رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان و مديران محترم نظرتون راجع به اينكه امتياز هر كاربر تو خريد و فروش دخالت داده بشه چيه؟ به اين صورت كه اگه امتياز فروشنده از خريدار بيشتر بود خريدار اول مبلغ رو واريز كنه بعد كالا رو تحويل بگيره و اگه امتياز خريدار بيشتر از فروشنده بود فروشنده اول كالا رو ارسال كنه بعدش خريدار مبلغ رو واريز كنه اين طوري ميشه تا حدودي جلوي كلاه برداري رو هم گرفت

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

دوستان و مديران محترم نظرتون راجع به اينكه امتياز هر كاربر تو خريد و فروش دخالت داده بشه چيه؟ به اين صورت كه اگه امتياز فروشنده از خريدار بيشتر بود خريدار اول مبلغ رو واريز كنه بعد كالا رو تحويل بگيره و اگه امتياز خريدار بيشتر از فروشنده بود فروشنده اول كالا رو ارسال كنه بعدش خريدار مبلغ رو واريز كنه اين طوري ميشه تا حدودي جلوي كلاه برداري رو هم گرفت

این مورد رو نمیشه اجبار کرد . چون ممکنه مشکل پیش بیاد و بعد مسئولیت داره . خود کاربرها میتونن تصمیم بگیرن که اونی که امتیاز بالاتر داره قابل اعتمادتر هست یا نه .

لینک به دیدگاه

با سلام .

در تاپیک ها وقتی در صفحه اصلی انجمن هستیم . میخایم بریم یک موضوع رو ببینیم اول از صفحه آغازین موضوع، شروع میشه و بعد باید بصورت دستی به آخرین مطلب خوانده نشده دسترسی داشته باشیم . بهتر نیست این امر اصلاح بشه . ؟

تشکر.

میکاییل جان وقتی ماوس رو روی هر تاپیک میبری یک فلش کوچولو کنار عنوان تاپیک میاد . اون دو بزنی آخرین نوشته خوانده نشده و آخرین ارسال میاد که با کلیک روی اونها میتونه بری به صفحهشون . البته این روش کمی باگ داره و پستهایی که خونده میشن ممکنه دوباره خوانده نشده نشون داده بشن . ولی راهش اینه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر تاپیکی ایجاد بشه که دوستان بتونن فیلم هایی که از کارهاشون رو میگیرند همین جا آپلود کنن

مثلا دوستان با تجربه میتونن از بستن سیستم یا اورکلاک کردن فیلم بگیرن تا دوستان مبتدی استفاده کنن یا حتی معرفی محصول

من خودم میتونستم این تاپیک رو بزنم اما قبلش اگر مدیران این پیشنهاد رو قبول کنند باید قوانین جدید برای آپلود فیلم ایجاد کنند

و همینطور محدودیت آپلود رو افزایش دهند مثلا از 32 مگ به 100 یا 150 مگ ارتقا دهند

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با عرض سلام خدمت آقای حسینی و بقیه مدیران عزیز سایت

شاید جای این حرف اینجا نباشه ولی چون نمیخواستم برای پیشنهادم تاپیک جداگانه بزنم اینجا مطرح میکنم، حالا اگر مدیران سایت این صحبت رو نا مربوط تشخیص بدن خوب قطعا پاکش میکنند.

یکسری مطالب آموزشی مهمه اعضای سایت هستش که زحمت کشیدن تهیه کردن. به نظرم اگر اینها در یک بخش جداگانه با لینک دسترسی سریع (مثلا به جای دکمه ی بخش تعطیل شده ی مزایده زنده/بید) قرارداده بشه بیشتر به نفع دوستان تازه وارد میخوره و حدالامکان از پرسش های تکراری اعضای جدید کم میکنه.

و دوم اینکه چرا لیون در بزرگترین شبکه ی اجتماعی دنیا حتی یک پیج هم نداره که ما حداقل Like ش کنیم. وقتی دوستان اوورکلاکر اعضای تیم لیون موفقیت های جهانی کسب میکنند، حیفه حتی یک صفحه ساده هم اونجا نداریم. خوشبختانه ما اینجا فروم خوبی با مدیریت قوی داریم، نیازی به دردسر اضافه و یا صفحه ای با قابلیت کامنت نیست، منظورم فقط یک صفحه ابتدایی با عکس آرم لیون هستش که فقط بشه لایکش کرد، نه کامنتی داد، نه عکسی قرارداد، و نه هیچ چیزی که باعث دردسر بشه و یا اصلا نیاز به ادمین داشته باشه.

دیگه فعلا همینا تو دلم مونده بود. :D

امیدوارم موفق باشین

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت آقای حسینی و بقیه مدیران عزیز سایت

شاید جای این حرف اینجا نباشه ولی چون نمیخواستم برای پیشنهادم تاپیک جداگانه بزنم اینجا مطرح میکنم، حالا اگر مدیران سایت این صحبت رو نا مربوط تشخیص بدن خوب قطعا پاکش میکنند.

یکسری مطالب آموزشی مهمه اعضای سایت هستش که زحمت کشیدن تهیه کردن. به نظرم اگر اینها در یک بخش جداگانه با لینک دسترسی سریع (مثلا به جای دکمه ی بخش تعطیل شده ی مزایده زنده/بید) قرارداده بشه بیشتر به نفع دوستان تازه وارد میخوره و حدالامکان از پرسش های تکراری اعضای جدید کم میکنه.

و دوم اینکه چرا لیون در بزرگترین شبکه ی اجتماعی دنیا حتی یک پیج هم نداره که ما حداقل Like ش کنیم. وقتی دوستان اوورکلاکر اعضای تیم لیون موفقیت های جهانی کسب میکنند، حیفه حتی یک صفحه ساده هم اونجا نداریم. خوشبختانه ما اینجا فروم خوبی با مدیریت قوی داریم، نیازی به دردسر اضافه و یا صفحه ای با قابلیت کامنت نیست، منظورم فقط یک صفحه ابتدایی با عکس آرم لیون هستش که فقط بشه لایکش کرد، نه کامنتی داد، نه عکسی قرارداد، و نه هیچ چیزی که باعث دردسر بشه و یا اصلا نیاز به ادمین داشته باشه.

دیگه فعلا همینا تو دلم مونده بود. :D

امیدوارم موفق باشین

درود آرمین جان.

معمولاً در این بخش آقای حسینی و آقای خسروی جوابگوی سوالات و منتقل کنند انتقادات هستند و من پست نمی دم ولی لازم دیدم از پست مفیدت تشکر کنم. انتقادت کاملاً بجا هستش ولی در فروم لیون مطالب مفید بسیار زیاد هستش و ما اگر بخواهیم همه را جای دیگه ای هم بگذاریم هم نظم فروم تا حدی بهم می خوره و هم فروم سنگین تر می شه. ما سعی می کنیم در هر بخش تاپیک ها مفید رو به صورت مهم دربیاریم تا در ابتدای بقیه تاپیک ها بیاد.

در رابطه با سایت ها و شبکه های اجتماعی قبلاً در میان مدیریت صحبت هایی بود. اول از همه اینکه ما خودمون یک سایت هستیم و نیازی نداریم در جای دیگه گرد هم بیایم به علاوه متاسفانه در ایران کاربران از همه چیز به درستی استفاده نمی کنند (امیدوارم منظورم رو متوجه بشید) و سومین مطلب هم اینه که ما اگر بتونیم خودمون همین جایی که داریم رو حفظ کنیم خیلی بهتره تا اینکه انرژیمون رو جای دیگه ای صرف کنیم.

حالا که دیگه پست زدم بگذارید منم درد دل کنم و به عنوان یک کاربر این فروم من هم نظرم رو در راستای بهبود فروم بدم. من روی انتقادم به مدیریت نیست و از کاربرا تقاضایی دارم.

مطالبی که از جاهای دیگه کپی می شه واقعاً روح من رو به درد میاره چون اعتقاد دارم آدم باید تولید کنند علم باشه نه کپی کنندش. اونهایی که منبع ندارند که دیگه هیچ. چند بار اومدم منفی بدم اما جلوی خودم رو گرفتم. مطالب خارج از بحث کامپیوتر هم زیاد در بخش گفت و گوی آزاد مطرح می شه که باعث می شه تاپیک های مهم تر بچه ها بره پایین. من خودم اصلاً دوست ندارم تعداد پست هام الکی بره بالا و دوست دارم مثبت های خودم بیشتر بشه و جایی که واقعاً سوادم نمی کشه هیچی نمی گم ، به قول یکی از دوستان "پست زدن بلد نیستی ، پست نزدن که بلد هستی" !!! واژه "قیمت عالیه ، ایشالله خوب بفروشی ، آپ حساب کن" سوهان روح و جانم . چیزی جز اسپم اسمش رو نمی گذارم ، بارها هم به آقای حسینی گفتم ولی ایشون ملاطفت به خرج می ده می گه بچه ها با هم دوست هستند توی تاپیک های هم به هم ارادتشون رو نشون می دن ...

@};-

لینک به دیدگاه

ممنون پوريا جان از پاسخ محبت آميز شما. در مورد انتقادتون از پست هاى اضافى كاربران كه شامل خودم هم ميشه صحبت شما كاملا درسته. اميدوارم با كمك هم فروم بهترى داشته باشيم.

موفق باشين. @};-

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دورد

بنظر بنده اگه پست اول بصورت ثابت در تمام صفحه ها ثابت باشه خيلي كارآمد تر و مفيد تر ميشه بخصوص تو بخش فروشگاه.

با تشكر.

لینک به دیدگاه

دورد

بنظر بنده اگه پست اول بصورت ثابت در تمام صفحه ها ثابت باشه خيلي كارآمد تر و مفيد تر ميشه بخصوص تو بخش فروشگاه.

با تشكر.

درود

بسیار پیشنهاد عالی هستش روش کار میکنیم عزیز

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

آقای حسینی خسته نباشید وقت بخیر

من هم پیشنهاد دارم هم اعتراض

پست های ایجاد شده اول مورد تایید مدیر باشه بعد تو سایت بیاد و یا حداقل بعد از اینکه شما ملاحظه کردید و دیدن یه مقداری از ادب به دور هست حذف بشه

من وقتی این لین رفتم خیلی بهم بر خورد

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=17438

100هکی داره اگه نهران هستید حضوری اگه نه اول ارسال بعد واریز می خوام

این دومین موردی هست که تو سایت دیدم . مورد اول رو هم فکر کنم تمام کاربرها دیدن

با تشکر و سپاس

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

آقای حسینی خسته نباشید وقت بخیر

من هم پیشنهاد دارم هم اعتراض

پست های ایجاد شده اول مورد تایید مدیر باشه بعد تو سایت بیاد و یا حداقل بعد از اینکه شما ملاحظه کردید و دیدن یه مقداری از ادب به دور هست حذف بشه

من وقتی این لین رفتم خیلی بهم بر خورد

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=17438

100هکی داره اگه نهران هستید حضوری اگه نه اول ارسال بعد واریز می خوام

این دومین موردی هست که تو سایت دیدم . مورد اول رو هم فکر کنم تمام کاربرها دیدن

با تشکر و سپاس

درود

درسته تاپیکی که شما لینک گذاشتید زیاد جالب نیستش و قبول دارم .

ولی همیشه هر کسی با روش زندگیه خودش میاد مطلبی رو ایجاد میکنه و نمیشه ادمها رو تغییر داد و باید در کنار هم با صلح و صفا زندگی کنیم  . مگر اینکه کسی بی ادبی کنه که در جا برخورد میشه عزیز

لینک به دیدگاه

جناب حسینی یک پیشنهاد دارم براتون

البته این فقط یه پیشنهاده و بس

شما میتونید هر 6 ماه یا ....یکی از دوستان رو به عنوان کاندیدای مدیران انتخاب کنید

اینطوری هم بچه ها سعی میکنن قوانین رو هر چه بهتر از بقیه رعایت کنن و مدیر بشن

همونطور که خوندید این یک پیشنهاده و بس و مختار شمایید...

با تچکر محمد

ویرایش شده توسط Mr.Se❼en
لینک به دیدگاه

جناب حسینی یک پیشنهاد دارم براتون

البته این فقط یه پیشنهاده و بس

شما میتونید هر 6 ماه یا ....یکی از دوستان رو به عنوان کاندیدای مدیران انتخاب کنید

اینطوری هم بچه ها سعی میکنن قوانین رو هر چه بهتر از بقیه رعایت کنن و مدیر بشن

همونطور که خوندید این یک پیشنهاده و بس و مختار شمایید...

با تچکر محمد

درود

ممنونم دوست گلم از محبتتون و نظر خوبتون

در کل مدیران تا اینجا از پس مشکلات و مسائل و موارد بر اومدن و اگر روزی کار سخت شد حتما چنین کاری رو خواهیم کرد

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

باسلام خدمت آقاسعید @};- و مدیران عزیز @};-

بازهم این عید و به شما و تمامی دوستان تبریک عرض میکنم و امیدوارم که سال خوب و پر برکتی رو در کنار همدیگه داشته باشیم.

این مطلب و خیلی مدته که میخوام بگم ولی تا الان کوتاه اومدم ودیده رو نادیده گرفتم,ولی برای پیشرفت هرچه بهتر لیون لطفا این موضوع رو در دست بررسی قراربدید.

اینجا تمامی دوستان برای خودشون داشته هایی اعم از تحصیلات,تحلیل و پردازش,فهم و شعور ,تجربه,شغل و مقام و ثروت و قدرت هستند...

آیا این فاکتورهای مذکور که همـه دوستان به اندازه ای ازش برخودارند,باید سبب  بشه که بیان از این داشته هاشون برای فخر فروشی و رونمایی و تخریب دیگران ازش بکار ببرند؟؟؟؟؟

یا اینکه از اینها برای حل مشکلات دیگران استفاده کنند؟؟؟؟

این من من گفتنها!!اینکه من اینکاره ام!!من اینو دارم!!من اونو دارم!!من روانشناسم!!من مغز کلم!!من بابام اینکاره است!!رفیقم اونکاره است!!و ...

آیا ما در جایگاهی هستیم که برای دیگران خط مشی تعیین کنیم؟؟؟

آیا تواضع و فروتنی دیگران رو باید به حساب نفهمیش بگذاریم؟؟؟

اینجا همه جمع شدیم که تمام آموخته ها و تجربیاتمون رو در جهت بهبود و رفع مشکل دیگران بکار ببریم نه اینکه هرکی هرچی دلش خواست و علنی یا غیر علنی بگه و بعدش هم بزار به حسابه نادانی دیگران....

اگه غیر از اینه خیلی دوست دارم یه جواب قانع کننده بشنوم.

ارادتمند شما: gheysar1364

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازهم این عید و به شما و تمامی دوستان تبریک عرض میکنم و امیدوارم که سال خوب و پر برکتی رو در کنار همدیگه داشته باشیم.

این مطلب و خیلی مدته که میخوام بگم ولی تا الان کوتاه اومدم ودیده رو نادیده گرفتم,ولی برای پیشرفت هرچه بهتر لیون لطفا این موضوع رو در دست بررسی قراربدید.

اینجا تمامی دوستان برای خودشون داشته هایی اعم از تحصیلات,تحلیل و پردازش,فهم و شعور ,تجربه,شغل و مقام و ثروت و قدرت هستند...

آیا این فاکتورهای مذکور که همـه دوستان به اندازه ای ازش برخودارند,باید سبب  بشه که بیان از این داشته هاشون برای فخر فروشی و رونمایی و تخریب دیگران ازش بکار ببرند؟؟؟؟؟

این من من گفتنها!!اینکه من اینکاره ام!!من اینو دارم!!من اونو دارم!!من روانشناسم!!من مغز کلم!!من بابام اینکاره است!!رفیقم اونکاره است!!و ...

اینجا همه جمع شدیم که تمام آموخته ها و تجربیاتمون رو در جهت بهبود و رفع مشکل دیگران بکار ببریم نه اینکه هرکی هرچی دلش خواست و علنی یا غیر علنی بگه و بعدش هم بزار به حسابه نادانی دیگران....

درود

قیصر جان مگر اتفاقی افتاده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر عیدی چرا انقدر ناراحتی ؟  ول کن بقیه رو خودتو عشقس به بقیه چی کار داری

لینک به دیدگاه

قيصر جان عزيز دل، اينجا هم يك اجتماع كوچك و نمونه يك جامعه بزرگه. همه مدل آدمى داخلش هست. من ممكنه با يكى حال نكنم، يكى هم با من حال نميكنه. مهم نيست. پس اولا" ناراحت نشو، دوما" كم كم دوستى ها بوجود مياد، سوما" اينجا همه ى ما با تمام داشته ها و نداشته هامون يك علاقه مشترك داريم و اون هم سخت افزار و كامپيوتره. به خاطر علايق مشتركمون همه دور هم جمعيم و از اطلاعات هم ديگه استفاده ميكنيم.  (*)

لینک به دیدگاه

آقا قیصر گل ارمین جان راست می گن ، من خودم انواع و اقسام ادم ها رو تو فروم های مختلف دیدم،مهم اینکه ما با کی دم خور بشیم.

این ادم هایی که می فرمایید همیشه و همجا تنها هستند،اگر هم کسی دورشون هست بخاطر مناقعی که براشون وجود داره است.

این جور ادم ها کم هستند شاید حداکثر 10% ، شما به اون 90% دوستان گل دیگر که وجود دارند نگاه کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز و گلم  @};-

تمامی شما دوستان رو سر بنده جا دارین و بدون اغراق به همتون ارادت خاصی دارم,حرفاتون کاملا متین و با این نظر ARMIN 2012 عزیز و جناب وزیری مبنی بر اینکه هممون یک هدف مشترک داریم بطور نسبی موافقم...

نسبی بودن هدف به این دلیل که هدف هممون خــــــــدمــــــت رسانی و خدمتگذاری به همدیگه هستش و اینکه همدیگر رو خوشحال کرده و به همدیگه عشق بدیم...

ولی آرمین جان در مورد پست بالا اولا و دوما شما موافقم ولی در مورد سوما که فرمودین هدف هممون سخت افزار و کامپیوتره یه کمی مخالفم...(البته اینو فراموش نکردم که اینجا لیون کامپیوتره)

مخالفم به این دلیل که اگه هدف فقط و فقط کامپیوتر و سخت افزاره پس دیگه چرا این همه تاپیک و پج و پست  که هیچ ربطی هم به موضوع کامپیوتر و سخت افزار نداره به فروم اضافه شده؟؟؟

آخه بدبختی اینجاست که بحث در مورد سخت افزار و رایانه هم داره به چالش کشیده میشه,اینطور که پیداست هرکی میاد هرچی میدونه سریع تایپ میکنه و بعد میگه من اینکاره ام ...من فلانی ام... تو فلانی ....

یعنی درهمین حد باید باشه؟؟؟که بیاد بیخودی قضاوت کنه؟؟؟عذر میخوام دیگران رو نفهم جلوه بده و بیاد هر چی دلش بگه و به آدم آیین درست زیستن یاد بده؟؟؟

اینطور که پیداست پس در حق خیلی از این نوع افراد اجهاف شده و ظاهرا باید به دلیل مغز کل بودن بهشون پست وزارت میدادن تا خیالشون راحت بشه....!!!

بنده تو این فروم کسانی رو میشناسم که اگه بخوان عرض اندام کنن,مطمئنا این نوع افراد کوله پشتیشون باید ببندن برن....

ولی زندگی این نیـست!

لینک به دیدگاه

آقا قیصر گل سلام

سال نو را خدمتتون تبریک عرض میکنم.

مدتی بود میخواستم در یک تاپیکی حرف دلم را خدمتتون عرض کنم.

اما متاسفانه همه جا بحث ها تخصصی بود :دی مجال حرف خارج از بحث نبود.

اما خوشبختانه اینجا فرصتی دست داد تا حرف دلم را خدمتتون عرض کنم.

به شخصه چند تن از دوستان هستند که هر وقت تاپیک یا پستی در انجمن ارسال میکنند 

واقعا بنده خوشحال میشوم و سریعا مطالبشون را میخونم.

یکی از اون افراد شما هستید. (اینو بی اغراق میگم)

واقعا بنده خیلی از پست هایی که ارسال میکنید لذت میبرم.

به نظر حقیر در انجمن گفتگو مهم علم افراد نیست بلکه مهم مرام معرفت تربیت و ادب افراد

هست و همین ها هم ماندنی میباشد.

شما مطمئن باشید خداوندی که این علم ، قدرت و ثروت را به انسان میدهد میتواند در کسری از ثانیه اینها را انسان

بگیرید ، پس هیچ محلی از اعراب برای غرّه شدن وجود ندارد و همانگونه که در دین ما هم آمده است تنها تفاوت انسانها

تقوای آنها میباشد.

شما هم در این آغاز سال جدید اعصاب خودتون را خورد نکنید و کام خودتون را تلخ نکنید و اینو همیشه بدونید همانگونه که کسی از شما 

بدش میاید همانگونه هم هستند کسانی که از شما خوششون میاید و حضورتون براشون خوشایند میباشد و  از حضورتون و فعلیتتون لذت میبرند.

لینک به دیدگاه

آقا قیصر گل سلام

سال نو را خدمتتون تبریک عرض میکنم.

مدتی بود میخواستم در یک تاپیکی حرف دلم را خدمتتون عرض کنم.

اما متاسفانه همه جا بحث ها تخصصی بود :دی مجال حرف خارج از بحث نبود.

اما خوشبختانه اینجا فرصتی دست داد تا حرف دلم را خدمتتون عرض کنم.

به شخصه چند تن از دوستان هستند که هر وقت تاپیک یا پستی در انجمن ارسال میکنند 

واقعا بنده خوشحال میشوم و سریعا مطالبشون را میخونم.

یکی از اون افراد شما هستید. (اینو بی اغراق میگم)

واقعا بنده خیلی از پست هایی که ارسال میکنید لذت میبرم.

به نظر حقیر در انجمن گفتگو مهم علم افراد نیست بلکه مهم مرام معرفت تربیت و ادب افراد

هست و همین ها هم ماندنی میباشد.

شما مطمئن باشید خداوندی که این علم ، قدرت و ثروت را به انسان میدهد میتواند در کسری از ثانیه اینها را انسان

بگیرید ، پس هیچ محلی از اعراب برای غرّه شدن وجود ندارد و همانگونه که در دین ما هم آمده است تنها تفاوت انسانها

تقوای آنها میباشد.

شما هم در این آغاز سال جدید اعصاب خودتون را خورد نکنید و کام خودتون را تلخ نکنید و اینو همیشه بدونید همانگونه که کسی از شما 

بدش میاید همانگونه هم هستند کسانی که از شما خوششون میاید و حضورتون براشون خوشایند میباشد و  از حضورتون و فعلیتتون لذت میبرند.

خواهش میکنم عزیز @};-

شما بزرگوارین و افکار بلندی دارین,اینجا همه استاد بنده هستن و بهشون ارادت دارم و گله ای نیست...زندگی همینه!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز و گلم  @};-

نسبی بودن هدف به این دلیل که هدف هممون خــــــــدمــــــت رسانی و خدمتگذاری به همدیگه هستش و اینکه همدیگر رو خوشحال کرده و به همدیگه عشق بدیم...

ولی آرمین جان در مورد پست بالا اولا و دوما شما موافقم ولی در مورد سوما که فرمودین هدف هممون سخت افزار و کامپیوتره یه کمی مخالفم...(البته اینو فراموش نکردم که اینجا لیون کامپیوتره)

مخالفم به این دلیل که اگه هدف فقط و فقط کامپیوتر و سخت افزاره پس دیگه چرا این همه تاپیک و پج و پست  که هیچ ربطی هم به موضوع کامپیوتر و سخت افزار نداره به فروم اضافه شده؟؟؟

قيصر جان، من كه نميدونم هدف اعضا از بودن در فروم چيه. اگر يه بار ديگه پست من رو بخونى ميبينى كه من نگفتم هدفمون كامپيوتره، گفتم علاقه مشتركمون كامپيوتره، و به خاطر اين علاقه مشترك بياييم مسائل ديگه رو فراموش كنيم. هر يك از دوستان به دليلى اينجا حضور داره، بعضى با هدف گرفتن پيشنهاد سخت افزارى و نرم افزارى و رفع مشكلاتشون اينجا هستند، بعضى ديگه با دانش و تجربه اشون لطف ميكنن به ديگران در اين زمينه ها كمك ميكنند، بعضى خريد و فروش ميكنن و بعضى هم مثل من اسپم ميدن و خوش ميگذرونند و خلاصه خدا رو شكر بخش هاى مختلف فروم (اين جامعه) به لطف حضور همه ى اعضا هر كدوم كم و بيش فعاله. مديريت هم كه به لطف ادمين هاى عزيز به خوبى اعمال ميشه و به محض بروز مشكلات و يا مسائلى كه با آرامش اعضا يا اهداف فروم مخالف باشه به سرعت جلوش گرفته ميشه. ديگه غمت چيه داداشم. اگر مسئله اى پيش اومده به ادمين گزارش كن و بعدش بيخيالش و خودت رو ناراحت نكن. به خاطر دوستانى كه دوستتون دارن خوشحال باش. بقيه اش اصلا" مهم نيست. 

لینک به دیدگاه

به خاطر دوستانى كه دوستتون دارن خوشحال باش. بقيه اش اصلا" مهم نيست. 

درود بر تو آرمین جان @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان و سازندگان محترم لیون.

از اینکه به انتقاد بنده گوش می کنید بسیار متشکرم.

می خواستم بگویم که دوستان تو رو خدا لطف کنن که درباره ی سایت اصلی یک همتی به خرج دهند شدیدا تاریخ گذشته است. اگر بتوانید که علاوه بر به روز نگه داشتن سایت آن را کمی خوش آب و رنگتر هم بکنید که بسیار ممنون می شوم.

و اما درباره ی فروم، می خواستم بگویم که واقعا از این وضع هیتلر شدن عکسهای فروم شاکیم دوستان محترم لطف کنن به این قضیه رسیدگی بشه.

ویرایش: یک پیشنهاد هم داشتم و آن هم اینه که سایت به فروم نزدیکتر باشد به عنوان مثال اگر کسی از محصولی از شما نقد گذاشت در صورت تایید وارد سایت شود و ...

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...