رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

پست اول هر تاپیک ثابت باشه

در 8 ساعت قبل، A_Heidarian گفته است :

قرار دادن دکمه آپ  هر دو ساعت یک بار یا هر 3 ساعت صاحب تاپیک بتونه آپ کنه .

در در 1395/12/24, 18:30:04، MOHSEN-CH گفته است :

یک مشکل اساسی که وجود داره

نداشتن گزینه حذف برای نوشته است

غیر از این 3 مورد که خیلی موافقم

سیستم مشخص کردن مشخصات سیستم ، پروفایل استیم و... هم اضافه شه به امضا خیلی خوبه

و توی پنل سیستم عامل و... به صورت آیکون بالای تعداد ارسالی زیر اسمممممم

در مورد سایت هم یک سری مشکل هست کجا اطلاع بدیم؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• 2 ماه بعد...

به نظرم یه ناظر فقط مختص بازارچه بزارین تا به بازارچه رسیدگی و ساماندهی کنه

خدایی اذیت میشیم وقتی میخوایم توی بازارچه بگردیم . محصولاتی که فروخته شدن و ختم تاپیک اعلام شده هنوز توی صفحه ی اول بازارچه هستنو بسته نشده ند و فقط وقتمون رو با رفتن داخلشون تلف میکنیم .

ممنون

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

من همین وارد فروم میشم تو همین صفحه اصلی حتی 

مصرف اینترنتم شروع میشه!بدون هیچ فعالیتی یا باز کردن صفحه پیغام ها معمولا همیشه چند کیلوبایت مصرف میشه در ثانیه!

علتش چیه؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

من همین وارد فروم میشم تو همین صفحه اصلی حتی 

مصرف اینترنتم شروع میشه!بدون هیچ فعالیتی یا باز کردن صفحه پیغام ها معمولا همیشه چند کیلوبایت مصرف میشه در ثانیه!

علتش چیه؟

درود

قبلا هم دوستان این مورد رو گذاشته بودن، به خاطر بخش پخش زنده لیون کامپیوتر، اون قسمت چتش اگر اشتباه نکنم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

وقت بخیر

من اخیرا در انجمن یک تاپیک فروش ایجاد کردم و یک سری افراد که  خیال میکردند قیمت  من بالاست  به خودشون اجازه دادن در تاپیک من اسپم  کنند که در نهایت منجر به  ناراحت شدن همه شد.

امیدوارم این تاپیک پاک نشه چون یک حقیقتیه که وجود داره و بهتره بجای حذف صورت مسله شرایط انجمن تطبیق پیدا کنه.

موارد مشابه این توی بازارچه زیاده.

به نظر من اگر تاپیک های فروش به صورت اتوماتیک قفل بشه و فقط به عنوان یک آگهی عمل کنه دیگه این موارد پیش نمیاد.

خریدار هم راحت میتونه به فروشنده پیام خصوصی بده و حریم فروشنده هم حفظ میشه تا راحت تصمیم بگیره. مثل یک مغازه.

برای مزایده ها هم میشه یک بخش جدا در نظر گرفت.

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از سایت و انجمن خوب لیون کامپیوتر در مورد خرید و فروش های کاربران صفحه ای مثل صفحه ای که براتون ارسال کردمو  پیشنهاد میکنم که فکر میکنم شما بتونید خیلی موفق تر عمل کنید

http://allbay.alldigitall.ir/

ویرایش شده توسط ashkan.adnr
لینک به دیدگاه

در در 1396/11/26, 19:56:46، shocker78 گفته است :

وقت بخیر

من اخیرا در انجمن یک تاپیک فروش ایجاد کردم و یک سری افراد که  خیال میکردند قیمت  من بالاست  به خودشون اجازه دادن در تاپیک من اسپم  کنند که در نهایت منجر به  ناراحت شدن همه شد.

امیدوارم این تاپیک پاک نشه چون یک حقیقتیه که وجود داره و بهتره بجای حذف صورت مسله شرایط انجمن تطبیق پیدا کنه.

موارد مشابه این توی بازارچه زیاده.

به نظر من اگر تاپیک های فروش به صورت اتوماتیک قفل بشه و فقط به عنوان یک آگهی عمل کنه دیگه این موارد پیش نمیاد.

خریدار هم راحت میتونه به فروشنده پیام خصوصی بده و حریم فروشنده هم حفظ میشه تا راحت تصمیم بگیره. مثل یک مغازه.

برای مزایده ها هم میشه یک بخش جدا در نظر گرفت.

به نظر من به جای این کار ، باید بر اساس قیمت اجاره ساخت تاپیک داده بشه . برای مثال اگه قیمت فضایی بود اجازه ساخت تاپیک داده نشه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1386/10/16, 16:54:16، سعید حسینی گفته است :

با سلام

دوستان برای اینکه فروم بهتر و مناسب تری داشته باشیم در اینجا از همه دوستان میخوایم که به ما کمک کنن و نظراتشون رو بنویسن تا بهترین راه حل ها و ایده ها بررسی و انجام بشه .

اگر اضافه کردن انجمنی به نظرتون میاد حتما بیان کنید . بعد از بررسی حتما انجام میشه و اضافه میشه .

منتظر پیشنهادات شما هستیم .

درود
گروه استیم اگه بسازید خیلی ب محیط گیم میتونه کمک کنه تا در بازی ها  فرند های بیشتری داشته باشیم  تا همش سولو نریم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم واسه مطرح کردن سوالم

دوستان چطوری میتونم ویدیوهای لایو تک رو دانلود کنم ؟ با چند روش امتحان کردم نشد !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، OMiD.1080p گفته است :

سلام

جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم واسه مطرح کردن سوالم

دوستان چطوری میتونم ویدیوهای لایو تک رو دانلود کنم ؟ با چند روش امتحان کردم نشد !

درود

http://www.pideo.ir/user/Pideo/

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

لطفا اجازه بدید بدون تایید مدیران تاپیک و پست هامون نمایش داده بشه

چون شاید بعضی ها عجله دارن و نیاز به راهنمایی دیگران دارن

با تشکر...

ویرایش شده توسط Amir.PRG
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amir.PRG گفته است :

لطفا اجازه بدید بدون تایید مدیران تاپیک و پست هامون نمایش داده بشه

چون شاید بعضی ها عجله دارن و نیاز به راهنمایی دیگران دارن

با تشکر...

درود

تا یک سال پیش همینطور بود، اما بسیاری از کاربران به ویژه تازه واردها اسپم می فرستند.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

تا یک سال پیش همینطور بود، اما بسیاری از کاربران به ویژه تازه واردها اسپم می فرستند.

من 9 ساعت قبل یک تاپیک زدم و مشاوره خواستم

هنوز تایید نشده !!!

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Amir.PRG گفته است :

من 9 ساعت قبل یک تاپیک زدم و مشاوره خواستم

هنوز تایید نشده !!!

شوربختانه در انجمن بار اصلی روی دوش تنها دو نفر، آقا حامد و آقا آرمین، است و باید بشکیبی تا تایید شود. 

لینک به دیدگاه

در مورد فروم صحبتی ندارم

ولی درمورد خوده فروشگاه یه چیزی که منو ناراضی کرده اینه که برای ورود ایمیل و رمز سیو نمیشه و باید هر لحظه که وارد سایت شدی هی بیای و رمز و ایمیلت رو بزنی تا وارد اکانتت بشی

اینو اگر درست کنید که سیو بشه که نیازی به دوباره وارد کردن نباشه عالی میشه...با تشکر

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام  خدمت جناب حسینی عزیز @سعید حسینی

بنده یه گله از شما دارم . حدود پنج سال پیش خیلی مقام به کاربران فروم میدادین ! ولی الان هیچی . این در شناخت بیشتر کاربران از یکدیگر مهمه . الان همه کاربر سایتن . مثلا دوستانی را در فروم داریم که تعمیرکار هستن مثل جناب کرمی @derakullaو جناب علیزاده @mohsen.alizadeh. بهتر نبود در مقامشون درج میشد تعمیرکار مثلا فلان چیز . اینطوری اگر دوستان فلان قطعه شون خراب میشد می فهمیدن که تعمیرکار هست ولازم به زدن تاپیک های دیگر . معرفیشون و تگ کردنشون نبود برای خودم بارها اتفاق افتاده برای راهنمایی این دوستان رو تگ کردم ومعرفی کردم .. لطفا این رو زودتر درست کنید ممنونم

ویرایش شده توسط Amir.s.b
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

آقا انجمن از تاپاتالک پشتیبانی نمیکنه ؟؟

چند ماه پیش درست کار میکرد 

تو تاپاتالک جستجو میکنم ولی هیچی نمیاره

اگر پیوندی هست یا گزینه خاصی هست راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/08/29, 18:44:50، doomhammer65ir گفته است :

آقا انجمن از تاپاتالک پشتیبانی نمیکنه ؟؟

چند ماه پیش درست کار میکرد 

تو تاپاتالک جستجو میکنم ولی هیچی نمیاره

اگر پیوندی هست یا گزینه خاصی هست راهنمایی بفرمایید

منم اومدم همین موضوع رو بگم. لطفا tapatalk رو فعال کنید. یادمه قبلا فعال بود ولی بعد از تغییراتی که دادید دوباره اضافه نکردید.

لینک به دیدگاه

کاربران ویژه تاپیکاشونو پین میکنن
بعد فروش کالا همونجور تاپیک رو پین شده رها میکنن

واقعا آزار  دهنده هست این مورد

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

اگه ممکنه تعداد لایک رو بردارید .سه چارتا لایک میکنی پنجمی رو میخای بزنی ارور میده

یکی هم امکان حذف پست  که اتفاق میوفته ادم یچیزی میگه بعد میبینه اشتباه گفته یا درست متوجه متن نوشته نشده و جوابشو داده نمیشه حذف کرد و باید ویرایش کنی یه چیز دیگه بگی.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام

لطفا نحوه اتصال به تاپاتالک رو توضیح دهید 

در سرچ داخل نرم افزار فروم پیدا نمیشه

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

خیلی وقت های شده دوستان یه پست که برای خیلی وقت پیش رو جواب می دن و بالا میاد و بقیه هم همین طور و بعد یه مدت تازه همه می فهمن که مسئله خیلی قدیمیه.

خوب می شد مثلا این امکان رو ایجاد کنید که اگه یه مدت مشخصی از آخرین ارسال برای یک موضوع گذشت ( مثلا 3 ماه) عنوان موضوع رنگش عوض شه و مثلا نارنجی بشه که دوستان با یک نگاه متوجه قدیمی بودن موضوع بشن!

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام . اگه ممکنه یه قانون برای قصمت بازار چه بزارید که کسی که قطعه ای رو برای فروش میزاره اول فکراشو بکنه و امار قیمت بگیره و همینطور تست کنه بعد بزاره برای فروش نه این که تا میبینه خریدار زیاده قیمت فیکس رو بکنه مزایده . یا بعد از این که ما گفتیم خریداریم به بهونه خراب بودن بفروشه به یکی دیگه . حداقل 24 ساعت مهلت واریز بدن .

اینجوری به شعور ما توهین میشه . 

اگه ممکنه یه فکری برای این قضیه بکنین

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

اگه مثل پرشین تولز دکمه آپ برای تاپیکای بازارچه وجود داشته باشه خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...