رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید

مشکل بزرگ انجمن این هست اگه اکانت شما هک بشه ایمیل بخواهید عوض کنید ایمیل تایید به ایمیل قبلی شما ارسال نمیشه بلکه ایمیل تایید به ایمیل جدید شما ارسال میشه 

یعنی هرکی پسوردش لو بره اکانتش کاملا هک میشه 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگر میشه لطفا اخرین ارسال های کل انجمن رو زیر اخرین ارسال های بازارچه بزارید که بهتر دیده بشه . 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، naderblue گفته است :

سلام خسته نباشید

مشکل بزرگ انجمن این هست اگه اکانت شما هک بشه ایمیل بخواهید عوض کنید ایمیل تایید به ایمیل قبلی شما ارسال نمیشه بلکه ایمیل تایید به ایمیل جدید شما ارسال میشه 

یعنی هرکی پسوردش لو بره اکانتش کاملا هک میشه 

میشه یک دور واضح توضیح بدید ... من اصلا منظور شما رو متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

اکثر ادمین ها به خاطر مشغله کاری دیر به دیر انلاین میشن. 

مثلا یه ادمین بزارین مخصوص سیستم واسطه لیون . اینجوری ممکنه به خاطر دیر جواب دادن به پیام خصوصی های مربوط به سیستم واسطه لیون مشکلاتی ایجاد بشه که دیگه نگم بهتره. شاید یکی کارش فوری فوتی باشه خوب.

من هر وقت خواستم با واسطه بخرم چیزیو بیخیال شدم گفتم پیام میدم تا بیان مدیران بخونن چند روز طول میکشه عجله هم داشتم.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

در در 1395/08/14, 03:18:44، سینا میاندشتی گفته است :

میشه یک دور واضح توضیح بدید ... من اصلا منظور شما رو متوجه نشدم

درود سینا جان،

دقیقا درست میگه دوستمون...

ببینید، فرض کنیم من خودم میخوام ایمیلمو عوض کنم!

مطمئن ترین راه اینه که بعد از ثبت درخواست، اول یه ایمیل تائید به ایمیل قبلیم بره، در صورت کلیک روی لینک تازه درخواستم قبول بشه ولی ایمیل جدیدم همچنان در انتظار تایید باشه، و یه لینک هم برای تایید ایمیل جدید به اون ارسال بشه...

ولی ممکنه فکر کنین که این راه یه جور over insurance هست! خب حداقل اگه قراره فقط یه ایمیل تایید ارسال بشه اون باید به ایمیل قدیمی باشه نه ایمیل جدید!

اتفاقی که الان میفته اینه که مثلا کسی پسورد منو پیدا میکنه! وقتی میخواد ایمیل یا یوزر نیم یا اطلاعات حیاتی مثل اینارو عوض کنه باید ایمیل تایید به ایمیل قبلی بره نه ایمیل جدید، اینجوری که الان هست بهترین حالت ممکن برای هکر محسوب میشه!!!

من خودم این مشکل به نوعی دیگه توسط خودم  واسم پیش اومد و چندین روز مزاحم جناب حسینی عزیز بودم و با کمک ایشون اکانتم رو ریکاوری کردم...

ویرایش شده توسط omidsolo
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام خدمت مجموعه فهیم لیون کامپیوتر

متاسفانه مدتیه فروم بیشتر محل خرید و فروش و بحث سر بازار شده و تاپیک های اطلاع رسانی و درخواست کمک اصلا دیده نمیشه .

به نظر میرسه بعد از تغییر نسخه فروم این مشکل به وجود اومده و هنوز رفع نشده .

برای نمونه لینک 2 تا تاپیک رو قرار میدم تا بهتر منظورم رو برسونم :

این 2 تاپیک و موازی کاری های مشابه نمونه از خروار هستش و خود من هم در مواردی اخبار رو منتشر کرده ام که قبلا در فروم منتشر شده بودند .

حتی کانال تلگرام هم در مواردی از اخبار عقبه .

گاها پس از 1 روز یا حتی بیشتر اخباری رو که در فروم قرار داده شده منتشر می کنه .

حالا ما به کانال تلگرام کاری نداریم .

این مشکل که بسیاری از تاپیک های درخواست کمک بعد از چندبار آپ شدن توسط استارتر دیده میشن یا انتشار اخباری که قبلا منتشر شده اند نشونه ناکارآمدیه سیستم فعلی فروم هستش . من دقیقا نمی دونم باید چیکار کرد اما فقط میدونم وضع فعلی جالب نیست .

خلاصش این که :

میل به ادامه فعالیت بسیار کمه چون احساس میشه اصلا کسی متوجه انتشار خبر نمیشه

لطفا به این مورد رسیدگی کنید .

ممنون

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام خدمت مجموعه فهیم لیون کامپیوتر

متاسفانه مدتیه فروم بیشتر محل خرید و فروش و بحث سر بازار شده و تاپیک های اطلاع رسانی و درخواست کمک اصلا دیده نمیشه .

به نظر میرسه بعد از تغییر نسخه فروم این مشکل به وجود اومده و هنوز رفع نشده .

برای نمونه لینک 2 تا تاپیک رو قرار میدم تا بهتر منظورم رو برسونم :

این 2 تاپیک و موازی کاری های مشابه نمونه از خروار هستش و خود من هم در مواردی اخبار رو منتشر کرده ام که قبلا در فروم منتشر شده بودند .

حتی کانال تلگرام هم در مواردی از اخبار عقبه .

گاها پس از 1 روز یا حتی بیشتر اخباری رو که در فروم قرار داده شده منتشر می کنه .

حالا ما به کانال تلگرام کاری نداریم .

این مشکل که بسیاری از تاپیک های درخواست کمک بعد از چندبار آپ شدن توسط استارتر دیده میشن یا انتشار اخباری که قبلا منتشر شده اند نشونه ناکارآمدیه سیستم فعلی فروم هستش . من دقیقا نمی دونم باید چیکار کرد اما فقط میدونم وضع فعلی جالب نیست .

خلاصش این که :

میل به ادامه فعالیت بسیار کمه چون احساس میشه اصلا کسی متوجه انتشار خبر نمیشه

لطفا به این مورد رسیدگی کنید .

ممنون

سلام .

دوست عزیز ما خبرهایی رو که میذاریم حداکثر مال 24 ساعت قبل هستن . خبرها به صورت درست ترجمه میشه و روی سایت هم میره .

الان این 2 لینکی که شما دادی چه ربطی به هم داره ؟ جدای از این شما خبرهایی رو که میذارید بیننده های خودش رو داره . ما تیم ترجمه ای داریم که فقط خبرهای ترجمه شده توسط اونها رو تو سایت میذاریم . اگر شما هم تمایل دارید ، میتونید تو این تیم فعالیت کنید . چندین بار اعلام کردم این موضوع رو . ضمنا گذاشتن لینک یک خبر با تیتر انگلیسی که نمیشه خبر گذاشتن .

در مورد اینکه در تاپیکهای بعضی دوستان که درخواست کمک دارن، کمکی بهشون نمیشه ، قبول دارم که پیش میاد این موضوع ، ولی خیلی از این دوستان یا تاپیکشون تکراریه ، قبلا در مورد اون مشکل بحث زیاد شده ، یا تو جای اشتباه تاپیک میزنن و یا اینکه سوالشون جوریه که کسی نمیتونه کمک کنه . گاهی اوقات هم تاپیکشون دیده نمیشه .

اگر راه حلی پیشنهاد دارید برای بهتر شدن ، بفرمایید . راه حل عملی نه اینکه فقط در حد تئوری باشه .

لینک به دیدگاه

دو موضوع:

یک اینکه تاپیک های بازارچه جوری باشه که بره رو آخرین پست دیده شده. خیلی بده که هی بره رو پست اول

دوم اینکه این محدودیت مثبت دادن خیلی بی منطق و ناجوره. یکی میاد کمکی می کنه بعد حتی نمی شه بهش مثبت داد

پاداش یا پول نمی خواد همینکه حالت عادی باشه کافیه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

دو موضوع:

یک اینکه تاپیک های بازارچه جوری باشه که بره رو آخرین پست دیده شده. خیلی بده که هی بره رو پست اول

دوم اینکه این محدودیت مثبت دادن خیلی بی منطق و ناجوره. یکی میاد کمکی می کنه بعد حتی نمی شه بهش مثبت داد

پاداش یا پول نمی خواد همینکه حالت عادی باشه کافیه

سلام

اول : شما داخل هر انجمن برید ، کنار هر تاپیکی که پست جدید داره یک دایره آبی هست . روی اون بزنید ، به اولین پست خوانده نشده میرید .

دوم : این محدودیت گذاشته شده ، چون قبلا که آزاد بود ( چند سال پیش ) بعضی از دوستان زحمت میکشیدن و کل دوستانشون رو مثبت باران میکردن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hamed گفته است :

اگر راه حلی پیشنهاد دارید برای بهتر شدن ، بفرمایید . راه حل عملی نه اینکه فقط در حد تئوری باشه .

درود

بنظرم با توجه به اینکه قسمت مقالات دسته بندی نداره و حتی رسیدگی و یا کوتاهی هایی که پیش رو بوده کمی به هم ریخته هست مثلا اخبار سال 92 مهم شده اون بالا لیست هست و غیره، اگه دوستان خبر مربوط به هر قطعه ای رو تگ لازم رو بزنند و برای هر خبری تاپیک جدا و تاپیک کلی رو حذف کنیم خیلی بهتر میشه، مثلا خبر های گرافیک رو مثلا تگ vga  بزنن راحتتر میشه بررسی کرد و پی برد که خبر تکراری هست یا نه ، نمیدونم امکان سرچ بر اساس تگ هم هست یا نه، درسته یکم دیر جا می افته این حرکت اما در بلند مدت می تونه خود بخود به اخبار سامان بده!!!

یا اینکه اگه استفاده از تگ فکر میکنید یمقدار سحته میشه تاپیک مقالات رو خودتون دسته بندی هارو انجام بدین دوستان خبر هاشون رو در همون قسمت مربوطه بزارن!

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه امکانش باشه قسمت اخبار از قسمت موضوعات جدا بشه ، بهتر میشه اخبارو دنبال کرد

انجمن بشه سه قسمت اخبار ، آخرین موضوعات و بازارچه

قبلا پیشنهادشو دادم اما انگاری کسی توجه نکرد یا شاید نمیشه به هر حال دوباره این پیشنهادو دادم

دلیل اصلی سر زدن به انجمن همین قسمت اخبار و آموزش ها هستش که چند ماهیه خیلی کم رنگ شده

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام .

دوست عزیز ما خبرهایی رو که میذاریم حداکثر مال 24 ساعت قبل هستن . خبرها به صورت درست ترجمه میشه و روی سایت هم میره .

الان این 2 لینکی که شما دادی چه ربطی به هم داره ؟ جدای از این شما خبرهایی رو که میذارید بیننده های خودش رو داره . ما تیم ترجمه ای داریم که فقط خبرهای ترجمه شده توسط اونها رو تو سایت میذاریم . اگر شما هم تمایل دارید ، میتونید تو این تیم فعالیت کنید . چندین بار اعلام کردم این موضوع رو . ضمنا گذاشتن لینک یک خبر با تیتر انگلیسی که نمیشه خبر گذاشتن .

در مورد اینکه در تاپیکهای بعضی دوستان که درخواست کمک دارن، کمکی بهشون نمیشه ، قبول دارم که پیش میاد این موضوع ، ولی خیلی از این دوستان یا تاپیکشون تکراریه ، قبلا در مورد اون مشکل بحث زیاد شده ، یا تو جای اشتباه تاپیک میزنن و یا اینکه سوالشون جوریه که کسی نمیتونه کمک کنه . گاهی اوقات هم تاپیکشون دیده نمیشه .

ممنون از شما که انقدر زود جواب دادید .

راستش اون دو تاپیک رو برای نمونه آوردم .

هر دو خبر قبلا در سایت گذاشته شده بود اما دوباره و در یک تاپیک جدا قرار گرفت .

صحبت سر این نیست که یه خبر کامل گذاشته بشه یا ناقص یا دوبار و موازی کاری .

این در جای خودش مشکل هست اما موضوع اصلی نیست .

الان برای واضح تر شدن توضیح میدم .

دوست بسیار خوبمون @captcha  که از دوستان خوبمون در تیم خبری لیون هستند خبری رو درامروز ( 6 ساعت پیش ) در این تاپیک منتشر کردند

همین خبر به طور خلاصه بنده در این پست

منتشر کردم . یکشنبه گذشته یعنی 3 روز پیش . موضوع زیر سوال بردن ارزش کار ایشون یا زحمتی که برای ترجمه کشیدن نیست کار ایشون بسیار خوب بوده . موضوع سر اینه که این موضوع 3 روز قبل توی لیون منتشر شده اما حتی از تیم خبری هم کسی متوجهش نشده . اگر فقط این مورد بود اشکالی نداشت اما مثال از این دست زیاده. ( تاپیک دوست خوبمون hassan.sk هم مثال دیگه ای هستش ) حتی خود بنده که در روز 10 بار آنلاین میشم هم از بسیاری از تاپیک ها بی اطلاع می مونم .  این یعنی ناکارآمدی فروم در انتشار اخبار . دلایلش دقیقا چه چیزی هایی هست بنده اطلاعی ندارم . اما میدونم که این مشکل وجود داره . وقتی تیم خبری با کاربرهای فعالی مثل خود بنده و hassan.sk و خیلی دیگه از دوستان از مطالب منتشر شده داخل فروم اطلاع نداریم چه انتظاری از بقیه هست ؟؟؟ اگر فقط یکی دونفر بودن که تاپیک تکراری میزدن میشد گفت که حواسشون نبوده . بالاخره پیش میاد اما وقتی از یه حدی میگذره باید به این نتیجه رسید که مشکل افراد نیستن . سیستم ایراد داره .

توی نسخه قبلی فروم وقتی یه مطلب با یه برچسب رو میخوندی زیر مطالب مشابه با همون برچسب رو میاورد و میتونستی در اون مورد بیشتر مطالعه کنی و تاپیک های جدیدتر در مورد اون موضوع رو بخونی اما الان این قابلیت وجود نداره . این شاید یکی از دلیل ها باشه . در هرصورت تاپیک های خبر رسانی چندان دیده نمیشن که به نظر میرسه از تغییر نسخه فروم این اتفاق افتاده و تا الان ادامه داره .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

من چنتا پیشنهاد دارم شاید به درد بخوره :))))

روی عنوان برخی تاپیک ها حساس باشید مثلا

کمککک

توروخدا کمک کنین 

و....

بازار گرمی بیش از حد و اطلاعات غلط از کالای خودشون در مورد قدرت و کیفیت قطعه.

یه نظارتی روی قیمت ها بشه.

دوستانی که اخبار قطعات رو ترجمه میکنن یا بهتره بگم عضو تیم خبری لیون هستن ( یا دوستان دیگه که زحمت میکشن و اخبار رو ترجمه میکنن و عضو تیم خبری لیون نیستن ) رو واسشون یه سری امتیاز هایی در نظر بگیرید تا هم اینها و هم دوستان دیگه تشویق بشن که به این کار بپردازن و سطح مطالب فروم بره بالا تر.

یه سری امتیاز هایی رو برای unboxing قطعات و کسانی که قطعه ای رو انباکس میکنن ( ترجیحا جدید ) و به صورت تخصصی بررسی میکنن قرار بدید که کاربران بیشتر تشویق به این کار بشن.

یه نرم افزار ترجیحا مبایل واسه سایت و یکی برای فروم طراحی کنین ( هر کدوم که امکان داره ) مثل دیجی کالا که دسترسی راحت تر بشه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

@big VULTURE

دوست عزیز ببینید اخبار زیادی روزانه توی سایت های معتبر خارجی منتشر میشه و خیلی از سایت های معروف از سایت های دیگه بعنوان منبع استفاده میکنن و حتی توی  سایتا هم تاخیر وجود داره. حالا شما این حجم زیاد خبر رو در نظر بگیرید که باید مدیریت تایید کنه تا بره برای ترجمه و حالا ترجمه ای که انجام میشه باید دقیق باشه و رسمی و کمی تاخیر طبیعی هست. نه اینکه تویت وار باشه و خلاصه و حالت کامنت که در اینصورت بنظرتون میتونه  وارد سایت بشه؟ حالا این بین یقینا کاربرانی هستن  به قطعه خاصی علاقه دارن و خبرهاشو لحظه ای دنبال می کنن ولی خب این پروسه طبیعی ترجمه هست و شما میتونید وارد تیم بشین و تمام اخبار رو پوشش بدین. پستهای تکراری درخواست  کمک و مقایسه هم توی تمام فروم های دنیا وجود داره و برای اون فرومها هم معضل هست برای مثال فروم تام هاردور رو ببینید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، captcha گفته است :

@big VULTURE

دوست عزیز ببینید اخبار زیادی روزانه توی سایت های معتبر خارجی منتشر میشه و خیلی از سایت های معروف از سایت های دیگه بعنوان منبع استفاده میکنن و حتی توی  سایتا هم تاخیر وجود داره. حالا شما این حجم زیاد خبر رو در نظر بگیرید که باید مدیریت تایید کنه تا بره برای ترجمه و حالا ترجمه ای که انجام میشه باید دقیق باشه و رسمی و کمی تاخیر طبیعی هست. نه اینکه تویت وار باشه و خلاصه و حالت کامنت که در اینصورت بنظرتون میتونه  وارد سایت بشه؟ حالا این بین یقینا کاربرانی هستن  به قطعه خاصی علاقه دارن و خبرهاشو لحظه ای دنبال می کنن ولی خب این پروسه طبیعی ترجمه هست و شما میتونید وارد تیم بشین و تمام اخبار رو پوشش بدین. پستهای تکراری درخواست  کمک و مقایسه هم توی تمام فروم های دنیا وجود داره و برای اون فرومها هم معضل هست برای مثال فروم تام هاردور رو ببینید.

حرف شما کاملا صحیح هستش .

شما دارید متن رو ترجمه می کنید و فقط یه لینک با نهایتا یه توضیح مختصر رو منتشر نمی کنید . کار شما از روی قاعده و قانونه و مراحلی داره که باید رد بشه تا کیفیت تاپیک ها حفظ بشه . مثال تاپیک شما برای روشن تر شدن ماجرا بود . من اطمینان دارم بسیاری از اخباری که در لیون منتشر میشه اصلا دیده نمیشه ( نه این که هیچ کس نبینه بلکه تعداد بسیار کمی اونها رو می بینن ) پست های من عموما یک خط بیشتر نیستن و برای این که فروم رو شلوغ نکنن تاپیک مرجع زدم تا همه خبرهای تک خطی رو توی یه تاپیک منتشر کنم تا  سایر دوستانی که تاپیکی رو میزنن چه درخواست کمک چه انتشار خبر تاپیکشون بین تاپیک های بنده مخفی نشه .

تاپیک

و

یا حتی تاپیک

پر از اخباری هست که هرکدوم میتونن یه تاپیک جدا داشته باشن . در اکثر موارد من سعی می کنم اگر برای موضوعی تاپیکی زده شده خبرهای جدید در اون مورد رو توی همون تاپیک منتشر کنم حتی اگر استارترش خودم نباشم  . این کار برای احترام به سایر دوستانی هست که تاپیک میزنن  وگرنه زدن یه تاپیک جدید در اکثر موارد بهتر از ادامه یه تاپیک قدیمی هستش .

اما با وجود همه این کارها بازهم دیده میشه که تاپیک ها اصلا دیده نمیشن . بارها شده مشکلات بسیار ساده ای که کاربرها داشتند و درخواست کمک کردند بعد از چندبار آپ شدند بالاخره جواب گرفتند درحالی که جواب دادن به این تاپیک ها عموما 5 دقیق زمان میخواد اما وقتی تاپیک دیده نمیشه این مشکلات به وجود میاد وگرنه از یکی دو روز تاخیر در انتشار خبر یا انتشار مجدد خبر اصلا مشکل بزرگی محسوب نمیشه .

لینک به دیدگاه

سلام.
یه پیشنهاد هم من دارم.

چرا هنوز عین قوانین 10 سال پیش فروم های دیگه برای فروش یه جنس باید روی کاغذ اسم بنویسیم؟؟
به نظرتون این کار درسته؟ الان همه جا صحبت حفاظت از محیط زیست، جلوگیری از قطع درخت و هوای پاک و ... بعد شما هنوز درگیر این یه تیکه کاغذید که برای ساخته شدنش خیلی منابع به کار برده شدن و با نوشته شدن یه اسم باید به سطل اشغال بندازیمش! در صورتی که تو مناطق محروم همین یه تیکه کاغذ حکم طلا رو داره.

توصیه میکنم این رو عوض کنید.

مثلا میشه روی تبلت یا گوشی نوشت یا مثلا رو صفحه کامپیوتر.
اینجوری خیلی خیلی به حفاظت از درخت و هوای پاک کمک میشه.
امیدوارم مورد توجه مدیران قرار بگیره.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

سلام.
یه پیشنهاد هم من دارم.
چرا هنوز عین قوانین 10 سال پیش فروم های دیگه برای فروش یه جنس باید روی کاغذ اسم بنویسیم؟؟
به نظرتون این کار درسته؟ الان همه جا صحبت حفاظت از محیط زیست، جلوگیری از قطع درخت و هوای پاک و ... بعد شما هنوز درگیر این یه تیکه کاغذید که برای ساخته شدنش خیلی منابع به کار برده شدن و با نوشته شدن یه اسم باید به سطل اشغال بندازیمش! در صورتی که تو مناطق محروم همین یه تیکه کاغذ حکم طلا رو داره.
موفق و پیروز باشید.

دوست عزیز حتما تاکید نشده که باید روی کاغذ نوشته بشه
همین الان هم بعضی از دوستان کاری که شماگفتید رو انجام میدن و کسی بهشون ایرادی نمیگیره

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Operator گفته است :

همین الان هم بعضی از دوستان کاری که شماگفتید رو انجام میدن و کسی بهشون ایرادی نمیگیره

من این کار رو کردم و بهم ایراد گرفتن:

متاسفانه روی کاغذ دارم اسم مینویسم برای جلوگیری از پاک شدن تاپیک.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.
یه پیشنهاد هم من دارم.

موفق و پیروز باشید.

درود

پیشنهاد شما رو مدیریت بررسی میکنن.

عزیزم هر فروم ی یه قوانینی داره که باید به اون قوانین احترام گذاشته بشه و صد البته رعایت بشه.

شاید کلام شما صحیح باشه . ولی واقعا ، شما در طول روز و یا ماه هیچ کاغذی و سیاه نمیکنید  داخل سطل زباله بیندازید؟

عزیزم اگر شما نگران محیط زیست هستید داخل یه برگه کوچک یا a5 و یا کوچکتر مشخصاتتون و بنویسید تاریخ و بیشتر بزنید مثلا 2017 . 2018 . 2019 و حتی بیشتر ولی اون کاغذ رو دور نندازید مثل کاری که خودم انجام میدم.به نظرتون بنده اشتباه میگم ؟

ضمنا اگر قرار باشه به این صورتی که شما میفرمایید انجام بشه ممکن مشکلات زیادی پیش بیاد.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Operator گفته است :

درود

عزیزم طبق قوانین باید روی کاغذ نوشته بشه اگر هم قبلا کاربرانی  این کار رو انجام میدادن و کمتر پیگیری میشده الان پیگیری میشه .

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، mrezaee گفته است :

درود

پیشنهاد شما رو مدیریت بررسی میکنن.

عزیزم هر فروم ی یه قوانینی داره که باید به اون قوانین احترام گذاشته بشه و صد البته رعایت بشه.

شاید کلام شما صحیح باشه . ولی واقعا ، شما در طول روز و یا ماه هیچ کاغذی و سیاه نمیکنید  داخل سطل زباله بیندازید؟

عزیزم اگر شما نگران محیط زیست هستید داخل یه برگه کوچک یا a5 و یا کوچکتر مشخصاتتون و بنویسید تاریخ و بیشتر بزنید مثلا 2017 . 2018 . 2019 و حتی بیشتر ولی اون کاغذ رو دور نندازید مثل کاری که خودم انجام میدم.به نظرتون بنده اشتباه میگم ؟

ضمنا اگر قرار باشه به این صورتی که شما میفرمایید انجام بشه ممکن مشکلات زیادی پیش بیاد.

ممنون از پاسختون.
در جواب سوالتون باید بگم خیر بنده تا حد ممکن بی دلیل سرمایه های مملکت رو مصرف نمیکنم.

این کار که رو کاغذ اسم و سال باشه خوبه ولی ادامش رو متوجه نشدم. یعنی اسم بنویسم با سال؟ مثلا Ali Subi      2017 ؟؟ همین کافیه؟

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.
یه پیشنهاد هم من دارم.

موفق و پیروز باشید.

اگه اینجوری باشه براحتی میشه با فتوشاپ اینکارو انجام داد و کلاهبرداری بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

ممنون از پاسختون.
در جواب سوالتون باید بگم خیر بنده تا حد ممکن بی دلیل سرمایه های مملکت رو مصرف نمیکنم.

این کار که رو کاغذ اسم و سال باشه خوبه ولی ادامش رو متوجه نشدم. یعنی اسم بنویسم با سال؟ مثلا Ali Subi      2017 ؟؟ همین کافیه؟

خواهش میکنم.

نام کاربری + نام فروم اگر هم تاریخ میخواید اضافه کنید برای مثال 2017. 2018 

لینک به دیدگاه

سلام

من الان چطوری فید بک بازارچه بدم وقتی هر کاری میکنم کارد موضوع تاپیک فروش رو نمیتونه پیدا کنه ؟ :(

قبلانا فقط لینک میداد راحت

الان موضوع میخواد ، میزنی هم پیدا نمیکنه ، copy هم میکنی براش باز هم پیدا نمیکنه.

خواهشا روش امتیاز دادن قدیمی رو برگردونید یا حداقل این رو درست کنید.

1212.JPG

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...