رفتن به مطلب

cpu مناسب برای گرافیک 750 ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ... گرافیک gtx 750 خریدم ...با توجه به اینکه مادربوردم p61 هست ...چند مدل cpu تا سقف 500 تومن بم معرفی کنید لطفا ..مرسی 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز i3 3250 به بالا برای این کارت کافیه البته بستگی به گیم مورد نظر هم داره

لینک به دیدگاه

شما با توجه به اینکه مادربردتون p61، دنبال i3 های سوکت 1155 باشید. نمونه قیمت در لیون :

http://lioncomputer.ir/product/3263/%D8%B3%DB%8C+%D9%BE%DB%8C+%DB%8C%D9%88+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%84+i3+3240+%D8%A2%DB%8C%D9%88%DB%8C+%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AC/

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

چه بازی هایی میخواین انجام بدین ؟

اگه بازی های سنگین مثل اساسینز ، ویچر ، جاست کاز و بازی های سنگین اینچنینی میخواین انجام بدین بهتره i5 بگیرین که 4 هسته فیزیکی داشته باشه .

Best.Mobile.Ringtones.2015.Sample.mp3

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

حتما i5 باشه. خودم i3 داشتم تو بازی های سنگین مثل gta v خیلی رو مخ بود i3 3220

نظرم با بودجتون یه 3570 حدود 450 و یه 3570k حدود 480

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حتما i5 باشه. خودم i3 داشتم تو بازی های سنگین مثل gta v خیلی رو مخ بود i3 3220

نظرم با بودجتون یه 3570 حدود 450 و یه 3570k حدود 480

سلام

نظر شما درسته

ولی کارت گرافیکی که ایشون استفاده میکنن رو ظاهرا باید درنظر گرفت

لینک به دیدگاه

سلام

نظر شما درسته

باشه ولی بازی اگه cpu محور باشه هم ممکنه با گرافیک های ضعیف هم گلوگاه بشه مثل 5850 تو gta v که تا 100 درصد هم میرفت اونم تو 720P

حالا اگه 4170 بود باز یه چیز. بعدش من 660 داشتم یکم قوی تر از این بود تو دنگ ویندوز حدود 1.5 بیشتر از 2400 داشت فکرشو بکن i3 چی بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

نظر شما درسته

سلام

درسته گارفیک بالایی نیست ولی بعضی بازیها استفادشون از سی پی یو خیلی زیاده

شاید شما بتونی یه بازی رو با یه i3 و به فرض  یه 970بدون کمترین افت فریمی راحت بازی کنی(یعنی گلوگاه نسازه)

ولی در بازی دیگری همون i3 باعث افت شدید فریم بشه

اغلب گلوگاه شدن یا نشدن بسته به خود بازی و استفادش از cpu هست

با توجه به بعض از بازی های جدید و استفاده زیادشون از سی پی یو و مخصوصا هستها همون i5 بهتره

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

دوستان i5 2500 اوردم واسه تست ... به نظرتون همینو نگه دارم ؟   یک سال فک کنم کار کرده ... چقد خوبه ببرم ازش 

لینک به دیدگاه

حدود قیمت 2500 فکر کنم از 370 تا 400 باشه البته سی پی یو بدی هم نیست ولی خوب آینده نگری هم نیست

لینک به دیدگاه

یک چیز جالب این بود که هیچ کدوم از دوستان نپرسیدن روی چه رزولوشنی بازی میکنید؟!!!

خدمت شما عرض شود که کارت بنده مشابه کارت شماست و پردازنده سیستمم i3 4130 هست.

بنده در بازی Assassin's Creed Syndicate در 1080 با تنظیمات high متوسط فریم زیر 30 می گیرم یعنی غییر قابل بازی!( که از کارت گرافیکم هست.)

برای بالا بردن فریم کیفیت تصویر رو روی 720 قرار میدم اینباربار پردازشی پردازنده روی 100 درصد قفل میشه و بازی شروع به به تیک زدن میکنه!

در این حالت آدم احساس خفگی میکنه! :crying:

پس هرچقدر رزولوشن پایینتری دارید پردازنده قویتری هم نیاز دارید!

2500 به اندازه کافی قوی هست برای 750ti.

لینک به دیدگاه

یک چیز جالب این بود که هیچ کدوم از دوستان نپرسیدن روی چه رزولوشنی بازی میکنید؟!!!

خدمت شما عرض شود که کارت بنده مشابه کارت شماست و پردازنده سیستمم i3 4130 هست.

بنده در بازی Assassin's Creed Syndicate در 1080 با تنظیمات high متوسط فریم زیر 30 می گیرم یعنی غییر قابل بازی!( که از کارت گرافیکم هست.)

برای بالا بردن فریم کیفیت تصویر رو روی 720 قرار میدم اینباربار پردازشی پردازنده روی 100 درصد قفل میشه و بازی شروع به به تیک زدن میکنه!

در این حالت آدم احساس خفگی میکنه! :crying:

پس هرچقدر رزولوشن پایینتری دارید پردازنده قویتری هم نیاز دارید!

2500 به اندازه کافی قوی هست برای 750ti.

مشکل اول حدود کارایی گرافیک رو نشون میده 

مشکل دومی که اشاره کردید همون گلوگاه شدن پردازنده هست که سوال ایشون هم در این مورد هست و دوستان هم خوب راهنمایی کردن 

دوستان i5 2500 اوردم واسه تست ... به نظرتون همینو نگه دارم ؟   یک سال فک کنم کار کرده ... چقد خوبه ببرم ازش 

پردازنده خوبی هست و برای اجرای بازی هایی که تا حالا منتشر شده کم نمیاره ، حدود قیمتش هم 370 تومان هست آخرین باری که یادم میاد چند هفته پیش دیده بودم

در بعضی بازی ها ممکنه چون بازی سی پی یو محور نباشه فریم بازی تفاوتی با i3 های جدید نکنه ولی در بعضی بازی ها که معمولا هم بازی های بزرگو سطح اول هستن 4 هسته واقعی به درد میخوره و کم نمیاره و باعث میشه گرافیک تمام توان خودش رو نشون بده

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

سلام ... گرافیک gtx 750 خریدم ...با توجه به اینکه مادربوردم p61 هست ...چند مدل cpu تا سقف 500 تومن بم معرفی کنید لطفا ..مرسی 

سلام

i5 3570k بگیر،حدود 430ت هست.  

حدود قیمتش هم 370 تومان هست.

ویرایش شده توسط ***sniper***
لینک به دیدگاه

قیمت نو 400 هست ؟

با گراف 750ti l]   مچ میشه خوب ؟؟

نه اینا دیگه تولید نمیشن.توی بازارچه انجمن کارکرده تمیز بگردی پیدا میکنی.

اره مچ میشه زیادیش هم هست.این سیپیو واسه 970 هم کافیه.

لینک به دیدگاه

قیمت 400 تومنه. 370 الان 2300 یا 2400 تومن هست.
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...