رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جستجو بر مبناي اخبار و محصولات پايه گذاري شده و تا الان مشكلي نبوده و اگر مشكل خاصي مد نظرتونه ممنون ميشم واضحتر بفرماييد .

چندتا مثال میزنم:

می خواهم کارتهای گرافیکی را جستجو کنم که از یک مبلغی کمتر باشند

می خواهم فقط مانیتورهای 20 اینچ را ببینم

دنبال همه هاردهایی هستم که دارای یک ظرفیت خاص هستند

و ...

به طور کلی جستجوی پیشرفته برروی کالاهای فروشگاه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تو قسمت بازارچه از دوستان مخصوصا كارت گرافيك و مادربرد و حتي رم دارند . يك شات از برنامه هائي مثل cpu-z يا gpu-z يا 3dmark بگيرند . اينطوري خريدار ميدونه كه يك جنس سالم ميخره و يك درخواست ديگه فروش قطعات معيوبه كه ممكنه باعث مشكلات شديد بعدي باشه . تو بعضي از فرومها ديدم گوشيهائي كه عموما دزدي هستند هر قسمتش رو به عنوان ميفروشند . فكر كنم بايد از تجربيات سايتهاي ديگه استفاده كنيد . ممنون

لینک به دیدگاه

تو قسمت بازارچه از دوستان مخصوصا كارت گرافيك و مادربرد و حتي رم دارند . يك شات از برنامه هائي مثل cpu-z يا gpu-z يا 3dmark بگيرند . اينطوري خريدار ميدونه كه يك جنس سالم ميخره و يك درخواست ديگه فروش قطعات معيوبه كه ممكنه باعث مشكلات شديد بعدي باشه . تو بعضي از فرومها ديدم گوشيهائي كه عموما دزدي هستند هر قسمتش رو به عنوان ميفروشند . فكر كنم بايد از تجربيات سايتهاي ديگه استفاده كنيد . ممنون

اميد جان اينجور گزينه ها بيشتر بستگي به خود كاربر داره مثلا خود خريدار اگر ميخوايد خريد كنه اينرو از فروشنده بخواد . معمولا خريداران در ايران و در اين فرومها بسيار عجله ميكنن و باعث ضرر خودشون ميشن . اگر بخوايم چنين قوانيني بگذاريم باعث اذيت خيلي از كاربران هستش .

ممنونم از پيشنهادت عزيز

لینک به دیدگاه

درسته ولي اقلا تو بحث هزينه خيلي صرفه جوئي ميشه . ناراحتي پيش نمياد .

لینک به دیدگاه

درسته ولي اقلا تو بحث هزينه خيلي صرفه جوئي ميشه . ناراحتي پيش نمياد .

نظر خيلي خوبيه ولي من اعتقاد دارم كه خود خريدار بايد اينجور مسائل رو از فروشنده بخواد

لینک به دیدگاه

يك خواهش داشتم يك تاپيك باز كنيد براي آدرس و مشخصات گارانتي ها شما هم با اكثرشون كار ميكنيد . :o

لینک به دیدگاه

يك خواهش داشتم يك تاپيك باز كنيد براي آدرس و مشخصات گارانتي ها شما هم با اكثرشون كار ميكنيد . :o

آقای حسینی با سلام

به نظر بنده هم این پیشنهاد بسیار خوبه. فارق از اینکه کیفیت گارانتی یک شرکت چگونه است، دانستن آدرس و نام شرکت گارانتی کننده اهمیت زیادی برای مصرف کننده داره

لینک به دیدگاه

زياد جالب نيستش چون اين خودش يه تبليغ و تاييد اين گارانتيها هستش . قبلا چك كرديم و بارها به مشكل بر خورديم و گارانتيهاي معتبر رو هم ادرس دارن و فكر نكنم نياز باشه

لینک به دیدگاه

تاييد كه نميشه بيشتر جنبه اطلاع رساني و خدمات پس از فروش داره . ميدونم بعضي شركتها زياد موافق نظرات كاربران تو اينترنت نيستند ولي خوب كار كاربران مخصوصا شهرستاني راه ميندازه . اگر جبهه گيري نشه به نفع كاربر و شركتهاست .

لینک به دیدگاه

تاييد كه نميشه بيشتر جنبه اطلاع رساني و خدمات پس از فروش داره . ميدونم بعضي شركتها زياد موافق نظرات كاربران تو اينترنت نيستند ولي خوب كار كاربران مخصوصا شهرستاني راه ميندازه . اگر جبهه گيري نشه به نفع كاربر و شركتهاست .

ممنونم اميد جان ولي بنده اگر كمكي از دستم بر بياد براي هر كاربري انجام ميدم ولي براي اين شركتهاي به اصطلاح گارانتي كننده هيچ وقتي نميگذارم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

خسته نباشید آقای حسینی

با توجه به اینکه نرم افزار سایت (فروم) رو آپدیت کردید ، لوگوی فروم به حالت پیش فرض برگشته. با اجازتون گفتم یک یاد آوری بکنم جهت جایگزین کردن لوگوی قشنگ لیون.

لوگوی فعلی

post-7143-059185600 1297325085_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید آقای حسینی

با توجه به اینکه نرم افزار سایت (فروم) رو آپدیت کردید ، لوگوی فروم به حالت پیش فرض برگشته. با اجازتون گفتم یک یاد آوری بکنم جهت جایگزین کردن لوگوی قشنگ لیون.

لوگوی فعلی

درود

براي من نمايش داده ميشه عزيز حالا ميخوام از ساير دوستان هم بپرسم كه شما هم لگو رو داريد يا نه ؟

با سپاس از توجهتون

لینک به دیدگاه

سایز مجاز برای آواتار ها خیلی کوچیکه

اگه اجازه بزرگ شدن آواتار ها رو بدید خیلی بهتر میشه

لینک به دیدگاه

درود

براي من نمايش داده ميشه عزيز حالا ميخوام از ساير دوستان هم بپرسم كه شما هم لگو رو داريد يا نه ؟

با سپاس از توجهتون

الان نمایش داده میشه :-?

لینک به دیدگاه

سایز مجاز برای آواتار ها خیلی کوچیکه

اگه اجازه بزرگ شدن آواتار ها رو بدید خیلی بهتر میشه

درود

دوست گلم 500 مگ ميتونه حجم اواتارتون باشه . ولي اگر يه مقدار بزرگتر بشه سرعت باز شدن صفحه پايين مياد و دوستاني كه از اينترنت كم سرعت بهره ميبرن ( زجر ميكشن :-j ) نميتونن مطالب رو بخونن عزيز .

:-?

واقعا از دوستانيكه اينجا مطلب ميگذارن ممنونم . چون واقعا ميدونم كه براشون مهمه فروم و دستتون رو ميبوسم B)

لینک به دیدگاه

سلام

مديره عزيز ايا راهي هست كه يك مقدار فروم حجمش سبكتر بشه خيلي بد بالا مياد!

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید آقای حسینی

لوگوی فعلی

سلام

شما بايد كش و كوكي‌هاي مرورگرتون رو پاك بكنيد تا اون لوگوي ذخيره شده در كش مرورگر شما حذف و جايگزين بشه.

شرمنده دخالت مي‌كنم، اما مديره براي بانوان به كار ميره:-?

ویرایش شده توسط LORD5
لینک به دیدگاه

سلام

بهنظر من یه قسمت چت روم برای ارتباط راحت تر دوستان به سایت اضافه بشه بهتره.

باسپاس

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم 500 مگ ميتونه حجم اواتارتون باشه . ولي اگر يه مقدار بزرگتر بشه سرعت باز شدن صفحه پايين مياد و دوستاني كه از اينترنت كم سرعت بهره ميبرن ( زجر ميكشن :-j ) نميتونن مطالب رو بخونن عزيز .

:-?

واقعا از دوستانيكه اينجا مطلب ميگذارن ممنونم . چون واقعا ميدونم كه براشون مهمه فروم و دستتون رو ميبوسم B)

من منظورم حجمش نبود جناب حسینی

منظورم ابعاد آواتار هست که 90 در 90 هست

و این خیلی کوچیکه

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون

درود

يه چند روزي هستش كه سرعت اينترنت پايينه و البته براي دوستان هميشه نظر سنجي ميگذارم كه سرعت چطوره و تمام سعي رو بر اين كرديم كه قالب فروم كاملا رفرنس باشه تا هيچ سنگيني احساس نشه .

سلام

بهنظر من یه قسمت چت روم برای ارتباط راحت تر دوستان به سایت اضافه بشه بهتره.

باسپاس

درود

چت روم رو چند ماه پيش فعال كرديم و متوجه شديم كه سرعت باز شدن سايت رو بسيار بسيار پايين مياره و مجبور به حذفش شديم

من منظورم حجمش نبود جناب حسینی

منظورم ابعاد آواتار هست که 90 در 90 هست

و این خیلی کوچیکه

مگه مشخصات اواتار شما بر طبق زير نيستش :

حداكثر حجم مجاز تصاویر: 500 kB.

حداكثر اندازه تصاویر: 170 پیکسل در 240 پیکسل.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی . من پیشنهادی در مورد حراجی که تازه تو فروم گذاشتید دارم . شما 2 بار حراج گذاشتید که یک بار رو و یک بار هم هارد بود . هر کدوم تو بخش خرید و فروش خودش . اما یه مشکلی که بود بعد ار مدت کوتاهی از لیست آخرین ارسالها خارج میشد و چون مبحث خرید و فروش خیلی مطلب داره گم میشد توش . من پیشنهاد میدم یک تاپیک مجزا برای حراج ایجاد کنید که یدا کردنش راحت باشه . مثلا دفعه بعدی من نمی دونم شما چی حراج میزارید . باید تمام قسمتهای فروش رو بگردم تا پیدا کنم . یا اینکه ارسالهای 24 ساعت اخیر رو ببینم که اونم وقت گیره . یک مورد دیگه هم اینه که هزینه ارسال رو با خریدار منظور کردید که یک مشکل کوچیک برای شهرستانیها میشه . چون دوستان تهرانی هزینه ارسال ندارن و میتونن حضوری دریافت کنن و یا با هزینه کمتری براشون ارسال بشه . ولی شهرستانیها اگر بخوان هزینه تیپاکس بدن کمه کم 5000 تومان میوفته براشون . تو همون هارد دوستی با 77 تومان خرید کرد . من اگر میخواستم بخرم باید بیشتر میدادم و 5000 تومان هم هزینه ارسال . که برام نمی صرفید . من میگم هزینه ارسال رو تو قیمت بیارید بهتره . البته این فقط نظر منه . موفق باشید . ممنون

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی . من پیشنهادی در مورد حراجی که تازه تو فروم گذاشتید دارم . شما 2 بار حراج گذاشتید که یک بار رو و یک بار هم هارد بود . هر کدوم تو بخش خرید و فروش خودش . اما یه مشکلی که بود بعد ار مدت کوتاهی از لیست آخرین ارسالها خارج میشد و چون مبحث خرید و فروش خیلی مطلب داره گم میشد توش . من پیشنهاد میدم یک تاپیک مجزا برای حراج ایجاد کنید که یدا کردنش راحت باشه . مثلا دفعه بعدی من نمی دونم شما چی حراج میزارید . باید تمام قسمتهای فروش رو بگردم تا پیدا کنم . یا اینکه ارسالهای 24 ساعت اخیر رو ببینم که اونم وقت گیره . یک مورد دیگه هم اینه که هزینه ارسال رو با خریدار منظور کردید که یک مشکل کوچیک برای شهرستانیها میشه . چون دوستان تهرانی هزینه ارسال ندارن و میتونن حضوری دریافت کنن و یا با هزینه کمتری براشون ارسال بشه . ولی شهرستانیها اگر بخوان هزینه تیپاکس بدن کمه کم 5000 تومان میوفته براشون . تو همون هارد دوستی با 77 تومان خرید کرد . من اگر میخواستم بخرم باید بیشتر میدادم و 5000 تومان هم هزینه ارسال . که برام نمی صرفید . من میگم هزینه ارسال رو تو قیمت بیارید بهتره . البته این فقط نظر منه . موفق باشید . ممنون

درود حامد جان

پيشنهادت عالي بود و اول انجام دادم بعد گفتم اينجا تشكر كنم ازتون حامد جان :-?

لینک به دیدگاه

مگه مشخصات اواتار شما بر طبق زير نيستش :

حداكثر حجم مجاز تصاویر: 500 kB.

حداكثر اندازه تصاویر: 170 پیکسل در 240 پیکسل.

خیر

اینه:

آواتار شما نباید از 90 پیکسل در 90 پیکسل بزرگتر باشد.

آواتار آپلود شده نباید حجمی بیشتر از 50 KB داشته باشد.

پسوند های مجاز برای آپلود : gif,jpg,jpeg,png

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...