رفتن به مطلب

نوسان در ولتاژ 3.3+

Saman.kh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

سال نو مبارک

همانطوری که توی عکس هم معلومه ظاهرا" توی ولتاژ3.3+ نوسانی هست مشکل از چی می تونه باشه؟

post-17575-0-30229800-1458915919_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

واسه من ی ساله رو 1.95 مونده .. هنوزم کسی نفهمیده مشکل از کجاست

فهمیدی به منم بگو

ممنون

کارهای انجام شده

1- تعویض پاور

2- تعویض مادربرد

post-21451-0-05639600-1458928226_thumb.jpg

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با برنامه AIDA64 Extreme ببینید چجوریه

http://soft98.ir/software/1843-AIDA64-Extreme-Edition.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیزم

تا این ولتاژها رو خودتون با مولتی متر از کابل های پاور اندازه نگیرید نمیشه هیچ نظری داد

سنسورهایی که hwmonitor و دیگر نرم افزارها ازشون استفاده میکنن هیچوقت 100 درصد کالیبره نیستند!

نرم افزارهای مختلفی خروجی های پاور من رو اعم از 3.3 و 5 و 12 ولت رو مشکل دار نشون میدن اما با مولتی متر که قابل مطمئن تر و قابل استناد تره اوکی بودن!

سنسورهای مورد استفاده توسط این نرم افزارها معمولا بر روی مادربورد واقع هستند در صورتی که باید دقیقا در قسمت خروجی کابل ها اندازه گیری بشه.. مگر اینکه خود پاور شما امکاناتی برای اندازه گیری میزان دقیق خروجی داشته باشه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم  ولتاژ نرم افزاری هیج وقت دقیق  نیست - 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

تا این ولتاژها رو خودتون با مولتی متر از کابل های پاور اندازه نگیرید نمیشه هیچ نظری داد

سنسورهایی که hwmonitor و دیگر نرم افزارها ازشون استفاده میکنن هیچوقت 100 درصد کالیبره نیستند!

نرم افزارهای مختلفی خروجی های پاور من رو اعم از 3.3 و 5 و 12 ولت رو مشکل دار نشون میدن اما با مولتی متر که قابل مطمئن تر و قابل استناد تره اوکی بودن!

سنسورهای مورد استفاده توسط این نرم افزارها معمولا بر روی مادربورد واقع هستند در صورتی که باید دقیقا در قسمت خروجی کابل ها اندازه گیری بشه.. مگر اینکه خود پاور شما امکاناتی برای اندازه گیری میزان دقیق خروجی داشته باشه

درود

پس میشه گفت به نوعی باگ نرم افزاری هست

چون توی ی لحظه این نوسان اتفاق می افته این مشکل ساز نیست؟

پاورم هم 685 فن سبز گرینه گارانتی هم نداره میتونه  از پاور هم باشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

فک کنم کمی نوسان تو ولتاژها معمولا هست و یه محدوده مجاز داره

پاور بدید براتون تست کنن(با تستر یا مولتی متر)

لینک به دیدگاه

سلام

فک کنم کمی نوسان تو ولتاژها معمولا هست و یه محدوده مجاز داره

پاور بدید براتون تست کنن(با تستر یا مولتی متر)

سپاس از شما

چون پاورم گارانتی نداره و فنش هم یه کم نویز داره گرین 60 تومان هزینه میخواد که پاورو عوض کنه یکی سالم بده

به نظر شما ارزش داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام

من مشکلم با نظر دوستمون حل شد

با aid64  تست کردم سالم بود و مشکل نرم افزاری بود

در مورد مشکل شما تا اونجا که من فهمیدم ولتاز 12 مهمه بقیشون زیاد مهم نیستن که نگرانی داشته باشه

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سپاس از شما

چون پاورم گارانتی نداره و فنش هم یه کم نویز داره گرین 60 تومان هزینه میخواد که پاورو عوض کنه یکی سالم بده

به نظر شما ارزش داره ؟

خواهشم میکنم

شما اول برو پاورتو بده برات تست ولتاژ که مطمئن شی خرابه یا ساللمه(بده یه خدماتی که وارد باشه)با تستر گرین داشته باشه

گفتم نوسان ولتاژ تا یه حدی مجازه

بعد درسته کمی قدیمیه ولی پاورت پاور قدرتمندیه   60 بر میداره چی میخاد بده؟!کی میخاد بده؟!

اگر پاور مشکل داشت بهتره به فکر یه پاور نو گرین باشی(هم استاندارهاش جدید تره هم گارانتی داره)

لینک به دیدگاه

خواهشم میکنم

شما اول برو پاورتو بده برات تست ولتاژ که مطمئن شی خرابه یا ساللمه(بده یه خدماتی که وارد باشه)با تستر گرین داشته باشه

گفتم نوسان ولتاژ تا یه حدی مجازه

بعد درسته کمی قدیمیه ولی پاورت پاور قدرتمندیه   60 بر میداره چی میخاد بده؟!کی میخاد بده؟!

اگر پاور مشکل داشت بهتره به فکر یه پاور نو گرین باشی(هم استاندارهاش جدید تره هم گارانتی داره)

توی گرین تست کردن یه ماه پیش گفتند مشکل نداره

یه کم فنش نویز داره که گفتند 60 میگیرم یه پاور مثل همین میدیم که سالم مثل پاور هایی که تو گارانتی میدن

لینک به دیدگاه

توی گرین تست کردن یه ماه پیش گفتند مشکل نداره

یه کم فنش نویز داره که گفتند 60 میگیرم یه پاور مثل همین میدیم که سالم مثل پاور هایی که تو گارانتی میدن

اگر تست شده و گفتن سالمه حتما نوسان تو محدوده مجاز بوده

پاورهایی که تو گارانتی میدن نو هست یا ریفره ولی کاملا نوهست و  فقط جعبه نداره (با پلاستیک پرس شده)

اگه اوجوریه ارزش داره(چون خود فنش با تعویضش حدود بیستو پنج تا سی تومن فک کنم هزینه داره)حالا بماند پاروتم نو میشه

اگر غیر اینه و نو نمیدن  چرا عوض کنی(اونم با شست تومن بیشتر یه پارو دست دو دیگه)

کمی نویز خیلی مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

اگر تست شده و گفتن سالمه حتما نوسان تو محدوده مجاز بوده

پاورهایی که تو گارانتی میدن نو هست یا ریفره ولی کاملا نوهست و  فقط جعبه نداره (با پلاستیک پرس شده)

اگه اوجوریه ارزش داره(چون خود فنش با تعویضش حدود بیستو پنج تا سی تومن فک کنم هزینه داره)حالا بماند پاروتم نو میشه

اگر غیر اینه و نو نمیدن  چرا عوض کنی(اونم با شست تومن بیشتر یه پارو دست دو دیگه)

کمی نویز خیلی مشکلی نیست

مهرداد خان پاورها تعمیری هستند ولی خب فن نو میشه و چک شده

لینک به دیدگاه

مهرداد خان پاورها تعمیری هستند ولی خب فن نو میشه و چک شده

وقتی پاروت ایرادش فقط نویزه فنه و از لحاظ ولتاژی تست سلامتو پاس کرده

یا با نویز فن میسازی یا میدی فنشو برات عوض کنن(تعوصض فنش خیلی کمتر از 60 میشه)

ییادم نیست ولی فک کنم حدود بیستو پنج(با تلورانس مثبت و منفی پنج هزار :laughing: ) برا تعوض فن میگیرن

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

وقتی پاروت ایرادش فقط نویزه فنه و از لحاظ ولتاژی تست سلامتو پاس کرده

یا با نویز فن میسازی یا میدی فنشو برات عوض کنن(تعوصض فنش خیلی کمتر از 60 میشه)

ییادم نیست ولی فک کنم حدود بیستو پنج(با تلورانس مثبت و منفی پنج هزار :laughing: ) برا تعوض فن میگیرن

35 تومان تعویض فن و گفتند 15 تومان اورحال کردن پاورو و با ارزش افزوده شد 60 تومان

یا از همین مدل از اون پاورهایی  که تو گارنتی توی سلفون میدن از اونا بدن 

به هر حال اونها هم تست شدند و سالم هستند به نوعی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...