رفتن به مطلب

ویندوز احمق.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید.

دوستا وسط بازی یهو پیام میاد که بازی داره با سرعت پایین اجرا میشه و شما میونید نوار های کناری رو از حالت شیشه ای در بیارید تا بازی راحت تر اجرا بشه.

قبول نمیکنم و بعد از 10 دقیقه میام میبینم خودش خود به خود تغیر داده :|

پیام هم میده: بازی داشته به کندی اجاری میشده مجبور شدم نوار ها رو عوض کنم.

من هم همه سیو های موس ، رنگ ها ، والپیپرم میپره و همه رو باید از اول انجام بدم.(توش بحثی نیست که دیگه هم درست نمیشه چون ذخیره هم میکنم عوض میشه و به حالت شیشه ای برنمیگرده)

دوستان چی کار کنم این ویندوز مسخره سر خود هر کاری دلش میخواد نکنه؟

توی سرویس جای هست بشه غیر فعالش کرد.

ویندوز 7 هست.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید.

دوستا وسط بازی یهو پیام میاد که بازی داره با سرعت پایین اجرا میشه و شما میونید نوار های کناری رو از حالت شیشه ای در بیارید تا بازی راحت تر اجرا بشه.

قبول نمیکنم و بعد از 10 دقیقه میام میبینم خودش خود به خود تغیر داده :|

پیام هم میده: بازی داشته به کندی اجاری میشده مجبور شدم نوار ها رو عوض کنم.

من هم همه سیو های موس ، رنگ ها ، والپیپرم میپره و همه رو باید از اول انجام بدم.(توش بحثی نیست که دیگه هم درست نمیشه چون ذخیره هم میکنم عوض میشه و به حالت شیشه ای برنمیگرده)

دوستان چی کار کنم این ویندوز مسخره سر خود هر کاری دلش میخواد نکنه؟

توی سرویس جای هست بشه غیر فعالش کرد.

ویندوز 7 هست.

سلام

درست ِ بی ارتباط با این مشکل میتونه باشه ولی ده دقیقه پیش همچین حسی هم من نسبت به ویندوز 7 داشتم وقتی داشتم آنلاین بازی میکردم و بیشترین تعداد کشته رو داشتم بین هردو تیم و نفر اول بودم(بتلفیلد 4) که ناگهان این ویندوز احمق فریز شد و مجبور شدم ری استارت کنم :(

به این فکرمیکردم که نکنه وقت کوچ کردن از سون رسیده *dry# ~x(

لینک به دیدگاه

خیلی راحته در قسمت تنظیمات visual effects میشه تایین کرد که ویندوز در این مورد چیکار کنه :

راست کلیک روی مای کامپیوتر

گزینه Advanced system

تب Advanced و بعدش کلید setings

حالا تایین میکنید که خود ویندوز تصمیم بگیره یا گزینه های دیگه :

اولین گزینه تصمیم رو برعهده ویندوز میزاره

گزینه دوم زیباترین حالت رو فعال میکنه

گزینه سوم جلوه های گرافیکی رو فدای افزایش کارایی سیستم میکنه

گزینه آخر هم خودتون میتونید به صورت دستی درستشون کنید 

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

خیلی راحته در قسمت تنظیمات visual effects میشه تایین کرد که ویندوز در این مورد چیکار کنه :

راست کلیک روی مای کامپیوتر

گزینه Advanced system

تب Advanced و بعدش کلید setings

حالا تایین میکنید که خود ویندوز تصمیم بگیره یا گزینه های دیگه :

اولین گزینه تصمیم رو برعهده ویندوز میزاره

گزینه دوم زیباترین حالت رو فعال میکنه

گزینه سوم جلوه های گرافیکی رو فدای افزایش کارایی سیستم میکنه

گزینه آخر هم خودتون میتونید به صورت دستی درستشون کنید 

مرسی مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دوستان هرکاری میکنم باز ویندوز خود به خود نوار ها رو تغیر میده.

این کا باعث میشه مجبور بشم والپیپر رو از اول ست کنم ، آیکون موس رو از اول ست کنم و..

h4xd_asdasdasdasdasdasdasdasd.jpg

اصلا من میخوام بازیم با 1 فریم اجرا بشه  به تو چه ویندوز احمق  :mad:

لینک به دیدگاه

سلام

این کا باعث میشه مجبور بشم والپیپر رو از اول ست کنم ، آیکون موس رو از اول ست کنم و..

بیخیال تم aero بشو و تم ویندوز رو در حالت basic بزار دیگه اینقدر مزاحم نمیشه ،

تو کنترل پنل قسمت پاور آپشن رو در حالت performenc گذاشتی دیگه نه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

ویندوز رو عوض کن 8بریز نه 8.1و نه 10

ویندوز سون هم تو بازی کلا کنده من تست کردم بازی ryseزیر 32فریم بود با ویندوز 8کمتریت فریم ریت 38بود فریم بازی چیزی بین38تا45

لینک به دیدگاه

ویندوز 10 پرو 64 بیتی

برای بنده عالی بوده

بازی ک زیاد انجام میدم یعنی بتل4 واقعا مشخص هست افزایش فریم و فریم تایم بهتر کاملا مشخص هست برام

لینک به دیدگاه

بیخیال تم aero بشو و تم ویندوز رو در حالت basic بزار دیگه اینقدر مزاحم نمیشه ،

تو کنترل پنل قسمت پاور آپشن رو در حالت performenc گذاشتی دیگه نه ؟

نه روی بالانس بود 

الان گذاشتم روی high performenc

در این کار دخیله؟

ویندوز رو عوض کن 8بریز نه 8.1و نه 10

ویندوز سون هم تو بازی کلا کنده من تست کردم بازی ryseزیر 32فریم بود با ویندوز 8کمتریت فریم ریت 38بود فریم بازی چیزی بین38تا45

ویندوز 10 پرو 64 بیتی

برای بنده عالی بوده

بازی ک زیاد انجام میدم یعنی بتل4 واقعا مشخص هست افزایش فریم و فریم تایم بهتر کاملا مشخص هست برام

دوستان بورد بنده درایور 10 رو داره ؟

--

مثل این که داره برم دانلود کنم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام داداش

همونطور که رفیقمون گفت حتما روی پرفورمنس ست کن، واقعا تاثیر داره حتی توی امتیاز فیزیکس سی پی من تو 3dmark هم تاثیر گزاشته،باعث میشه سیستم روی بهترین حالت بدون صرفه جویی در مصرف برق کارکنه

تو ویندوز 7 هم هیچوقت همچین مشکلی برای من پیش نه اومده

مگر اینکه درایو گراف یا چیپست به مشکل بخوره که با ddu پاک کردن و از اول نصب کردم

برای درایور هم

میشه گفت هربوردی که قابلیت سازگاری با ویندوز 8 رو داشته باشه راحت میتونه 10 هم ساپورت کنه

مخصوصا ایسوس که به روزرسانی های عالی داره

لینک به دیدگاه

دوستان بورد بنده درایور 10 رو داره ؟

http://www.asrock.com/mb/Intel/H81M/?cat=Download&os=Win1064

لینک به دیدگاه

درود

منم توی این 1 سالی که ویندوز 7 دارم 2-3 بار موقع بتلفیلد بازی کردن این پیام رو بهم داد اولا چون نمیدونستم و میخواستم سریع به بازی ادامه بدم گزینه اول رو میزدم و ویندوز میریخت بهم یعنی هم تم عوض میشد و خیلی زشت میشد هم بک گراند و باید دوباره همه رو ست میکردم

ولی بار دوم که این ارور رو داد با دقت خوندم دیدم میگه میخوای عوض بشه یا نه شما اگر گزینه سوم رو بزنی (همون که نوشته keep the current color...)

مشکلی پیش نمیاد و حالت فعلی رو نگه میداره نیازی هم به تنظیمات پاور سیور یا پرفورمنس نداره

یه عکس از پیغام میزارم شاید کمک کنه.

HRVsT.png

لینک به دیدگاه

درود

منم توی این 1 سالی که ویندوز 7 دارم 2-3 بار موقع بتلفیلد بازی کردن این پیام رو بهم داد اولا چون نمیدونستم و میخواستم سریع به بازی ادامه بدم گزینه اول رو میزدم و ویندوز میریخت بهم یعنی هم تم عوض میشد و خیلی زشت میشد هم بک گراند و باید دوباره همه رو ست میکردم

ولی بار دوم که این ارور رو داد با دقت خوندم دیدم میگه میخوای عوض بشه یا نه شما اگر گزینه سوم رو بزنی (همون که نوشته keep the current color...)

مشکلی پیش نمیاد و حالت فعلی رو نگه میداره نیازی هم به تنظیمات پاور سیور یا پرفورمنس نداره

یه عکس از پیغام میزارم شاید کمک کنه.

HRVsT.png

بله گزینه سوم رو میزنم (همیشه) تا 10 دقیقه هم همین جوری میمونه ولی بعد از 10 دیقه  خودش تغیر میده و توی پیامش میگه اتوماتیک تغیر کرده 

عکس صفحه قبل هست.

لینک به دیدگاه

من همچین مشکلی که شما داری رو ندارم به نظر من یه ویندوز عوض کن ببین درست میشه یا نه اگر نشد سخت افزارو ارتقا بده آخه سی پی و گرافیکت خیلی ضعیفه مخصوصا سی پی یو ، تو بازی چند فریم میگیری؟ البته اینم بگم من سیستم دیدم با گرافیک geforce 210 بتلفیلد بازی میکرد با 7 تا 10 فریم و چنین مشکلی هم نداشت

من خودم ویندوز 7 سرویس پک 1 رو دارم ماله سال 2009 خیلی عالیه تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم هر ویندوزم بیش از 1 سال کار میده بهم

لینک به دیدگاه

بله گزینه سوم رو میزنم (همیشه) تا 10 دقیقه هم همین جوری میمونه ولی بعد از 10 دیقه  خودش تغیر میده و توی پیامش میگه اتوماتیک تغیر کرده 

عکس صفحه قبل هست.

هنوز هم بعد از اینکه تنظیمات پاور رو گذاشتین روی پرقورمنس بازم این پیغام میاد ؟

یه کار دیگه هم هست شما روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و اون قسمت که به قطعات نمره میده رو دوباره اجرا کن ( همون قسمت rating رو میگم )  شاید ویندوز برای قطعه ای نمره بالا در نظر گرفته و به خاطر همین همش این پیغام رو میده .

البته بهتره که پردازنده رو ارتقا بدید ، پردازنده شما واقعا دیگه ضعیف هست برای بازی ( یاد آقا بابک افتادم  :) )

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

من همچین مشکلی که شما داری رو ندارم به نظر من یه ویندوز عوض کن ببین درست میشه یا نه اگر نشد سخت افزارو ارتقا بده آخه سی پی و گرافیکت خیلی ضعیفه مخصوصا سی پی یو ، تو بازی چند فریم میگیری؟ البته اینم بگم من سیستم دیدم با گرافیک geforce 210 بتلفیلد بازی میکرد با 7 تا 10 فریم و چنین مشکلی هم نداشت

من خودم ویندوز 7 سرویس پک 1 رو دارم ماله سال 2009 خیلی عالیه تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم هر ویندوزم بیش از 1 سال کار میده بهم

4790k  بورد + گرافیک داشتم برای گرفتن سندی خونه فروختم و الان وضعیتم اینه  :(

dota 2

ویندوز رو دو روز پیش تغیر دادم.

هنوز هم بعد از اینکه تنظیمات پاور رو گذاشتین روی پرقورمنس بازم این پیغام میاد ؟

یه کار دیگه هم هست شما روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و اون قسمت که به قطعات نمره میده رو دوباره اجرا کن ( همون قسمت raing رو میگم )  شاید ویندوز برای قطعه ای نمره بالا در نظر گرفته و به خاطر همین همش این پیغام رو میده .

البته بهتره که پردازنده رو ارتقا بدید ، پردازنده شما واقعا دیگه ضعیف هست برای بازی ( یاد آقا بابک افتادم  :) )

فقط برای دوتا 2 استفاده میکنم.

4790k  بورد + گرافیک داشتم برای گرفتن سندی خونه فروختم با و الان وضعیتم اینه  :(

هنوز تست نکردم فعلا توی بازی بن شدم تا 8 ساعت دیگه برم ببیم چه میشه.

لینک به دیدگاه

سلام

منم همچین مشکلی داشتم ولی الان بیش از یک ساله با 8.1 راحتم

البته کمکم وقت رفتن به 10 داره میشه

هنوز تست نکردم فعلا توی بازی بن شدم تا 8 ساعت دیگه برم ببیم چه میشه.

دفعه بعدی ایشالله برات اتفاق نیوفته

24 ساعت بن می کنن

چند روز پیش سر قطع و وصلی اینترنت سر من اومد

تازه بعد اون باید 5 تا sd بزنی

لینک به دیدگاه

منم همچین مشکلی داشتم ولی الان بیش از یک ساله با 8.1 راحتم

البته کمکم وقت رفتن به 10 داره میشه

دفعه بعدی ایشالله برات اتفاق نیوفته

24 ساعت بن می کنن

چند روز پیش سر قطع و وصلی اینترنت سر من اومد

تازه بعد اون باید 5 تا sd بزنی

راستش سال پیش 8 نصب کردم یک هفته روی سیستم بود کلا پدرم در امد انقدر کار کردن باهاش سخت بود  هرچیزی میخواستم باید 1 ساعت دنبال میگشتم بعد از اون مجبور شدم دوباره 7 نصب کنم

خودم کم کم دارم احساس میکنم وقت رفتن به 10 هست ولی منتظر میشم قطعات جدید  رو بگیرم بعد قشنگ ویندوز تکونی کنم.

رنک 3700 همینه دیگه سر خوب بازی کردنت هم ریپورت میکنن :|  انصافا از اروپایی ها بد تر ندیدم (روسی ها هم اورپایی هستن)

723_20160404215959_1.jpg

لینک به دیدگاه

اون قسمت نمره دهی ویندوز که اشاره کردم هم حتما انجام بده

لینک به دیدگاه

ببینید دوست عزیز کامپیوتر وقتی مموری پر بشه بلاخره مجبوره از یه جایی بزنه تا بتونه به فعالیتش ادامه بده...برنامه های شما رو که نمیتونه ببنده....پس برای جلوگیری از کرش کردن و BSOD مجبوره سرویس های غیر ضروریه خودش رو متوفق کنه

اینکه شما 8 گیگ رم رو توی بازی چطوری پر کردی هم یکم عجیبه...من تا حالا ندیده بودم رم برا بازی کم بیاد....این اتفاق برا من فقط تو محاسبات المان محدود افتاده بود!

راه حل هم سادست :برنامه های اضافی رو ببندیدو سرویس های که توی استارت آپ هستن و استفاده نمی کنید غیر فعال کنید و یا اگه امکانش هست رم رو ارتقا بدید و خودتون رو راحت کنید!

لینک به دیدگاه

ببینید دوست عزیز کامپیوتر وقتی مموری پر بشه بلاخره مجبوره از یه جایی بزنه تا بتونه به فعالیتش ادامه بده...برنامه های شما رو که نمیتونه ببنده....پس برای جلوگیری از کرش کردن و BSOD مجبوره سرویس های غیر ضروریه خودش رو متوفق کنه

اینکه شما 8 گیگ رم رو توی بازی چطوری پر کردی هم یکم عجیبه...من تا حالا ندیده بودم رم برا بازی کم بیاد....این اتفاق برا من فقط تو محاسبات المان محدود افتاده بود!

راه حل هم سادست :برنامه های اضافی رو ببندیدو سرویس های که توی استارت آپ هستن و استفاده نمی کنید غیر فعال کنید و یا اگه امکانش هست رم رو ارتقا بدید و خودتون رو راحت کنید!

رم ایشون که پر نشده ، خودشون هم حرفی از پر شدن رم نزدن !

این پیغام ویندوز هم بیشتر به خاطر گرافیک و پردازنده ظاهر میشه

لینک به دیدگاه

راستش سال پیش 8 نصب کردم یک هفته روی سیستم بود کلا پدرم در امد انقدر کار کردن باهاش سخت بود  هرچیزی میخواستم باید 1 ساعت دنبال میگشتم بعد از اون مجبور شدم دوباره 7 نصب کنم

خودم کم کم دارم احساس میکنم وقت رفتن به 10 هست ولی منتظر میشم قطعات جدید  رو بگیرم بعد قشنگ ویندوز تکونی کنم.

رنک 3700 همینه دیگه سر خوب بازی کردنت هم ریپورت میکنن :|  انصافا از اروپایی ها بد تر ندیدم (روسی ها هم اورپایی هستن)

723_20160404215959_1.jpg

یه start8 نصب کن میشه مثل ویندوز سون استارتش

در ضمن 8 که راحت تره

می مثلا km باز کنی تایپ کن خودش باز کنه دوساعت start>all programs>The km player و الی ماشالله لازم نیست

............

رنک من دیروز باز شد 2k داد نا مرد

منو کاپیتان کرد رفتم هیرو پیک کردم حریف مسخره کرد

گفت comended گفتم اره اگه باختی حتما این کارو بکن

گفت رویای خوبیه

با اینکه بازیکنان زیاد خوب بازی نکردن بردیم طرف داشت گریه می کرد

post-8280-0-65924400-1459880236_thumb.png

زبونمون مو دراورد تا به این ووید بفهمونیم mask of madness ببنده

اخرم نبست

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

رم ایشون که پر نشده ، خودشون هم حرفی از پر شدن رم نزدن !

این پیغام ویندوز هم بیشتر به خاطر گرافیک و پردازنده ظاهر میشه

حق با شماست

پس احتمالا منظور از اون پیام پر شدن مموری گرافیکه....اینو دیگه نمیشه کاریش کرد جز ارتقا :D

لینک به دیدگاه

حق با شماست

پس احتمالا منظور از اون پیام پر شدن مموری گرافیکه....اینو دیگه نمیشه کاریش کرد جز ارتقا :D

توی بازی  نهایت 700 مگ پر میشه در صورتی که گرافیک بنده  1024 هست.

لینک به دیدگاه

@};-ابتدا rate سیستم  رو انجام بدید .تا امتیاز داده شود سپس:

در قسمت start  وسرچ تایپ کنید aero

گزینه 

find and fix problem with transparencyand other visual effect

در صفحه باز شده گزینه advanced را زده و تیک apply repairs automatically

رو بزنید و 

next

چنانچه به طور خودکار درست نشد از view  پایین این صفحه میتونید علت رو ببینید @};-

ویرایش شده توسط **ahmad**
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...