رفتن به مطلب

کمک درباره پایه شکسته شده واتر کولر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.دوستان من یه واتر کولر انرمکس ELC 120 دارم مدتیه ازش استفاده نمیکنم.الآن که از جعبه بیرون آوردم دیدم پایش این شکلی شده:

ghgldilsuvczjrfx0m6u_thumb.jpg

البته این پایه واسه سوکت ای ام دی هستش.

شما چه پیشنهادی دارین واسه درست کردنش؟اصلا درست میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام.دوستان من یه واتر کولر انرمکس ELC 120 دارم مدتیه ازش استفاده نمیکنم.الآن که از جعبه بیرون آوردم دیدم پایش این شکلی شده:

درست شدنش که درست میشه ولی مثل روز اول نمیشه. بعد تعمیر اگه دیدی مشکل داره باز ببر پیش گارانتی پولشو بگیر یکم بزار روش برو یک واتر کولینک از کولر مستر بگیر که دارای کیفیت خیلی خوبیه

لینک به دیدگاه

اگه اون پیچش موجود هست داخل قوس نگه دارید با یک خال کوچیک چسب قطره ای نگهش دارید. بعدش دورتادورشو با حوصله چسب هل بزنید8 ساعت بعد از اولش هم محکمتر میشه. البته این روش کار راه اندازیه والا یک مقدار زشت میشه

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

منکه پیچی پیدا نکردم.در ضمن گارانتیش هم تموم شده.با این اوصاف فکر نمیکنم کاری بتونم بکنم

لینک به دیدگاه

این خیلی عکس کلی هست اگر چند عکس ماکرو از زوایای دیگه بتونید بندازید هم از پایهای سالم هم از پایه شکسته بهتر میشه کمک کرد

الاحساب با این عکس فکر کنم بتونید با یه مهرهایی به اسم "مهره پرچ" و یه تکه پلکسی و چسب درستش کنید.

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

عزیز دوتا واشر دوطرف روش و اطرافش هم چسب 123 بزن خوب میشه اگر ظریف کارکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من برای اینجور قطعات حساس که ممکنه بار فشار رو روی سی پی یو زیاد کنه و و موقعی که سفت کردی بلاک رو اسیب بزنه به پردازنده رو پس به نظر من استفاده از قطعات تعمیری کولر ها با توجه به ریسک عاقلانه نیست

لینک به دیدگاه

دوست من برای اینجور قطعات حساس که ممکنه بار فشار رو روی سی پی یو زیاد کنه و و موقعی که سفت کردی بلاک رو اسیب بزنه به پردازنده رو پس به نظر من استفاده از قطعات تعمیری کولر ها با توجه به ریسک عاقلانه نیست

:clapping:

لینک به دیدگاه

سلام

فقط یک واشر بدون استفاده از چسب بذارید رو قسمت شکسته و خیلی عادی کار بستنشو ادامه بدید
چون اون قسمت میچسبه به برد و نه توی بالانس مشکلی ایجاد نمیکنه و نه به بخش باقیموندش فشار میاد

اگر مشکل توی قسمت بالایی قطعات نگه دارنده بلاک بود توی بالانسش مشکل ایجاد میکرد و ممکن بود به قطعات اسیب برسونه!!!!!

ویرایش شده توسط sasanoc
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یعنی شما میگید کلا بندازمش بیرون؟

برادر کار سختی نیست الگو داری (خود پایه) ورق استیل یا المینیوم پیدا کن بده اینه خودش برات برش بزنن هزینه کمی هم داره بعد راحت استفاده کن

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...