شما تجربه ی لذت بخش تری در استفاده از نرم افزار ها و بازی ها میده و سرعت لود بازی ها و برنامه ها رو افزایش میده.

در بازی های بسیار سنگین ممکنه کمی سرعت لود آیتم های داینامیک اینونتوری یا کاراکتر رو هم افزایش بده. (بستگی به اینجین بازی و نوع برنامه نویسی بازی داره)

SSD رو FPS بازی اثری نداره. و برای رسیدن به FPS بالاتر اولویت با کارت گرافیک هستش. اگر با حذف SSD میتونید کارت گرافیک بهتری بخرید بهتره کارت گرافیک قوی تری بخرید تا FPS بهتری بگیرید.

اما گه سرعت لود بازی ها و برنامه ها براتون مهمه یا برنامه ای برای ارتقای کارت گرافیک ندارید و حداقل 8 گیگ رم دارید و حداقل CPU مناسب برای اجرای بازی های CPU محور دارید. 
در این صورت SSD بخرید و ازش لذت ببرید.

قطعاً خرید SSD تجربه ی لذت بخشی به شما میده و پشیمان نمی شید. فقط قیمتش به ازای هر گیگ بالاست.

امیدوارم یه SSD خوب بخرید و حسابی از داشتنش لذت ببرید. موفق باشید  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان نسل جدید  رایانه بدون SSD  هیچه- مثل روز بدون افتاب یا سیستم قدیمی بدون هارد میمونه- اصلا ویندوز 8.1 و 10 بهینه شدن برای بوت از روی ناند- همین که شما  تو 8تا 10  ثانیه توی دسکتاپی اونم effective یعنی سیستم ریسپانس داره  مهمترین چیز است- من خودم استارتاپم بسیار سنگیه که با سریعترین هارد عادی هم باز یک دقیقه بیشتر طول میکشه تا دسکتاپ ریسپانس داشته باشه- روی SSD سامسونگ پرو  من در سنگین ترین لود استارتاپ  بعد از 8 تا 9 نهایتش 10 ثانیه پاسخوگیی سیستم عامل  دارم - افتر برنر و انتی ویروس اوست سویت ایسوس و ریوا تونر و گوررو Oc گیگا وIDM و  جیفورس اکسپرنیس و استیم و  اوریجن و  APP مدریت خود SSD و ..... اینها فقط بخش طرف بوت منه به غیر از سرویسها و ابزارهای مخفی خود سیستم عامل  فقط تو 10 ثانیه لود میشن و همه جواب میدن-همین کافی است و اصلا  مهم نیست در بازی چطور عمل میکنه-

شما وقتی واکنش پذیری سیستم عامل رو فقط با 300 هزارتومان اینقدر افزایش میدی این تاسثر رو تغییر و رو در سرعت و بهبود کارایی سیستم حتی موقع تغییر رم هم نمی بینید.

SSD واجبه- نه برای بازی بلکه برای هر سیستم گمینگی که مجهز باشه به پردازنده قوی و رم زیاد و هارد دیسک های  جانبی ذخیره سازی اطلاعات - کلا SSD ساخته شد برای  اجرای سیستم عامل  و استفاده از اون به عنوان ابزار ذخیره سازی (جز در موارد خاص مثل خروجی رندرینگ یا خلق محتوی) به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه و فقط برای سکتور بوت سیستم  بهترین گزینه خواهد بود و نسل جدید M.2ها هم که هستن ولی قیمتشون فعلا رقابتی نیست شاید بعدها و لی خود SSD ها الان هم از لحاظ قیمت هم کیفیت هم تکنولوژِی حضور خود رو کاملا توجیه کردن  و کارایی که به  سیستم اضافه میکنن قطعا قطعا اون قیمتشون رو می ارزه-

اگر بودجه دردست دارید و دنبال راهی میگردید که سرعت سیستمتون رو افزایش بدید SSD رو حتما در لیست اصلی خریدتون داشته باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...