رفتن به مطلب

ویندوز 10 هم اکنون 270 میلیون نصب فعال دارد

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظرم من ماکروسافت 98 XP SEVEN 10 رو خوب ساخت من یعنی راضی بودم
ولی 8 و ویستا داغون بود من که ناراضی بودم واقعا از این دو سری مخصوصا ۸

لینک به دیدگاه

ویستا درسته از نظر ظاهری زیبا بود ولی یک فاجعه برا مایکروسافت بود به طوری که آبرو و حیثیتش رفت با ویستا (کنفرانس اپل شخص استیو جابز ویستا و اون مرتیکه کچل لعنتی استیو بالمر رو مسخره میکنه در حد المپیک)...در کل اگر استیو بالمر نبود الان مایکروسافت 10 سال جلوتر بود...قشنگ یادمه اون احمق سال 2007 که آیفون معرفی شد به آیفون میخندید میگفت کی هست حالا اینو بخره؟در صورتی که اگر یه کم شعور داشت و از اون موقع وارد بحث موبایل شده بود به صورت جدی الان ویندوز موبایل خیلی جلوتر بود

دوست من یه مقدار کنترل کن. آخه چه لزومی داره کار اشتباه یه نفر رو با دشنام دادن اثبات کنید؟؟؟!!! 

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

478853-org.jpg

با انتشار نسخه نهایی ویندوز 10 امکانات جدیدی از جمله کلید های میانبر برای سهولت استفاده از بخش های مختلف آن ، معرفی شد.

تسکبار یا نوار ابزار ویندوز ، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین بخش های ویندوز ، حتی از زمان انتشار اولین نسخه های ویندوز 95 بوده است.

بهترین میانبر های ویندوز 10

پیشرفته شدن نوار ابزار ویندوز ادامه یافت تا این که با انتشار ویندوز 10 ، جدیدترین محصول مایکرسافت ، شاهد برترین نوار ابزار ویندوز هستیم که قابلیت شخصی سازی دارد. با این حال برخی برای صرفه جویی در وقت ، همواره استفاده از شورکات ها یا میانبر های ویندوز 10  را ترجیح می دهند.

Windows 10 Taskbar Shortcuts

میانبر ویندوز 10 که باز کردن برنامه ها و انجام عملیات در آن ها را ساده تر می کنند عبارتند از:

1. shift + کلیک روی یکی از برنامه های نوار ابزار
  2. shift + ctrl + کلیک روی یکی از برنامه های نوار ابزار
  3. shift + راست کلیک روی یکی از برنامه های نوار ابزار
  4. shift + راست کلیک روی گروهی از برنامه های نوار ابزار
  5. ctrl + کلیک روی گروهی از برنامه ها

Windows-10-Keyboard-Shortcuts.png

که در ادامه کاربرد هر کدام از این میانبر ها را توضیح خواهیم داد. 

shift + کلیک روی یکی از برنامه های نوار ابزار

استفاده از این میانبر ویندوز 10 ، جهت باز کردن نسخه های دیگر برنامه های موجود در ویندوز است. هرچند که این میانبر ویندوز 10 ، برای تمام برنامه های نصب شده روی ویندوز قابل استفاده  نیست ، اما برای باز کردن نسخه های مختلف برنامه هایی نظیر مرورگر کروم یا اسکایپ ، کاربردی است.

shift + ctrl + کلیک روی یکی از برنامه های نوار ابزار

این میانبر ویندوز 10 برای باز کردن برنامه  با دسترسی ادمین یا مدیریت است. همان طور که می دانید بسیاری از برنامه ها ، نیازمند دسترسی Administrator برای اجرا هستند.

shift + راست کلیک روی یکی از برنامه های نوار ابزار

برای باز کردن منوی ویندوز که صرفا مربوط به همان برنامه است ، از این میانبر ویندوز 10 استفاده کنید. این کلید میانبر فقط برای یک برنامه موجود در نوار ابزار ، کار می کند.

shift + راست کلیک روی گروهی از برنامه های نوار ابزار

برای نمایش یک منوی کامل و به صورت یک جا از برنامه های مدنظرتان ، می توانید این کلید های میانبر ویندوز 10 را  به خاطر داشته باشید. استفاده از این کلیدها به خصوص زمانی که قصد دارید یک برنامه را از ویندوز 10 ، uninstall کنید ، کاربردی است .

ctrl + کلیک روی گروهی از برنامه ها

برای دسته بندی برنامه ها در گروه های مختلف ، می توانید از این کلید استفاده کنید.

پیشنهاد شما چیست؟

کدام یک از میانبر های ویندوز 10  برای شما کاربردی تر بوده است ؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

وبگردها

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...