رفتن به مطلب

درخواست بهترین بازیه آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دیروز چند بار دیس شدم

الان 24 ساعت بن شدم و باید 7 تا بازی sd انچام بدم تا بتونم نرمال بازی کنم

دارم از خماری میمیرم

مرخرف ترین بازی بود که تو عمرم خریدم کاش پولشو داده بودم به یه مستحق یا ریخته بودم دور

8 تا هدشات میزنی ترف نمیمیره

من تو در نشستم طرف دیوارو میزنه میمیرم

مسخره به معنی واقعی

هر کسی یک نظری داره بعد هر کدوم از اسلحه ها قدرتشان و میزان dmg که میدن فرق داره ak مثلا با یه تیر توی سر میکشه و با سه تیر توی بدن حالا اینکه میگید از در رد میشه در واقعیت هم تیر رد میشه و باز هم بستگی به قدرت اسلحه داره وه چقدر dmg بده بعد از رد شدن از در در واقعیت گلوله از دیوار ها هم رد میشه البته بستگی به تفنگش داره
لینک به دیدگاه

وقتی بیفتی تو خط بازی آنلاین دیگه گرافیک چیز خیلی مهمی نمیشه برات

مثل cs که هنوز تورنومنت هاش برگزار میشه

مثل dota 2 

بهترین آنلاین هایی که من بازی کردم mw1 , mw2 , mw3 , bf3 , bf4 , dota2 , fifa 16

لینک به دیدگاه

DOTA 2 ! نابود میکنه زندگی آدم رو! @};-

پیشنهاد خویه اما به فکر اینم باش که چقدر زمان میبره تا بنده خدا یاد بگیره boot ببنده حالا بقیه چیزا پیشکش :laughing:

لینک به دیدگاه

هر کسی یک نظری داره بعد هر کدوم از اسلحه ها قدرتشان و میزان dmg که میدن فرق داره ak مثلا با یه تیر توی سر میکشه و با سه تیر توی بدن حالا اینکه میگید از در رد میشه در واقعیت هم تیر رد میشه و باز هم بستگی به قدرت اسلحه داره وه چقدر dmg بده بعد از رد شدن از در در واقعیت گلوله از دیوار ها هم رد میشه البته بستگی به تفنگش داره

داداش من نگفتم چرا گلوله از در رد میشه گفتم من وسط درم اون پنجره رو میزنه من میمیرم ریوارو میزنه میمیرم زمینو هوا رو میزنه میمیرم

من با ak و m4 هدشات میزنم با 3X یا 4X یا حتی یکی یکی جهت تست

طرف هیچیش نمیشه

حالا نتیجه:

من: 2 هیت 24 دمیج!

6 تا گلوله زدم به مغزش بی خیال

اون: 1 هیت 350 دمیج!

چطوری؟ من طرف راست درم اون طرف چپ در رو با اسنایپ زده!

خیلی reality هست بابا

کاش farcry می تونستم انلاین بازی کنم ببینم جنبنده ای میشه از جلوم رد شه!

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

داداش من نگفتم چرا گلوله از در رد میشه گفتم من وسط درم اون پنجره رو میزنه من میمیرم ریوارو میزنه میمیرم زمینو هوا رو میزنه میمیرم

من با ak و m4 هدشات میزنم با 3X یا 4X یا حتی یکی یکی جهت تست

طرف هیچیش نمیشه

حالا نتیجه:

من: 2 هیت 24 دمیج!

6 تا گلوله زدم به مغزش بی خیال

اون: 1 هیت 350 دمیج!

چطوری؟ من طرف راست درم اون طرف چپ در رو با اسنایپ زده!

خیلی reality هست بابا

کاش farcry می تونستم انلاین بازی کنم ببینم جنبنده ای میشه از جلوم رد شه!

چیزی که میگید میزان خطای اسلحه هست ولی بقیه ی چیزهایی که میگید با سابقه ی 6 ساله ی من از کانتر نمیتونه بنده نزدیک های سه سال دارم csgo میزنم ولی این چیزهایی که میگید رو تا به حال مشاهده نکردم متاسفانه :|
لینک به دیدگاه

چیزی که میگید میزان خطای اسلحه هست ولی بقیه ی چیزهایی که میگید با سابقه ی 6 ساله ی من از کانتر نمیتونه بنده نزدیک های سه سال دارم csgo میزنم ولی این چیزهایی که میگید رو تا به حال مشاهده نکردم متاسفانه :|

منم تو این چندماهه اینجور مشکلاتی ندیدم و واقعا باید بگم بازی خیلی دقیق ساخته شده و نقطه ضعف کمی داره

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

منم تو این چندماهه اینجور مشکلاتی ندیدم و واقعا باید بگم بازی خیلی دقیق ساخته شده و نقطه ضعف کمی داره

فیلم می گیریم میبینید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...