رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

نمیدونم پیشنهادی که میدم قابل اجراست یا خیر اما میگم

لطفا قابلیتی رو در اختیار کاربران بزارید که اگر مشکلی رو مطرح میکنن و در نهایت مشکل رو به کمک دوستان و یا خودشون مشکلشون رو ریشه یابی و حل میکنند بتونن یه عبارت مثل { حل شده } به موضوع تاپیکشون اضافه کنن . مثل 2 تاپیک زیر

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/6454-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A2%D8%A8%D9%8A-%D8%AA%D8%B5%D9%88%D9%8A%D8%B1-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%85-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%8A%D9%8A-%DA%A9%D9%86%D9%8A%D8%AF/page__pid__68617__st__10#entry68617

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/6492-%D9%85%D8%B4%D9%83%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%D9%8A%D9%83/page__st__20

با کار بالا دوستانی که مشکلات مشابه هم دارند به راحتی میتونن مشکلشون رو حل کنن

مرسی

درود

امير جان ممنونم از پيشنهادت عزيز ولي به راحتي ميشه هر كسي جواب گرفت بنويسه و چنين امكاني رو بنده پيدا نكردم كه داشته باشه عزيز .

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

واسه بهتر شدن فروم من هم یه چند پیشنهاد دارم @};-

- نظارت بر بخش های مختلف فروم توسط مدیر ها که باعث میشه در هر نوع تایپک مقررات به خوبی رعایت بشه ( 2الی 4 نفر برای هر زیر مجموعه کافیه ) - اینطوری ار وطایف جناب حسینی هم کمتر میشه

- بجز قطعات دست دوم با دست اول یا موبایل اینحور چیزا چیزی دیگه به فروش نرسه

- بعضی از دوستان موقع فروش از کالاشون عکس نمی گیرند که بعضی مواقع موجب میشه مشکل بوجود بیاد

- ذکر شرکت گارانتی کننده و تعداد کالا های باقی ماده ( حدودی )در تایپک قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز د... که دست آقای حسینی رو می بوسه :(

- تعغیر در ظاهر فروم

لینک به دیدگاه

واسه بهتر شدن فروم من هم یه چند پیشنهاد دارم @};-

- نظارت بر بخش های مختلف فروم توسط مدیر ها که باعث میشه در هر نوع تایپک مقررات به خوبی رعایت بشه ( 2الی 4 نفر برای هر زیر مجموعه کافیه ) - اینطوری ار وطایف جناب حسینی هم کمتر میشه

- بجز قطعات دست دوم با دست اول یا موبایل اینحور چیزا چیزی دیگه به فروش نرسه

- بعضی از دوستان موقع فروش از کالاشون عکس نمی گیرند که بعضی مواقع موجب میشه مشکل بوجود بیاد

- ذکر شرکت گارانتی کننده و تعداد کالا های باقی ماده ( حدودی )در تایپک قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز د... که دست آقای حسینی رو می بوسه :(

- تعغیر در ظاهر فروم

درود دوست گلم

ممنونم از پيشنهاداتون عزيز :

1 - نسبت به پستهايي كه فعلا داده ميشه مديران كافي هستن عزيز از ديد بنده . ولي در اينده حتما افرادي برو براي كمك به اين دوستان اضافه خواهيم كرد

2 - خوب شايد كاربري كالاي ديگه اي داشته باشه براي فروش و براي به سايت ديگه اي مراجعه نكنه اين بخش ايجاد شده . البته زياد هم كالاهاي متفرقه فروش نميره اينجا

3 - عكس گرفتن بستگي به طرفين معامله داره . مثلا اگر كسي ميخواد كالايي رو بخره ميتونه در خواست كنه از فروشنده كه عكسش رو بگذاره . اون ديگه بستگي به اون دوستان داره از ديد من . و قبلا جزء قوانين بوده ولي به دليل بي فائده بودنش اين قانون كنسل شد .

4 - بعضا كالاهايي هستن كه چند شركت مختلف وارد كردن و گارانتي كردن و مثلا امروز من مادربورد اسوس گارانتي سازگار قيمت ميدم و فردا تموم ميشه و الماس بايد خريد . اينها چون زياد تفاوت ندارن به نظر من مهم نيستن مگر اينكه قيمت گيرنده اسرار به دونستن گارانتي كنه .

5 - اين يكي رو بايد بيشتر بررسي كنم تا يه قالب سبك پيدا كنم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

در یکی از فروم های تخصصی ماشین یه تاپیک دیدم که خیلی جالب بود.

تو این فروم که یکی از زیر بخش هاش خرید و فروش لوازم صوتی تصویری ماشین بود یه تاپیک بود که در اون کاربرانی که کالایی رو از اعضای دیگه خریداری کردن می اومدن راجع به اون کالا از لحاظ صحت و سلامت و همچنین خود فروشنده نظر میدادن.

به فرض کاربر X پست داده فلان ظبط رو از آقای Y خریداری کردم کالا سالم بود و مشکلی نداشت و کالا رو هم سریعن برام ارسل کردن

یا یکی اومده گفته فلان کاربر قطعه X رو برای فروش گذاشته من پول رو به حسابش واریز کردم ولی غیب شد رفت یا قطعه به دستم رسید ولی ناسالم بود.

اگه همچین تاپیکی هم اینجا ایجاد بشه میتونه مزیت های زیادی داشته باشه.

بعضین دیده شده شخصی کالایی رو میخاد بفروشه ولی از یه طرف خریدار اطمینان نداره که اول پول رو واریز کنه یا اینکه اصلن کالا مشکل داشته.

اگه همچین تاپیکی ایجاد شه مبادلاتی که کاربرا بین هم داشتن میان نظرشون رو در مورد فروشنده و سلامت کالا میگن.

اینتوری اطمینان کاربرا برای خرید و فورش بیشتر میشه.

فک کنم لپ مطلب رو ادا کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه اجازه بدید من هم دو تا پیشنهاد دارم

اول اینکه چند تا پوسته سبک و زیبا برای انجمن قرار بدید

دوم اینکه اخرین ارسالات تالار در سربرگ انجمن به صورت متحرک نمایش داده بشه و منو مراجعه سریع را هم قرار بدید

لینک به دیدگاه

در یکی از فروم های تخصصی ماشین یه تاپیک دیدم که خیلی جالب بود.

تو این فروم که یکی از زیر بخش هاش خرید و فروش لوازم صوتی تصویری ماشین بود یه تاپیک بود که در اون کاربرانی که کالایی رو از اعضای دیگه خریداری کردن می اومدن راجع به اون کالا از لحاظ صحت و سلامت و همچنین خود فروشنده نظر میدادن.

به فرض کاربر X پست داده فلان ظبط رو از آقای Y خریداری کردم کالا سالم بود و مشکلی نداشت و کالا رو هم سریعن برام ارسل کردن

یا یکی اومده گفته فلان کاربر قطعه X رو برای فروش گذاشته من پول رو به حسابش واریز کردم ولی غیب شد رفت یا قطعه به دستم رسید ولی ناسالم بود.

اگه همچین تاپیکی هم اینجا ایجاد بشه میتونه مزیت های زیادی داشته باشه.

بعضین دیده شده شخصی کالایی رو میخاد بفروشه ولی از یه طرف خریدار اطمینان نداره که اول پول رو واریز کنه یا اینکه اصلن کالا مشکل داشته.

اگه همچین تاپیکی ایجاد شه مبادلاتی که کاربرا بین هم داشتن میان نظرشون رو در مورد فروشنده و سلامت کالا میگن.

اینتوری اطمینان کاربرا برای خرید و فورش بیشتر میشه.

فک کنم لپ مطلب رو ادا کردم

درود

دوست گلم ممنونم از نظرات مفيدتون و اگر براي شما مقدوره از شما ميخوام شبيه اون تاپيك رو اينجا در يكي از انجمنهاي خريد و فروش ايجاد بكنيد تا ببينم استقبال ديگران چطوره .

ممنونم پيشنهاد خوبي بود

اگه اجازه بدید من هم دو تا پیشنهاد دارم

اول اینکه چند تا پوسته سبک و زیبا برای انجمن قرار بدید

دوم اینکه اخرین ارسالات تالار در سربرگ انجمن به صورت متحرک نمایش داده بشه و منو مراجعه سریع را هم قرار بدید

درود

بسيار ممنونم از شما دوست عزيز .

در مورد پوسته بارها چنين كاري رو خواستيم بكنيم ولي اينقدر پوسته ها سنگين بودن باعث عقب نشيني ما شدن عزيز و در كل اخرين ارسالها همين همينطور چنين تگهايي باعث افت سرعت ميشه . همينطوري در ايران با اين اينترنت موجود مشكلات فراواني وجود داره اگر بخوايم همه اينها رو در نظر گبريم نتيجه ميگيريم كه باعث مشكل براي كاربران ميشيم عزيز . ;) ;) ولي باز از شما بابت وقتي كه گذاشتيد ممنونم ولي بهتون قول ميدم كه اگر قالب خوب و سبكي پيدا كنيم شك نكنيد كه انجام ميشه

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم ممنونم از نظرات مفيدتون و اگر براي شما مقدوره از شما ميخوام شبيه اون تاپيك رو اينجا در يكي از انجمنهاي خريد و فروش ايجاد بكنيد تا ببينم استقبال ديگران چطوره .

ممنونم پيشنهاد خوبي بود

آقای حسینی تاپیک رو ایجاد کزدم. من انشام زیاد خوب نیست باز خودتون هم یه نگاه بکنید مواردی دیگه ای رو لازم دونستید بهش اضافه کنید

گزارشات خرید و فروش کاربران فروم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

اقای حسینی این قانون 10 پست خیلی ستمه!بابا یخ کاریش بکیند!

اتفاقا این خیلی خوبه فروم های دیگه سختگیر تر هستند شما خوب میتونید توی بحث ها شرکت کنید!wink.gif

لینک به دیدگاه

اتفاقا این خیلی خوبه فروم های دیگه سختگیر تر هستند شما خوب میتونید توی بحث ها شرکت کنید!wink.gif

اخه بدبختانه این قانون واسه کسی که هدفش شرکت تو بازارچه هست می تونه با زدن 10 تا پست بی ربط هم به هدفش برسه ولی سودی برای سایت نداشته باشه

لینک به دیدگاه

اخه بدبختانه این قانون واسه کسی که هدفش شرکت تو بازارچه هست می تونه با زدن 10 تا پست بی ربط هم به هدفش برسه ولی سودی برای سایت نداشته باشه

این قانون رو برای بالا رفتن سعی و تاش کابران در فروم گذاشتیم و در حال حاضر به 5 پست رسیده در سیستم حراجی

لینک به دیدگاه

این قانون رو برای بالا رفتن سعی و تاش کابران در فروم گذاشتیم و در حال حاضر به 5 پست رسیده در سیستم حراجی

مرسی اقای حسینی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام .

امروز ميخاستم پست بدم كه ديدم اخطار داد ." تعداد تصاويري كه در پست قرار ميدهيد بيش از حد مجاز است "

اين پست آموزشي بصورت عكس بود كه مرحله به مرحله توضيح داشت . لطفا اگر امكانش وجود داره تعداد عكس هاي مجاز رو افزايش بدين .

با تشكر.

ویرایش شده توسط mamali_63
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام .

امروز ميخاستم پست بدم كه ديدم اخطار داد ." تعداد تصاويري كه در پست قرار ميدهيد بيش از حد مجاز است "

اين پست آموزشي بصورت عكس بود كه مرحله به مرحله توضيح داشت . لطفا اگر امكانش وجود داره تعداد عكس هاي مجاز رو افزايش بدين .

با تشكر.

منم نظرم همینه همین مشکل رو داشتم!

بنظرم اگه عکس ها کوچیک باشه برای دوستان دیال آپی هم مشکلی نداره!حتی توی شکلک ها هم همینطوره!worried.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی قطعات حراجی این هفته را کی مشخص می کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام . من پیشنهاد میکنم یک تاپیک در مورد اخبار عمومی و اخبار تکنولوژی باز کنید و تمام خبر های مربوط رو به اونجا انتقال بدید . الان برای چند قطعه تاپیک خبر داریم . ولی برای بقیه موارد باید برای هر خبر تاپیک جدا زد که این باعث سردرگمی میشه . با تشکر :-?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با توجه به این حراج آخر

به نظر من اگه تمدیداتی در نظر گرفته بشه که یک کاربر در حراجی هر هفته که برگزار میشه

نتونه در حراج بیشتر از یک یا دو کالای حراجی شرکت کنه خیلی خوب میشه.

2-برای شرکت در حراجی تعداد ارسالهای زیر اواتار هر کاربر بيشتر از 10 پست باشه به نظرم معقول تر باشه

با تشکر

ویرایش شده توسط sajad.379
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام .

میخاستم بگم طرح قبلی سایت بهتر بود .الان شبیه لینوکس شده .

یک موضوع هست که میخاستم بدونم ! آیا امتیاز دهی در بازاچه هم فعال شده آیا این سیستم موقتی هست یا همیشگی ؟ (قبلا اینطور نبود)

لینک به دیدگاه

با توجه به این حراج آخر

به نظر من اگه تمدیداتی در نظر گرفته بشه که یک کاربر در حراجی هر هفته که برگزار میشه

نتونه در حراج بیشتر از یک یا دو کالای حراجی شرکت کنه خیلی خوب میشه.

2-برای شرکت در حراجی تعداد ارسالهای زیر اواتار هر کاربر بيشتر از 10 پست باشه به نظرم معقول تر باشه

با تشکر

درود

دوست گلم یک برنامه جدید حراجی و مزائده داره به فروم اضافه میشه که فکر کنم مورد رضایت دوستان واقع بشه . و فقط نیاز به یک مقدار صبر هستش .

سلام .

میخاستم بگم طرح قبلی سایت بهتر بود .الان شبیه لینوکس شده .

یک موضوع هست که میخاستم بدونم ! آیا امتیاز دهی در بازاچه هم فعال شده آیا این سیستم موقتی هست یا همیشگی ؟ (قبلا اینطور نبود)

درود

این قالب , قالب اصلی IPB هستش که سبکترین محسوب میشه عزیز .

امتیازات بازارچه فعلا هستش تا بعد ببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

روی لینکها موجود در باکس " آخرین ارسال ها" در پاین سایت و قتی کلیک میکنی میره اولین صفحه تاپیک مورد نطر . نمیشه کاری کرئ مسل قبل بره به آخرین ارسال اون تاپیک ؟ :unsure:

لینک به دیدگاه

من به همه دوستان پیشنهاد میکنم که برای دیدن اخرین لینکها و ارسالها از لینک زیر استفاده کنن و واقعا این صفحه یکی از پیشرفته ترین پیگیریهای تاپیکها و پستها هستش . این صفحه برای من همیشه بازه دوستان گلم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums

لینک به دیدگاه

آقای حسینی لینک رو اصلاح کنید لطفا . ارور میده . ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دو پیشنهاد دارم:

اگه میشه ، قانونی بگذارید که در قسمت اخبار سخت افزارو... ارجحیت با پستی باشه که کاملتر و ترجمه کامل به فارسی باشه! مثلا اگر یک نفر خبری رو به زبان اصلی گذاشت و 2 ساعت بعد نفری دیگر همان خبر رو بطور کامل و ترجمه فارسی گذاشت، پست دوم پاک نشود! ( یا مجموع 2 پست یکی شوند)

اما الان فقط به زمان پست توجه میشود! من خودم امنحان کردم و فعلا اینجوریه!

اگه این موضوع اجرایی بشه، کسی عجله ای در زدن این مطالب نمیکنه و باعث میشه مطالبی پربار و کامل داشته باشیم.

پیشنهاد بعدی:

اگر دو پست مشابه بطور همزمان و در یک دقیقه با هم زده شدند، پیشنهاد من اینه که مدیران به کاربری که تازه کار تره اجازه بدن پستش قرار بگیره و اون یکی رو حذف کنند، این کار باعث میشه انگیزه فعالیت برای کاربران تازه کار و جدید بالا بره وپیشرفت کنند.( البته بعد از حذف هر پست ، پیامی برای علت حذف به شخص معروفتر زده بشه و ازش تشکر بشه تا خدای نکرده دلخوری بوجود نیاد)

شاد باشید @};-

لینک به دیدگاه

سلام و درود

قالب قبلی سایت بسیار بهتر از قالب کنونی بوده ، سبک قالب جدید قدیمی تر هستش و اینکه بعضی قسمتها فونتها بهم ریخته هستش از جمله در قسمت پروفایل شخصی .

سرعت کارکرد با قالب قبلی بسیار بهتر بود تا قالب جدید . از لحاظ رنگ و لعاب و روانشناختی هم قالب قبلی بهتر بود تا قالب جدید.

بعضی پستها هستند که نیاز به تشکر داره اما امتیاز مثبت نه ؛ نبود کلید تشکر واقعا احساس میشه .

بحث امتیازدهی در قسمت خرید و فروش اصلا مفهومی نداره و قابل درک نیست!بهتره برداشته بشه .

متاسفانه بزرگترین معضلی هم که مشاهده میشه اینه که جدیت کامل در مدیریت تاپیکهایی که زده میشه وجود نداره..

مدیران و همکاران انجمن همت و تلاش مضاعف شما عزیزان جهت بهبود و نظامدهی مناسب انجمن شدیدا احساس میشه...

( نظرات شخصی بودند )

با سپاس :)

لینک به دیدگاه

سلام آقا قاسم عزیز . خوبی شما ؟ @};-

در مورد قالب که نظرات متفاوته . یه جورایی سلیقه ایه . در مورد مشکلاتش تو تاپیکی که برای همین منظور زده شده حتما مطرحش کنید . پیگیری میشه . هنوز کمی کار داره تا مشکلاتش حل بشه .

در مورد به هم ریختگی تاپیک ها حق با شماست . به دلیل مسابقه ای که آقای حسینی گذاشته بودن کمی تعداد تاپیک ها بالا رفت . به سرعت هم بالا رفت . چون آقای حسینی گفته بودن در مدت مسابقه کمتر تاپیک ها رو جا به جا و یا حذف کنیم کمی سیستم به هم رخت . ولی از این به بعد بیشتر کنترل میشه . اگر مواردی هم هست که فکر میکنید باید کنترل بشه به شکل پ.خ برای من و یا مدیران دیگه ارسال کنید تا بررسی بشه . موفق باشید @};- @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...