رفتن به مطلب

یک سوال در رابطه با دی جی کالا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام از مدیران عزیز معذرت می خوام که این بحث اینجا میگم شاید خیلی ها بدونند بچه ها برای من عجیبه یا واقعیه من الان یک چیزی از سایت دی جی کالا خریدم ساعت 10 بود الان دیدم زده ارسال شده مگه میشه مگه پست بازه؟قضیه چیه بچه ها یکی منو روش کنه :D

post-18126-0-65261200-1458762128_thumb.jpg

ممنون از همگی

موفق باشین :x :x

اول اولویت با لیون خودمون بود برای خرید که دیدم لیوت تو نوروز ارسال نمی کنه و چون به این محصول نیاز داشتم برای همین از دی جی کالا گرفتم

پست صفحه اخر تایپکو بخونید.تشکر

@};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

سلام از مدیران عزیز معذرت می خوام که این بحث اینجا میگم شاید خیلی ها بدونند بچه ها برای من عجیبه یا واقعیه من الان یک چیزی از سایت دی جی کالا خریدم ساعت 10 بود الان دیدم زده ارسال شده مگه میشه مگه پست بازه؟قضیه چیه بچه ها یکی منو روش کنه :D

attachicon.gif14.jpg

ممنون از همگی

اول اولویت با لیون خودمون بود برای خرید که دیدم لیوت تو نوروز ارسال نمی کنه و چون به این محصول نیاز داشتم برای همین از دی جی کالا گرفتم

@};-

نمیدونم با پسته یا نه ولی قبل عید یکی از دوستان سفارشی دادن که ساعت 7 شب اوردن دره خونشون 

همون روز هم من یک نیسان ابی دیدم که پشتش فقط جعبه با لیبل دیجیکالا بوده 

لینک به دیدگاه

نمیدونم با پسته یا نه ولی قبل عید یکی از دوستان سفارشی دادن که ساعت 7 شب اوردن دره خونشون 

همون روز هم من یک نیسان ابی دیدم که پشتش فقط جعبه با لیبل دیجیکالا بوده 

زدم با پست آره فقط کنم با پست نیست و با ماشین شخصی خود دی جی کالا است و یا شایدم نفوذ خوب دی جی کالا تو پست می تونه باشه :D

ممنون از شما @};-

میشه.... کار نشد نداره.... 

آره راست می گی داداش @};- :D

لینک به دیدگاه

دی جی کالا از پست استفاده نمیکنه عزیزم ماشین های مخصوص داره که روشن با نارنجی نوشته دی جی کالا

لینک به دیدگاه

چه جالب!

همه ی شهرها خودشون میبرن؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز

اینا 24 ساعته بسته بندی و ارسال می کنن! البته با شرکت پست وش رکت های خصوصی دیگه قرارداد های خاصی دارن.

یه بار سر خودم اومد شب سفارش دادم اشتباه شد پیش خودم گفتم فردا میزنگم اصلاح کنن ساعت 8 زنگیدم گفتن ساعت 2 شب بسته بندی شده رفت!

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

چه جالب!

همه ی شهرها خودشون میبرن؟ :-?

نه همه ی شهرها سرویس اکسپرس دی جی این شرکت در تعدادی از شهرها راه اندازی شده میتونید تو سایتشون ببینید.

لینک به دیدگاه

آره اتفاقا من چند وقت پیش زده بود تحویل شده من زنگ زدم گفتم کالا به دست من نرسیده که هنوز گفت این خودکار بعد از چند روز از ارسال لوگوش عوض میشه. :D  برای پیگیری سفارش یا باید آنلاین چت کنید یا تماس بگیرید داخلی 2 اگر اشتباه نکنم.

لینک به دیدگاه

عزیزانی که خرید نکردن اشتباه راهنمایی نکن اون معنیش اینکه ارسال شده به مسئول ارسال کننده حالا پست یا غیر.....

من خودم یه خرید داشتم تهران با پست خود دیجی ولی دوروز قبل روزی که تعیین کردم زده بود ارسال شده

لینک به دیدگاه

عزیزانی که خرید نکردن اشتباه راهنمایی نکن اون معنیش اینکه ارسال شده به مسئول ارسال کننده حالا پست یا غیر.....

من خودم یه خرید داشتم تهران با پست خود دیجی ولی دوروز قبل روزی که تعیین کردم زده بود ارسال شده

نمیدونم بنده خرید جزیی نکردم یک گاز برای مادربزرگم سفارش دادم که دقیقا سر ساعت هم آوردن
لینک به دیدگاه

اگه دادن با پست بیاره که میره واسه هفته ی بعد، اون تیک ارسالم یعنی اینکه کالاتو بسته بندی کردن و گذاشتن جزو ارسالیا! شنبه که پست باز شد کلشو میبرن میدن پست :))
من جمعه خرید داشتم که همون روز جمعه زده ارسال شده ولی خوب جمعه پست بسته است، بعدشم 3 روز بعد دقیقا به دستم رسید (2 تا خرید اینجوری داشتم)

لینک به دیدگاه

اگه دادن با پست بیاره که میره واسه هفته ی بعد، اون تیک ارسالم یعنی اینکه کالاتو بسته بندی کردن و گذاشتن جزو ارسالیا! شنبه که پست باز شد کلشو میبرن میدن پست :))

من جمعه خرید داشتم که همون روز جمعه زده ارسال شده ولی خوب جمعه پست بسته است، بعدشم 3 روز بعد دقیقا به دستم رسید (2 تا خرید اینجوری داشتم)

دقیقا منم منظورم همین بود

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از همگی پس بچه ها پست امروز باز فقط بسته تحویل می گیره و بسته ارسال نمی کنه درست می گم؟یعنی از شنبه شروع می کنه درسته؟

ممنون

لینک به دیدگاه

درود عزیز

خدمت دوستان عرض کنم که خود دیجی کالا یک  دفتر پست اختصاصی و مختص خودش داره، یعنی مال خود خود مجموعه دیجی کالا هستش. @};-

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

درود عزیز

خدمت دوستان عرض کنم که خود دیجی کالا یک  دفتر پست اختصاصی و مختص خودش داره، یعنی مال خود خود مجموعه دیجی کالا هستش. @};-

درسته

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

زیاد منتظر نباش سر وقت بهت بدن

این تاپیک هم خالی از لطف نیست ببینی

موفق باشی

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56178

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

زیاد منتظر نباش سر وقت بهت بدن

این تاپیک هم خالی از لطف نیست ببینی

موفق باشی

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56178

ممنون از شما

ولی همیشه از طرف دی جی کالا زود به دست بنده رسیده و صد در صد مطئنم شنبه ارسال میشه چون پست باز میشه خلاصه و دوباره روز از نو و روزی از نو :D

ممنونم از شما :x

لینک به دیدگاه

بعضی از قیمتهاش خیلی خوبه ولی بعضی از قیمتهاش خیلی بالاست :-?

لینک به دیدگاه

ای کاش لیون کامپیوتر هم مثل دیجی کالا بروز بود

انقد زنگ زدن لازم نبودو توضیخات صفارشو میخوندنو هزینه پست رو موقع خرید میگرفتن

HHUU

لینک به دیدگاه

سلام

به واحد مرسولات تحویل داده شد با به پست تحویل داده شد معنیش فرق داره . واحد مرسولات یک واحد داخل سازمانی خود دیجی کالاست

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بچه ها دی جی کلا فرستاده بسته رو هیچی ثبت نشده تو سایت پست؟چرا و یا نفرستاده مگه نباید بفرسته امروز

post-18126-0-78160000-1458999536_thumb.png

لینک به دیدگاه

بچه ها دی جی کلا فرستاده بسته رو هیچی ثبت نشده تو سایت پست؟چرا و یا نفرستاده مگه نباید بفرسته امروز

attachicon.gifScreenshot_۲۰۱۶-۰۳-۲۶-۱۸-۰۵-۱۹.png

بروزرسانی سایت پست با تاخیر است ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

بروزرسانی سایت پست با تاخیر است

الان بروز شد.ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...