رفتن به مطلب

راک استار به ساخت GTA: Tokyo نزدیک شده بود!

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

5 رو هم اضافه کنید.

وقتی ماشین چپ میکنه نشه با گاز دادن و فرمون دادن ماشین رو برگردونیم :D

بعضی موارد جی تی ای 5 واقعاً جالبو عجیب بود.

یه خاطره هم بگم: بازی رو تازه شروع کرده بودم لانچر موشک خریده بودم از مغازه وسط خیابون بودم دیدم ملت درگیر بودن توو خیابون برای خودشون یهو دیدم روی نقشه یه هواپیمای جت لوکس اختصاصی داره رد میشه از بالا سرم یه نگاه به آسمون انداختم دیدم طرف با خیال خوش داره همینجوری از بالای شهر رد میشه نامردی نکردمو لانچرو برداشتم یه موشک حرارتی نثارش کردم خیلی عالی بود رفت اون دور دورا خورد بهش منفجر شد =)) ولی خلبانش زرنگ بود ایجکت کرد سریع خودمو رسوندم به جایی که فرود اومده بود اون زرنگ تر از من بود از روی یه ساختمون شلیک کرد و کشت منو. گرچه نتونستم بکشمش و خسارت هم مجبور شدم به بیمه بدم برای منفجر کردن هواپیمای لوکسش ولی خیلی حال داد :D

چه داستان عجیبی !من که تا حالا ندیدم خلبان اجکت کنه تو هیچ کدوم از سری هاش

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جان تو نیار داخل ژاپن میشه اسلیپینگ داگز من تز جو شرقی خوشم نمیاد جادوی غربی بازی رو از بین مییره. میشه مثل فیلم های b movie چینی ! توی همون غرب بساز خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

چه داستان عجیبی !من که تا حالا ندیدم خلبان اجکت کنه تو هیچ کدوم از سری هاش

آنلاین بازی میکنید؟

لینک به دیدگاه

جان تو نیار داخل ژاپن میشه اسلیپینگ داگز من تز جو شرقی خوشم نمیاد جادوی غربی بازی رو از بین مییره. میشه مثل فیلم های b movie چینی ! توی همون غرب بساز خیلی بهتره

​دقیقا...

ولی عوضش ساختش برای خودشون راحت تره. یه NPC مرد میسازن یه زن، همونو هِی Duplicate می کنن :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

​دقیقا...

ولی عوضش ساختش برای خودشون راحت تره. یه NPC مرد میسازن یه زن، همونو هِی Duplicate می کنن :D 

=))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

آنلاین بازی میکنید؟

نه پول نسخه اصلی رو ندارم همه بازی هام کرک شده هستند

لینک به دیدگاه

نه پول نسخه اصلی رو ندارم همه بازی هام کرک شده هستند

اختیار دارید

توو قسمت آنلاین زدم هواپیماش رو. خودم هم چندین بار تا حالا ایجکت کردم رنگ چتر رو هم میشه انتخاب کرد

@};-

لینک به دیدگاه

اتفاقا میتونه بسیار زیبا باشه !

فرهنگ جالب مردم ژاپن !

اون ربات های انسان نمای باحال

ساختمان های مدرنی که تکنولوژی رو با هنر کشور خورشید تابان یکجا نشون میدن

زلزله های 7 ریشتر ! ( به جای بارون یه دفه زلزله میاد )

درایگون های مارگونه و مقدس که همه جا هستند

شمشیر سامورایی

یاکوزا

کشور انیمه ها ( فقط من اگر میدونستم اون انیمه مشکل داراشون رو دقیقا برای چه رنج سنی میسازن خوب بود  :-?  )

در کل یک تجربه جالب و ناب میشد !!!

آمریکا در ابتدای راه در آگوست ۱۹۴۵ پس از یکسری بمباران سراسری و بالاخره بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی، ژاپن را به تسلیم وا داشت. پس از این شکست ژاپن با بیش از ۱۳ میلیون نفر بیکار مواجه بود و کمبود مواد غذایی به شدت احساس می‌شد. تورم در حدی بود که حقوق افراد، مکفی مخارج جاری نبود و افراد برای سیر کردن شکم خود اقدام به فروش دارایی خود کرده بودند. برای کالاهی ضروری بازار سیاه درست شده بود و قیمت‌ها ۳۰ تا ۶۰ برابر قیمت رسمی دولت بود. درمورد برنج این رقم به ۱۵۰ برابر نیز رسیده بود. جنگ برای ژاپن به جز ۸ میلیون نفر کشته و زخمی به بهای ویرانی ۲۵٪ از دارایی‌های غیر نظامی ونابودی ۴۱٫۵٪ از ثروت ملی تمام شد. ژاپن بازسازی شده با داشتن ۳. % از خاک کره زمین توانسته ۲۴٪ از تولید جهانی را به خود اختصاص دهد. این کشور به رغم شهرنشینی متراکم نسبتاً از جرم و جنایت به دور مانده است. نسبت سرقت در ژاپن در مقایسه با آمریکا چیزی کمتر از ۰٫۷٪ است. پیشرفت اقتصادی ژاپن چنان چشم گیر بود که در مقطعی آمریکایی هارا به انتقاد از سخت کوشی، کم مصرفی و حجم کلان پس انداز ژاپنی‌ها واداشت!. عوامل رشد آنچه تصویر ویران ژاپن ۱۹۴۵ به ژاپن ابرقدرت اقتصاد امروز مبدل کرده است، فرایندی است که عده‌ای آن را معجزه اقتصادی نامیده‌اند. لیکن این معجزه واقعیت آموزنده برای کشورهایی است که هنوز خود را در کاغذ بازی غرق کرده‌اند. تقدس سرزمین به شکل افراطی اش تا برتری نژادی ژاپنی‌ها هم کشیده شده بود. دولت ژاپن آئین (شینتو) را به نقطهٔ قوت مردم تبدیل کرده بود و در سال۱۹۱۳ به منظور تجمع تمامی افراد وگروهها، طی تبلیغات وسیع اعلام کرد که شینتو یک نهاد ملی با هویت تاریخی و معنوی است و هرکس بدون توجه به ایدئولوژی و مرامش، به عنوان یک وظیفهٔ میهنی و نشانه‌ای از وفاداری و صداقتش به میهن، باید در معابد شینتو حضور یابد. در ساختار مدیریتی ژاپن، زمانی که همه کشورها با شور و اشتیاق فراوان اقدام به برگزاری دوره‌ای مدیرت MBA میکردن مکتبی را با عنوان مکتب مدیریت ژاپنی به وجود آورد. وقتی در سال ۱۹۴۵ پیام تسلیم امپراتوری ژاپن قرائت شد، هیچکس انتظار آن را نداشت که ژاپن به این سرعت تسلیم شود. غرور ملی ژاپنی‌ها اجازه نمی‌داد تسلیم دشمنی شوند که حتی از طریق زمینی وارد خاک آنها نشده است. هنوز انگیزه ادامه جنگ وجود داشت(۵۰۰۰ افسر ژاپنی پس از قرائت بیانیه تسلیم، خودکشی کردند) اما تسلیم ژاپن در واقع به نفع ژاپن تمام شد زیرا از وارد شدن خسارت عمده به زیر ساخت صنعتی کشور جلوگیری شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب اینها همه توی سری یاکوزا هست و هرچی ساخته بشه میشه مثل همون بازی های یاکوزا.

اتفاقا من عاشق ژاپن هستم و تمام کلکسیون بلوری فیلم های کوروساوا و انیمه های میازاکی رو دارم و معتقدم ژاپن باستان سرزمین واقعا افسانه ای بوده و از همه مهمتر زاتوییچی دوست داشتنی اونجا بوده دارم هیچی بهتر از ۲۸ فیلم سری زاتویچیی نمیتونه به ادم لذت بده ! ولی جی تی ا دوست من ساخته شد برای فرهنگ غربی سارق بزرگ اتومبیل و کشتارر و رویای امریکایی و موضاعات خاص زندگی امریکایی و مصرف گرایی و ... اینها اصلا با فرهنگ ژاپنی جور در نمیاد و اصلا راه وروش زندگی ژاپنی کاملا متفاوته.

من برای حفظ اصالت سری میگم وگرنه ژاپن که خیره کننده است . ادم فیلم هایی مثل مرگ سامورایی یا شمشمیر سرنوشت یا عصیان رو میبینه اصلا روحیاتش دگرگون میشه .

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

آقا چنتا سوال بشرطی که منفی بارونم نکنید.هدف بازی چیه؟ چنتا آدمو بکشی؟چند دلار بدزدی؟چنتا ماشین داغون کنی؟بتونی سوار تمام وسایل نقلیه بازی بشی؟یعنی تمام کارهای که تو واقعیت نمیشه تو دنیای بازی و مجازی بتونی انجام بدی فقط همین.من که هیچ وقت با این سبک بازی نتونستم کنار بیام.

لینک به دیدگاه

آقا چنتا سوال بشرطی که منفی بارونم نکنید.هدف بازی چیه؟ چنتا آدمو بکشی؟چند دلار بدزدی؟چنتا ماشین داغون کنی؟بتونی سوار تمام وسایل نقلیه بازی بشی؟یعنی تمام کارهای که تو واقعیت نمیشه تو دنیای بازی و مجازی بتونی انجام بدی فقط همین.من که هیچ وقت با این سبک بازی نتونستم کنار بیام.

هدف از بازی کردن gta واسه من یکی که اینا نیست این بازی فقط واسه تفریح کردنه شما کالاف یا بتل نصب کنی خیلی بخوای کشش بدی دیگه 4 روزه تمومه اما خب این بازی open world هستش لذت خاص خودشو داره

لینک به دیدگاه

خوب اینها همه توی سری یاکوزا هست و هرچی ساخته بشه میشه مثل همون بازی های یاکوزا.

اتفاقا من عاشق ژاپن هستم و تمام کلکسیون بلوری فیلم های کوروساوا و انیمه های میازاکی رو دارم و معتقدم ژاپن باستان سرزمین واقعا افسانه ای بوده و از همه مهمتر زاتوییچی دوست داشتنی اونجا بوده دارم هیچی بهتر از ۲۸ فیلم سری زاتویچیی نمیتونه به ادم لذت بده ! ولی جی تی ا دوست من ساخته شد برای فرهنگ غربی سارق بزرگ اتومبیل و کشتارر و رویای امریکایی و موضاعات خاص زندگی امریکایی و مصرف گرایی و ... اینها اصلا با فرهنگ ژاپنی جور در نمیاد و اصلا راه وروش زندگی ژاپنی کاملا متفاوته.

من برای حفظ اصالت سری میگم وگرنه ژاپن که خیره کننده است . ادم فیلم هایی مثل مرگ سامورایی یا شمشمیر سرنوشت یا عصیان رو میبینه اصلا روحیاتش دگرگون میشه .

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

100 در 100 درست میگید !

راستش اگر مثل اویل یا کمبت یا خیلی از بازی های دیگه نسخه متفرقه برای بازی میزدن اونم توی ژاپن عالی مشد !

هم یه تجربه متفاوت میشد هم به اصل کار آسیبی وارد نمیکرد !

دوست دارم این بازی رو توی شهر های شرقی مخصوصا ژاپن ببینم ! یه جور حس فضولی آدم رو به سمتش هل میده !

لینک به دیدگاه

یه بارم برای تهران برنامه ریزی کنن :D

واقعاََ عالی میشه بازی توی تهران در جریان باشه.

ولی مطمئناََ هرکی اون بازی رو در ایران بگیره یا داشته باشه، نیروی انتظامی و فتا و نتا اعدامش میکنن.

چون GTA دیگه، خودتون میدونید  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی مطمئناََ هرکی اون بازی رو در ایران بگیره یا داشته باشه، نیروی انتظامی و فتا و نتا اعدامش میکنن.

خیلی خوب میشد من به ترتیب دبستان ، مدرسه راهنمایی ، دبیرستانم(البرز =)) ) و دانشگاهم رو با خاک یکسان می کردم

لینک به دیدگاه

خیلی خوب میشد من به ترتیب دبستان ، مدرسه راهنمایی ، دبیرستانم(البرز =)) ) و دانشگاهم رو با خاک یکسان می کردم

=)) =)) =)) من هم دقیقا همین کارو می کردم!

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در صورتی که بازی رو برای تهران بسازن یک رسوایی برای ایران میشه چون خیلی زود همه عشق و علاقشون رو نشون میدن !

لینک به دیدگاه

در صورتی که بازی رو برای تهران بسازن یک رسوایی برای ایران میشه چون خیلی زود همه عشق و علاقشون رو نشون میدن !

مثل ترور دبیر و استاد، پنچر کردن لاستیک ماشین دبیر و استاد، دختر بازی (چیت ماشین میزنن راحت :D)، کشتن اون بچه‌هایی که به دلایلی نظیر لات و گردن کلفت بودن و نمی‌تونن دهنشون رو بسته نگه دارن و لو بده‌ی خوبی هستن، گاز دادن با مازاراتی و پلیس ایران با بنزهای صد سال پیش بیاد دنبالت و...

کلاََ من یکی خیلی با اون بازی حال خواهم کرد، هرچی حرصی که دارم رو سر NPCها خالی میکنم :D

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

اتفاقا میتونه بسیار زیبا باشه !

فرهنگ جالب مردم ژاپن !

اون ربات های انسان نمای باحال

ساختمان های مدرنی که تکنولوژی رو با هنر کشور خورشید تابان یکجا نشون میدن

زلزله های 7 ریشتر ! ( به جای بارون یه دفه زلزله میاد )

درایگون های مارگونه و مقدس که همه جا هستند

شمشیر سامورایی

یاکوزا

کشور انیمه ها ( فقط من اگر میدونستم اون انیمه مشکل داراشون رو دقیقا برای چه رنج سنی میسازن خوب بود  :-?  )

در کل یک تجربه جالب و ناب میشد !!!

آمریکا در ابتدای راه در آگوست ۱۹۴۵ پس از یکسری بمباران سراسری و بالاخره بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی، ژاپن را به تسلیم وا داشت. پس از این شکست ژاپن با بیش از ۱۳ میلیون نفر بیکار مواجه بود و کمبود مواد غذایی به شدت احساس می‌شد. تورم در حدی بود که حقوق افراد، مکفی مخارج جاری نبود و افراد برای سیر کردن شکم خود اقدام به فروش دارایی خود کرده بودند. برای کالاهی ضروری بازار سیاه درست شده بود و قیمت‌ها ۳۰ تا ۶۰ برابر قیمت رسمی دولت بود. درمورد برنج این رقم به ۱۵۰ برابر نیز رسیده بود. جنگ برای ژاپن به جز ۸ میلیون نفر کشته و زخمی به بهای ویرانی ۲۵٪ از دارایی‌های غیر نظامی ونابودی ۴۱٫۵٪ از ثروت ملی تمام شد. ژاپن بازسازی شده با داشتن ۳. % از خاک کره زمین توانسته ۲۴٪ از تولید جهانی را به خود اختصاص دهد. این کشور به رغم شهرنشینی متراکم نسبتاً از جرم و جنایت به دور مانده است. نسبت سرقت در ژاپن در مقایسه با آمریکا چیزی کمتر از ۰٫۷٪ است. پیشرفت اقتصادی ژاپن چنان چشم گیر بود که در مقطعی آمریکایی هارا به انتقاد از سخت کوشی، کم مصرفی و حجم کلان پس انداز ژاپنی‌ها واداشت!. عوامل رشد آنچه تصویر ویران ژاپن ۱۹۴۵ به ژاپن ابرقدرت اقتصاد امروز مبدل کرده است، فرایندی است که عده‌ای آن را معجزه اقتصادی نامیده‌اند. لیکن این معجزه واقعیت آموزنده برای کشورهایی است که هنوز خود را در کاغذ بازی غرق کرده‌اند. تقدس سرزمین به شکل افراطی اش تا برتری نژادی ژاپنی‌ها هم کشیده شده بود. دولت ژاپن آئین (شینتو) را به نقطهٔ قوت مردم تبدیل کرده بود و در سال۱۹۱۳ به منظور تجمع تمامی افراد وگروهها، طی تبلیغات وسیع اعلام کرد که شینتو یک نهاد ملی با هویت تاریخی و معنوی است و هرکس بدون توجه به ایدئولوژی و مرامش، به عنوان یک وظیفهٔ میهنی و نشانه‌ای از وفاداری و صداقتش به میهن، باید در معابد شینتو حضور یابد. در ساختار مدیریتی ژاپن، زمانی که همه کشورها با شور و اشتیاق فراوان اقدام به برگزاری دوره‌ای مدیرت MBA میکردن مکتبی را با عنوان مکتب مدیریت ژاپنی به وجود آورد. وقتی در سال ۱۹۴۵ پیام تسلیم امپراتوری ژاپن قرائت شد، هیچکس انتظار آن را نداشت که ژاپن به این سرعت تسلیم شود. غرور ملی ژاپنی‌ها اجازه نمی‌داد تسلیم دشمنی شوند که حتی از طریق زمینی وارد خاک آنها نشده است. هنوز انگیزه ادامه جنگ وجود داشت(۵۰۰۰ افسر ژاپنی پس از قرائت بیانیه تسلیم، خودکشی کردند) اما تسلیم ژاپن در واقع به نفع ژاپن تمام شد زیرا از وارد شدن خسارت عمده به زیر ساخت صنعتی کشور جلوگیری شد.

واقعاً همینجوری هست تجربه ی 7 سال زندگی توو این کشور خارق العاده رو دارم.

قرار بود کشورمون ژاپن اسلامی باشه نشد بعد گفتن مالزی اونم نشد الآن نمیدونم چی هستیم...

جی تی ای نه ژاپن میره نه ایران میاد.

ما به جی تی ای میریم :)

پراید صادر میکنیم :laughing:

لینک به دیدگاه

فک کن راک استار تهران رو بسازه بعد ماشینهایی مثل وانت هم بهش اضافه کنه :D  :D  :D

87255690993647_0874e.jpg.jpg

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

مثل ترور دبیر و استاد، پنچر کردن لاستیک ماشین دبیر و استاد، دختر بازی (چیت ماشین میزنن راحت :D)، کشتن اون بچه‌هایی که به دلایلی نظیر لات و گردن کلفت بودن و نمی‌تونن دهنشون رو بسته نگه دارن و لو بده‌ی خوبی هستن، گاز دادن با مازاراتی و پلیس ایران با بنزهای صد سال پیش بیاد دنبالت و...

کلاََ من یکی خیلی با اون بازی حال خواهم کرد، هرچی حرصی که دارم رو سر NPCها خالی میکنم :D

خخخخخخخخخخخخخ

واقعاً همینجوری هست تجربه ی 7 سال زندگی توو این کشور خارق العاده رو دارم.

قرار بود کشورمون ژاپن اسلامی باشه نشد بعد گفتن مالزی اونم نشد الآن نمیدونم چی هستیم...

جی تی ای نه ژاپن میره نه ایران میاد.

ما به جی تی ای میریم :)

پراید صادر میکنیم :laughing:

واقعا !

کشورمون الان شعب ابی طالب با قیمت لاس وگاس هست !!!

لینک به دیدگاه

​دقیقا...

نکته ظریفی داشت =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

ای خدااااا =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...