رفتن به مطلب

gigabyte z170x gaming 3 vs asus z170 pro gaming کدامیک؟

مادربرد  

158 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام گزینه از نظر کیفیت ساخت.قدرت و کارایی بهتر است؟

• GIGABYTE z170x gaming3
    • ASUS z170 pro gaming

Recommended Posts

حالا راگ یا روگ یا ار او جی...

ثابرتوث یا سِیبرتوث...

ماکسیموس یا مکسیموس...

بنده مین های giga z170x g1 و asus maximus viii formula رو از نزدیک با هم مقایسه کردم و فقط به عنوان مثال این رو میگم.

کیفیت ساختی ک گیگا داره به طور قطع میگم ب ایسوس نمیرسید.

از ابتدا نظرم به رنگ های قرمز و سفید مین گیگا افتاد و با لمس چیپست و گارد سمت چپ و گارد درگاه های پشت فهمیدم پلاستیک براق هست

اگر میگم پلاستیک نه این ک بد کیفیت باشه ولی در حد انتظار ک 1800 پول بورد باشه نیست تصور کنید پلاستیکی هست ک وقتی خط میوفته روش جای سیاه باقی بگذاره عین موقعی ک دوتا ماشین به اصطلاح به هم میمالن و رنگ هاشون رو هم کشیده میسه. البته تا قبل اینکه بورد formula رو از نزدیک ببینم! چون برای انتخاب بورد سیستمم خیلی تحقیق کردم. این یکی از معیار هام بود ک بنظرم بر اثر مرور زمان و اثر گرما فکر کردم پلاستیک خشکتر و مات تر میشه بعدن.

تا این موقع بورد maximus viii formula ایران نرسیده بود و فقط تیزر ها و ویدیو های ایسوس منو به سمت یه انتخاب جذاب اغوا میکرد.تا اینکه بورد formula رو خریدم. وقتی از نزدیک دیدمش انگار لامبو اونتادور ديدم! فوق العاده زیبا با رنگ لوکس و دیوانه کننده و پیچش و شیار های جذاب! وقتی لمس میکردم اوج کیفیت وحشت اور ایسوس رو میشد درک کرد.حتی بویی ک این بورد میداد با روح و روان ادم بازی میکرد! روی گارد rog armor ک دست میکشیدم نمیدونستم چه جنسیه...نه پلاستیک نه فلز بیشتر شبیه سنگ های تراش خورده معدنی با ارزش بود حتی گارد پنل پشت و گارد چیپ کارت صدا!

بعدن متوجه شدم تو ساختش از ذغال سنگ معدنی استفاده شده تا بیشترین استحکام و قدرت رو داشته باشه برای دفع فشار و حرارت و واقعا هم خنکه! البته اگر این بورد رو دستتون بگیرین و وزن کنین متوجه وزن سنگین این بورد میشید! با اینکه کوچک تر از مدل extreme هست!!

محیط بایوس ایسوس بسیار جذاب هست در کنار کنترل پیشرفته و تنظیمات در حد جلو داشبورد لامبورگینی و به قطع گیگا ابدا مثل این نیست.

سیستم خنک کننده کراس چیل هم ک دیگه غوغا کرده دمای بورد و فاز ها واقعن خنکه.

سیستم نور پردازی aura lightning هم ک وقتی فعال میشه میفهمید ک گیگا حرفی برای گفتن نداره تو زمینه نور پردازی مین.ایسوس حتی تو مین های رده پایین تر مثل b150 از آورا لایتنینگ استفاده کرده ولی گیگا نه شايدم نه در اون حد و فقط خط!!!!

حالا دوستان شقیقه رو به زانو درد ربط میدن و میگن IO ایسوس فلانه!

جدای مین الان گراف 980ti gold ایسوس رو هم گرفتم ک دیگه اوردوز شدم! کیفیت وحشتناک در سطح بوگاتی شرود یا بدنه کارت تا هیتسینک بسیار مرغوب و...

اینجا تصاویرش رو گذاشتم:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1551&p=690226

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• ارسال 98
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

حالا راگ یا روگ یا ار او جی...

ثابرتوث یا سِیبرتوث...

ماکسیموس یا مکسیموس...

بنده مین های giga z170x g1 و asus maximus viii formula رو از نزدیک با هم مقایسه کردم و فقط به عنوان مثال این رو میگم.

کیفیت ساختی ک گیگا داره به طور قطع میگم ب ایسوس نمیرسید.

از ابتدا نظرم به رنگ های قرمز و سفید مین گیگا افتاد و با لمس چیپست و گارد سمت چپ و گارد درگاه های پشت فهمیدم پلاستیک براق هست

اگر میگم پلاستیک نه این ک بد کیفیت باشه ولی در حد انتظار ک 1800 پول بورد باشه نیست تصور کنید پلاستیکی هست ک وقتی خط میوفته روش جای سیاه باقی بگذاره عین موقعی ک دوتا ماشین به اصطلاح به هم میمالن و رنگ هاشون رو هم کشیده میسه. البته تا قبل اینکه بورد formula رو از نزدیک ببینم! چون برای انتخاب بورد سیستمم خیلی تحقیق کردم. این یکی از معیار هام بود ک بنظرم بر اثر مرور زمان و اثر گرما فکر کردم پلاستیک خشکتر و مات تر میشه بعدن.

تا این موقع بورد maximus viii formula ایران نرسیده بود و فقط تیزر ها و ویدیو های ایسوس منو به سمت یه انتخاب جذاب اغوا میکرد.تا اینکه بورد formula رو خریدم. وقتی از نزدیک دیدمش انگار لامبو اونتادور ديدم! فوق العاده زیبا با رنگ لوکس و دیوانه کننده و پیچش و شیار های جذاب! وقتی لمس میکردم اوج کیفیت وحشت اور ایسوس رو میشد درک کرد.حتی بویی ک این بورد میداد با روح و روان ادم بازی میکرد! روی گارد rog armor ک دست میکشیدم نمیدونستم چه جنسیه...نه پلاستیک نه فلز بیشتر شبیه سنگ های تراش خورده معدنی با ارزش بود حتی گارد پنل پشت و گارد چیپ کارت صدا!

بعدن متوجه شدم تو ساختش از ذغال سنگ معدنی استفاده شده تا بیشترین استحکام و قدرت رو داشته باشه برای دفع فشار و حرارت و واقعا هم خنکه! البته اگر این بورد رو دستتون بگیرین و وزن کنین متوجه وزن سنگین این بورد میشید! با اینکه کوچک تر از مدل extreme هست!!

محیط بایوس ایسوس بسیار جذاب هست در کنار کنترل پیشرفته و تنظیمات در حد جلو داشبورد لامبورگینی و به قطع گیگا ابدا مثل این نیست.

سیستم خنک کننده کراس چیل هم ک دیگه غوغا کرده دمای بورد و فاز ها واقعن خنکه.

سیستم نور پردازی aura lightning هم ک وقتی فعال میشه میفهمید ک گیگا حرفی برای گفتن نداره تو زمینه نور پردازی مین.ایسوس حتی تو مین های رده پایین تر مثل b150 از آورا لایتنینگ استفاده کرده ولی گیگا نه شايدم نه در اون حد و فقط خط!!!!

حالا دوستان شقیقه رو به زانو درد ربط میدن و میگن IO ایسوس فلانه!

جدای مین الان گراف 980ti gold ایسوس رو هم گرفتم ک دیگه اوردوز شدم! کیفیت وحشتناک در سطح بوگاتی شرود یا بدنه کارت تا هیتسینک بسیار مرغوب و...

اینجا تصاویرش رو گذاشتم:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1551&p=690226

منم خیلی میخواستم این برد رو بگیرم اگر ارزون بشه حتما برای سیستم جدیدم میگیرم خیلی خوب هست اگر هم نه برد Asus hero میگیرم ولی Asus بسیار بردهای خوب و با کیفیتی تولید میکنه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب نظر سنجی بنظر بطرف اسوس سنگینی کرده استارتر محترم نتیجه نهایی هم فکر میکنم مشخصه

پس دوستان دیگر بحث های حاشیه رو کنار بزارید

همه خوب میدونن هیچی اسوس نمیشه تبلیغات هم کمه تاثیر گزاشته روی فروشش در ایران قیمتش هم بعضی مواقع غیر منطقی میشه همچنین گارانتی های خیلی بدش (قطعاً آواژنگ بسیار بهتر از سازگار و ویستا و لایف برد و... عمل کرده در خدمات )

با تمام این موارد بالا باز هم خیلی ها اسوس رو ترجیح میدن و توی نظر سنجی مشخص شده پس هیچ جای بحثی نمیمونه که اینورش اینجوریه این چیپش فلانه و ...

اگر اشتباه نکنم  حتی اکستریم اوورکلاکر ها هم که جون مادربرد رو میکشن من دیدم برای مثلاً تست 3d از فلان مدلvIII rog استفاده میکنن ولی وقتی میخوان cinebench بزنن میرن سراغ یه مدل دیگش چون بهتر عمل میکنه در صورتی که برای گیگا همچین چیزی صدق نمیکنه یا به این شدت نیست

ویرایش » فراموش کردم بگم دیگه  مادربرد های جدید رو قرار نیست بالای 3 سال استفاده کنیم بصورت اتومات از دور خارج میشه و به کلی زیرو رو میشه همه چی مادربرد ها در حدود 3 سال

پس نتیجه طول عمرهای قشنگ(4 سال و 8 سال و ....) هم ربطی ندین به قضیه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

pro gaming asusبه قدری مشکلات عجیب و غریب ازش دیدم که اصلا جرات نمیکنم برای مشتری ببندم دیگه.

امکانات مناسبی رو با قیمت مناسب داره میده ولی به نظرم کیفیت ساختش تعریفی نداره.14 تا بستم تا بحال از این مدل ولی 3تای اولی بی اذیت بود از اون 11 تای دیگه هم 2 تاش میشه گفت اذیت ندارند بقیه فاتحه. اصلا به نظر من ایسوز فقط سریه راگ و ثابرتوثش خوبند و مدلهایx99هم بی مشکل بودند بقیه ریسک اند

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:مگه داریم مگه میشه؟؟؟

باور کنید کیفیت کیفیت.... همش تبلیغاته البته نه اینکه بد باشه، نه اصلاً،  اما در یک حد هست.

بجز راگ و سابرتوث بقیه ریسک اند؟ :|

با عرض معذرت کی میگه Super I/O ITE بهتره؟ اینو من از خیلی ها شنیدم اما یکی باید برا من دلیلی چیزی بیاره تا قانع بشم؟

درود،

Gigabyte Z170X Gaming 3

،خودمم همین مدلو دارم با i5 6600k، گیگابایت سر تره، برای اورکلاک به خاطر چیپ Turbo B-clock پایدار تره، من i5 6600k رو تا 4.400Ghz اور کردم، و لن گیمینگ killer کمی بهتر از لن اینتله، به نظر من ظاهر بهتری هم داره،موفق باشد.

دوست من، Turbo B Clock یه تولید کننده پالس خارجیه و فقط  تو اورکلاک از طریق BCLK کارایی داره تازه اونم تنها کارکردش اینه که Strap های دقیق تری (انعطاف بیشتر) ارائه میکنه همین.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

جفتشون خوبن

من هم تحقیقاتی قبل عید داشتم (یکی سیستم امضام رو میخواست که خبری نشد) و تا مرز خرید رفتم

این سری ایسوس در مجموع رویوهای بهتری روش بود

ایسوس چیزهای دیگه اش هم هست و اهل ست کردن هم باشید تا موس و کیبرد و مودم و . . .  هم داره (این خط آخر ست کردن قطعات با هم کرم مغزی خودمه و ربطی به انتخاب شما ممکنه نداشته باشه)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، امید به کمک دوستان انتخاب راضی کننده ایی داشته باشید.

فقط یک نکته رو بگم و اونم این هست که اگه اورکلاک خیلی براتون اهمیت داره یه نگاهی هم به ud3 بندازید.

جفتشون خوبن

من هم تحقیقاتی قبل عید داشتم (یکی سیستم امضام رو میخواست که خبری نشد) و تا مرز خرید رفتم

این سری ایسوس در مجموع رویوهای بهتری روش بود

ایسوس چیزهای دیگه اش هم هست و اهل ست کردن هم باشید تا موس و کیبرد و مودم و . . . هم داره (این خط آخر ست کردن قطعات با هم کرم مغزی خودمه و ربطی به انتخاب شما ممکنه نداشته باشه)

دقیقا منم همین کرم رو دارم البته مال من مربوط به رنگ بندی واسمبل سیسیتم هس ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:مگه داریم مگه میشه؟؟؟

بعدشم بایوس ایسوس رو اصلا مگه میشه نادیده گرفت؟ :x :x :x

باور کنید کیفیت کیفیت.... گیگابایت همش تبلیغاته البته نه اینکه بد باشه، نه اصلاً،  اما در حد همون ایسوس هست.

بجز راگ و سابرتوث بقیه ریسک اند؟ :|

بایوس Z170X G1  و همه Z170 های گیگابایت سراسر باگ و ایراد و اشکاله

درود به دستگاه های تبلیغاتی که تا این حد موثر هستن

با عرض معذرت کی میگه Super I/O ITE بهتره؟ اینو من از خیلی ها شنیدم اما یکی باید برا من دلیلی چیزی بیاره تا قانع بشم؟

دوست من، Turbo B Clock یه تولید کننده پالس خارجیه و فقط  تو اورکلاک از طریق BCLK کارایی داره تازه اونم تنها کارکردش اینه که Strap های دقیق تری (انعطاف بیشتر) ارائه میکنه همین.من بالای 5 تا Z170 Pro gaming داشتم تا حالا یه مشکل هم با این مین تجربه نکردمکسی تا حالا دیده با یه مادربرد G1. gaming یه رکورد زده بشه؟

متاسفانه با انحصاری ک تو بازار داخل رخ میده و با پول میشه انتخاب ها رو خرید باید شاهد همچین وضعیتی باشیم

بخاطر بی کفایتی نمایندگی هایی مثل ماتریکس مین های رده بالا پررفکت msi خیلی کم وارد میشه از طرفی مین های ازراک ک از با کیفیت ترین مین ها هستن اصلا تو بازار دیده نمیشه و این ظلمی هست ک به مصرف کننده ها میشه

اواژنگ با پول داره انتخاب میخره و به تمامی انجمن های سخت افزاری پول میده ک تو مشاوره های قطعات گیگا رو پیشنهاد میدن و کلا باعث شده نظرات فقط تحمیل شن نه معیار خریدار و الا بقول شما چرا کسی تا الان با g1 gaming رکورد نزده؟

بنده تا الان ک تو هر تاپیک مشاوره ای پا گذاشتم هیچوقت گیگابایت پیشنهاد ندادم چه مین چه گراف بیشتر تاثیر بر انحصار مافیای اواژنگ نذارم.

همین عکس کافیه تا گیگا با لوازم جانبی های باکس پر کن اصلا در برابر ازراک هم ب چشم نیاد چ برسه برای اکستریم اورکلاکینگ

sx47ky3tx35pp9fjmssk.jpg

منم خیلی میخواستم این برد رو بگیرم اگر ارزون بشه حتما برای سیستم جدیدم میگیرم خیلی خوب هست اگر هم نه برد Asus hero میگیرم ولی Asus بسیار بردهای خوب و با کیفیتی تولید میکنه

من برای خرید مینم هیچجا نظر خواهی و مشاوره نخواستم چون به معیارم ک ایسوس بود شک نداشتم چون ایسوس کامل و حرفه ایه و همیشه داره بخاطر کیفیت و نواوری هاش جایزه میگیره شما هم فقط انتخاب خودتو در پیشبگیر دوست گلمو هیرو و رینجر عالبن

لینک به دیدگاه

نقد شهر سخت افزار رو در مورد مادر برد Maximus VIII Formula ببینید که تو همه موارد از GIGABYTE Z170X-Gaming G1 عملکرد بهتری داشته حتی ظاهرش هم قشنگتره و قیمتش 530 هزار تومن هم ارزونتره 

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/review/motherboard/7507-asus-maximus-viii-formula-review?showall=&start=14

ویرایش شده توسط maximal10
لینک به دیدگاه

نقد شهر سخت افزار رو در مورد مادر برد Maximus VIII Formula ببینید که تو همه موارد از GIGABYTE Z170X-Gaming G1 عملکرد بهتری داشته حتی ظاهرش هم قشنگتره و قیمتش 530 هزار تومن هم ارزونتره 

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/review/motherboard/7507-asus-maximus-viii-formula-review?showall=&start=14

ممنون دوست عزیز

خودم این مطلب رو نخونده بودم فقط مقایسه هیرو و جی وان رو يادمه ک ایسوس با همون هیرو ک یک میلیون ارزون تر بود پوز پرچمدار گیگا رو زد!

اینجا خیلی حرف هست!

cxaqbd9c9dwa0o022he5.jpg

لینک به دیدگاه

سلام به همه

من pro gaming ایسوس خریدم و از خریدم راضی هستم

فقط یک مشکل با رم ها داشتم

رم من 3200 هست که به این فرکانس آور نمیشد

کلی تحقیق کردم که همه میگفتند این مادربرد آور نمیشه و جالب بود که زیر 3200 آور میشد ولی بالاتر آور نمیشد

بالاخره تصمیم به
آپدیت بایوس مادربرد گرفتم

بایوس مادربرد بسیار عالی شده

رم هام تا 3200 آور هست اونم پایدار

مادربرد دیگه ای که پیشنهاد کردید رو ندیدم ولی بخاطر قیمتش اینو خریدم و از خریدم راضی هستم

لینک به دیدگاه

اشتباه تایپی سکوت نداره بلکه تاریخ عضویت شما هزاران سال سکوت داره داداشه من.

یعنی شما می گی هر که جدید عضو شده هیچی بارش نمیشه ؟ یعنی من برم تانزانیا با تارزان همنشین بشم؟

تو برو اول یاد بگیر نگی راگ بعد بیا از ایسوس ایراد بگیر

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

ویرایش شده توسط LORD.SAJAD
لینک به دیدگاه

یعنی شما می گی هر که جدید عضو شده هیچی بارش نمیشه ؟ یعنی من برم تانزانیا با تارزان همنشین بشم؟

تو برو اول یاد بگیر نگی راگ بعد بیا از ایسوس ایراد بگیر

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

. چیرو میخوایی بار بزنی أستاد أدبیات که بارنمیبره
لینک به دیدگاه

. چیرو میخوایی بار بزنی أستاد أدبیات که بارنمیبره

تو برو بگو راگ باشه؟

اسم کاربریت هم غلط وارد کردی استاد انجمن. تو دهات شما  gtx taitan می گویند؟ والا جایی که ما هستیم می گویند G.T.X T.I.T.A.N  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

واقعا برای خودم متاسفم که تا وقتی بحث هایی مثل این تاپیک و انویدیا یا ای ام دی و خیلی بحث های دیگه پیش میاد اخرش به توهین تموم میشه و نه به نتیجه گیری نهایی.حالا هی بشینید به ادبیات و تاریخ عضویت همدیگه گیر بدید.فرومی مثل اینجا باید جای بحث تخصصی باشه و نه توهین. :D یعنی ایسوس بهتره الان ؟ :D  من میخواستم z170x gaming 3 بخرم انگار هم امار هم بحث ها نشون میده ایسوس بهتره.

لینک به دیدگاه

تو برو بگو راگ باشه؟

اسم کاربریت هم غلط وارد کردی استاد انجمن. تو دهات شما gtx taitan می گویند؟ والا جایی که ما هستیم می گویند G.T.X T.I.T.A.N :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

البته دوست عزیز من تو یوتیوب ریویو های زیادی از ایسوس دیدم که کلمه ROG رو به سه وجه مختلف راگ،روگ،آر او جی تلفظ میکردن حساسیت نشون ندید سر یک کلمه ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من هر دو در یک سطح هستن فن هر کدوم هستی اون مدل رو بگیر

فن باز نیستی ایسوس :D

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره

دوستان عزیز من این مادربرد رو یعنی giga z170x gaming 3 رو خریدم اما میخواستم نظر سنجی بشه در مورده این دوتا که نظرات دوستان رو دیدیم.

نتیجه رو کلی عرض کنم خدمتتون : من خودم طرفدار asus هستم اما ب دلایل خاصی رفتم گیگا خریدم چون لن کیلر گیگا مقداری قویتر هست ودوتا رابط 32گیگ هم داره که ایسوس نداره اینو خب در کل من با تحقیقاتی که انجام دادم ایسوس و گیگا هیچ فرقی باهم ندارن چه از لحاظ کیفیت چه قدرت و به این بنچمارک ها هم زیاد توجه نکنید واقعا گیگا و ایسوس بهترین مادربرد هارو دارن تولید میکنن.

از طرفی چون طرفدارهای ایسوس بیشتره به این خاطره که ایسوس روی رنگبندی و زیبایی بیشتر کار میکنه تا گیگابایت به همین دلیل هم هست که ماها میریم به سمت ایسوس تا محیط داخل کیسمون زیباتر بشه.

بازم تکرار میکنم اصلا هیچ فرقی ندارن باهم دیگه و هرکس قصد خرید داشت با خیال راحت میتونه هر کدوم رو که مورد پسندش هست رو تهیه کنه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بنده pro gaming خریدم .. بسیار یوزر فرندلی هست.. کار باهاش تو بایوس واقعن راحته... تو فرکانس رم هم مشکل نداشتم با xmp و حتی با دادن ولتاز به راحتی تونستم رم 2800 رو رو 3000 ست کنم و تست aida رو پاس کنم..

من راضی بودم از pro gaming... و البته در مورد گیگا نظری ندارم..

ال ای دی روی برد هم تنظیم میشن و خیلی زیبا هستن... فک نکنم چیزی کم داشته باشه asus pro gaming.. به تفاوت تعداد پورت و ... توجه نکنید.. اصلن موضوعیت نداره.. همین تعدادی هم که داره زیادی هست برا اکثر کاربرا..

همین

خرید خوبی داشته باشی رفییق.

من با گارانتی سه ساله فوق ویستا از مشهد 460 خریدم اگه اشتبا نکنم :)

لینک به دیدگاه

بنده pro gaming خریدم .. بسیار یوزر فرندلی هست.. کار باهاش تو بایوس واقعن راحته... تو فرکانس رم هم مشکل نداشتم با xmp و حتی با دادن ولتاز به راحتی تونستم رم 2800 رو رو 3000 ست کنم و تست aida رو پاس کنم..

من راضی بودم از pro gaming... و البته در مورد گیگا نظری ندارم..

ال ای دی روی برد هم تنظیم میشن و خیلی زیبا هستن... فک نکنم چیزی کم داشته باشه asus pro gaming.. به تفاوت تعداد پورت و ... توجه نکنید.. اصلن موضوعیت نداره.. همین تعدادی هم که داره زیادی هست برا اکثر کاربرا..

همین

خرید خوبی داشته باشی رفییق.

من با گارانتی سه ساله فوق ویستا از مشهد 460 خریدم اگه اشتبا نکنم :)

460؟ یا 560 ؟

لینک به دیدگاه

تو برو بگو راگ باشه؟

اسم کاربریت هم غلط وارد کردی استاد انجمن. تو دهات شما  gtx taitan می گویند؟ والا جایی که ما هستیم می گویند G.T.X T.I.T.A.N  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

مطمعن باش برای اسم کاربریم دلیل خاصی دارم سن تو قد نمیده بهت توضیح بدم. اوناییکه منو میشناسند میدونند تو گرافیکهایی که عوض کردم حداقل 3تاش تایتان بوده پس حتما تایپشو بلدم. گرافیک 10 سال پیش من از گرفیکی که الان شما رو سیستمت داری قویتر بود داداشه من.

البته دوست عزیز من تو یوتیوب ریویو های زیادی از ایسوس دیدم که کلمه ROG رو به سه وجه مختلف راگ،روگ،آر او جی تلفظ میکردن حساسیت نشون ندید سر یک کلمه

@};-

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان نظرتون در مورد مادربرد های MSI چیه?مثلا M7?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان نظرتون در مورد مادربرد های MSI چیه?مثلا M7?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

مادربورد خیلی قوی ای هستند تنها ایراد تنظیمات صداش هست که یک تنظیمی رو برای ریکورد نداره و در ریکورد نویز ریزی می‌ندازم ولی اگر کار ریکورد نمیکنند جزو بهترین ها هستند
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...